Uitslagen 3e Pupillencompetitie 2015

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
1 Kayo Dussenbroek AV Hylas 9,87 6,43 4,00 1448
2 Sem Linde... van Rups AV Atos 9,40 5,43 3,63 1390
3 Yarno Dijkman NEAV 9,86 5,59 3,94 1386
4 Tim de Groot AV Hylas 9,84 5,49 3,85 1365
5 Jasper Boelhouwer AV 1923 9,88 6,10 3,60 1347
5 Timon Kalogeris AV Atos 9,84 5,91 3,63 1347
7 Monne Sutorius AV 1923 9,92 4,92 3,99 1342
8 Enzo Hagen NEAV 10,15 5,97 3,70 1317
9 Teun Kalis AV 1923 9,64 4,84 3,65 1313
10 Rik Grapendaal AV Hylas 10,47 6,78 3,50 1280
11 Jamal Geoffrey AV Atos 10,01 5,68 3,30 1240
12 Marijn Dijkstra AV Hylas 10,41 5,87 3,53 1239
13 Samuel Aston AV Hylas 10,40 5,77 3,36 1201
14 Berend van...er Putten AV 1923 10,15 5,15 3,36 1196
15 Kjell Bijl NEAV 10,74 6,52 3,33 1194
16 Koen Slijkerman AV Hylas 10,32 5,19 3,29 1160
17 Teun van Winkel AV Atos 10,56 5,21 3,35 1140
18 Pepijn Gordon AV 1923 11,28 6,86 3,26 1132
19 Aodhan Wadey NEAV 10,57 4,32 3,36 1078
20 Bas Bekebrede NEAV 11,16 5,07 3,40 1062
21 Ivar Gras AV Atos 11,14 5,07 3,33 1051
22 Yoeri de Boer NEAV 11,05 4,52 3,44 1046
23 Yuri Oude Brunink AV 1923 10,85 4,85 3,15 1037
24 Djenné van Druenen AV Atos 10,45 4,28 3,05 1030
25 Yueal Tekele AV Atos 11,14 5,53 3,06 1027
26 Matthew G...ia Garcia AV Atos 10,79 3,91 3,32 1011
27 Teun Hermes AV Hylas 10,79 4,86 2,92 1000
28 Invajo Peperkamp AV Hylas 10,93 4,24 3,20 992
29 Luit van Wees AV 1923 10,70 3,26 3,21 947
30 David Vermeer AV 1923 10,93 3,29 3,27 932
31 Joëll Spier AV 1923 11,19 3,58 3,11 892
32 Riemer Kerkstra AV 1923 11,26 3,53 3,07 871
33 Taeke Roukema AV 1923 11,53 4,08 2,83 834
34 Jelte de By AV Hylas 11,14 3,90 2,66 833
35 Ischa Sachs AV 1923 11,04 2,95 2,98 831
36 Ebe Polman AV 1923 11,93 3,93 2,96 803
37 Daan Olden AV Atos 12,43 5,40 2,30 724
38 Milan Barink AV 1923 DNS DNS DNS 0
38 Joey Marce...Hobrecker AV 1923 DNS DNS DNS 0
38 Gijs Gieske AV Atos DNS DNS DNS 0
38 Lars Pieterse AV Atos DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Sem Linde... van Rups AV Atos 3:42,03 ---
2 Monne Sutorius AV 1923 3:42,14 ---
3 Tim de Groot AV Hylas 3:47,88 ---
4 Teun Kalis AV 1923 3:48,65 ---
5 Enzo Hagen NEAV 3:48,76 ---
6 Samuel Aston AV Hylas 3:53,16 ---
7 Teun van Winkel AV Atos 3:58,34 ---
8 Teun Hermes AV Hylas 3:58,36 ---
9 Riemer Kerkstra AV 1923 4:00,79 ---
10 Yoeri de Boer NEAV 4:02,66 ---
11 Yarno Dijkman NEAV 4:03,71 ---
12 Kjell Bijl NEAV 4:04,59 ---
13 Timon Kalogeris AV Atos 4:10,16 ---
14 Ivar Gras AV Atos 4:10,63 ---
15 Jamal Geoffrey AV Atos 4:12,89 ---
16 Ischa Sachs AV 1923 4:15,29 ---
17 Yuri Oude Brunink AV 1923 4:16,04 ---
18 Aodhan Wadey NEAV 4:16,84 ---
19 Invajo Peperkamp AV Hylas 4:22,83 ---
20 Yueal Tekele AV Atos 4:27,37 ---
21 Luit van Wees AV 1923 4:27,79 ---
22 Koen Slijkerman AV Hylas 4:30,85 ---
23 Djenné van Druenen AV Atos 4:37,46 ---
24 Jelte de By AV Hylas 4:38,85 ---
25 Taeke Roukema AV 1923 4:39,97 ---
26 Joëll Spier AV 1923 4:41,04 ---
27 Jasper Boelhouwer AV 1923 4:53,70 ---
28 Ebe Polman AV 1923 4:59,51 ---
29 Daan Olden AV Atos 5:01,46 ---
30 Bas Bekebrede NEAV 5:07,01 ---
31 Matthew G...ia Garcia AV Atos 5:28,22 ---
32 Pepijn Gordon AV 1923 5:30,22 ---
Joey Marce...Hobrecker AV 1923 DNS ---
Milan Barink AV 1923 DNS ---
Gijs Gieske AV Atos DNS ---
Lars Pieterse AV Atos DNS ---
Kayo Dussenbroek AV Hylas DNS ---
Marijn Dijkstra AV Hylas DNS ---
Rik Grapendaal AV Hylas DNS ---



Jongens Pupil A1 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 JPA1 Hylas (4x60m) AV Hylas - JPA1 4 38,51 507
2 Jongens Pup A1 (4x60m) AV NEA-Volharding - JPA1 4 38,58 505
3 Jongens Pupil A1 (4x60m) AV 1923 - JPA1 4 39,50 469
4 JPA1 Atos (4x60m) AV Atos - JPA1 4 40,78 422
5 Jongens Pup A1 (4x60m) 3 AV 1923 - JPA1 4 41,53 396
6 Jongens Pup A1 (4x60m) 2 Atos AV Atos - JPA1 4 42,17 374
7 Jongens Pup A1 (4x60m) 2 AV 1923 - JPA1 4 42,62 359



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mBalVerPunten totaal
1 Jelte van Es AV Hylas 9,09 23,57 4,60 1638
2 Joël Mondria AV Atos 9,22 32,96 3,99 1601
3 Mante Ignacio AV 1923 9,17 28,98 4,06 1579
4 Anders Haringma AV 1923 9,46 26,71 4,25 1539
5 Alessio Rimedia AV Atos 9,48 28,94 4,06 1524
6 Lucas van ...haffelaar AV 1923 9,50 31,75 3,87 1515
7 Ike Schepers AV 1923 9,74 31,33 3,92 1480
8 Boris Aerts AV 1923 9,44 22,66 4,09 1459
9 Thomas Fructus AV 1923 9,51 25,57 3,85 1436
10 Abbe Engers AV 1923 9,84 31,97 3,74 1435
11 Mika Baro AV Hylas 10,09 30,42 3,90 1411
12 Finn Meijer AV Hylas 9,58 17,98 4,16 1383
13 Julian Heerma AV Atos 9,95 27,85 3,70 1363
14 Ties Arensman NEAV 10,25 28,99 3,79 1349
15 Mink de Jager AV Atos 9,71 20,49 3,88 1342
16 Koen Post...a de Boer AV Hylas 9,95 22,66 3,90 1338
17 Bo van der Heijden AV Hylas 9,92 23,70 3,79 1333
18 Gilles van Arkel AV 1923 9,69 20,70 3,65 1302
19 Jurriën Klaver AV Hylas 10,04 23,47 3,64 1282
20 Jan Westendorp AV 1923 10,21 23,88 3,64 1262
21 Mika van der Meijden NEAV 10,30 29,63 3,21 1233
22 Steef Broesder AV Hylas 10,45 26,11 3,52 1232
23 Colin Bank AV 1923 10,51 26,77 3,21 1169
24 Primo Burgstra AV 1923 9,82 18,86 3,19 1163
25 Wolf van Strijen AV 1923 10,45 20,58 3,47 1150
26 Maas de Vries AV Atos 10,30 18,22 3,38 1119
27 Adonay Tekele AV Atos 12,04 22,21 2,43 770
28 Nahom Efrem AV 1923 DNS DNS DNS 0
28 Hidde Koning AV Atos DNS DNS DNS 0
28 Morris Nanning AV Atos DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Thomas Fructus AV 1923 3:29,69 ---
2 Lucas van ...haffelaar AV 1923 3:34,51 ---
3 Alessio Rimedia AV Atos 3:36,02 ---
4 Jelte van Es AV Hylas 3:37,36 ---
5 Anders Haringma AV 1923 3:39,41 ---
6 Abbe Engers AV 1923 3:40,90 ---
7 Boris Aerts AV 1923 3:43,71 ---
8 Mika Baro AV Hylas 3:44,07 ---
9 Koen Post...a de Boer AV Hylas 3:45,21 ---
10 Ike Schepers AV 1923 3:48,14 ---
11 Bo van der Heijden AV Hylas 3:49,24 ---
12 Mink de Jager AV Atos 4:01,55 ---
13 Gilles van Arkel AV 1923 4:02,19 ---
14 Ties Arensman NEAV 4:02,59 ---
15 Maas de Vries AV Atos 4:06,61 ---
16 Jan Westendorp AV 1923 4:06,99 ---
17 Wolf van Strijen AV 1923 4:07,16 ---
18 Steef Broesder AV Hylas 4:08,29 ---
19 Jurriën Klaver AV Hylas 4:09,25 ---
20 Adonay Tekele AV Atos 4:43,72 ---
21 Mika van der Meijden NEAV 5:12,27 ---
Colin Bank AV 1923 DNS ---
Nahom Efrem AV 1923 DNS ---
Hidde Koning AV Atos DNS ---
Joël Mondria AV Atos DNS ---
Julian Heerma AV Atos DNS ---
Morris Nanning AV Atos DNS ---
Finn Meijer AV Hylas DNS ---



Jongens Pupil A2 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Jongens Pupil A2 (4x60m) AV 1923 - JPA2 4 35,08 658
2 JPA2 Hylas (4x60m) AV Hylas - JPA2 4 36,05 612
3 Jongens Pupil A2 (4x60m) 2 AV 1923 - JPA2 4 36,33 600
4 JPA2 Atos (4x60m) AV Atos - JPA2 4 37,16 563
5 Jongens Pupil A2 (4x60m) 3 AV 1923 - JPA2 4 39,03 487
6 Jongens Pup A2 (4x60m) AV NEA-Volharding - JPA2 4 40,18 443



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelHoogPunten totaal
1 Bart Blokdijk AV 1923 6,55 5,08 1,10 1421
2 Fawzi Nait Aicha NEAV 6,65 4,46 1,10 1352
3 Thomas Wolfert AV Hylas 6,77 5,08 1,00 1293
4 Youri Bakker AV Hylas 7,22 5,12 1,10 1269
5 Mick van Schaffelaar AV 1923 7,24 5,14 1,10 1267
6 Arun van Hassel AV Hylas 7,01 4,42 1,10 1266
7 Mauro Rodrigus NEAV 7,49 5,42 1,10 1235
8 Elf Meerman AV Atos 7,29 5,04 1,05 1213
9 Marnix Molenaar AV 1923 7,01 4,80 0,95 1182
10 Jordi Klanker AV Hylas 7,38 5,24 1,00 1171
11 Gillis Krol AV 1923 7,05 4,61 0,95 1160
11 Ivo Sjenitzer AV 1923 7,79 5,13 1,10 1160
13 Casper van der Putte NEAV 7,64 4,73 1,05 1124
14 Mike Kooijman NEAV 7,87 3,22 1,05 966
15 Tristan Koopmans NEAV 7,80 3,86 0,90 920
16 Douwe Overtoom AV Atos 7,90 4,02 0,85 878
17 Pablo da Graça AV Atos 8,14 4,45 0,85 869
18 Mehar Pal AV 1923 8,70 4,58 0,95 867
19 Manolo Scheers AV 1923 7,87 3,59 0,85 849
20 Jesse Oud NEAV 7,73 2,81 0,90 845
21 Jasper van Heusden AV Atos 8,26 4,04 0,80 783
22 Bouwe Boers AV 1923 DNS DNS DNS 0
22 Jelte Carlier AV 1923 DNS DNS DNS 0
22 Temsgen Kifle AV 1923 DNS DNS DNS 0
22 Bram Verdegaal AV 1923 DNS DNS DNS 0
22 Ali Bourhayel AV Atos DNS DNS DNS 0
22 Sjoerd van Daal AV Atos DNS DNS DNS 0
22 Demian Heeger AV Atos DNS DNS DNS 0
22 Johnny Riedeman AV Atos DNS DNS DNS 0
22 Levi van der Zeep AV Atos DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Bart Blokdijk AV 1923 3:29,45 ---
2 Fawzi Nait Aicha NEAV 3:29,49 ---
3 Marnix Molenaar AV 1923 3:41,82 ---
4 Mick van Schaffelaar AV 1923 3:45,71 ---
5 Jordi Klanker AV Hylas 3:58,09 ---
6 Elf Meerman AV Atos 4:01,64 ---
7 Gillis Krol AV 1923 4:07,11 ---
8 Ivo Sjenitzer AV 1923 4:09,86 ---
9 Thomas Wolfert AV Hylas 4:15,44 ---
10 Jasper van Heusden AV Atos 4:17,49 ---
11 Manolo Scheers AV 1923 4:20,66 ---
12 Arun van Hassel AV Hylas 4:21,04 ---
13 Tristan Koopmans NEAV 4:28,81 ---
14 Youri Bakker AV Hylas 4:36,52 ---
15 Mauro Rodrigus NEAV 4:39,71 ---
16 Mike Kooijman NEAV 4:41,28 ---
17 Casper van der Putte NEAV 4:51,66 ---
18 Jesse Oud NEAV 5:30,07 ---
19 Pablo da Graça AV Atos 5:37,88 ---
Bram Verdegaal AV 1923 DNS ---
Jelte Carlier AV 1923 DNS ---
Ali Bourhayel AV Atos DNS ---
Demian Heeger AV Atos DNS ---
Douwe Overtoom AV Atos DNS ---
Johnny Riedeman AV Atos DNS ---
Levi van der Zeep AV Atos DNS ---
Sjoerd van Daal AV Atos DNS ---



Jongens Pupil B - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Jongens Pupil B (4x40m) AV 1923 - JPB 4 27,35 547
2 JPB Hylas (4x40m) AV Hylas - JPB 4 27,55 537
3 Jongens Pup B (4x40m) 2 AV 1923 - JPB 4 29,10 457
4 Jongens Pup B (4x40m) AV NEA-Volharding - JPB 4 29,35 445



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Tim Posth...a de Boer AV Hylas 7,01 24,61 3,87 1420
2 Mostafa Al-Bayati NEAV 7,04 19,98 3,36 1249
3 Timo Lammerts AV 1923 7,72 27,65 3,26 1194
4 Robin den Engelse AV 1923 7,56 25,08 3,14 1168
5 Patrick Hees AV 1923 7,88 28,46 3,03 1128
6 Sennen Has AV Hylas 7,37 16,33 3,30 1115
7 Thijmen Dijkman NEAV 7,20 13,28 3,17 1073
8 Chris de Jong NEAV 7,32 17,22 2,94 1067
9 Fabio Valle AV 1923 7,17 12,96 2,94 1029
10 Ezra ter Stroot AV 1923 7,82 15,56 3,05 968
11 Kaio Hermes AV 1923 7,72 15,13 2,83 935
12 Rowan de Wit NEAV 7,92 18,32 2,60 902
13 Tim Brinkhof NEAV 7,86 14,50 2,65 864
14 Olivier K... Koerkamp AV Hylas 7,77 11,40 2,58 811
15 Jelle Rol NEAV 8,29 16,60 2,48 791
16 Felix Tjeertes NEAV 7,80 10,92 2,48 776
17 Tom Veldt NEAV 7,96 10,43 2,57 758
18 Midas van Zanten AV 1923 8,04 10,69 2,61 757
19 Tijmen van Dorp AV Hylas 8,36 10,91 2,72 731
20 Pelle van Houten AV Atos 8,16 9,85 2,37 672
21 Makay Vilters AV Atos 8,70 14,39 2,12 623
22 Iver van Strijen AV 1923 8,56 11,30 2,28 621
23 Idris Prins AV Atos 8,93 12,85 2,18 577
24 Ivan Nillesen NEAV 9,36 7,89 1,95 377
25 Hunter de Brie AV Atos 9,08 7,07 DNS 286
26 Sjeng Ketelaar AV 1923 DNS DNS DNS 0
26 Ryan Swart AV Atos DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Robin den Engelse AV 1923 2:10,79 ---
2 Mostafa Al-Bayati NEAV 2:12,59 ---
3 Ezra ter Stroot AV 1923 2:16,75 ---
4 Olivier K... Koerkamp AV Hylas 2:20,25 ---
5 Tim Posth...a de Boer AV Hylas 2:22,71 ---
6 Iver van Strijen AV 1923 2:24,06 ---
7 Patrick Hees AV 1923 2:26,51 ---
8 Rowan de Wit NEAV 2:29,53 ---
9 Sennen Has AV Hylas 2:30,64 ---
10 Tijmen van Dorp AV Hylas 2:32,86 ---
11 Jelle Rol NEAV 2:33,22 ---
12 Thijmen Dijkman NEAV 2:33,98 ---
13 Timo Lammerts AV 1923 2:36,58 ---
14 Chris de Jong NEAV 2:38,21 ---
15 Midas van Zanten AV 1923 2:38,34 ---
16 Felix Tjeertes NEAV 2:39,21 ---
17 Makay Vilters AV Atos 2:39,54 ---
18 Pelle van Houten AV Atos 2:40,55 ---
19 Tim Brinkhof NEAV 2:42,21 ---
20 Tom Veldt NEAV 2:46,32 ---
21 Ivan Nillesen NEAV 3:07,15 ---
22 Hunter de Brie AV Atos 3:49,54 ---
Fabio Valle AV 1923 DNS ---
Sjeng Ketelaar AV 1923 DNS ---
Ryan Swart AV Atos DNS ---



Jongens Pupil C - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 JPC Hylas (4x40m) AV Hylas - JPC 4 28,79 472
2 Jongens Pupil C (4x40m) AV 1923 - JPC 4 29,13 456
3 Jongens Pup C (4x40m) AV NEA-Volharding - JPC 4 29,17 454
4 Jongens Pup C (4x40m) 2 AV NEA-Volharding - JPC 4 30,65 386
5 Jongens Pupil C (4x40m) 2 AV 1923 - JPC 4 31,57 347
6 JPC Atos (4x40m) AV Atos - JPC 4 32,71 301
7 Jongens Pup C (4x40m) 3 AV NEA-Volharding - JPC 4 33,87 258



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Jay van Wanrooij NEAV 7,55 14,55 3,15 1021
2 Reinier van Oostveen AV 1923 7,47 11,32 3,20 990
3 Sven Mulder AV Hylas 7,98 16,80 3,02 953
4 Liam van Hassel AV Hylas 7,81 12,67 2,96 903
5 Mees Huisman AV Hylas 8,18 15,97 2,76 856
6 Matthijs Janson AV Hylas 8,37 14,59 2,88 827
7 Maris van Wees AV Atos 8,29 8,90 2,83 724
8 Yarran Rippl AV 1923 8,35 10,99 2,61 713
9 Maurits Nibbering NEAV 8,64 14,34 2,52 710
10 Ayman Kwyasse AV 1923 8,38 12,11 2,44 694
11 Mauro Ternede AV 1923 8,69 12,63 2,49 668
12 Salim Salmani AV 1923 8,41 9,62 2,53 661
13 Abel van Gildemacher AV Atos 8,68 11,69 2,44 643
14 Abel ter Stroot AV 1923 8,63 6,66 2,70 596
15 Gijs Koper AV 1923 8,96 9,34 2,51 572
16 Luka Cibic AV Atos 8,67 4,53 2,59 511
17 Max Berkhout AV Atos DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Liam van Hassel AV Hylas 2:21,02 ---
2 Maris van Wees AV Atos 2:23,13 ---
3 Reinier van Oostveen AV 1923 2:24,54 ---
4 Matthijs Janson AV Hylas 2:30,12 ---
5 Mees Huisman AV Hylas 2:34,03 ---
6 Ayman Kwyasse AV 1923 2:36,03 ---
7 Sven Mulder AV Hylas 2:36,54 ---
8 Luka Cibic AV Atos 2:40,53 ---
9 Yarran Rippl AV 1923 2:41,78 ---
10 Gijs Koper AV 1923 2:42,05 ---
11 Jay van Wanrooij NEAV 2:43,32 ---
12 Maurits Nibbering NEAV 2:45,97 ---
13 Salim Salmani AV 1923 2:53,79 ---
14 Abel ter Stroot AV 1923 2:54,86 ---
15 Abel van Gildemacher AV Atos 2:56,06 ---
16 Mauro Ternede AV 1923 2:56,38 ---
Joris Mantel AV 1923 DNS ---
Max Berkhout AV Atos DNS ---



Jongens Pupil Mini - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Mini jongens Hylas (4x40m) AV Hylas - JPMini 4 31,27 359
2 Jongens Pupil Mini (4x40m) AV 1923 - JPMini 4 32,02 329



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
1 Luna Meijer NEAV 9,32 5,57 3,92 1471
2 Merle Broex AV 1923 9,88 5,90 3,55 1325
3 Noor van Weerdenburg AV 1923 9,81 5,15 3,70 1317
4 April Tempel AV 1923 9,80 5,08 3,67 1308
5 Annabel Stottelaar AV Atos 10,09 5,17 3,45 1225
6 Lindsay Helstone NEAV 9,82 4,61 3,34 1206
7 Mijntje Marees NEAV 10,00 4,78 3,39 1200
8 Veerle van der Wal AV 1923 10,48 5,55 3,42 1188
9 Charlotte Meurs NEAV 10,63 5,27 3,54 1172
10 Lianne Dinkelaar AV 1923 10,16 3,90 3,49 1132
10 Ileana Meijer NEAV 10,37 4,77 3,33 1132
12 Carmen Guellai AV Atos 10,71 4,59 3,23 1053
13 Keona van Gelderen NEAV 11,06 6,07 2,72 1003
14 Réka Soph...Westbroek AV Hylas 10,87 4,80 2,96 992
15 Maud Raven AV 1923 11,02 4,24 3,05 951
16 Lotte Bierman AV Hylas 11,27 4,44 3,06 937
17 Daisy Goos AV Hylas 11,59 4,70 3,13 931
18 Roxy Mijzen NEAV 11,42 4,77 2,81 892
19 Maaike Binnewijzend AV Hylas 11,14 3,60 3,04 885
20 Nienke Smid AV 1923 11,08 3,43 2,97 865
21 Robyn Houbiers AV Atos 11,38 4,73 2,60 853
22 Annika Vletter NEAV 11,50 4,35 2,75 841
23 Keira Mulder NEAV 12,11 4,41 2,55 738
24 Cato Roest AV 1923 12,43 2,63 2,55 561
25 Charlotte Nicole AV 1923 DNS DNS DNS 0
25 Simone Aronson AV Atos DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Merle Broex AV 1923 3:45,27 ---
2 Mijntje Marees NEAV 3:51,93 ---
3 Ileana Meijer NEAV 3:57,54 ---
4 April Tempel AV 1923 4:02,56 ---
5 Charlotte Meurs NEAV 4:03,33 ---
6 Noor van Weerdenburg AV 1923 4:08,00 ---
7 Veerle van der Wal AV 1923 4:10,53 ---
8 Lianne Dinkelaar AV 1923 4:18,84 ---
9 Annabel Stottelaar AV Atos 4:21,64 ---
10 Réka Soph...Westbroek AV Hylas 4:22,73 ---
11 Carmen Guellai AV Atos 4:29,16 ---
12 Nienke Smid AV 1923 4:29,34 ---
13 Maud Raven AV 1923 4:36,52 ---
14 Maaike Binnewijzend AV Hylas 4:37,30 ---
15 Lotte Bierman AV Hylas 4:54,76 ---
16 Lindsay Helstone NEAV 4:55,53 ---
17 Robyn Houbiers AV Atos 4:59,65 ---
18 Annika Vletter NEAV 5:13,29 ---
19 Cato Roest AV 1923 5:13,84 ---
20 Daisy Goos AV Hylas 5:24,77 ---
21 Keona van Gelderen NEAV 5:49,01 ---
22 Roxy Mijzen NEAV 5:57,83 ---
Luna Meijer NEAV DNS ---
Charlotte Nicole AV 1923 DNS ---
Simone Aronson AV Atos DNS ---



Meisjes Pupil A1 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Meisjes Pupil A1 (4x60m) AV NEA-Volharding - MPA1 4 37,66 542
2 Meisjes Pup A1 (4x60m) AV 1923 - MPA1 4 38,90 492
3 Meisjes Pup A1 (4x60m) 2 AV 1923 - MPA1 4 42,32 369
4 MPA1 Atos (4x60m) AV Atos - MPA1 4 42,52 362
5 Meisjes Pup A1 (4x60m)2 AV NEA-Volharding - MPA1 4 43,13 343
6 MPA1 Hylas (4x60m) AV Hylas - MPA1 4 44,78 292



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mBalVerPunten totaal
1 Maudy Stoop AV Hylas 9,68 26,35 4,10 1468
2 Jona Kuijt AV 1923 9,46 14,54 3,97 1312
3 Djurelva Williams AV Atos 9,46 20,08 3,50 1303
4 Bente van Lindert AV 1923 10,12 24,20 3,63 1278
5 Mali Onyeike AV 1923 9,62 14,62 3,90 1273
6 Sharona de Winter AV Hylas 9,85 21,84 3,48 1258
7 Amélie de Wit AV 1923 9,60 12,02 3,82 1215
8 Zegna Meijers AV 1923 10,08 15,54 3,76 1187
9 Mirre Overtoom AV Atos 10,59 20,36 3,76 1185
10 Arwen de Wit NEAV 9,90 14,73 3,58 1166
11 Romy Leenstra NEAV 10,59 17,94 3,47 1092
12 Iris Grit AV 1923 10,90 21,17 3,39 1081
13 Cathy Zijlstra AV Hylas 10,04 11,89 3,42 1062
14 Aida Jonson AV 1923 10,45 14,50 3,34 1032
15 Julia van Lil AV 1923 10,43 13,03 3,33 1008
16 Sarah Schouten NEAV 11,29 20,46 3,19 982
17 Nadine van Straaten AV Hylas 10,64 13,76 2,78 881
18 Lotte Faas NEAV 11,26 15,01 3,04 874
19 Emma van Heusden AV Atos 11,14 17,53 2,71 863
20 Samira Rookhuizen NEAV 12,57 17,72 2,41 648
21 Veerle Barink AV 1923 DNS DNS DNS 0
21 Mansiha Khemai AV Atos DNS DNS DNS 0
21 Imane El Mesaoudi AV Atos DNS DNS DNS 0
21 Eline Mevius AV Atos DNS DNS DNS 0
21 Dominique Oudhoff AV Hylas DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Jona Kuijt AV 1923 3:52,63 ---
2 Amélie de Wit AV 1923 3:53,43 ---
3 Maudy Stoop AV Hylas 3:57,27 ---
4 Mali Onyeike AV 1923 3:59,41 ---
5 Bente van Lindert AV 1923 4:01,09 ---
6 Zegna Meijers AV 1923 4:03,80 ---
7 Arwen de Wit NEAV 4:07,97 ---
8 Djurelva Williams AV Atos 4:20,00 ---
9 Aida Jonson AV 1923 4:23,56 ---
10 Iris Grit AV 1923 4:25,09 ---
11 Cathy Zijlstra AV Hylas 4:25,73 ---
12 Nadine van Straaten AV Hylas 4:27,35 ---
13 Romy Leenstra NEAV 4:37,60 ---
14 Emma van Heusden AV Atos 4:43,44 ---
15 Sarah Schouten NEAV 4:54,55 ---
16 Samira Rookhuizen NEAV 5:13,64 ---
17 Lotte Faas NEAV 5:26,38 ---
Veerle Barink AV 1923 DNS ---
Eline Mevius AV Atos DNS ---
Mansiha Khemai AV Atos DNS ---
Imane El Mesaoudi AV Atos DNS ---
Dominique Oudhoff AV Hylas DNS ---
Sharona de Winter AV Hylas DNS ---



Meisjes Pupil A2 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Meisjes Pupil A2 (4x60m) AV 1923 - MPA2 4 37,73 539
2 MPA2 Hylas (4x60m) AV Hylas - MPA2 4 39,37 474
3 Meisjes pup A2 (4x60m) 2 AV 1923 - MPA2 4 39,51 468
4 MPA2 Atos (4x60m) AV Atos - MPA2 4 41,55 395
5 Meisjes Pup A2 (4x60m) AV NEA-Volharding - MPA2 4 42,39 367



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelHoogPunten totaal
1 Eva Bijl AV 1923 7,15 5,06 1,05 1243
2 Jeslyn Doran NEAV 6,90 4,27 0,95 1170
3 Isis Wilhelm AV 1923 7,45 4,53 1,00 1108
4 Marit Brand AV Hylas 7,20 3,86 0,95 1073
5 Cathalijne Jansen AV Hylas 7,46 3,83 1,00 1054
6 Brenda de Vos NEAV 7,61 3,51 1,00 1000
7 Willemijn Smeer NEAV 7,09 3,08 0,90 996
8 Stella Kuijs AV Atos 7,43 4,32 0,85 987
9 Nicole Splinter NEAV 7,19 3,88 0,80 966
10 Pam de Kruif AV 1923 7,69 4,18 0,90 964
11 Pomme van Wees AV 1923 7,55 3,27 0,95 955
12 Julia Janssen AV Atos 7,96 4,47 0,90 938
13 Belle van der Putten AV 1923 7,82 3,84 0,85 878
14 Danique van den Berg AV Hylas 8,21 3,70 0,95 875
15 Libby Gardener AV Hylas 7,69 3,96 0,75 837
16 Laura Babucci NEAV 8,32 3,42 0,70 652
17 Fela Proper AV 1923 9,00 2,86 0,80 579
18 Lale Berk AV 1923 DNS DNS DNS 0
18 Vere de Bruijn AV 1923 DNS DNS DNS 0
18 Jouiria El-Garrat AV Atos DNS DNS DNS 0
18 Daphne Stoop AV Hylas DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Belle van der Putten AV 1923 4:03,41 ---
2 Cathalijne Jansen AV Hylas 4:06,64 ---
3 Brenda de Vos NEAV 4:07,05 ---
4 Marit Brand AV Hylas 4:07,55 ---
5 Pam de Kruif AV 1923 4:13,33 ---
6 Libby Gardener AV Hylas 4:15,18 ---
7 Pomme van Wees AV 1923 4:16,10 ---
8 Danique van den Berg AV Hylas 4:16,39 ---
9 Isis Wilhelm AV 1923 4:19,85 ---
10 Eva Bijl AV 1923 4:19,86 ---
11 Jeslyn Doran NEAV 4:23,71 ---
12 Willemijn Smeer NEAV 4:27,13 ---
13 Laura Babucci NEAV 4:30,54 ---
14 Julia Janssen AV Atos 4:51,78 ---
15 Fela Proper AV 1923 5:31,24 ---
16 Nicole Splinter NEAV 5:57,23 ---
Lale Berk AV 1923 DNS ---
Vere de Bruijn AV 1923 DNS ---
Stella Kuijs AV Atos DNS ---
Jouiria El-Garrat AV Atos DNS ---
Daphne Stoop AV Hylas DNS ---



Meisjes Pupil B - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Meisjes Pup B (4x40m) AV NEA-Volharding - MPB 4 28,28 498
2 MPB Hylas (4x40m) AV Hylas - MPB 4 28,71 476
3 Meisjes Pupil B (4x40m) AV 1923 - MPB 4 28,77 473
4 Meisjes Pup B (4x40m) 2 AV 1923 - MPB 4 DNS 0



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Sarah van Exel AV Hylas 7,52 15,17 2,93 993
2 Nehissa Hendriks AV 1923 7,27 10,61 3,02 980
3 Lotte Huisman AV Hylas 8,23 14,29 3,24 916
4 Alyssa Koobs AV Atos 7,76 10,75 2,96 877
5 Imre Schipper AV Atos 7,87 11,49 2,95 869
6 Kaitlyn Groot AV 1923 7,69 10,55 2,84 861
7 Amber Mol AV Atos 7,98 12,90 2,82 850
8 Antonia Oosters AV 1923 7,98 10,16 2,89 813
9 Jade Foppes AV 1923 8,04 11,45 2,73 795
10 Lynne Bijwaard AV Hylas 8,18 10,93 2,69 755
11 Claudia Rimedia AV Atos 8,12 8,84 2,70 725
12 Tess Boers AV 1923 8,63 6,45 2,54 559
13 Charlize Helena Eg AV Hylas 9,24 10,53 2,38 533
14 Vicky de Haan NEAV 9,35 11,75 2,07 480



Meisjes Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Nehissa Hendriks AV 1923 2:18,85 ---
2 Lotte Huisman AV Hylas 2:24,78 ---
3 Kaitlyn Groot AV 1923 2:27,02 ---
4 Sarah van Exel AV Hylas 2:27,31 ---
5 Antonia Oosters AV 1923 2:31,12 ---
6 Claudia Rimedia AV Atos 2:32,42 ---
7 Imre Schipper AV Atos 2:33,89 ---
8 Alyssa Koobs AV Atos 2:39,44 ---
9 Amber Mol AV Atos 2:42,27 ---
10 Lynne Bijwaard AV Hylas 2:44,08 ---
11 Jade Foppes AV 1923 2:45,11 ---
12 Vicky de Haan NEAV 2:53,58 ---
13 Charlize Helena Eg AV Hylas 3:17,15 ---



Meisjes Pupil C - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Meisjes Pupil C (4x40m) AV 1923 - MPC 4 30,62 387
2 MPC Atos (4x40m) AV Atos - MPC 4 32,02 329
3 MPC Hylas (4x40m) AV Hylas - MPC 4 33,62 267



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Maud de Jong AV 1923 7,46 12,95 3,20 1021
2 Ivy Olieberg AV 1923 8,01 10,52 2,87 811
3 Jinthe Dijkman NEAV 8,75 7,34 2,52 559
4 Naomi Emmelkamp AV Atos 9,34 6,85 2,12 389
5 Elisa Hartwijk NEAV 9,57 4,50 2,00 275
6 Lilian Groot AV 1923 DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Maud de Jong AV 1923 2:13,34 ---
2 Ivy Olieberg AV 1923 2:37,99 ---
3 Jinthe Dijkman NEAV 2:51,14 ---
4 Elisa Hartwijk NEAV 2:52,83 ---
Lilian Groot AV 1923 DNS ---
Naomi Emmelkamp AV Atos DNS ---



Meisjes Pupil Mini - 4 x 40m

Er bestaan nog geen estafette teams.