Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil A2

# Naam 60mBalVerPunten totaal
1 Maudy Stoop AV Hylas 9,68 26,35 4,10 1468
2 Jona Kuijt AV 1923 9,46 14,54 3,97 1312
3 Djurelva Williams AV Atos 9,46 20,08 3,50 1303
4 Bente van Lindert AV 1923 10,12 24,20 3,63 1278
5 Mali Onyeike AV 1923 9,62 14,62 3,90 1273
6 Sharona de Winter AV Hylas 9,85 21,84 3,48 1258
7 Amélie de Wit AV 1923 9,60 12,02 3,82 1215
8 Zegna Meijers AV 1923 10,08 15,54 3,76 1187
9 Mirre Overtoom AV Atos 10,59 20,36 3,76 1185
10 Arwen de Wit NEAV 9,90 14,73 3,58 1166
11 Romy Leenstra NEAV 10,59 17,94 3,47 1092
12 Iris Grit AV 1923 10,90 21,17 3,39 1081
13 Cathy Zijlstra AV Hylas 10,04 11,89 3,42 1062
14 Aida Jonson AV 1923 10,45 14,50 3,34 1032
15 Julia van Lil AV 1923 10,43 13,03 3,33 1008
16 Sarah Schouten NEAV 11,29 20,46 3,19 982
17 Nadine van Straaten AV Hylas 10,64 13,76 2,78 881
18 Lotte Faas NEAV 11,26 15,01 3,04 874
19 Emma van Heusden AV Atos 11,14 17,53 2,71 863
20 Samira Rookhuizen NEAV 12,57 17,72 2,41 648
21 Veerle Barink AV 1923 DNS DNS DNS 0
21 Mansiha Khemai AV Atos DNS DNS DNS 0
21 Imane El Mesaoudi AV Atos DNS DNS DNS 0
21 Eline Mevius AV Atos DNS DNS DNS 0
21 Dominique Oudhoff AV Hylas DNS DNS DNS 0

Uitslagen Meerkamp 60 meter Meisjes Pupil A2

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jona Kuijt AV 1923 9,46 +4.1 m/s--- 566
1 Djurelva Williams AV Atos 9,46 +4.1 m/s--- 566
3 Amélie de Wit AV 1923 9,60 +2.8 m/s--- 542
4 Mali Onyeike AV 1923 9,62 +3.3 m/s--- 539
5 Maudy Stoop AV Hylas 9,68 +3.5 m/s--- 529
6 Sharona de Winter AV Hylas 9,85 +3.5 m/s--- 501
7 Arwen de Wit NEAV 9,90 +2.8 m/s--- 494
8 Cathy Zijlstra AV Hylas 10,04 +3.3 m/s--- 472
9 Zegna Meijers AV 1923 10,08 +3.3 m/s--- 466
10 Bente van Lindert AV 1923 10,12 +2.7 m/s--- 460
11 Julia van Lil AV 1923 10,43 +3.3 m/s--- 415
12 Aida Jonson AV 1923 10,45 +2.7 m/s--- 412
13 Romy Leenstra NEAV 10,59 +2.7 m/s--- 392
13 Mirre Overtoom AV Atos 10,59 +3.3 m/s--- 392
15 Nadine van Straaten AV Hylas 10,64 +3.5 m/s--- 386
16 Iris Grit AV 1923 10,90 +2.8 m/s--- 351
17 Emma van Heusden AV Atos 11,14 +3.5 m/s--- 321
18 Lotte Faas NEAV 11,26 +3.5 m/s--- 306
19 Sarah Schouten NEAV 11,29 +2.8 m/s--- 302
20 Samira Rookhuizen NEAV 12,57 +4.1 m/s--- 164
Veerle Barink AV 1923 DNS --- 0
Eline Mevius AV Atos DNS --- 0
Mansiha Khemai AV Atos DNS --- 0
Imane El Mesaoudi AV Atos DNS --- 0
Dominique Oudhoff AV Hylas DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Balwerpen Meisjes Pupil A2

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Maudy Stoop AV Hylas 26,35 --- 401
2 Bente van Lindert AV 1923 24,20 --- 374
3 Sharona de Winter AV Hylas 21,84 --- 343
4 Iris Grit AV 1923 21,17 --- 334
5 Sarah Schouten NEAV 20,46 --- 324
6 Mirre Overtoom AV Atos 20,36 --- 323
7 Djurelva Williams AV Atos 20,08 --- 319
8 Romy Leenstra NEAV 17,94 --- 288
9 Samira Rookhuizen NEAV 17,72 --- 284
10 Emma van Heusden AV Atos 17,53 --- 282
11 Zegna Meijers AV 1923 15,54 --- 251
12 Lotte Faas NEAV 15,01 --- 242
13 Arwen de Wit NEAV 14,73 --- 238
14 Mali Onyeike AV 1923 14,62 --- 236
15 Jona Kuijt AV 1923 14,54 --- 234
16 Aida Jonson AV 1923 14,50 --- 234
17 Nadine van Straaten AV Hylas 13,76 --- 221
18 Julia van Lil AV 1923 13,03 --- 209
19 Amélie de Wit AV 1923 12,02 --- 191
20 Cathy Zijlstra AV Hylas 11,89 --- 188
Veerle Barink AV 1923 DNS --- 0
Eline Mevius AV Atos DNS --- 0
Mansiha Khemai AV Atos DNS --- 0
Imane El Mesaoudi AV Atos DNS --- 0
Dominique Oudhoff AV Hylas DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Pupil A2

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Maudy Stoop AV Hylas 4,10 +0.0 m/s--- 538
2 Jona Kuijt AV 1923 3,97 +0.0 m/s--- 512
3 Mali Onyeike AV 1923 3,90 +0.0 m/s--- 498
4 Amélie de Wit AV 1923 3,82 +0.0 m/s--- 482
5 Zegna Meijers AV 1923 3,76 +0.0 m/s--- 470
5 Mirre Overtoom AV Atos 3,76 +0.0 m/s--- 470
7 Bente van Lindert AV 1923 3,63 +0.0 m/s--- 444
8 Arwen de Wit NEAV 3,58 +0.0 m/s--- 434
9 Djurelva Williams AV Atos 3,50 +0.0 m/s--- 418
10 Sharona de Winter AV Hylas 3,48 +0.0 m/s--- 414
11 Romy Leenstra NEAV 3,47 +0.0 m/s--- 412
12 Cathy Zijlstra AV Hylas 3,42 +0.0 m/s--- 402
13 Iris Grit AV 1923 3,39 +0.0 m/s--- 396
14 Aida Jonson AV 1923 3,34 +0.0 m/s--- 386
15 Julia van Lil AV 1923 3,33 +0.0 m/s--- 384
16 Sarah Schouten NEAV 3,19 +0.0 m/s--- 356
17 Lotte Faas NEAV 3,04 +0.0 m/s--- 326
18 Nadine van Straaten AV Hylas 2,78 +0.0 m/s--- 274
19 Emma van Heusden AV Atos 2,71 +0.0 m/s--- 260
20 Samira Rookhuizen NEAV 2,41 +0.0 m/s--- 200
Veerle Barink AV 1923 DNS --- 0
Eline Mevius AV Atos DNS --- 0
Mansiha Khemai AV Atos DNS --- 0
Imane El Mesaoudi AV Atos DNS --- 0
Dominique Oudhoff AV Hylas DNS --- 0

Uitslagen 1000 meter Meisjes Pupil A2

# Naam ResOBP
1 Jona Kuijt AV 1923 3:52,63 ---
2 Amélie de Wit AV 1923 3:53,43 ---
3 Maudy Stoop AV Hylas 3:57,27 ---
4 Mali Onyeike AV 1923 3:59,41 ---
5 Bente van Lindert AV 1923 4:01,09 ---
6 Zegna Meijers AV 1923 4:03,80 ---
7 Arwen de Wit NEAV 4:07,97 ---
8 Djurelva Williams AV Atos 4:20,00 ---
9 Aida Jonson AV 1923 4:23,56 ---
10 Iris Grit AV 1923 4:25,09 ---
11 Cathy Zijlstra AV Hylas 4:25,73 ---
12 Nadine van Straaten AV Hylas 4:27,35 ---
13 Romy Leenstra NEAV 4:37,60 ---
14 Emma van Heusden AV Atos 4:43,44 ---
15 Sarah Schouten NEAV 4:54,55 ---
16 Samira Rookhuizen NEAV 5:13,64 ---
17 Lotte Faas NEAV 5:26,38 ---
Veerle Barink AV 1923 DNS ---
Eline Mevius AV Atos DNS ---
Mansiha Khemai AV Atos DNS ---
Imane El Mesaoudi AV Atos DNS ---
Dominique Oudhoff AV Hylas DNS ---
Sharona de Winter AV Hylas DNS ---

Uitslagen 4 x 60m Meisjes Pupil A2

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Meisjes Pupil A2 (4x60m) AV 1923 - MPA2 4 37,73 539
2 MPA2 Hylas (4x60m) AV Hylas - MPA2 4 39,37 474
3 Meisjes pup A2 (4x60m) 2 AV 1923 - MPA2 4 39,51 468
4 MPA2 Atos (4x60m) AV Atos - MPA2 4 41,55 395
5 Meisjes Pup A2 (4x60m) AV NEA-Volharding - MPA2 4 42,39 367