Uitslagen Clubdag junioren en senioren

Jongens Junior A - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 150 meter

# Naam 150m OBP
1 Thomas van...er Heijde TRTL 18,49 -0.8 m/s---



Jongens Junior A - 300 meter

# Naam 300mOBP
1 Thomas van...er Heijde TRTL 38,00 ---



Jongens Junior A - 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Thomas van...er Heijde TRTL 26,86 ---



Jongens Junior A - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Thomas van...er Heijde TRTL 1,55 ---



Jongens Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Damian van Loo Pallas `67 12,36 +0.5 m/s12,60



Jongens Junior B - 150 meter

# Naam 150m OBP
1 Damian van Loo Pallas `67 18,58 -0.3 m/s---



Jongens Junior B - 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Sieb Mostert Pallas `67 2:44,83 ---



Jongens Junior B - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Sieb Mostert Pallas `67 38,45 ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Kylian Meeuwisz Pallas `67 13,13 +1.2 m/s13,10
2 Pieter Bulte Pallas `67 14,28 -0.4 m/s---
3 Nils Reefman Pallas `67 14,33 +1.2 m/s---



Jongens Junior C - 150 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - 300 meter

# Naam 300mOBP
1 Kylian Meeuwisz Pallas `67 45,07 ---
2 Stefan Beukers Pallas `67 48,50 ---



Jongens Junior C - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Diede Wit Pallas `67 3:12,01 3:05,00
2 Nils Reefman Pallas `67 3:17,21 ---
2 Kylian Meeuwisz Pallas `67 3:17,21 3:23,25



Jongens Junior C - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Jippe Mietus Pallas `67 20,96 ---
2 Jack Lamers Pallas `67 9,01 ---



Jongens Junior C - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Jippe Mietus Pallas `67 7,65 ---



Jongens Junior C - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Jippe Mietus Pallas `67 22,28 ---
2 Jack Lamers Pallas `67 8,25 ---



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Nils Reefman Pallas `67 1,40 ---
2 Pieter Bulte Pallas `67 1,30 ---
Stefan Beukers Pallas `67 NM ---



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Kylian Meeuwisz Pallas `67 4,64 m/s4,91
2 Stefan Beukers Pallas `67 4,26 m/s---
3 Jack Lamers Pallas `67 2,53 m/s---



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam 80m OBP
1 Tomas A IJzerman Pallas `67 11,54 +0.5 m/s---
2 Daan Memelink Pallas `67 11,67 +0.5 m/s---



Jongens Junior D - 150 meter

# Naam 150m OBP
1 Krijn van Hofweegen Pallas `67 20,17 +1.9 m/s---
2 Daan Memelink Pallas `67 21,78 -0.3 m/s---
3 Tomas A IJzerman Pallas `67 21,99 -0.3 m/s---



Jongens Junior D - 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Quinten Hofstad Pallas `67 3:16,12 ---
2 Koen Geelen Pallas `67 3:24,49 3:20,00
3 Dawit Verwers Pallas `67 3:27,63 ---
4 Daan Reefman Pallas `67 3:33,68 ---



Jongens Junior D - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Quinten Hofstad Pallas `67 16,28 ---
2 Daan Memelink Pallas `67 13,54 ---



Jongens Junior D - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Krijn van Hofweegen Pallas `67 9,34 ---



Jongens Junior D - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Krijn van Hofweegen Pallas `67 33,97 ---
2 Quinten Hofstad Pallas `67 27,00 ---
3 Dawit Verwers Pallas `67 16,97 ---



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Tomas A IJzerman Pallas `67 1,30 ---
2 Dawit Verwers Pallas `67 1,25 ---
3 Daan Reefman Pallas `67 1,05 ---



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Krijn van Hofweegen Pallas `67 4,94 m/s---
2 Tomas A IJzerman Pallas `67 3,94 m/s---
3 Quinten Hofstad Pallas `67 3,92 m/s---
4 Daan Memelink Pallas `67 3,44 m/s---



Masters mannen - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Luc Bonten Pallas `67 13,05 -0.4 m/s12,50
2 Patrick Smit Pallas `67 13,08 +0.5 m/s13,09
3 Paul Sijssens Pallas `67 13,98 +0.5 m/s---
Tariq van Rooijen Pallas `67 DNS ---



Masters mannen - 150 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - 300 meter

# Naam 300mOBP
1 Patrick Smit Pallas `67 40,87 42,00
2 Erwin Thimister Pallas `67 52,42 ---
Tariq van Rooijen Pallas `67 DNS ---
Luc Bonten Pallas `67 DNS 40,80



Masters mannen - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Rink Hallmann Pallas `67 2:54,40 2:55,00
2 Tariq van Rooijen Pallas `67 3:12,76 ---
3 Egon Hofstad Pallas `67 3:20,22 ---
4 Erik Timmerman Pallas `67 3:45,73 ---
5 Erwin Thimister Pallas `67 3:52,52 ---



Masters mannen - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Egon Hofstad Pallas `67 24,13 ---



Masters mannen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Egon Hofstad Pallas `67 32,44 ---
2 Luc Bonten Pallas `67 23,24 20,00
3 Erwin Thimister Pallas `67 15,97 ---
Tariq van Rooijen Pallas `67 DNS ---



Masters mannen - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Egon Hofstad Pallas `67 1,55 ---
2 Erwin Thimister Pallas `67 1,15 ---
Tariq van Rooijen Pallas `67 DNS ---
Luc Bonten Pallas `67 DNS 1,50



Masters mannen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Mirjam Broekmeyer Pallas `67 17,27 +1.2 m/s---



Masters vrouwen - 150 meter

# Naam 150m OBP
1 Janine van...lshuijsen Pallas `67 22,10 +1.9 m/s---
2 Ingrid Haas Pallas `67 28,31 -0.8 m/s---



Masters vrouwen - 300 meter

# Naam 300mOBP
1 Christy van Beek Pallas `67 51,89 59,00



Masters vrouwen - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Christy van Beek Pallas `67 3:43,46 4:00,00
2 Paulien Adamse Pallas `67 4:22,09 ---



Masters vrouwen - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Janine van...lshuijsen Pallas `67 23,69 ---
2 Welmoed Soepboer Pallas `67 22,48 ---
3 Ingrid Haas Pallas `67 18,93 ---



Masters vrouwen - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Janine van...lshuijsen Pallas `67 8,88 ---
2 Caroline ...Pennekamp Pallas `67 8,14 ---
3 Welmoed Soepboer Pallas `67 7,38 ---
4 Mirjam Broekmeyer Pallas `67 4,85 ---



Masters vrouwen - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Welmoed Soepboer Pallas `67 19,54 ---
2 Caroline ...Pennekamp Pallas `67 19,50 ---
3 Ingrid Haas Pallas `67 17,16 ---
4 Mirjam Broekmeyer Pallas `67 12,33 ---
Christy van Beek Pallas `67 DNS 12,00



Masters vrouwen - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Janine van...lshuijsen Pallas `67 1,25 ---
2 Welmoed Soepboer Pallas `67 1,10 ---



Masters vrouwen - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Mirjam Broekmeyer Pallas `67 2,87 m/s---
2 Ingrid Haas Pallas `67 2,79 m/s---
3 Christy van Beek Pallas `67 2,76 m/s3,00



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Lou Bijman Pallas `67 14,75 -0.4 m/s---
2 Janna Rudrum Wageningen 16,44 -0.4 m/s---



Meisjes Junior B - 150 meter

# Naam 150m OBP
1 Eva Nieuwstad Pallas `67 21,47 +0.1 m/s---
2 Britt Kwakernaak Pallas `67 21,48 +1.7 m/s---
3 Maartje O...e Voshaar Pallas `67 21,92 +1.9 m/s---
4 Joanne Abbing Pallas `67 22,40 +0.1 m/s---



Meisjes Junior B - 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
Lotte Geelen Pallas `67 DNS ---



Meisjes Junior B - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Janna Rudrum Wageningen 9,02 ---



Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Janna Rudrum Wageningen 16,21 ---
2 Maartje O...e Voshaar Pallas `67 15,38 ---
3 Lou Bijman Pallas `67 12,13 ---
Joanne Abbing Pallas `67 NM ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Eva Nieuwstad Pallas `67 3,65 m/s---



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam 80m OBP
1 Dunya Wolfs Pallas `67 11,84 +0.5 m/s---
2 Lieke de Bok Pallas `67 12,20 +0.5 m/s---
3 Silu Verwers Pallas `67 12,37 +0.5 m/s---



Meisjes Junior C - 150 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Dunya Wolfs Pallas `67 14,42 ---
2 Silu Verwers Pallas `67 13,73 ---
3 Lieke de Bok Pallas `67 13,19 ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Dunya Wolfs Pallas `67 3,86 m/s---
2 Silu Verwers Pallas `67 3,54 m/s---
3 Lieke de Bok Pallas `67 3,53 m/s---



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam 60m OBP
1 Floor Olthof Pallas `67 9,08 +0.7 m/s---
2 Carlijn Bodde Pallas `67 9,24 +0.7 m/s---
3 Hester Moene Wageningen 9,64 +0.9 m/s---
4 Noortje Bonten Pallas `67 9,78 +0.7 m/s10,00
5 Josefine Ulfman Pallas `67 9,83 +0.9 m/s---
6 Kumi Hack Pallas `67 9,85 +0.7 m/s---
7 Esmée Beukers Pallas `67 10,18 +0.9 m/s---
7 Jinte Haver Pallas `67 10,18 +0.7 m/s---
9 Lyske Gilissen Pallas `67 10,48 +0.9 m/s---
10 Nora Mourits Pallas `67 10,68 +0.9 m/s---
11 Odi van Eupen Arena 10,83 +0.7 m/s---



Meisjes Junior D - 150 meter

# Naam 150m OBP
1 Carlijn Bodde Pallas `67 22,80 -0.8 m/s---
2 Floor Olthof Pallas `67 23,44 -0.8 m/s---
3 Jinte Haver Pallas `67 26,08 +1.7 m/s---



Meisjes Junior D - 300 meter

# Naam 300mOBP
1 Noortje Bonten Pallas `67 50,65 59,00
2 Kore Hengeveld Pallas `67 51,49 ---



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Josefine Ulfman Pallas `67 3:42,40 ---
2 Lyske Gilissen Pallas `67 3:50,08 ---
3 Kore Hengeveld Pallas `67 3:56,84 ---
4 Hester Moene Wageningen 4:00,31 ---
5 Odi van Eupen Arena 4:08,55 ---



Meisjes Junior D - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Kumi Hack Pallas `67 19,85 ---
2 Jinte Haver Pallas `67 13,52 ---



Meisjes Junior D - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Jinte Haver Pallas `67 4,96 ---
2 Odi van Eupen Arena 4,90 ---



Meisjes Junior D - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Kumi Hack Pallas `67 16,29 ---
2 Nora Mourits Pallas `67 14,86 ---
3 Kore Hengeveld Pallas `67 13,52 ---
4 Noortje Bonten Pallas `67 11,31 7,00
5 Carlijn Bodde Pallas `67 9,23 ---
6 Lyske Gilissen Pallas `67 9,01 ---



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Kumi Hack Pallas `67 1,35 ---
2 Carlijn Bodde Pallas `67 1,25 ---
3 Noortje Bonten Pallas `67 1,15 1,05
4 Floor Olthof Pallas `67 1,10 ---
5 Nora Mourits Pallas `67 1,10 ---
6 Odi van Eupen Arena 1,10 ---
7 Hester Moene Wageningen 1,10 ---
8 Esmée Beukers Pallas `67 1,05 ---



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Floor Olthof Pallas `67 3,87 m/s---
2 Kore Hengeveld Pallas `67 3,68 m/s---
3 Josefine Ulfman Pallas `67 3,66 m/s---
4 Lyske Gilissen Pallas `67 3,18 m/s---
5 Esmée Beukers Pallas `67 3,11 m/s---
6 Hester Moene Wageningen 3,09 m/s---
7 Nora Mourits Pallas `67 2,74 m/s---



Recreanten mannen Senioren - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Tom Ogink Pallas `67 12,71 +0.5 m/s---



Recreanten mannen Senioren - 150 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Recreanten mannen Senioren - 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Recreanten mannen Senioren - 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Recreanten mannen Senioren - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Recreanten mannen Senioren - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Recreanten mannen Senioren - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Tom Ogink Pallas `67 44,00 ---



Recreanten mannen Senioren - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Recreanten mannen Senioren - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Tom Haver Wageningen 12,54 +0.5 m/s---



Senioren mannen - 150 meter

# Naam 150m OBP
1 Jelle ten Harkel TRTL 17,83 -0.3 m/s17,72
2 Jelger Elings TRTL 18,44 -0.3 m/s17,90
3 Roel Kox TRTL 19,03 +0.1 m/s---
4 Christiaan... der Gaag TRTL 20,44 +0.1 m/s---
5 Micheal O'Conner TRTL 21,15 +0.1 m/s---
6 Jacco Bontekoe TRTL 22,26 -0.3 m/s25,00
7 Julien van Dijk TRTL 23,15 +1.9 m/s---



Senioren mannen - 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Roel Kox TRTL 2:47,78 2:47,00
2 Jelle ten Harkel TRTL 3:01,98 3:10,00
3 Micheal O'Conner TRTL 3:04,30 ---
4 Christiaan... der Gaag TRTL 3:11,63 2:49,00
5 Harm Dieterman Arena 3:15,71 3:18,00
6 Jacco Bontekoe TRTL 3:17,86 3:50,33
7 Julien van Dijk TRTL 3:23,30 ---
8 Jelger Elings TRTL 3:35,76 2:49,00



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Hille Groendijk Pallas `67 27,62 35,39
2 Tom Haver Wageningen 25,50 ---
3 Wouter Lokhorst TRTL 14,51 17,94



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Tom Haver Wageningen 8,27 ---
Rolf De Jong Arnhem DNS ---



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Hille Groendijk Pallas `67 56,53 55,92
2 Tom Haver Wageningen 33,83 ---
3 Jelle ten Harkel TRTL 30,90 28,00
4 Jelger Elings TRTL 29,97 38,00
5 Jacco Bontekoe TRTL 27,37 7,14
6 Roel Kox TRTL 22,19 ---
7 Christiaan... der Gaag TRTL 19,60 ---
8 Julien van Dijk TRTL 17,66 ---
Micheal O'Conner TRTL NM ---
Rolf De Jong Arnhem DNS ---



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
Rolf De Jong Arnhem DNS ---



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Jelger Elings TRTL 5,71 m/s6,00
2 Hille Groendijk Pallas `67 4,69 m/s---
3 Jelle ten Harkel TRTL 4,60 m/s4,80
4 Roel Kox TRTL 4,43 m/s---
5 Micheal O'Conner TRTL 4,29 m/s---
6 Jacco Bontekoe TRTL 4,05 m/s---
7 Christiaan... der Gaag TRTL 4,03 m/s---
8 Julien van Dijk TRTL 3,51 m/s---
Rolf De Jong Arnhem DNS ---
Tom Haver Wageningen DNS ---



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Marlou Hospes Groningen 15,53 -0.4 m/s---



Senioren vrouwen - 150 meter

# Naam 150m OBP
1 Judith de Heer TRTL 20,76 -0.8 m/s---
2 Elke Molenaar TRTL 20,92 +1.9 m/s---
3 Merle Schots TRTL 25,20 +1.7 m/s---
4 Haitske va...der Schee Pallas `67 26,62 +1.7 m/s---
Joana Vitorino Wageningen DNS ---



Senioren vrouwen - 300 meter

# Naam 300mOBP
1 Haitske va...der Schee Pallas `67 53,09 ---



Senioren vrouwen - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Nathalie de Vries Arena 3:36,85 ---
2 Haitske va...der Schee Pallas `67 4:05,22 ---
3 Merle Schots TRTL 4:13,34 ---
Joana Vitorino Wageningen DNS ---



Senioren vrouwen - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Bibi Lotte...der Horst TRTL 39,37 ---
2 Marlou Hospes Groningen 32,55 ---
3 Linda van ... Lagemaat TRTL 32,13 ---
4 Marielle de Rijk TRTL 30,22 ---
5 Dorien Arwert Nijmegen 22,42 ---
6 Celine Huiskamp TRTL 15,92 ---



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Linda van ... Lagemaat TRTL 11,09 ---
2 Haitske va...der Schee Pallas `67 8,24 ---
3 Marlou Hospes Groningen 8,01 ---
4 Dorien Arwert Nijmegen 7,28 ---



Senioren vrouwen - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Marlou Hospes Groningen 23,04 ---
2 Manja Dieterman Arena 18,27 ---
3 Merle Schots TRTL 11,26 ---
Joana Vitorino Wageningen DNS ---



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Judith de Heer TRTL 1,35 ---
2 Elke Molenaar TRTL 1,35 ---



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Judith de Heer TRTL 4,63 m/s---
2 Marlou Hospes Groningen 3,82 m/s---
3 Dorien Arwert Nijmegen 3,67 m/s---
4 Haitske va...der Schee Pallas `67 3,61 m/s---
5 Merle Schots TRTL 3,16 m/s---
Joana Vitorino Wageningen DNS ---