Uitslagen Meerkamp Pupil C/mini

Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Akke van der Linden JPC - Pallas `67 Team 20 7,8 775,00 8,6 8,00 10,00 0,85 293 127
Amber Kreeft MPMini - Arena Team 15 7,8 650,00 8,8 7,00 9,00 0,65 346 273
Anna Matthijs MPC - Pallas `67 Team 20 7,3 925,00 8,2 6,50 11,50 0,65 365 292
Bettie Post MPMini - Pallas `67 Team 20 8,7 750,00 10,0 5,50 9,00 0,65 281 108
Carlijn ter Haar MPC - Arena Team 15 7,8 800,00 8,8 8,50 9,50 0,75 326 176
Csongor Bartfai JPC - Pallas `67 Team 20 7,0 925,00 8,2 9,50 13,00 0,85 382 382
Daan Schaaps JPC - AV Wijchen Team 13 7,4 950,00 7,7 10,50 17,00 0,70 391 291
Damian Jonkers JPMini - Climax Team 18 8,1 725,00 8,2 9,50 14,50 0,70 397 298
Emily de Groot MPC - AV Wijchen Team 13 6,9 950,00 7,5 11,00 16,50 0,90 519 519
Femke Everts MPC - Arena Team 15 8,0 825,00 8,4 10,50 10,00 0,85 373 373
Floor Dominicus MPC - Arena Team 15 7,6 825,00 9,2 9,50 12,00 0,70 346 238
Gerwin Immerzeel JPMini - Pallas `67 Team 22 9,0 725,00 10,8 5,00 9,00 0,60 206 79
Hadia Bah MPC - Pallas `67 Team 20 7,1 825,00 8,3 10,00 13,00 0,80 413 413
Hailey Olthof MPMini - Climax Team 18 8,4 700,00 10,1 7,50 11,50 0,75 341 188
Jarno Gerritsen JPC - Climax Team 21 7,2 925,00 8,4 11,50 16,00 0,90 412 412
Job Arbeider JPC - AV Wijchen Team 13 7,7 750,00 8,5 12,50 24,00 0,85 402 306
Joris Graven JPMini - AV Wijchen Team 13 9,4 675,00 9,9 7,50 8,00 0,55 212 0
Julian Wouters JPMini - AV Wijchen Team 13 8,1 800,00 9,7 10,00 14,00 0,70 375 264
Larissa Middelhoven MPC - Climax Team 18 7,8 825,00 9,2 11,00 18,00 0,75 395 395
Laura Nijrolder MPC - AV Archeus Team 16 9,3 800,00 9,3 9,00 8,50 0,75 270 163
Lily van Kreij MPMini - AV Wijchen Team 13 8,4 675,00 10,2 8,50 6,50 0,60 276 64
Linne Arts MPMini - AV Wijchen Team 13 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Lisa Rosbender MPC - AV Wijchen Team 13 8,6 800,00 9,9 6,50 7,00 0,60 221 0
Luca Thimister JPC - Pallas `67 Team 22 7,9 975,00 7,2 16,50 32,00 0,65 516 478
Marlijn Moene MPC - Pallas `67 Team 20 8,0 800,00 9,4 12,00 10,50 0,70 338 143
Matilda de Groot MPC - AV Wijchen Team 13 7,6 850,00 7,8 10,00 11,00 0,95 430 385
Maxime Smit JPMini - Pallas `67 Team 20 10,2 550,00 11,5 8,00 11,00 0,55 174 99
Michelle Bentsink MPC - AV Archeus Team 16 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Noah Heck JPC - Pallas `67 Team 22 8,0 925,00 8,6 11,00 13,00 0,75 340 340
Pepijn Verweij JPC - Pallas `67 Team 22 8,3 850,00 10,0 7,00 10,50 0,65 233 125
Pieter Kooijman JPC - Pallas `67 Team 22 7,6 975,00 8,3 7,00 11,00 0,75 327 298
Raisa van Eupen MPMini - Arena Team 15 8,0 750,00 8,7 5,50 7,50 0,65 334 276
Rijk Uitterhoeve JPMini - Arena Team 15 8,3 900,00 8,7 10,50 10,00 0,75 407 346
Rosali van Hooijdonk MPC - AV Wijchen Team 13 8,0 725,00 8,5 10,00 13,00 0,80 356 258
Sanne van der Jagt MPC - Climax Team 18 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Sayari Kinuthia MPMini - Climax Team 18 9,6 700,00 10,7 6,00 8,00 0,55 204 40
Silvijn Laarhoven JPC - Climax Team 21 7,5 925,00 8,9 8,00 7,50 0,90 321 210
Sjoerd van Rheenen JPMini - Climax Team 18 7,4 925,00 8,8 9,00 13,50 0,85 474 474
Sophie Ansink MPMini - Climax Team 18 7,8 900,00 9,6 5,50 9,50 0,70 380 308
Sven Kolnaar JPC - Pallas `67 Team 22 8,4 750,00 9,9 9,50 10,00 0,75 245 135
Sverre Wiersma JPC - Climax Team 21 8,1 850,00 9,3 11,00 14,00 0,75 313 164
Tessa Visch MPC - Climax Team 18 7,9 800,00 9,0 9,00 12,50 0,80 348 348
Teun Jonkheer JPC - AV Wijchen Team 13 8,8 650,00 9,8 6,50 8,00 0,55 163 0
Thomas Koekkoek JPC - Pallas `67 Team 20 7,6 925,00 8,5 9,50 12,50 0,80 347 347
Twan Grievink JPC - AV Archeus Team 16 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Tys Gilissen JPMini - Pallas `67 Team 22 7,1 1000,00 8,8 12,00 20,00 0,75 567 567
Yuri Belderok JPMini - AV Wijchen Team 13 8,5 775,00 10,2 8,00 11,00 0,70 304 110

Uitslagen Meerkamp 40 meter Pupil C/mini

Naam Team ResOBPPunten totaal
Akke van der Linden JPC - Pallas `67 Team 20 7,8 --- 59
Amber Kreeft MPMini - Arena Team 15 7,8 --- 89
Anna Matthijs MPC - Pallas `67 Team 20 7,3 --- 88
Bettie Post MPMini - Pallas `67 Team 20 8,7 --- 53
Carlijn ter Haar MPC - Arena Team 15 7,8 --- 69
Csongor Bartfai JPC - Pallas `67 Team 20 7,0 --- 85
Daan Schaaps JPC - AV Wijchen Team 13 7,4 --- 72
Damian Jonkers JPMini - Climax Team 18 8,1 --- 68
Emily de Groot MPC - AV Wijchen Team 13 6,9 --- 104
Femke Everts MPC - Arena Team 15 8,0 --- 63
Floor Dominicus MPC - Arena Team 15 7,6 --- 77
Gerwin Immerzeel JPMini - Pallas `67 Team 22 9,0 --- 38
Hadia Bah MPC - Pallas `67 Team 20 7,1 --- 96
Hailey Olthof MPMini - Climax Team 18 8,4 --- 64
Jarno Gerritsen JPC - Climax Team 21 7,2 --- 79
Job Arbeider JPC - AV Wijchen Team 13 7,7 --- 62
Joris Graven JPMini - AV Wijchen Team 13 9,4 --- 27
Julian Wouters JPMini - AV Wijchen Team 13 8,1 --- 68
Larissa Middelhoven MPC - Climax Team 18 7,8 --- 69
Laura Nijrolder MPC - AV Archeus Team 16 9,3 --- 26
Lily van Kreij MPMini - AV Wijchen Team 13 8,4 --- 64
Linne Arts MPMini - AV Wijchen Team 13 DNS --- 0
Lisa Rosbender MPC - AV Wijchen Team 13 8,6 --- 44
Luca Thimister JPC - Pallas `67 Team 22 7,9 --- 57
Marlijn Moene MPC - Pallas `67 Team 20 8,0 --- 63
Matilda de Groot MPC - AV Wijchen Team 13 7,6 --- 77
Maxime Smit JPMini - Pallas `67 Team 20 10,2 --- 11
Michelle Bentsink MPC - AV Archeus Team 16 DNS --- 0
Noah Heck JPC - Pallas `67 Team 22 8,0 --- 54
Pepijn Verweij JPC - Pallas `67 Team 22 8,3 --- 45
Pieter Kooijman JPC - Pallas `67 Team 22 7,6 --- 66
Raisa van Eupen MPMini - Arena Team 15 8,0 --- 81
Rijk Uitterhoeve JPMini - Arena Team 15 8,3 --- 61
Rosali van Hooijdonk MPC - AV Wijchen Team 13 8,0 --- 63
Sanne van der Jagt MPC - Climax Team 18 DNS --- 0
Sayari Kinuthia MPMini - Climax Team 18 9,6 --- 25
Silvijn Laarhoven JPC - Climax Team 21 7,5 --- 69
Sjoerd van Rheenen JPMini - Climax Team 18 7,4 --- 96
Sophie Ansink MPMini - Climax Team 18 7,8 --- 89
Sven Kolnaar JPC - Pallas `67 Team 22 8,4 --- 43
Sverre Wiersma JPC - Climax Team 21 8,1 --- 51
Tessa Visch MPC - Climax Team 18 7,9 --- 66
Teun Jonkheer JPC - AV Wijchen Team 13 8,8 --- 33
Thomas Koekkoek JPC - Pallas `67 Team 20 7,6 --- 66
Twan Grievink JPC - AV Archeus Team 16 DNS --- 0
Tys Gilissen JPMini - Pallas `67 Team 22 7,1 --- 110
Yuri Belderok JPMini - AV Wijchen Team 13 8,5 --- 54

Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil C/mini

Naam Team ResOBPPunten totaal
Akke van der Linden JPC - Pallas `67 Team 20 775,00 --- 38
Amber Kreeft MPMini - Arena Team 15 650,00 --- 30
Anna Matthijs MPC - Pallas `67 Team 20 925,00 --- 77
Bettie Post MPMini - Pallas `67 Team 20 750,00 --- 51
Carlijn ter Haar MPC - Arena Team 15 800,00 --- 49
Csongor Bartfai JPC - Pallas `67 Team 20 925,00 --- 66
Daan Schaaps JPC - AV Wijchen Team 13 950,00 --- 71
Damian Jonkers JPMini - Climax Team 18 725,00 --- 40
Emily de Groot MPC - AV Wijchen Team 13 950,00 --- 83
Femke Everts MPC - Arena Team 15 825,00 --- 54
Floor Dominicus MPC - Arena Team 15 825,00 --- 54
Gerwin Immerzeel JPMini - Pallas `67 Team 22 725,00 --- 40
Hadia Bah MPC - Pallas `67 Team 20 825,00 --- 54
Hailey Olthof MPMini - Climax Team 18 700,00 --- 40
Jarno Gerritsen JPC - Climax Team 21 925,00 --- 66
Job Arbeider JPC - AV Wijchen Team 13 750,00 --- 34
Joris Graven JPMini - AV Wijchen Team 13 675,00 --- 31
Julian Wouters JPMini - AV Wijchen Team 13 800,00 --- 56
Larissa Middelhoven MPC - Climax Team 18 825,00 --- 54
Laura Nijrolder MPC - AV Archeus Team 16 800,00 --- 49
Lily van Kreij MPMini - AV Wijchen Team 13 675,00 --- 35
Linne Arts MPMini - AV Wijchen Team 13 DNS --- 0
Lisa Rosbender MPC - AV Wijchen Team 13 800,00 --- 49
Luca Thimister JPC - Pallas `67 Team 22 975,00 --- 76
Marlijn Moene MPC - Pallas `67 Team 20 800,00 --- 49
Matilda de Groot MPC - AV Wijchen Team 13 850,00 --- 60
Maxime Smit JPMini - Pallas `67 Team 20 550,00 --- 13
Michelle Bentsink MPC - AV Archeus Team 16 DNS --- 0
Noah Heck JPC - Pallas `67 Team 22 925,00 --- 66
Pepijn Verweij JPC - Pallas `67 Team 22 850,00 --- 51
Pieter Kooijman JPC - Pallas `67 Team 22 975,00 --- 76
Raisa van Eupen MPMini - Arena Team 15 750,00 --- 51
Rijk Uitterhoeve JPMini - Arena Team 15 900,00 --- 81
Rosali van Hooijdonk MPC - AV Wijchen Team 13 725,00 --- 35
Sanne van der Jagt MPC - Climax Team 18 DNS --- 0
Sayari Kinuthia MPMini - Climax Team 18 700,00 --- 40
Silvijn Laarhoven JPC - Climax Team 21 925,00 --- 66
Sjoerd van Rheenen JPMini - Climax Team 18 925,00 --- 88
Sophie Ansink MPMini - Climax Team 18 900,00 --- 91
Sven Kolnaar JPC - Pallas `67 Team 22 750,00 --- 34
Sverre Wiersma JPC - Climax Team 21 850,00 --- 51
Tessa Visch MPC - Climax Team 18 800,00 --- 49
Teun Jonkheer JPC - AV Wijchen Team 13 650,00 --- 20
Thomas Koekkoek JPC - Pallas `67 Team 20 925,00 --- 66
Twan Grievink JPC - AV Archeus Team 16 DNS --- 0
Tys Gilissen JPMini - Pallas `67 Team 22 1000,00 --- 110
Yuri Belderok JPMini - AV Wijchen Team 13 775,00 --- 51

Uitslagen Meerkamp 40 meter horden Pupil C/mini

Naam Team ResOBPPunten totaal
Akke van der Linden JPC - Pallas `67 Team 20 8,6 --- 60
Amber Kreeft MPMini - Arena Team 15 8,8 --- 84
Anna Matthijs MPC - Pallas `67 Team 20 8,2 --- 79
Bettie Post MPMini - Pallas `67 Team 20 10,0 --- 51
Carlijn ter Haar MPC - Arena Team 15 8,8 --- 65
Csongor Bartfai JPC - Pallas `67 Team 20 8,2 --- 68
Daan Schaaps JPC - AV Wijchen Team 13 7,7 --- 79
Damian Jonkers JPMini - Climax Team 18 8,2 --- 91
Emily de Groot MPC - AV Wijchen Team 13 7,5 --- 98
Femke Everts MPC - Arena Team 15 8,4 --- 74
Floor Dominicus MPC - Arena Team 15 9,2 --- 56
Gerwin Immerzeel JPMini - Pallas `67 Team 22 10,8 --- 30
Hadia Bah MPC - Pallas `67 Team 20 8,3 --- 77
Hailey Olthof MPMini - Climax Team 18 10,1 --- 49
Jarno Gerritsen JPC - Climax Team 21 8,4 --- 64
Job Arbeider JPC - AV Wijchen Team 13 8,5 --- 62
Joris Graven JPMini - AV Wijchen Team 13 9,9 --- 47
Julian Wouters JPMini - AV Wijchen Team 13 9,7 --- 52
Larissa Middelhoven MPC - Climax Team 18 9,2 --- 56
Laura Nijrolder MPC - AV Archeus Team 16 9,3 --- 54
Lily van Kreij MPMini - AV Wijchen Team 13 10,2 --- 46
Linne Arts MPMini - AV Wijchen Team 13 DNS --- 0
Lisa Rosbender MPC - AV Wijchen Team 13 9,9 --- 41
Luca Thimister JPC - Pallas `67 Team 22 7,2 --- 91
Marlijn Moene MPC - Pallas `67 Team 20 9,4 --- 52
Matilda de Groot MPC - AV Wijchen Team 13 7,8 --- 90
Maxime Smit JPMini - Pallas `67 Team 20 11,5 --- 18
Michelle Bentsink MPC - AV Archeus Team 16 DNS --- 0
Noah Heck JPC - Pallas `67 Team 22 8,6 --- 60
Pepijn Verweij JPC - Pallas `67 Team 22 10,0 --- 34
Pieter Kooijman JPC - Pallas `67 Team 22 8,3 --- 66
Raisa van Eupen MPMini - Arena Team 15 8,7 --- 87
Rijk Uitterhoeve JPMini - Arena Team 15 8,7 --- 77
Rosali van Hooijdonk MPC - AV Wijchen Team 13 8,5 --- 72
Sanne van der Jagt MPC - Climax Team 18 DNS --- 0
Sayari Kinuthia MPMini - Climax Team 18 10,7 --- 35
Silvijn Laarhoven JPC - Climax Team 21 8,9 --- 54
Sjoerd van Rheenen JPMini - Climax Team 18 8,8 --- 74
Sophie Ansink MPMini - Climax Team 18 9,6 --- 61
Sven Kolnaar JPC - Pallas `67 Team 22 9,9 --- 35
Sverre Wiersma JPC - Climax Team 21 9,3 --- 46
Tessa Visch MPC - Climax Team 18 9,0 --- 60
Teun Jonkheer JPC - AV Wijchen Team 13 9,8 --- 37
Thomas Koekkoek JPC - Pallas `67 Team 20 8,5 --- 62
Twan Grievink JPC - AV Archeus Team 16 DNS --- 0
Tys Gilissen JPMini - Pallas `67 Team 22 8,8 --- 74
Yuri Belderok JPMini - AV Wijchen Team 13 10,2 --- 41

Uitslagen Meerkamp Slingeren Pupil C/mini

Naam Team ResOBPPunten totaal
Akke van der Linden JPC - Pallas `67 Team 20 8,00 --- 36
Amber Kreeft MPMini - Arena Team 15 7,00 --- 43
Anna Matthijs MPC - Pallas `67 Team 20 6,50 --- 29
Bettie Post MPMini - Pallas `67 Team 20 5,50 --- 26
Carlijn ter Haar MPC - Arena Team 15 8,50 --- 47
Csongor Bartfai JPC - Pallas `67 Team 20 9,50 --- 48
Daan Schaaps JPC - AV Wijchen Team 13 10,50 --- 56
Damian Jonkers JPMini - Climax Team 18 9,50 --- 64
Emily de Groot MPC - AV Wijchen Team 13 11,00 --- 70
Femke Everts MPC - Arena Team 15 10,50 --- 65
Floor Dominicus MPC - Arena Team 15 9,50 --- 56
Gerwin Immerzeel JPMini - Pallas `67 Team 22 5,00 --- 19
Hadia Bah MPC - Pallas `67 Team 20 10,00 --- 61
Hailey Olthof MPMini - Climax Team 18 7,50 --- 49
Jarno Gerritsen JPC - Climax Team 21 11,50 --- 64
Job Arbeider JPC - AV Wijchen Team 13 12,50 --- 72
Joris Graven JPMini - AV Wijchen Team 13 7,50 --- 43
Julian Wouters JPMini - AV Wijchen Team 13 10,00 --- 69
Larissa Middelhoven MPC - Climax Team 18 11,00 --- 70
Laura Nijrolder MPC - AV Archeus Team 16 9,00 --- 51
Lily van Kreij MPMini - AV Wijchen Team 13 8,50 --- 60
Linne Arts MPMini - AV Wijchen Team 13 DNS --- 0
Lisa Rosbender MPC - AV Wijchen Team 13 6,50 --- 29
Luca Thimister JPC - Pallas `67 Team 22 16,50 --- 106
Marlijn Moene MPC - Pallas `67 Team 20 12,00 --- 80
Matilda de Groot MPC - AV Wijchen Team 13 10,00 --- 61
Maxime Smit JPMini - Pallas `67 Team 20 8,00 --- 48
Michelle Bentsink MPC - AV Archeus Team 16 DNS --- 0
Noah Heck JPC - Pallas `67 Team 22 11,00 --- 60
Pepijn Verweij JPC - Pallas `67 Team 22 7,00 --- 29
Pieter Kooijman JPC - Pallas `67 Team 22 7,00 --- 29
Raisa van Eupen MPMini - Arena Team 15 5,50 --- 26
Rijk Uitterhoeve JPMini - Arena Team 15 10,50 --- 75
Rosali van Hooijdonk MPC - AV Wijchen Team 13 10,00 --- 61
Sanne van der Jagt MPC - Climax Team 18 DNS --- 0
Sayari Kinuthia MPMini - Climax Team 18 6,00 --- 32
Silvijn Laarhoven JPC - Climax Team 21 8,00 --- 36
Sjoerd van Rheenen JPMini - Climax Team 18 9,00 --- 59
Sophie Ansink MPMini - Climax Team 18 5,50 --- 26
Sven Kolnaar JPC - Pallas `67 Team 22 9,50 --- 48
Sverre Wiersma JPC - Climax Team 21 11,00 --- 60
Tessa Visch MPC - Climax Team 18 9,00 --- 51
Teun Jonkheer JPC - AV Wijchen Team 13 6,50 --- 25
Thomas Koekkoek JPC - Pallas `67 Team 20 9,50 --- 48
Twan Grievink JPC - AV Archeus Team 16 DNS --- 0
Tys Gilissen JPMini - Pallas `67 Team 22 12,00 --- 91
Yuri Belderok JPMini - AV Wijchen Team 13 8,00 --- 48

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil C/mini

Naam Team ResOBPPunten totaal
Akke van der Linden JPC - Pallas `67 Team 20 10,00 --- 33
Amber Kreeft MPMini - Arena Team 15 9,00 --- 43
Anna Matthijs MPC - Pallas `67 Team 20 11,50 --- 48
Bettie Post MPMini - Pallas `67 Team 20 9,00 --- 43
Carlijn ter Haar MPC - Arena Team 15 9,50 --- 36
Csongor Bartfai JPC - Pallas `67 Team 20 13,00 --- 48
Daan Schaaps JPC - AV Wijchen Team 13 17,00 --- 69
Damian Jonkers JPMini - Climax Team 18 14,50 --- 75
Emily de Groot MPC - AV Wijchen Team 13 16,50 --- 77
Femke Everts MPC - Arena Team 15 10,00 --- 39
Floor Dominicus MPC - Arena Team 15 12,00 --- 51
Gerwin Immerzeel JPMini - Pallas `67 Team 22 9,00 --- 38
Hadia Bah MPC - Pallas `67 Team 20 13,00 --- 56
Hailey Olthof MPMini - Climax Team 18 11,50 --- 61
Jarno Gerritsen JPC - Climax Team 21 16,00 --- 64
Job Arbeider JPC - AV Wijchen Team 13 24,00 --- 105
Joris Graven JPMini - AV Wijchen Team 13 8,00 --- 31
Julian Wouters JPMini - AV Wijchen Team 13 14,00 --- 71
Larissa Middelhoven MPC - Climax Team 18 18,00 --- 86
Laura Nijrolder MPC - AV Archeus Team 16 8,50 --- 30
Lily van Kreij MPMini - AV Wijchen Team 13 6,50 --- 24
Linne Arts MPMini - AV Wijchen Team 13 DNS --- 0
Lisa Rosbender MPC - AV Wijchen Team 13 7,00 --- 22
Luca Thimister JPC - Pallas `67 Team 22 32,00 --- 148
Marlijn Moene MPC - Pallas `67 Team 20 10,50 --- 42
Matilda de Groot MPC - AV Wijchen Team 13 11,00 --- 45
Maxime Smit JPMini - Pallas `67 Team 20 11,00 --- 51
Michelle Bentsink MPC - AV Archeus Team 16 DNS --- 0
Noah Heck JPC - Pallas `67 Team 22 13,00 --- 48
Pepijn Verweij JPC - Pallas `67 Team 22 10,50 --- 36
Pieter Kooijman JPC - Pallas `67 Team 22 11,00 --- 38
Raisa van Eupen MPMini - Arena Team 15 7,50 --- 32
Rijk Uitterhoeve JPMini - Arena Team 15 10,00 --- 44
Rosali van Hooijdonk MPC - AV Wijchen Team 13 13,00 --- 56
Sanne van der Jagt MPC - Climax Team 18 DNS --- 0
Sayari Kinuthia MPMini - Climax Team 18 8,00 --- 35
Silvijn Laarhoven JPC - Climax Team 21 7,50 --- 21
Sjoerd van Rheenen JPMini - Climax Team 18 13,50 --- 68
Sophie Ansink MPMini - Climax Team 18 9,50 --- 46
Sven Kolnaar JPC - Pallas `67 Team 22 10,00 --- 33
Sverre Wiersma JPC - Climax Team 21 14,00 --- 53
Tessa Visch MPC - Climax Team 18 12,50 --- 53
Teun Jonkheer JPC - AV Wijchen Team 13 8,00 --- 23
Thomas Koekkoek JPC - Pallas `67 Team 20 12,50 --- 46
Twan Grievink JPC - AV Archeus Team 16 DNS --- 0
Tys Gilissen JPMini - Pallas `67 Team 22 20,00 --- 113
Yuri Belderok JPMini - AV Wijchen Team 13 11,00 --- 51

Uitslagen Meerkamp Hurkhoogspringen Pupil C/mini

Naam Team ResOBPPunten totaal
Akke van der Linden JPC - Pallas `67 Team 20 0,85 --- 67
Amber Kreeft MPMini - Arena Team 15 0,65 --- 57
Anna Matthijs MPC - Pallas `67 Team 20 0,65 --- 44
Bettie Post MPMini - Pallas `67 Team 20 0,65 --- 57
Carlijn ter Haar MPC - Arena Team 15 0,75 --- 60
Csongor Bartfai JPC - Pallas `67 Team 20 0,85 --- 67
Daan Schaaps JPC - AV Wijchen Team 13 0,70 --- 44
Damian Jonkers JPMini - Climax Team 18 0,70 --- 59
Emily de Groot MPC - AV Wijchen Team 13 0,90 --- 87
Femke Everts MPC - Arena Team 15 0,85 --- 78
Floor Dominicus MPC - Arena Team 15 0,70 --- 52
Gerwin Immerzeel JPMini - Pallas `67 Team 22 0,60 --- 41
Hadia Bah MPC - Pallas `67 Team 20 0,80 --- 69
Hailey Olthof MPMini - Climax Team 18 0,75 --- 78
Jarno Gerritsen JPC - Climax Team 21 0,90 --- 75
Job Arbeider JPC - AV Wijchen Team 13 0,85 --- 67
Joris Graven JPMini - AV Wijchen Team 13 0,55 --- 33
Julian Wouters JPMini - AV Wijchen Team 13 0,70 --- 59
Larissa Middelhoven MPC - Climax Team 18 0,75 --- 60
Laura Nijrolder MPC - AV Archeus Team 16 0,75 --- 60
Lily van Kreij MPMini - AV Wijchen Team 13 0,60 --- 47
Linne Arts MPMini - AV Wijchen Team 13 DNS --- 0
Lisa Rosbender MPC - AV Wijchen Team 13 0,60 --- 36
Luca Thimister JPC - Pallas `67 Team 22 0,65 --- 38
Marlijn Moene MPC - Pallas `67 Team 20 0,70 --- 52
Matilda de Groot MPC - AV Wijchen Team 13 0,95 --- 97
Maxime Smit JPMini - Pallas `67 Team 20 0,55 --- 33
Michelle Bentsink MPC - AV Archeus Team 16 DNS --- 0
Noah Heck JPC - Pallas `67 Team 22 0,75 --- 52
Pepijn Verweij JPC - Pallas `67 Team 22 0,65 --- 38
Pieter Kooijman JPC - Pallas `67 Team 22 0,75 --- 52
Raisa van Eupen MPMini - Arena Team 15 0,65 --- 57
Rijk Uitterhoeve JPMini - Arena Team 15 0,75 --- 69
Rosali van Hooijdonk MPC - AV Wijchen Team 13 0,80 --- 69
Sanne van der Jagt MPC - Climax Team 18 DNS --- 0
Sayari Kinuthia MPMini - Climax Team 18 0,55 --- 37
Silvijn Laarhoven JPC - Climax Team 21 0,90 --- 75
Sjoerd van Rheenen JPMini - Climax Team 18 0,85 --- 89
Sophie Ansink MPMini - Climax Team 18 0,70 --- 67
Sven Kolnaar JPC - Pallas `67 Team 22 0,75 --- 52
Sverre Wiersma JPC - Climax Team 21 0,75 --- 52
Tessa Visch MPC - Climax Team 18 0,80 --- 69
Teun Jonkheer JPC - AV Wijchen Team 13 0,55 --- 25
Thomas Koekkoek JPC - Pallas `67 Team 20 0,80 --- 59
Twan Grievink JPC - AV Archeus Team 16 DNS --- 0
Tys Gilissen JPMini - Pallas `67 Team 22 0,75 --- 69
Yuri Belderok JPMini - AV Wijchen Team 13 0,70 --- 59

Uitslagen Teamestafette Pupil C/mini

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 20 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 8 3:12,1 319
1 Team 13 (Team-est) AV Wijchen - MPC 12 3:16,1 335
1 Team 18 (Team-est) Climax - JPMini 8 3:17,6 367
4 Team 22 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 7 3:30,1 188
5 Team 14 (Team-est) - JPC 0 DNS 0