Uitslagen Meerkamp Pupil B

Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Anna-Noor Wieman MPB - Climax Team 21 7,4 800,00 8,2 11,00 11,00 0,80 311 151
Bindy van Kreij MPB - AV Wijchen Team 17 7,3 750,00 8,2 12,00 9,00 0,75 297 131
David van Heijden JPB - AV Wijchen Team 17 7,8 750,00 8,9 13,00 14,50 0,75 276 0
Delany Reurink JPB - AV Archeus Team 16 7,5 925,00 7,7 14,50 20,50 0,80 373 373
Detmar Immerzeel JPB - Pallas `67 Team 23 7,2 1000,00 7,9 14,50 26,00 0,85 421 421
Elise van Genuchten MPB - Pallas `67 Team 23 7,3 900,00 7,9 11,00 9,50 0,80 330 302
Elise Aertssen MPB - AV Wijchen Team 17 7,8 700,00 8,8 9,50 13,00 0,75 264 0
Eva Küsters MPB - AV Wijchen Team 17 7,2 800,00 7,7 11,00 14,00 0,80 342 194
Femke Nijrolder MPB - AV Archeus Team 16 8,3 800,00 8,6 11,00 11,00 0,95 302 302
Froukje van Rheenen MPB - Climax Team 21 7,1 875,00 7,4 14,00 16,00 0,80 395 341
Guus Oenema JPB - Pallas `67 Team 23 7,2 925,00 8,1 10,00 23,00 0,70 341 298
Isis Huffnagel MPB - Pallas `67 Team 23 7,3 DNS DNS 10,50 DNS 0,85 181 130
Jenthe Prummel MPB - Climax Team 21 7,4 750,00 8,6 11,00 11,50 0,90 312 281
Jonne Lange MPB - AV Wijchen Team 17 7,9 750,00 8,6 12,50 13,50 0,85 312 127
Liena Heck MPB - Pallas `67 Team 23 7,2 850,00 9,9 9,50 10,00 0,65 259 119
Lisa Habraken MPB - AV Wijchen Team 17 7,8 825,00 9,0 12,50 12,00 0,85 311 170
Loek Uitterhoeve JPB - Arena Team 15 7,4 1025,00 7,7 15,50 24,00 0,80 417 308
Lorena Jonkers MPB - Climax Team 21 7,2 825,00 7,6 12,00 11,00 0,90 355 320
Maartje Keltjens MPB - AV Wijchen Team 17 7,6 900,00 8,1 13,00 8,00 0,70 312 190
Marit Huisman MPB - AV Wijchen Team 17 7,5 850,00 8,3 12,50 15,50 0,85 353 227
Maud Stronks MPB - AV Archeus Team 16 8,4 700,00 9,0 9,00 10,00 0,75 227 86
Nienke Graven MPB - AV Wijchen Team 17 7,7 875,00 8,6 16,00 14,00 0,90 373 261
Nikki ten Dolle MPB - AV Archeus Team 16 8,3 800,00 8,9 11,00 10,50 0,75 265 265
Norah de Kraker MPB - AV Wijchen Team 17 7,3 750,00 7,7 12,50 16,50 0,85 361 269
Olaf Gijtenbeek JPB - AV Wijchen Team 17 7,2 925,00 7,8 13,00 28,00 0,90 415 351
Saar Huijbers MPB - Pallas `67 Team 23 7,8 DNS 8,3 11,50 16,00 0,65 265 177
Samuel Kruit JPB - Pallas `67 Team 23 7,9 850,00 9,9 12,50 15,50 0,65 260 111
Sem Hengeveld JPB - AV Archeus Team 16 10,3 675,00 9,8 14,00 12,50 0,70 200 108
Tim Limpens JPB - Pallas `67 Team 23 8,2 825,00 9,4 10,50 18,00 0,70 262 62
Timo Oonk JPB - AV Archeus Team 16 8,9 775,00 9,4 9,00 8,00 0,70 187 0
Umut Yüksel JPB - AV Archeus Team 16 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Veerle de Jager MPB - Pallas `67 Team 23 7,9 850,00 9,0 11,00 9,50 0,75 276 196
Wessel te Bokkel JPB - AV Archeus Team 16 8,2 925,00 8,7 14,50 17,00 0,75 317 274

Uitslagen Meerkamp 40 meter Pupil B

Naam Team ResOBPPunten totaal
Anna-Noor Wieman MPB - Climax Team 21 7,4 --- 66
Bindy van Kreij MPB - AV Wijchen Team 17 7,3 --- 69
David van Heijden JPB - AV Wijchen Team 17 7,8 --- 49
Delany Reurink JPB - AV Archeus Team 16 7,5 --- 57
Detmar Immerzeel JPB - Pallas `67 Team 23 7,2 --- 65
Elise van Genuchten MPB - Pallas `67 Team 23 7,3 --- 69
Elise Aertssen MPB - AV Wijchen Team 17 7,8 --- 54
Eva Küsters MPB - AV Wijchen Team 17 7,2 --- 72
Femke Nijrolder MPB - AV Archeus Team 16 8,3 --- 42
Froukje van Rheenen MPB - Climax Team 21 7,1 --- 75
Guus Oenema JPB - Pallas `67 Team 23 7,2 --- 65
Isis Huffnagel MPB - Pallas `67 Team 23 7,3 --- 69
Jenthe Prummel MPB - Climax Team 21 7,4 --- 66
Jonne Lange MPB - AV Wijchen Team 17 7,9 --- 52
Liena Heck MPB - Pallas `67 Team 23 7,2 --- 72
Lisa Habraken MPB - AV Wijchen Team 17 7,8 --- 54
Loek Uitterhoeve JPB - Arena Team 15 7,4 --- 60
Lorena Jonkers MPB - Climax Team 21 7,2 --- 72
Maartje Keltjens MPB - AV Wijchen Team 17 7,6 --- 60
Marit Huisman MPB - AV Wijchen Team 17 7,5 --- 63
Maud Stronks MPB - AV Archeus Team 16 8,4 --- 39
Nienke Graven MPB - AV Wijchen Team 17 7,7 --- 57
Nikki ten Dolle MPB - AV Archeus Team 16 8,3 --- 42
Norah de Kraker MPB - AV Wijchen Team 17 7,3 --- 69
Olaf Gijtenbeek JPB - AV Wijchen Team 17 7,2 --- 65
Saar Huijbers MPB - Pallas `67 Team 23 7,8 --- 54
Samuel Kruit JPB - Pallas `67 Team 23 7,9 --- 47
Sem Hengeveld JPB - AV Archeus Team 16 10,3 --- 5
Tim Limpens JPB - Pallas `67 Team 23 8,2 --- 40
Timo Oonk JPB - AV Archeus Team 16 8,9 --- 25
Umut Yüksel JPB - AV Archeus Team 16 DNS --- 0
Veerle de Jager MPB - Pallas `67 Team 23 7,9 --- 52
Wessel te Bokkel JPB - AV Archeus Team 16 8,2 --- 40

Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil B

Naam Team ResOBPPunten totaal
Anna-Noor Wieman MPB - Climax Team 21 800,00 --- 39
Bindy van Kreij MPB - AV Wijchen Team 17 750,00 --- 31
David van Heijden JPB - AV Wijchen Team 17 750,00 --- 28
Delany Reurink JPB - AV Archeus Team 16 925,00 --- 55
Detmar Immerzeel JPB - Pallas `67 Team 23 1000,00 --- 68
Elise van Genuchten MPB - Pallas `67 Team 23 900,00 --- 56
Elise Aertssen MPB - AV Wijchen Team 17 700,00 --- 24
Eva Küsters MPB - AV Wijchen Team 17 800,00 --- 39
Femke Nijrolder MPB - AV Archeus Team 16 800,00 --- 39
Froukje van Rheenen MPB - Climax Team 21 875,00 --- 51
Guus Oenema JPB - Pallas `67 Team 23 925,00 --- 55
Isis Huffnagel MPB - Pallas `67 Team 23 DNS --- 0
Jenthe Prummel MPB - Climax Team 21 750,00 --- 31
Jonne Lange MPB - AV Wijchen Team 17 750,00 --- 31
Liena Heck MPB - Pallas `67 Team 23 850,00 --- 47
Lisa Habraken MPB - AV Wijchen Team 17 825,00 --- 43
Loek Uitterhoeve JPB - Arena Team 15 1025,00 --- 73
Lorena Jonkers MPB - Climax Team 21 825,00 --- 43
Maartje Keltjens MPB - AV Wijchen Team 17 900,00 --- 56
Marit Huisman MPB - AV Wijchen Team 17 850,00 --- 47
Maud Stronks MPB - AV Archeus Team 16 700,00 --- 24
Nienke Graven MPB - AV Wijchen Team 17 875,00 --- 51
Nikki ten Dolle MPB - AV Archeus Team 16 800,00 --- 39
Norah de Kraker MPB - AV Wijchen Team 17 750,00 --- 31
Olaf Gijtenbeek JPB - AV Wijchen Team 17 925,00 --- 55
Saar Huijbers MPB - Pallas `67 Team 23 DNS --- 0
Samuel Kruit JPB - Pallas `67 Team 23 850,00 --- 42
Sem Hengeveld JPB - AV Archeus Team 16 675,00 --- 19
Tim Limpens JPB - Pallas `67 Team 23 825,00 --- 39
Timo Oonk JPB - AV Archeus Team 16 775,00 --- 32
Umut Yüksel JPB - AV Archeus Team 16 DNS --- 0
Veerle de Jager MPB - Pallas `67 Team 23 850,00 --- 47
Wessel te Bokkel JPB - AV Archeus Team 16 925,00 --- 55

Uitslagen Meerkamp 40 meter horden Pupil B

Naam Team ResOBPPunten totaal
Anna-Noor Wieman MPB - Climax Team 21 8,2 --- 62
Bindy van Kreij MPB - AV Wijchen Team 17 8,2 --- 62
David van Heijden JPB - AV Wijchen Team 17 8,9 --- 45
Delany Reurink JPB - AV Archeus Team 16 7,7 --- 66
Detmar Immerzeel JPB - Pallas `67 Team 23 7,9 --- 62
Elise van Genuchten MPB - Pallas `67 Team 23 7,9 --- 68
Elise Aertssen MPB - AV Wijchen Team 17 8,8 --- 51
Eva Küsters MPB - AV Wijchen Team 17 7,7 --- 73
Femke Nijrolder MPB - AV Archeus Team 16 8,6 --- 55
Froukje van Rheenen MPB - Climax Team 21 7,4 --- 79
Guus Oenema JPB - Pallas `67 Team 23 8,1 --- 58
Isis Huffnagel MPB - Pallas `67 Team 23 DNS --- 0
Jenthe Prummel MPB - Climax Team 21 8,6 --- 55
Jonne Lange MPB - AV Wijchen Team 17 8,6 --- 55
Liena Heck MPB - Pallas `67 Team 23 9,9 --- 32
Lisa Habraken MPB - AV Wijchen Team 17 9,0 --- 47
Loek Uitterhoeve JPB - Arena Team 15 7,7 --- 66
Lorena Jonkers MPB - Climax Team 21 7,6 --- 75
Maartje Keltjens MPB - AV Wijchen Team 17 8,1 --- 64
Marit Huisman MPB - AV Wijchen Team 17 8,3 --- 60
Maud Stronks MPB - AV Archeus Team 16 9,0 --- 47
Nienke Graven MPB - AV Wijchen Team 17 8,6 --- 55
Nikki ten Dolle MPB - AV Archeus Team 16 8,9 --- 49
Norah de Kraker MPB - AV Wijchen Team 17 7,7 --- 73
Olaf Gijtenbeek JPB - AV Wijchen Team 17 7,8 --- 64
Saar Huijbers MPB - Pallas `67 Team 23 8,3 --- 60
Samuel Kruit JPB - Pallas `67 Team 23 9,9 --- 29
Sem Hengeveld JPB - AV Archeus Team 16 9,8 --- 31
Tim Limpens JPB - Pallas `67 Team 23 9,4 --- 37
Timo Oonk JPB - AV Archeus Team 16 9,4 --- 37
Umut Yüksel JPB - AV Archeus Team 16 DNS --- 0
Veerle de Jager MPB - Pallas `67 Team 23 9,0 --- 47
Wessel te Bokkel JPB - AV Archeus Team 16 8,7 --- 48

Uitslagen Meerkamp Slingeren Pupil B

Naam Team ResOBPPunten totaal
Anna-Noor Wieman MPB - Climax Team 21 11,00 --- 55
Bindy van Kreij MPB - AV Wijchen Team 17 12,00 --- 62
David van Heijden JPB - AV Wijchen Team 17 13,00 --- 64
Delany Reurink JPB - AV Archeus Team 16 14,50 --- 74
Detmar Immerzeel JPB - Pallas `67 Team 23 14,50 --- 74
Elise van Genuchten MPB - Pallas `67 Team 23 11,00 --- 55
Elise Aertssen MPB - AV Wijchen Team 17 9,50 --- 44
Eva Küsters MPB - AV Wijchen Team 17 11,00 --- 55
Femke Nijrolder MPB - AV Archeus Team 16 11,00 --- 55
Froukje van Rheenen MPB - Climax Team 21 14,00 --- 78
Guus Oenema JPB - Pallas `67 Team 23 10,00 --- 43
Isis Huffnagel MPB - Pallas `67 Team 23 10,50 --- 51
Jenthe Prummel MPB - Climax Team 21 11,00 --- 55
Jonne Lange MPB - AV Wijchen Team 17 12,50 --- 66
Liena Heck MPB - Pallas `67 Team 23 9,50 --- 44
Lisa Habraken MPB - AV Wijchen Team 17 12,50 --- 66
Loek Uitterhoeve JPB - Arena Team 15 15,50 --- 81
Lorena Jonkers MPB - Climax Team 21 12,00 --- 62
Maartje Keltjens MPB - AV Wijchen Team 17 13,00 --- 70
Marit Huisman MPB - AV Wijchen Team 17 12,50 --- 66
Maud Stronks MPB - AV Archeus Team 16 9,00 --- 40
Nienke Graven MPB - AV Wijchen Team 17 16,00 --- 93
Nikki ten Dolle MPB - AV Archeus Team 16 11,00 --- 55
Norah de Kraker MPB - AV Wijchen Team 17 12,50 --- 66
Olaf Gijtenbeek JPB - AV Wijchen Team 17 13,00 --- 64
Saar Huijbers MPB - Pallas `67 Team 23 11,50 --- 59
Samuel Kruit JPB - Pallas `67 Team 23 12,50 --- 60
Sem Hengeveld JPB - AV Archeus Team 16 14,00 --- 70
Tim Limpens JPB - Pallas `67 Team 23 10,50 --- 47
Timo Oonk JPB - AV Archeus Team 16 9,00 --- 37
Umut Yüksel JPB - AV Archeus Team 16 DNS --- 0
Veerle de Jager MPB - Pallas `67 Team 23 11,00 --- 55
Wessel te Bokkel JPB - AV Archeus Team 16 14,50 --- 74

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil B

Naam Team ResOBPPunten totaal
Anna-Noor Wieman MPB - Climax Team 21 11,00 --- 35
Bindy van Kreij MPB - AV Wijchen Team 17 9,00 --- 26
David van Heijden JPB - AV Wijchen Team 17 14,50 --- 47
Delany Reurink JPB - AV Archeus Team 16 20,50 --- 72
Detmar Immerzeel JPB - Pallas `67 Team 23 26,00 --- 96
Elise van Genuchten MPB - Pallas `67 Team 23 9,50 --- 28
Elise Aertssen MPB - AV Wijchen Team 17 13,00 --- 44
Eva Küsters MPB - AV Wijchen Team 17 14,00 --- 49
Femke Nijrolder MPB - AV Archeus Team 16 11,00 --- 35
Froukje van Rheenen MPB - Climax Team 21 16,00 --- 58
Guus Oenema JPB - Pallas `67 Team 23 23,00 --- 83
Isis Huffnagel MPB - Pallas `67 Team 23 DNS --- 0
Jenthe Prummel MPB - Climax Team 21 11,50 --- 37
Jonne Lange MPB - AV Wijchen Team 17 13,50 --- 47
Liena Heck MPB - Pallas `67 Team 23 10,00 --- 30
Lisa Habraken MPB - AV Wijchen Team 17 12,00 --- 40
Loek Uitterhoeve JPB - Arena Team 15 24,00 --- 88
Lorena Jonkers MPB - Climax Team 21 11,00 --- 35
Maartje Keltjens MPB - AV Wijchen Team 17 8,00 --- 21
Marit Huisman MPB - AV Wijchen Team 17 15,50 --- 56
Maud Stronks MPB - AV Archeus Team 16 10,00 --- 30
Nienke Graven MPB - AV Wijchen Team 17 14,00 --- 49
Nikki ten Dolle MPB - AV Archeus Team 16 10,50 --- 33
Norah de Kraker MPB - AV Wijchen Team 17 16,50 --- 61
Olaf Gijtenbeek JPB - AV Wijchen Team 17 28,00 --- 105
Saar Huijbers MPB - Pallas `67 Team 23 16,00 --- 58
Samuel Kruit JPB - Pallas `67 Team 23 15,50 --- 51
Sem Hengeveld JPB - AV Archeus Team 16 12,50 --- 38
Tim Limpens JPB - Pallas `67 Team 23 18,00 --- 62
Timo Oonk JPB - AV Archeus Team 16 8,00 --- 19
Umut Yüksel JPB - AV Archeus Team 16 DNS --- 0
Veerle de Jager MPB - Pallas `67 Team 23 9,50 --- 28
Wessel te Bokkel JPB - AV Archeus Team 16 17,00 --- 57

Uitslagen Meerkamp Hurkhoogspringen Pupil B

Naam Team ResOBPPunten totaal
Anna-Noor Wieman MPB - Climax Team 21 0,80 --- 54
Bindy van Kreij MPB - AV Wijchen Team 17 0,75 --- 47
David van Heijden JPB - AV Wijchen Team 17 0,75 --- 43
Delany Reurink JPB - AV Archeus Team 16 0,80 --- 49
Detmar Immerzeel JPB - Pallas `67 Team 23 0,85 --- 56
Elise van Genuchten MPB - Pallas `67 Team 23 0,80 --- 54
Elise Aertssen MPB - AV Wijchen Team 17 0,75 --- 47
Eva Küsters MPB - AV Wijchen Team 17 0,80 --- 54
Femke Nijrolder MPB - AV Archeus Team 16 0,95 --- 76
Froukje van Rheenen MPB - Climax Team 21 0,80 --- 54
Guus Oenema JPB - Pallas `67 Team 23 0,70 --- 37
Isis Huffnagel MPB - Pallas `67 Team 23 0,85 --- 61
Jenthe Prummel MPB - Climax Team 21 0,90 --- 68
Jonne Lange MPB - AV Wijchen Team 17 0,85 --- 61
Liena Heck MPB - Pallas `67 Team 23 0,65 --- 34
Lisa Habraken MPB - AV Wijchen Team 17 0,85 --- 61
Loek Uitterhoeve JPB - Arena Team 15 0,80 --- 49
Lorena Jonkers MPB - Climax Team 21 0,90 --- 68
Maartje Keltjens MPB - AV Wijchen Team 17 0,70 --- 41
Marit Huisman MPB - AV Wijchen Team 17 0,85 --- 61
Maud Stronks MPB - AV Archeus Team 16 0,75 --- 47
Nienke Graven MPB - AV Wijchen Team 17 0,90 --- 68
Nikki ten Dolle MPB - AV Archeus Team 16 0,75 --- 47
Norah de Kraker MPB - AV Wijchen Team 17 0,85 --- 61
Olaf Gijtenbeek JPB - AV Wijchen Team 17 0,90 --- 62
Saar Huijbers MPB - Pallas `67 Team 23 0,65 --- 34
Samuel Kruit JPB - Pallas `67 Team 23 0,65 --- 31
Sem Hengeveld JPB - AV Archeus Team 16 0,70 --- 37
Tim Limpens JPB - Pallas `67 Team 23 0,70 --- 37
Timo Oonk JPB - AV Archeus Team 16 0,70 --- 37
Umut Yüksel JPB - AV Archeus Team 16 DNS --- 0
Veerle de Jager MPB - Pallas `67 Team 23 0,75 --- 47
Wessel te Bokkel JPB - AV Archeus Team 16 0,75 --- 43

Uitslagen Teamestafette Pupil B

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 17 (Team-est) AV Wijchen - JPB 11 2:52,7 411
2 Team 21 (Team-est) Climax - JPB 7 2:57,4 373
3 Team 23 (Team-est) AV Pallas `67 - JPB 9 3:00,3 351
4 Team 15 (Team-est) Arena Atletiek - JPB 7 3:13,9 253
5 Team 16 (Team-est) AV Archeus - JPB 11 3:22,2 201
6 Team 19 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
6 Team 24 (Team-est) - JPB 0 DNS 0