Uitslagen Meerkamp Pupil A

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Anne Moolenaar MPA2 - AV Wijchen Team 09 DNS 11,0 5,80 23,00 1,25 2,90 327 327
Ante Zijderveld JPA2 - Pallas `67 Team 04 1125,00 11,6 5,70 16,50 1,10 3,20 267 101
Arine Voskamp MPA2 - Climax Team 10 1100,00 12,4 5,40 15,00 0,95 2,45 234 234
Arjen Hefti JPA2 - AV Wijchen Team 02 1225,00 11,8 4,80 18,00 1,05 2,90 251 178
Armin Belderok JPA1 - AV Wijchen Team 01 1125,00 16,0 4,00 14,50 0,95 2,40 151 28
Bart van Wees JPA1 - AV Wijchen Team 01 1175,00 11,6 5,20 11,50 1,05 2,15 211 169
Bas Berning JPA1 - AV Wijchen Team 01 1250,00 11,3 7,50 21,50 1,15 2,80 314 314
Boaz van der Mark JPA1 - Pallas `67 Team 11 1025,00 13,8 3,20 8,50 0,80 1,90 105 0
Brent Hormes JPA1 - AV Wijchen Team 05 1250,00 13,8 5,20 13,50 1,00 2,40 197 0
Camil ter Haar JPA1 - Arena Team 12 1150,00 11,2 4,50 18,00 0,95 2,55 228 193
Casper Hefti JPA2 - AV Wijchen Team 09 1325,00 11,9 6,15 21,00 1,10 2,80 289 192
Chloé Smit MPA1 - Pallas `67 Team 11 1325,00 12,0 3,90 21,50 1,00 2,35 275 275
Dajo van Kuik JPA1 - Pallas `67 Team 11 1250,00 14,4 3,50 13,50 0,85 1,70 137 77
Daniel Luchies JPA1 - Climax Team 03 1275,00 11,6 5,10 18,00 1,10 2,60 260 121
Danique Damkot MPA1 - AV Archeus Team 08 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Dim Bouter JPA2 - Climax Team 06 1075,00 13,1 4,30 16,00 1,00 2,25 185 81
Eline Gerritsen MPA1 - Climax Team 03 1375,00 11,1 5,60 17,00 1,20 2,85 347 347
Elvira Claassens MPA1 - Pallas `67 Team 11 1300,00 12,2 3,00 12,00 1,00 2,50 226 182
Emma Oonk MPA2 - AV Archeus Team 07 1125,00 12,7 5,00 14,50 0,95 2,25 220 107
Erin Boschman MPA2 - AV Wijchen Team 02 1200,00 13,0 5,30 19,00 0,90 2,40 241 99
Fabienne Bentsink MPA1 - AV Archeus Team 07 1150,00 11,3 5,20 14,00 0,80 2,25 225 120
Femke Veldkamp MPA1 - AV Wijchen Team 05 1400,00 10,9 5,20 21,00 1,10 3,00 355 355
Finn Migchelsen JPA1 - AV Archeus Team 08 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Florien Hofstad MPA2 - Pallas `67 Team 04 1425,00 11,9 5,70 22,00 1,05 2,60 329 243
Giel van As JPA1 - Climax Team 03 1300,00 11,0 4,30 17,00 1,00 2,30 239 142
Hanne Mourits MPA1 - Pallas `67 Team 12 1275,00 12,3 4,60 16,00 1,00 2,20 246 246
Harm van Alebeek JPA1 - AV Wijchen Team 05 1000,00 12,9 4,90 20,00 0,85 2,75 199 87
Irene Ambachtsheer MPA1 - Pallas `67 Team 11 1275,00 12,7 3,50 11,50 1,00 2,15 208 161
Iris Huisman MPA2 - AV Wijchen Team 02 1275,00 DNS 5,30 15,00 0,85 2,30 179 96
Iris Martens MPA2 - AV Wijchen Team 02 1225,00 11,6 4,80 20,50 1,05 2,65 294 294
Isa van Swam MPA1 - AV Wijchen Team 05 1250,00 11,1 5,70 16,50 1,00 3,00 306 306
Jelle van Peursem JPA2 - Climax Team 06 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Jenice Isibor MPA2 - AV Wijchen Team 09 1225,00 10,7 7,30 23,50 1,05 2,75 358 358
Jeroen van Geffen JPA1 - Pallas `67 Team 12 DNS 14,7 3,80 12,00 0,85 1,50 90 0
Jesse van der Jagt JPA2 - Climax Team 10 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Jip Hollanders JPA2 - Pallas `67 Team 04 1375,00 11,8 5,70 24,50 1,05 2,90 300 159
Joséphine...van Diest MPA1 - AV Archeus Team 08 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Julia Schaaps MPA1 - AV Wijchen Team 05 1175,00 11,0 6,20 18,50 1,10 3,10 333 298
Kalle van Eupen JPA1 - Arena Team 12 1350,00 13,5 4,90 21,50 0,95 2,60 235 235
Kim van Wezel MPA2 - AV Wijchen Team 02 1325,00 11,9 4,40 16,50 1,15 2,90 304 226
Leonardo ...Fernandes JPA1 - AV Archeus Team 07 1175,00 10,8 5,10 26,50 1,20 2,85 314 242
Lisa Dam MPA1 - AV Wijchen Team 01 975,00 13,3 3,50 9,50 0,85 2,15 144 0
Lisa Navarro MPA1 - Climax Team 03 1475,00 10,8 5,20 14,00 1,05 2,40 311 245
Loesje van Hal MPA1 - Pallas `67 Team 11 1100,00 12,1 4,20 19,50 DNS 2,45 211 183
Lotte Moolenaar MPA1 - AV Wijchen Team 05 1225,00 11,1 4,80 21,00 1,10 2,65 313 313
Lotte Claassens MPA2 - Pallas `67 Team 04 1300,00 12,2 4,30 11,50 1,00 2,40 237 49
Lucas Middelhoven JPA2 - Climax Team 06 NM 12,7 5,20 27,50 1,05 2,40 226 226
Mark van Voorst JPA2 - Climax Team 10 DNS 10,8 6,20 21,50 1,00 2,70 246 246
Marleen Blaauw MPA1 - Pallas `67 Team 12 DNS 14,0 4,70 13,50 0,90 2,05 149 42
Mart Hallers JPA2 - AV Archeus Team 07 1350,00 12,5 4,90 16,00 1,00 2,35 227 80
Mats Roepman JPA1 - AV Wijchen Team 01 1225,00 11,8 4,30 17,00 1,05 2,45 229 141
Matthias Eysbroek JPA1 - Climax Team 03 1050,00 11,8 5,70 15,50 0,90 2,60 212 85
Matthijs Lomme JPA2 - Pallas `67 Team 04 1325,00 11,8 3,80 10,50 1,00 1,95 192 0
Maud Poos MPA1 - AV Wijchen Team 05 1200,00 13,6 3,90 12,00 0,85 2,00 170 38
Merel van Boven MPA1 - AV Archeus Team 07 1150,00 16,4 3,80 13,00 0,90 2,30 155 65
Miel Kromwijk JPA2 - AV Wijchen Team 02 1200,00 12,3 6,40 25,50 1,05 2,95 288 207
Mike Benoit JPA1 - AV Wijchen Team 05 1350,00 13,3 3,50 13,50 0,90 1,65 163 48
Mila Hendriks MPA2 - AV Wijchen Team 09 1275,00 12,1 5,00 16,50 1,00 2,40 263 46
Milan de Bok JPA2 - Pallas `67 Team 04 1350,00 11,4 6,10 26,50 1,05 2,75 308 120
Milano Heegt JPA2 - AV Archeus Team 07 975,00 12,5 5,40 18,50 0,85 2,15 185 85
Minke Reurings MPA1 - AV Wijchen Team 01 925,00 11,9 5,00 12,50 0,90 2,50 208 147
Minke Keltjens MPA2 - AV Wijchen Team 09 1375,00 12,0 5,50 18,50 1,10 3,05 329 329
Mirthe Pouwels MPA1 - AV Wijchen Team 01 1075,00 14,5 3,60 12,00 0,90 1,90 147 0
Nadia de Jong MPA2 - AV Archeus Team 07 1275,00 11,6 5,30 21,00 0,90 2,15 269 219
Nicole Ambachtsheer MPA1 - Pallas `67 Team 11 1050,00 13,2 4,00 10,50 0,80 1,80 146 34
Niek van Gemert JPA2 - AV Wijchen Team 09 1450,00 11,1 4,30 23,00 1,05 3,10 304 271
Niek Huiskamp JPA1 - AV Archeus Team 08 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Niels van Rheenen JPA2 - Climax Team 06 1300,00 11,5 6,40 22,50 1,30 3,20 343 343
Niels Messchendorp JPA1 - Pallas `67 Team 12 1075,00 12,8 5,70 20,50 0,95 2,50 220 198
Nienke de Jong MPA2 - Climax Team 10 1250,00 13,0 4,50 21,50 0,95 2,45 254 169
Noa Jutte MPA1 - AV Wijchen Team 05 1125,00 12,7 4,60 14,00 0,90 2,20 204 0
Noortje Post MPA1 - Pallas `67 Team 12 1100,00 13,5 4,00 11,50 0,90 2,15 171 67
Nynke van ...r Heijden MPA2 - Pallas `67 Team 04 1250,00 10,9 5,20 21,00 1,10 2,75 327 227
Olivier Korsten JPA1 - AV Wijchen Team 05 1100,00 11,1 5,90 17,00 1,05 2,50 247 153
Quinty Essers MPA2 - Climax Team 10 1200,00 12,4 4,80 15,50 0,90 2,65 239 216
Quirijn Jager JPA2 - Climax Team 10 1075,00 12,2 5,10 13,50 1,00 2,25 195 144
Reinier Dijksma JPA1 - Climax Team 03 DNS 11,4 4,90 17,00 1,05 2,45 206 135
Rens Hooiveld JPA2 - Pallas `67 Team 04 1375,00 11,3 5,10 35,00 1,20 2,85 356 270
Roos Buijs MPA1 - AV Wijchen Team 01 1000,00 15,8 4,00 10,50 0,80 1,85 115 0
Ruben Vonk JPA2 - Climax Team 06 1200,00 12,2 5,50 19,00 1,00 2,40 234 234
Ruben Schussler JPA2 - Climax Team 10 1500,00 11,2 5,50 27,50 1,15 2,80 342 342
Ruby Steenhuis MPA2 - AV Wijchen Team 02 1250,00 11,1 4,60 20,00 1,00 2,50 288 212
Sam Kreeft JPA1 - Arena Team 12 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Sanne de Jong MPA2 - Pallas `67 Team 04 1175,00 10,0 6,80 21,00 1,25 2,80 381 289
Saro Doctor JPA1 - Pallas `67 Team 11 DNS 10,2 DNS 31,50 DNS 2,95 213 213
Saskia de Jong MPA2 - AV Archeus Team 07 1250,00 12,5 5,50 18,50 0,90 2,10 244 195
Siebe Broekstra JPA1 - AV Wijchen Team 01 1350,00 11,0 5,80 30,50 1,05 2,80 327 327
Silke Cornelissen MPA2 - Pallas `67 Team 04 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Sjoerd van Schie JPA1 - Pallas `67 Team 12 1200,00 14,0 4,50 15,00 1,00 2,35 186 158
Sofie Verhoeven MPA1 - Climax Team 03 1225,00 16,1 3,90 9,00 0,90 2,00 143 0
Sofie Dam MPA2 - AV Wijchen Team 09 425,00 11,5 7,30 16,00 0,95 2,80 261 193
Sophie Rosbender MPA1 - AV Wijchen Team 01 1150,00 11,9 4,80 12,50 1,00 2,45 237 237
Stijn Vroegh JPA1 - Climax Team 03 1400,00 11,5 5,20 27,50 1,00 2,75 300 209
Stijn van der Spoel JPA1 - Climax Team 03 1300,00 11,3 5,30 22,50 0,95 2,85 274 248
Suze Bouwhuis MPA2 - AV Archeus Team 07 1275,00 13,0 4,10 12,00 1,00 2,15 212 83
Thomas van Boven JPA2 - AV Archeus Team 07 1050,00 14,6 5,00 11,50 0,90 2,85 166 45
Thomas Arp JPA2 - Pallas `67 Team 04 1425,00 11,0 7,00 25,50 1,25 3,05 367 367
Tijl Grevers JPA1 - AV Archeus Team 07 1175,00 12,0 4,80 19,50 0,95 2,45 223 154
Tijn van Wijk JPA2 - AV Wijchen Team 02 1275,00 12,1 4,20 15,50 1,10 2,70 238 176
Tim Roodbeen JPA2 - Climax Team 06 1175,00 12,7 4,70 16,50 1,00 1,80 192 145
Tim Lamers JPA1 - Climax Team 03 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Timo van Eck JPA1 - Pallas `67 Team 11 1200,00 12,9 4,90 17,50 1,05 2,90 235 194
Tristan Scheer JPA1 - Pallas `67 Team 12 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Wim van As JPA2 - Climax Team 06 1375,00 11,0 6,10 30,50 1,05 2,40 321 321

Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Anne Moolenaar MPA2 - AV Wijchen Team 09 DNS --- 0
Ante Zijderveld JPA2 - Pallas `67 Team 04 1125,00 --- 26
Arine Voskamp MPA2 - Climax Team 10 1100,00 --- 28
Arjen Hefti JPA2 - AV Wijchen Team 02 1225,00 --- 35
Armin Belderok JPA1 - AV Wijchen Team 01 1125,00 --- 26
Bart van Wees JPA1 - AV Wijchen Team 01 1175,00 --- 31
Bas Berning JPA1 - AV Wijchen Team 01 1250,00 --- 38
Boaz van der Mark JPA1 - Pallas `67 Team 11 1025,00 --- 19
Brent Hormes JPA1 - AV Wijchen Team 05 1250,00 --- 38
Camil ter Haar JPA1 - Arena Team 12 1150,00 --- 29
Casper Hefti JPA2 - AV Wijchen Team 09 1325,00 --- 45
Chloé Smit MPA1 - Pallas `67 Team 11 1325,00 --- 52
Dajo van Kuik JPA1 - Pallas `67 Team 11 1250,00 --- 38
Daniel Luchies JPA1 - Climax Team 03 1275,00 --- 40
Danique Damkot MPA1 - AV Archeus Team 08 DNS --- 0
Dim Bouter JPA2 - Climax Team 06 1075,00 --- 22
Eline Gerritsen MPA1 - Climax Team 03 1375,00 --- 58
Elvira Claassens MPA1 - Pallas `67 Team 11 1300,00 --- 49
Emma Oonk MPA2 - AV Archeus Team 07 1125,00 --- 31
Erin Boschman MPA2 - AV Wijchen Team 02 1200,00 --- 38
Fabienne Bentsink MPA1 - AV Archeus Team 07 1150,00 --- 33
Femke Veldkamp MPA1 - AV Wijchen Team 05 1400,00 --- 62
Finn Migchelsen JPA1 - AV Archeus Team 08 DNS --- 0
Florien Hofstad MPA2 - Pallas `67 Team 04 1425,00 --- 65
Giel van As JPA1 - Climax Team 03 1300,00 --- 43
Hanne Mourits MPA1 - Pallas `67 Team 12 1275,00 --- 46
Harm van Alebeek JPA1 - AV Wijchen Team 05 1000,00 --- 17
Irene Ambachtsheer MPA1 - Pallas `67 Team 11 1275,00 --- 46
Iris Huisman MPA2 - AV Wijchen Team 02 1275,00 --- 46
Iris Martens MPA2 - AV Wijchen Team 02 1225,00 --- 41
Isa van Swam MPA1 - AV Wijchen Team 05 1250,00 --- 43
Jelle van Peursem JPA2 - Climax Team 06 DNS --- 0
Jenice Isibor MPA2 - AV Wijchen Team 09 1225,00 --- 41
Jeroen van Geffen JPA1 - Pallas `67 Team 12 DNS --- 0
Jesse van der Jagt JPA2 - Climax Team 10 DNS --- 0
Jip Hollanders JPA2 - Pallas `67 Team 04 1375,00 --- 51
Joséphine...van Diest MPA1 - AV Archeus Team 08 DNS --- 0
Julia Schaaps MPA1 - AV Wijchen Team 05 1175,00 --- 35
Kalle van Eupen JPA1 - Arena Team 12 1350,00 --- 48
Kim van Wezel MPA2 - AV Wijchen Team 02 1325,00 --- 52
Leonardo ...Fernandes JPA1 - AV Archeus Team 07 1175,00 --- 31
Lisa Dam MPA1 - AV Wijchen Team 01 975,00 --- 18
Lisa Navarro MPA1 - Climax Team 03 1475,00 --- 72
Loesje van Hal MPA1 - Pallas `67 Team 11 1100,00 --- 28
Lotte Moolenaar MPA1 - AV Wijchen Team 05 1225,00 --- 41
Lotte Claassens MPA2 - Pallas `67 Team 04 1300,00 --- 49
Lucas Middelhoven JPA2 - Climax Team 06 NM --- 0
Mark van Voorst JPA2 - Climax Team 10 DNS --- 0
Marleen Blaauw MPA1 - Pallas `67 Team 12 DNS --- 0
Mart Hallers JPA2 - AV Archeus Team 07 1350,00 --- 48
Mats Roepman JPA1 - AV Wijchen Team 01 1225,00 --- 35
Matthias Eysbroek JPA1 - Climax Team 03 1050,00 --- 21
Matthijs Lomme JPA2 - Pallas `67 Team 04 1325,00 --- 45
Maud Poos MPA1 - AV Wijchen Team 05 1200,00 --- 38
Merel van Boven MPA1 - AV Archeus Team 07 1150,00 --- 33
Miel Kromwijk JPA2 - AV Wijchen Team 02 1200,00 --- 33
Mike Benoit JPA1 - AV Wijchen Team 05 1350,00 --- 48
Mila Hendriks MPA2 - AV Wijchen Team 09 1275,00 --- 46
Milan de Bok JPA2 - Pallas `67 Team 04 1350,00 --- 48
Milano Heegt JPA2 - AV Archeus Team 07 975,00 --- 15
Minke Reurings MPA1 - AV Wijchen Team 01 925,00 --- 14
Minke Keltjens MPA2 - AV Wijchen Team 09 1375,00 --- 58
Mirthe Pouwels MPA1 - AV Wijchen Team 01 1075,00 --- 26
Nadia de Jong MPA2 - AV Archeus Team 07 1275,00 --- 46
Nicole Ambachtsheer MPA1 - Pallas `67 Team 11 1050,00 --- 24
Niek van Gemert JPA2 - AV Wijchen Team 09 1450,00 --- 59
Niek Huiskamp JPA1 - AV Archeus Team 08 DNS --- 0
Niels van Rheenen JPA2 - Climax Team 06 1300,00 --- 43
Niels Messchendorp JPA1 - Pallas `67 Team 12 1075,00 --- 22
Nienke de Jong MPA2 - Climax Team 10 1250,00 --- 43
Noa Jutte MPA1 - AV Wijchen Team 05 1125,00 --- 31
Noortje Post MPA1 - Pallas `67 Team 12 1100,00 --- 28
Nynke van ...r Heijden MPA2 - Pallas `67 Team 04 1250,00 --- 43
Olivier Korsten JPA1 - AV Wijchen Team 05 1100,00 --- 24
Quinty Essers MPA2 - Climax Team 10 1200,00 --- 38
Quirijn Jager JPA2 - Climax Team 10 1075,00 --- 22
Reinier Dijksma JPA1 - Climax Team 03 DNS --- 0
Rens Hooiveld JPA2 - Pallas `67 Team 04 1375,00 --- 51
Roos Buijs MPA1 - AV Wijchen Team 01 1000,00 --- 20
Ruben Vonk JPA2 - Climax Team 06 1200,00 --- 33
Ruben Schussler JPA2 - Climax Team 10 1500,00 --- 65
Ruby Steenhuis MPA2 - AV Wijchen Team 02 1250,00 --- 43
Sam Kreeft JPA1 - Arena Team 12 DNS --- 0
Sanne de Jong MPA2 - Pallas `67 Team 04 1175,00 --- 35
Saro Doctor JPA1 - Pallas `67 Team 11 DNS --- 0
Saskia de Jong MPA2 - AV Archeus Team 07 1250,00 --- 43
Siebe Broekstra JPA1 - AV Wijchen Team 01 1350,00 --- 48
Silke Cornelissen MPA2 - Pallas `67 Team 04 DNS --- 0
Sjoerd van Schie JPA1 - Pallas `67 Team 12 1200,00 --- 33
Sofie Verhoeven MPA1 - Climax Team 03 1225,00 --- 41
Sofie Dam MPA2 - AV Wijchen Team 09 425,00 --- 0
Sophie Rosbender MPA1 - AV Wijchen Team 01 1150,00 --- 33
Stijn Vroegh JPA1 - Climax Team 03 1400,00 --- 54
Stijn van der Spoel JPA1 - Climax Team 03 1300,00 --- 43
Suze Bouwhuis MPA2 - AV Archeus Team 07 1275,00 --- 46
Thomas van Boven JPA2 - AV Archeus Team 07 1050,00 --- 21
Thomas Arp JPA2 - Pallas `67 Team 04 1425,00 --- 56
Tijl Grevers JPA1 - AV Archeus Team 07 1175,00 --- 31
Tijn van Wijk JPA2 - AV Wijchen Team 02 1275,00 --- 40
Tim Roodbeen JPA2 - Climax Team 06 1175,00 --- 31
Tim Lamers JPA1 - Climax Team 03 DNS --- 0
Timo van Eck JPA1 - Pallas `67 Team 11 1200,00 --- 33
Tristan Scheer JPA1 - Pallas `67 Team 12 DNS --- 0
Wim van As JPA2 - Climax Team 06 1375,00 --- 51

Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Anne Moolenaar MPA2 - AV Wijchen Team 09 11,0 --- 77
Ante Zijderveld JPA2 - Pallas `67 Team 04 11,6 --- 58
Arine Voskamp MPA2 - Climax Team 10 12,4 --- 54
Arjen Hefti JPA2 - AV Wijchen Team 02 11,8 --- 55
Armin Belderok JPA1 - AV Wijchen Team 01 16,0 --- 11
Bart van Wees JPA1 - AV Wijchen Team 01 11,6 --- 58
Bas Berning JPA1 - AV Wijchen Team 01 11,3 --- 62
Boaz van der Mark JPA1 - Pallas `67 Team 11 13,8 --- 30
Brent Hormes JPA1 - AV Wijchen Team 05 13,8 --- 30
Camil ter Haar JPA1 - Arena Team 12 11,2 --- 64
Casper Hefti JPA2 - AV Wijchen Team 09 11,9 --- 54
Chloé Smit MPA1 - Pallas `67 Team 11 12,0 --- 60
Dajo van Kuik JPA1 - Pallas `67 Team 11 14,4 --- 24
Daniel Luchies JPA1 - Climax Team 03 11,6 --- 58
Danique Damkot MPA1 - AV Archeus Team 08 DNS --- 0
Dim Bouter JPA2 - Climax Team 06 13,1 --- 38
Eline Gerritsen MPA1 - Climax Team 03 11,1 --- 75
Elvira Claassens MPA1 - Pallas `67 Team 11 12,2 --- 57
Emma Oonk MPA2 - AV Archeus Team 07 12,7 --- 50
Erin Boschman MPA2 - AV Wijchen Team 02 13,0 --- 45
Fabienne Bentsink MPA1 - AV Archeus Team 07 11,3 --- 71
Femke Veldkamp MPA1 - AV Wijchen Team 05 10,9 --- 78
Finn Migchelsen JPA1 - AV Archeus Team 08 DNS --- 0
Florien Hofstad MPA2 - Pallas `67 Team 04 11,9 --- 62
Giel van As JPA1 - Climax Team 03 11,0 --- 67
Hanne Mourits MPA1 - Pallas `67 Team 12 12,3 --- 55
Harm van Alebeek JPA1 - AV Wijchen Team 05 12,9 --- 41
Irene Ambachtsheer MPA1 - Pallas `67 Team 11 12,7 --- 50
Iris Huisman MPA2 - AV Wijchen Team 02 DNS --- 0
Iris Martens MPA2 - AV Wijchen Team 02 11,6 --- 66
Isa van Swam MPA1 - AV Wijchen Team 05 11,1 --- 75
Jelle van Peursem JPA2 - Climax Team 06 DNS --- 0
Jenice Isibor MPA2 - AV Wijchen Team 09 10,7 --- 82
Jeroen van Geffen JPA1 - Pallas `67 Team 12 14,7 --- 21
Jesse van der Jagt JPA2 - Climax Team 10 DNS --- 0
Jip Hollanders JPA2 - Pallas `67 Team 04 11,8 --- 55
Joséphine...van Diest MPA1 - AV Archeus Team 08 DNS --- 0
Julia Schaaps MPA1 - AV Wijchen Team 05 11,0 --- 77
Kalle van Eupen JPA1 - Arena Team 12 13,5 --- 34
Kim van Wezel MPA2 - AV Wijchen Team 02 11,9 --- 62
Leonardo ...Fernandes JPA1 - AV Archeus Team 07 10,8 --- 70
Lisa Dam MPA1 - AV Wijchen Team 01 13,3 --- 41
Lisa Navarro MPA1 - Climax Team 03 10,8 --- 80
Loesje van Hal MPA1 - Pallas `67 Team 11 12,1 --- 59
Lotte Moolenaar MPA1 - AV Wijchen Team 05 11,1 --- 75
Lotte Claassens MPA2 - Pallas `67 Team 04 12,2 --- 57
Lucas Middelhoven JPA2 - Climax Team 06 12,7 --- 43
Mark van Voorst JPA2 - Climax Team 10 10,8 --- 70
Marleen Blaauw MPA1 - Pallas `67 Team 12 14,0 --- 32
Mart Hallers JPA2 - AV Archeus Team 07 12,5 --- 46
Mats Roepman JPA1 - AV Wijchen Team 01 11,8 --- 55
Matthias Eysbroek JPA1 - Climax Team 03 11,8 --- 55
Matthijs Lomme JPA2 - Pallas `67 Team 04 11,8 --- 55
Maud Poos MPA1 - AV Wijchen Team 05 13,6 --- 37
Merel van Boven MPA1 - AV Archeus Team 07 16,4 --- 10
Miel Kromwijk JPA2 - AV Wijchen Team 02 12,3 --- 48
Mike Benoit JPA1 - AV Wijchen Team 05 13,3 --- 36
Mila Hendriks MPA2 - AV Wijchen Team 09 12,1 --- 59
Milan de Bok JPA2 - Pallas `67 Team 04 11,4 --- 61
Milano Heegt JPA2 - AV Archeus Team 07 12,5 --- 46
Minke Reurings MPA1 - AV Wijchen Team 01 11,9 --- 62
Minke Keltjens MPA2 - AV Wijchen Team 09 12,0 --- 60
Mirthe Pouwels MPA1 - AV Wijchen Team 01 14,5 --- 27
Nadia de Jong MPA2 - AV Archeus Team 07 11,6 --- 66
Nicole Ambachtsheer MPA1 - Pallas `67 Team 11 13,2 --- 43
Niek van Gemert JPA2 - AV Wijchen Team 09 11,1 --- 65
Niek Huiskamp JPA1 - AV Archeus Team 08 DNS --- 0
Niels van Rheenen JPA2 - Climax Team 06 11,5 --- 59
Niels Messchendorp JPA1 - Pallas `67 Team 12 12,8 --- 42
Nienke de Jong MPA2 - Climax Team 10 13,0 --- 45
Noa Jutte MPA1 - AV Wijchen Team 05 12,7 --- 50
Noortje Post MPA1 - Pallas `67 Team 12 13,5 --- 39
Nynke van ...r Heijden MPA2 - Pallas `67 Team 04 10,9 --- 78
Olivier Korsten JPA1 - AV Wijchen Team 05 11,1 --- 65
Quinty Essers MPA2 - Climax Team 10 12,4 --- 54
Quirijn Jager JPA2 - Climax Team 10 12,2 --- 49
Reinier Dijksma JPA1 - Climax Team 03 11,4 --- 61
Rens Hooiveld JPA2 - Pallas `67 Team 04 11,3 --- 62
Roos Buijs MPA1 - AV Wijchen Team 01 15,8 --- 14
Ruben Vonk JPA2 - Climax Team 06 12,2 --- 49
Ruben Schussler JPA2 - Climax Team 10 11,2 --- 64
Ruby Steenhuis MPA2 - AV Wijchen Team 02 11,1 --- 75
Sam Kreeft JPA1 - Arena Team 12 DNS --- 0
Sanne de Jong MPA2 - Pallas `67 Team 04 10,0 --- 95
Saro Doctor JPA1 - Pallas `67 Team 11 10,2 --- 79
Saskia de Jong MPA2 - AV Archeus Team 07 12,5 --- 52
Siebe Broekstra JPA1 - AV Wijchen Team 01 11,0 --- 67
Silke Cornelissen MPA2 - Pallas `67 Team 04 DNS --- 0
Sjoerd van Schie JPA1 - Pallas `67 Team 12 14,0 --- 28
Sofie Verhoeven MPA1 - Climax Team 03 16,1 --- 12
Sofie Dam MPA2 - AV Wijchen Team 09 11,5 --- 68
Sophie Rosbender MPA1 - AV Wijchen Team 01 11,9 --- 62
Stijn Vroegh JPA1 - Climax Team 03 11,5 --- 59
Stijn van der Spoel JPA1 - Climax Team 03 11,3 --- 62
Suze Bouwhuis MPA2 - AV Archeus Team 07 13,0 --- 45
Thomas van Boven JPA2 - AV Archeus Team 07 14,6 --- 22
Thomas Arp JPA2 - Pallas `67 Team 04 11,0 --- 67
Tijl Grevers JPA1 - AV Archeus Team 07 12,0 --- 52
Tijn van Wijk JPA2 - AV Wijchen Team 02 12,1 --- 51
Tim Roodbeen JPA2 - Climax Team 06 12,7 --- 43
Tim Lamers JPA1 - Climax Team 03 DNS --- 0
Timo van Eck JPA1 - Pallas `67 Team 11 12,9 --- 41
Tristan Scheer JPA1 - Pallas `67 Team 12 DNS --- 0
Wim van As JPA2 - Climax Team 06 11,0 --- 67

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Anne Moolenaar MPA2 - AV Wijchen Team 09 5,80 --- 56
Ante Zijderveld JPA2 - Pallas `67 Team 04 5,70 --- 48
Arine Voskamp MPA2 - Climax Team 10 5,40 --- 51
Arjen Hefti JPA2 - AV Wijchen Team 02 4,80 --- 38
Armin Belderok JPA1 - AV Wijchen Team 01 4,00 --- 29
Bart van Wees JPA1 - AV Wijchen Team 01 5,20 --- 42
Bas Berning JPA1 - AV Wijchen Team 01 7,50 --- 68
Boaz van der Mark JPA1 - Pallas `67 Team 11 3,20 --- 21
Brent Hormes JPA1 - AV Wijchen Team 05 5,20 --- 42
Camil ter Haar JPA1 - Arena Team 12 4,50 --- 35
Casper Hefti JPA2 - AV Wijchen Team 09 6,15 --- 53
Chloé Smit MPA1 - Pallas `67 Team 11 3,90 --- 33
Dajo van Kuik JPA1 - Pallas `67 Team 11 3,50 --- 24
Daniel Luchies JPA1 - Climax Team 03 5,10 --- 41
Danique Damkot MPA1 - AV Archeus Team 08 DNS --- 0
Dim Bouter JPA2 - Climax Team 06 4,30 --- 33
Eline Gerritsen MPA1 - Climax Team 03 5,60 --- 54
Elvira Claassens MPA1 - Pallas `67 Team 11 3,00 --- 22
Emma Oonk MPA2 - AV Archeus Team 07 5,00 --- 46
Erin Boschman MPA2 - AV Wijchen Team 02 5,30 --- 50
Fabienne Bentsink MPA1 - AV Archeus Team 07 5,20 --- 49
Femke Veldkamp MPA1 - AV Wijchen Team 05 5,20 --- 49
Finn Migchelsen JPA1 - AV Archeus Team 08 DNS --- 0
Florien Hofstad MPA2 - Pallas `67 Team 04 5,70 --- 55
Giel van As JPA1 - Climax Team 03 4,30 --- 33
Hanne Mourits MPA1 - Pallas `67 Team 12 4,60 --- 41
Harm van Alebeek JPA1 - AV Wijchen Team 05 4,90 --- 39
Irene Ambachtsheer MPA1 - Pallas `67 Team 11 3,50 --- 28
Iris Huisman MPA2 - AV Wijchen Team 02 5,30 --- 50
Iris Martens MPA2 - AV Wijchen Team 02 4,80 --- 44
Isa van Swam MPA1 - AV Wijchen Team 05 5,70 --- 55
Jelle van Peursem JPA2 - Climax Team 06 DNS --- 0
Jenice Isibor MPA2 - AV Wijchen Team 09 7,30 --- 76
Jeroen van Geffen JPA1 - Pallas `67 Team 12 3,80 --- 27
Jesse van der Jagt JPA2 - Climax Team 10 DNS --- 0
Jip Hollanders JPA2 - Pallas `67 Team 04 5,70 --- 48
Joséphine...van Diest MPA1 - AV Archeus Team 08 DNS --- 0
Julia Schaaps MPA1 - AV Wijchen Team 05 6,20 --- 61
Kalle van Eupen JPA1 - Arena Team 12 4,90 --- 39
Kim van Wezel MPA2 - AV Wijchen Team 02 4,40 --- 39
Leonardo ...Fernandes JPA1 - AV Archeus Team 07 5,10 --- 41
Lisa Dam MPA1 - AV Wijchen Team 01 3,50 --- 28
Lisa Navarro MPA1 - Climax Team 03 5,20 --- 49
Loesje van Hal MPA1 - Pallas `67 Team 11 4,20 --- 36
Lotte Moolenaar MPA1 - AV Wijchen Team 05 4,80 --- 44
Lotte Claassens MPA2 - Pallas `67 Team 04 4,30 --- 38
Lucas Middelhoven JPA2 - Climax Team 06 5,20 --- 42
Mark van Voorst JPA2 - Climax Team 10 6,20 --- 53
Marleen Blaauw MPA1 - Pallas `67 Team 12 4,70 --- 42
Mart Hallers JPA2 - AV Archeus Team 07 4,90 --- 39
Mats Roepman JPA1 - AV Wijchen Team 01 4,30 --- 33
Matthias Eysbroek JPA1 - Climax Team 03 5,70 --- 48
Matthijs Lomme JPA2 - Pallas `67 Team 04 3,80 --- 27
Maud Poos MPA1 - AV Wijchen Team 05 3,90 --- 33
Merel van Boven MPA1 - AV Archeus Team 07 3,80 --- 31
Miel Kromwijk JPA2 - AV Wijchen Team 02 6,40 --- 56
Mike Benoit JPA1 - AV Wijchen Team 05 3,50 --- 24
Mila Hendriks MPA2 - AV Wijchen Team 09 5,00 --- 46
Milan de Bok JPA2 - Pallas `67 Team 04 6,10 --- 52
Milano Heegt JPA2 - AV Archeus Team 07 5,40 --- 44
Minke Reurings MPA1 - AV Wijchen Team 01 5,00 --- 46
Minke Keltjens MPA2 - AV Wijchen Team 09 5,50 --- 53
Mirthe Pouwels MPA1 - AV Wijchen Team 01 3,60 --- 29
Nadia de Jong MPA2 - AV Archeus Team 07 5,30 --- 50
Nicole Ambachtsheer MPA1 - Pallas `67 Team 11 4,00 --- 34
Niek van Gemert JPA2 - AV Wijchen Team 09 4,30 --- 33
Niek Huiskamp JPA1 - AV Archeus Team 08 DNS --- 0
Niels van Rheenen JPA2 - Climax Team 06 6,40 --- 56
Niels Messchendorp JPA1 - Pallas `67 Team 12 5,70 --- 48
Nienke de Jong MPA2 - Climax Team 10 4,50 --- 40
Noa Jutte MPA1 - AV Wijchen Team 05 4,60 --- 41
Noortje Post MPA1 - Pallas `67 Team 12 4,00 --- 34
Nynke van ...r Heijden MPA2 - Pallas `67 Team 04 5,20 --- 49
Olivier Korsten JPA1 - AV Wijchen Team 05 5,90 --- 50
Quinty Essers MPA2 - Climax Team 10 4,80 --- 44
Quirijn Jager JPA2 - Climax Team 10 5,10 --- 41
Reinier Dijksma JPA1 - Climax Team 03 4,90 --- 39
Rens Hooiveld JPA2 - Pallas `67 Team 04 5,10 --- 41
Roos Buijs MPA1 - AV Wijchen Team 01 4,00 --- 34
Ruben Vonk JPA2 - Climax Team 06 5,50 --- 46
Ruben Schussler JPA2 - Climax Team 10 5,50 --- 46
Ruby Steenhuis MPA2 - AV Wijchen Team 02 4,60 --- 41
Sam Kreeft JPA1 - Arena Team 12 DNS --- 0
Sanne de Jong MPA2 - Pallas `67 Team 04 6,80 --- 69
Saro Doctor JPA1 - Pallas `67 Team 11 DNS --- 0
Saskia de Jong MPA2 - AV Archeus Team 07 5,50 --- 53
Siebe Broekstra JPA1 - AV Wijchen Team 01 5,80 --- 49
Silke Cornelissen MPA2 - Pallas `67 Team 04 DNS --- 0
Sjoerd van Schie JPA1 - Pallas `67 Team 12 4,50 --- 35
Sofie Verhoeven MPA1 - Climax Team 03 3,90 --- 33
Sofie Dam MPA2 - AV Wijchen Team 09 7,30 --- 76
Sophie Rosbender MPA1 - AV Wijchen Team 01 4,80 --- 44
Stijn Vroegh JPA1 - Climax Team 03 5,20 --- 42
Stijn van der Spoel JPA1 - Climax Team 03 5,30 --- 43
Suze Bouwhuis MPA2 - AV Archeus Team 07 4,10 --- 35
Thomas van Boven JPA2 - AV Archeus Team 07 5,00 --- 40
Thomas Arp JPA2 - Pallas `67 Team 04 7,00 --- 62
Tijl Grevers JPA1 - AV Archeus Team 07 4,80 --- 38
Tijn van Wijk JPA2 - AV Wijchen Team 02 4,20 --- 31
Tim Roodbeen JPA2 - Climax Team 06 4,70 --- 37
Tim Lamers JPA1 - Climax Team 03 DNS --- 0
Timo van Eck JPA1 - Pallas `67 Team 11 4,90 --- 39
Tristan Scheer JPA1 - Pallas `67 Team 12 DNS --- 0
Wim van As JPA2 - Climax Team 06 6,10 --- 52

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Anne Moolenaar MPA2 - AV Wijchen Team 09 23,00 --- 65
Ante Zijderveld JPA2 - Pallas `67 Team 04 16,50 --- 34
Arine Voskamp MPA2 - Climax Team 10 15,00 --- 34
Arjen Hefti JPA2 - AV Wijchen Team 02 18,00 --- 39
Armin Belderok JPA1 - AV Wijchen Team 01 14,50 --- 28
Bart van Wees JPA1 - AV Wijchen Team 01 11,50 --- 18
Bas Berning JPA1 - AV Wijchen Team 01 21,50 --- 51
Boaz van der Mark JPA1 - Pallas `67 Team 11 8,50 --- 8
Brent Hormes JPA1 - AV Wijchen Team 05 13,50 --- 24
Camil ter Haar JPA1 - Arena Team 12 18,00 --- 39
Casper Hefti JPA2 - AV Wijchen Team 09 21,00 --- 49
Chloé Smit MPA1 - Pallas `67 Team 11 21,50 --- 59
Dajo van Kuik JPA1 - Pallas `67 Team 11 13,50 --- 24
Daniel Luchies JPA1 - Climax Team 03 18,00 --- 39
Danique Damkot MPA1 - AV Archeus Team 08 DNS --- 0
Dim Bouter JPA2 - Climax Team 06 16,00 --- 33
Eline Gerritsen MPA1 - Climax Team 03 17,00 --- 41
Elvira Claassens MPA1 - Pallas `67 Team 11 12,00 --- 22
Emma Oonk MPA2 - AV Archeus Team 07 14,50 --- 32
Erin Boschman MPA2 - AV Wijchen Team 02 19,00 --- 49
Fabienne Bentsink MPA1 - AV Archeus Team 07 14,00 --- 30
Femke Veldkamp MPA1 - AV Wijchen Team 05 21,00 --- 57
Finn Migchelsen JPA1 - AV Archeus Team 08 DNS --- 0
Florien Hofstad MPA2 - Pallas `67 Team 04 22,00 --- 61
Giel van As JPA1 - Climax Team 03 17,00 --- 36
Hanne Mourits MPA1 - Pallas `67 Team 12 16,00 --- 38
Harm van Alebeek JPA1 - AV Wijchen Team 05 20,00 --- 46
Irene Ambachtsheer MPA1 - Pallas `67 Team 11 11,50 --- 20
Iris Huisman MPA2 - AV Wijchen Team 02 15,00 --- 34
Iris Martens MPA2 - AV Wijchen Team 02 20,50 --- 55
Isa van Swam MPA1 - AV Wijchen Team 05 16,50 --- 39
Jelle van Peursem JPA2 - Climax Team 06 DNS --- 0
Jenice Isibor MPA2 - AV Wijchen Team 09 23,50 --- 67
Jeroen van Geffen JPA1 - Pallas `67 Team 12 12,00 --- 19
Jesse van der Jagt JPA2 - Climax Team 10 DNS --- 0
Jip Hollanders JPA2 - Pallas `67 Team 04 24,50 --- 62
Joséphine...van Diest MPA1 - AV Archeus Team 08 DNS --- 0
Julia Schaaps MPA1 - AV Wijchen Team 05 18,50 --- 47
Kalle van Eupen JPA1 - Arena Team 12 21,50 --- 51
Kim van Wezel MPA2 - AV Wijchen Team 02 16,50 --- 39
Leonardo ...Fernandes JPA1 - AV Archeus Team 07 26,50 --- 68
Lisa Dam MPA1 - AV Wijchen Team 01 9,50 --- 13
Lisa Navarro MPA1 - Climax Team 03 14,00 --- 30
Loesje van Hal MPA1 - Pallas `67 Team 11 19,50 --- 51
Lotte Moolenaar MPA1 - AV Wijchen Team 05 21,00 --- 57
Lotte Claassens MPA2 - Pallas `67 Team 04 11,50 --- 20
Lucas Middelhoven JPA2 - Climax Team 06 27,50 --- 72
Mark van Voorst JPA2 - Climax Team 10 21,50 --- 51
Marleen Blaauw MPA1 - Pallas `67 Team 12 13,50 --- 28
Mart Hallers JPA2 - AV Archeus Team 07 16,00 --- 33
Mats Roepman JPA1 - AV Wijchen Team 01 17,00 --- 36
Matthias Eysbroek JPA1 - Climax Team 03 15,50 --- 31
Matthijs Lomme JPA2 - Pallas `67 Team 04 10,50 --- 14
Maud Poos MPA1 - AV Wijchen Team 05 12,00 --- 22
Merel van Boven MPA1 - AV Archeus Team 07 13,00 --- 26
Miel Kromwijk JPA2 - AV Wijchen Team 02 25,50 --- 65
Mike Benoit JPA1 - AV Wijchen Team 05 13,50 --- 24
Mila Hendriks MPA2 - AV Wijchen Team 09 16,50 --- 39
Milan de Bok JPA2 - Pallas `67 Team 04 26,50 --- 68
Milano Heegt JPA2 - AV Archeus Team 07 18,50 --- 41
Minke Reurings MPA1 - AV Wijchen Team 01 12,50 --- 24
Minke Keltjens MPA2 - AV Wijchen Team 09 18,50 --- 47
Mirthe Pouwels MPA1 - AV Wijchen Team 01 12,00 --- 22
Nadia de Jong MPA2 - AV Archeus Team 07 21,00 --- 57
Nicole Ambachtsheer MPA1 - Pallas `67 Team 11 10,50 --- 17
Niek van Gemert JPA2 - AV Wijchen Team 09 23,00 --- 56
Niek Huiskamp JPA1 - AV Archeus Team 08 DNS --- 0
Niels van Rheenen JPA2 - Climax Team 06 22,50 --- 55
Niels Messchendorp JPA1 - Pallas `67 Team 12 20,50 --- 48
Nienke de Jong MPA2 - Climax Team 10 21,50 --- 59
Noa Jutte MPA1 - AV Wijchen Team 05 14,00 --- 30
Noortje Post MPA1 - Pallas `67 Team 12 11,50 --- 20
Nynke van ...r Heijden MPA2 - Pallas `67 Team 04 21,00 --- 57
Olivier Korsten JPA1 - AV Wijchen Team 05 17,00 --- 36
Quinty Essers MPA2 - Climax Team 10 15,50 --- 36
Quirijn Jager JPA2 - Climax Team 10 13,50 --- 24
Reinier Dijksma JPA1 - Climax Team 03 17,00 --- 36
Rens Hooiveld JPA2 - Pallas `67 Team 04 35,00 --- 98
Roos Buijs MPA1 - AV Wijchen Team 01 10,50 --- 17
Ruben Vonk JPA2 - Climax Team 06 19,00 --- 43
Ruben Schussler JPA2 - Climax Team 10 27,50 --- 72
Ruby Steenhuis MPA2 - AV Wijchen Team 02 20,00 --- 53
Sam Kreeft JPA1 - Arena Team 12 DNS --- 0
Sanne de Jong MPA2 - Pallas `67 Team 04 21,00 --- 57
Saro Doctor JPA1 - Pallas `67 Team 11 31,50 --- 86
Saskia de Jong MPA2 - AV Archeus Team 07 18,50 --- 47
Siebe Broekstra JPA1 - AV Wijchen Team 01 30,50 --- 82
Silke Cornelissen MPA2 - Pallas `67 Team 04 DNS --- 0
Sjoerd van Schie JPA1 - Pallas `67 Team 12 15,00 --- 29
Sofie Verhoeven MPA1 - Climax Team 03 9,00 --- 11
Sofie Dam MPA2 - AV Wijchen Team 09 16,00 --- 38
Sophie Rosbender MPA1 - AV Wijchen Team 01 12,50 --- 24
Stijn Vroegh JPA1 - Climax Team 03 27,50 --- 72
Stijn van der Spoel JPA1 - Climax Team 03 22,50 --- 55
Suze Bouwhuis MPA2 - AV Archeus Team 07 12,00 --- 22
Thomas van Boven JPA2 - AV Archeus Team 07 11,50 --- 18
Thomas Arp JPA2 - Pallas `67 Team 04 25,50 --- 65
Tijl Grevers JPA1 - AV Archeus Team 07 19,50 --- 44
Tijn van Wijk JPA2 - AV Wijchen Team 02 15,50 --- 31
Tim Roodbeen JPA2 - Climax Team 06 16,50 --- 34
Tim Lamers JPA1 - Climax Team 03 DNS --- 0
Timo van Eck JPA1 - Pallas `67 Team 11 17,50 --- 38
Tristan Scheer JPA1 - Pallas `67 Team 12 DNS --- 0
Wim van As JPA2 - Climax Team 06 30,50 --- 82

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Anne Moolenaar MPA2 - AV Wijchen Team 09 1,25 --- 76
Ante Zijderveld JPA2 - Pallas `67 Team 04 1,10 --- 45
Arine Voskamp MPA2 - Climax Team 10 0,95 --- 30
Arjen Hefti JPA2 - AV Wijchen Team 02 1,05 --- 38
Armin Belderok JPA1 - AV Wijchen Team 01 0,95 --- 26
Bart van Wees JPA1 - AV Wijchen Team 01 1,05 --- 38
Bas Berning JPA1 - AV Wijchen Team 01 1,15 --- 52
Boaz van der Mark JPA1 - Pallas `67 Team 11 0,80 --- 10
Brent Hormes JPA1 - AV Wijchen Team 05 1,00 --- 32
Camil ter Haar JPA1 - Arena Team 12 0,95 --- 26
Casper Hefti JPA2 - AV Wijchen Team 09 1,10 --- 45
Chloé Smit MPA1 - Pallas `67 Team 11 1,00 --- 37
Dajo van Kuik JPA1 - Pallas `67 Team 11 0,85 --- 15
Daniel Luchies JPA1 - Climax Team 03 1,10 --- 45
Danique Damkot MPA1 - AV Archeus Team 08 DNS --- 0
Dim Bouter JPA2 - Climax Team 06 1,00 --- 32
Eline Gerritsen MPA1 - Climax Team 03 1,20 --- 68
Elvira Claassens MPA1 - Pallas `67 Team 11 1,00 --- 37
Emma Oonk MPA2 - AV Archeus Team 07 0,95 --- 30
Erin Boschman MPA2 - AV Wijchen Team 02 0,90 --- 23
Fabienne Bentsink MPA1 - AV Archeus Team 07 0,80 --- 11
Femke Veldkamp MPA1 - AV Wijchen Team 05 1,10 --- 52
Finn Migchelsen JPA1 - AV Archeus Team 08 DNS --- 0
Florien Hofstad MPA2 - Pallas `67 Team 04 1,05 --- 44
Giel van As JPA1 - Climax Team 03 1,00 --- 32
Hanne Mourits MPA1 - Pallas `67 Team 12 1,00 --- 37
Harm van Alebeek JPA1 - AV Wijchen Team 05 0,85 --- 15
Irene Ambachtsheer MPA1 - Pallas `67 Team 11 1,00 --- 37
Iris Huisman MPA2 - AV Wijchen Team 02 0,85 --- 17
Iris Martens MPA2 - AV Wijchen Team 02 1,05 --- 44
Isa van Swam MPA1 - AV Wijchen Team 05 1,00 --- 37
Jelle van Peursem JPA2 - Climax Team 06 DNS --- 0
Jenice Isibor MPA2 - AV Wijchen Team 09 1,05 --- 44
Jeroen van Geffen JPA1 - Pallas `67 Team 12 0,85 --- 15
Jesse van der Jagt JPA2 - Climax Team 10 DNS --- 0
Jip Hollanders JPA2 - Pallas `67 Team 04 1,05 --- 38
Joséphine...van Diest MPA1 - AV Archeus Team 08 DNS --- 0
Julia Schaaps MPA1 - AV Wijchen Team 05 1,10 --- 52
Kalle van Eupen JPA1 - Arena Team 12 0,95 --- 26
Kim van Wezel MPA2 - AV Wijchen Team 02 1,15 --- 59
Leonardo ...Fernandes JPA1 - AV Archeus Team 07 1,20 --- 59
Lisa Dam MPA1 - AV Wijchen Team 01 0,85 --- 17
Lisa Navarro MPA1 - Climax