Uitslagen Kogelslingeren en gewichtwerpen

Jongens Junior A - Gewichtwerpen

# Naam ResOBP
1 Justin Hoefmans AV Sprint 10,15 ---



Jongens Junior A - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Justin Hoefmans AV Sprint 34,96 ---



Jongens Junior B - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Tim de Greef Altis 40,11 ---



Masters Mannen - Gewichtwerpen

# Naam ResOBP
1 Onno Heerlien M50 - Groningen 17,27 ---
2 Erwin Suvaal M50 - Rotterdam 16,87 ---
3 Marco Bronswijk M50 - Olympus `70 15,97 ---
4 Hector Buyle M50 - SCSP 12,74 ---
5 Ed Fennema M50 - Flevo Delta 12,20 ---
6 Sjaak vd Bedem M55 - Altis 10,24 ---
7 Peter Blakmoor M70 - Fit 10,05 ---
8 Pascal Geursen M45 - AV Suomi 9,76 ---
9 Niels Schager M45 - AV 1923 7,36 ---
Frank Koopmans M40 - AV PEC 1910 NM ---



Masters Mannen - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Onno Heerlien M50 - Groningen 47,75 ---
2 Erwin Suvaal M50 - Rotterdam 45,71 ---
3 Marco Bronswijk M50 - Olympus `70 40,03 ---
4 Hector Buyle M50 - SCSP 36,83 ---
5 Frank Koopmans M40 - AV PEC 1910 34,95 ---
6 Harald Gijtenbeek M45 - Altis 33,61 ---
7 Ed Fennema M50 - Flevo Delta 32,61 ---
8 Sjaak vd Bedem M55 - Altis 29,73 ---
9 Pascal Geursen M45 - AV Suomi 28,29 ---
10 Peter Blakmoor M70 - Fit 26,80 ---
11 Niels Schager M45 - AV 1923 20,53 ---



Masters Vrouwen - Gewichtwerpen

# Naam ResOBP
1 Gonny Mik V50 - Groningen 16,42 ---
2 Rian Peeters V50 - Atledo 10,79 ---
3 Ilona Zeilmaker V35 - AV Suomi 8,68 ---
4 Linda v Vliet V40 - PAC 7,81 ---



Masters Vrouwen - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Gonny Mik V50 - Groningen 49,63 ---
2 Rian Peeters V50 - Atledo 30,43 ---
3 Ilona Zeilmaker V35 - AV Suomi 28,64 ---
4 Linda v Vliet V40 - PAC 27,41 ---



Meisjes Junior A - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Marieke vd Laan GACH 37,09 ---
2 Chana v Gameren GACH 20,38 ---



Meisjes Junior B - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Shanella Bleecke Almere `81 41,41 ---
2 Danique de Brabander Olympus `70 39,85 ---
3 Marloes Abbink Almere `81 24,61 ---



Senioren mannen - Gewichtwerpen

# Naam ResOBP
1 Luuk Vos AV PEC 1910 13,42 ---
2 Patrick Zweekhorst Triathlon 13,39 ---



Senioren mannen - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Luuk Vos AV PEC 1910 47,38 ---
2 Patrick Zweekhorst Triathlon 44,61 ---



Senioren vrouwen - Gewichtwerpen

# Naam ResOBP
1 Eva Reinders Groningen 15,14 ---
2 Femke Hollander AV PEC 1910 13,38 ---



Senioren vrouwen - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Eva Reinders Groningen 53,15 ---
2 Femke Hollander AV PEC 1910 48,06 ---
3 Wendy Vet GACH 33,89 ---
4 Lisanne v ...Steenbeek Altis 20,07 ---
5 Anne Procee Altis 18,05 ---