Uitslagen 3e Athletics Champs Regio 14

Pupil A - Meerkamp

Naam Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Abel Kok JPA2 - Team 12 GVAC pup A2 1150,00 13,1 5,20 13,50 1,00 3,80 242 109
Almar Heitbrink JPA2 - Team 12 GVAC pup A2 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Amelie van As MPA2 - Team 12 GVAC pup A2 1175,00 12,1 6,00 21,50 1,10 3,75 351 351
Anna van der Eijk MPA2 - Team 8 AVR69 A 1325,00 11,9 5,60 16,00 1,15 4,00 362 324
Anouk de Gier MPA1 - Team 4 EA A1 600,00 12,0 5,40 14,00 0,85 3,55 236 189
Aukje den Boer MPA1 - Team 6 AVV A2 925,00 20,6 4,10 7,00 0,65 2,80 102 0
Bram van Stiphout JPA1 - Team 2 AVGM JPA 1475,00 11,6 4,50 23,00 1,10 3,90 337 302
Bram Beckers JPA1 - Team 1 AVV A1 1300,00 12,5 6,10 19,00 1,00 3,45 281 170
Brecht Wijnholds JPA1 - Team 5 GVAC pup A1 1400,00 11,0 6,90 21,00 1,10 3,65 348 348
Britt Van Gastel MPA1 - Team 4 EA A1 1275,00 12,9 5,70 21,00 1,05 3,10 310 249
Chris de Kort JPA2 - Team 8 AVR69 A 1200,00 10,2 7,10 34,50 1,25 4,60 446 413
Daniëlle Vis MPA2 - Team 9 AVGM MPA 1250,00 13,2 5,40 17,50 1,00 3,70 302 0
Danny Izikson JPA2 - Team 12 GVAC pup A2 1225,00 12,6 5,50 19,00 0,95 3,65 266 125
Diego Peset Martin JPA2 - Team 1 AVV A1 1125,00 14,0 4,00 13,50 0,95 3,15 187 0
Driek Vermeer JPA1 - Team 6 AVV A2 1425,00 12,4 5,20 23,00 0,95 3,10 280 112
Dries Smulders JPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 1175,00 12,1 6,20 18,00 1,20 3,85 312 281
Dylano Baas JPA2 - Team 8 AVR69 A 1425,00 11,3 6,40 27,50 1,15 3,95 381 246
Eliza Dielhof MPA2 - Team 9 AVGM MPA 1400,00 11,8 5,20 16,50 1,10 4,30 376 226
Elza Dijkman MPA1 - Team 5 GVAC pup A1 1050,00 13,0 5,00 23,00 0,90 3,20 267 156
Eva van den Oever MPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 1125,00 14,5 3,30 8,50 0,95 3,15 185 0
Evy Sanders MPA1 - Team 8 AVR69 A 1275,00 12,0 5,10 17,00 1,10 3,35 316 98
Fee Manders MPA1 - Team 1 AVV A1 1050,00 13,1 4,50 11,00 0,90 3,25 216 0
Fenne van Empel MPA1 - Team 3 DES...t Fortuna DNS 15,3 4,60 12,00 0,90 DNS 105 0
Fiona van Hoof MPA1 - Team 1 AVV A1 1025,00 13,7 5,30 13,50 1,00 3,60 253 167
Gaby van Sluisveld MPA1 - Team 9 AVGM MPA 1425,00 12,1 5,90 18,00 1,15 3,70 371 227
Gilles Krikke JPA2 - Team 1 AVV A1 1150,00 12,1 5,20 17,00 1,00 3,80 267 128
Glenn Jacobs JPA2 - Team 3 DES...t Fortuna 1250,00 12,0 6,20 18,00 1,00 2,85 259 182
Guus van Oirschot JPA2 - Team 12 GVAC pup A2 1225,00 11,2 6,80 36,50 1,15 4,20 406 371
Hannah Matters MPA1 - Team 6 AVV A2 1150,00 13,7 4,00 14,00 0,85 3,10 211 0
Helin Ozgul MPA1 - Team 4 EA A1 1275,00 14,4 3,70 12,00 0,90 2,95 204 46
Ikenna Muokwe JPA1 - Team 6 AVV A2 1050,00 12,7 5,40 21,00 1,10 3,40 265 45
Iris Vugts MPA1 - Team 8 AVR69 A 1425,00 13,0 5,30 21,50 1,10 4,05 371 274
Iris van Sluisveld MPA2 - Team 9 AVGM MPA 1500,00 11,0 7,10 21,00 1,00 4,10 421 384
Isabella Passchier MPA1 - Team 9 AVGM MPA 1325,00 11,9 4,70 15,00 1,10 3,25 308 114
Jasmijn va...de Vijver MPA1 - Team 9 AVGM MPA 1325,00 13,1 3,70 15,50 0,80 3,15 236 0
Jasper Folkers JPA2 - Team 7 EA A 2 1100,00 11,8 6,10 19,50 1,15 3,60 297 104
Jean Nouwens JPA2 - Team 6 AVV A2 1325,00 11,9 5,40 23,00 1,15 3,80 328 328
Jochem van den Berk JPA1 - Team 6 AVV A2 1125,00 12,5 6,20 21,00 1,05 3,00 261 102
Joran Ellerbroek JPA2 - Team 1 AVV A1 1175,00 10,7 6,60 27,00 1,15 4,00 367 367
Joris van de Wouw JPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 1000,00 18,1 4,10 8,50 DNS 2,75 97 0
Jorn Wouters JPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 1300,00 13,7 4,50 15,50 0,95 3,20 222 43
Julia Pot MPA1 - Team 8 AVR69 A 1175,00 13,1 3,10 11,00 0,95 2,75 199 0
Julian Peijnenborg JPA1 - Team 4 EA A1 1275,00 13,0 5,20 21,50 0,95 3,70 272 167
Julie van Gastel MPA2 - Team 4 EA A1 1225,00 12,7 4,80 21,50 1,00 3,80 320 320
Kasper Merkx JPA2 - Team 2 AVGM JPA 1200,00 13,5 5,60 17,50 1,00 3,70 258 79
Kevin Billekens JPA1 - Team 4 EA A1 1200,00 11,8 5,20 20,00 0,90 3,20 252 101
Koen van de Ven JPA1 - Team 5 GVAC pup A1 1425,00 11,2 6,10 25,00 1,15 3,65 359 359
Lana Wang MPA2 - Team 4 EA A1 1200,00 13,2 4,00 14,00 0,95 3,50 251 106
Levi Sweegers JPA1 - Team 4 EA A1 1425,00 11,7 5,10 17,00 0,95 3,40 278 201
Lotte Aerts MPA1 - Team 9 AVGM MPA 1525,00 12,0 6,90 26,00 1,10 4,15 443 331
Lotte Jansen MPA1 - Team 6 AVV A2 925,00 13,6 5,70 13,00 0,95 3,45 236 129
Lou van der Sommen JPA1 - Team 4 EA A1 1325,00 13,7 5,30 18,50 1,00 3,05 243 161
Lourens Timmerman JPA1 - Team 7 EA A 2 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Luuk van der Zanden JPA1 - Team 8 AVR69 A 1425,00 13,6 5,10 17,00 1,00 3,40 260 56
Lynn Heeren MPA2 - Team 12 GVAC pup A2 1300,00 11,7 5,80 22,00 1,25 4,50 427 427
Matthijs Segers JPA1 - Team 6 AVV A2 1275,00 12,0 5,40 27,00 1,05 3,75 319 319
Milou Keulstra MPA1 - Team 9 AVGM MPA 1550,00 10,4 6,30 30,50 1,20 4,55 517 517
Nathan Wieringa JPA2 - Team 2 AVGM JPA 1300,00 12,0 5,20 22,00 1,00 3,80 299 214
Nick van Bree JPA2 - Team 2 AVGM JPA 1525,00 10,9 6,10 30,00 1,25 3,85 414 414
Niek Brands JPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 1200,00 13,5 6,20 23,00 1,10 3,75 296 262
Niels Engelen JPA2 - Team 1 AVV A1 1450,00 11,2 5,10 23,00 1,15 3,65 344 231
Niels Van Rooij JPA2 - Team 7 EA A 2 1475,00 11,1 7,40 28,00 1,15 3,75 395 395
Nikola Raijmakers JPA1 - Team 6 AVV A2 1300,00 12,3 4,60 19,00 1,00 3,25 260 91
Orlando Louwers JPA2 - Team 2 AVGM JPA 1475,00 11,5 8,00 26,00 1,35 4,20 436 436
Pip van den Putte MPA1 - Team 3 DES...t Fortuna DNS 13,2 4,80 12,00 1,00 3,55 224 202
Renée Raaijmakers MPA2 - Team 7 EA A 2 1425,00 11,9 4,10 11,50 0,95 3,35 282 127
Rens Timmermans JPA1 - Team 2 AVGM JPA 1325,00 12,5 5,40 21,50 0,95 3,45 277 140
Rick van der Schoot JPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 1150,00 13,2 5,60 20,50 1,05 3,35 260 133
Robin Hendriks JPA1 - Team 7 EA A 2 1475,00 12,4 4,50 16,50 1,00 2,70 250 62
Ron Baudewijns JPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 1350,00 12,1 4,60 20,50 1,00 3,65 287 147
Roy Laarakker JPA2 - Team 8 AVR69 A 1275,00 12,6 4,30 15,00 1,10 3,65 263 0
Ruben Segers JPA1 - Team 6 AVV A2 1325,00 12,0 6,50 27,00 1,20 3,95 366 366
Ruya Ozdemir MPA2 - Team 12 GVAC pup A2 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Sanne van de Wiel MPA2 - Team 9 AVGM MPA 1500,00 11,6 5,50 19,00 1,10 3,90 388 388
Sarah Matters MPA2 - Team 6 AVV A2 1150,00 12,0 4,70 14,00 1,05 3,35 279 174
Sebastiaan...Kleihorst JPA2 - Team 2 AVGM JPA 1225,00 14,5 4,30 14,00 0,90 3,10 190 0
Serah Erisman MPA2 - Team 8 AVR69 A DNS 11,7 6,50 20,00 1,15 DNS 242 242
Sibbe Coenen JPA1 - Team 7 EA A 2 1300,00 12,5 4,60 21,00 1,00 3,45 271 0
Sjoerd Rikkers JPA1 - Team 5 GVAC pup A1 1400,00 11,0 5,30 17,00 1,15 4,10 340 261
Sophie Va...Der Sande MPA1 - Team 7 EA A 2 1125,00 11,4 5,30 21,50 1,10 3,90 355 274
Stian Willems JPA2 - Team 8 AVR69 A 1325,00 11,4 5,50 18,00 1,15 4,00 328 146
Stijn Roersma JPA1 - Team 5 GVAC pup A1 1250,00 12,8 6,00 18,00 1,15 4,10 310 268
Sven Faessen JPA1 - Team 2 AVGM JPA 1325,00 12,0 5,30 16,00 1,00 3,85 284 219
Teun Bleumer JPA2 - Team 8 AVR69 A 1325,00 11,5 5,30 21,00 1,20 4,40 355 208
Thijmen Bor JPA1 - Team 5 GVAC pup A1 1400,00 10,7 7,10 25,00 1,15 3,80 381 381
Thomas Rutgers JPA1 - Team 2 AVGM JPA 1250,00 12,9 4,40 16,50 0,95 2,85 218 0
Tijn van den Berg JPA2 - Team 1 AVV A1 1425,00 11,1 5,70 22,00 1,10 4,45 369 369
Timo Kremers JPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 1275,00 12,2 4,80 18,00 1,10 3,70 285 208
Tjeerd Lieshout JPA2 - Team 3 DES...t Fortuna 1150,00 14,2 5,30 16,50 0,90 3,80 229 77
Tobias van Opstal JPA2 - Team 7 EA A 2 1400,00 11,3 6,40 31,00 1,25 4,55 428 366
Tom van Dorst JPA2 - Team 12 GVAC pup A2 1250,00 11,0 5,00 26,00 1,15 3,95 347 307
Vera Flipsen MPA1 - Team 5 GVAC pup A1 1175,00 13,5 3,70 10,00 0,95 2,25 180 0
Vidar van Haren JPA2 - Team 1 AVV A1 1350,00 12,0 5,40 29,00 0,95 3,90 328 302
Wout Harmsen JPA2 - Team 7 EA A 2 1450,00 10,9 7,30 33,50 1,20 4,00 430 430
Zeb van den Hurk JPA2 - Team 12 GVAC pup A2 1300,00 DNF 6,40 26,50 DNS 3,75 242 167
Zoë Geurtz MPA2 - Team 7 EA A 2 1250,00 11,5 6,70 20,00 1,05 3,50 352 265



Pupil A - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 12 GVAC pup A2 (Team-est) GVAC - JPA2 9 2:41,0 376
1 Team 9 AVGM MPA (Team-est) AV Generaal Michaelis - MPA2 9 2:42,4 416
3 Team 8 AVR69 A (Team-est) AV Reusel `69 - JPA2 11 2:43,3 352
4 Team 1 AVV A1 (Team-est) AV Valkenswaard - JPA2 9 2:45,2 333
5 Team 7 EA A 2 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPA2 10 2:46,5 320
6 Team 2 AVGM JPA (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPA2 9 2:50,0 287
7 Team 6 AVV A2 (Team-est) AV Valkenswaard - JPA2 11 2:52,0 269
8 Team 4 EA A1 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPA2 9 2:52,9 261
9 Team 5 GVAC pup A1 (Team-est) GVAC - JPA1 7 2:53,7 254
10 Team 3 DES Oirschot Fortuna (Team-est) DES - JPA2 12 2:54,5 247



Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Aimee Jaspers MPB - Team 17 GVAC pup B 7,3 850,00 8,6 10,50 11,00 0,95 333 298
Aimee van As MPMini - Team 24 GVAC pup C 8,3 700,00 9,9 7,00 9,50 0,65 307 307
Alex van Zon JPC - Team 18 EA b/c 3 7,1 950,00 8,2 13,50 14,50 0,80 416 416
Anna Lemaire MPB - Team 19 AVGM B pup 8,1 725,00 8,5 10,00 12,00 0,75 266 56
Annabel Gnodde MPC - Team 22 AVV Bc2 7,9 750,00 9,2 11,50 16,00 0,65 355 315
Anouk Dikhooff MPB - Team 17 GVAC pup B 7,9 800,00 9,1 12,00 16,50 0,75 306 259
Arvo van Haren JPB - Team 13 AVV Bc1 7,1 900,00 7,9 13,00 21,50 0,80 370 209
Avalon Sanders MPB - Team 19 AVGM B pup 7,4 900,00 8,4 10,50 15,50 0,90 355 355
Axel Dijkman JPMini - Team 24 GVAC pup C 8,3 800,00 9,9 5,50 6,00 0,65 255 164
Baher Bakr JPB - Team 16 EA b/c 1 7,0 950,00 7,3 13,00 22,00 0,90 409 409
Bente Brands MPMini - Team 15 DE...t Fortuna 8,2 775,00 9,2 7,50 8,00 0,70 352 211
Bram Matzinger JPB - Team 22 AVV Bc2 8,4 850,00 10,7 11,50 13,00 0,75 233 42
Brent de Laat JPC - Team 20 AV... CB-Mini 8,6 775,00 10,5 10,00 14,50 0,75 262 108
Casper Deij JPMini - Team 21 AV... mini pup DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Daan Antonius MPC - Team 15 DE...t Fortuna 7,7 800,00 8,7 11,50 17,00 0,75 404 295
Daniel Kleihorst JPB - Team 19 AVGM B pup 8,0 800,00 10,3 8,00 5,00 0,70 178 0
Daphne Kessels MPB - Team 19 AVGM B pup 8,2 650,00 10,4 10,50 9,00 0,70 205 51
David Bijvoet JPMini - Team 16 EA b/c 1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Dinte Wilting MPB - Team 23 EA b/c 2 8,0 725,00 9,2 10,00 11,00 0,75 251 169
Djurre Houweling JPC - Team 24 GVAC pup C 8,3 700,00 9,3 8,50 7,00 0,75 228 52
Doortje Hoeks MPB - Team 15 DE...t Fortuna 6,9 DNS 8,0 10,50 10,00 0,85 290 199
Eise Huisman JPMini - Team 21 AV... mini pup DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Emma Graat MPMini - Team 20 AV... CB-Mini 8,5 750,00 9,7 6,50 6,50 0,60 279 110
Enna Muller MPB - Team 13 AVV Bc1 8,0 825,00 9,7 11,50 16,00 0,75 292 58
Evin Ozgul MPC - Team 23 EA b/c 2 8,8 725,00 10,2 5,50 11,50 0,75 238 143
Ezra Born JPB - Team 18 EA b/c 3 7,3 925,00 8,0 13,00 22,00 0,85 377 377
Fem Peeters MPC - Team 20 AV... CB-Mini 7,7 800,00 8,5 10,50 10,00 0,85 376 288
Fenna Kox MPB - Team 20 AV... CB-Mini 7,6 850,00 8,5 12,00 12,50 0,90 335 130
Fieke Kwinten MPMini - Team 20 AV... CB-Mini 9,0 675,00 10,5 7,00 5,50 0,60 225 0
Fleur Pero MPC - Team 14 AVGM pup C 8,3 725,00 9,3 9,00 11,50 0,65 285 206
Floor Gielissen MPC - Team 22 AVV Bc2 8,0 775,00 9,1 12,00 11,00 0,70 342 297
Gijs Berkers JPMini - Team 18 EA b/c 3 7,5 725,00 9,3 11,50 16,00 0,80 443 443
Guus van de Wouw JPC - Team 15 DE...t Fortuna 8,0 975,00 8,9 12,50 17,00 0,80 384 217
Harm van de Wouw JPC - Team 15 DE...t Fortuna 7,7 825,00 9,0 13,00 14,00 0,80 348 191
Hau Wang JPC - Team 23 EA b/c 2 7,3 775,00 8,9 8,00 11,00 0,85 308 308
Ilse van Dingenen MPB - Team 13 AVV Bc1 8,4 700,00 9,3 7,50 7,50 0,80 208 0
Indy Mutsaers MPB - Team 17 GVAC pup B 7,5 875,00 8,9 9,00 11,00 0,90 306 266
Isa Dikhooff MPB - Team 17 GVAC pup B 7,6 DNS 9,8 10,00 17,50 0,80 261 173
Isabelle ...Der Sande MPMini - Team 23 EA b/c 2 6,9 800,00 8,2 11,00 10,50 0,85 543 543
Jasper Klok JPC - Team 22 AVV Bc2 7,4 850,00 8,5 13,50 18,00 0,80 398 398
Jennifer Schuur MPB - Team 13 AVV Bc1 7,8 800,00 9,3 10,00 12,00 0,80 277 0
Joris van Haren JPC - Team 16 EA b/c 1 8,7 825,00 9,2 11,00 12,00 0,85 299 264
Jorn Wintermans JPC - Team 15 DE...t Fortuna 7,7 925,00 8,5 7,00 13,00 0,75 319 114
Jorn van der Looij JPB - Team 13 AVV Bc1 7,4 950,00 8,0 12,50 15,00 0,80 337 119
Jorrit Verhagen JPB - Team 19 AVGM B pup 7,2 825,00 7,8 13,50 19,00 0,95 370 370
Julia Graat MPB - Team 20 AV... CB-Mini 7,5 825,00 8,3 13,00 14,00 0,85 346 193
Lars van Stiphout JPC - Team 14 AVGM pup C 7,8 975,00 7,8 12,00 22,00 0,80 434 434
Laura Pelle MPB - Team 16 EA b/c 1 8,7 650,00 9,8 11,00 12,00 0,70 220 0
Laurens de Putter JPB - Team 18 EA b/c 3 7,7 DNS 8,3 14,00 20,50 0,90 311 311
Lisa van de Wiel MPB - Team 19 AVGM B pup 7,7 875,00 8,2 11,50 14,00 0,80 332 332
Lise van Dooren MPB - Team 13 AVV Bc1 7,9 850,00 8,2 10,50 12,50 0,80 308 116
Loek Hulsen JPB - Team 23 EA b/c 2 8,2 725,00 8,9 12,00 16,50 0,80 271 246
Lucas van de Haterd JPC - Team 22 AVV Bc2 8,2 800,00 8,7 11,50 12,50 0,70 302 168
Lucas Visser JPB - Team 17 GVAC pup B 7,8 DNS 9,2 10,50 8,50 0,90 219 62
Luka Verhagen JPMini - Team 21 AV... mini pup 8,1 850,00 9,9 8,00 15,00 0,70 368 368
Lumen Ellerbroek JPB - Team 13 AVV Bc1 8,3 875,00 8,4 10,00 14,50 0,75 270 0
Luuk van d...ieuwenhof JPC - Team 20 AV... CB-Mini 7,6 925,00 8,5 12,50 23,00 0,90 441 441
Luuk Roubroeks JPB - Team 17 GVAC pup B 6,9 1000,00 7,5 15,00 25,50 1,00 459 459
Luuk Kwinten JPMini - Team 20 AV... CB-Mini 8,4 775,00 9,9 8,00 12,00 0,75 330 127
Luuk Geurden JPMini - Team 22 AVV Bc2 8,2 775,00 10,2 9,00 13,50 0,65 333 274
Marit Hendriks MPC - Team 16 EA b/c 1 8,0 900,00 8,1 10,00 15,50 0,85 426 426
Mathijs Tebbens JPB - Team 19 AVGM B pup 7,6 975,00 8,3 11,00 14,50 0,95 340 235
Maud Verbaandert MPC - Team 14 AVGM pup C 8,5 750,00 9,2 8,50 9,00 0,80 292 212
Meike Segers MPB - Team 16 EA b/c 1 8,2 650,00 9,6 9,00 7,00 0,60 184 44
Merijn Sc...ondermark JPB - Team 15 DE...t Fortuna 7,8 975,00 8,5 10,50 14,00 0,90 317 170
Mijs Kox MPMini - Team 20 AV... CB-Mini 8,2 800,00 10,3 6,00 5,50 0,65 285 135
Milan Le JPB - Team 17 GVAC pup B 8,3 725,00 9,0 14,50 22,00 0,85 315 277
Mischa Merkelbach JPC - Team 18 EA b/c 3 7,6 875,00 8,9 12,50 15,00 0,75 358 358
Nina Merkelbach MPMini - Team 18 EA b/c 3 9,1 625,00 11,4 5,00 DNS 0,60 156 0
Noah Reek JPC - Team 16 EA b/c 1 7,1 750,00 7,5 15,00 14,00 0,95 429 429
Noor Bengayou MPC - Team 13 AVV Bc1 7,4 850,00 8,5 11,50 14,50 0,85 434 434
Nova van Dijk MPC - Team 22 AVV Bc2 8,1 775,00 9,9 8,50 13,50 0,75 310 222
Renske Bleumer MPB - Team 20 AV... CB-Mini 8,0 775,00 8,7 9,50 15,50 0,90 305 56
Rick Brom JPB - Team 13 AVV Bc1 6,8 1000,00 7,3 17,00 27,00 1,05 495 495
Rob van de Wiel JPB - Team 19 AVGM B pup 8,7 800,00 10,8 8,50 7,50 0,65 163 0
Romein Geijsels JPMini - Team 21 AV... mini pup 7,7 800,00 8,5 9,50 12,50 0,75 415 415
Saar Brands MPMini - Team 15 DE...t Fortuna 8,0 850,00 9,3 8,00 7,50 0,75 392 360
Sam van Haandel MPC - Team 24 GVAC pup C 7,3 600,00 8,5 12,00 13,00 0,85 391 374
Sam van den Borne JPMini - Team 20 AV... CB-Mini 8,3 850,00 10,5 7,00 7,50 0,65 280 68
Sanne van Dongen MPB - Team 13 AVV Bc1 7,3 950,00 7,6 14,00 15,50 0,95 419 419
Sara van Beers MPB - Team 19 AVGM B pup 8,9 700,00 10,9 8,50 10,00 0,65 172 0
Sem Verreijt JPMini - Team 21 AV... mini pup 8,4 DNS 20,8 6,00 7,00 0,60 151 0
Sid van der Klein JPB - Team 13 AVV Bc1 7,1 950,00 7,7 12,50 16,00 0,90 368 255
Sien van Engelen MPMini - Team 15 DE...t Fortuna 8,7 775,00 10,1 7,00 9,00 0,70 312 124
Silke van de Ven MPC - Team 24 GVAC pup C 7,5 850,00 9,4 9,00 10,50 0,75 345 345
Stan Beenker JPC - Team 14 AVGM pup C DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Stijn Pero JPC - Team 14 AVGM pup C 7,6 800,00 7,9 13,00 19,50 0,90 416 416
Suze Cox MPMini - Team 20 AV... CB-Mini 8,4 800,00 10,5 6,50 5,00 0,70 285 127
Suze Wintermans MPMini - Team 15 DE...t Fortuna 8,6 700,00 11,6 5,00 5,00 0,70 218 67
Sven Tielen JPC - Team 14 AVGM pup C DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Tess Aerts MPMini - Team 14 AVGM pup C 8,2 775,00 9,5 10,00 10,00 0,70 388 388
Tess Mutsaers MPMini - Team 24 GVAC pup C 7,7 750,00 8,8 10,00 10,50 0,75 439 439
Thijs van Griensven JPB - Team 19 AVGM B pup 8,2 750,00 9,8 9,00 9,00 0,80 208 0
Thomas van den Berg JPMini - Team 21 AV... mini pup 8,3 750,00 10,6 7,50 12,50 0,75 312 279
Ties van Gent JPC - Team 15 DE...t Fortuna 8,6 650,00 10,5 6,50 8,00 0,70 176 0
Tijn van Empel JPC - Team 15 DE...t Fortuna 7,8 725,00 8,1 5,00 8,00 0,80 255 70
Tijn de Kort JPB - Team 20 AV... CB-Mini 7,4 875,00 8,2 11,00 13,00 0,95 322 126
Tijn Breukink JPMini - Team 21 AV... mini pup 7,9 750,00 9,1 11,00 15,00 0,85 434 434
Tim de Kok JPMini - Team 24 GVAC pup C 8,5 775,00 10,4 7,50 8,50 0,65 270 129
Timon Bijvoet JPB - Team 23 EA b/c 2 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Tygo Tebbens JPMini - Team 21 AV... mini pup 8,8 725,00 10,0 7,00 8,00 0,65 248 45
Valerie Savelsberg MPB - Team 23 EA b/c 2 7,0 900,00 8,3 11,50 12,00 0,85 354 354
Valerie van Kessel MPB - Team 18 EA b/c 3 8,8 725,00 10,5 4,50 7,00 0,70 149 28
Vera Tubée MPC - Team 14 AVGM pup C 8,5 775,00 9,3 7,00 10,50 0,80 289 202
Veroline Sanders MPB - Team 19 AVGM B pup 7,0 950,00 8,4 10,50 15,00 0,95 382 382
Vic van de Ven JPC - Team 20 AV... CB-Mini 9,1 800,00 10,8 9,00 17,00 0,70 247 69
Wessel Eijsermans JPB - Team 16 EA b/c 1 7,2 1000,00 7,6 14,50 17,00 1,00 408 408
Wouter Kampkes JPMini - Team 21 AV... mini pup 7,5 875,00 9,5 8,50 12,00 0,75 404 404
Yannis Raijmakers JPC - Team 22 AVV Bc2 9,4 700,00 11,4 13,00 10,50 0,60 205 76
Zonne Gulickx MPB - Team 18 EA b/c 3 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0



Pupil B/C/mini - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 13 AVV Bc1 (Team-est) AV Valkenswaard - JPB 11 2:58,7 363
2 Team 17 GVAC pup B (Team-est) GVAC - JPB 7 3:01,8 339
2 Team 16 EA b/c 1 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPB 8 3:01,9 339
2 Team 14 AVGM pup C (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPC 8 3:02,3 403
5 Team 18 EA b/c 3 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPB 8 3:03,7 325
6 Team 19 AVGM B pup (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPB 11 3:06,4 305
7 Team 20 AVR69 CB-Mini (Team-est) AV Reusel `69 - JPB 14 3:06,7 303
8 Team 15 DES Oirschot Fortuna (Team-est) DES - JPB 12 3:08,4 291
9 Team 23 EA b/c 2 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPB 7 3:09,9 281
9 Team 21 AVGM mini pup (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPMini 9 3:13,5 410
11 Team 24 GVAC pup C (Team-est) GVAC - JPC 7 3:15,6 291
12 Team 22 AVV Bc2 (Team-est) AV Valkenswaard - JPB 8 3:16,9 234