Uitslagen Meerkamp Pupil A

Naam Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Abel Kok JPA2 - Team 12 GVAC pup A2 1150,00 13,1 5,20 13,50 1,00 3,80 242 109
Almar Heitbrink JPA2 - Team 12 GVAC pup A2 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Amelie van As MPA2 - Team 12 GVAC pup A2 1175,00 12,1 6,00 21,50 1,10 3,75 351 351
Anna van der Eijk MPA2 - Team 8 AVR69 A 1325,00 11,9 5,60 16,00 1,15 4,00 362 324
Anouk de Gier MPA1 - Team 4 EA A1 600,00 12,0 5,40 14,00 0,85 3,55 236 189
Aukje den Boer MPA1 - Team 6 AVV A2 925,00 20,6 4,10 7,00 0,65 2,80 102 0
Bram van Stiphout JPA1 - Team 2 AVGM JPA 1475,00 11,6 4,50 23,00 1,10 3,90 337 302
Bram Beckers JPA1 - Team 1 AVV A1 1300,00 12,5 6,10 19,00 1,00 3,45 281 170
Brecht Wijnholds JPA1 - Team 5 GVAC pup A1 1400,00 11,0 6,90 21,00 1,10 3,65 348 348
Britt Van Gastel MPA1 - Team 4 EA A1 1275,00 12,9 5,70 21,00 1,05 3,10 310 249
Chris de Kort JPA2 - Team 8 AVR69 A 1200,00 10,2 7,10 34,50 1,25 4,60 446 413
Daniëlle Vis MPA2 - Team 9 AVGM MPA 1250,00 13,2 5,40 17,50 1,00 3,70 302 0
Danny Izikson JPA2 - Team 12 GVAC pup A2 1225,00 12,6 5,50 19,00 0,95 3,65 266 125
Diego Peset Martin JPA2 - Team 1 AVV A1 1125,00 14,0 4,00 13,50 0,95 3,15 187 0
Driek Vermeer JPA1 - Team 6 AVV A2 1425,00 12,4 5,20 23,00 0,95 3,10 280 112
Dries Smulders JPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 1175,00 12,1 6,20 18,00 1,20 3,85 312 281
Dylano Baas JPA2 - Team 8 AVR69 A 1425,00 11,3 6,40 27,50 1,15 3,95 381 246
Eliza Dielhof MPA2 - Team 9 AVGM MPA 1400,00 11,8 5,20 16,50 1,10 4,30 376 226
Elza Dijkman MPA1 - Team 5 GVAC pup A1 1050,00 13,0 5,00 23,00 0,90 3,20 267 156
Eva van den Oever MPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 1125,00 14,5 3,30 8,50 0,95 3,15 185 0
Evy Sanders MPA1 - Team 8 AVR69 A 1275,00 12,0 5,10 17,00 1,10 3,35 316 98
Fee Manders MPA1 - Team 1 AVV A1 1050,00 13,1 4,50 11,00 0,90 3,25 216 0
Fenne van Empel MPA1 - Team 3 DES...t Fortuna DNS 15,3 4,60 12,00 0,90 DNS 105 0
Fiona van Hoof MPA1 - Team 1 AVV A1 1025,00 13,7 5,30 13,50 1,00 3,60 253 167
Gaby van Sluisveld MPA1 - Team 9 AVGM MPA 1425,00 12,1 5,90 18,00 1,15 3,70 371 227
Gilles Krikke JPA2 - Team 1 AVV A1 1150,00 12,1 5,20 17,00 1,00 3,80 267 128
Glenn Jacobs JPA2 - Team 3 DES...t Fortuna 1250,00 12,0 6,20 18,00 1,00 2,85 259 182
Guus van Oirschot JPA2 - Team 12 GVAC pup A2 1225,00 11,2 6,80 36,50 1,15 4,20 406 371
Hannah Matters MPA1 - Team 6 AVV A2 1150,00 13,7 4,00 14,00 0,85 3,10 211 0
Helin Ozgul MPA1 - Team 4 EA A1 1275,00 14,4 3,70 12,00 0,90 2,95 204 46
Ikenna Muokwe JPA1 - Team 6 AVV A2 1050,00 12,7 5,40 21,00 1,10 3,40 265 45
Iris Vugts MPA1 - Team 8 AVR69 A 1425,00 13,0 5,30 21,50 1,10 4,05 371 274
Iris van Sluisveld MPA2 - Team 9 AVGM MPA 1500,00 11,0 7,10 21,00 1,00 4,10 421 384
Isabella Passchier MPA1 - Team 9 AVGM MPA 1325,00 11,9 4,70 15,00 1,10 3,25 308 114
Jasmijn va...de Vijver MPA1 - Team 9 AVGM MPA 1325,00 13,1 3,70 15,50 0,80 3,15 236 0
Jasper Folkers JPA2 - Team 7 EA A 2 1100,00 11,8 6,10 19,50 1,15 3,60 297 104
Jean Nouwens JPA2 - Team 6 AVV A2 1325,00 11,9 5,40 23,00 1,15 3,80 328 328
Jochem van den Berk JPA1 - Team 6 AVV A2 1125,00 12,5 6,20 21,00 1,05 3,00 261 102
Joran Ellerbroek JPA2 - Team 1 AVV A1 1175,00 10,7 6,60 27,00 1,15 4,00 367 367
Joris van de Wouw JPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 1000,00 18,1 4,10 8,50 DNS 2,75 97 0
Jorn Wouters JPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 1300,00 13,7 4,50 15,50 0,95 3,20 222 43
Julia Pot MPA1 - Team 8 AVR69 A 1175,00 13,1 3,10 11,00 0,95 2,75 199 0
Julian Peijnenborg JPA1 - Team 4 EA A1 1275,00 13,0 5,20 21,50 0,95 3,70 272 167
Julie van Gastel MPA2 - Team 4 EA A1 1225,00 12,7 4,80 21,50 1,00 3,80 320 320
Kasper Merkx JPA2 - Team 2 AVGM JPA 1200,00 13,5 5,60 17,50 1,00 3,70 258 79
Kevin Billekens JPA1 - Team 4 EA A1 1200,00 11,8 5,20 20,00 0,90 3,20 252 101
Koen van de Ven JPA1 - Team 5 GVAC pup A1 1425,00 11,2 6,10 25,00 1,15 3,65 359 359
Lana Wang MPA2 - Team 4 EA A1 1200,00 13,2 4,00 14,00 0,95 3,50 251 106
Levi Sweegers JPA1 - Team 4 EA A1 1425,00 11,7 5,10 17,00 0,95 3,40 278 201
Lotte Aerts MPA1 - Team 9 AVGM MPA 1525,00 12,0 6,90 26,00 1,10 4,15 443 331
Lotte Jansen MPA1 - Team 6 AVV A2 925,00 13,6 5,70 13,00 0,95 3,45 236 129
Lou van der Sommen JPA1 - Team 4 EA A1 1325,00 13,7 5,30 18,50 1,00 3,05 243 161
Lourens Timmerman JPA1 - Team 7 EA A 2 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Luuk van der Zanden JPA1 - Team 8 AVR69 A 1425,00 13,6 5,10 17,00 1,00 3,40 260 56
Lynn Heeren MPA2 - Team 12 GVAC pup A2 1300,00 11,7 5,80 22,00 1,25 4,50 427 427
Matthijs Segers JPA1 - Team 6 AVV A2 1275,00 12,0 5,40 27,00 1,05 3,75 319 319
Milou Keulstra MPA1 - Team 9 AVGM MPA 1550,00 10,4 6,30 30,50 1,20 4,55 517 517
Nathan Wieringa JPA2 - Team 2 AVGM JPA 1300,00 12,0 5,20 22,00 1,00 3,80 299 214
Nick van Bree JPA2 - Team 2 AVGM JPA 1525,00 10,9 6,10 30,00 1,25 3,85 414 414
Niek Brands JPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 1200,00 13,5 6,20 23,00 1,10 3,75 296 262
Niels Engelen JPA2 - Team 1 AVV A1 1450,00 11,2 5,10 23,00 1,15 3,65 344 231
Niels Van Rooij JPA2 - Team 7 EA A 2 1475,00 11,1 7,40 28,00 1,15 3,75 395 395
Nikola Raijmakers JPA1 - Team 6 AVV A2 1300,00 12,3 4,60 19,00 1,00 3,25 260 91
Orlando Louwers JPA2 - Team 2 AVGM JPA 1475,00 11,5 8,00 26,00 1,35 4,20 436 436
Pip van den Putte MPA1 - Team 3 DES...t Fortuna DNS 13,2 4,80 12,00 1,00 3,55 224 202
Renée Raaijmakers MPA2 - Team 7 EA A 2 1425,00 11,9 4,10 11,50 0,95 3,35 282 127
Rens Timmermans JPA1 - Team 2 AVGM JPA 1325,00 12,5 5,40 21,50 0,95 3,45 277 140
Rick van der Schoot JPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 1150,00 13,2 5,60 20,50 1,05 3,35 260 133
Robin Hendriks JPA1 - Team 7 EA A 2 1475,00 12,4 4,50 16,50 1,00 2,70 250 62
Ron Baudewijns JPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 1350,00 12,1 4,60 20,50 1,00 3,65 287 147
Roy Laarakker JPA2 - Team 8 AVR69 A 1275,00 12,6 4,30 15,00 1,10 3,65 263 0
Ruben Segers JPA1 - Team 6 AVV A2 1325,00 12,0 6,50 27,00 1,20 3,95 366 366
Ruya Ozdemir MPA2 - Team 12 GVAC pup A2 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Sanne van de Wiel MPA2 - Team 9 AVGM MPA 1500,00 11,6 5,50 19,00 1,10 3,90 388 388
Sarah Matters MPA2 - Team 6 AVV A2 1150,00 12,0 4,70 14,00 1,05 3,35 279 174
Sebastiaan...Kleihorst JPA2 - Team 2 AVGM JPA 1225,00 14,5 4,30 14,00 0,90 3,10 190 0
Serah Erisman MPA2 - Team 8 AVR69 A DNS 11,7 6,50 20,00 1,15 DNS 242 242
Sibbe Coenen JPA1 - Team 7 EA A 2 1300,00 12,5 4,60 21,00 1,00 3,45 271 0
Sjoerd Rikkers JPA1 - Team 5 GVAC pup A1 1400,00 11,0 5,30 17,00 1,15 4,10 340 261
Sophie Va...Der Sande MPA1 - Team 7 EA A 2 1125,00 11,4 5,30 21,50 1,10 3,90 355 274
Stian Willems JPA2 - Team 8 AVR69 A 1325,00 11,4 5,50 18,00 1,15 4,00 328 146
Stijn Roersma JPA1 - Team 5 GVAC pup A1 1250,00 12,8 6,00 18,00 1,15 4,10 310 268
Sven Faessen JPA1 - Team 2 AVGM JPA 1325,00 12,0 5,30 16,00 1,00 3,85 284 219
Teun Bleumer JPA2 - Team 8 AVR69 A 1325,00 11,5 5,30 21,00 1,20 4,40 355 208
Thijmen Bor JPA1 - Team 5 GVAC pup A1 1400,00 10,7 7,10 25,00 1,15 3,80 381 381
Thomas Rutgers JPA1 - Team 2 AVGM JPA 1250,00 12,9 4,40 16,50 0,95 2,85 218 0
Tijn van den Berg JPA2 - Team 1 AVV A1 1425,00 11,1 5,70 22,00 1,10 4,45 369 369
Timo Kremers JPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 1275,00 12,2 4,80 18,00 1,10 3,70 285 208
Tjeerd Lieshout JPA2 - Team 3 DES...t Fortuna 1150,00 14,2 5,30 16,50 0,90 3,80 229 77
Tobias van Opstal JPA2 - Team 7 EA A 2 1400,00 11,3 6,40 31,00 1,25 4,55 428 366
Tom van Dorst JPA2 - Team 12 GVAC pup A2 1250,00 11,0 5,00 26,00 1,15 3,95 347 307
Vera Flipsen MPA1 - Team 5 GVAC pup A1 1175,00 13,5 3,70 10,00 0,95 2,25 180 0
Vidar van Haren JPA2 - Team 1 AVV A1 1350,00 12,0 5,40 29,00 0,95 3,90 328 302
Wout Harmsen JPA2 - Team 7 EA A 2 1450,00 10,9 7,30 33,50 1,20 4,00 430 430
Zeb van den Hurk JPA2 - Team 12 GVAC pup A2 1300,00 DNF 6,40 26,50 DNS 3,75 242 167
Zoë Geurtz MPA2 - Team 7 EA A 2 1250,00 11,5 6,70 20,00 1,05 3,50 352 265

Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil A

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Abel Kok JPA2 - Team 12 GVAC pup A2 1150,00 --- 29 0
Almar Heitbrink JPA2 - Team 12 GVAC pup A2 DNS --- 0 0
Amelie van As MPA2 - Team 12 GVAC pup A2 1175,00 --- 35 35
Anna van der Eijk MPA2 - Team 8 AVR69 A 1325,00 --- 52 52
Anouk de Gier MPA1 - Team 4 EA A1 600,00 --- 0 0
Aukje den Boer MPA1 - Team 6 AVV A2 925,00 --- 14 0
Bram van Stiphout JPA1 - Team 2 AVGM JPA 1475,00 --- 62 62
Bram Beckers JPA1 - Team 1 AVV A1 1300,00 --- 43 43
Brecht Wijnholds JPA1 - Team 5 GVAC pup A1 1400,00 --- 54 54
Britt Van Gastel MPA1 - Team 4 EA A1 1275,00 --- 46 46
Chris de Kort JPA2 - Team 8 AVR69 A 1200,00 --- 33 0
Daniëlle Vis MPA2 - Team 9 AVGM MPA 1250,00 --- 43 0
Danny Izikson JPA2 - Team 12 GVAC pup A2 1225,00 --- 35 35
Diego Peset Martin JPA2 - Team 1 AVV A1 1125,00 --- 26 0
Driek Vermeer JPA1 - Team 6 AVV A2 1425,00 --- 56 56
Dries Smulders JPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 1175,00 --- 31 0
Dylano Baas JPA2 - Team 8 AVR69 A 1425,00 --- 56 56
Eliza Dielhof MPA2 - Team 9 AVGM MPA 1400,00 --- 62 0
Elza Dijkman MPA1 - Team 5 GVAC pup A1 1050,00 --- 24 0
Eva van den Oever MPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 1125,00 --- 31 0
Evy Sanders MPA1 - Team 8 AVR69 A 1275,00 --- 46 46
Fee Manders MPA1 - Team 1 AVV A1 1050,00 --- 24 0
Fenne van Empel MPA1 - Team 3 DES...t Fortuna DNS --- 0 0
Fiona van Hoof MPA1 - Team 1 AVV A1 1025,00 --- 22 0
Gaby van Sluisveld MPA1 - Team 9 AVGM MPA 1425,00 --- 65 65
Gilles Krikke JPA2 - Team 1 AVV A1 1150,00 --- 29 0
Glenn Jacobs JPA2 - Team 3 DES...t Fortuna 1250,00 --- 38 38
Guus van Oirschot JPA2 - Team 12 GVAC pup A2 1225,00 --- 35 0
Hannah Matters MPA1 - Team 6 AVV A2 1150,00 --- 33 0
Helin Ozgul MPA1 - Team 4 EA A1 1275,00 --- 46 46
Ikenna Muokwe JPA1 - Team 6 AVV A2 1050,00 --- 21 0
Iris Vugts MPA1 - Team 8 AVR69 A 1425,00 --- 65 65
Iris van Sluisveld MPA2 - Team 9 AVGM MPA 1500,00 --- 75 75
Isabella Passchier MPA1 - Team 9 AVGM MPA 1325,00 --- 52 0
Jasmijn va...de Vijver MPA1 - Team 9 AVGM MPA 1325,00 --- 52 0
Jasper Folkers JPA2 - Team 7 EA A 2 1100,00 --- 24 0
Jean Nouwens JPA2 - Team 6 AVV A2 1325,00 --- 45 45
Jochem van den Berk JPA1 - Team 6 AVV A2 1125,00 --- 26 0
Joran Ellerbroek JPA2 - Team 1 AVV A1 1175,00 --- 31 31
Joris van de Wouw JPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 1000,00 --- 17 0
Jorn Wouters JPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 1300,00 --- 43 43
Julia Pot MPA1 - Team 8 AVR69 A 1175,00 --- 35 0
Julian Peijnenborg JPA1 - Team 4 EA A1 1275,00 --- 40 0
Julie van Gastel MPA2 - Team 4 EA A1 1225,00 --- 41 41
Kasper Merkx JPA2 - Team 2 AVGM JPA 1200,00 --- 33 0
Kevin Billekens JPA1 - Team 4 EA A1 1200,00 --- 33 0
Koen van de Ven JPA1 - Team 5 GVAC pup A1 1425,00 --- 56 56
Lana Wang MPA2 - Team 4 EA A1 1200,00 --- 38 0
Levi Sweegers JPA1 - Team 4 EA A1 1425,00 --- 56 56
Lotte Aerts MPA1 - Team 9 AVGM MPA 1525,00 --- 79 79
Lotte Jansen MPA1 - Team 6 AVV A2 925,00 --- 14 0
Lou van der Sommen JPA1 - Team 4 EA A1 1325,00 --- 45 45
Lourens Timmerman JPA1 - Team 7 EA A 2 DNS --- 0 0
Luuk van der Zanden JPA1 - Team 8 AVR69 A 1425,00 --- 56 56
Lynn Heeren MPA2 - Team 12 GVAC pup A2 1300,00 --- 49 49
Matthijs Segers JPA1 - Team 6 AVV A2 1275,00 --- 40 40
Milou Keulstra MPA1 - Team 9 AVGM MPA 1550,00 --- 82 82
Nathan Wieringa JPA2 - Team 2 AVGM JPA 1300,00 --- 43 0
Nick van Bree JPA2 - Team 2 AVGM JPA 1525,00 --- 68 68
Niek Brands JPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 1200,00 --- 33 33
Niels Engelen JPA2 - Team 1 AVV A1 1450,00 --- 59 59
Niels Van Rooij JPA2 - Team 7 EA A 2 1475,00 --- 62 62
Nikola Raijmakers JPA1 - Team 6 AVV A2 1300,00 --- 43 43
Orlando Louwers JPA2 - Team 2 AVGM JPA 1475,00 --- 62 62
Pip van den Putte MPA1 - Team 3 DES...t Fortuna DNS --- 0 0
Renée Raaijmakers MPA2 - Team 7 EA A 2 1425,00 --- 65 65
Rens Timmermans JPA1 - Team 2 AVGM JPA 1325,00 --- 45 45
Rick van der Schoot JPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 1150,00 --- 29 0
Robin Hendriks JPA1 - Team 7 EA A 2 1475,00 --- 62 62
Ron Baudewijns JPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 1350,00 --- 48 48
Roy Laarakker JPA2 - Team 8 AVR69 A 1275,00 --- 40 0
Ruben Segers JPA1 - Team 6 AVV A2 1325,00 --- 45 45
Ruya Ozdemir MPA2 - Team 12 GVAC pup A2 DNS --- 0 0
Sanne van de Wiel MPA2 - Team 9 AVGM MPA 1500,00 --- 75 75
Sarah Matters MPA2 - Team 6 AVV A2 1150,00 --- 33 0
Sebastiaan...Kleihorst JPA2 - Team 2 AVGM JPA 1225,00 --- 35 0
Serah Erisman MPA2 - Team 8 AVR69 A DNS --- 0 0
Sibbe Coenen JPA1 - Team 7 EA A 2 1300,00 --- 43 0
Sjoerd Rikkers JPA1 - Team 5 GVAC pup A1 1400,00 --- 54 54
Sophie Va...Der Sande MPA1 - Team 7 EA A 2 1125,00 --- 31 0
Stian Willems JPA2 - Team 8 AVR69 A 1325,00 --- 45 0
Stijn Roersma JPA1 - Team 5 GVAC pup A1 1250,00 --- 38 38
Sven Faessen JPA1 - Team 2 AVGM JPA 1325,00 --- 45 45
Teun Bleumer JPA2 - Team 8 AVR69 A 1325,00 --- 45 0
Thijmen Bor JPA1 - Team 5 GVAC pup A1 1400,00 --- 54 54
Thomas Rutgers JPA1 - Team 2 AVGM JPA 1250,00 --- 38 0
Tijn van den Berg JPA2 - Team 1 AVV A1 1425,00 --- 56 56
Timo Kremers JPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 1275,00 --- 40 40
Tjeerd Lieshout JPA2 - Team 3 DES...t Fortuna 1150,00 --- 29 0
Tobias van Opstal JPA2 - Team 7 EA A 2 1400,00 --- 54 54
Tom van Dorst JPA2 - Team 12 GVAC pup A2 1250,00 --- 38 38
Vera Flipsen MPA1 - Team 5 GVAC pup A1 1175,00 --- 35 0
Vidar van Haren JPA2 - Team 1 AVV A1 1350,00 --- 48 48
Wout Harmsen JPA2 - Team 7 EA A 2 1450,00 --- 59 59
Zeb van den Hurk JPA2 - Team 12 GVAC pup A2 1300,00 --- 43 43
Zoë Geurtz MPA2 - Team 7 EA A 2 1250,00 --- 43 0

Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Pupil A

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Abel Kok JPA2 - Team 12 GVAC pup A2 13,1 --- 38 0
Almar Heitbrink JPA2 - Team 12 GVAC pup A2 DNS --- 0 0
Amelie van As MPA2 - Team 12 GVAC pup A2 12,1 --- 59 59
Anna van der Eijk MPA2 - Team 8 AVR69 A 11,9 --- 62 62
Anouk de Gier MPA1 - Team 4 EA A1 12,0 --- 60 60
Aukje den Boer MPA1 - Team 6 AVV A2 20,6 --- 0 0
Bram van Stiphout JPA1 - Team 2 AVGM JPA 11,6 --- 58 58
Bram Beckers JPA1 - Team 1 AVV A1 12,5 --- 46 0
Brecht Wijnholds JPA1 - Team 5 GVAC pup A1 11,0 --- 67 67
Britt Van Gastel MPA1 - Team 4 EA A1 12,9 --- 47 47
Chris de Kort JPA2 - Team 8 AVR69 A 10,2 --- 79 79
Daniëlle Vis MPA2 - Team 9 AVGM MPA 13,2 --- 43 0
Danny Izikson JPA2 - Team 12 GVAC pup A2 12,6 --- 44 44
Diego Peset Martin JPA2 - Team 1 AVV A1 14,0 --- 28 0
Driek Vermeer JPA1 - Team 6 AVV A2 12,4 --- 47 0
Dries Smulders JPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 12,1 --- 51 51
Dylano Baas JPA2 - Team 8 AVR69 A 11,3 --- 62 62
Eliza Dielhof MPA2 - Team 9 AVGM MPA 11,8 --- 63 63
Elza Dijkman MPA1 - Team 5 GVAC pup A1 13,0 --- 45 45
Eva van den Oever MPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 14,5 --- 27 0
Evy Sanders MPA1 - Team 8 AVR69 A 12,0 --- 60 0
Fee Manders MPA1 - Team 1 AVV A1 13,1 --- 44 0
Fenne van Empel MPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 15,3 --- 19 0
Fiona van Hoof MPA1 - Team 1 AVV A1 13,7 --- 36 0
Gaby van Sluisveld MPA1 - Team 9 AVGM MPA 12,1 --- 59 0
Gilles Krikke JPA2 - Team 1 AVV A1 12,1 --- 51 51
Glenn Jacobs JPA2 - Team 3 DES...t Fortuna 12,0 --- 52 52
Guus van Oirschot JPA2 - Team 12 GVAC pup A2 11,2 --- 64 64
Hannah Matters MPA1 - Team 6 AVV A2 13,7 --- 36 0
Helin Ozgul MPA1 - Team 4 EA A1 14,4 --- 28 0
Ikenna Muokwe JPA1 - Team 6 AVV A2 12,7 --- 43 0
Iris Vugts MPA1 - Team 8 AVR69 A 13,0 --- 45 0
Iris van Sluisveld MPA2 - Team 9 AVGM MPA 11,0 --- 77 77
Isabella Passchier MPA1 - Team 9 AVGM MPA 11,9 --- 62 62
Jasmijn va...de Vijver MPA1 - Team 9 AVGM MPA 13,1 --- 44 0
Jasper Folkers JPA2 - Team 7 EA A 2 11,8 --- 55 0
Jean Nouwens JPA2 - Team 6 AVV A2 11,9 --- 54 54
Jochem van den Berk JPA1 - Team 6 AVV A2 12,5 --- 46 0
Joran Ellerbroek JPA2 - Team 1 AVV A1 10,7 --- 71 71
Joris van de Wouw JPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 18,1 --- 1 0
Jorn Wouters JPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 13,7 --- 31 0
Julia Pot MPA1 - Team 8 AVR69 A 13,1 --- 44 0
Julian Peijnenborg JPA1 - Team 4 EA A1 13,0 --- 39 0
Julie van Gastel MPA2 - Team 4 EA A1 12,7 --- 50 50
Kasper Merkx JPA2 - Team 2 AVGM JPA 13,5 --- 34 0
Kevin Billekens JPA1 - Team 4 EA A1 11,8 --- 55 55
Koen van de Ven JPA1 - Team 5 GVAC pup A1 11,2 --- 64 64
Lana Wang MPA2 - Team 4 EA A1 13,2 --- 43 0
Levi Sweegers JPA1 - Team 4 EA A1 11,7 --- 56 56
Lotte Aerts MPA1 - Team 9 AVGM MPA 12,0 --- 60 0
Lotte Jansen MPA1 - Team 6 AVV A2 13,6 --- 37 0
Lou van der Sommen JPA1 - Team 4 EA A1 13,7 --- 31 0
Lourens Timmerman JPA1 - Team 7 EA A 2 DNS --- 0 0
Luuk van der Zanden JPA1 - Team 8 AVR69 A 13,6 --- 32 0
Lynn Heeren MPA2 - Team 12 GVAC pup A2 11,7 --- 65 65
Matthijs Segers JPA1 - Team 6 AVV A2 12,0 --- 52 52
Milou Keulstra MPA1 - Team 9 AVGM MPA 10,4 --- 87 87
Nathan Wieringa JPA2 - Team 2 AVGM JPA 12,0 --- 52 52
Nick van Bree JPA2 - Team 2 AVGM JPA 10,9 --- 68 68
Niek Brands JPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 13,5 --- 34 0
Niels Engelen JPA2 - Team 1 AVV A1 11,2 --- 64 64
Niels Van Rooij JPA2 - Team 7 EA A 2 11,1 --- 65 65
Nikola Raijmakers JPA1 - Team 6 AVV A2 12,3 --- 48 48
Orlando Louwers JPA2 - Team 2 AVGM JPA 11,5 --- 59 59
Pip van den Putte MPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 13,2 --- 43 43
Renée Raaijmakers MPA2 - Team 7 EA A 2 11,9 --- 62 62
Rens Timmermans JPA1 - Team 2 AVGM JPA 12,5 --- 46 0
Rick van der Schoot JPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 13,2 --- 37 0
Robin Hendriks JPA1 - Team 7 EA A 2 12,4 --- 47 0
Ron Baudewijns JPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 12,1 --- 51 51
Roy Laarakker JPA2 - Team 8 AVR69 A 12,6 --- 44 0
Ruben Segers JPA1 - Team 6 AVV A2 12,0 --- 52 52
Ruya Ozdemir MPA2 - Team 12 GVAC pup A2 DNS --- 0 0
Sanne van de Wiel MPA2 - Team 9 AVGM MPA 11,6 --- 66 66
Sarah Matters MPA2 - Team 6 AVV A2 12,0 --- 60 60
Sebastiaan...Kleihorst JPA2 - Team 2 AVGM JPA 14,5 --- 23 0
Serah Erisman MPA2 - Team 8 AVR69 A 11,7 --- 65 65
Sibbe Coenen JPA1 - Team 7 EA A 2 12,5 --- 46 0
Sjoerd Rikkers JPA1 - Team 5 GVAC pup A1 11,0 --- 67 67
Sophie Va...Der Sande MPA1 - Team 7 EA A 2 11,4 --- 70 70
Stian Willems JPA2 - Team 8 AVR69 A 11,4 --- 61 61
Stijn Roersma JPA1 - Team 5 GVAC pup A1 12,8 --- 42 0
Sven Faessen JPA1 - Team 2 AVGM JPA 12,0 --- 52 52
Teun Bleumer JPA2 - Team 8 AVR69 A 11,5 --- 59 0
Thijmen Bor JPA1 - Team 5 GVAC pup A1 10,7 --- 71 71
Thomas Rutgers JPA1 - Team 2 AVGM JPA 12,9 --- 41 0
Tijn van den Berg JPA2 - Team 1 AVV A1 11,1 --- 65 65
Timo Kremers JPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 12,2 --- 49 49
Tjeerd Lieshout JPA2 - Team 3 DES...t Fortuna 14,2 --- 26 0
Tobias van Opstal JPA2 - Team 7 EA A 2 11,3 --- 62 0
Tom van Dorst JPA2 - Team 12 GVAC pup A2 11,0 --- 67 67
Vera Flipsen MPA1 - Team 5 GVAC pup A1 13,5 --- 39 0
Vidar van Haren JPA2 - Team 1 AVV A1 12,0 --- 52 52
Wout Harmsen JPA2 - Team 7 EA A 2 10,9 --- 68 68
Zeb van den Hurk JPA2 - Team 12 GVAC pup A2 DNF --- 0 0
Zoë Geurtz MPA2 - Team 7 EA A 2 11,5 --- 68 68

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Pupil A

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Abel Kok JPA2 - Team 12 GVAC pup A2 5,20 --- 42 0
Almar Heitbrink JPA2 - Team 12 GVAC pup A2 DNS --- 0 0
Amelie van As MPA2 - Team 12 GVAC pup A2 6,00 --- 59 59
Anna van der Eijk MPA2 - Team 8 AVR69 A 5,60 --- 54 54
Anouk de Gier MPA1 - Team 4 EA A1 5,40 --- 51 51
Aukje den Boer MPA1 - Team 6 AVV A2 4,10 --- 35 0
Bram van Stiphout JPA1 - Team 2 AVGM JPA 4,50 --- 35 0
Bram Beckers JPA1 - Team 1 AVV A1 6,10 --- 52 52
Brecht Wijnholds JPA1 - Team 5 GVAC pup A1 6,90 --- 61 61
Britt Van Gastel MPA1 - Team 4 EA A1 5,70 --- 55 55
Chris de Kort JPA2 - Team 8 AVR69 A 7,10 --- 64 64
Daniëlle Vis MPA2 - Team 9 AVGM MPA 5,40 --- 51 0
Danny Izikson JPA2 - Team 12 GVAC pup A2 5,50 --- 46 46
Diego Peset Martin JPA2 - Team 1 AVV A1 4,00 --- 29 0
Driek Vermeer JPA1 - Team 6 AVV A2 5,20 --- 42 0
Dries Smulders JPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 6,20 --- 53 53
Dylano Baas JPA2 - Team 8 AVR69 A 6,40 --- 56 56
Eliza Dielhof MPA2 - Team 9 AVGM MPA 5,20 --- 49 0
Elza Dijkman MPA1 - Team 5 GVAC pup A1 5,00 --- 46 46
Eva van den Oever MPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 3,30 --- 25 0
Evy Sanders MPA1 - Team 8 AVR69 A 5,10 --- 47 0
Fee Manders MPA1 - Team 1 AVV A1 4,50 --- 40 0
Fenne van Empel MPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 4,60 --- 41 0
Fiona van Hoof MPA1 - Team 1 AVV A1 5,30 --- 50 50
Gaby van Sluisveld MPA1 - Team 9 AVGM MPA 5,90 --- 58 58
Gilles Krikke JPA2 - Team 1 AVV A1 5,20 --- 42 0
Glenn Jacobs JPA2 - Team 3 DES...t Fortuna 6,20 --- 53 53
Guus van Oirschot JPA2 - Team 12 GVAC pup A2 6,80 --- 60 60
Hannah Matters MPA1 - Team 6 AVV A2 4,00 --- 34 0
Helin Ozgul MPA1 - Team 4 EA A1 3,70 --- 30 0
Ikenna Muokwe JPA1 - Team 6 AVV A2 5,40 --- 44 0
Iris Vugts MPA1 - Team 8 AVR69 A 5,30 --- 50 50
Iris van Sluisveld MPA2 - Team 9 AVGM MPA 7,10 --- 73 73
Isabella Passchier MPA1 - Team 9 AVGM MPA 4,70 --- 42 0
Jasmijn va...de Vijver MPA1 - Team 9 AVGM MPA 3,70 --- 30 0
Jasper Folkers JPA2 - Team 7 EA A 2 6,10 --- 52 52
Jean Nouwens JPA2 - Team 6 AVV A2 5,40 --- 44 44
Jochem van den Berk JPA1 - Team 6 AVV A2 6,20 --- 53 53
Joran Ellerbroek JPA2 - Team 1 AVV A1 6,60 --- 58 58
Joris van de Wouw JPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 4,10 --- 30 0
Jorn Wouters JPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 4,50 --- 35 0
Julia Pot MPA1 - Team 8 AVR69 A 3,10 --- 23 0
Julian Peijnenborg JPA1 - Team 4 EA A1 5,20 --- 42 42
Julie van Gastel MPA2 - Team 4 EA A1 4,80 --- 44 44
Kasper Merkx JPA2 - Team 2 AVGM JPA 5,60 --- 47 47
Kevin Billekens JPA1 - Team 4 EA A1 5,20 --- 42 0
Koen van de Ven JPA1 - Team 5 GVAC pup A1 6,10 --- 52 52
Lana Wang MPA2 - Team 4 EA A1 4,00 --- 34 0
Levi Sweegers JPA1 - Team 4 EA A1 5,10 --- 41 0
Lotte Aerts MPA1 - Team 9 AVGM MPA 6,90 --- 71 71
Lotte Jansen MPA1 - Team 6 AVV A2 5,70 --- 55 55
Lou van der Sommen JPA1 - Team 4 EA A1 5,30 --- 43 43
Lourens Timmerman JPA1 - Team 7 EA A 2 DNS --- 0 0
Luuk van der Zanden JPA1 - Team 8 AVR69 A 5,10 --- 41 0
Lynn Heeren MPA2 - Team 12 GVAC pup A2 5,80 --- 56 56
Matthijs Segers JPA1 - Team 6 AVV A2 5,40 --- 44 44
Milou Keulstra MPA1 - Team 9 AVGM MPA 6,30 --- 63 63
Nathan Wieringa JPA2 - Team 2 AVGM JPA 5,20 --- 42 0
Nick van Bree JPA2 - Team 2 AVGM JPA 6,10 --- 52 52
Niek Brands JPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 6,20 --- 53 53
Niels Engelen JPA2 - Team 1 AVV A1 5,10 --- 41 0
Niels Van Rooij JPA2 - Team 7 EA A 2 7,40 --- 67 67
Nikola Raijmakers JPA1 - Team 6 AVV A2 4,60 --- 36 0
Orlando Louwers JPA2 - Team 2 AVGM JPA 8,00 --- 74 74
Pip van den Putte MPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 4,80 --- 44 44
Renée Raaijmakers MPA2 - Team 7 EA A 2 4,10 --- 35 0
Rens Timmermans JPA1 - Team 2 AVGM JPA 5,40 --- 44 44
Rick van der Schoot JPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 5,60 --- 47 47
Robin Hendriks JPA1 - Team 7 EA A 2 4,50 --- 35 0
Ron Baudewijns JPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 4,60 --- 36 0
Roy Laarakker JPA2 - Team 8 AVR69 A 4,30 --- 33 0
Ruben Segers JPA1 - Team 6 AVV A2 6,50 --- 57 57
Ruya Ozdemir MPA2 - Team 12 GVAC pup A2 DNS --- 0 0
Sanne van de Wiel MPA2 - Team 9 AVGM MPA 5,50 --- 53 53
Sarah Matters MPA2 - Team 6 AVV A2 4,70 --- 42 0
Sebastiaan...Kleihorst JPA2 - Team 2 AVGM JPA 4,30 --- 33 0
Serah Erisman MPA2 - Team 8 AVR69 A 6,50 --- 65 65
Sibbe Coenen JPA1 - Team 7 EA A 2 4,60 --- 36 0
Sjoerd Rikkers JPA1 - Team 5 GVAC pup A1 5,30 --- 43 0
Sophie Va...Der Sande MPA1 - Team 7 EA A 2 5,30 --- 50 0
Stian Willems JPA2 - Team 8 AVR69 A 5,50 --- 46 0
Stijn Roersma JPA1 - Team 5 GVAC pup A1 6,00 --- 51 51
Sven Faessen JPA1 - Team 2 AVGM JPA 5,30 --- 43 43
Teun Bleumer JPA2 - Team 8 AVR69 A 5,30 --- 43 0
Thijmen Bor JPA1 - Team 5 GVAC pup A1 7,10 --- 64 64
Thomas Rutgers JPA1 - Team 2 AVGM JPA 4,40 --- 34 0
Tijn van den Berg JPA2 - Team 1 AVV A1 5,70 --- 48 48
Timo Kremers JPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 4,80 --- 38 0
Tjeerd Lieshout JPA2 - Team 3 DES...t Fortuna 5,30 --- 43 0
Tobias van Opstal JPA2 - Team 7 EA A 2 6,40 --- 56 56
Tom van Dorst JPA2 - Team 12 GVAC pup A2 5,00 --- 40 0
Vera Flipsen MPA1 - Team 5 GVAC pup A1 3,70 --- 30 0
Vidar van Haren JPA2 - Team 1 AVV A1 5,40 --- 44 44
Wout Harmsen JPA2 - Team 7 EA A 2 7,30 --- 66 66
Zeb van den Hurk JPA2 - Team 12 GVAC pup A2 6,40 --- 56 56
Zoë Geurtz MPA2 - Team 7 EA A 2 6,70 --- 68 68

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil A

Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Abel Kok JPA2 - Team 12 GVAC pup A2 13,50 --- 24 0
Almar Heitbrink JPA2 - Team 12 GVAC pup A2 DNS --- 0 0
Amelie van As MPA2 - Team 12 GVAC pup A2 21,50 --- 59 59
Anna van der Eijk MPA2 - Team 8 AVR69 A 16,00 --- 38 0
Anouk de Gier MPA1 - Team 4 EA A1 14,00 --- 30 0
Aukje den Boer MPA1 - Team 6 AVV A2 7,00 --- 4 0
Bram van Stiphout JPA1 - Team 2 AVGM JPA 23,00 --- 56 56
Bram Beckers JPA1 - Team 1 AVV A1 19,00 --- 43 43
Brecht Wijnholds JPA1 - Team 5 GVAC pup A1 21,00 --- 49 49
Britt Van Gastel MPA1 - Team 4 EA A1 21,00 --- 57 57
Chris de Kort JPA2 - Team 8 AVR69 A 34,50 --- 96 96
Daniëlle Vis MPA2 - Team 9 AVGM MPA 17,50 --- 43 0
Danny Izikson JPA2 - Team 12 GVAC pup A2 19,00 --- 43 0
Diego Peset Martin JPA2 - Team 1 AVV A1 13,50 --- 24 0
Driek Vermeer JPA1 - Team 6 AVV A2 23,00 --- 56 56
Dries Smulders JPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 18,00 --- 39 39
Dylano Baas JPA2 - Team 8 AVR69 A 27,50 --- 72 72
Eliza Dielhof MPA2 - Team 9 AVGM MPA 16,50 --- 39 0
Elza Dijkman MPA1 - Team 5 GVAC pup A1 23,00 --- 65 65
Eva van den Oever MPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 8,50 --- 9 0
Evy Sanders MPA1 - Team 8 AVR69 A 17,00 --- 41 0
Fee Manders MPA1 - Team 1 AVV A1 11,00 --- 19 0
Fenne van Empel MPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 12,00 --- 22 0
Fiona van Hoof MPA1 - Team 1 AVV A1 13,50 --- 28 0
Gaby van Sluisveld MPA1 - Team 9 AVGM MPA 18,00 --- 45 45
Gilles Krikke JPA2 - Team 1 AVV A1 17,00 --- 36 0
Glenn Jacobs JPA2 - Team 3 DES...t Fortuna 18,00 --- 39 39
Guus van Oirschot JPA2 - Team 12 GVAC pup A2 36,50 --- 103 103
Hannah Matters MPA1 - Team 6 AVV A2 14,00 --- 30 0
Helin Ozgul MPA1 - Team 4 EA A1 12,00 --- 22 0
Ikenna Muokwe JPA1 - Team 6 AVV A2 21,00 --- 49 0
Iris Vugts MPA1 - Team 8 AVR69 A 21,50 --- 59 59
Iris van Sluisveld MPA2 - Team 9 AVGM MPA 21,00 --- 57 57
Isabella Passchier MPA1 - Team 9 AVGM MPA 15,00 --- 34 0
Jasmijn va...de Vijver MPA1 - Team 9 AVGM MPA 15,50 --- 36 0
Jasper Folkers JPA2 - Team 7 EA A 2 19,50 --- 44 0
Jean Nouwens JPA2 - Team 6 AVV A2 23,00 --- 56 56
Jochem van den Berk JPA1 - Team 6 AVV A2 21,00 --- 49 49
Joran Ellerbroek JPA2 - Team 1 AVV A1 27,00 --- 70 70
Joris van de Wouw JPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 8,50 --- 8 0
Jorn Wouters JPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 15,50 --- 31 0
Julia Pot MPA1 - Team 8 AVR69 A 11,00 --- 19 0
Julian Peijnenborg JPA1 - Team 4 EA A1 21,50 --- 51 51
Julie van Gastel MPA2 - Team 4 EA A1 21,50 --- 59 59
Kasper Merkx JPA2 - Team 2 AVGM JPA 17,50 --- 38 0
Kevin Billekens JPA1 - Team 4 EA A1 20,00 --- 46 46
Koen van de Ven JPA1 - Team 5 GVAC pup A1 25,00 --- 63 63
Lana Wang MPA2 - Team 4 EA A1 14,00 --- 30 0
Levi Sweegers JPA1 - Team 4 EA A1 17,00 --- 36 0
Lotte Aerts MPA1 - Team 9 AVGM MPA 26,00 --- 77 77
Lotte Jansen MPA1 - Team 6 AVV A2 13,00 --- 26 0
Lou van der Sommen JPA1 - Team 4 EA A1 18,50 --- 41 41
Lourens Timmerman JPA1 - Team 7 EA A 2 DNS --- 0 0
Luuk van der Zanden JPA1 - Team 8 AVR69 A 17,00 --- 36 0
Lynn Heeren MPA2 - Team 12 GVAC pup A2 22,00 --- 61 61
Matthijs Segers JPA1 - Team 6 AVV A2 27,00 --- 70 70
Milou Keulstra MPA1 - Team 9 AVGM MPA 30,50 --- 95 95
Nathan Wieringa JPA2 - Team 2 AVGM JPA 22,00 --- 53 53
Nick van Bree JPA2 - Team 2 AVGM JPA 30,00 --- 81 81
Niek Brands JPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 23,00 --- 56 56
Niels Engelen JPA2 - Team 1 AVV A1 23,00 --- 56 56
Niels Van Rooij JPA2 - Team 7 EA A 2 28,00 --- 74 74
Nikola Raijmakers JPA1 - Team 6 AVV A2 19,00 --- 43 0
Orlando Louwers JPA2 - Team 2 AVGM JPA 26,00 --- 67 67
Pip van den Putte MPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 12,00 --- 22 0
Renée Raaijmakers MPA2 - Team 7 EA A 2 11,50 --- 20 0
Rens Timmermans JPA1 - Team 2 AVGM JPA 21,50 --- 51 51
Rick van der Schoot JPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 20,50 --- 48 48
Robin Hendriks JPA1 - Team 7 EA A 2 16,50 --- 34 0
Ron Baudewijns JPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 20,50 --- 48 48
Roy Laarakker JPA2 - Team 8 AVR69 A 15,00 --- 29 0
Ruben Segers JPA1 - Team 6 AVV A2 27,00 --- 70 70
Ruya Ozdemir MPA2 - Team 12 GVAC pup A2 DNS --- 0 0
Sanne van de Wiel MPA2 - Team 9 AVGM MPA 19,00 --- 49 49
Sarah Matters MPA2 - Team 6 AVV A2 14,00 --- 30 0
Sebastiaan...Kleihorst JPA2 - Team 2 AVGM JPA 14,00 --- 26 0
Serah Erisman MPA2 - Team 8 AVR69 A 20,00 --- 53 53
Sibbe Coenen JPA1 - Team 7 EA A 2 21,00 --- 49 0
Sjoerd Rikkers JPA1 - Team 5 GVAC pup A1 17,00 --- 36 0
Sophie Va...Der Sande MPA1 - Team 7 EA A 2 21,50 --- 59 59
Stian Willems JPA2 - Team 8 AVR69 A 18,00 --- 39 0
Stijn Roersma JPA1 - Team 5 GVAC pup A1 18,00 --- 39 39
Sven Faessen JPA1 - Team 2 AVGM JPA 16,00 --- 33 0
Teun Bleumer JPA2 - Team 8 AVR69 A 21,00 --- 49 49
Thijmen Bor JPA1 - Team 5 GVAC pup A1 25,00 --- 63 63
Thomas Rutgers JPA1 - Team 2 AVGM JPA 16,50 --- 34 0
Tijn van den Berg JPA2 - Team 1 AVV A1 22,00 --- 53 53
Timo Kremers JPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 18,00 --- 39 0
Tjeerd Lieshout JPA2 - Team 3 DES...t Fortuna 16,50 --- 34 0
Tobias van Opstal JPA2 - Team 7 EA A 2 31,00 --- 84 84
Tom van Dorst JPA2 - Team 12 GVAC pup A2 26,00 --- 67 67
Vera Flipsen MPA1 - Team 5 GVAC pup A1 10,00 --- 15 0
Vidar van Haren JPA2 - Team 1 AVV A1 29,00 --- 77 77
Wout Harmsen JPA2 - Team 7 EA A 2 33,50 --- 93 93
Zeb van den Hurk JPA2 - Team 12 GVAC pup A2 26,50 --- 68 68
Zoë Geurtz MPA2 - Team 7 EA A 2 20,00 --- 53 53

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Pupil A

<
Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
Abel Kok JPA2 - Team 12 GVAC pup A2 1,00 --- 32 32
Almar Heitbrink JPA2 - Team 12 GVAC pup A2 DNS --- 0 0
Amelie van As MPA2 - Team 12 GVAC pup A2 1,10 --- 52 52
Anna van der Eijk MPA2 - Team 8 AVR69 A 1,15 --- 59 59
Anouk de Gier MPA1 - Team 4 EA A1 0,85 --- 17 0
Aukje den Boer MPA1 - Team 6 AVV A2 0,65 --- 0 0
Bram van Stiphout JPA1 - Team 2 AVGM JPA 1,10 --- 45 45
Bram Beckers JPA1 - Team 1 AVV A1 1,00 --- 32 32
Brecht Wijnholds JPA1 - Team 5 GVAC pup A1 1,10 --- 45 45
Britt Van Gastel MPA1 - Team 4 EA A1 1,05 --- 44 44
Chris de Kort JPA2 - Team 8 AVR69 A 1,25 --- 66 66
Daniëlle Vis MPA2 - Team 9 AVGM MPA 1,00 --- 37 0
Danny Izikson JPA2 - Team 12 GVAC pup A2 0,95 --- 26 0
Diego Peset Martin JPA2 - Team 1 AVV A1 0,95 --- 26 0
Driek Vermeer JPA1 - Team 6 AVV A2 0,95 --- 26 0
Dries Smulders JPA1 - Team 3 DES...t Fortuna 1,20 --- 59 59
Dylano Baas JPA2 - Team 8 AVR69 A 1,15 --- 52 0