Uitslagen Harry Schulting Games 2017

Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Timo Hoogendoorn U-Track 2:50,47 2:56,77
2 Parker Consten Ciko `66 3:07,81 ---
3 Koen Diepen PH 3:13,11 3:31,13
4 Juan Zijderlaan AV Atverni 3:13,92 3:26,53
5 Mike van Bree AVGM 3:16,79 3:19,96
6 Timo Klomp ATH 3:19,92 3:25,61
7 Jeroen van Lith ATH 3:26,49 3:32,95
8 Thorben Segers Eindhoven 3:31,21 3:36,00



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Bridget Konings Ciko `66 3:06,28 3:10,07
2 Bo Spoor ATH 3:06,60 3:16,50
3 Bieke Schipperen Scorpio 3:08,89 3:10,57
4 Eva Kok Eindhoven 3:15,31 3:18,86
5 Anne de Jong Atledo 3:16,46 3:15,37
6 Veerle van Erp AVGM 3:21,09 3:22,54
7 Brittany Cools THOR 3:28,18 3:20,00
8 Noa Snijders Eindhoven 3:31,88 3:33,20
9 Roos de Jong Atledo 3:32,30 3:47,00
10 Fleur Boender Eindhoven 3:34,81 3:29,81
Debora van Langen SAV DNS 3:24,83
Anna Bijl Reusel `69 DNS 3:25,97
Yana van Aarle Eindhoven DNS 3:17,18



Racerunners - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Freeke van Iersel MRJ - PH 20,38 +1.7 m/s---
2 Juul van den Brink JRJ - PH 20,87 +1.2 m/s---
3 Lauren Sluiter MRJ - PH 25,88 +1.2 m/s---
4 Noes Nendissa JRJ - PH 31,32 +1.2 m/s---
5 Kevin Van...iddendorp JRJ - PH 32,39 +1.7 m/s---
6 Marieke Duizer MRJ - PH 47,61 +1.7 m/s---
7 Beau van de Avoird MRJ - PH 55,39 +1.2 m/s---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Giovanni Codrington Msen - Groningen 10,46Q +3.0 m/s10,36
2 Jamiro Elabeidi Msen - Leiden 10,77q +3.0 m/s10,93
3 Devron Jepma Msen - PAC 10,81Q +1.0 m/s10,68
3 Roelf Bouwmeester Msen - SV Veendam 10,81Q +2.2 m/s10,65
5 Rik Jansen Msen - AV Unitas 10,89q +1.0 m/s10,80
6 Isayah Boers JJA - Phanos 10,91Q +0.7 m/s10,89
7 Filip Van den Hoven Msen - AV Lycurgus 10,97q +3.0 m/s10,92
8 Paul Groen Msen - GACH 11,03q +0.7 m/s10,97
9 Jonathan Mutebwa Msen - AV Lycurgus 11,04 +2.2 m/s10,82
10 Levi Hazes JJB - AV 1923 11,06 +2.2 m/s11,11
11 Gennaro Biswane Msen - Phanos 11,12 +1.0 m/s11,12
12 Niels Beks JJA - AV Attila 11,23 +1.0 m/s11,20
13 Lauri Hulleman JJA - DVTR 11,32 +2.2 m/s11,27
14 Rutger Postma Msen - AV Atverni 11,42 +3.0 m/s11,31
15 Koen van Ruremonde JJA - GVAC 11,45 +0.7 m/s11,29
16 Pim van Bakel JJB - PH 11,46 +2.2 m/s11,52
17 Jan Polman JJA - Nijmegen 11,51 +3.0 m/s11,86
18 Lorenzo va...er Heiden Msen - AV Atverni 11,53 +0.7 m/s11,86
19 Thijs van den Dries Msen - AV Lycurgus 11,55 +0.7 m/s11,49
19 Tarik Chaatouf Msen - AV Unitas 11,55 +3.0 m/s11,40
21 Twan Evers Msen - AV Wijchen 11,59 +2.2 m/s11,64
22 Wouter Nieuwhof JJA - Ciko `66 11,63 +1.0 m/s11,61
23 Mitchell Emmers JJA - AV Attila 11,76 +3.0 m/s11,85
24 Bas van de Burgt Msen - GAC Gemert 11,77 +0.7 m/s11,82
25 Rachid el Jerari Msen - AV Atverni 11,80 +1.0 m/s12,08
26 Lars Woudenberg JJA - AV34 11,86 +1.0 m/s11,56
27 Antoine va...er Sanden JJA - DAK 11,95 +1.0 m/s12,02
28 Joppe Ketting JJA - Ciko `66 11,98 +2.2 m/s11,87
29 Teun Peeters JJA - PH 12,02 +2.2 m/s12,39
Dimitri Juliet Msen - Rotterdam DNS 10,57



Senioren mannen - 100 meter finale

# Naam Res OBP
1 Giovanni Codrington Msen - Groningen 10,55 +0.7 m/s---
2 Jamiro Elabeidi Msen - Leiden 10,80 +0.7 m/s---
3 Isayah Boers JJA - Phanos 10,87 +0.7 m/s---
3 Devron Jepma Msen - PAC 10,87 +0.7 m/s---
5 Rik Jansen Msen - AV Unitas 10,96 +0.7 m/s---
Filip Van den Hoven Msen - AV Lycurgus DQ ---
Paul Groen Msen - GACH DNS ---
Roelf Bouwmeester Msen - SV Veendam DNS ---



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Wandifa Sanneh Msen - Phanos 46,49 47,11
2 Manuel Sanders Msen - Duitsland 46,65 47,27
3 Maarten Stuivenberg Msen - VAV 46,91 47,26
4 Bjorn Blauwhof Msen - Nederland 46,97 46,48
5 Olaf van den Bergh Msen - PH 47,99 47,67
6 Mathijs Dirks Msen - Leiden 48,47 48,83
7 Royce Zaadnoordijk Msen - Leiden 48,61 49,63
8 Jochem Dobber Msen - AV Suomi 49,45 46,67
9 Roel Huijsmans Msen - AV Atverni 49,82 48,48
10 Thijs Koers Msen - HLLS 50,07 49,28
11 Henrik Kok JJB - AV Atverni 50,40 51,16
12 Kevin Damstra Msen - AV Sprint 50,67 49,23
13 Tunji Abisoye JJB - Ciko `66 50,80 50,41
14 Hans Velthuis Msen - Eindhoven 51,20 49,90
15 Thijs van den Dries Msen - AV Lycurgus 51,21 51,43
16 Tijs Wijkamp Msen - Altis 51,54 50,62
17 Toon IJzerman JJA - Eindhoven 51,89 51,45
18 Jos van Schijndel Msen - PH 52,35 50,92
19 Tim Olsthoorn Msen - Ciko `66 53,87 54,83
20 Jesper Verbruggen Msen - Castricum 54,02 53,40
21 Daan Notenboom JJA - Castricum 56,00 53,42



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Jurgen Wielart Msen - AV Haarlem 1:48,89 1:51,75
2 Maarten Plaum Msen - AV Unitas 1:49,48 1:50,78
3 Luuk Wagenaar Msen - Phanos 1:51,66 1:51,30
4 Thomas Lewis Msen - Phanos 1:51,91 1:52,19
5 Tom de Gelder JJA - Olympus `70 1:52,21 1:53,42
6 Najib Hassan JJB - PAC 1:52,64 1:54,19
7 Tuomo Salonen Msen - Finland 1:52,89 1:49,39
8 Samuel Chapple JJA - Olympus `70 1:53,03 1:54,19
9 Lars Van Hoeven JJA - Heerenveen 1:53,94 1:55,02
10 Youri Pessy Msen - AV Cifla 1:53,96 1:55,38
11 Daniel de Looze Msen - Phanos 1:54,16 1:54,00
12 Michael Beuwer Msen - ASTX 1:55,02 1:57,22
13 Tom de Leeuw Msen - Almere `81 1:55,15 1:53,99
14 Arjen van der Logt Msen - AV Phoenix 1:55,22 1:55,84
15 Maxim Moinat Msen - Phanos 1:55,24 1:52,25
15 Pieter Mijnhout Msen - GACH 1:55,24 1:55,40
17 Stan Schipperen JJB - Scorpio 1:56,71 1:57,43
18 David Vonk Msen - GACH 1:57,11 1:54,71
19 Mitchell Franken Msen - Spado 1:57,64 1:58,89
20 Rick Van Riel JJC - AV Attila 1:58,31 1:58,74
21 Bezuayehu Petersen JJB - AV `56 1:58,37 1:57,99
22 Victor van der Wel JJA - PAC 1:58,69 1:59,19
23 Tijke Wentink Msen - AV Attila 1:58,77 2:00,12
24 Rob Michiels Msen - Reusel `69 1:58,83 1:59,23
25 Puk van Gool Msen - AV Attila 1:59,00 1:59,46
26 Job Dusch Msen - Helden 1:59,06 1:59,22
27 Pepijn van... Westerlo Msen - Eindhoven 1:59,23 1:58,22
28 Cameron Assmann Msen - PAC 1:59,45 1:59,84
29 Cain Rutgers JJA - Almere `81 2:00,04 1:56,15
30 Tristan Slobben JJA - AV Trias 2:00,45 2:00,56
31 Rens Simons JJA - VRT 2:00,49 2:00,59
32 Hidde Leenders JJB - AV Oss `78 2:00,54 2:02,56
33 Milan Scheepers JJB - AV Unitas 2:01,00 2:02,93
34 Brik van Dusseldorp JJC - Typhoon 2:01,19 2:03,00
35 Aimane Benchellal JJB - ARV Ilion 2:01,37 2:01,72
36 Koen van Duijnhoven JJA - THOR 2:01,97 2:01,72
37 Muhameed Huseen JJC - Typhoon 2:03,15 2:04,42
38 Daan Notenboom JJA - Castricum 2:03,28 2:05,17
39 Mischa Petie Msen - AV Phoenix 2:03,32 2:04,01
40 Brent Cuijpers JJA - PH 2:03,38 2:03,96
41 Jesse Fokkenrood JJC - AV Atverni 2:04,27 2:04,88
42 Aron Koning JJA - AV De Keien 2:04,54 1:58,68
43 Jack Abernethy JJC - Eindhoven 2:05,11 2:05,63
44 Lorens Niehof JJA - AVV 2:05,25 2:04,80
45 Guy Maas Msen - Maastricht 2:05,29 2:09,89
46 Ronald Weevers Msen - PH 2:05,48 2:05,74
47 Ahmed Abubakar Msen - DAK 2:05,51 2:02,19
48 Raphaël ...bbelstein JJB - PH 2:05,80 2:08,01
49 Chiel Stikkelbroeck JJB - Eindhoven 2:05,88 2:04,52
50 Jesper Verbruggen Msen - Castricum 2:06,89 2:03,69
51 Ids van Korven JJC - Eindhoven 2:06,91 2:05,83
52 Jorg Schellekens JJA - AV Attila 2:07,18 2:06,77
53 Thijs van Lith JJC - ATH 2:08,03 2:08,21
54 Laurens den Ouden Msen - AV Atverni 2:08,59 1:53,76
54 Joep van Oorschot Msen - PH 2:08,59 1:59,50
56 Kjell Segers JJB - Eindhoven 2:08,82 2:05,64
57 Daan Roosenschoon JJC - GVAC 2:09,60 2:08,51
58 Jorrit Ivens JJB - ACW `66 2:09,61 2:14,72
59 Jeff Tesselaar JJC - AV Hera 2:09,69 2:12,35
60 Fraon Bischoff JJC - AV Unitas 2:13,18 2:15,81
61 Guus Winkelman JJC - Eindhoven 2:15,48 2:14,35
62 Niels Verhagen JJA - AV Oss `78 2:17,45 2:08,00
63 Lucas Jansen JJC - AV Oss `78 2:23,64 2:29,85
64 Lars Schellekens JJB - AV Attila 2:24,73 2:26,27
65 Ian de Juncker JJB - AV Attila 2:25,57 2:25,86
66 Gijs Houtman JJC - PH 2:29,94 2:30,01
Robin Van Riel JJB - AV Attila DNF 1:52,97
Thymon Houben JJA - AV Unitas DNF 1:56,25
Stan van Helmond JJA - Eindhoven DNF 1:57,25
Luuk Hendrikx Msen - AV Phoenix DNF 2:02,87
Arjen Venema Msen - TRTL DNF 2:10,00
Roy van Schendel Msen - PH DNF 1:56,00
Robin Ruyter Msen - PH DNF 1:49,00
Robin Ruijter Msen - PH DNF 2:02,00
Jeroen Engels Msen - PH DNF 2:04,00
Koen van der Meijden Msen - Rotterdam DNF 1:56,41



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Ralph van ...uwelingen Msen - PH 8:21,39 8:32,93
2 Paul Zwama Msen - Leiden 8:24,72 8:27,36
3 Kalid Amin Msen - Triathlon 8:28,50 8:39,99
4 Niek Blikslager Msen - Groningen 8:30,78 8:20,39
5 Luuk Maas JJA - TRR 8:34,19 8:30,68
6 Bob te Lindert JJA - AV Argo 8:37,43 8:47,82
7 Rob ter Burg Msen - Groningen 8:42,91 8:27,22
8 Thijs Borcheld JJA - Groningen 8:43,01 8:57,52
9 Daniele Giardiello Msen - Phanos 8:43,84 8:48,60
10 Maarten Hindriks Msen - AAC `61 8:43,85 8:40,08
11 Tim Verbaandert JJB - Eindhoven 8:44,32 8:35,00
12 Pim Lambregts Msen - Swift 8:44,40 8:50,53
13 Lauran Beijens Msen - TRR 8:45,02 8:49,41
14 Wesley van der Gouw Msen - PH 8:45,83 8:36,00
15 Marco van Erp Msen - ASTX 8:48,89 8:47,50
16 Stijn van Geene Msen - Phanos 8:51,44 8:57,12
17 Kilian van der Wolf Msen - TRR 8:57,31 8:42,77
18 Casper van...er Putten Msen - Eindhoven 9:40,66 8:22,44
Tuomo Salonen Msen - Finland DNS 8:29,07
Simon Vroemen Msen - PH DNF 8:20,00
Pablo Velt JJC - AV Atverni --- 9:47,13
William Webster JJC - GVAC --- 9:53,64
Marlon van Zijl JJB - CAV Energie --- 10:39,72
Max Polak JJB - PAC --- 9:01,72
Jaïr van Winkel JJB - Atledo --- 9:32,14
Jarreau S...jkerbuijk JJB - THOR --- 8:58,68
Bram Maas JJB - TRR --- 9:43,90
Bereket Petersen JJB - Zeeland --- 9:06,59
Mesereth ...om Tsegay JJA - Phanos --- 9:12,79
Corné Timmer JJA - AV Aalsmeer --- 9:07,00
Troy de Juncker JJA - AV Attila --- 9:13,34
Youri Driessen JJA - VRT --- 9:34,90
Oscar Mulder Msen - Eindhoven --- 9:05,46
Ben Souwen Msen - Eindhoven --- 9:06,68
Niek van Son Msen - Eindhoven --- 9:04,89
Ben Vriends Msen - ASTX --- 9:21,72
Arne Jacobs Msen - ASTX --- 9:19,24
Jeroen Engels Msen - PH --- 9:00,00
Piet Wiersma Msen - AV Jahn II --- 9:09,24



Senioren mannen - 110 meter horden

# Naam Res OBP
1 Elmo Lakka Msen - Finland 13,94Q +0.3 m/s13,72
2 Denis Hanjoul Msen - Haag 14,34Q +0.5 m/s13,73
3 Stefan Nieuwland Msen - Climax 14,36Q +0.5 m/s14,20
4 Bas Markies Msen - AV34 14,43Q +0.3 m/s14,34
5 Paul Groen Msen - GACH 14,62Q +0.3 m/s14,20
6 Nout Wardenburg Msen - AV34 14,76Q +0.5 m/s14,57
7 Kees Janssen Msen - PH 15,07q +0.3 m/s15,12
8 Bas van de Burgt Msen - GAC Gemert 15,53q +0.5 m/s15,55
9 Patrick Heffernan Msen - Ierland 15,75 +0.3 m/s15,51
10 Wessel Boons Msen - DVTR 15,91 +0.5 m/s15,01



Senioren mannen - 110 meter horden finale

# Naam Res OBP
1 Elmo Lakka Msen - Finland 13,77 +1.5 m/s---
2 Denis Hanjoul Msen - Haag 14,27 +1.5 m/s---
3 Paul Groen Msen - GACH 14,40 +1.5 m/s---
4 Nout Wardenburg Msen - AV34 14,63 +1.5 m/s---
5 Kees Janssen Msen - PH 15,06 +1.5 m/s---
6 Bas van de Burgt Msen - GAC Gemert 15,43 +1.5 m/s---
Bas Markies Msen - AV34 DNS ---
Stefan Nieuwland Msen - Climax DNS ---



Senioren mannen - 110 meter horden (99cm)

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Liam van der Schaaf JJA - Phanos 13,91 +1.8 m/s14,07 7
2 Léon Mak JJA - De Gemzen 14,84 +1.8 m/s15,67 6
3 Martijn Hoogewerf JJA - KAV Holland 14,95 +1.8 m/s14,87 5
4 Lars Woudenberg JJA - AV34 15,20 +1.8 m/s15,11 4
5 Lauri Hulleman JJA - DVTR 15,47 +1.8 m/s15,51 3
6 Joep van Es JJA - PH 15,62 +1.8 m/s14,59 2
7 Arno Kapteijns JJA - PH 16,65 +1.8 m/s17,50 1



Senioren mannen - 300 meter horden (76cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - 400 meter horden (91cm)

# Naam ResOBP
1 Nick Smidt Msen - AAC `61 51,73 51,36
2 Ramsey Angela JJA - PAC 51,83 53,92
3 Jesper Arts Msen - PH 52,67 51,15
4 Martijn Meijer Msen - PH 52,99 53,29
5 Stef van der Schaaf Msen - VAV 53,72 52,21
6 Maarten Nabbe Msen - PH 54,46 54,91
7 Jurgen van der Zwet Msen - De Spartaan 54,76 54,91
8 Glenn Boessen Msen - AV Unitas 55,04 53,80
9 Arend-Jan ...ierenburg Msen - Cialfo 55,62 55,20
10 Joris Petterson Msen - Eindhoven 55,82 55,73
11 Jon Schouwenaar Msen - AV 1923 55,89 53,52
12 Stefan De Vries Msen - AAC 55,98 57,03
13 Toine van Beckhoven Msen - AV Attila 56,32 56,85
14 Jarno de Groot JJA - Flevo Delta 57,88 57,83
Cliff Ellsworth Msen - AV Lycurgus DNS 52,58



Senioren mannen - Speerwerpen 800 gram

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Lars Timmerman Msen - PH 66,57 69,50 69,69 72,52 73,02 73,02 74,50
2 Daan Meyer Msen - AV34 66,84 67,01 68,47 72,43 70,12 71,67 72,43 78,24
3 Mark Jonker Msen - Isala `96 63,45 62,54 64,29 65,23 64,45 65,23 66,13
4 Henrik Pröpper Msen - Phanos 61,14 58,88 62,49 63,94 59,72 58,42 63,94 62,94
5 Erik Huij...Carretero Msen - Phanos 56,93 58,47 61,77 61,15 60,07 61,77 66,59
6 Leon Versluijs Msen - AAC 56,53 58,53 59,15 58,86 59,15 61,42
7 Lauri Hulleman JJA - DVTR 51,95 51,18 50,81 44,77 51,41 52,61 52,61 54,09
8 Wouter Nieuwhof JJA - Ciko `66 48,01 42,67 42,13 41,70 42,01 42,73 48,01 47,18
9 Martijn Hoogewerf JJA - KAV Holland 44,02 45,00 48,00 48,00 54,26
10 Arno Kapteijns JJA - PH 43,84 44,30 44,93 44,93 48,40



Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Erik Cadée Msen - PH X 58,73 X 59,92 X 60,03 60,03 64,24
2 Guðni val...Guðnason Msen - IJsland 57,08 56,06 X X 59,29 X 59,29 61,85
3 Caspar Hattink Msen - Startbaan 55,49 56,74 X 55,72 54,07 X 56,74 56,49
4 Stephan Dekker Msen - ARV Ilion 50,53 54,86 54,66 53,60 X 52,79 54,86 57,91
5 Roland van Zuilen Msen - AV Gouda 51,75 52,99 54,16 X X 54,11 54,16 56,48
6 Etiènne Orbons Msen - AV Unitas 52,26 51,47 49,20 X 49,04 X 52,26 52,59
7 Mathijs Damsteegt Msen - Haag 50,07 X X 49,14 X 48,84 50,07 51,54
8 Paul Olofsen Msen - SAV 37,99 42,83 43,33 41,26 45,38 X 45,38 47,67
9 Marijn van den Born Msen - PAC 38,37 X 42,80 42,80 47,71



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Mathijs Damsteegt Msen - Haag 17,67 17,71 17,74 17,47 18,08 18,17 18,17 17,89
2 Remco Goetheer Msen - PAC X 18,03 17,74 X X X 18,03 18,07
3 Patrick Cronie Msen - AAC 16,99 17,31 17,33 17,27 17,89 17,71 17,89 19,24
4 Erik Cadée Msen - PH 17,29 X X 17,57 X 17,41 17,57 18,32
5 Tom Corstjens Msen - AV Unitas 16,25 15,71 X X X 16,23 16,25 17,22
6 Marijn van den Born Msen - PAC 15,00 15,44 15,21 15,31 15,15 X 15,44 15,68
7 Sven Poelmann Msen - AAC 15,27 X X X X 15,25 15,27 15,63
8 Paul Olofsen Msen - SAV 13,73 X 13,41 14,38 14,97 X 14,97 16,55



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Rutger Koppelaar Msen - ARV Ilion 5,36 5,65
2 Menno Vloon Msen - AV Lycurgus 5,26 5,65
3 Koen van der Wijst Msen - AV Unitas 5,06 5,35
4 Koen Koenders Msen - PH 4,86 4,85
5 Koen Stapel JJA - ARV Ilion 4,86 4,60
6 Léon Mak JJA - De Gemzen 4,66 4,80
6 Sam Kranse Msen - PAC 4,66 4,83
Timo de Water Msen - ARV Ilion NM 5,15



Senioren mannen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Pim Jehee Msen - PH X 7,61 7,47 7,50 X X 7,61 +1.0 m/s7,53
2 Bas Markies Msen - AV34 X 7,23 7,20 - - - 7,23 +2.4 m/s7,33
3 Joeri van der Hooft Msen - AAC X 7,14 X 7,00 7,18 7,15 7,18 +1.0 m/s7,33
4 Lauri Hulleman JJA - DVTR X 6,52 7,04 X 7,04 +2.0 m/s6,90
5 Glenn van Hamond Msen - AV Attila 6,67 6,32 6,66 6,74 X X 6,74 +2.1 m/s6,80
6 Filip Van den Hoven Msen - AV Lycurgus 6,70 6,62 X 6,55 X X 6,70 +0.8 m/s7,16
7 Olav Donker JJA - PH 6,48 6,60 4,40 X 4,16 X 6,60 +1.6 m/s6,82
8 Martijn Hoogewerf JJA - KAV Holland 6,38 6,44 X 6,39 3,50 - 6,44 +1.7 m/s6,85
9 Wessel Boons Msen - DVTR 6,41 X 6,38 6,41 +0.4 m/s7,00
10 Evan Boessen Msen - AV Unitas 6,23 6,36 X 6,36 +1.4 m/s6,67
Nout Wardenburg Msen - AV34 - DNS 6,63



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Minke Bisschops MJB - AV Unitas 11,84Q +1.4 m/s12,12
2 Andrea Bouma MJA - De Spartaan 11,87Q +1.4 m/s12,03
3 Marijke Boogerd Vsen - AAV `36 12,04Q +1.8 m/s11,77
4 Orphée Depuydt Vsen - Belgie 12,20Q +2.2 m/s11,79
5 Myke van de Wiel Vsen - AV Sprint 12,23Q +1.8 m/s12,18
6 Maureen Ellsworth Vsen - AV Lycurgus 12,28q +1.4 m/s12,50
7 Linda van Rossum Vsen - PH 12,41Q +2.2 m/s12,13
8 Beau Winnubst MJA - AAC 12,55q +2.2 m/s12,64
9 Anouk Rensink MJB - AV Unitas 12,74 +1.4 m/s12,54
9 Lotte Hendriksen Vsen - Ciko `66 12,74 +2.2 m/s12,40
11 Lisa Francini Vsen - Eindhoven 12,78 +1.8 m/s12,65
12 Emy Guikema MJB - Groningen 12,80 +1.4 m/s12,99
13 Fleur van Haaren MJA - PH 13,00 +1.8 m/s12,77
14 Maeve Zuijlen MJB - AV Unitas 13,11 +2.2 m/s12,87
15 Jinke van der Sluis MJA - AV Phoenix 13,13 +1.4 m/s12,91
16 Sica Verwasch MJC - STB 13,19 +1.8 m/s13,00
17 Loren Djolo MJC - Swift 13,20 +2.2 m/s13,00
18 Doortje van der Mark MJC - Ciko `66 13,28 +1.8 m/s13,33
19 Cathy Buijs Vsen - Phanos 13,58 +2.2 m/s13,40
20 Lianne van Es Vsen - Leiden 13,77 +1.4 m/s13,76
21 Jet van der Mark MJA - Ciko `66 13,79 +1.4 m/s13,57
Gwen Reuver MJA - AAC DNF 12,33



Senioren vrouwen - 100 meter finale

# Naam Res OBP
1 Minke Bisschops MJB - AV Unitas 11,86 +0.5 m/s---
2 Andrea Bouma MJA - De Spartaan 11,87 +0.5 m/s---
3 Marijke Boogerd Vsen - AAV `36 12,19 +0.5 m/s---
4 Linda van Rossum Vsen - PH 12,60 +0.5 m/s---
5 Beau Winnubst MJA - AAC 12,94 +0.5 m/s---
Maureen Ellsworth Vsen - AV Lycurgus DNS ---
Myke van de Wiel Vsen - AV Sprint DNS ---
Orphée Depuydt Vsen - Belgie DNS ---



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Maureen Ellsworth Vsen - AV Lycurgus 54,74 54,78
2 Lisa Duffy Vsen - Zweden 54,80 53,75
3 Christel van Rooy Vsen - Maastricht 56,35 58,10
4 Melanie de Vries MJA - AV Athlos 57,04 56,80
5 Suzanne Libbers MJB - Groningen 57,07 57,91
6 Rozemarijn Snijders MJB - Climax 58,68 59,10
7 Eva Nijdam MJC - Scorpio 58,77 59,50
8 Anke Zonderland Vsen - AV Impala 58,99 59,01
9 Eveline Saalberg MJA - GVAC 59,20 58,80
10 Demi Boom MJC - ATV Venray 59,32 1:00,09
11 Danique de Haan MJB - AV34 1:00,28 1:00,58
12 Daphne van Zandvoort Vsen - DAK 1:00,73 1:00,52
13 Cathelijn Peeters Vsen - PH 1:01,01 1:02,25
14 Leonie Wierenga MJB - SAV 1:01,41 59,70
15 Kibibi Maseland MJB - AV Unitas 1:01,47 1:03,00
16 Sophie Baartman Vsen - AV Atverni 1:02,18 1:01,89
17 Lotte Hendriksen Vsen - Ciko `66 1:02,43 1:00,40
18 Ilona van ...r Giessen Vsen - Rotterdam 1:03,05 58,69
19 Charlotte ...Breukelen Vsen - AV Atverni 1:03,31 1:01,91
20 Terra Muntjewerff MJB - Ciko `66 1:07,02 1:10,28
21 Benthe Tiegelaar MJB - AV Aquilo 1:07,42 1:10,72



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Karin Nie...enhuijsen Vsen - HLLS 2:10,66 2:12,21
2 Sharon Trienes Vsen - AV Unitas 2:11,26 2:13,18
3 Anne Knijnenburg MJB - AV Oss `78 2:11,62 2:17,20
4 Marissa Damink Vsen - ASTX 2:11,87 2:11,50
5 Isis De la paz Vsen - Nijmegen 2:13,95 2:16,73
6 Luzan Janssen MJB - Eindhoven 2:14,07 2:16,24
7 Lydia van Dijk MJB - KAV Holland 2:16,06 2:14,92
8 Vera Lurvink Vsen - PH 2:17,72 2:15,50
9 Chantal Baartse Vsen - HAC 2:18,50 2:17,96
10 Lotte van Schaik MJC - AV Atverni 2:18,75 2:21,86
11 Fee Mok MJC - SAV 2:18,81 2:23,09
12 Laura van Langen MJB - SAV 2:18,91 2:17,45
13 Sara Schouten MJC - AV Atverni 2:19,48 2:21,80
14 Eline Langeveld Vsen - AV Zaanland 2:22,65 2:27,10
15 Rosanne van Hoesel Vsen - Eindhoven 2:24,48 2:25,28
16 Inger van Dok MJB - AV Aalsmeer 2:25,32 2:23,69
17 Nienke van Dok MJC - AV Aalsmeer 2:25,65 2:26,17
18 Jette Winkelman MJB - JSPR 2:26,35 2:21,06
19 Esra Zijderlaan MJC - AV Atverni 2:27,13 2:20,98
20 Manon Stringa MJB - AV Atverni 2:27,32 2:22,17
21 Fleur Koeling MJC - GVAC 2:27,53 2:31,98
22 Esmée Ernes MJB - AV Unitas 2:28,85 2:25,62
23 Sanne Schouten MJC - AV Atverni 2:29,58 2:41,18
24 Tatjana Cernochova Vsen - HLLS 2:31,75 2:30,66
25 Myrthe Kouwenberg MJB - PH 2:31,97 2:27,76
26 Rian van der Burgt Vsen - GVAC 2:34,70 2:33,87
27 Jasmijn van Wissen MJC - Ciko `66 2:35,43 2:30,00
28 Marleen Heemels Vsen - AV Zaanland 2:43,55 2:48,90
29 Mirabelle ...chuurmans MJB - AVV 2:50,69 2:57,95
Kelly Agterberg MJA - HLLS DNS 2:24,16
Terra Muntjewerff MJB - Ciko `66 DNF 2:29,87
Lysanne Wilkens Vsen - PH DNF 2:22,00
Evi van den Elzen Vsen - PH DNF 2:29,00
Elke Molenaar Vsen - SPLS DNF 2:10,04



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Irene van Lieshout Vsen - AV Cifla 9:25,02 16:14,40
2 Kim Dillen Vsen - Eindhoven 9:33,29 9:36,87
3 Floor Doornwaard MJB - De Gemzen 9:34,18 10:01,71
4 Anna Hightower Vsen - Ciko `66 9:48,91 9:49,87
5 Tirza van der Wolf Vsen - SC Reeuwijk 9:56,41 9:36,00
6 Jacelyn Gruppen Vsen - HAC `63 9:58,99 17:10,58
7 Shirin van Anrooij MJB - AV `56 9:59,56 9:59,01
8 Josien Scheepens Vsen - KAV Holland 10:05,07 9:54,06
9 Lysanne Wilkens Vsen - PH 10:11,31 10:00,00
10 Suzanne Broxterman Vsen - Pallas `67 10:12,91 9:58,65
11 Ynte Biemans MJB - AV Atverni 10:24,27 10:11,57
12 Jolie Tops MJA - Eindhoven 10:25,64 11:30,00
13 Madelief Kok MJB - Triathlon 10:36,57 10:36,55
14 Emmy van den Berg MJB - PH 10:42,36 10:27,26
15 Evelien Kuiper Vsen - Groningen 10:42,65 10:38,99
16 Anne van Heeckeren MJB - VRT 10:43,88 10:19,55
17 Sara van Grunsven Vsen - TRR 11:13,53 18:58,00
18 Cinder Vis MJB - VOLO 11:34,67 11:38,48
19 Kyara Gijsbers MJC - AV Oss `78 11:36,06 11:31,00
20 Robin van Leijsen MJB - PH 11:37,11 11:31,02
21 Willemijn Fuite MJC - AV Attila 11:37,20 11:35,63
22 Daphne de Koning MJB - AV Archeus 11:56,82 11:09,77
Ruth van der Meijden Vsen - AV Cifla DNF 9:30,00



Senioren vrouwen - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Sharona Bakker Vsen - AV Lycurgus 13,05Q +0.4 m/s12,97
2 Maayke Tjin A-Lim Vsen - NEAV 13,70Q +0.6 m/s13,68
3 Chloë Beaucarne Vsen - Belgie 13,72Q +0.6 m/s13,60
4 Sarah Missinne Vsen - Belgie 13,84Q +0.4 m/s13,73
5 Anne van de Wiel Vsen - AV Sprint 14,46Q +0.6 m/s14,28
6 Myke van de Wiel Vsen - AV Sprint 14,65q +0.6 m/s14,39
7 Inge Drost Vsen - ARV Ilion 14,84q +0.6 m/s---
Nele van den Broek Vsen - AV Sprint DQQ 14,78



Senioren vrouwen - 100 meter horden finale

# Naam Res OBP
1 Sharona Bakker Vsen - AV Lycurgus 13,16 ---
2 Chloë Beaucarne Vsen - Belgie 13,68 ---
3 Maayke Tjin A-Lim Vsen - NEAV 13,72 ---
4 Sarah Missinne Vsen - Belgie 13,77 ---
5 Anne van de Wiel Vsen - AV Sprint 14,46 ---
6 Nele van den Broek Vsen - AV Sprint 14,81 ---
7 Inge Drost Vsen - ARV Ilion 14,92 ---
Myke van de Wiel Vsen - AV Sprint DNS ---



Senioren vrouwen - 300 meter horden (76cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 400 meter horden (76cm)

# Naam ResOBP
1 Sofia Johnson Vsen - Zweden 59,79 58,50
2 Marije Doddema Vsen - AV 1923 1:03,15 1:01,63
3 Feline Molenaar MJA - Avantri 1:04,49 1:05,76
4 Iris Bastmeijer MJA - AV Attila 1:04,53 1:02,57
5 Nina Franke MJC - AV Oss `78 1:05,75 1:05,81
6 Rebecca Hulshof MJA - De Spartaan 1:07,24 1:03,75
7 Emy Guikema MJB - Groningen 1:08,13 1:07,00
Inge Drost Vsen - ARV Ilion DNS 57,88



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Melissa Boekelman Vsen - PH 17,85 18,01 17,56 X 17,59 18,08 18,08 18,36
2 Benthe Konig MJA - Ciko `66 14,03 14,42 14,38 14,90 14,78 14,19 14,90 15,17
3 Charlene Okken Vsen - Groningen X X 14,10 X 13,58 14,79 14,79 14,85
4 Isabelle Aalders MJB - Ciko `66 10,13 X 9,37 9,51 9,51 X 10,13 9,95
5 Jet van der Mark MJA - Ciko `66 8,42 9,77 9,89 9,79 9,68 9,76 9,89 9,48



Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Patricia Krolis Vsen - Rotterdam X 11,99 12,22 12,39 12,57 12,44 12,57 +2.0 m/s12,39
2 Maureen Herremans Vsen - AVGM X 12,23 12,29 12,19 12,52 X 12,52 +1.0 m/s12,31
3 Meruska Eduarda Vsen - Rotterdam X X 11,70 11,61 11,85 11,99 11,99 +0.3 m/s12,32
4 Jaimy van Broekhoven Vsen - PH X X 11,60 X - X 11,60 +1.4 m/s11,84
5 Natalie Puper MJA - AV Atverni 10,73 10,67 10,84 10,45 10,86 10,93 10,93 +1.1 m/s11,30
6 Sanne van Drunen MJB - Almere `81 10,90 10,30 10,01 10,17 10,36 10,69 10,90 +1.3 m/s10,63
7 Safira den Oudsten MJC - AV Spiridon X X X 9,61 - - 9,61 +0.6 m/s9,07
Liset Olijve Vsen - PH X X X X X X NM 11,79



Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Femke Pluim Vsen - AAV `36 4,26 4,55
2 Killiana Heymans Vsen - PAC 4,16 4,06
3 Dominique Esselaar Vsen - AV Unitas 3,96 3,80
4 Marijke Wijnmaalen MJA - ARV Ilion 3,96 4,05
5 Anita Karregat Vsen - PH 3,76 4,00
6 Tinka Broekman MJA - AV Unitas 3,76 3,65
7 Sterre De Booy MJA - ARV Ilion 3,76 3,60
8 Isabel Janssen Vsen - PAC 3,56 3,80
9 Eva Jaarsma Vsen - AV Lycurgus 3,56 3,72
9 Jonne Dommerholt Vsen - Eindhoven 3,56 3,70
Moniek van... - Jansen Vsen - AV Sprint NM 3,50
Robin Wingbermühle Vsen - Rotterdam NM 4,02



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Carola van...agtendonk Vsen - AAC 5,71 4,35 5,63 5,51 5,68 5,76 5,76 +1.1 m/s6,00
2 Djanne van Kooten Vsen - VAV 5,61 5,67 - 5,62 - - 5,67 +1.6 m/s5,62
3 Tara Yoro Vsen - AV 1923 - - 5,65 - - - 5,65 +1.2 m/s6,06
4 Patricia Krolis Vsen - Rotterdam 5,22 5,49 5,34 - 4,95 5,31 5,49 +1.3 m/s5,84
5 Beau Winnubst MJA - AAC 5,29 5,29 5,44 5,48 5,33 5,36 5,48 +0.8 m/s5,58
6 Anne van de Wiel Vsen - AV Sprint 5,38 5,43 5,28 3,96 5,17 5,43 5,43 +1.6 m/s5,51
7 Amy Hasselton MJB - THOR 4,71 4,76 5,43 5,09 5,16 5,39 5,43 +1.0 m/s5,42
8 Lieke van den Brink Vsen - DVTR 4,91 5,05 5,43 5,20 5,29 5,25 5,43 +1.3 m/s5,71
9 Maureen Pelgrim Vsen - PH 5,38 5,28 5,03 - - - 5,38 +1.3 m/s5,53
10 Jinke van der Sluis MJA - AV Phoenix 5,10 5,32 5,11 - - - 5,32 +1.4 m/s5,72
11 Nele van den Broek Vsen - AV Sprint 5,32 - - - - - 5,32 +2.1 m/s5,61
12 Meruska Eduarda Vsen - Rotterdam 5,17 5,05 5,23 - - - 5,23 +0.5 m/s5,52