• Meerkamp
  • 80mH
  • Kogel
  • Speer
  • Ver
  • Uitslagen Meerkamp Meisjes Junior C

    # Naam 80mHKogelSpeerVerPunten totaal
    1 Suzan Plat AV PEC 1910 12,77 10,20 30,97 5,01 153
    2 Maureen Louws AV NOP 12,38 10,21 25,26 4,33 151
    3 Iris Nass AV PEC 1910 15,02 8,92 35,41 4,39 146
    4 Elisa Mul AV Athlos 14,27 7,78 25,58 4,21 132
    5 Evelien va...Houweling De Gemzen 14,91 7,00 20,96 4,32 123
    6 Minke Nijhuis AV PEC 1910 13,59 7,15 19,24 4,22 121
    7 Nienke Voesten AV NOP 15,61 7,86 22,25 3,73 118
    8 Truus Lut... NDombaxi Flevo Delta 16,02 8,16 19,00 4,14 118
    9 Kirsten Wierda AV NOP 17,47 9,15 22,04 3,72 110
    10 Sofie Kruise AV PEC 1910 16,39 9,07 20,88 3,66 109
    11 Rianne Breugem AV Athlos 15,54 5,92 17,64 4,23 106
    12 Carmen Harleman Flevo Delta 17,47 8,02 23,17 3,69 104
    13 Anna Scholte Flevo Delta 17,12 7,00 20,95 3,86 101
    14 Maureen Wind Isala `96 17,80 8,50 16,05 4,12 99
    15 Julia Leferink AV Salland 17,22 8,31 21,58 3,39 96
    16 Sanne Pot AV PEC 1910 15,22 7,73 16,62 3,53 96
    17 Lisa Waning AV Athlos 16,44 6,82 15,53 4,14 95
    18 Sterre van Enk AV PEC 1910 15,62 7,84 14,90 3,66 95
    19 Laura Slump AV NOP 16,65 7,84 13,25 3,74 92
    20 Daphne Louws Flevo Delta 17,26 7,12 16,98 3,83 92
    21 Caitlin Nieuwenhuis AV Salland 16,27 5,66 17,13 3,72 84
    22 Adjoa Eiffirim AV PEC 1910 17,14 6,52 11,31 4,29 82
    23 Iris Louws Flevo Delta 18,59 7,21 15,39 3,66 73
    24 Joelle Pasman AV Salland 15,83 6,19 13,23 3,64 73
    25 Tess ter Haar AV Athlos 17,51 7,30 14,09 3,40 70
    26 Eeke Flink AV Athlos 19,15 6,65 14,89 3,83 69
    27 Natalja Duiveman Isala `96 17,66 5,47 11,04 3,94 59
    28 Romy Koerhuis AV PEC 1910 18,77 6,57 15,67 2,80 53
    29 Nomi Linthorst AV Salland 17,72 5,75 12,34 3,40 51
    30 Anna ten Hove Isala `96 18,65 5,55 9,91 3,73 49
    31 Maud van der Woude AV Salland 17,92 5,55 12,82 3,50 47
    32 Emma de Maaijer Flevo Delta 18,63 5,69 12,97 2,90 43
    33 Sara Lankhaar AV Athlos 21,81 5,57 11,96 3,22 35
    34 Emma Keetman de Sprinter DNS DNS DNS 3,34 9
    35 Sterre van...er Linden AV Athlos DNS DNS DNS DNS 0
    35 Mette van der Meer Flevo Delta DNS DNS DNS DNS 0
    35 Beaudine Ras AV Salland DNS DNS DNS DNS 0
    35 Rizlan Tamrouti Isala `96 DNS DNS DNS DNS 0
    35 Lourdes Hamer AV PEC 1910 DNS DNS DNS DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 80 meter horden Meisjes Junior C

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Maureen Louws AV NOP 12,38 +1.7 m/s--- 39
    2 Suzan Plat AV PEC 1910 12,77 -0.3 m/s--- 38
    3 Minke Nijhuis AV PEC 1910 13,59 -0.3 m/s--- 37
    4 Elisa Mul AV Athlos 14,27 +1.2 m/s--- 36
    5 Evelien va...Houweling De Gemzen 14,91 -0.5 m/s--- 35
    6 Iris Nass AV PEC 1910 15,02 -0.3 m/s--- 34
    7 Sanne Pot AV PEC 1910 15,22 +1.2 m/s--- 33
    8 Rianne Breugem AV Athlos 15,54 +1.7 m/s--- 32
    9 Nienke Voesten AV NOP 15,61 +3.5 m/s--- 31
    10 Sterre van Enk AV PEC 1910 15,62 +3.5 m/s--- 30
    11 Joelle Pasman AV Salland 15,83 +3.4 m/s--- 29
    12 Truus Lut... NDombaxi Flevo Delta 16,02 +3.4 m/s--- 28
    13 Caitlin Nieuwenhuis AV Salland 16,27 -0.5 m/s--- 27
    14 Sofie Kruise AV PEC 1910 16,39 +3.4 m/s--- 26
    15 Lisa Waning AV Athlos 16,44 +3.5 m/s--- 25
    16 Laura Slump AV NOP 16,65 +3.4 m/s--- 24
    17 Anna Scholte Flevo Delta 17,12 +3.5 m/s--- 23
    18 Adjoa Eiffirim AV PEC 1910 17,14 +3.4 m/s--- 22
    19 Julia Leferink AV Salland 17,22 -0.3 m/s--- 21
    20 Daphne Louws Flevo Delta 17,26 +3.5 m/s--- 20
    21 Kirsten Wierda AV NOP 17,47 +1.2 m/s--- 19
    21 Carmen Harleman Flevo Delta 17,47 +1.2 m/s--- 19
    23 Tess ter Haar AV Athlos 17,51 -0.5 m/s--- 17
    24 Natalja Duiveman Isala `96 17,66 -0.5 m/s--- 16
    25 Nomi Linthorst AV Salland 17,72 -0.5 m/s--- 15
    26 Maureen Wind Isala `96 17,80 +3.4 m/s--- 14
    27 Maud van der Woude AV Salland 17,92 -0.5 m/s--- 13
    28 Iris Louws Flevo Delta 18,59 +3.4 m/s--- 12
    29 Emma de Maaijer Flevo Delta 18,63 +1.7 m/s--- 11
    30 Anna ten Hove Isala `96 18,65 +1.7 m/s--- 10
    31 Romy Koerhuis AV PEC 1910 18,77 +1.7 m/s--- 9
    32 Eeke Flink AV Athlos 19,15 +3.5 m/s--- 8
    33 Sara Lankhaar AV Athlos 21,81 -0.5 m/s--- 7
    Sterre van...er Linden AV Athlos DNS --- 0
    Mette van der Meer Flevo Delta DNS --- 0
    Lourdes Hamer AV PEC 1910 DNS --- 0
    Beaudine Ras AV Salland DNS --- 0
    Rizlan Tamrouti Isala `96 DNS --- 0
    Emma Keetman de Sprinter DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Maureen Louws AV NOP 10,21 --- 39
    2 Suzan Plat AV PEC 1910 10,20 --- 38
    3 Kirsten Wierda AV NOP 9,15 --- 37
    4 Sofie Kruise AV PEC 1910 9,07 --- 36
    5 Iris Nass AV PEC 1910 8,92 --- 35
    6 Maureen Wind Isala `96 8,50 --- 34
    7 Julia Leferink AV Salland 8,31 --- 33
    8 Truus Lut... NDombaxi Flevo Delta 8,16 --- 32
    9 Carmen Harleman Flevo Delta 8,02 --- 31
    10 Nienke Voesten AV NOP 7,86 --- 30
    11 Laura Slump AV NOP 7,84 --- 29
    11 Sterre van Enk AV PEC 1910 7,84 --- 29
    13 Elisa Mul AV Athlos 7,78 --- 27
    14 Sanne Pot AV PEC 1910 7,73 --- 26
    15 Tess ter Haar AV Athlos 7,30 --- 25
    16 Iris Louws Flevo Delta 7,21 --- 24
    17 Minke Nijhuis AV PEC 1910 7,15 --- 23
    18 Daphne Louws Flevo Delta 7,12 --- 22
    19 Evelien va...Houweling De Gemzen 7,00 --- 21
    19 Anna Scholte Flevo Delta 7,00 --- 21
    21 Lisa Waning AV Athlos 6,82 --- 19
    22 Eeke Flink AV Athlos 6,65 --- 18
    23 Romy Koerhuis AV PEC 1910 6,57 --- 17
    24 Adjoa Eiffirim AV PEC 1910 6,52 --- 16
    25 Joelle Pasman AV Salland 6,19 --- 15
    26 Rianne Breugem AV Athlos 5,92 --- 14
    27 Nomi Linthorst AV Salland 5,75 --- 13
    28 Emma de Maaijer Flevo Delta 5,69 --- 12
    29 Caitlin Nieuwenhuis AV Salland 5,66 --- 11
    30 Sara Lankhaar AV Athlos 5,57 --- 10
    31 Maud van der Woude AV Salland 5,55 --- 9
    31 Anna ten Hove Isala `96 5,55 --- 9
    33 Natalja Duiveman Isala `96 5,47 --- 7
    Sterre van...er Linden AV Athlos DNS --- 0
    Mette van der Meer Flevo Delta DNS --- 0
    Lourdes Hamer AV PEC 1910 DNS --- 0
    Beaudine Ras AV Salland DNS --- 0
    Rizlan Tamrouti Isala `96 DNS --- 0
    Emma Keetman de Sprinter DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior C

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Iris Nass AV PEC 1910 35,41 --- 39
    2 Suzan Plat AV PEC 1910 30,97 --- 38
    3 Elisa Mul AV Athlos 25,58 --- 37
    4 Maureen Louws AV NOP 25,26 --- 36
    5 Carmen Harleman Flevo Delta 23,17 --- 35
    6 Nienke Voesten AV NOP 22,25 --- 34
    7 Kirsten Wierda AV NOP 22,04 --- 33
    8 Julia Leferink AV Salland 21,58 --- 32
    9 Evelien va...Houweling De Gemzen 20,96 --- 31
    10 Anna Scholte Flevo Delta 20,95 --- 30
    11 Sofie Kruise AV PEC 1910 20,88 --- 29
    12 Minke Nijhuis AV PEC 1910 19,24 --- 28
    13 Truus Lut... NDombaxi Flevo Delta 19,00 --- 27
    14 Rianne Breugem AV Athlos 17,64 --- 26
    15 Caitlin Nieuwenhuis AV Salland 17,13 --- 25
    16 Daphne Louws Flevo Delta 16,98 --- 24
    17 Sanne Pot AV PEC 1910 16,62 --- 23
    18 Maureen Wind Isala `96 16,05 --- 22
    19 Romy Koerhuis AV PEC 1910 15,67 --- 21
    20 Lisa Waning AV Athlos 15,53 --- 20
    21 Iris Louws Flevo Delta 15,39 --- 19
    22 Sterre van Enk AV PEC 1910 14,90 --- 18
    23 Eeke Flink AV Athlos 14,89 --- 17
    24 Tess ter Haar AV Athlos 14,09 --- 16
    25 Laura Slump AV NOP 13,25 --- 15
    26 Joelle Pasman AV Salland 13,23 --- 14
    27 Emma de Maaijer Flevo Delta 12,97 --- 13
    28 Maud van der Woude AV Salland 12,82 --- 12
    29 Nomi Linthorst AV Salland 12,34 --- 11
    30 Sara Lankhaar AV Athlos 11,96 --- 10
    31 Adjoa Eiffirim AV PEC 1910 11,31 --- 9
    32 Natalja Duiveman Isala `96 11,04 --- 8
    33 Anna ten Hove Isala `96 9,91 --- 7
    Sterre van...er Linden AV Athlos DNS --- 0
    Mette van der Meer Flevo Delta DNS --- 0
    Lourdes Hamer AV PEC 1910 DNS --- 0
    Beaudine Ras AV Salland DNS --- 0
    Rizlan Tamrouti Isala `96 DNS --- 0
    Emma Keetman de Sprinter DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Suzan Plat AV PEC 1910 5,01 --- 39
    2 Iris Nass AV PEC 1910 4,39 --- 38
    3 Maureen Louws AV NOP 4,33 --- 37
    4 Evelien va...Houweling De Gemzen 4,32 --- 36
    5 Adjoa Eiffirim AV PEC 1910 4,29 --- 35
    6 Rianne Breugem AV Athlos 4,23 --- 34
    7 Minke Nijhuis AV PEC 1910 4,22 --- 33
    8 Elisa Mul AV Athlos 4,21 --- 32
    9 Lisa Waning AV Athlos 4,14 --- 31
    9 Truus Lut... NDombaxi Flevo Delta 4,14 --- 31
    11 Maureen Wind Isala `96 4,12 --- 29
    12 Natalja Duiveman Isala `96 3,94 --- 28
    13 Anna Scholte Flevo Delta 3,86 --- 27
    14 Eeke Flink AV Athlos 3,83 --- 26
    14 Daphne Louws Flevo Delta 3,83 --- 26
    16 Laura Slump AV NOP 3,74 --- 24
    17 Nienke Voesten AV NOP 3,73 --- 23
    17 Anna ten Hove Isala `96 3,73 --- 23
    19 Kirsten Wierda AV NOP 3,72 --- 21
    19 Caitlin Nieuwenhuis AV Salland 3,72 --- 21
    21 Carmen Harleman Flevo Delta 3,69 --- 19
    22 Iris Louws Flevo Delta 3,66 --- 18
    22 Sterre van Enk AV PEC 1910 3,66 --- 18
    22 Sofie Kruise AV PEC 1910 3,66 --- 18
    25 Joelle Pasman AV Salland 3,64 --- 15
    26 Sanne Pot AV PEC 1910 3,53 --- 14
    27 Maud van der Woude AV Salland 3,50 --- 13
    28 Tess ter Haar AV Athlos 3,40 --- 12
    28 Nomi Linthorst AV Salland 3,40 --- 12
    30 Julia Leferink AV Salland 3,39 --- 10
    31 Emma Keetman de Sprinter 3,34 --- 9
    32 Sara Lankhaar AV Athlos 3,22 --- 8
    33 Emma de Maaijer Flevo Delta 2,90 --- 7
    34 Romy Koerhuis AV PEC 1910 2,80 --- 6
    Sterre van...er Linden AV Athlos DNS --- 0
    Mette van der Meer Flevo Delta DNS --- 0
    Lourdes Hamer AV PEC 1910 DNS --- 0
    Beaudine Ras AV Salland DNS --- 0
    Rizlan Tamrouti Isala `96 DNS --- 0