• Meerkamp
  • 1000m
  • 80mH
  • Discus
  • Hoog
  • Uitslagen Meerkamp Jongens Junior D

    # Naam 1000m80mHDiscusHoogPunten totaal
    1 Roel Wielstra AV NOP 3:28,87 15,10 15,75 1,35 169
    2 Thijmen Middelkamp AV Athlos 3:24,33 14,67 15,50 1,30 166
    3 Bruce Boon Flevo Delta 3:48,97 14,00 16,54 1,40 162
    4 Jean-Fanel...en Heuvel AV PEC 1910 3:48,44 16,10 18,77 1,45 161
    5 Mika van Mierlo Isala `96 3:16,70 16,55 13,09 1,45 154
    6 Kimani Sankon AV PEC 1910 3:53,32 15,45 16,83 1,25 150
    7 Soufian Tamrouti Isala `96 3:13,60 16,22 12,07 1,35 149
    8 Cas van der Vegt AV Salland 3:36,43 17,04 15,41 1,35 146
    9 Luuk van der Maaten AV Athlos 3:45,31 15,73 11,77 1,45 144
    10 Han Jona Verbaan AV NOP 3:55,23 15,67 16,77 1,25 143
    11 Thijs van der Maaten AV Athlos 3:32,14 15,76 11,89 1,30 143
    12 Ryan Honders Flevo Delta 3:53,78 17,04 19,28 1,30 138
    13 Levi Bruins AV PEC 1910 3:46,79 17,14 18,71 1,25 136
    14 Tom ter Haar AV NOP 3:40,77 15,80 14,00 1,20 134
    15 Bram Beekman AV PEC 1910 4:24,90 16,07 15,58 1,35 132
    16 Renger Zeeman AV Athlos 3:36,88 16,74 13,05 1,25 131
    17 Cas Kanis Isala `96 3:40,88 17,07 11,78 1,25 118
    18 Bram Eleveld AV Athlos 4:13,39 17,45 14,29 1,40 114
    19 Bengt Veldhuis AV PEC 1910 3:58,28 17,03 15,41 1,20 113
    20 Isas Prinsen AV NOP 3:30,34 17,35 11,50 1,20 110
    21 Maarten Sijbrandy Flevo Delta 3:37,65 16,13 11,19 1,10 107
    22 Mike Bossers Flevo Delta 3:48,98 19,07 14,77 1,25 107
    23 Luca Kasper AV Salland 3:45,92 16,66 10,14 1,20 105
    24 Ruben van der Horst Isala `96 4:02,10 17,24 13,67 1,20 100
    25 Tristan Overtoom AV NOP 4:15,10 17,76 16,18 1,15 98
    26 Mohamed Bouzalmat AV Athlos 3:27,67 17,33 8,66 1,15 97
    27 Rick Aartsen AV Athlos 4:16,95 17,78 16,03 1,15 95
    28 Lucas Snellink AV PEC 1910 4:31,29 17,85 14,18 1,25 94
    29 Jeppe Kranendijk AV Salland 3:54,08 16,54 10,62 1,15 94
    30 Thijs Verheij AV PEC 1910 4:25,42 18,78 13,09 1,25 88
    31 Maarten Scholte Flevo Delta 4:12,38 17,44 13,78 1,05 83
    32 Jaap Zoon Flevo Delta 3:37,42 19,05 11,57 0,95 80
    33 Willem van...er Sluijs AV Athlos 3:46,36 16,46 10,02 NM 79
    34 Tygo Schuurkamp AV Athlos 3:54,27 18,56 11,35 1,10 72
    35 Bram van Gerven AV PEC 1910 3:53,39 18,12 8,94 1,10 67
    36 Daan Scholte AV Athlos 4:09,63 19,17 11,10 1,15 65
    37 Bart Hutten de Sprinter 4:23,38 17,95 12,14 NM 55
    38 Ole de Vries de Sprinter DNS 18,91 11,33 1,00 42
    39 Mike Keizer AV Athlos 4:31,24 19,82 9,14 1,00 42
    40 Jelle Hofenk de Sprinter 5:35,35 39,39 10,01 0,95 36
    41 Matthijs v... der Leij Flevo Delta 5:27,73 36,11 6,68 0,90 32
    42 Senna Beuckens AV NOP DNS 16,80 DNS DNS 30
    43 Lasse van der Boom AV Athlos DNS DNS DNS DNS 0
    43 Adrian van Gulik AV Athlos DNS DNS DNS DNS 0
    43 Robin Hegeman AV NOP DNS DNS DNS DNS 0
    43 Kars Groothuismink AV PEC 1910 DNS DNS DNS DNS 0
    43 Thijmen Willemsen AV Salland DNS DNS DNS DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 1000 meter Jongens Junior D

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Soufian Tamrouti Isala `96 3:13,60 --- 47
    2 Mika van Mierlo Isala `96 3:16,70 --- 46
    3 Thijmen Middelkamp AV Athlos 3:24,33 --- 45
    4 Mohamed Bouzalmat AV Athlos 3:27,67 --- 44
    5 Roel Wielstra AV NOP 3:28,87 --- 43
    6 Isas Prinsen AV NOP 3:30,34 --- 42
    7 Thijs van der Maaten AV Athlos 3:32,14 --- 41
    8 Cas van der Vegt AV Salland 3:36,43 --- 40
    9 Renger Zeeman AV Athlos 3:36,88 --- 39
    10 Jaap Zoon Flevo Delta 3:37,42 --- 38
    11 Maarten Sijbrandy Flevo Delta 3:37,65 --- 37
    12 Tom ter Haar AV NOP 3:40,77 --- 36
    13 Cas Kanis Isala `96 3:40,88 --- 35
    14 Luuk van der Maaten AV Athlos 3:45,31 --- 34
    15 Luca Kasper AV Salland 3:45,92 --- 33
    16 Willem van...er Sluijs AV Athlos 3:46,36 --- 32
    17 Levi Bruins AV PEC 1910 3:46,79 --- 31
    18 Jean-Fanel...en Heuvel AV PEC 1910 3:48,44 --- 30
    19 Bruce Boon Flevo Delta 3:48,97 --- 29
    20 Mike Bossers Flevo Delta 3:48,98 --- 28
    21 Kimani Sankon AV PEC 1910 3:53,32 --- 27
    22 Bram van Gerven AV PEC 1910 3:53,39 --- 26
    23 Ryan Honders Flevo Delta 3:53,78 --- 25
    24 Jeppe Kranendijk AV Salland 3:54,08 --- 24
    25 Tygo Schuurkamp AV Athlos 3:54,27 --- 23
    26 Han Jona Verbaan AV NOP 3:55,23 --- 22
    27 Bengt Veldhuis AV PEC 1910 3:58,28 --- 21
    28 Ruben van der Horst Isala `96 4:02,10 --- 20
    29 Daan Scholte AV Athlos 4:09,63 --- 19
    30 Maarten Scholte Flevo Delta 4:12,38 --- 18
    31 Bram Eleveld AV Athlos 4:13,39 --- 17
    32 Tristan Overtoom AV NOP 4:15,10 --- 16
    33 Rick Aartsen AV Athlos 4:16,95 --- 15
    34 Bart Hutten de Sprinter 4:23,38 --- 14
    35 Bram Beekman AV PEC 1910 4:24,90 --- 13
    36 Thijs Verheij AV PEC 1910 4:25,42 --- 12
    37 Mike Keizer AV Athlos 4:31,24 --- 11
    38 Lucas Snellink AV PEC 1910 4:31,29 --- 10
    39 Matthijs v... der Leij Flevo Delta 5:27,73 --- 9
    40 Jelle Hofenk de Sprinter 5:35,35 --- 8
    Senna Beuckens AV NOP DNS --- 0
    Robin Hegeman AV NOP DNS --- 0
    Adrian van Gulik AV Athlos DNS --- 0
    Lasse van der Boom AV Athlos DNS --- 0
    Kars Groothuismink AV PEC 1910 DNS --- 0
    Thijmen Willemsen AV Salland DNS --- 0
    Ole de Vries de Sprinter DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 80 meter horden Jongens Junior D

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Bruce Boon Flevo Delta 14,00 +1.2 m/s--- 47
    2 Thijmen Middelkamp AV Athlos 14,67 -0.5 m/s--- 46
    3 Roel Wielstra AV NOP 15,10 -0.5 m/s--- 45
    4 Kimani Sankon AV PEC 1910 15,45 +2.0 m/s--- 44
    5 Han Jona Verbaan AV NOP 15,67 +2.0 m/s--- 43
    6 Luuk van der Maaten AV Athlos 15,73 +1.7 m/s--- 42
    7 Thijs van der Maaten AV Athlos 15,76 +1.7 m/s--- 41
    8 Tom ter Haar AV NOP 15,80 +2.0 m/s--- 40
    9 Bram Beekman AV PEC 1910 16,07 +2.0 m/s--- 39
    10 Jean-Fanel...en Heuvel AV PEC 1910 16,10 -0.5 m/s--- 38
    11 Maarten Sijbrandy Flevo Delta 16,13 -0.5 m/s--- 37
    12 Soufian Tamrouti Isala `96 16,22 -0.4 m/s--- 36
    13 Willem van...er Sluijs AV Athlos 16,46 +2.0 m/s--- 35
    14 Jeppe Kranendijk AV Salland 16,54 +1.7 m/s--- 34
    15 Mika van Mierlo Isala `96 16,55 +1.7 m/s--- 33
    16 Luca Kasper AV Salland 16,66 -0.4 m/s--- 32
    17 Renger Zeeman AV Athlos 16,74 -0.4 m/s--- 31
    18 Senna Beuckens AV NOP 16,80 -0.5 m/s--- 30
    19 Bengt Veldhuis AV PEC 1910 17,03 +0.2 m/s--- 29
    20 Ryan Honders Flevo Delta 17,04 +2.0 m/s--- 28
    20 Cas van der Vegt AV Salland 17,04 +0.2 m/s--- 28
    22 Cas Kanis Isala `96 17,07 +1.2 m/s--- 26
    23 Levi Bruins AV PEC 1910 17,14 -0.5 m/s--- 25
    24 Ruben van der Horst Isala `96 17,24 +1.7 m/s--- 24
    25 Mohamed Bouzalmat AV Athlos 17,33 +1.2 m/s--- 23
    26 Isas Prinsen AV NOP 17,35 +1.7 m/s--- 22
    27 Maarten Scholte Flevo Delta 17,44 +1.7 m/s--- 21
    28 Bram Eleveld AV Athlos 17,45 +0.2 m/s--- 20
    29 Tristan Overtoom AV NOP 17,76 -0.4 m/s--- 19
    30 Rick Aartsen AV Athlos 17,78 +2.0 m/s--- 18
    31 Lucas Snellink AV PEC 1910 17,85 -0.5 m/s--- 17
    32 Bart Hutten de Sprinter 17,95 -0.4 m/s--- 16
    33 Bram van Gerven AV PEC 1910 18,12 +1.2 m/s--- 15
    34 Tygo Schuurkamp AV Athlos 18,56 +0.2 m/s--- 14
    35 Thijs Verheij AV PEC 1910 18,78 -0.4 m/s--- 13
    36 Ole de Vries de Sprinter 18,91 +1.2 m/s--- 12
    37 Jaap Zoon Flevo Delta 19,05 +1.7 m/s--- 11
    38 Mike Bossers Flevo Delta 19,07 -0.4 m/s--- 10
    39 Daan Scholte AV Athlos 19,17 +0.2 m/s--- 9
    40 Mike Keizer AV Athlos 19,82 +0.2 m/s--- 8
    41 Matthijs v... der Leij Flevo Delta 36,11 +1.2 m/s--- 7
    42 Jelle Hofenk de Sprinter 39,39 +1.2 m/s--- 6
    Robin Hegeman AV NOP DNS --- 0
    Adrian van Gulik AV Athlos DNS --- 0
    Lasse van der Boom AV Athlos DNS --- 0
    Kars Groothuismink AV PEC 1910 DNS --- 0
    Thijmen Willemsen AV Salland DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior D

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Ryan Honders Flevo Delta 19,28 --- 47
    2 Jean-Fanel...en Heuvel AV PEC 1910 18,77 --- 46
    3 Levi Bruins AV PEC 1910 18,71 --- 45
    4 Kimani Sankon AV PEC 1910 16,83 --- 44
    5 Han Jona Verbaan AV NOP 16,77 --- 43
    6 Bruce Boon Flevo Delta 16,54 --- 42
    7 Tristan Overtoom AV NOP 16,18 --- 41
    8 Rick Aartsen AV Athlos 16,03 --- 40
    9 Roel Wielstra AV NOP 15,75 --- 39
    10 Bram Beekman AV PEC 1910 15,58 --- 38
    11 Thijmen Middelkamp AV Athlos 15,50 --- 37
    12 Bengt Veldhuis AV PEC 1910 15,41 --- 36
    12 Cas van der Vegt AV Salland 15,41 --- 36
    14 Mike Bossers Flevo Delta 14,77 --- 34
    15 Bram Eleveld AV Athlos 14,29 --- 33
    16 Lucas Snellink AV PEC 1910 14,18 --- 32
    17 Tom ter Haar AV NOP 14,00 --- 31
    18 Maarten Scholte Flevo Delta 13,78 --- 30
    19 Ruben van der Horst Isala `96 13,67 --- 29
    20 Thijs Verheij AV PEC 1910 13,09 --- 28
    20 Mika van Mierlo Isala `96 13,09 --- 28
    22 Renger Zeeman AV Athlos 13,05 --- 26
    23 Bart Hutten de Sprinter 12,14 --- 25
    24 Soufian Tamrouti Isala `96 12,07 --- 24
    25 Thijs van der Maaten AV Athlos 11,89 --- 23
    26 Cas Kanis Isala `96 11,78 --- 22
    27 Luuk van der Maaten AV Athlos 11,77 --- 21
    28 Jaap Zoon Flevo Delta 11,57 --- 20
    29 Isas Prinsen AV NOP 11,50 --- 19
    30 Tygo Schuurkamp AV Athlos 11,35 --- 18
    31 Ole de Vries de Sprinter 11,33 --- 17
    32 Maarten Sijbrandy Flevo Delta 11,19 --- 16
    33 Daan Scholte AV Athlos 11,10 --- 15
    34 Jeppe Kranendijk AV Salland 10,62 --- 14
    35 Luca Kasper AV Salland 10,14 --- 13
    36 Willem van...er Sluijs AV Athlos 10,02 --- 12
    37 Jelle Hofenk de Sprinter 10,01 --- 11
    38 Mike Keizer AV Athlos 9,14 --- 10
    39 Bram van Gerven AV PEC 1910 8,94 --- 9
    40 Mohamed Bouzalmat AV Athlos 8,66 --- 8
    41 Matthijs v... der Leij Flevo Delta 6,68 --- 7
    Senna Beuckens AV NOP DNS --- 0
    Robin Hegeman AV NOP DNS --- 0
    Adrian van Gulik AV Athlos DNS --- 0
    Lasse van der Boom AV Athlos DNS --- 0
    Kars Groothuismink AV PEC 1910 DNS --- 0
    Thijmen Willemsen AV Salland DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Jongens Junior D

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Luuk van der Maaten AV Athlos 1,45 --- 47
    1 Jean-Fanel...en Heuvel AV PEC 1910 1,45 --- 47
    1 Mika van Mierlo Isala `96 1,45 --- 47
    4 Bram Eleveld AV Athlos 1,40 --- 44
    4 Bruce Boon Flevo Delta 1,40 --- 44
    6 Roel Wielstra AV NOP 1,35 --- 42
    6 Bram Beekman AV PEC 1910 1,35 --- 42
    6 Cas van der Vegt AV Salland 1,35 --- 42
    6 Soufian Tamrouti Isala `96 1,35 --- 42
    10 Thijs van der Maaten AV Athlos 1,30 --- 38
    10 Thijmen Middelkamp AV Athlos 1,30 --- 38
    10 Ryan Honders Flevo Delta 1,30 --- 38
    13 Han Jona Verbaan AV NOP 1,25 --- 35
    13 Renger Zeeman AV Athlos 1,25 --- 35
    13 Mike Bossers Flevo Delta 1,25 --- 35
    13 Levi Bruins AV PEC 1910 1,25 --- 35
    13 Thijs Verheij AV PEC 1910 1,25 --- 35
    13 Kimani Sankon AV PEC 1910 1,25 --- 35
    13 Lucas Snellink AV PEC 1910 1,25 --- 35
    13 Cas Kanis Isala `96 1,25 --- 35
    21 Isas Prinsen AV NOP 1,20 --- 27
    21 Tom ter Haar AV NOP 1,20 --- 27
    21 Bengt Veldhuis AV PEC 1910 1,20 --- 27
    21 Luca Kasper AV Salland 1,20 --- 27
    21 Ruben van der Horst Isala `96 1,20 --- 27
    26 Tristan Overtoom AV NOP 1,15 --- 22
    26 Mohamed Bouzalmat AV Athlos 1,15 --- 22
    26 Daan Scholte AV Athlos 1,15 --- 22
    26 Rick Aartsen AV Athlos 1,15 --- 22
    26 Jeppe Kranendijk AV Salland 1,15 --- 22
    31 Tygo Schuurkamp AV Athlos 1,10 --- 17
    31 Maarten Sijbrandy Flevo Delta 1,10 --- 17
    31 Bram van Gerven AV PEC 1910 1,10 --- 17
    34 Maarten Scholte Flevo Delta 1,05 --- 14
    35 Mike Keizer AV Athlos 1,00 --- 13
    35 Ole de Vries de Sprinter 1,00 --- 13
    37 Jaap Zoon Flevo Delta 0,95 --- 11
    37 Jelle Hofenk de Sprinter 0,95 --- 11
    39 Matthijs v... der Leij Flevo Delta 0,90 --- 9
    Willem van...er Sluijs AV Athlos NM --- 0
    Bart Hutten de Sprinter NM --- 0
    Senna Beuckens AV NOP DNS --- 0
    Robin Hegeman AV NOP DNS --- 0
    Adrian van Gulik AV Athlos DNS --- 0
    Lasse van der Boom AV Athlos DNS --- 0
    Kars Groothuismink AV PEC 1910 DNS --- 0
    Thijmen Willemsen AV Salland DNS --- 0