Uitslagen Brabantse Kampioenschappen junioren CD

Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Maarten Debeij Eindhoven 12,03Q +0.5 m/s11,91
2 Mats Merkelbach PH 12,04Q -1.0 m/s12,10
3 Timo den Hollander GVAC 12,06Q +0.5 m/s12,35
4 Juno Schuwer Eindhoven 12,24Q +2.3 m/s12,14
5 Rens de Graauw PH 12,29Q -1.0 m/s12,63
6 Ryan Peters AV Oss `78 12,39Q +2.3 m/s12,27
7 Ties van Beek AV Sprint 12,44Q -1.0 m/s12,27
8 Max Stofkoper GVAC 12,46Q +0.5 m/s12,34
9 Lars van Velzen PH 12,54Q +2.3 m/s12,72
10 Thom Schipperen Scorpio 12,67q +2.3 m/s12,70
11 Gianni Brunken AV Sprint 12,67q +0.5 m/s12,86
12 Jurn Strik LGDR 12,79q -1.0 m/s12,76
13 Niels de Haas HAC 13,11q +2.3 m/s13,67
14 Max Munsters Eindhoven 13,34q +0.5 m/s13,36
15 Rob van Nassau HAC 13,49q +2.3 m/s13,67
16 Mike van Wouwe ATH 13,70q -1.0 m/s13,46
17 Chiel Hulshof PH 14,11 -1.0 m/s14,11
18 Pelle Mutsaers Eindhoven 14,64 +0.5 m/s14,92



Jongens Junior C - 100 meter halve finale

# Naam Res OBP
1 Juno Schuwer Eindhoven 11,97Q +1.3 m/s---
1 Mats Merkelbach PH 11,97Q +1.3 m/s---
3 Maarten Debeij Eindhoven 12,09Q +1.2 m/s---
4 Timo den Hollander GVAC 12,14Q +1.2 m/s---
5 Max Stofkoper GVAC 12,42Q +1.2 m/s---
6 Rens de Graauw PH 12,45q +1.2 m/s---
7 Ties van Beek AV Sprint 12,52Q +1.3 m/s---
8 Lars van Velzen PH 12,53q +1.2 m/s---
9 Ryan Peters AV Oss `78 12,57 +1.3 m/s---
10 Gianni Brunken AV Sprint 12,69 +1.3 m/s---
11 Thom Schipperen Scorpio 12,83 +1.3 m/s---
12 Jurn Strik LGDR 12,86 +1.2 m/s---
13 Niels de Haas HAC 12,99 +1.2 m/s---
14 Rob van Nassau HAC 13,59 +1.3 m/s---
15 Mike van Wouwe ATH 13,75 +1.2 m/s---
Max Munsters Eindhoven DNS ---



Jongens Junior C - 100 meter finale

# Naam Res OBP
1 Mats Merkelbach PH 11,92 -0.6 m/s---
2 Juno Schuwer Eindhoven 11,94 -0.6 m/s---
3 Maarten Debeij Eindhoven 12,15 -0.6 m/s---
4 Timo den Hollander GVAC 12,17 -0.6 m/s---
5 Rens de Graauw PH 12,47 -0.6 m/s---
6 Max Stofkoper GVAC 12,53 -0.6 m/s---
7 Lars van Velzen PH 12,64 -0.6 m/s---
8 Ties van Beek AV Sprint 12,80 -0.6 m/s---



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Job Visscher Spado 2:06,39 2:07,01
2 Jack Abernethy Eindhoven 2:06,88 2:05,11
3 Daan Roosenschoon GVAC 2:08,66 2:08,51
4 Niels Bosma Taxandria 2:09,06 2:09,74
5 Thijs van Lith ATH 2:09,36 2:05,48
6 Tom Honings LGDR 2:09,94 2:13,26
7 Matthijs Verbeek Spado 2:14,50 2:18,11
8 Sijmen Doorakkers Atledo 2:15,70 2:09,00
9 Jurn Strik LGDR 2:18,93 2:17,50
10 Niels de Haas HAC 2:19,18 2:20,52
11 Lucas Jansen AV Oss `78 2:27,28 2:23,64
12 Gijs Houtman PH 2:28,89 2:23,75



Jongens Junior C - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Lars Laros Scorpio 4:23,60 4:23,60
2 Ernson van den Bos THOR 4:25,67 4,30
3 Guus Winkelman Eindhoven 4:33,61 4:28,23
4 Tom van Schijndel AVGM 4:40,84 4:58,34
5 Matthijs v...den Broek AVGM 4:43,94 5:09,40
Ids van Korven Eindhoven DNS 4:20,96
Merlijn va...er Velden Eindhoven DNS 4:39,78
William Webster GVAC DNS 4:34,42



Jongens Junior C - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Maarten Debeij Eindhoven 14,52Q +1.3 m/s14,48
2 Rens de Graauw PH 15,40Q +0.6 m/s14,75
3 Juno Schuwer Eindhoven 15,89Q +0.6 m/s15,40
4 Gianni Brunken AV Sprint 16,01Q +0.6 m/s16,70
4 Ramon Biondina Spado 16,01Q +1.3 m/s16,50
6 Ties van Beek AV Sprint 16,21Q +1.3 m/s16,41
7 Mike van Wouwe ATH 17,92q +1.3 m/s18,17
8 Lucas Jansen AV Oss `78 19,06q +0.6 m/s18,15
Chiel Hulshof PH DNS 18,85



Jongens Junior C - 100 meter horden finale

# Naam Res OBP
1 Maarten Debeij Eindhoven 14,24 +1.0 m/s---
2 Rens de Graauw PH 14,90 +1.0 m/s---
3 Juno Schuwer Eindhoven 15,12 +1.0 m/s---
4 Ramon Biondina Spado 15,79 +1.0 m/s---
5 Gianni Brunken AV Sprint 15,81 +1.0 m/s---
6 Ties van Beek AV Sprint 16,63 +1.0 m/s---
7 Mike van Wouwe ATH 18,51 +1.0 m/s---
Lucas Jansen AV Oss `78 DNS ---



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Prins Hendrik JC Prins Hendrik - JJC 4 46,64 850
2 GVAC JC GVAC - JJC 4 48,45 774
3 Loopgroep Deurne JC Lopersgroep Deurne - JJC 4 49,75 723
4 Eindhoven Atletiek JC Eindhoven Atletiek - JJC 4 51,84 645
5 Spado JC Spado - JJC 4 DQ 0



Jongens Junior C - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Koen Zandvliet Scorpio X 32,92 38,94 36,77 38,91 41,12 41,12 40,45
2 Max van Velzen PH 37,11 X 38,91 35,83 35,45 X 38,91 40,50
3 Rens de Graauw PH 36,92 38,06 X X 33,40 37,89 38,06 36,92
4 Jelmer van Leerdam PH 26,08 23,35 33,90 27,07 35,77 32,78 35,77 33,15
5 Rick Mallens AV Sprint 27,16 29,68 28,40 29,54 30,21 X 30,21 32,42
6 Chuck Pols Scorpio 27,58 25,58 26,45 27,65 21,91 X 27,65 30,22
7 Lucas Witlox AV Oss `78 23,22 22,38 22,79 19,32 X X 23,22 30,73
8 Tom Honings LGDR 21,72 21,67 18,13 X 21,26 X 21,72 22,27
9 Rob van Nassau HAC X 17,38 19,10 19,10 18,85
10 Sem Van Campen AV Sprint 14,90 X 14,53 14,90 16,90



Jongens Junior C - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Mats Merkelbach PH 13,06 13,51 12,54 12,47 12,64 X 13,51 13,78
2 Jelmer van Leerdam PH 10,54 11,00 10,53 10,42 11,39 11,19 11,39 10,94
3 Thom Schipperen Scorpio 11,06 10,85 11,29 10,68 X 11,16 11,29 11,20
4 Timo den Hollander GVAC 9,81 10,45 10,34 10,99 11,13 11,03 11,13 10,76
5 Tom van Schijndel AVGM 10,11 10,59 9,91 10,05 10,17 10,54 10,59 10,76
6 Koen Zandvliet Scorpio 8,93 8,87 10,20 X 10,12 10,07 10,20 10,05
7 Chuck Pols Scorpio 9,17 9,86 8,91 9,25 9,09 8,30 9,86 10,20
8 Rick Mallens AV Sprint 9,19 9,28 9,82 9,76 9,53 9,74 9,82 10,51



Jongens Junior C - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Sijmen Doorakkers Atledo 35,43 37,35 37,01 45,21 44,50 38,45 45,21 42,65
2 Mats Merkelbach PH 42,18 40,95 43,47 41,52 X 43,47 43,08
3 Max van Velzen PH 40,09 41,17 42,93 42,34 38,00 39,82 42,93 41,51
4 Floris Nolet PH 41,15 38,57 39,28 39,06 37,95 42,59 42,59 43,29
5 Carlo Schoonen HAC 37,92 35,96 37,52 39,09 41,96 X 41,96 41,15
6 Robbert Maas Spado 37,88 32,63 39,55 40,53 40,16 36,96 40,53 35,10
7 Tom Michielsen AVGM 37,95 29,62 35,85 X 37,95 37,46
8 Benjamin ...bbelstein PH 33,76 29,62 31,68 33,01 33,87 30,91 33,87 36,33
9 Rens de Graauw PH 33,24 29,74 32,62 33,24 40,51
10 Chuck Pols Scorpio 29,86 31,54 31,95 31,95 37,54
11 Jelmer van Leerdam PH X 31,73 X 31,73 32,37
12 Joep Teisman Eindhoven 31,20 29,03 X 31,20 30,84
13 Tom van Schijndel AVGM 25,83 X X 25,83 42,10
14 Pelle Mutsaers Eindhoven 22,20 X 25,62 25,62 20,61
15 Ryan Peters AV Oss `78 24,68 25,23 24,82 25,23 25,67
16 Lucas van der Leij Eindhoven 23,56 X 21,34 23,56 22,68
Sem Van Campen AV Sprint - - - DNS 18,41



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Maarten Debeij Eindhoven 1,85 1,85
2 Floris Nolet PH 1,75 1,75
3 Finn de Graaf AV Attila 1,70 1,75
4 Jelmer van Leerdam PH 1,65 1,55
5 Tom Michielsen AVGM 1,60 1,70
5 Han Baselier LGDR 1,60 1,60
7 Lucas Jansen AV Oss `78 1,50 1,55
7 Jens Piket Eindhoven 1,50 1,45
9 Lucas van der Leij Eindhoven 1,40 1,40
Julius Geertsma PH NM 1,75
Daan Roosenschoon GVAC DNS 1,65



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Floris Nolet PH 6,01 X X - - 6,10 6,10 +0.2 m/s6,07
2 Daan Roosenschoon GVAC 5,49 5,32 5,60 5,48 5,42 5,46 5,60 +0.6 m/s5,84
3 Finn de Graaf AV Attila 5,31 5,28 5,56 5,48 5,47 5,57 5,57 +1.0 m/s5,63
4 Julius Geertsma PH X 5,36 5,51 5,51 X X 5,51 +2.3 m/s5,71
5 Max Stofkoper GVAC 5,26 - 5,36 X 5,00 X 5,36 +0.9 m/s5,48
6 Gianni Brunken AV Sprint 4,52 - 5,18 4,76 4,63 4,58 5,18 +0.7 m/s5,14
7 Joep Teisman Eindhoven 4,78 4,42 5,01 4,71 4,89 X 5,01 +0.9 m/s4,96
8 Max Munsters Eindhoven 4,32 4,62 4,93 4,67 - 4,74 4,93 +0.5 m/s4,71
9 Jens Piket Eindhoven 4,65 4,62 4,71 - 4,71 +2.0 m/s4,58
10 Han Baselier LGDR 4,52 4,70 4,52 4,70 +1.8 m/s4,68
11 Lucas Jansen AV Oss `78 4,39 4,50 4,70 4,70 +1.4 m/s4,52
12 Rob van Nassau HAC 4,43 - 4,43 4,43 +1.5 m/s4,46
13 Thom Schipperen Scorpio 4,35 - 4,40 4,40 +0.4 m/s4,60
14 Sem Van Campen AV Sprint 3,75 3,87 4,14 4,14 +2.0 m/s3,82
15 Ryan Peters AV Oss `78 4,12 - - 4,12 +1.3 m/s5,05
16 David van Warmerdam Eindhoven X 4,10 X 4,10 +1.2 m/s4,80
Pelle Mutsaers Eindhoven - - - DNS 4,14
Chiel Hulshof PH - - DNS 4,43



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Harm van d...erkmortel LGDR 10,56Q +0.9 m/s10,30
2 Jaco Delissen AV Attila 10,62Q +0.5 m/s11,29
3 Unisa Bangura AV De Keien 10,70Q +1.5 m/s10,73
4 Yannick van Dijk PH 10,81Q +0.5 m/s10,80
4 Stijn Hendriks Scorpio 10,81Q +0.5 m/s10,54
6 Ryan Rooijackers GAC Gemert 11,03Q +1.5 m/s10,79
7 Joost van Mierlo HAC 11,05Q +0.9 m/s10,95
8 Pepijn Roels AV Sprint 11,11Q +1.5 m/s11,19
9 Cas van Gorp Taxandria 11,23q +1.5 m/s11,16
10 Viggo Tijbosch VOLO 11,28Q +0.9 m/s11,13
11 Koen Diepen PH 11,31q +0.5 m/s11,15
12 Lucas Geerts Taxandria 11,34q +0.5 m/s11,40
13 Jasper van... Oetelaar AV Marvel 11,49q +1.5 m/s11,43
14 Jasper de Wit JSPR 11,54q +0.9 m/s11,33
15 Milan Watzeels AV Attila 11,57q +0.9 m/s11,40
16 Bram Schutte PH 11,61q +0.9 m/s11,87
17 Mathys Vermeulen AV Attila 11,62 +0.9 m/s11,81
18 Joep ten Houten HAC 11,86 +0.5 m/s11,94
19 Dieter Stolzenbach PH 11,87 +0.5 m/s11,64
19 Timo Klomp ATH 11,87 +1.5 m/s11,41
21 Finn Verhoeff PH 12,12 +1.5 m/s12,19
22 Roel van Engeland HAC 12,26 +1.5 m/s12,03
23 Stijn Hilhorst JSPR 12,85 +0.9 m/s12,71
24 Kamiel Watzeels AV Attila 13,06 +0.5 m/s12,71



Jongens Junior D - 80 meter halve finale

# Naam Res OBP
1 Stijn Hendriks Scorpio 10,50Q +0.7 m/s---
2 Harm van d...erkmortel LGDR 10,52Q +0.7 m/s---
3 Jaco Delissen AV Attila 10,60Q +0.3 m/s---
4 Unisa Bangura AV De Keien 10,68Q +0.3 m/s---
5 Ryan Rooijackers GAC Gemert 11,09Q +0.3 m/s---
6 Joost van Mierlo HAC 11,15q +0.3 m/s---
7 Pepijn Roels AV Sprint 11,31Q +0.7 m/s---
8 Koen Diepen PH 11,43q +0.3 m/s---
9 Viggo Tijbosch VOLO 11,60 +0.7 m/s---
9 Lucas Geerts Taxandria 11,60 +0.7 m/s---
11 Cas van Gorp Taxandria 11,61 +0.3 m/s---
12 Jasper de Wit JSPR 11,64 +0.3 m/s---
13 Milan Watzeels AV Attila 12,17 +0.3 m/s---
Jasper van... Oetelaar AV Marvel DNS ---
Yannick van Dijk PH DNS ---
Bram Schutte PH DNS ---



Jongens Junior D - 80 meter finale

# Naam Res OBP
1 Harm van d...erkmortel LGDR 10,40 +0.6 m/s---
2 Stijn Hendriks Scorpio 10,48 +0.6 m/s---
3 Unisa Bangura AV De Keien 10,52 +0.6 m/s---
4 Jaco Delissen AV Attila 10,56 +0.6 m/s---
5 Ryan Rooijackers GAC Gemert 10,95 +0.6 m/s---
6 Pepijn Roels AV Sprint 11,11 +0.6 m/s---
7 Joost van Mierlo HAC 11,23 +0.6 m/s---
8 Koen Diepen PH 11,35 +0.6 m/s---



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Niels Laros Scorpio 3:00,00 2:54,90
2 Ryan Rooijackers GAC Gemert 3:07,73 3:00,44
3 Lans Timmermans PH 3:07,90 3:12,00
4 Cas van Gorp Taxandria 3:07,91 3:15,65
5 Milan Watzeels AV Attila 3:13,01 3:09,79
6 Jake Romijn PH 3:14,14 3:13,85
7 Timo Klomp ATH 3:16,73 3:19,62
8 Sven Grooters PH 3:19,40 3:25,70
9 Koen Diepen PH 3:19,75 3:13,11
10 Jeroen van Lith ATH 3:22,07 3:26,49
11 Arno Raymakers HAC 3:26,14 3:25,04
12 Pepijn Roels AV Sprint 3:26,70 3:47,75
13 Thorben Segers Eindhoven 3:27,39 3:27,00
14 Max de Kruijf PH 3:27,47 3:16,63
15 Dinand Weerts ATH 3:35,66 3:30,47
16 Stijn Hilhorst JSPR 3:45,16 3:45,01
17 Kamiel Watzeels AV Attila 4:00,73 3:33,66
Thomas van Orsouw AV Oss `78 DNS 3:18,02
Gijs van Lieshout HAC DNS 3:21,74
Yannick van Dijk PH DNS 3:25,71



Jongens Junior D - 80 meter horden

# Naam Res OBP
1 Stijn Hendriks Scorpio 12,14Q -0.1 m/s11,86
2 Tim Pelkmans AV Sprint 12,76Q +1.5 m/s12,53
3 Tibbe Teunissen AV Sprint 14,04Q +1.5 m/s13,85
4 Gijs van Lieshout HAC 14,34Q -0.1 m/s14,79
5 Lans Timmermans PH 14,85Q -0.1 m/s14,60
6 Finn Verhoeff PH 15,41Q +1.5 m/s14,96
7 Jasper de Wit JSPR 15,56q +1.5 m/s15,00
8 Lucas Geerts Taxandria 15,70q -0.1 m/s15,97
9 Viggo Tijbosch VOLO 16,00 -0.1 m/s15,12
10 Dieter Stolzenbach PH 16,38 -0.1 m/s15,10
11 Mathys Vermeulen AV Attila 16,80 +1.5 m/s15,94
Thomas van Orsouw AV Oss `78 DNS 15,80



Jongens Junior D - 80 meter horden finale

# Naam Res OBP
1 Stijn Hendriks Scorpio 12,03 +0.5 m/s---
2 Tim Pelkmans AV Sprint 12,31 +0.5 m/s---
3 Tibbe Teunissen AV Sprint 13,95 +0.5 m/s---
4 Gijs van Lieshout HAC 14,50 +0.5 m/s---
5 Lans Timmermans PH 14,66 +0.5 m/s---
6 Finn Verhoeff PH 14,91 +0.5 m/s---
7 Jasper de Wit JSPR 15,50 +0.5 m/s---
Lucas Geerts Taxandria DNS ---



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Sprint JD AV Sprint - JJD 4 42,66 644
2 Prins Hendrik JD -1- Prins Hendrik - JJD 4 42,79 639
3 HAC JD HAC - JJD 4 43,14 624
4 Attila JD AV Attila - JJD 4 43,18 622
5 Prins Hendrik JD -2- Prins Hendrik - JJD 4 45,04 548



Jongens Junior D - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Max Kreeft AV Spiridon 28,89 X X 23,34 X 32,78 32,78 34,60
2 Tygo Naafs AV Spiridon 21,81 X X 25,47 X 31,09 31,09 27,67
3 Koen Diepen PH 17,22 20,20 15,76 20,82 22,87 19,33 22,87 21,07
4 Mark Smolders AV Sprint 19,13 18,52 15,39 14,89 17,51 17,65 19,13 21,69
5 Finn Verhoeff PH 15,26 14,27 17,39 15,73 X 17,37 17,39 14,53
6 Gijs van Lieshout HAC 12,46 16,56 15,69 16,08 15,27 12,47 16,56 17,13
7 Sven Grooters PH 15,01 X 16,25 X 16,11 X 16,25 16,40
8 Jake Romijn PH X 15,30 16,18 13,25 15,18 X 16,18 18,72
9 Roel van Engeland HAC 15,08 13,77 11,44 - - - 15,08 15,82
10 Dinand Weerts ATH X X 13,07 - - - 13,07 22,00



Jongens Junior D - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Max Kreeft AV Spiridon 12,59 12,02 11,40 11,79 11,64 12,19 12,59 12,29
2 Ryan Jansen Scorpio X 9,66 9,56 9,12 9,81 9,68 9,81 9,57
3 Viggo Tijbosch VOLO 7,77 9,58 X 8,79 8,70 9,23 9,58 9,96
4 Unisa Bangura AV De Keien 8,19 8,72 8,19 8,94 8,24 7,67 8,94 8,80
5 Mark Smolders AV Sprint 8,51 8,13 8,65 X 8,58 8,14 8,65 8,03
6 Joey de Hesselle DJA 8,27 8,21 8,17 8,33 8,31 8,54 8,54 8,79
7 Dinand Weerts ATH 7,38 7,74 7,45 7,13 6,74 X 7,74 7,81
8 Jorn Storcken JSPR 4,68 4,87 4,26 4,80 4,77 4,70 4,87 4,97



Jongens Junior D - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Max Kreeft AV Spiridon 31,52 38,20 42,44 33,19 38,88 X 42,44 43,05
2 Tygo Naafs AV Spiridon X 35,16 35,32 33,31 39,19 41,70 41,70 36,72
3 Tim Pelkmans AV Sprint 38,32 35,92 37,01 - 38,48 X 38,48 38,56
4 Ryan Jansen Scorpio 27,56 37,20 30,25 24,51 27,05 X 37,20 33,27
5 Jake Romijn PH 24,95 32,14 31,90 X 26,86 20,50 32,14 34,04
6 Jaco Delissen AV Attila 25,61 25,05 29,99 27,78 27,25 - 29,99 26,14
7 Pim Nuijten Spado 29,58 25,34 25,55 23,92 27,40 28,46 29,58 28,81
8 Joey de Hesselle DJA 23,73 20,87 26,47 28,96 28,93 27,61 28,96 27,34
9 Joep ten Houten HAC 25,98 21,58 23,24 25,98 27,49
10 Joost Winkel AV Sprint 22,24 23,87 24,61 24,61 24,90
11 Sven Grooters PH 19,17 22,84 14,68 22,84 20,99
12 Dinand Weerts ATH 20,19 17,08 22,13 22,13 23,22
13 Max de Kruijf PH 21,50 21,64 19,21 21,64 21,99
14 Jorn Storcken JSPR 12,94 15,29 12,69 15,29 13,00
Ryan Rooijackers GAC Gemert - - - DNS 20,20



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Stijn Hendriks Scorpio 1,65 1,75
2 Joey de Hesselle DJA 1,45 1,50
3 Jake Romijn PH 1,45 1,50
4 Mathys Vermeulen AV Attila 1,30 1,35
5 Mark Smolders AV Sprint 1,20 1,30
Sven Grooters PH NM 1,25
Unisa Bangura AV De Keien DNS 1,35



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Stijn Hendriks Scorpio 4,99 - X 5,25 5,24 5,24 5,25 +1.7 m/s5,40
2 Harm van d...erkmortel LGDR X 4,85 5,20 X X X 5,20 -0.7 m/s4,88
3 Tim Pelkmans AV Sprint 4,70 5,15 5,00 - 5,08 5,11 5,15 +0.1 m/s4,91
4 Tibbe Teunissen AV Sprint 4,70 4,80 X 4,67 4,52 4,58 4,80 +0.2 m/s4,89
5 Viggo Tijbosch VOLO 4,46 - - - 4,71 4,54 4,71 +0.3 m/s4,74
6 Yannick van Dijk PH 4,60 4,65 X 3,83 4,45 - 4,65 +0.5 m/s4,49
7 Jaco Delissen AV Attila X - 4,37 4,33 4,46 4,54 4,54 +0.6 m/s3,82
8 Ryan Rooijackers GAC Gemert 4,22 3,90 4,40 4,41 4,24 4,33 4,41 +1.6 m/s5,10
9 Unisa Bangura AV De Keien 4,17 4,31 3,78 4,31 +0.2 m/s4,10
10 Joost van Mierlo HAC 3,44 - 4,31 4,31 -0.5 m/s4,62
11 Lans Timmermans PH 4,17 4,23 4,26 4,26 +0.0 m/s4,30
12 Lucas Geerts Taxandria 3,87 4,11 4,19 4,19 -1.4 m/s4,09
13 Jasper van... Oetelaar AV Marvel 4,00 - 4,11 4,11 -0.1 m/s4,44
14 Dieter Stolzenbach PH 4,10 - 4,04 4,02 4,10 +1.1 m/s4,41
15 Max de Kruijf PH 4,06 3,79 3,79 4,06 +1.1 m/s4,20
16 Pepijn Roels AV Sprint 4,03 - 3,51 4,03 +0.2 m/s3,78
17 Joost Winkel AV Sprint 3,73 X 3,74 3,74 +0.0 m/s4,17
Thomas van Orsouw AV Oss `78 - DNS 3,97



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Sheenai Muntslag AV Sprint 10,39Q 10,29
2 Femke Kuppens Scorpio 10,66Q -1.2 m/s10,27
3 Lauren van Tits Eindhoven 10,97Q -1.2 m/s11,08
4 Lara Willems ATH 11,02Q 11,22
5 Daantje de Vet PH 11,04Q 11,10
6 Julia van Dijk JSPR 11,13Q -1.2 m/s10,90
6 Laura Büker HAC 11,13q 10,97
8 Emma Spiekman AV Sprint 11,16Q -1.2 m/s11,82
9 Isabel van Bokhoven PH 11,18Q -1.2 m/s11,31
10 Veerle van Son Scorpio 11,24q -1.2 m/s11,05
11 Pien Dehue AV De Keien 11,28Q -1.2 m/s11,34
12 Anouk van Dal DAK 11,29q -1.2 m/s11,28
13 Joy Langewouters HAC 11,30q -1.2 m/s11,15
14 Hanna van der Zalm PH 11,31q -1.2 m/s11,12
15 Annemiek van Iersel PH 11,40q 11,29
16 Amy Pratt Eindhoven 11,55q -1.2 m/s11,25
17 Jawani Bangura AV De Keien 11,56 11,69
18 Nadine van...en Hoogen PH 11,57 -1.2 m/s11,80



Meisjes Junior C - 80 meter halve finale

# Naam Res OBP
1 Sheenai Muntslag AV Sprint 10,29Q -0.1 m/s---
2 Femke Kuppens Scorpio 10,47Q +1.2 m/s---
3 Daantje de Vet PH 10,94Q +1.2 m/s---
4 Lauren van Tits Eindhoven 10,97Q -0.1 m/s---
5 Laura Büker HAC 10,98Q +1.2 m/s---
6 Julia van Dijk JSPR 11,04q +1.2 m/s---
7 Lara Willems ATH 11,05Q -0.1 m/s---
8 Pien Dehue AV De Keien 11,11 -0.1 m/s---
8 Isabel van Bokhoven PH 11,11q +1.2 m/s---
10 Joy Langewouters HAC 11,13 -0.1 m/s---
11 Emma Spiekman AV Sprint 11,16 -0.1 m/s---
12 Veerle van Son Scorpio 11,21 +1.2 m/s---
13 Hanna van der Zalm PH 11,33 +1.2 m/s---
14 Annemiek van Iersel PH 11,34 +1.2 m/s---
15 Anouk van Dal DAK 11,35 -0.1 m/s---
16 Amy Pratt Eindhoven 11,54 -0.1 m/s---



Meisjes Junior C - 80 meter finale

# Naam Res OBP
1 Sheenai Muntslag AV Sprint 10,21 +0.3 m/s---
2 Femke Kuppens Scorpio 10,59 +0.3 m/s---
3 Lauren van Tits Eindhoven 10,85 +0.3 m/s---
4 Julia van Dijk JSPR 11,12 +0.3 m/s---
4 Daantje de Vet PH 11,12 +0.3 m/s---
6 Laura Büker HAC 11,14 +0.3 m/s---
6 Isabel van Bokhoven PH 11,14 +0.3 m/s---
8 Lara Willems ATH 11,23 +0.3 m/s---



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Meike Verdaasdonk Spado 2:22,33 2:22,42
2 Lisanne Schapendonk OLLC 2:23,58 2:22,13
3 Fleur Koeling GVAC 2:24,92 2:27,53
4 Sanne Diepen PH 2:25,94 2:26,14
5 Alida Pinas AV Attila 2:26,49 2:29,79
6 Naomi van Opstal Eindhoven 2:29,70 2:26,48
7 Senna Manders AV De Keien 2:34,36 2:34,86
8 Meike Vermeulen JSPR 2:51,92 2:45,07



Meisjes Junior C - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Yara Schoenmakers Eindhoven 4:46,95 4:48,74
2 Lotte van Orsouw AV Oss `78 5:37,44 5:50,00



Meisjes Junior C - 80 meter horden

# Naam Res OBP
1 Femke Kuppens Scorpio 12,19Q -0.6 m/s11,84
2 Nina Franke AV Oss `78 12,65Q -0.8 m/s11,84
3 Sterre van Bragt PH 12,86Q -0.6 m/s12,83
4 Sheenai Muntslag AV Sprint 13,09Q -0.8 m/s12,76
5 Veerle van Son Scorpio 13,12Q -0.8 m/s13,15
6 Anouk van Dal DAK 13,54Q -0.6 m/s13,72
7 Jule Roelings AV Attila 13,90q -0.8 m/s13,60
8 Annemiek van Iersel PH 14,16q -0.6 m/s13,69
9 Lauren van Tits Eindhoven 14,46 -0.6 m/s12,88
10 Nadine van...en Hoogen PH 14,77 -0.8 m/s13,87
11 Daantje de Vet PH 14,88 -0.6 m/s15,08
12 Laura Büker HAC 16,14 -0.8 m/s15,06



Meisjes Junior C - 80 meter horden finale

# Naam Res OBP
1 Femke Kuppens Scorpio 12,04 -0.1 m/s---
2 Nina Franke AV Oss `78 12,05 -0.1 m/s---
3 Sterre van Bragt PH 12,88 -0.1 m/s---
4 Veerle van Son Scorpio 13,12 -0.1 m/s---
5 Anouk van Dal DAK 13,68 -0.1 m/s---
6 Jule Roelings AV Attila 13,69 -0.1 m/s---
7 Annemiek van Iersel PH 14,05 -0.1 m/s---
Sheenai Muntslag AV Sprint DNS ---



Meisjes Junior C - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Prins Hendrik MC Prins Hendrik - MJC 4 41,93 676
2 HAC MC HAC - MJC 4 43,30 617
3 AV De Keien MC AV De Keien - MJC 4 43,88 594
4 DAK MC DAK - MJC 5 DNF 0



Meisjes Junior C - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Safira den Oudsten AV Spiridon 27,00 X 26,58 X 25,17 28,76 28,76 27,68
2 Roos Ketting AVV X 25,60 22,84 26,09 28,73 28,60 28,73 30,11
3 Mabinty Bangura AV De Keien 27,81 28,13 23,54 24,57 28,27 26,24 28,27 30,35
4 Sanne Diepen PH X 28,08 26,47 22,45 22,55 26,34 28,08 26,61
5 Anouk Klöpping AVV 21,09 X 21,86 23,60 23,43 X 23,60 26,33
6 Meike Schaap HAC 22,39 19,21 17,51 18,53 19,01 20,84 22,39 23,08
7 Karlijn Hoogendorp GVAC 16,34 19,18 18,72 X 18,51 19,91 19,91 20,10
8 Amy Pratt Eindhoven X 18,12 17,99 17,94 X X 18,12 20,26
9 Lotte van Orsouw AV Oss `78 12,68 13,23 13,55 - - - 13,55 15,23



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Mabinty Bangura AV De Keien 10,20 9,86 9,54 9,65 10,63 10,91 10,91 10,92
2 Floor Alessie AV Attila 10,12 9,58 9,25 10,04 9,98 10,26 10,26 10,47
3 Sanne Diepen PH 9,41 8,35 8,98 9,05 9,63 9,79 9,79 9,44
4 Roos Ketting AVV 8,63 9,35 9,33 9,66 9,25 9,10 9,66 10,28
5 Nadine van...en Hoogen PH 8,54 9,02 8,19 8,86 9,04 8,63 9,04 9,10
6 Kirsten Peeters Eindhoven 8,90 8,89 8,66 8,92 8,76 X 8,92 9,67
7 Meike Schaap HAC 8,74 8,34 8,60 8,58 8,86 8,54 8,86 9,19
8 Tessa Van Heeswijk DAK 7,75 8,45 7,19 X 8,29 8,06 8,45 8,22



Meisjes Junior C - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Sanne Diepen PH 31,43 28,26 32,80 - 31,92 27,79 32,80 33,71
2 Anouk Klöpping AVV X 30,70 X X 27,91 30,85 30,85 30,25
3 Kirsten Peeters Eindhoven X 25,79 23,69 25,70 30,15 28,28 30,15 30,09
4 Floor Alessie AV Attila 28,25 26,59 28,98 28,26 28,62 X 28,98 34,99
5 Safira den Oudsten AV Spiridon 26,71 23,08 22,61 26,25 27,71 - 27,71 28,27
6 Nadine van...en Hoogen PH X X 23,05 X X X 23,05 29,05
7 Renske Nuijten Spado 16,07 19,09 21,65 20,43 21,40 18,40 21,65 23,92
8 Nienke van Duren GVAC 15,16 15,73 18,64 17,88 16,29 18,09 18,64 20,00
9 Enola Redering Atledo X 14,62 16,59 16,59 19,40
10 Karlijn Hoogendorp GVAC 16,46 15,99 16,31 16,46 17,13
Anouk Terheijden HAC X X X NM 27,33



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Julia van Dijk JSPR 1,63 1,55
2 Silke Oldenkamp AV De Keien 1,55 1,55
3 Floor Alessie AV Attila 1,55 1,53
4 Jule Roelings AV Attila 1,50 1,50
4 Anne van Nierop DAK 1,50 1,52
4 Sem Rijnders THOR 1,50 1,51
7 Meike Vermeulen JSPR 1,45 1,45
7 Nienke van Duren GVAC 1,45 1,50
7 Sterre van Bragt PH 1,45 1,50
10 Tessa Van Heeswijk DAK 1,30 1,40
11 Enola Redering Atledo 1,20 1,30



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Lauren van Tits Eindhoven X 4,82 X X 4,66 X 4,82 4,57
2 Roos Ketting AVV 4,63 4,61 X 4,72 X 4,79 4,79 4,77
3 Julia van Dijk JSPR 4,44 4,49 4,31 4,66 4,56 4,71 4,71 4,83
4 Anouk van Dal DAK 4,71 4,26 4,11 3,56 4,46 4,64 4,71 4,49
5 Hanna van der Zalm PH X X 4,69 4,70 X 4,67 4,70 4,89
6 Sterre van Bragt PH X 4,49 4,51 4,69 4,55 4,51 4,69 4,55
7 Silke Oldenkamp AV De Keien 4,06 4,03 4,51 4,14 4,30 4,42 4,51 4,51
8 Annemiek van Iersel PH 4,30 4,41 4,46 X 4,47 4,44 4,47 4,82
9 Lara Willems ATH 4,14 4,46 4,15 4,46 4,56
10 Meike Vermeulen JSPR 3,99 4,10 4,12 4,12 4,07
11 Sheenai Muntslag AV Sprint 4,07 3,81 4,01 4,07 4,74
12 Jawani Bangura AV De Keien 3,83 4,05 3,82 4,05 4,14
13 Nienke van Duren GVAC 3,98 4,01 3,84 4,01 4,02
14 Fleur Koeling GVAC 3,99 3,94 3,14 3,99 4,00
15 Enola Redering Atledo 3,73 3,56 3,72 3,73 3,88
16 Mabinty Bangura AV De Keien 3,36 3,47 3,49 3,49 4,50
17 Lotte van Orsouw AV Oss `78 3,33 3,40 - 3,40 3,89



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Nine Fransen AV Sprint 8,34Q +1.2 m/s8,23
2 Trijntje v... Elzakker Spado 8,51Q +0.1 m/s8,27
3 Emma Holst HAC 8,62Q +0.8 m/s8,35
4 Bijou Leto AV Sprint 8,71Q -1.4 m/s8,57
5 Nori Meulendijks HAC 8,73Q -1.4 m/s8,56
6 Barbara Karremans AV Attila 8,75Q +0.8 m/s8,63
7 Sam de Vaan Taxandria 8,80Q +1.2 m/s8,91
8 Amber Broeren THOR 8,94Q +0.1 m/s8,74
9 Arwen Narayanan AV Sprint 8,95Q +1.2 m/s8,86
10 Isa Poels AV De Keien 9,03Q +0.1 m/s8,95
11 Anouk Verdaasdonk Spado 9,14Q +0.8 m/s8,97
12 Jip Janga AV De Keien 9,17q +1.2 m/s9,24
13 Gwen Bogers HAC 9,23Q -1.4 m/s9,12
14 Nyssa Engels HAC 9,26q +1.2 m/s9,22
15 Merle Büker HAC 9,32q +0.8 m/s9,28
16 Lise Romijn PH 9,40q +0.1 m/s9,22
17 Emmelie Schraven PH 9,43 -1.4 m/s9,30
18 Kaylee Damen ACHL 9,53 +1.2 m/s9,65
19 Femke Reijs AV Oss `78 9,56 +1.2 m/s9,75
20 Renée Overmeijer PH 9,59 +0.1 m/s9,26
21 Demi de Vries HAC 9,61 +0.8 m/s9,20
22 Julia Haverkamp THOR 9,80 +0.1 m/s9,63
23 Marit van der Leij Eindhoven 9,82 -1.4 m/s9,40
Brittany Cools THOR DNS 9,09



Meisjes Junior D - 60 meter halve finale

# Naam Res OBP
1 Nine Fransen AV Sprint 8,38Q +0.5 m/s---
2 Trijntje v... Elzakker Spado 8,40Q +0.9 m/s---
3 Emma Holst HAC 8,53Q +0.9 m/s---
3 Nori Meulendijks HAC 8,53Q +0.5 m/s---
5 Barbara Karremans AV Attila 8,62Q +0.9 m/s---
6 Bijou Leto AV Sprint 8,72Q +0.5 m/s---
6 Sam de Vaan Taxandria 8,72q +0.9 m/s---
8 Amber Broeren THOR 8,89q +0.5 m/s---
9 Arwen Narayanan AV Sprint 8,96 +0.5 m/s---
10 Isa Poels AV De Keien 8,99 +0.9 m/s---
11 Jip Janga AV De Keien 9,09 +0.5 m/s---
11 Anouk Verdaasdonk Spado 9,09 +0.9 m/s---
13 Merle Büker HAC 9,25 +0.9 m/s---
14 Gwen Bogers HAC 9,26 +0.5 m/s---
15 Nyssa Engels HAC 9,29 +0.9 m/s---
15 Lise Romijn PH 9,29 +0.5 m/s---



Meisjes Junior D - 60 meter finale

# Naam Res OBP
1 Nine Fransen AV Sprint 8,31 +0.8 m/s---
2 Trijntje v... Elzakker Spado 8,51 +0.8 m/s---
3 Nori Meulendijks HAC 8,53 +0.8 m/s---
4 Barbara Karremans AV Attila 8,68 +0.8 m/s---
5 Bijou Leto AV Sprint 8,73 +0.8 m/s---
6 Emma Holst HAC 8,78 +0.8 m/s---
7 Sam de Vaan Taxandria 8,91 +0.8 m/s---
8 Amber Broeren THOR 8,98 +0.8 m/s---



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Bo Spoor ATH 3:05,90 3:06,60
2 Bieke Schipperen Scorpio 3:07,20 3:05,92
3 Eva Kok Eindhoven 3:11,32 3:10,54
4 Yana van Aarle Eindhoven 3:12,95 3:15,05
5 Anne de Jong Atledo 3:15,42 3:16,46
6 Marit Griep Scorpio 3:18,28 3:23,00
7 Eefke Leeuwis Spado 3:19,39 3:18,16
8 Veerle van Erp AVGM 3:20,36 3:21,09
9 Noa Snijders Eindhoven 3:24,46 3:31,88
10 Emma Bijnen HAC 3:25,98 3:28,60
11 Isis Bakx Spado 3:27,25 3:19,54
12 Lisa Verkaart Spado 3:28,37 3:33,25
13 Demi de Vries HAC 3:30,74 3:25,58
14 Elise Mutsaers Eindhoven 3:31,73 3:32,18
15 Iris Verheij PH 3:33,94 3:33,70
16 Roos de Jong Atledo 3:34,30 3:32,30
17 Evy Loots HAC 3:34,92 3:34,85
Fleur Boender Eindhoven DNS 3:29,00
Brittany Cools THOR DNS 3:20,00



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Hanna van Baast AV Attila 9,67Q +0.1 m/s9,52
2 Trijntje v... Elzakker Spado 9,86Q +0.1 m/s9,56
3 Mikki Lips AV Sprint 9,94Q +0.1 m/s10,08
4 Lotte Haest Spado 10,49Q +0.1 m/s10,44
5 Bijou Leto AV Sprint 10,54Q +0.1 m/s10,29
6 Arwen Narayanan AV Sprint 10,84Q +0.1 m/s10,77
7 Moos van Gendt Eindhoven 11,41q +0.1 m/s11,46
8 Merle Büker HAC 11,52q +0.1 m/s11,51
8 Lise Kappen PH 11,52 +0.1 m/s11,84
10 Yara Vereijken HAC 12,15 +0.1 m/s12,47
11 Emmelie Schraven PH 12,27 +0.1 m/s12,39
12 Gwen Bogers HAC 12,33 +0.1 m/s12,19
13 Lieke Reijs AV Oss `78 12,69 +0.1 m/s12,95
14 Roos de Jong Atledo 12,87 +0.1 m/s13,05
15 Renée Overmeijer PH 13,03 +0.1 m/s13,03
16 Evy Loots HAC 13,38 +0.1 m/s13,16



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm) finale

# Naam Res OBP
1 Hanna van Baast AV Attila 9,54 +0.8 m/s---
2 Trijntje v... Elzakker Spado 9,61 +0.8 m/s---
3 Mikki Lips AV Sprint 10,00 +0.8 m/s---
4 Bijou Leto AV Sprint 10,25 +0.8 m/s---
5 Lotte Haest Spado 10,45 +0.8 m/s---
6 Arwen Narayanan AV Sprint 10,74 +0.8 m/s---
7 Moos van Gendt Eindhoven 11,02 +0.8 m/s---
8 Merle Büker HAC 11,76 +0.8 m/s---



Meisjes Junior D - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Sprint MD AV Sprint - MJD 4 31,38 757
2 HAC MD -1- HAC - MJD 4 32,99 665
3 HAC MD -2- HAC - MJD 4 34,18 602
4 Eindhoven Atletiek MD Eindhoven Atletiek - MJD 4 34,67 578
5 Spado MD Spado - MJD 4 34,83 570
6 THOR MD THOR - MJD 4 35,54 536
7 Prins Hendrik MD -1- Prins Hendrik - MJD 6 35,74 527



Meisjes Junior D - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Lotte Haest Spado 32,92 22,88 32,14 X 28,34 35,05 35,05 35,07
2 Joanne Schaap PH 20,12 X X 19,96 27,24 X 27,24 26,68
3 Moos van Gendt Eindhoven 22,48 X 22,13 23,97 22,22 25,51 25,51 28,11
4 Meike de Graauw PH 19,38 17,86 19,01 15,05 X 18,80 19,38 18,06
5 Anouk van Jeveren Scorpio X 17,59 18,51 16,92 17,26 16,09 18,51 17,59
6 Jill van Gurp AV Attila 16,63 17,19 16,31 X 18,16 18,36 18,36 18,27
7 Janna Bergink AV Attila 12,97 14,86 15,49 17,70 15,67 13,93 17,70 20,13
8 Fleur Verwijmeren ACHL 17,01 17,24 X 15,78 15,74 X 17,24 18,82
9 Yenthe Schaap HAC 14,69 14,90 15,21 - - - 15,21 15,90



Meisjes Junior D - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Lotte Haest Spado 12,96 13,00 X 12,59 13,02 13,24 13,24 13,50
2 Maartje R...senschoon GVAC 9,60 11,07 11,38 10,44 10,08 10,49 11,38 10,51
3 Joanne Schaap PH 9,36 11,09 11,30 10,78 10,57 9,60 11,30 11,73
4 Moos van Gendt Eindhoven 10,40 9,45 9,39 10,44 10,58 10,35 10,58 11,17
5 Eva van Mook THOR X 7,99 X 9,28 9,05 8,77 9,28 9,72
6 Jill van Gurp AV Attila 8,06 9,12 8,77 8,19 X 7,68 9,12 8,03
7 Janna Bergink AV Attila 9,01 7,71 8,66 7,97 8,06 9,01 9,01 8,91
8 Fleur Verwijmeren ACHL 6,55 8,50 8,40 7,38 7,88 8,75 8,75 9,19
9 Yenthe Schaap HAC 7,40 6,87 5,64 7,40 7,75
10 Femke Reijs AV Oss `78 7,35 5,11 X 7,35 7,88
11 Roos de Jong Atledo 6,32 6,90 6,57 6,90 7,67
12 Amalia Biesen AV De Keien 5,50 X 6,33 6,33 7,33
13 Nyssa Engels HAC 4,85 3,97 5,34 5,34 7,15



Meisjes Junior D - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Joanne Schaap PH 29,72 26,77 25,22 34,08 21,79 24,26 34,08 31,48
2 Hanna van Baast AV Attila 32,09 26,91