Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Nine Fransen AV Sprint 8,34Q +1.2 m/s8,23
2 Trijntje v... Elzakker Spado 8,51Q +0.1 m/s8,27
3 Emma Holst HAC 8,62Q +0.8 m/s8,35
4 Bijou Leto AV Sprint 8,71Q -1.4 m/s8,57
5 Nori Meulendijks HAC 8,73Q -1.4 m/s8,56
6 Barbara Karremans AV Attila 8,75Q +0.8 m/s8,63
7 Sam de Vaan Taxandria 8,80Q +1.2 m/s8,91
8 Amber Broeren THOR 8,94Q +0.1 m/s8,74
9 Arwen Narayanan AV Sprint 8,95Q +1.2 m/s8,86
10 Isa Poels AV De Keien 9,03Q +0.1 m/s8,95
11 Anouk Verdaasdonk Spado 9,14Q +0.8 m/s8,97
12 Jip Janga AV De Keien 9,17q +1.2 m/s9,24
13 Gwen Bogers HAC 9,23Q -1.4 m/s9,12
14 Nyssa Engels HAC 9,26q +1.2 m/s9,22
15 Merle Büker HAC 9,32q +0.8 m/s9,28
16 Lise Romijn PH 9,40q +0.1 m/s9,22
17 Emmelie Schraven PH 9,43 -1.4 m/s9,30
18 Kaylee Damen ACHL 9,53 +1.2 m/s9,65
19 Femke Reijs AV Oss `78 9,56 +1.2 m/s9,75
20 Renée Overmeijer PH 9,59 +0.1 m/s9,26
21 Demi de Vries HAC 9,61 +0.8 m/s9,20
22 Julia Haverkamp THOR 9,80 +0.1 m/s9,63
23 Marit van der Leij Eindhoven 9,82 -1.4 m/s9,40
Brittany Cools THOR DNS 9,09

Uitslagen 60 meter halve finale Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Nine Fransen AV Sprint 8,38Q +0.5 m/s---
2 Trijntje v... Elzakker Spado 8,40Q +0.9 m/s---
3 Emma Holst HAC 8,53Q +0.9 m/s---
3 Nori Meulendijks HAC 8,53Q +0.5 m/s---
5 Barbara Karremans AV Attila 8,62Q +0.9 m/s---
6 Bijou Leto AV Sprint 8,72Q +0.5 m/s---
6 Sam de Vaan Taxandria 8,72q +0.9 m/s---
8 Amber Broeren THOR 8,89q +0.5 m/s---
9 Arwen Narayanan AV Sprint 8,96 +0.5 m/s---
10 Isa Poels AV De Keien 8,99 +0.9 m/s---
11 Jip Janga AV De Keien 9,09 +0.5 m/s---
11 Anouk Verdaasdonk Spado 9,09 +0.9 m/s---
13 Merle Büker HAC 9,25 +0.9 m/s---
14 Gwen Bogers HAC 9,26 +0.5 m/s---
15 Nyssa Engels HAC 9,29 +0.9 m/s---
15 Lise Romijn PH 9,29 +0.5 m/s---

Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Nine Fransen AV Sprint 8,31 +0.8 m/s---
2 Trijntje v... Elzakker Spado 8,51 +0.8 m/s---
3 Nori Meulendijks HAC 8,53 +0.8 m/s---
4 Barbara Karremans AV Attila 8,68 +0.8 m/s---
5 Bijou Leto AV Sprint 8,73 +0.8 m/s---
6 Emma Holst HAC 8,78 +0.8 m/s---
7 Sam de Vaan Taxandria 8,91 +0.8 m/s---
8 Amber Broeren THOR 8,98 +0.8 m/s---

Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Hanna van Baast AV Attila 9,67Q +0.1 m/s9,52
2 Trijntje v... Elzakker Spado 9,86Q +0.1 m/s9,56
3 Mikki Lips AV Sprint 9,94Q +0.1 m/s10,08
4 Lotte Haest Spado 10,49Q +0.1 m/s10,44
5 Bijou Leto AV Sprint 10,54Q +0.1 m/s10,29
6 Arwen Narayanan AV Sprint 10,84Q +0.1 m/s10,77
7 Moos van Gendt Eindhoven 11,41q +0.1 m/s11,46
8 Merle Büker HAC 11,52q +0.1 m/s11,51
8 Lise Kappen PH 11,52 +0.1 m/s11,84
10 Yara Vereijken HAC 12,15 +0.1 m/s12,47
11 Emmelie Schraven PH 12,27 +0.1 m/s12,39
12 Gwen Bogers HAC 12,33 +0.1 m/s12,19
13 Lieke Reijs AV Oss `78 12,69 +0.1 m/s12,95
14 Roos de Jong Atledo 12,87 +0.1 m/s13,05
15 Renée Overmeijer PH 13,03 +0.1 m/s13,03
16 Evy Loots HAC 13,38 +0.1 m/s13,16

Uitslagen 60 meter horden (76cm) finale Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Hanna van Baast AV Attila 9,54 +0.8 m/s---
2 Trijntje v... Elzakker Spado 9,61 +0.8 m/s---
3 Mikki Lips AV Sprint 10,00 +0.8 m/s---
4 Bijou Leto AV Sprint 10,25 +0.8 m/s---
5 Lotte Haest Spado 10,45 +0.8 m/s---
6 Arwen Narayanan AV Sprint 10,74 +0.8 m/s---
7 Moos van Gendt Eindhoven 11,02 +0.8 m/s---
8 Merle Büker HAC 11,76 +0.8 m/s---

Uitslagen 4 x 60m Meisjes Junior D

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Sprint MD AV Sprint - MJD 4 31,38 757
2 HAC MD -1- HAC - MJD 4 32,99 665
3 HAC MD -2- HAC - MJD 4 34,18 602
4 Eindhoven Atletiek MD Eindhoven Atletiek - MJD 4 34,67 578
5 Spado MD Spado - MJD 4 34,83 570
6 THOR MD THOR - MJD 4 35,54 536
7 Prins Hendrik MD -1- Prins Hendrik - MJD 6 35,74 527

Uitslagen Discuswerpen Meisjes Junior D

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Lotte Haest Spado 32,92 22,88 32,14 X 28,34 35,05 35,05 35,07
2 Joanne Schaap PH 20,12 X X 19,96 27,24 X 27,24 26,68
3 Moos van Gendt Eindhoven 22,48 X 22,13 23,97 22,22 25,51 25,51 28,11
4 Meike de Graauw PH 19,38 17,86 19,01 15,05 X 18,80 19,38 18,06
5 Anouk van Jeveren Scorpio X 17,59 18,51 16,92 17,26 16,09 18,51 17,59
6 Jill van Gurp AV Attila 16,63 17,19 16,31 X 18,16 18,36 18,36 18,27
7 Janna Bergink AV Attila 12,97 14,86 15,49 17,70 15,67 13,93 17,70 20,13
8 Fleur Verwijmeren ACHL 17,01 17,24 X 15,78 15,74 X 17,24 18,82
9 Yenthe Schaap HAC 14,69 14,90 15,21 - - - 15,21 15,90

Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior D

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Lotte Haest Spado 12,96 13,00 X 12,59 13,02 13,24 13,24 13,50
2 Maartje R...senschoon GVAC 9,60 11,07 11,38 10,44 10,08 10,49 11,38 10,51
3 Joanne Schaap PH 9,36 11,09 11,30 10,78 10,57 9,60 11,30 11,73
4 Moos van Gendt Eindhoven 10,40 9,45 9,39 10,44 10,58 10,35 10,58 11,17
5 Eva van Mook THOR X 7,99 X 9,28 9,05 8,77 9,28 9,72
6 Jill van Gurp AV Attila 8,06 9,12 8,77 8,19 X 7,68 9,12 8,03
7 Janna Bergink AV Attila 9,01 7,71 8,66 7,97 8,06 9,01 9,01 8,91
8 Fleur Verwijmeren ACHL 6,55 8,50 8,40 7,38 7,88 8,75 8,75 9,19
9 Yenthe Schaap HAC 7,40 6,87 5,64 7,40 7,75
10 Femke Reijs AV Oss `78 7,35 5,11 X 7,35 7,88
11 Roos de Jong Atledo 6,32 6,90 6,57 6,90 7,67
12 Amalia Biesen AV De Keien 5,50 X 6,33 6,33 7,33
13 Nyssa Engels HAC 4,85 3,97 5,34 5,34 7,15

Uitslagen Speerwerpen Meisjes Junior D

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Joanne Schaap PH 29,72 26,77 25,22 34,08 21,79 24,26 34,08 31,48
2 Hanna van Baast AV Attila 32,09 26,91 29,96 - - - 32,09 33,46
3 Moos van Gendt Eindhoven 25,96 27,33 25,71 - 23,67 22,91 27,33 28,92
4 Mikki Lips AV Sprint 21,32 19,94 26,81 - 25,94 25,94 26,81 24,59
5 Alysa Sheppard Spado 22,09 21,90 18,94 19,19 21,79 22,83 22,83 23,96
6 Yana van Aarle Eindhoven 18,91 20,71 19,60 20,72 18,30 18,25 20,72 23,20
7 Anouk van Jeveren Scorpio 17,20 20,69 19,56 15,49 18,72 18,27 20,69 20,93
8 Maartje R...senschoon GVAC 15,79 18,03 20,35 20,08 18,59 16,90 20,35 22,45
9 Meike de Graauw PH 16,22 14,70 18,61 18,61 19,86
10 Noortje Lambregts THOR 14,18 14,14 13,63 14,18 19,60

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Trijntje v... Elzakker Spado - - 4,74 - - - 4,74 +1.0 m/s4,60
2 Maartje R...senschoon GVAC 4,62 4,27 - 4,14 3,98 4,48 4,62 +0.0 m/s4,33
3 Mikki Lips AV Sprint 4,46 4,25 4,35 4,18 4,42 4,48 4,48 +1.0 m/s4,53
4 Sam de Vaan Taxandria 4,44 X 3,90 3,54 4,00 4,05 4,44 +1.8 m/s4,26
5 Nori Meulendijks HAC 4,40 4,36 4,37 - - - 4,40 +1.5 m/s4,32
6 Eva van Mook THOR 4,30 3,99 4,08 4,14 3,66 4,01 4,30 +2.0 m/s4,29
7 Anouk Verdaasdonk Spado 4,25 X 4,06 3,93 4,29 X 4,29 +1.2 m/s4,35
8 Amber Broeren THOR 4,01 4,15 4,28 4,01 4,00 4,09 4,28 +1.0 m/s4,33
9 Bijou Leto AV Sprint 4,15 4,12 3,95 4,15 +1.5 m/s4,30
10 Susan Korevaar AV Attila X 3,90 4,15 4,15 +1.7 m/s4,22
11 Kaylee Damen ACHL 3,81 4,15 X 4,15 +0.5 m/s3,99
12 Fleur Boender Eindhoven 4,14 3,78 3,92 4,14 +1.4 m/s4,15
13 Renée Overmeijer PH 3,92 3,98 3,73 3,98 +1.3 m/s3,93
14 Ilse van de Wiel AVGM 3,89 3,71 3,36 3,89 +1.6 m/s3,85
15 Isa Poels AV De Keien 3,86 3,36 3,77 3,86 3,70
16 Nyssa Engels HAC X 3,78 3,80 3,80 3,46
17 Emmelie Schraven PH X 2,93 3,80 3,80 +1.4 m/s3,89
18 Lise Kappen PH 3,72 3,78 3,70 3,78 3,74
19 Noortje Lambregts THOR 3,78 X 3,67 3,78 3,70
20 Jip Janga AV De Keien 3,67 3,64 3,49 3,67 3,78
21 Julia Haverkamp THOR 3,49 3,67 3,48 3,67 3,65
22 Marloes Oomen PH 3,52 3,55 3,65 3,65 3,71
23 Lieke Reijs AV Oss `78 3,46 3,37 3,61 3,61 3,64
24 Meike de Graauw PH 2,61 3,60 3,35 3,60 3,69
25 Lise Romijn PH 3,43 3,38 3,55 3,55 3,66
26 Marit van der Leij Eindhoven 3,28 3,53 3,20 3,53 3,58
27 Anna van Straten AVGM 3,52 2,87 3,27 3,52 3,53
28 Gwen Bogers HAC 3,48 3,51 3,43 3,51 3,46
29 Amalia Biesen AV De Keien 3,29 3,13 3,38 3,38 3,46
30 Femke Reijs AV Oss `78 2,78 3,32 3,16 3,32 3,73
Janna Bergink AV Attila - - X NM 4,16
Emma Holst HAC X X X NM 3,39
Brittany Cools THOR - DNS 4,27