Uitslagen 80 meter finale Meisjes Junior C

# Naam Res OBP
1 Sheenai Muntslag AV Sprint 10,21 +0.3 m/s---
2 Femke Kuppens Scorpio 10,59 +0.3 m/s---
3 Lauren van Tits Eindhoven 10,85 +0.3 m/s---
4 Julia van Dijk JSPR 11,12 +0.3 m/s---
4 Daantje de Vet PH 11,12 +0.3 m/s---
6 Laura Büker HAC 11,14 +0.3 m/s---
6 Isabel van Bokhoven PH 11,14 +0.3 m/s---
8 Lara Willems ATH 11,23 +0.3 m/s---

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C

# Naam ResOBP
1 Meike Verdaasdonk Spado 2:22,33 2:22,42
2 Lisanne Schapendonk OLLC 2:23,58 2:22,13
3 Fleur Koeling GVAC 2:24,92 2:27,53
4 Sanne Diepen PH 2:25,94 2:26,14
5 Alida Pinas AV Attila 2:26,49 2:29,79
6 Naomi van Opstal Eindhoven 2:29,70 2:26,48
7 Senna Manders AV De Keien 2:34,36 2:34,86
8 Meike Vermeulen JSPR 2:51,92 2:45,07

Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior C

# Naam ResOBP
1 Yara Schoenmakers Eindhoven 4:46,95 4:48,74
2 Lotte van Orsouw AV Oss `78 5:37,44 5:50,00

Uitslagen 80 meter horden Meisjes Junior C

# Naam Res OBP
1 Femke Kuppens Scorpio 12,19Q -0.6 m/s11,84
2 Nina Franke AV Oss `78 12,65Q -0.8 m/s11,84
3 Sterre van Bragt PH 12,86Q -0.6 m/s12,83
4 Sheenai Muntslag AV Sprint 13,09Q -0.8 m/s12,76
5 Veerle van Son Scorpio 13,12Q -0.8 m/s13,15
6 Anouk van Dal DAK 13,54Q -0.6 m/s13,72
7 Jule Roelings AV Attila 13,90q -0.8 m/s13,60
8 Annemiek van Iersel PH 14,16q -0.6 m/s13,69
9 Lauren van Tits Eindhoven 14,46 -0.6 m/s12,88
10 Nadine van...en Hoogen PH 14,77 -0.8 m/s13,87
11 Daantje de Vet PH 14,88 -0.6 m/s15,08
12 Laura Büker HAC 16,14 -0.8 m/s15,06

Uitslagen 80 meter horden finale Meisjes Junior C

# Naam Res OBP
1 Femke Kuppens Scorpio 12,04 -0.1 m/s---
2 Nina Franke AV Oss `78 12,05 -0.1 m/s---
3 Sterre van Bragt PH 12,88 -0.1 m/s---
4 Veerle van Son Scorpio 13,12 -0.1 m/s---
5 Anouk van Dal DAK 13,68 -0.1 m/s---
6 Jule Roelings AV Attila 13,69 -0.1 m/s---
7 Annemiek van Iersel PH 14,05 -0.1 m/s---
Sheenai Muntslag AV Sprint DNS ---

Uitslagen 4 x 80m Meisjes Junior C

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Prins Hendrik MC Prins Hendrik - MJC 4 41,93 676
2 HAC MC HAC - MJC 4 43,30 617
3 AV De Keien MC AV De Keien - MJC 4 43,88 594
4 DAK MC DAK - MJC 5 DNF 0

Uitslagen Discuswerpen Meisjes Junior C

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Safira den Oudsten AV Spiridon 27,00 X 26,58 X 25,17 28,76 28,76 27,68
2 Roos Ketting AVV X 25,60 22,84 26,09 28,73 28,60 28,73 30,11
3 Mabinty Bangura AV De Keien 27,81 28,13 23,54 24,57 28,27 26,24 28,27 30,35
4 Sanne Diepen PH X 28,08 26,47 22,45 22,55 26,34 28,08 26,61
5 Anouk Klöpping AVV 21,09 X 21,86 23,60 23,43 X 23,60 26,33
6 Meike Schaap HAC 22,39 19,21 17,51 18,53 19,01 20,84 22,39 23,08
7 Karlijn Hoogendorp GVAC 16,34 19,18 18,72 X 18,51 19,91 19,91 20,10
8 Amy Pratt Eindhoven X 18,12 17,99 17,94 X X 18,12 20,26
9 Lotte van Orsouw AV Oss `78 12,68 13,23 13,55 - - - 13,55 15,23

Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior C

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Mabinty Bangura AV De Keien 10,20 9,86 9,54 9,65 10,63 10,91 10,91 10,92
2 Floor Alessie AV Attila 10,12 9,58 9,25 10,04 9,98 10,26 10,26 10,47
3 Sanne Diepen PH 9,41 8,35 8,98 9,05 9,63 9,79 9,79 9,44
4 Roos Ketting AVV 8,63 9,35 9,33 9,66 9,25 9,10 9,66 10,28
5 Nadine van...en Hoogen PH 8,54 9,02 8,19 8,86 9,04 8,63 9,04 9,10
6 Kirsten Peeters Eindhoven 8,90 8,89 8,66 8,92 8,76 X 8,92 9,67
7 Meike Schaap HAC 8,74 8,34 8,60 8,58 8,86 8,54 8,86 9,19
8 Tessa Van Heeswijk DAK 7,75 8,45 7,19 X 8,29 8,06 8,45 8,22

Uitslagen Speerwerpen Meisjes Junior C

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Sanne Diepen PH 31,43 28,26 32,80 - 31,92 27,79 32,80 33,71
2 Anouk Klöpping AVV X 30,70 X X 27,91 30,85 30,85 30,25
3 Kirsten Peeters Eindhoven X 25,79 23,69 25,70 30,15 28,28 30,15 30,09
4 Floor Alessie AV Attila 28,25 26,59 28,98 28,26 28,62 X 28,98 34,99
5 Safira den Oudsten AV Spiridon 26,71 23,08 22,61 26,25 27,71 - 27,71 28,27
6 Nadine van...en Hoogen PH X X 23,05 X X X 23,05 29,05
7 Renske Nuijten Spado 16,07 19,09 21,65 20,43 21,40 18,40 21,65 23,92
8 Nienke van Duren GVAC 15,16 15,73 18,64 17,88 16,29 18,09 18,64 20,00
9 Enola Redering Atledo X 14,62 16,59 16,59 19,40
10 Karlijn Hoogendorp GVAC 16,46 15,99 16,31 16,46 17,13
Anouk Terheijden HAC X X X NM 27,33

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Lauren van Tits Eindhoven X 4,82 X X 4,66 X 4,82 4,57
2 Roos Ketting AVV 4,63 4,61 X 4,72 X 4,79 4,79 4,77
3 Julia van Dijk JSPR 4,44 4,49 4,31 4,66 4,56 4,71 4,71 4,83
4 Anouk van Dal DAK 4,71 4,26 4,11 3,56 4,46 4,64 4,71 4,49
5 Hanna van der Zalm PH X X 4,69 4,70 X 4,67 4,70 4,89
6 Sterre van Bragt PH X 4,49 4,51 4,69 4,55 4,51 4,69 4,55
7 Silke Oldenkamp AV De Keien 4,06 4,03 4,51 4,14 4,30 4,42 4,51 4,51
8 Annemiek van Iersel PH 4,30 4,41 4,46 X 4,47 4,44 4,47 4,82
9 Lara Willems ATH 4,14 4,46 4,15 4,46 4,56
10 Meike Vermeulen JSPR 3,99 4,10 4,12 4,12 4,07
11 Sheenai Muntslag AV Sprint 4,07 3,81 4,01 4,07 4,74
12 Jawani Bangura AV De Keien 3,83 4,05 3,82 4,05 4,14
13 Nienke van Duren GVAC 3,98 4,01 3,84 4,01 4,02
14 Fleur Koeling GVAC 3,99 3,94 3,14 3,99 4,00
15 Enola Redering Atledo 3,73 3,56 3,72 3,73 3,88
16 Mabinty Bangura AV De Keien 3,36 3,47 3,49 3,49 4,50
17 Lotte van Orsouw AV Oss `78 3,33 3,40 - 3,40 3,89