Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

# Naam Res OBP
1 Harm van d...erkmortel LGDR 10,56Q +0.9 m/s10,30
2 Jaco Delissen AV Attila 10,62Q +0.5 m/s11,29
3 Unisa Bangura AV De Keien 10,70Q +1.5 m/s10,73
4 Yannick van Dijk PH 10,81Q +0.5 m/s10,80
4 Stijn Hendriks Scorpio 10,81Q +0.5 m/s10,54
6 Ryan Rooijackers GAC Gemert 11,03Q +1.5 m/s10,79
7 Joost van Mierlo HAC 11,05Q +0.9 m/s10,95
8 Pepijn Roels AV Sprint 11,11Q +1.5 m/s11,19
9 Cas van Gorp Taxandria 11,23q +1.5 m/s11,16
10 Viggo Tijbosch VOLO 11,28Q +0.9 m/s11,13
11 Koen Diepen PH 11,31q +0.5 m/s11,15
12 Lucas Geerts Taxandria 11,34q +0.5 m/s11,40
13 Jasper van... Oetelaar AV Marvel 11,49q +1.5 m/s11,43
14 Jasper de Wit JSPR 11,54q +0.9 m/s11,33
15 Milan Watzeels AV Attila 11,57q +0.9 m/s11,40
16 Bram Schutte PH 11,61q +0.9 m/s11,87
17 Mathys Vermeulen AV Attila 11,62 +0.9 m/s11,81
18 Joep ten Houten HAC 11,86 +0.5 m/s11,94
19 Dieter Stolzenbach PH 11,87 +0.5 m/s11,64
19 Timo Klomp ATH 11,87 +1.5 m/s11,41
21 Finn Verhoeff PH 12,12 +1.5 m/s12,19
22 Roel van Engeland HAC 12,26 +1.5 m/s12,03
23 Stijn Hilhorst JSPR 12,85 +0.9 m/s12,71
24 Kamiel Watzeels AV Attila 13,06 +0.5 m/s12,71

Uitslagen 80 meter finale Jongens Junior D

# Naam Res OBP
1 Harm van d...erkmortel LGDR 10,40 +0.6 m/s---
2 Stijn Hendriks Scorpio 10,48 +0.6 m/s---
3 Unisa Bangura AV De Keien 10,52 +0.6 m/s---
4 Jaco Delissen AV Attila 10,56 +0.6 m/s---
5 Ryan Rooijackers GAC Gemert 10,95 +0.6 m/s---
6 Pepijn Roels AV Sprint 11,11 +0.6 m/s---
7 Joost van Mierlo HAC 11,23 +0.6 m/s---
8 Koen Diepen PH 11,35 +0.6 m/s---

Uitslagen 80 meter horden Jongens Junior D

# Naam Res OBP
1 Stijn Hendriks Scorpio 12,14Q -0.1 m/s11,86
2 Tim Pelkmans AV Sprint 12,76Q +1.5 m/s12,53
3 Tibbe Teunissen AV Sprint 14,04Q +1.5 m/s13,85
4 Gijs van Lieshout HAC 14,34Q -0.1 m/s14,79
5 Lans Timmermans PH 14,85Q -0.1 m/s14,60
6 Finn Verhoeff PH 15,41Q +1.5 m/s14,96
7 Jasper de Wit JSPR 15,56q +1.5 m/s15,00
8 Lucas Geerts Taxandria 15,70q -0.1 m/s15,97
9 Viggo Tijbosch VOLO 16,00 -0.1 m/s15,12
10 Dieter Stolzenbach PH 16,38 -0.1 m/s15,10
11 Mathys Vermeulen AV Attila 16,80 +1.5 m/s15,94
Thomas van Orsouw AV Oss `78 DNS 15,80

Uitslagen 80 meter horden finale Jongens Junior D

# Naam Res OBP
1 Stijn Hendriks Scorpio 12,03 +0.5 m/s---
2 Tim Pelkmans AV Sprint 12,31 +0.5 m/s---
3 Tibbe Teunissen AV Sprint 13,95 +0.5 m/s---
4 Gijs van Lieshout HAC 14,50 +0.5 m/s---
5 Lans Timmermans PH 14,66 +0.5 m/s---
6 Finn Verhoeff PH 14,91 +0.5 m/s---
7 Jasper de Wit JSPR 15,50 +0.5 m/s---
Lucas Geerts Taxandria DNS ---

Uitslagen 4 x 80m Jongens Junior D

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Sprint JD AV Sprint - JJD 4 42,66 644
2 Prins Hendrik JD -1- Prins Hendrik - JJD 4 42,79 639
3 HAC JD HAC - JJD 4 43,14 624
4 Attila JD AV Attila - JJD 4 43,18 622
5 Prins Hendrik JD -2- Prins Hendrik - JJD 4 45,04 548

Uitslagen Discuswerpen Jongens Junior D

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Max Kreeft AV Spiridon 28,89 X X 23,34 X 32,78 32,78 34,60
2 Tygo Naafs AV Spiridon 21,81 X X 25,47 X 31,09 31,09 27,67
3 Koen Diepen PH 17,22 20,20 15,76 20,82 22,87 19,33 22,87 21,07
4 Mark Smolders AV Sprint 19,13 18,52 15,39 14,89 17,51 17,65 19,13 21,69
5 Finn Verhoeff PH 15,26 14,27 17,39 15,73 X 17,37 17,39 14,53
6 Gijs van Lieshout HAC 12,46 16,56 15,69 16,08 15,27 12,47 16,56 17,13
7 Sven Grooters PH 15,01 X 16,25 X 16,11 X 16,25 16,40
8 Jake Romijn PH X 15,30 16,18 13,25 15,18 X 16,18 18,72
9 Roel van Engeland HAC 15,08 13,77 11,44 - - - 15,08 15,82
10 Dinand Weerts ATH X X 13,07 - - - 13,07 22,00

Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior D

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Max Kreeft AV Spiridon 12,59 12,02 11,40 11,79 11,64 12,19 12,59 12,29
2 Ryan Jansen Scorpio X 9,66 9,56 9,12 9,81 9,68 9,81 9,57
3 Viggo Tijbosch VOLO 7,77 9,58 X 8,79 8,70 9,23 9,58 9,96
4 Unisa Bangura AV De Keien 8,19 8,72 8,19 8,94 8,24 7,67 8,94 8,80
5 Mark Smolders AV Sprint 8,51 8,13 8,65 X 8,58 8,14 8,65 8,03
6 Joey de Hesselle DJA 8,27 8,21 8,17 8,33 8,31 8,54 8,54 8,79
7 Dinand Weerts ATH 7,38 7,74 7,45 7,13 6,74 X 7,74 7,81
8 Jorn Storcken JSPR 4,68 4,87 4,26 4,80 4,77 4,70 4,87 4,97

Uitslagen Speerwerpen Jongens Junior D

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Max Kreeft AV Spiridon 31,52 38,20 42,44 33,19 38,88 X 42,44 43,05
2 Tygo Naafs AV Spiridon X 35,16 35,32 33,31 39,19 41,70 41,70 36,72
3 Tim Pelkmans AV Sprint 38,32 35,92 37,01 - 38,48 X 38,48 38,56
4 Ryan Jansen Scorpio 27,56 37,20 30,25 24,51 27,05 X 37,20 33,27
5 Jake Romijn PH 24,95 32,14 31,90 X 26,86 20,50 32,14 34,04
6 Jaco Delissen AV Attila 25,61 25,05 29,99 27,78 27,25 - 29,99 26,14
7 Pim Nuijten Spado 29,58 25,34 25,55 23,92 27,40 28,46 29,58 28,81
8 Joey de Hesselle DJA 23,73 20,87 26,47 28,96 28,93 27,61 28,96 27,34
9 Joep ten Houten HAC 25,98 21,58 23,24 25,98 27,49
10 Joost Winkel AV Sprint 22,24 23,87 24,61 24,61 24,90
11 Sven Grooters PH 19,17 22,84 14,68 22,84 20,99
12 Dinand Weerts ATH 20,19 17,08 22,13 22,13 23,22
13 Max de Kruijf PH 21,50 21,64 19,21 21,64 21,99
14 Jorn Storcken JSPR 12,94 15,29 12,69 15,29 13,00
Ryan Rooijackers GAC Gemert - - - DNS 20,20

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

# Naam ResOBP
1 Stijn Hendriks Scorpio 1,65 1,75
2 Joey de Hesselle DJA 1,45 1,50
3 Jake Romijn PH 1,45 1,50
4 Mathys Vermeulen AV Attila 1,30 1,35
5 Mark Smolders AV Sprint 1,20 1,30
Sven Grooters PH NM 1,25
Unisa Bangura AV De Keien DNS 1,35

Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Stijn Hendriks Scorpio 4,99 - X 5,25 5,24 5,24 5,25 +1.7 m/s5,40
2 Harm van d...erkmortel LGDR X 4,85 5,20 X X X 5,20 -0.7 m/s4,88
3 Tim Pelkmans AV Sprint 4,70 5,15 5,00 - 5,08 5,11 5,15 +0.1 m/s4,91
4 Tibbe Teunissen AV Sprint 4,70 4,80 X 4,67 4,52 4,58 4,80 +0.2 m/s4,89
5 Viggo Tijbosch VOLO 4,46 - - - 4,71 4,54 4,71 +0.3 m/s4,74
6 Yannick van Dijk PH 4,60 4,65 X 3,83 4,45 - 4,65 +0.5 m/s4,49
7 Jaco Delissen AV Attila X - 4,37 4,33 4,46 4,54 4,54 +0.6 m/s3,82
8 Ryan Rooijackers GAC Gemert 4,22 3,90 4,40 4,41 4,24 4,33 4,41 +1.6 m/s5,10
9 Unisa Bangura AV De Keien 4,17 4,31 3,78 4,31 +0.2 m/s4,10
10 Joost van Mierlo HAC 3,44 - 4,31 4,31 -0.5 m/s4,62
11 Lans Timmermans PH 4,17 4,23 4,26 4,26 +0.0 m/s4,30
12 Lucas Geerts Taxandria 3,87 4,11 4,19 4,19 -1.4 m/s4,09
13 Jasper van... Oetelaar AV Marvel 4,00 - 4,11 4,11 -0.1 m/s4,44
14 Dieter Stolzenbach PH 4,10 - 4,04 4,02 4,10 +1.1 m/s4,41
15 Max de Kruijf PH 4,06 3,79 3,79 4,06 +1.1 m/s4,20
16 Pepijn Roels AV Sprint 4,03 - 3,51 4,03 +0.2 m/s3,78
17 Joost Winkel AV Sprint 3,73 X 3,74 3,74 +0.0 m/s4,17
Thomas van Orsouw AV Oss `78 - DNS 3,97