Uitslagen 100 meter Jongens Junior C

# Naam Res OBP
1 Maarten Debeij Eindhoven 12,03Q +0.5 m/s11,91
2 Mats Merkelbach PH 12,04Q -1.0 m/s12,10
3 Timo den Hollander GVAC 12,06Q +0.5 m/s12,35
4 Juno Schuwer Eindhoven 12,24Q +2.3 m/s12,14
5 Rens de Graauw PH 12,29Q -1.0 m/s12,63
6 Ryan Peters AV Oss `78 12,39Q +2.3 m/s12,27
7 Ties van Beek AV Sprint 12,44Q -1.0 m/s12,27
8 Max Stofkoper GVAC 12,46Q +0.5 m/s12,34
9 Lars van Velzen PH 12,54Q +2.3 m/s12,72
10 Thom Schipperen Scorpio 12,67q +2.3 m/s12,70
11 Gianni Brunken AV Sprint 12,67q +0.5 m/s12,86
12 Jurn Strik LGDR 12,79q -1.0 m/s12,76
13 Niels de Haas HAC 13,11q +2.3 m/s13,67
14 Max Munsters Eindhoven 13,34q +0.5 m/s13,36
15 Rob van Nassau HAC 13,49q +2.3 m/s13,67
16 Mike van Wouwe ATH 13,70q -1.0 m/s13,46
17 Chiel Hulshof PH 14,11 -1.0 m/s14,11
18 Pelle Mutsaers Eindhoven 14,64 +0.5 m/s14,92

Uitslagen 100 meter finale Jongens Junior C

# Naam Res OBP
1 Mats Merkelbach PH 11,92 -0.6 m/s---
2 Juno Schuwer Eindhoven 11,94 -0.6 m/s---
3 Maarten Debeij Eindhoven 12,15 -0.6 m/s---
4 Timo den Hollander GVAC 12,17 -0.6 m/s---
5 Rens de Graauw PH 12,47 -0.6 m/s---
6 Max Stofkoper GVAC 12,53 -0.6 m/s---
7 Lars van Velzen PH 12,64 -0.6 m/s---
8 Ties van Beek AV Sprint 12,80 -0.6 m/s---

Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Job Visscher Spado 2:06,39 2:07,01
2 Jack Abernethy Eindhoven 2:06,88 2:05,11
3 Daan Roosenschoon GVAC 2:08,66 2:08,51
4 Niels Bosma Taxandria 2:09,06 2:09,74
5 Thijs van Lith ATH 2:09,36 2:05,48
6 Tom Honings LGDR 2:09,94 2:13,26
7 Matthijs Verbeek Spado 2:14,50 2:18,11
8 Sijmen Doorakkers Atledo 2:15,70 2:09,00
9 Jurn Strik LGDR 2:18,93 2:17,50
10 Niels de Haas HAC 2:19,18 2:20,52
11 Lucas Jansen AV Oss `78 2:27,28 2:23,64
12 Gijs Houtman PH 2:28,89 2:23,75

Uitslagen 100 meter horden Jongens Junior C

# Naam Res OBP
1 Maarten Debeij Eindhoven 14,52Q +1.3 m/s14,48
2 Rens de Graauw PH 15,40Q +0.6 m/s14,75
3 Juno Schuwer Eindhoven 15,89Q +0.6 m/s15,40
4 Gianni Brunken AV Sprint 16,01Q +0.6 m/s16,70
4 Ramon Biondina Spado 16,01Q +1.3 m/s16,50
6 Ties van Beek AV Sprint 16,21Q +1.3 m/s16,41
7 Mike van Wouwe ATH 17,92q +1.3 m/s18,17
8 Lucas Jansen AV Oss `78 19,06q +0.6 m/s18,15
Chiel Hulshof PH DNS 18,85

Uitslagen 100 meter horden finale Jongens Junior C

# Naam Res OBP
1 Maarten Debeij Eindhoven 14,24 +1.0 m/s---
2 Rens de Graauw PH 14,90 +1.0 m/s---
3 Juno Schuwer Eindhoven 15,12 +1.0 m/s---
4 Ramon Biondina Spado 15,79 +1.0 m/s---
5 Gianni Brunken AV Sprint 15,81 +1.0 m/s---
6 Ties van Beek AV Sprint 16,63 +1.0 m/s---
7 Mike van Wouwe ATH 18,51 +1.0 m/s---
Lucas Jansen AV Oss `78 DNS ---

Uitslagen 4 x 100m Jongens Junior C

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Prins Hendrik JC Prins Hendrik - JJC 4 46,64 850
2 GVAC JC GVAC - JJC 4 48,45 774
3 Loopgroep Deurne JC Lopersgroep Deurne - JJC 4 49,75 723
4 Eindhoven Atletiek JC Eindhoven Atletiek - JJC 4 51,84 645
5 Spado JC Spado - JJC 4 DQ 0

Uitslagen Discuswerpen Jongens Junior C

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Koen Zandvliet Scorpio X 32,92 38,94 36,77 38,91 41,12 41,12 40,45
2 Max van Velzen PH 37,11 X 38,91 35,83 35,45 X 38,91 40,50
3 Rens de Graauw PH 36,92 38,06 X X 33,40 37,89 38,06 36,92
4 Jelmer van Leerdam PH 26,08 23,35 33,90 27,07 35,77 32,78 35,77 33,15
5 Rick Mallens AV Sprint 27,16 29,68 28,40 29,54 30,21 X 30,21 32,42
6 Chuck Pols Scorpio 27,58 25,58 26,45 27,65 21,91 X 27,65 30,22
7 Lucas Witlox AV Oss `78 23,22 22,38 22,79 19,32 X X 23,22 30,73
8 Tom Honings LGDR 21,72 21,67 18,13 X 21,26 X 21,72 22,27
9 Rob van Nassau HAC X 17,38 19,10 19,10 18,85
10 Sem Van Campen AV Sprint 14,90 X 14,53 14,90 16,90

Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior C

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Mats Merkelbach PH 13,06 13,51 12,54 12,47 12,64 X 13,51 13,78
2 Jelmer van Leerdam PH 10,54 11,00 10,53 10,42 11,39 11,19 11,39 10,94
3 Thom Schipperen Scorpio 11,06 10,85 11,29 10,68 X 11,16 11,29 11,20
4 Timo den Hollander GVAC 9,81 10,45 10,34 10,99 11,13 11,03 11,13 10,76
5 Tom van Schijndel AVGM 10,11 10,59 9,91 10,05 10,17 10,54 10,59 10,76
6 Koen Zandvliet Scorpio 8,93 8,87 10,20 X 10,12 10,07 10,20 10,05
7 Chuck Pols Scorpio 9,17 9,86 8,91 9,25 9,09 8,30 9,86 10,20
8 Rick Mallens AV Sprint 9,19 9,28 9,82 9,76 9,53 9,74 9,82 10,51

Uitslagen Speerwerpen Jongens Junior C

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Sijmen Doorakkers Atledo 35,43 37,35 37,01 45,21 44,50 38,45 45,21 42,65
2 Mats Merkelbach PH 42,18 40,95 43,47 41,52 X 43,47 43,08
3 Max van Velzen PH 40,09 41,17 42,93 42,34 38,00 39,82 42,93 41,51
4 Floris Nolet PH 41,15 38,57 39,28 39,06 37,95 42,59 42,59 43,29
5 Carlo Schoonen HAC 37,92 35,96 37,52 39,09 41,96 X 41,96 41,15
6 Robbert Maas Spado 37,88 32,63 39,55 40,53 40,16 36,96 40,53 35,10
7 Tom Michielsen AVGM 37,95 29,62 35,85 X 37,95 37,46
8 Benjamin ...bbelstein PH 33,76 29,62 31,68 33,01 33,87 30,91 33,87 36,33
9 Rens de Graauw PH 33,24 29,74 32,62 33,24 40,51
10 Chuck Pols Scorpio 29,86 31,54 31,95 31,95 37,54
11 Jelmer van Leerdam PH X 31,73 X 31,73 32,37
12 Joep Teisman Eindhoven 31,20 29,03 X 31,20 30,84
13 Tom van Schijndel AVGM 25,83 X X 25,83 42,10
14 Pelle Mutsaers Eindhoven 22,20 X 25,62 25,62 20,61
15 Ryan Peters AV Oss `78 24,68 25,23 24,82 25,23 25,67
16 Lucas van der Leij Eindhoven 23,56 X 21,34 23,56 22,68
Sem Van Campen AV Sprint - - - DNS 18,41

Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Floris Nolet PH 6,01 X X - - 6,10 6,10 +0.2 m/s6,07
2 Daan Roosenschoon GVAC 5,49 5,32 5,60 5,48 5,42 5,46 5,60 +0.6 m/s5,84
3 Finn de Graaf AV Attila 5,31 5,28 5,56 5,48 5,47 5,57 5,57 +1.0 m/s5,63
4 Julius Geertsma PH X 5,36 5,51 5,51 X X 5,51 +2.3 m/s5,71
5 Max Stofkoper GVAC 5,26 - 5,36 X 5,00 X 5,36 +0.9 m/s5,48
6 Gianni Brunken AV Sprint 4,52 - 5,18 4,76 4,63 4,58 5,18 +0.7 m/s5,14
7 Joep Teisman Eindhoven 4,78 4,42 5,01 4,71 4,89 X 5,01 +0.9 m/s4,96
8 Max Munsters Eindhoven 4,32 4,62 4,93 4,67 - 4,74 4,93 +0.5 m/s4,71
9 Jens Piket Eindhoven 4,65 4,62 4,71 - 4,71 +2.0 m/s4,58
10 Han Baselier LGDR 4,52 4,70 4,52 4,70 +1.8 m/s4,68
11 Lucas Jansen AV Oss `78 4,39 4,50 4,70 4,70 +1.4 m/s4,52
12 Rob van Nassau HAC 4,43 - 4,43 4,43 +1.5 m/s4,46
13 Thom Schipperen Scorpio 4,35 - 4,40 4,40 +0.4 m/s4,60
14 Sem Van Campen AV Sprint 3,75 3,87 4,14 4,14 +2.0 m/s3,82
15 Ryan Peters AV Oss `78 4,12 - - 4,12 +1.3 m/s5,05
16 David van Warmerdam Eindhoven X 4,10 X 4,10 +1.2 m/s4,80
Pelle Mutsaers Eindhoven - - - DNS 4,14
Chiel Hulshof PH - - DNS 4,43