Uitslagen 1e Pupillencompetitie regio 1/3/4 Poule 5

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
1 Thomas van Willegen AV Aalsmeer 9,3 5,94 3,50 1372
2 Fabio Valle Sanchez AV 1923 9,4 5,59 3,58 1349
3 Patrick Hees AV 1923 10,3 7,17 3,51 1294
4 Thijs Oppewal AV Zaanland 10,3 5,84 3,42 1197
5 Robin den Engelse AV 1923 10,1 5,56 3,35 1193
6 Bram Ruizeveld AV Zaanland 10,4 5,75 3,26 1146
7 Ezra ter Stroot AV 1923 10,3 5,44 3,20 1127
8 Ermias van Delft AV Zaanland 10,1 5,06 3,13 1116
9 Steven Waasdorp AV Aalsmeer 10,2 4,80 3,27 1112
10 Jorg Kelpin AV 1923 10,4 4,88 3,18 1073
11 Justin Alewijnse AV Aalsmeer 10,5 4,23 3,12 1001
12 Thomas Konings AV Zaanland 10,8 3,82 3,32 971
13 Teis Braspenning AV Zaanland 11,0 4,88 2,84 927
14 Bodhian van Proosdij AV Zaanland 10,8 4,93 2,69 925
15 Gijs Nolen AV 1923 11,0 4,58 2,93 924
16 Midas van Zanten AV 1923 11,2 4,18 3,00 886
17 Marijn van den Berg AV Zaanland 11,5 4,24 2,84 823
18 Stijn Rijkenberg AV Zaanland 11,2 4,09 2,64 807
19 Stein Visscher AV Zaanland 11,9 3,43 2,66 682
20 Vince Drenth AV Aalsmeer 11,1 3,19 2,31 680
21 Lars Wiedijk AKU 11,8 2,68 2,46 587
22 Casper van...ardenbrug AKU DNS DNS 2,20 158
23 Mees Eduard AV Aalsmeer DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Ermias van Delft AV Zaanland 3:33,0 ---
2 Justin Alewijnse AV Aalsmeer 3:34,4 ---
3 Robin den Engelse AV 1923 3:38,5 ---
4 Thomas van Willegen AV Aalsmeer 3:45,7 ---
5 Bram Ruizeveld AV Zaanland 3:48,3 ---
6 Thijs Oppewal AV Zaanland 3:49,7 ---
7 Fabio Valle Sanchez AV 1923 4:01,4 ---
8 Jorg Kelpin AV 1923 4:02,8 ---
9 Marijn van den Berg AV Zaanland 4:05,0 ---
10 Steven Waasdorp AV Aalsmeer 4:07,2 ---
11 Gijs Nolen AV 1923 4:10,8 ---
12 Thomas Konings AV Zaanland 4:10,9 ---
13 Patrick Hees AV 1923 4:11,7 ---
14 Vince Drenth AV Aalsmeer 4:18,1 ---
15 Stijn Rijkenberg AV Zaanland 4:23,7 ---
16 Ezra ter Stroot AV 1923 4:29,9 ---
17 Midas van Zanten AV 1923 4:34,9 ---
Casper van...ardenbrug AKU DNS ---
Mees Eduard AV Aalsmeer DNS ---
Stein Visscher AV Zaanland DNS ---
Teis Braspenning AV Zaanland DNS ---
Bodhian van Proosdij AV Zaanland DNF ---



Jongens Pupil A1 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AVA Jongens A1 AV Aalsmeer - JPA1 5 39,5 460
2 AV Zaanland A1 jongens 1 AV Zaanland - JPA1 4 39,9 395
2 AV Zaanland A1 jongens 2 AV Zaanland - JPA1 4 41,1 402
4 JPA1 Team 1 AV 1923 - JPA1 7 47,8 152



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Jelmer de Gauw AV Zaanland 9,8 7,07 1,35 1541
2 Dante Staneke AV Zaanland 9,5 6,91 1,30 1541
3 Bart Blokdijk AV 1923 9,0 5,01 1,25 1472
4 Abel Kloppenburg AKU 9,3 5,64 1,15 1387
5 Marnix Molenaar AV 1923 9,5 5,77 1,15 1363
6 Mick van Schaffelaar AV 1923 10,3 6,10 1,20 1300
7 Gillis Krol AV 1923 9,7 6,24 1,05 1287
8 Colin Alewijnse AV Aalsmeer 9,6 5,34 1,10 1283
9 Lucas Baas AKU 10,3 5,72 1,10 1203
10 Robbin Gunther AKU 10,2 6,02 1,05 1199
11 Thijs van Roermond AV Zaanland 10,5 5,47 1,15 1196
12 Kees de Waal AV 1923 10,0 5,48 1,05 1194
13 Manolo Scheers AV 1923 10,2 4,90 1,10 1163
14 Tycho ten Hoorn AV Zaanland 10,4 5,54 1,05 1142
15 Bram Verdegaal AV 1923 10,3 5,05 1,05 1123
16 Wilhelm Burger AKU 10,9 6,03 1,05 1108
17 Reinier Ruizendaal AKU 10,3 3,96 1,10 1081
18 Peter Idema AKU 11,3 5,98 1,00 1020
19 Bas Oosterhuis AV 1923 10,3 4,10 1,00 1018
20 Lucca van Opdorp AV 1923 10,6 4,50 1,00 1007
21 Splinter van Belle AV 1923 11,0 4,67 1,05 1005
22 Luïs Pfeffer AV 1923 10,9 4,98 1,00 1003
23 Kjeld Losekoot AKU 10,7 5,54 0,70 845
24 Ymte van den Eijnden AV 1923 13,5 3,12 1,05 637



Jongens Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Colin Alewijnse AV Aalsmeer 3:29,0 ---
2 Bart Blokdijk AV 1923 3:33,5 ---
3 Marnix Molenaar AV 1923 3:38,3 ---
4 Mick van Schaffelaar AV 1923 3:40,9 ---
5 Jelmer de Gauw AV Zaanland 3:41,6 ---
6 Peter Idema AKU 3:43,5 ---
7 Tycho ten Hoorn AV Zaanland 3:50,8 ---
8 Kees de Waal AV 1923 3:52,1 ---
9 Manolo Scheers AV 1923 3:54,0 ---
10 Splinter van Belle AV 1923 3:56,0 ---
11 Robbin Gunther AKU 3:56,6 ---
12 Bram Verdegaal AV 1923 3:57,6 ---
13 Thijs van Roermond AV Zaanland 3:59,1 ---
14 Dante Staneke AV Zaanland 4:04,8 ---
15 Gillis Krol AV 1923 4:05,1 ---
16 Lucca van Opdorp AV 1923 4:06,3 ---
17 Reinier Ruizendaal AKU 4:08,0 ---
18 Luïs Pfeffer AV 1923 4:22,2 ---
19 Bas Oosterhuis AV 1923 4:38,4 ---
20 Kjeld Losekoot AKU 4:42,4 ---
21 Ymte van den Eijnden AV 1923 4:52,7 ---



Jongens Pupil A2 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 JPA2 Team 1 AV 1923 - JPA2 5 36,3 590
2 AV Zaanland A2 jongens AV Zaanland - JPA2 4 37,7 531
3 Aku JPA2 AKU - JPA2 5 38,0 518
4 JPA2 Team 2 AV 1923 - JPA2 5 38,5 498



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Joris Mantel AV 1923 6,8 16,57 3,80 1287
2 Nils Smithuis AV Aalsmeer 7,5 25,80 3,35 1185
3 Luuk van der Stokker AV Aalsmeer 7,2 15,57 3,22 1073
4 Jessie Haringsma AKU 7,9 23,40 2,99 1014
5 Noah Khan AV 1923 7,3 14,22 3,05 997
6 Yarran Rippl AV 1923 7,5 15,46 2,92 954
7 Ayman Kwyasse AV 1923 7,8 15,86 3,12 949
8 Mauro Ternede AV 1923 8,2 24,33 2,69 919
9 Milan Smit AKU 8,0 20,49 2,70 900
10 Sierus Cad... van Veen AV 1923 8,0 21,08 2,65 899
11 Noussair Mssaadi AKU 8,6 17,76 2,96 824
12 Tim Bouma AV Zaanland 8,0 16,92 2,55 818
13 Jelle Taanman AKU 8,7 16,73 2,55 712
14 Coen Raat AV Zaanland 8,1 11,78 2,28 663
15 Hugo Westerbeek AKU 8,8 12,42 2,48 614
16 Abel ter Stroot AV 1923 8,3 10,39 2,30 610
17 Dean Blank AV Zaanland 8,3 10,80 2,05 568
18 Eef van Ruymbeke AV 1923 8,1 DNS 2,68 557
19 Sim Broere AKU 9,0 11,62 2,25 528
20 Ismael Blay AV Zaanland DNS DNS DNS 0
20 Orkun Onen AV Zaanland DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Joris Mantel AV 1923 3:49,8 ---
2 Nils Smithuis AV Aalsmeer 4:01,0 ---
3 Ayman Kwyasse AV 1923 4:03,1 ---
4 Sierus Cad... van Veen AV 1923 4:05,7 ---
5 Luuk van der Stokker AV Aalsmeer 4:13,4 ---
6 Yarran Rippl AV 1923 4:17,0 ---
7 Jessie Haringsma AKU 4:17,9 ---
8 Mauro Ternede AV 1923 4:33,2 ---
9 Hugo Westerbeek AKU 4:36,3 ---
10 Dean Blank AV Zaanland 4:57,8 ---
11 Noussair Mssaadi AKU 5:04,5 ---
12 Abel ter Stroot AV 1923 5:10,8 ---
Eef van Ruymbeke AV 1923 DNS ---
Noah Khan AV 1923 DNS ---
Ismael Blay AV Zaanland DNS ---
Orkun Onen AV Zaanland DNS ---
Tim Bouma AV Zaanland DNF ---



Jongens Pupil B - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 JPB Team 1 AV 1923 - JPB 4 28,5 475
2 JPB Team 2 AV 1923 - JPB 4 31,0 361
3 Aku JPB AKU - JPB 5 31,4 344
4 AV Zaanland B jongens AV Zaanland - JPB 4 DNS 0



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Florian Faber AKU 7,7 25,83 3,00 1080
2 Gijs Happe AV Zaanland 7,7 20,15 2,71 948
3 Hugo van Willegen AV Aalsmeer 7,8 17,49 2,91 932
4 Ruben Koopmans AV Zaanland 8,1 22,40 2,80 931
5 Akira Kerr AKU 7,9 19,10 2,82 921
6 Laurens van den Berg AV Zaanland 7,7 19,17 2,59 910
7 Miska van den Toorn AV 1923 7,8 17,79 2,58 870
8 Silvan Oud AV Aalsmeer 8,0 20,39 2,50 859
9 Jonathan Kef AV Zaanland 7,6 11,13 2,81 839
10 Guus Pouw AKU 8,1 17,13 2,61 818
11 Jason Smit AKU 8,2 15,25 2,53 757
12 Geyers Kleverlaan AV 1923 8,1 11,80 2,72 752
13 Jack van Eijk AKU 8,1 14,33 2,48 748
14 Mark Westra AKU 8,6 18,59 2,42 728
15 Sven Rijkenberg AV Zaanland 8,2 12,36 2,53 708
16 Tijn van Zaal AKU 8,7 15,44 2,57 696
17 Luke van Diemen AV 1923 8,5 12,89 2,57 681
18 Job Welink MNNK 8,2 11,54 2,43 673
19 Jonne van ...ardenburg AKU 8,4 10,85 2,42 628
20 Julius van...lgenburgh AV Aalsmeer 8,2 12,58 2,08 622
21 Leon Ekelschot AKU 8,4 11,38 2,30 614
22 Sverre de Boer MNNK 8,2 8,86 2,37 608
23 Ryan Waasdorp AV Aalsmeer 8,5 14,39 2,05 603
24 Tobias Piet AV 1923 8,4 10,66 2,30 600
25 Teun Hondebrink AV Zaanland 8,8 14,38 2,08 568
26 Gijs Kuiper AV Zaanland 8,9 11,70 2,17 526
27 Luuk Zwanenburg AKU 8,5 8,10 2,22 518
28 Ivo Meijer AKU 8,9 9,40 2,19 485
29 Stijn Jacobs AKU 9,4 9,15 2,09 398
30 Kas van der Stokker AV Aalsmeer 8,7 7,78 1,71 380
31 Liamm Dil AV Zaanland 10,7 6,29 1,60 108
32 Fedde van ...r Giessen AV 1923 DNS DNS DNS 0
32 Alex Marinus AV 1923 DNS DNS DNS 0
32 Mika van Wel AV 1923 DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Laurens van den Berg AV Zaanland 2:12,1 ---
2 Hugo van Willegen AV Aalsmeer 2:16,2 ---
3 Akira Kerr AKU 2:21,5 ---
4 Jason Smit AKU 2:23,4 ---
5 Gijs Happe AV Zaanland 2:27,0 ---
6 Jack van Eijk AKU 2:27,2 ---
7 Sverre de Boer MNNK 2:28,9 ---
8 Silvan Oud AV Aalsmeer 2:29,3 ---
9 Job Welink MNNK 2:30,5 ---
10 Guus Pouw AKU 2:30,8 ---
11 Sven Rijkenberg AV Zaanland 2:32,4 ---
12 Jonathan Kef AV Zaanland 2:34,5 ---
13 Geyers Kleverlaan AV 1923 2:34,6 ---
14 Ruben Koopmans AV Zaanland 2:35,0 ---
15 Ryan Waasdorp AV Aalsmeer 2:36,6 ---
16 Jonne van ...ardenburg AKU 2:37,2 ---
17 Mark Westra AKU 2:39,4 ---
18 Julius van...lgenburgh AV Aalsmeer 2:40,1 ---
19 Tobias Piet AV 1923 2:40,3 ---
20 Teun Hondebrink AV Zaanland 2:43,5 ---
21 Gijs Kuiper AV Zaanland 2:45,1 ---
22 Miska van den Toorn AV 1923 2:46,2 ---
23 Luuk Zwanenburg AKU 2:46,6 ---
24 Tijn van Zaal AKU 2:57,6 ---
25 Kas van der Stokker AV Aalsmeer 3:05,4 ---
26 Leon Ekelschot AKU 3:15,2 ---
27 Liamm Dil AV Zaanland 3:23,4 ---
Stijn Jacobs AKU DNS ---
Alex Marinus AV 1923 DNS ---
Fedde van ...r Giessen AV 1923 DNS ---
Luke van Diemen AV 1923 DNS ---
Mika van Wel AV 1923 DNS ---



Jongens Pupil C - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Zaanland C jongens 1 AV Zaanland - JPC 4 30,2 395
2 AVA Jongens C AV Aalsmeer - JPC 5 30,7 373
3 Aku JPC Team 2 AKU - JPC 5 31,9 274
4 JPC Team 1 AV 1923 - JPC 4 32,1 266
4 Aku JPC Team 1 AKU - JPC 5 33,1 278
6 AV Zaanland C jongens 2 AV Zaanland - JPC 4 35,4 198
7 JPC Team 2 AV 1923 - JPC 0 DNS 0



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Tim Taanman AKU 8,2 14,36 2,59 754
2 Benjamin Miedema AV 1923 7,9 11,44 2,46 724
3 Thomas van Kleef AV Zaanland 8,7 8,87 2,30 522
4 Zion Tesfaye AV Zaanland 8,2 4,77 2,29 492
5 Victor Hudson AV 1923 9,0 10,20 2,01 452
6 Jay van Kempen AKU 9,0 10,08 1,93 434
7 Teun Ruizeveld AV Zaanland 9,6 11,51 2,12 428
8 Ian Mulder AV 1923 8,9 8,00 1,85 387
9 Sebastiaan... Schinkel AKU 10,4 7,24 1,55 143



Jongens Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Benjamin Miedema AV 1923 2:23,1 ---
2 Thomas van Kleef AV Zaanland 2:34,3 ---
3 Ian Mulder AV 1923 2:35,6 ---
4 Zion Tesfaye AV Zaanland 2:44,7 ---
5 Teun Ruizeveld AV Zaanland 2:52,2 ---
6 Jay van Kempen AKU 3:00,0 ---
7 Victor Hudson AV 1923 3:00,9 ---
8 Tim Taanman AKU 3:05,5 ---
9 Sebastiaan... Schinkel AKU 3:16,5 ---



Jongens Pupil Mini - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 JPMini Team 1 AV 1923 - JPMini 0 DNS 0



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
1 Nehissa Hendriks AV 1923 9,4 5,09 3,69 1338
2 Guusje de Groot AV Zaanland 10,2 5,11 3,22 1124
3 Maud Schrama AKU 10,1 4,10 3,46 1114
4 Kaitlyn Groot AV 1923 10,5 4,57 3,00 1001
5 Luna Maij AV Zaanland 10,7 4,67 2,92 966
6 Amber Deijkers AV Zaanland 10,9 4,23 3,04 934
7 Xena Daalman AV Aalsmeer 11,0 4,93 2,85 932
8 Doris Thomas AV 1923 10,9 4,71 2,85 930
9 Djuna Gersen AV Aalsmeer 10,8 4,56 2,83 928
10 Sterre van Ewijk AV 1923 11,1 4,87 2,90 926
11 Sara Pouw AKU 10,6 3,82 2,90 913
12 Fenna Hudson AV 1923 11,2 4,85 2,80 894
13 Marthe van der Meer AV 1923 11,1 4,19 2,86 870
14 Rosa Bak AV 1923 10,7 3,17 2,88 843
15 Anne Jongedijk AV 1923 11,2 3,31 3,12 842
16 Carice Heemskerk AV Aalsmeer 10,7 2,89 2,94 830
17 Malin Wattel AV 1923 10,8 3,49 2,59 798
18 Vlinder Ouderling AKU 11,5 3,02 2,93 744
19 Caroline Tahapary AV Zaanland 11,3 3,35 2,59 727
20 Senna Kraan AV Aalsmeer 11,7 4,20 2,46 722
21 Branwen Bosland AV Zaanland 11,6 3,06 2,79 708
22 Senna Dil AV Zaanland 11,4 3,11 2,46 670
23 Jip van der Voorn AV Zaanland 11,9 3,48 2,44 642
24 Roosje Honingh AKU 12,4 1,75 2,60 459
25 Cato Schuitemaker AV 1923 DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Nehissa Hendriks AV 1923 3:38,6 ---
2 Doris Thomas AV 1923 4:00,2 ---
3 Rosa Bak AV 1923 4:00,9 ---
4 Carice Heemskerk AV Aalsmeer 4:02,3 ---
5 Djuna Gersen AV Aalsmeer 4:04,9 ---
6 Sara Pouw AKU 4:06,3 ---
7 Guusje de Groot AV Zaanland 4:13,5 ---
8 Maud Schrama AKU 4:16,1 ---
9 Anne Jongedijk AV 1923 4:16,7 ---
10 Kaitlyn Groot AV 1923 4:21,8 ---
11 Xena Daalman AV Aalsmeer 4:22,3 ---
12 Amber Deijkers AV Zaanland 4:23,4 ---
13 Marthe van der Meer AV 1923 4:30,7 ---
14 Malin Wattel AV 1923 4:31,4 ---
15 Sterre van Ewijk AV 1923 4:32,7 ---
16 Luna Maij AV Zaanland 4:43,3 ---
17 Senna Dil AV Zaanland 4:44,7 ---
18 Jip van der Voorn AV Zaanland 4:46,2 ---
19 Fenna Hudson AV 1923 5:07,8 ---
20 Branwen Bosland AV Zaanland 5:13,0 ---
21 Caroline Tahapary AV Zaanland 5:16,2 ---
22 Roosje Honingh AKU 5:35,0 ---
Cato Schuitemaker AV 1923 DNS ---



Meisjes Pupil A1 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Zaanland A1 meisjes 1 AV Zaanland - MPA1 4 40,0 441
2 MPA1 Team 2 AV 1923 - MPA1 3 40,2 434
3 AVA Meisjes A1 AV Aalsmeer - MPA1 4 42,6 352
4 MPA1 Team 1 AV 1923 - MPA1 6 44,0 308
5 Aku MPA1 AKU - MPA1 4 DNS 0



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Esmee Meering AKU 10,0 7,27 1,20 1412
2 Eva Bijl AV 1923 9,4 4,98 1,15 1327
3 Jordan Burleson AV 1923 9,9 6,29 1,10 1297
4 Naomi van Berkel AKU 10,2 6,10 1,15 1277
5 Suzanne Otto AV Zaanland 10,0 5,53 1,15 1270
6 Puck Schipper AV Zaanland 10,0 5,24 1,15 1251
7 Noa Sonius AV Zaanland 9,6 4,56 1,10 1230
8 Julia van Luinen AKU 10,2 5,14 1,15 1216
9 Juna van der Waall AV Aalsmeer 10,2 5,23 1,10 1186
10 Coco de Jong MNNK 10,1 5,49 1,05 1180
11 Eline van Noort AV Aalsmeer 10,1 5,29 1,05 1167
12 Isis Wilhelm AV 1923 10,4 5,73 1,05 1154
13 Tess Verwer MNNK 9,7 4,76 1,00 1154
14 Filia Kaffatos AKU 9,9 3,59 1,15 1146
15 Vere de Bruijn AV 1923 10,3 4,62 1,10 1130
16 Sam Haringsma AKU 11,0 4,98 1,15 1100
17 Isabelle Koorn AKU 11,1 5,08 1,15 1095
18 Pam de Kruif AV 1923 10,4 5,26 1,00 1087
19 Nicky Verlaan AV Aalsmeer 9,9 4,15 1,00 1080
20 Sela van Waveren MNNK 10,6 4,86 1,05 1070
21 Lotte Kes AKU 10,9 5,30 1,05 1061
22 Daphne Beket AV Zaanland 11,5 4,94 1,10 1003
23 Bella van de Keuken AV 1923 10,2 4,14 0,95 999
24 Mette Smithuis AV Aalsmeer 10,5 3,53 1,00 947
25 Merit Buijks AKU 12,2 6,70 0,95 931
26 Pippa Kuiper AV Zaanland 11,3 4,23 1,00 902
27 Kyra Bonte MNNK 10,7 4,58 0,85 890
28 Lale Berk AV 1923 12,2 3,24 DNS 386
29 Floor Bakker AV Zaanland DNS DNS 0,90 269
30 Senna Stokman AV Aalsmeer DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Pam de Kruif AV 1923 3:44,4 ---
2 Juna van der Waall AV Aalsmeer 3:53,9 ---
3 Tess Verwer MNNK 3:54,4 ---
4 Esmee Meering AKU 3:55,2 ---
5 Mette Smithuis AV Aalsmeer 3:56,2 ---
6 Filia Kaffatos AKU 4:05,2 ---
7 Vere de Bruijn AV 1923 4:07,1 ---
8 Eline van Noort AV Aalsmeer 4:07,7 ---
9 Nicky Verlaan AV Aalsmeer 4:08,4 ---
10 Sela van Waveren MNNK 4:09,4 ---
11 Eva Bijl AV 1923 4:14,6 ---
12 Isabelle Koorn AKU 4:16,0 ---
13 Kyra Bonte MNNK 4:23,0 ---
14 Lotte Kes AKU 4:23,8 ---
15 Coco de Jong MNNK 4:30,4 ---
16 Lale Berk AV 1923 5:15,1 ---
Jordan Burleson AV 1923 DNS ---
Senna Stokman AV Aalsmeer DNS ---
Daphne Beket AV Zaanland DNS ---
Noa Sonius AV Zaanland DNS ---
Pippa Kuiper AV Zaanland DNS ---
Puck Schipper AV Zaanland DNS ---



Meisjes Pupil A2 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Aku MPA2 Team 1 AKU - MPA2 4 37,0 560
2 AVA Meisjes A2 AV Aalsmeer - MPA2 5 37,6 485
2 MPA2 Team 1 AV 1923 - MPA2 5 37,6 535
4 AV Zaanland A2 Meisjes AV Zaanland - MPA2 4 38,8 487
5 AV Mon MPA2 AV Monnickendam - MPA2 4 39,2 471
6 Aku MPA2 Team 2 AKU - MPA2 4 42,0 372



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Sophie Lucas AV Aalsmeer 6,9 18,35 3,57 1247
2 Elin van Dijken AKU 7,3 16,14 3,48 1114
3 Maud de Jong AV 1923 7,2 18,77 3,17 1112
4 Marie-Juli...e Goedel AV Aalsmeer 7,5 15,86 2,99 975
5 Laura van Luinen AKU 7,8 22,07 2,77 969
6 Tess van Tol AKU 7,5 15,67 2,75 924
7 Ivy Olieberg AV 1923 7,6 12,50 3,04 910
8 Ralycia Finies AKU 7,5 15,00 2,73 909
9 Maartje Brakenhoff AV Zaanland 7,7 12,83 2,92 875
10 Julia Prins AV Zaanland 7,8 13,72 2,73 836
11 Nena Donker AV 1923 7,8 12,12 2,68 798
12 Joena van Oordt AV 1923 8,0 13,68 2,66 788
13 Tess Nijland AV 1923 7,8 14,97 2,35 781
14 Renske Olieman AV Aalsmeer 7,8 14,69 2,33 772
15 Lisa de Vries AV Aalsmeer 8,6 17,04 2,54 729
16 Kidist Tesfaye AV Zaanland 7,9 11,21 2,44 716
17 Hanne van Essen AV 1923 8,5 11,89 2,62 673
18 May Diop AV Zaanland 8,2 11,11 2,38 655
19 Tess van Tol AKU 8,2 10,05 2,38 634
20 Anne Lubbers AV Aalsmeer 8,4 11,60 2,37 632
21 Merel Appeldorn AKU 8,4 13,28 2,21 630
22 Zara Velten AKU 8,3 12,74 2,13 620
23 Lisa van Kleef AV Zaanland 8,4 7,34 2,37 544
24 Janine Sicking AV Zaanland 8,7 8,71 2,27 513
25 Dagmar van den Berg AKU 8,6 11,44 1,91 509
26 Lieke Pfeffer AV 1923 9,2 9,46 2,32 475
27 Jacoba Tahapary AV Zaanland 8,6 5,82 2,10 425



Meisjes Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Maud de Jong AV 1923 3:54,5 ---
2 Elin van Dijken AKU 4:09,3 ---
3 Sophie Lucas AV Aalsmeer 4:10,4 ---
4 Ivy Olieberg AV 1923 4:11,9 ---
5 Joena van Oordt AV 1923 4:17,0 ---
6 Julia Prins AV Zaanland 4:21,0 ---
7 Lisa van Kleef AV Zaanland 4:27,6 ---
8 Renske Olieman AV Aalsmeer 4:31,9 ---
9 Tess van Tol AKU 4:33,1 ---
10 Marie-Juli...e Goedel AV Aalsmeer 4:40,9 ---
11 Maartje Brakenhoff AV Zaanland 4:48,8 ---
12 Lieke Pfeffer AV 1923 4:51,2 ---
13 Kidist Tesfaye AV Zaanland 4:53,1 ---
14 May Diop AV Zaanland 4:53,9 ---
15 Zara Velten AKU 4:54,3 ---
16 Tess Nijland AV 1923 4:56,7 ---
17 Dagmar van den Berg AKU 5:18,0 ---
18 Anne Lubbers AV Aalsmeer 5:23,4 ---
19 Lisa de Vries AV Aalsmeer 5:24,0 ---
20 Tess van Tol AKU 5:29,5 ---
21 Janine Sicking AV Zaanland 5:31,7 ---
22 Jacoba Tahapary AV Zaanland 5:35,3 ---
Hanne van Essen AV 1923 DNS ---
Nena Donker AV 1923 DNS ---



Meisjes Pupil B - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Aku MPB AKU - MPB 5 28,5 425
2 MPB Team 1 AV 1923 - MPB 7 28,8 410
2 AV Zaanland B meisjes AV Zaanland - MPB 5 29,2 441
4 AVA Meisjes B AV Aalsmeer - MPB 5 29,3 436



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Lucy de Kruif AV 1923 7,6 12,14 2,99 894
2 Jip de Groot AV Zaanland 8,0 11,86 3,08 840
3 Lilian Groot AV 1923 7,9 15,04 2,58 811
4 Chava Burleson AV 1923 7,8 11,23 2,76 797
5 Malou de Gauw AV Zaanland 8,1 18,16 2,37 786
6 Jennecy Prokop AV Aalsmeer 8,1 10,86 2,67 724
7 Lisa Hazelaar AV Aalsmeer 8,1 11,54 2,59 721
8 Amber Springer AKU 8,1 10,03 2,34 642
9 Merel de Vries AV Aalsmeer 8,5 13,09 2,18 607
10 Noura Boujaou AV Zaanland 8,4 9,37 2,41 597
11 Mirte Gunther AKU 8,1 9,32 2,04 568
12 Linn Smithuis AV Aalsmeer 8,8 13,39 2,13 561
13 Julia Djordjevic AV Aalsmeer 8,4 8,72 2,27 555
14 Esmee Otto AV Zaanland 8,5 9,59 2,20 545
15 Loïs Rump AV 1923 8,5 10,07 2,11 537
16 Isa Bouwman AKU 8,9 8,98 2,43 525
17 Senna Ebbers AV Zaanland 8,8 9,88 2,17 504
18 Liesje Ouderling AKU 8,7 9,83 2,06 494
19 Betty van der Meer AV 1923 9,2 9,30 2,36 479
20 Anouk Verhaal AV Zaanland 8,9 6,79 2,15 419
21 Elise Hoetmer AKU 9,0 6,39 2,12 391
22 Firy Zwaan AV Zaanland 7,9 DNS DNS 334
23 Sarah Kappert AV Aalsmeer 11,9 5,56 1,18 51



Meisjes Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Lucy de Kruif AV 1923 2:14,1 ---
2 Lisa Hazelaar AV Aalsmeer 2:23,8 ---
3 Malou de Gauw AV Zaanland 2:26,2 ---
4 Chava Burleson AV 1923 2:33,1 ---
5 Mirte Gunther AKU 2:33,6 ---
6 Lilian Groot AV 1923 2:35,2 ---
7 Isa Bouwman AKU 2:35,9 ---
8 Jip de Groot AV Zaanland 2:37,5 ---
9 Anouk Verhaal AV Zaanland 2:37,7 ---
10 Linn Smithuis AV Aalsmeer 2:45,9 ---
11 Liesje Ouderling AKU 2:50,6 ---
12 Noura Boujaou AV Zaanland 2:51,3 ---
13 Loïs Rump AV 1923 2:52,1 ---
14 Esmee Otto AV Zaanland 2:52,4 ---
15 Senna Ebbers AV Zaanland 2:52,8 ---
16 Merel de Vries AV Aalsmeer 2:54,0 ---
17 Julia Djordjevic AV Aalsmeer 2:54,2 ---
18 Amber Springer AKU 2:54,4 ---
19 Jennecy Prokop AV Aalsmeer 2:54,8 ---
20 Betty van der Meer AV 1923 2:55,1 ---
21 Elise Hoetmer AKU 3:14,8 ---
22 Sarah Kappert AV Aalsmeer 4:20,8 ---
Firy Zwaan AV Zaanland DNS ---



Meisjes Pupil C - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Zaanland C meisjes AV Zaanland - MPC 4 30,2 395
2 MPC Team 1 AV 1923 - MPC 4 31,6 336
3 AV Zaanland MPC 2 AV Zaanland - MPC 3 32,5 300
4 AVA Meisjes C AV Aalsmeer - MPC 5 32,9 285
5 Aku MPC AKU - MPC 5 37,4 137



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Benthe de Jong AV 1923 7,9 7,43 2,58 665
2 Chyara Vinji AV Zaanland 8,7 9,11 2,72 611
3 Eline Oppewal AV Zaanland 8,3 8,15 2,01 506
4 Sylke Nolen AV 1923 8,4 9,46 1,85 487
5 Julia Jongedijk AV 1923 9,1 9,42 2,27 476
6 Lenthe van Ewijk AV 1923 8,5 7,44 1,78 415
7 Naomi Keteku AKU 9,1 4,78 2,02 314
8 Anouk de Vries AV Zaanland 14,8 8,51 2,30 300
9 Vera Lubbers AV Aalsmeer 9,0 6,46 1,63 294
10 Marit Wiedijk AKU 10,2 4,55 1,87 156
11 Elise van Berkel AKU DNS DNS DNS 0
11 Nena Mur AV Aalsmeer DNS DNS DNS 0
11 Pien Verberkmoes AV Zaanland DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Benthe de Jong AV 1923 2:29,5 ---
2 Chyara Vinji AV Zaanland 2:35,9 ---
3 Eline Oppewal AV Zaanland 2:37,9 ---
4 Anouk de Vries AV Zaanland 2:44,3 ---
5 Sylke Nolen AV 1923 2:52,7 ---
6 Naomi Keteku AKU 2:54,0 ---
7 Julia Jongedijk AV 1923 2:58,0 ---
8 Lenthe van Ewijk AV 1923 2:59,1 ---
Nena Mur AV Aalsmeer DNS ---
Pien Verberkmoes AV Zaanland DNS ---
Vera Lubbers AV Aalsmeer DNF ---



Meisjes Pupil Mini - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 MPMini Team 1 AV 1923 - MPMini 4 35,1 208