Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil C

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Lucy de Kruif AV 1923 7,6 12,14 2,99 894
2 Jip de Groot AV Zaanland 8,0 11,86 3,08 840
3 Lilian Groot AV 1923 7,9 15,04 2,58 811
4 Chava Burleson AV 1923 7,8 11,23 2,76 797
5 Malou de Gauw AV Zaanland 8,1 18,16 2,37 786
6 Jennecy Prokop AV Aalsmeer 8,1 10,86 2,67 724
7 Lisa Hazelaar AV Aalsmeer 8,1 11,54 2,59 721
8 Amber Springer AKU 8,1 10,03 2,34 642
9 Merel de Vries AV Aalsmeer 8,5 13,09 2,18 607
10 Noura Boujaou AV Zaanland 8,4 9,37 2,41 597
11 Mirte Gunther AKU 8,1 9,32 2,04 568
12 Linn Smithuis AV Aalsmeer 8,8 13,39 2,13 561
13 Julia Djordjevic AV Aalsmeer 8,4 8,72 2,27 555
14 Esmee Otto AV Zaanland 8,5 9,59 2,20 545
15 Loïs Rump AV 1923 8,5 10,07 2,11 537
16 Isa Bouwman AKU 8,9 8,98 2,43 525
17 Senna Ebbers AV Zaanland 8,8 9,88 2,17 504
18 Liesje Ouderling AKU 8,7 9,83 2,06 494
19 Betty van der Meer AV 1923 9,2 9,30 2,36 479
20 Anouk Verhaal AV Zaanland 8,9 6,79 2,15 419
21 Elise Hoetmer AKU 9,0 6,39 2,12 391
22 Firy Zwaan AV Zaanland 7,9 DNS DNS 334
23 Sarah Kappert AV Aalsmeer 11,9 5,56 1,18 51

Uitslagen Meerkamp 40 meter Meisjes Pupil C

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Lucy de Kruif AV 1923 7,6 --- 385
2 Chava Burleson AV 1923 7,8 --- 351
3 Lilian Groot AV 1923 7,9 --- 334
3 Firy Zwaan AV Zaanland 7,9 --- 334
5 Jip de Groot AV Zaanland 8,0 --- 318
6 Amber Springer AKU 8,1 --- 303
6 Mirte Gunther AKU 8,1 --- 303
6 Jennecy Prokop AV Aalsmeer 8,1 --- 303
6 Lisa Hazelaar AV Aalsmeer 8,1 --- 303
6 Malou de Gauw AV Zaanland 8,1 --- 303
11 Julia Djordjevic AV Aalsmeer 8,4 --- 257
11 Noura Boujaou AV Zaanland 8,4 --- 257
13 Loïs Rump AV 1923 8,5 --- 243
13 Merel de Vries AV Aalsmeer 8,5 --- 243
13 Esmee Otto AV Zaanland 8,5 --- 243
16 Liesje Ouderling AKU 8,7 --- 215
17 Linn Smithuis AV Aalsmeer 8,8 --- 202
17 Senna Ebbers AV Zaanland 8,8 --- 202
19 Isa Bouwman AKU 8,9 --- 189
19 Anouk Verhaal AV Zaanland 8,9 --- 189
21 Elise Hoetmer AKU 9,0 --- 176
22 Betty van der Meer AV 1923 9,2 --- 151
23 Sarah Kappert AV Aalsmeer 11,9 --- 0

Uitslagen Meerkamp Balwerpen Meisjes Pupil C

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Malou de Gauw AV Zaanland 18,16 --- 291
2 Lilian Groot AV 1923 15,04 --- 243
3 Linn Smithuis AV Aalsmeer 13,39 --- 215
4 Merel de Vries AV Aalsmeer 13,09 --- 210
5 Lucy de Kruif AV 1923 12,14 --- 193
6 Jip de Groot AV Zaanland 11,86 --- 188
7 Lisa Hazelaar AV Aalsmeer 11,54 --- 182
8 Chava Burleson AV 1923 11,23 --- 176
9 Jennecy Prokop AV Aalsmeer 10,86 --- 169
10 Loïs Rump AV 1923 10,07 --- 154
11 Amber Springer AKU 10,03 --- 153
12 Senna Ebbers AV Zaanland 9,88 --- 150
13 Liesje Ouderling AKU 9,83 --- 149
14 Esmee Otto AV Zaanland 9,59 --- 144
15 Noura Boujaou AV Zaanland 9,37 --- 140
16 Mirte Gunther AKU 9,32 --- 139
17 Betty van der Meer AV 1923 9,30 --- 138
18 Isa Bouwman AKU 8,98 --- 132
19 Julia Djordjevic AV Aalsmeer 8,72 --- 126
20 Anouk Verhaal AV Zaanland 6,79 --- 82
21 Elise Hoetmer AKU 6,39 --- 73
22 Sarah Kappert AV Aalsmeer 5,56 --- 51
Firy Zwaan AV Zaanland DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Pupil C

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jip de Groot AV Zaanland 3,08 --- 334
2 Lucy de Kruif AV 1923 2,99 --- 316
3 Chava Burleson AV 1923 2,76 --- 270
4 Jennecy Prokop AV Aalsmeer 2,67 --- 252
5 Lisa Hazelaar AV Aalsmeer 2,59 --- 236
6 Lilian Groot AV 1923 2,58 --- 234
7 Isa Bouwman AKU 2,43 --- 204
8 Noura Boujaou AV Zaanland 2,41 --- 200
9 Malou de Gauw AV Zaanland 2,37 --- 192
10 Betty van der Meer AV 1923 2,36 --- 190
11 Amber Springer AKU 2,34 --- 186
12 Julia Djordjevic AV Aalsmeer 2,27 --- 172
13 Esmee Otto AV Zaanland 2,20 --- 158
14 Merel de Vries AV Aalsmeer 2,18 --- 154
15 Senna Ebbers AV Zaanland 2,17 --- 152
16 Anouk Verhaal AV Zaanland 2,15 --- 148
17 Linn Smithuis AV Aalsmeer 2,13 --- 144
18 Elise Hoetmer AKU 2,12 --- 142
19 Loïs Rump AV 1923 2,11 --- 140
20 Liesje Ouderling AKU 2,06 --- 130
21 Mirte Gunther AKU 2,04 --- 126
22 Sarah Kappert AV Aalsmeer 1,18 --- 0
Firy Zwaan AV Zaanland DNS --- 0
[+/-] alles
#Naam 40mPtnBalPtnVerPtn Punten
1 AV 1923 3375 [+/-]
2 AV Zaanland 3163 [+/-]
3 AV Aalsmeer 2898 [+/-]
4 AKU 2366 [+/-]


Uitslagen 4 x 40m Meisjes Pupil C

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Zaanland C meisjes AV Zaanland - MPC 4 30,2 395
2 MPC Team 1 AV 1923 - MPC 4 31,6 336
3 AV Zaanland MPC 2 AV Zaanland - MPC 3 32,5 300
4 AVA Meisjes C AV Aalsmeer - MPC 5 32,9 285
5 Aku MPC AKU - MPC 5 37,4 137