Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil B

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Sophie Lucas AV Aalsmeer 6,9 18,35 3,57 1247
2 Elin van Dijken AKU 7,3 16,14 3,48 1114
3 Maud de Jong AV 1923 7,2 18,77 3,17 1112
4 Marie-Juli...e Goedel AV Aalsmeer 7,5 15,86 2,99 975
5 Laura van Luinen AKU 7,8 22,07 2,77 969
6 Tess van Tol AKU 7,5 15,67 2,75 924
7 Ivy Olieberg AV 1923 7,6 12,50 3,04 910
8 Ralycia Finies AKU 7,5 15,00 2,73 909
9 Maartje Brakenhoff AV Zaanland 7,7 12,83 2,92 875
10 Julia Prins AV Zaanland 7,8 13,72 2,73 836
11 Nena Donker AV 1923 7,8 12,12 2,68 798
12 Joena van Oordt AV 1923 8,0 13,68 2,66 788
13 Tess Nijland AV 1923 7,8 14,97 2,35 781
14 Renske Olieman AV Aalsmeer 7,8 14,69 2,33 772
15 Lisa de Vries AV Aalsmeer 8,6 17,04 2,54 729
16 Kidist Tesfaye AV Zaanland 7,9 11,21 2,44 716
17 Hanne van Essen AV 1923 8,5 11,89 2,62 673
18 May Diop AV Zaanland 8,2 11,11 2,38 655
19 Tess van Tol AKU 8,2 10,05 2,38 634
20 Anne Lubbers AV Aalsmeer 8,4 11,60 2,37 632
21 Merel Appeldorn AKU 8,4 13,28 2,21 630
22 Zara Velten AKU 8,3 12,74 2,13 620
23 Lisa van Kleef AV Zaanland 8,4 7,34 2,37 544
24 Janine Sicking AV Zaanland 8,7 8,71 2,27 513
25 Dagmar van den Berg AKU 8,6 11,44 1,91 509
26 Lieke Pfeffer AV 1923 9,2 9,46 2,32 475
27 Jacoba Tahapary AV Zaanland 8,6 5,82 2,10 425

Uitslagen Meerkamp 40 meter Meisjes Pupil B

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Sophie Lucas AV Aalsmeer 6,9 --- 521
2 Maud de Jong AV 1923 7,2 --- 460
3 Elin van Dijken AKU 7,3 --- 440
4 Tess van Tol AKU 7,5 --- 403
4 Ralycia Finies AKU 7,5 --- 403
4 Marie-Juli...e Goedel AV Aalsmeer 7,5 --- 403
7 Ivy Olieberg AV 1923 7,6 --- 385
8 Maartje Brakenhoff AV Zaanland 7,7 --- 368
9 Laura van Luinen AKU 7,8 --- 351
9 Nena Donker AV 1923 7,8 --- 351
9 Tess Nijland AV 1923 7,8 --- 351
9 Renske Olieman AV Aalsmeer 7,8 --- 351
9 Julia Prins AV Zaanland 7,8 --- 351
14 Kidist Tesfaye AV Zaanland 7,9 --- 334
15 Joena van Oordt AV 1923 8,0 --- 318
16 Tess van Tol AKU 8,2 --- 287
16 May Diop AV Zaanland 8,2 --- 287
18 Zara Velten AKU 8,3 --- 272
19 Merel Appeldorn AKU 8,4 --- 257
19 Anne Lubbers AV Aalsmeer 8,4 --- 257
19 Lisa van Kleef AV Zaanland 8,4 --- 257
22 Hanne van Essen AV 1923 8,5 --- 243
23 Dagmar van den Berg AKU 8,6 --- 229
23 Lisa de Vries AV Aalsmeer 8,6 --- 229
23 Jacoba Tahapary AV Zaanland 8,6 --- 229
26 Janine Sicking AV Zaanland 8,7 --- 215
27 Lieke Pfeffer AV 1923 9,2 --- 151

Uitslagen Meerkamp Balwerpen Meisjes Pupil B

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Laura van Luinen AKU 22,07 --- 346
2 Maud de Jong AV 1923 18,77 --- 300
3 Sophie Lucas AV Aalsmeer 18,35 --- 294
4 Lisa de Vries AV Aalsmeer 17,04 --- 274
5 Elin van Dijken AKU 16,14 --- 260
6 Marie-Juli...e Goedel AV Aalsmeer 15,86 --- 256
7 Tess van Tol AKU 15,67 --- 253
8 Ralycia Finies AKU 15,00 --- 242
9 Tess Nijland AV 1923 14,97 --- 242
10 Renske Olieman AV Aalsmeer 14,69 --- 237
11 Julia Prins AV Zaanland 13,72 --- 221
12 Joena van Oordt AV 1923 13,68 --- 220
13 Merel Appeldorn AKU 13,28 --- 213
14 Maartje Brakenhoff AV Zaanland 12,83 --- 205
15 Zara Velten AKU 12,74 --- 204
16 Ivy Olieberg AV 1923 12,50 --- 199
17 Nena Donker AV 1923 12,12 --- 193
18 Hanne van Essen AV 1923 11,89 --- 188
19 Anne Lubbers AV Aalsmeer 11,60 --- 183
20 Dagmar van den Berg AKU 11,44 --- 180
21 Kidist Tesfaye AV Zaanland 11,21 --- 176
22 May Diop AV Zaanland 11,11 --- 174
23 Tess van Tol AKU 10,05 --- 153
24 Lieke Pfeffer AV 1923 9,46 --- 142
25 Janine Sicking AV Zaanland 8,71 --- 126
26 Lisa van Kleef AV Zaanland 7,34 --- 95
27 Jacoba Tahapary AV Zaanland 5,82 --- 58

Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Pupil B

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Sophie Lucas AV Aalsmeer 3,57 --- 432
2 Elin van Dijken AKU 3,48 --- 414
3 Maud de Jong AV 1923 3,17 --- 352
4 Ivy Olieberg AV 1923 3,04 --- 326
5 Marie-Juli...e Goedel AV Aalsmeer 2,99 --- 316
6 Maartje Brakenhoff AV Zaanland 2,92 --- 302
7 Laura van Luinen AKU 2,77 --- 272
8 Tess van Tol AKU 2,75 --- 268
9 Ralycia Finies AKU 2,73 --- 264
9 Julia Prins AV Zaanland 2,73 --- 264
11 Nena Donker AV 1923 2,68 --- 254
12 Joena van Oordt AV 1923 2,66 --- 250
13 Hanne van Essen AV 1923 2,62 --- 242
14 Lisa de Vries AV Aalsmeer 2,54 --- 226
15 Kidist Tesfaye AV Zaanland 2,44 --- 206
16 Tess van Tol AKU 2,38 --- 194
16 May Diop AV Zaanland 2,38 --- 194
18 Anne Lubbers AV Aalsmeer 2,37 --- 192
18 Lisa van Kleef AV Zaanland 2,37 --- 192
20 Tess Nijland AV 1923 2,35 --- 188
21 Renske Olieman AV Aalsmeer 2,33 --- 184
22 Lieke Pfeffer AV 1923 2,32 --- 182
23 Janine Sicking AV Zaanland 2,27 --- 172
24 Merel Appeldorn AKU 2,21 --- 160
25 Zara Velten AKU 2,13 --- 144
26 Jacoba Tahapary AV Zaanland 2,10 --- 138
27 Dagmar van den Berg AKU 1,91 --- 100
[+/-] alles
#Naam 40mPtnBalPtnVerPtn Punten
1 AKU 4341 [+/-]
2 AV Aalsmeer 4159 [+/-]
3 AV 1923 4018 [+/-]
4 AV Zaanland 3523 [+/-]


Uitslagen 1000 meter Meisjes Pupil B

# Naam ResOBP
1 Maud de Jong AV 1923 3:54,5 ---
2 Elin van Dijken AKU 4:09,3 ---
3 Sophie Lucas AV Aalsmeer 4:10,4 ---
4 Ivy Olieberg AV 1923 4:11,9 ---
5 Joena van Oordt AV 1923 4:17,0 ---
6 Julia Prins AV Zaanland 4:21,0 ---
7 Lisa van Kleef AV Zaanland 4:27,6 ---
8 Renske Olieman AV Aalsmeer 4:31,9 ---
9 Tess van Tol AKU 4:33,1 ---
10 Marie-Juli...e Goedel AV Aalsmeer 4:40,9 ---
11 Maartje Brakenhoff AV Zaanland 4:48,8 ---
12 Lieke Pfeffer AV 1923 4:51,2 ---
13 Kidist Tesfaye AV Zaanland 4:53,1 ---
14 May Diop AV Zaanland 4:53,9 ---
15 Zara Velten AKU 4:54,3 ---
16 Tess Nijland AV 1923 4:56,7 ---
17 Dagmar van den Berg AKU 5:18,0 ---
18 Anne Lubbers AV Aalsmeer 5:23,4 ---
19 Lisa de Vries AV Aalsmeer 5:24,0 ---
20 Tess van Tol AKU 5:29,5 ---
21 Janine Sicking AV Zaanland 5:31,7 ---
22 Jacoba Tahapary AV Zaanland 5:35,3 ---
Hanne van Essen AV 1923 DNS ---
Nena Donker AV 1923 DNS ---

Uitslagen 4 x 40m Meisjes Pupil B

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Aku MPB AKU - MPB 5 28,5 425
2 MPB Team 1 AV 1923 - MPB 7 28,8 410
2 AV Zaanland B meisjes AV Zaanland - MPB 5 29,2 441
4 AVA Meisjes B AV Aalsmeer - MPB 5 29,3 436