Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil A1

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
1 Nehissa Hendriks AV 1923 9,4 5,09 3,69 1338
2 Guusje de Groot AV Zaanland 10,2 5,11 3,22 1124
3 Maud Schrama AKU 10,1 4,10 3,46 1114
4 Kaitlyn Groot AV 1923 10,5 4,57 3,00 1001
5 Luna Maij AV Zaanland 10,7 4,67 2,92 966
6 Amber Deijkers AV Zaanland 10,9 4,23 3,04 934
7 Xena Daalman AV Aalsmeer 11,0 4,93 2,85 932
8 Doris Thomas AV 1923 10,9 4,71 2,85 930
9 Djuna Gersen AV Aalsmeer 10,8 4,56 2,83 928
10 Sterre van Ewijk AV 1923 11,1 4,87 2,90 926
11 Sara Pouw AKU 10,6 3,82 2,90 913
12 Fenna Hudson AV 1923 11,2 4,85 2,80 894
13 Marthe van der Meer AV 1923 11,1 4,19 2,86 870
14 Rosa Bak AV 1923 10,7 3,17 2,88 843
15 Anne Jongedijk AV 1923 11,2 3,31 3,12 842
16 Carice Heemskerk AV Aalsmeer 10,7 2,89 2,94 830
17 Malin Wattel AV 1923 10,8 3,49 2,59 798
18 Vlinder Ouderling AKU 11,5 3,02 2,93 744
19 Caroline Tahapary AV Zaanland 11,3 3,35 2,59 727
20 Senna Kraan AV Aalsmeer 11,7 4,20 2,46 722
21 Branwen Bosland AV Zaanland 11,6 3,06 2,79 708
22 Senna Dil AV Zaanland 11,4 3,11 2,46 670
23 Jip van der Voorn AV Zaanland 11,9 3,48 2,44 642
24 Roosje Honingh AKU 12,4 1,75 2,60 459
25 Cato Schuitemaker AV 1923 DNS DNS DNS 0

Uitslagen Meerkamp 60 meter Meisjes Pupil A1

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Nehissa Hendriks AV 1923 9,4 --- 535
2 Maud Schrama AKU 10,1 --- 427
3 Guusje de Groot AV Zaanland 10,2 --- 413
4 Kaitlyn Groot AV 1923 10,5 --- 372
5 Sara Pouw AKU 10,6 --- 359
6 Rosa Bak AV 1923 10,7 --- 346
6 Carice Heemskerk AV Aalsmeer 10,7 --- 346
6 Luna Maij AV Zaanland 10,7 --- 346
9 Malin Wattel AV 1923 10,8 --- 333
9 Djuna Gersen AV Aalsmeer 10,8 --- 333
11 Doris Thomas AV 1923 10,9 --- 321
11 Amber Deijkers AV Zaanland 10,9 --- 321
13 Xena Daalman AV Aalsmeer 11,0 --- 308
14 Marthe van der Meer AV 1923 11,1 --- 296
14 Sterre van Ewijk AV 1923 11,1 --- 296
16 Anne Jongedijk AV 1923 11,2 --- 285
16 Fenna Hudson AV 1923 11,2 --- 285
18 Caroline Tahapary AV Zaanland 11,3 --- 273
19 Senna Dil AV Zaanland 11,4 --- 262
20 Vlinder Ouderling AKU 11,5 --- 250
21 Branwen Bosland AV Zaanland 11,6 --- 239
22 Senna Kraan AV Aalsmeer 11,7 --- 228
23 Jip van der Voorn AV Zaanland 11,9 --- 207
24 Roosje Honingh AKU 12,4 --- 157
Cato Schuitemaker AV 1923 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Meisjes Pupil A1

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Guusje de Groot AV Zaanland 5,11 --- 349
2 Nehissa Hendriks AV 1923 5,09 --- 347
3 Xena Daalman AV Aalsmeer 4,93 --- 336
4 Sterre van Ewijk AV 1923 4,87 --- 332
5 Fenna Hudson AV 1923 4,85 --- 331
6 Doris Thomas AV 1923 4,71 --- 321
7 Luna Maij AV Zaanland 4,67 --- 318
8 Kaitlyn Groot AV 1923 4,57 --- 311
9 Djuna Gersen AV Aalsmeer 4,56 --- 311
10 Amber Deijkers AV Zaanland 4,23 --- 287
11 Senna Kraan AV Aalsmeer 4,20 --- 284
12 Marthe van der Meer AV 1923 4,19 --- 284
13 Maud Schrama AKU 4,10 --- 277
14 Sara Pouw AKU 3,82 --- 256
15 Malin Wattel AV 1923 3,49 --- 229
16 Jip van der Voorn AV Zaanland 3,48 --- 229
17 Caroline Tahapary AV Zaanland 3,35 --- 218
18 Anne Jongedijk AV 1923 3,31 --- 215
19 Rosa Bak AV 1923 3,17 --- 203
20 Senna Dil AV Zaanland 3,11 --- 198
21 Branwen Bosland AV Zaanland 3,06 --- 193
22 Vlinder Ouderling AKU 3,02 --- 190
23 Carice Heemskerk AV Aalsmeer 2,89 --- 178
24 Roosje Honingh AKU 1,75 --- 64
Cato Schuitemaker AV 1923 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Pupil A1

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Nehissa Hendriks AV 1923 3,69 --- 456
2 Maud Schrama AKU 3,46 --- 410
3 Guusje de Groot AV Zaanland 3,22 --- 362
4 Anne Jongedijk AV 1923 3,12 --- 342
5 Amber Deijkers AV Zaanland 3,04 --- 326
6 Kaitlyn Groot AV 1923 3,00 --- 318
7 Carice Heemskerk AV Aalsmeer 2,94 --- 306
8 Vlinder Ouderling AKU 2,93 --- 304
9 Luna Maij AV Zaanland 2,92 --- 302
10 Sara Pouw AKU 2,90 --- 298
10 Sterre van Ewijk AV 1923 2,90 --- 298
12 Rosa Bak AV 1923 2,88 --- 294
13 Marthe van der Meer AV 1923 2,86 --- 290
14 Doris Thomas AV 1923 2,85 --- 288
14 Xena Daalman AV Aalsmeer 2,85 --- 288
16 Djuna Gersen AV Aalsmeer 2,83 --- 284
17 Fenna Hudson AV 1923 2,80 --- 278
18 Branwen Bosland AV Zaanland 2,79 --- 276
19 Roosje Honingh AKU 2,60 --- 238
20 Malin Wattel AV 1923 2,59 --- 236
20 Caroline Tahapary AV Zaanland 2,59 --- 236
22 Senna Kraan AV Aalsmeer 2,46 --- 210
22 Senna Dil AV Zaanland 2,46 --- 210
24 Jip van der Voorn AV Zaanland 2,44 --- 206
Cato Schuitemaker AV 1923 DNS --- 0
[+/-] alles
#Naam 60mPtnKogelPtnVerPtn Punten
1 AV 1923 4629 [+/-]
2 AV Zaanland 4192 [+/-]
3 AV Aalsmeer 3764 [+/-]
4 AKU 3230 [+/-]


Uitslagen 1000 meter Meisjes Pupil A1

# Naam ResOBP
1 Nehissa Hendriks AV 1923 3:38,6 ---
2 Doris Thomas AV 1923 4:00,2 ---
3 Rosa Bak AV 1923 4:00,9 ---
4 Carice Heemskerk AV Aalsmeer 4:02,3 ---
5 Djuna Gersen AV Aalsmeer 4:04,9 ---
6 Sara Pouw AKU 4:06,3 ---
7 Guusje de Groot AV Zaanland 4:13,5 ---
8 Maud Schrama AKU 4:16,1 ---
9 Anne Jongedijk AV 1923 4:16,7 ---
10 Kaitlyn Groot AV 1923 4:21,8 ---
11 Xena Daalman AV Aalsmeer 4:22,3 ---
12 Amber Deijkers AV Zaanland 4:23,4 ---
13 Marthe van der Meer AV 1923 4:30,7 ---
14 Malin Wattel AV 1923 4:31,4 ---
15 Sterre van Ewijk AV 1923 4:32,7 ---
16 Luna Maij AV Zaanland 4:43,3 ---
17 Senna Dil AV Zaanland 4:44,7 ---
18 Jip van der Voorn AV Zaanland 4:46,2 ---
19 Fenna Hudson AV 1923 5:07,8 ---
20 Branwen Bosland AV Zaanland 5:13,0 ---
21 Caroline Tahapary AV Zaanland 5:16,2 ---
22 Roosje Honingh AKU 5:35,0 ---
Cato Schuitemaker AV 1923 DNS ---

Uitslagen 4 x 60m Meisjes Pupil A1

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Zaanland A1 meisjes 1 AV Zaanland - MPA1 4 40,0 441
2 MPA1 Team 2 AV 1923 - MPA1 3 40,2 434
3 AVA Meisjes A1 AV Aalsmeer - MPA1 4 42,6 352
4 MPA1 Team 1 AV 1923 - MPA1 6 44,0 308
5 Aku MPA1 AKU - MPA1 4 DNS 0