Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil C

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Florian Faber AKU 7,7 25,83 3,00 1080
2 Gijs Happe AV Zaanland 7,7 20,15 2,71 948
3 Hugo van Willegen AV Aalsmeer 7,8 17,49 2,91 932
4 Ruben Koopmans AV Zaanland 8,1 22,40 2,80 931
5 Akira Kerr AKU 7,9 19,10 2,82 921
6 Laurens van den Berg AV Zaanland 7,7 19,17 2,59 910
7 Miska van den Toorn AV 1923 7,8 17,79 2,58 870
8 Silvan Oud AV Aalsmeer 8,0 20,39 2,50 859
9 Jonathan Kef AV Zaanland 7,6 11,13 2,81 839
10 Guus Pouw AKU 8,1 17,13 2,61 818
11 Jason Smit AKU 8,2 15,25 2,53 757
12 Geyers Kleverlaan AV 1923 8,1 11,80 2,72 752
13 Jack van Eijk AKU 8,1 14,33 2,48 748
14 Mark Westra AKU 8,6 18,59 2,42 728
15 Sven Rijkenberg AV Zaanland 8,2 12,36 2,53 708
16 Tijn van Zaal AKU 8,7 15,44 2,57 696
17 Luke van Diemen AV 1923 8,5 12,89 2,57 681
18 Job Welink MNNK 8,2 11,54 2,43 673
19 Jonne van ...ardenburg AKU 8,4 10,85 2,42 628
20 Julius van...lgenburgh AV Aalsmeer 8,2 12,58 2,08 622
21 Leon Ekelschot AKU 8,4 11,38 2,30 614
22 Sverre de Boer MNNK 8,2 8,86 2,37 608
23 Ryan Waasdorp AV Aalsmeer 8,5 14,39 2,05 603
24 Tobias Piet AV 1923 8,4 10,66 2,30 600
25 Teun Hondebrink AV Zaanland 8,8 14,38 2,08 568
26 Gijs Kuiper AV Zaanland 8,9 11,70 2,17 526
27 Luuk Zwanenburg AKU 8,5 8,10 2,22 518
28 Ivo Meijer AKU 8,9 9,40 2,19 485
29 Stijn Jacobs AKU 9,4 9,15 2,09 398
30 Kas van der Stokker AV Aalsmeer 8,7 7,78 1,71 380
31 Liamm Dil AV Zaanland 10,7 6,29 1,60 108
32 Fedde van ...r Giessen AV 1923 DNS DNS DNS 0
32 Alex Marinus AV 1923 DNS DNS DNS 0
32 Mika van Wel AV 1923 DNS DNS DNS 0

Uitslagen Meerkamp 40 meter Jongens Pupil C

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jonathan Kef AV Zaanland 7,6 --- 385
2 Florian Faber AKU 7,7 --- 368
2 Gijs Happe AV Zaanland 7,7 --- 368
2 Laurens van den Berg AV Zaanland 7,7 --- 368
5 Miska van den Toorn AV 1923 7,8 --- 351
5 Hugo van Willegen AV Aalsmeer 7,8 --- 351
7 Akira Kerr AKU 7,9 --- 334
8 Silvan Oud AV Aalsmeer 8,0 --- 318
9 Guus Pouw AKU 8,1 --- 303
9 Jack van Eijk AKU 8,1 --- 303
9 Geyers Kleverlaan AV 1923 8,1 --- 303
9 Ruben Koopmans AV Zaanland 8,1 --- 303
13 Jason Smit AKU 8,2 --- 287
13 Julius van...lgenburgh AV Aalsmeer 8,2 --- 287
13 Sven Rijkenberg AV Zaanland 8,2 --- 287
13 Job Welink MNNK 8,2 --- 287
13 Sverre de Boer MNNK 8,2 --- 287
18 Jonne van ...ardenburg AKU 8,4 --- 257
18 Leon Ekelschot AKU 8,4 --- 257
18 Tobias Piet AV 1923 8,4 --- 257
21 Luuk Zwanenburg AKU 8,5 --- 243
21 Luke van Diemen AV 1923 8,5 --- 243
21 Ryan Waasdorp AV Aalsmeer 8,5 --- 243
24 Mark Westra AKU 8,6 --- 229
25 Tijn van Zaal AKU 8,7 --- 215
25 Kas van der Stokker AV Aalsmeer 8,7 --- 215
27 Teun Hondebrink AV Zaanland 8,8 --- 202
28 Ivo Meijer AKU 8,9 --- 189
28 Gijs Kuiper AV Zaanland 8,9 --- 189
30 Stijn Jacobs AKU 9,4 --- 127
31 Liamm Dil AV Zaanland 10,7 --- 0
Alex Marinus AV 1923 DNS --- 0
Fedde van ...r Giessen AV 1923 DNS --- 0
Mika van Wel AV 1923 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Balwerpen Jongens Pupil C

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Florian Faber AKU 25,83 --- 394
2 Ruben Koopmans AV Zaanland 22,40 --- 350
3 Silvan Oud AV Aalsmeer 20,39 --- 323
4 Gijs Happe AV Zaanland 20,15 --- 320
5 Laurens van den Berg AV Zaanland 19,17 --- 306
6 Akira Kerr AKU 19,10 --- 305
7 Mark Westra AKU 18,59 --- 297
8 Miska van den Toorn AV 1923 17,79 --- 285
9 Hugo van Willegen AV Aalsmeer 17,49 --- 281
10 Guus Pouw AKU 17,13 --- 275
11 Tijn van Zaal AKU 15,44 --- 249
12 Jason Smit AKU 15,25 --- 246
13 Ryan Waasdorp AV Aalsmeer 14,39 --- 232
14 Teun Hondebrink AV Zaanland 14,38 --- 232
15 Jack van Eijk AKU 14,33 --- 231
16 Luke van Diemen AV 1923 12,89 --- 206
17 Julius van...lgenburgh AV Aalsmeer 12,58 --- 201
18 Sven Rijkenberg AV Zaanland 12,36 --- 197
19 Geyers Kleverlaan AV 1923 11,80 --- 187
20 Gijs Kuiper AV Zaanland 11,70 --- 185
21 Job Welink MNNK 11,54 --- 182
22 Leon Ekelschot AKU 11,38 --- 179
23 Jonathan Kef AV Zaanland 11,13 --- 174
24 Jonne van ...ardenburg AKU 10,85 --- 169
25 Tobias Piet AV 1923 10,66 --- 165
26 Ivo Meijer AKU 9,40 --- 140
27 Stijn Jacobs AKU 9,15 --- 135
28 Sverre de Boer MNNK 8,86 --- 129
29 Luuk Zwanenburg AKU 8,10 --- 113
30 Kas van der Stokker AV Aalsmeer 7,78 --- 105
31 Liamm Dil AV Zaanland 6,29 --- 70
Alex Marinus AV 1923 DNS --- 0
Fedde van ...r Giessen AV 1923 DNS --- 0
Mika van Wel AV 1923 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Verspringen Jongens Pupil C

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Florian Faber AKU 3,00 --- 318
2 Hugo van Willegen AV Aalsmeer 2,91 --- 300
3 Akira Kerr AKU 2,82 --- 282
4 Jonathan Kef AV Zaanland 2,81 --- 280
5 Ruben Koopmans AV Zaanland 2,80 --- 278
6 Geyers Kleverlaan AV 1923 2,72 --- 262
7 Gijs Happe AV Zaanland 2,71 --- 260
8 Guus Pouw AKU 2,61 --- 240
9 Laurens van den Berg AV Zaanland 2,59 --- 236
10 Miska van den Toorn AV 1923 2,58 --- 234
11 Tijn van Zaal AKU 2,57 --- 232
11 Luke van Diemen AV 1923 2,57 --- 232
13 Jason Smit AKU 2,53 --- 224
13 Sven Rijkenberg AV Zaanland 2,53 --- 224
15 Silvan Oud AV Aalsmeer 2,50 --- 218
16 Jack van Eijk AKU 2,48 --- 214
17 Job Welink MNNK 2,43 --- 204
18 Mark Westra AKU 2,42 --- 202
18 Jonne van ...ardenburg AKU 2,42 --- 202
20 Sverre de Boer MNNK 2,37 --- 192
21 Leon Ekelschot AKU 2,30 --- 178
21 Tobias Piet AV 1923 2,30 --- 178
23 Luuk Zwanenburg AKU 2,22 --- 162
24 Ivo Meijer AKU 2,19 --- 156
25 Gijs Kuiper AV Zaanland 2,17 --- 152
26 Stijn Jacobs AKU 2,09 --- 136
27 Julius van...lgenburgh AV Aalsmeer 2,08 --- 134
27 Teun Hondebrink AV Zaanland 2,08 --- 134
29 Ryan Waasdorp AV Aalsmeer 2,05 --- 128
30 Kas van der Stokker AV Aalsmeer 1,71 --- 60
31 Liamm Dil AV Zaanland 1,60 --- 38
Alex Marinus AV 1923 DNS --- 0
Fedde van ...r Giessen AV 1923 DNS --- 0
Mika van Wel AV 1923 DNS --- 0
[+/-] alles
#Naam 40mPtnBalPtnVerPtn Punten
1 AV Zaanland 4023 [+/-]
2 AKU 3854 [+/-]
3 AV Aalsmeer 3389 [+/-]
4 AV 1923 3169 [+/-]
5 AV Monnickendam 1281 [+/-]


Uitslagen 600 meter Jongens Pupil C

# Naam ResOBP
1 Laurens van den Berg AV Zaanland 2:12,1 ---
2 Hugo van Willegen AV Aalsmeer 2:16,2 ---
3 Akira Kerr AKU 2:21,5 ---
4 Jason Smit AKU 2:23,4 ---
5 Gijs Happe AV Zaanland 2:27,0 ---
6 Jack van Eijk AKU 2:27,2 ---
7 Sverre de Boer MNNK 2:28,9 ---
8 Silvan Oud AV Aalsmeer 2:29,3 ---
9 Job Welink MNNK 2:30,5 ---
10 Guus Pouw AKU 2:30,8 ---
11 Sven Rijkenberg AV Zaanland 2:32,4 ---
12 Jonathan Kef AV Zaanland 2:34,5 ---
13 Geyers Kleverlaan AV 1923 2:34,6 ---
14 Ruben Koopmans AV Zaanland 2:35,0 ---
15 Ryan Waasdorp AV Aalsmeer 2:36,6 ---
16 Jonne van ...ardenburg AKU 2:37,2 ---
17 Mark Westra AKU 2:39,4 ---
18 Julius van...lgenburgh AV Aalsmeer 2:40,1 ---
19 Tobias Piet AV 1923 2:40,3 ---
20 Teun Hondebrink AV Zaanland 2:43,5 ---
21 Gijs Kuiper AV Zaanland 2:45,1 ---
22 Miska van den Toorn AV 1923 2:46,2 ---
23 Luuk Zwanenburg AKU 2:46,6 ---
24 Tijn van Zaal AKU 2:57,6 ---
25 Kas van der Stokker AV Aalsmeer 3:05,4 ---
26 Leon Ekelschot AKU 3:15,2 ---
27 Liamm Dil AV Zaanland 3:23,4 ---
Stijn Jacobs AKU DNS ---
Alex Marinus AV 1923 DNS ---
Fedde van ...r Giessen AV 1923 DNS ---
Luke van Diemen AV 1923 DNS ---
Mika van Wel AV 1923 DNS ---

Uitslagen 4 x 40m Jongens Pupil C

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Zaanland C jongens 1 AV Zaanland - JPC 4 30,2 395
2 AVA Jongens C AV Aalsmeer - JPC 5 30,7 373
3 Aku JPC Team 2 AKU - JPC 5 31,9 274
4 JPC Team 1 AV 1923 - JPC 4 32,1 266
4 Aku JPC Team 1 AKU - JPC 5 33,1 278
6 AV Zaanland C jongens 2 AV Zaanland - JPC 4 35,4 198
7 JPC Team 2 AV 1923 - JPC 0 DNS 0