Uitslagen AVH Avondwedstrijd

Jongens Junior B - 100 meter

# Naam ResOBP
1 Tom Klein Poelhuis Haaksbergen 11,7 ---
2 Rens Rolink AV Iphitos 12,5 ---
3 Jochem Nieuwenhuis ASV 12,7 ---



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Tom Klein Poelhuis Haaksbergen 23,6 ---
2 Rens Rolink AV Iphitos 25,7 ---
3 Jochem Nieuwenhuis ASV 26,6 ---



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Rens Stegink Haaksbergen 2:33,6 ---
2 Tom Klein Poelhuis Haaksbergen 2:45,3 ---



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Pim Bakker AV Rijssen 4:28,2 ---



Jongens Junior B - Teamestafette

Er bestaan nog geen estafette teams.



Jongens Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Hidde Hofste AV Rijssen 29,95 ---
2 Justin Klein Tank ASV 16,98 ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Hidde Hofste AV Rijssen 10,07 ---
2 Justin Klein Tank ASV 7,32 ---



Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Hidde Hofste AV Rijssen 41,46 ---
2 Justin Klein Tank ASV 20,88 ---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Rens Rolink AV Iphitos 5,17 ---



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam ResOBP
1 Jelle Golbach Haaksbergen 13,1 ---
2 Leon ten Elshof Haaksbergen 13,4 ---
3 Ruben van Sark Haaksbergen 14,1 ---
4 Niels Haverkate AV Goor `75 14,3 ---
5 Ivar Goedvolk ASV 16,0 ---



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Niek Nijman AV Rijssen 2:20,3 ---
2 Frank Seppenwoolde ATNY 2:20,7 ---
3 Niels Haverkate AV Goor `75 2:21,7 ---
4 Max Swabedissen AV Rijssen 2:26,8 ---
5 Wouter Seppenwoolde ATNY 2:34,4 ---
6 Chris Lassche AV Rijssen 2:38,9 ---
7 Ruben van Sark Haaksbergen 2:45,0 ---
8 Leon ten Elshof Haaksbergen 2:50,0 ---



Jongens Junior C - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Connor Kluivers Hanzesport 4:33,3 ---



Jongens Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Jelle Golbach Haaksbergen 9,79 ---
2 Niels Haverkate AV Goor `75 8,69 ---
3 Ruben van Sark Haaksbergen 6,93 ---
4 Leon ten Elshof Haaksbergen 6,75 ---
5 Ivar Goedvolk ASV 6,66 ---



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jelle Golbach Haaksbergen 1,80 ---
2 Niels Haverkate AV Goor `75 1,55 ---
3 Ruben van Sark Haaksbergen 1,40 ---
4 Ivar Goedvolk ASV 1,30 ---
4 Leon ten Elshof Haaksbergen 1,30 ---



Masters Mannen - 100 meter

# Naam ResOBP
1 Harry Grevers AV Archeus 13,6 ---
2 Herman Holterman LAAC Twente 19,5 ---



Masters Mannen - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Harry Grevers AV Archeus 28,2 ---
2 Herman Holterman LAAC Twente 42,1 ---



Masters Mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Herman Holterman LAAC Twente 3:43,8 ---



Masters Mannen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Robert Leussenkamp ASV 18:34,5 ---
2 Benno Scharenborg Haaksbergen 18:37,2 ---
3 Marcel Bos AV Archeus 18:43,1 ---
4 André Somhorst HLLM 20:16,0 ---



Masters Mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Martin Regtop AC TION 42,45 ---
2 Ben van Sark Haaksbergen 38,27 ---
3 Martin Platenkamp MPM 18,16 ---



Masters Mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Martin Regtop AC TION 12,13 ---
2 Ben van Sark Haaksbergen 11,48 ---
3 Martin Platenkamp MPM 8,04 ---



Masters Mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Ben van Sark Haaksbergen 34,35 ---
2 Martin Regtop AC TION 26,87 ---
3 Martin Platenkamp MPM 22,11 ---



Masters Vrouwen - 5000 meter

# Naam ResOBP
Nicole Nijmeijer AV Archeus DNF ---



Masters Vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Hanny Ebb...k-Tukkers AC TION 30,22 ---



Masters Vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Hanny Ebb...k-Tukkers AC TION 8,95 ---



Masters Vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Hanny Ebb...k-Tukkers AC TION 15,40 ---



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam ResOBP
1 Bo Slotman Haaksbergen 14,7 ---
Susan Wouda MPM DNS ---



Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Susan Wouda MPM 29,8 ---
2 Bo Slotman Haaksbergen 30,8 ---



Meisjes Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Lisa Bielevelt HLLM 5:36,0 ---



Meisjes Junior A - Teamestafette

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Junior A - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Tamara van Berkel AC TION 20,68 ---
Angelica Adam AC TION DNS ---



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Tamara van Berkel AC TION 7,12 ---
Angelica Adam AC TION DNS ---



Meisjes Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Tamara van Berkel AC TION 26,93 ---
Angelica Adam AC TION DNS ---



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Susan Wouda MPM 4,52 ---



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam ResOBP
1 Tosca Oudshoorn HLLM 14,0 ---
2 Marjolein Klaren MPM 14,4 ---
3 Minouche van Mourik ASV 16,4 ---
4 Britt Orriëns Haaksbergen 17,4 ---



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Tosca Oudshoorn HLLM 28,9 ---
2 Minouche van Mourik ASV 36,6 ---
3 Britt Orriëns Haaksbergen 39,9 ---
Marjolein Klaren MPM DNS ---



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Britt Oplaat AV Rijssen 2:27,1 ---
2 Marlot Bruggink AV Rijssen 2:31,6 ---
3 Milou Oplaat AV Rijssen 2:32,0 ---
4 Britt Orriëns Haaksbergen 3:55,0 ---



Meisjes Junior B - Teamestafette

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Marjolein Klaren MPM 22,15 ---
2 Wies Jacobs AAV SISU 18,48 ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Marjolein Klaren MPM 9,44 ---
2 Wies Jacobs AAV SISU 8,19 ---



Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Marjolein Klaren MPM 25,79 ---
2 Wies Jacobs AAV SISU 25,39 ---



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Emma Brummelhuis Haaksbergen 4,03 ---
2 Britt Orriëns Haaksbergen 2,73 ---



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam ResOBP
1 Jana Kamps Haaksbergen 11,2 ---
2 Suzan Schippers MPM 11,3 ---
3 Jet Pastoor ASV 12,5 ---
3 Yvet Haverkate AV Iphitos 12,5 ---
3 Lena Nijhof MPM 12,5 ---



Meisjes Junior C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Suzan Schippers MPM 2:01,5 ---
2 Lena Nijhof MPM 2:21,0 ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Jana Kamps Haaksbergen 10,19 ---
2 Jet Pastoor ASV 9,72 ---
3 Lena Nijhof MPM 8,24 ---
4 Yvet Haverkate AV Iphitos 7,61 ---
5 Suzan Schippers MPM 6,35 ---



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Suzan Schippers MPM 1,35 ---
2 Jet Pastoor ASV 1,30 ---
3 Jana Kamps Haaksbergen 1,25 ---
3 Lena Nijhof MPM 1,25 ---
5 Yvet Haverkate AV Iphitos 1,20 ---



Neo-senioren mannen - 100 meter

# Naam ResOBP
1 Koen Brug Haaksbergen 11,2 ---
2 Roel Verwer HLLM 11,6 ---
3 Tom Wouda Haaksbergen 11,8 ---
4 Mark Vlutters AV Iphitos 11,9 ---
5 Bas Reith Haaksbergen 13,1 ---



Neo-senioren mannen - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Koen Brug Haaksbergen 23,3 ---
2 Roel Verwer HLLM 23,8 ---
3 Mark Vlutters AV Iphitos 23,9 ---
4 Tom Wouda Haaksbergen 24,7 ---
Bas Reith Haaksbergen DNS ---



Neo-senioren mannen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Lars Duistermaat AV Archeus 16:18,3 ---
2 Tom Baak AV Archeus 17:16,0 ---
3 Wouter Vreeman AV Archeus 17:20,3 ---
4 Bob Gosemeijer LAAC Twente 17:21,0 ---
5 Boy Foks Haaksbergen 17:30,9 ---
6 Thomas Konings AV Archeus 17:35,7 ---
7 Freek Bielevelt Haaksbergen 17:59,3 ---
8 Ron Hofte LAAC Twente 18:36,2 ---
9 Chris Hollanders LAAC Twente 19:18,0 ---
10 Herbert Wijnberg LAAC Twente 19:22,2 ---
11 Johan Almekinders LAAC Twente 19:30,2 ---
12 Sander Langevoort HLLM 23:00,4 ---
Pascal Butterhoff LAAC Twente DNS ---



Neo-senioren mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Lars van der Pluijm MPM 37,05 ---
2 Bas Reith Haaksbergen 31,02 ---
Koen Brug Haaksbergen DNS ---



Neo-senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Lars van der Pluijm MPM 10,95 ---
2 Bas Reith Haaksbergen 8,71 ---
Koen Brug Haaksbergen DNS ---



Neo-senioren mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Lars van der Pluijm MPM 48,94 ---
2 Bas Reith Haaksbergen 28,47 ---
Koen Brug Haaksbergen DNS ---



Neo-senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Tom Wouda Haaksbergen 5,88 ---



Neo-senioren vrouwen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Dione Scheuten LAAC Twente 19:39,4 ---
Iris Ruinemans LAAC Twente DNS ---



Neo-senioren vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Leonie Willekes Haaksbergen 31,73 ---
2 Michelle Steennis AC TION 24,92 ---
3 Natascha Fedder AC TION 23,37 ---
4 Marloes Klumpers Haaksbergen 20,01 ---



Neo-senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Leonie Willekes Haaksbergen 11,10 ---
2 Marloes Klumpers Haaksbergen 9,83 ---
3 Michelle Steennis AC TION 9,71 ---
4 Natascha Fedder AC TION 8,72 ---



Neo-senioren vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Michelle Steennis AC TION 30,79 ---
2 Natascha Fedder AC TION 29,37 ---
3 Leonie Willekes Haaksbergen 26,28 ---
4 Marloes Klumpers Haaksbergen 22,08 ---