Uitslagen ATV Scorpio Oosterhout | Athletics Champs competitie Regio 13 wedstrijd 4

Print Tijdschema

Aanvang Startgroep Onderdeel
9:30 Poule A Team-est Uitslagen
9:30 Poule B Team-est Uitslagen
9:30 Poule C Team-est Uitslagen
9:30 Poule D Team-est Uitslagen
9:45 Poule E Team-est Uitslagen
9:45 Poule F Team-est Uitslagen
9:45 Poule G Team-est Uitslagen
9:45 Poule H Team-est Uitslagen
10:05 Team 01 Vortex
middenterrein
Uitslagen
10:05 Team 02 Vortex
middenterrein
Uitslagen
10:05 Team 03 Vortex
middenterrein
Uitslagen
10:05 Team 04 Vortex
middenterrein
Uitslagen
10:05 Team 05 60m
sprintlanen
1 series
Uitslagen
10:05 Team 06 60m
sprintlanen
1 series
Uitslagen
10:05 Team 07 60m
sprintlanen
1 series
Uitslagen
10:05 Team 08 60m
sprintlanen
1 series
Uitslagen
10:05 Team 09 Ver
zandbakken
Uitslagen
10:05 Team 10 Ver
zandbakken
Uitslagen
10:05 Team 11 Ver
zandbakken
Uitslagen
10:05 Team 21 Hoog Uitslagen
10:05 Team 22 Hoog Uitslagen
10:05 Team 25 M-bal
sector voor
Uitslagen
10:05 Team 27 M-bal
sector voor
Uitslagen
10:05 Team 29 Vortex
grasveld
Uitslagen
10:05 Team 30 Vortex
grasveld
Uitslagen
10:05 Team 28 M-bal
sector voor
Uitslagen
10:05 Team 31 Vortex
grasveld
Uitslagen
10:05 Team 32 Vortex
grasveld
Uitslagen
10:05 Team 26 M-bal
sector voor
Uitslagen
10:05 Poule E Pendel Uitslagen
10:30 Team 05 Vortex
middenterrein
Uitslagen
10:30 Team 06 Vortex
middenterrein
Uitslagen
10:30 Team 07 Vortex
middenterrein
Uitslagen
10:30 Team 08 Vortex
middenterrein
Uitslagen
10:30 Team 09 60m
sprintlanen
1 series
Uitslagen
10:30 Team 10 60m
sprintlanen
1 series
Uitslagen
10:30 Team 11 60m
sprintlanen
1 series
Uitslagen
10:30 Team 13 Ver
zandbakken
Uitslagen
10:30 Team 14 Ver
zandbakken
Uitslagen
10:30 Team 15 Ver
zandbakken
Uitslagen
10:30 Team 17 Hoog Uitslagen
10:30 Team 18 Hoog Uitslagen
10:30 Team 25 Hoog Uitslagen
10:30 Team 30 M-bal
sector voor
Uitslagen
10:30 Team 29 M-bal
sector voor
Uitslagen
10:30 Team 31 M-bal
sector voor
Uitslagen
10:30 Team 32 M-bal
sector voor
Uitslagen
10:30 Team 26 Hoog Uitslagen
10:30 Team 16 Ver
zandbakken
Uitslagen
10:30 Poule F Pendel Uitslagen
10:55 Team 01 Ver
zandbakken
Uitslagen
10:55 Team 02 Ver
zandbakken
Uitslagen
10:55 Team 03 Ver
zandbakken
Uitslagen
10:55 Team 04 Ver
zandbakken
Uitslagen
10:55 Team 05 Sling
middenterrein
Uitslagen
10:55 Team 06 Sling
middenterrein
Uitslagen
10:55 Team 07 Sling
middenterrein
Uitslagen
10:55 Team 08 Sling
middenterrein
Uitslagen
10:55 Team 09 Vortex
grasveld
Uitslagen
10:55 Team 10 Vortex
grasveld
Uitslagen
10:55 Team 11 Vortex
grasveld
Uitslagen
10:55 Team 19 Hoog Uitslagen
10:55 Team 20 Hoog Uitslagen
10:55 Team 13 60m
sprintlanen
1 series
Uitslagen
10:55 Team 14 60m
sprintlanen
1 series
Uitslagen
10:55 Team 15 60m
sprintlanen
1 series
Uitslagen
10:55 Team 16 60m
sprintlanen
1 series
Uitslagen
10:55 Poule G Pendel Uitslagen
11:20 Team 05 Ver
zandbakken
Uitslagen
11:20 Team 06 Ver
zandbakken
Uitslagen
11:20 Team 07 Ver
zandbakken
Uitslagen
11:20 Team 08 Ver
zandbakken
Uitslagen
11:20 Team 13 Vortex
grasveld
Uitslagen
11:20 Team 14 Vortex
grasveld
Uitslagen
11:20 Team 15 Vortex
grasveld
Uitslagen
11:20 Team 23 Hoog Uitslagen
11:20 Team 24 Hoog Uitslagen
11:20 Team 25 Vortex
grasveld
Uitslagen
11:20 Team 27 Vortex
grasveld
Uitslagen
11:20 Team 28 Vortex
grasveld
Uitslagen
11:20 Team 26 Vortex
grasveld
Uitslagen
11:20 Team 16 Vortex
grasveld
Uitslagen
11:20 Poule H Pendel Uitslagen
11:45 Team 01 60mH
sprintlanen
1 series
Uitslagen
11:45 Team 02 60mH
sprintlanen
1 series
Uitslagen
11:45 Team 03 60mH
sprintlanen
1 series
Uitslagen
11:45 Team 04 60mH
sprintlanen
1 series
Uitslagen
11:45 Team 09 Sling
middenterrein
Uitslagen
11:45 Team 10 Sling
middenterrein
Uitslagen
11:45 Team 11 Sling
middenterrein
Uitslagen
11:45 Team 17 Vortex
grasveld
Uitslagen
11:45 Team 18 Vortex
grasveld
Uitslagen
11:45 Team 19 Vortex
grasveld
Uitslagen
11:45 Team 20 Vortex
grasveld
Uitslagen
11:45 Team 21 Ver
zandbakken
Uitslagen
11:45 Team 22 Ver
zandbakken
Uitslagen
11:45 Team 23 Ver
zandbakken
Uitslagen
11:45 Team 24 Ver
zandbakken
Uitslagen
11:45 Team 13 60mH
aan boskant
1 series
Uitslagen
11:45 Team 14 60mH
aan boskant
1 series
Uitslagen
11:45 Team 15 60mH
aan boskant
1 series
Uitslagen
11:45 Team 30 Hoog Uitslagen
11:45 Team 29 Hoog Uitslagen
11:45 Team 16 60mH
aan boskant
1 series
Uitslagen
12:10 Team 01 Sling
middenterrein
Uitslagen
12:10 Team 02 Sling
middenterrein
Uitslagen
12:10 Team 03 Sling
middenterrein
Uitslagen
12:10 Team 04 Sling
middenterrein
Uitslagen
12:10 Team 05 60mH
sprintlanen
1 series
Uitslagen
12:10 Team 06 60mH
sprintlanen
1 series
Uitslagen
12:10 Team 07 60mH
sprintlanen
1 series
Uitslagen
12:10 Team 08 60mH
sprintlanen
1 series
Uitslagen
12:10 Team 17 M-bal
sector voor
Uitslagen
12:10 Team 18 M-bal
sector voor
Uitslagen
12:10 Team 19 M-bal
sector voor
Uitslagen
12:10 Team 20 M-bal
sector voor
Uitslagen
12:10 Team 21 Vortex
grasveld
Uitslagen
12:10 Team 22 Vortex
grasveld
Uitslagen
12:10 Team 23 Vortex
grasveld
Uitslagen
12:10 Team 24 Vortex
grasveld
Uitslagen
12:10 Team 25 Ver
zandbakken
Uitslagen
12:10 Team 27 Ver
zandbakken
Uitslagen
12:10 Team 28 Ver
zandbakken
Uitslagen
12:10 Team 31 Hoog Uitslagen
12:10 Team 32 Hoog Uitslagen
12:10 Team 26 Ver
zandbakken
Uitslagen
12:35 Team 01 60m
boskant
1 series
Uitslagen
12:35 Team 02 60m
boskant
1 series
Uitslagen
12:35 Team 03 60m
boskant
1 series
Uitslagen
12:35 Team 04 60m
boskant
1 series
Uitslagen
12:35 Team 09 60mH
sprintlanen
1 series
Uitslagen
12:35 Team 10 60mH
sprintlanen
1 series
Uitslagen
12:35 Team 11 60mH
sprintlanen
1 series
Uitslagen
12:35 Team 17 Ver
zandbakken
Uitslagen
12:35 Team 18 Ver
zandbakken
Uitslagen
12:35 Team 19 Ver
zandbakken
Uitslagen
12:35 Team 20 Ver
zandbakken
Uitslagen
12:35 Team 21 M-bal
sector voor
Uitslagen
12:35 Team 22 M-bal
sector voor
Uitslagen
12:35 Team 23 M-bal
sector voor
Uitslagen
12:35 Team 24 M-bal
sector voor
Uitslagen
12:35 Team 13 Sling
middenterrein
Uitslagen
12:35 Team 14 Sling
middenterrein
Uitslagen
12:35 Team 15 Sling
middenterrein
Uitslagen
12:35 Team 27 Hoog Uitslagen
12:35 Team 29 Ver
grote zandbak achter
Uitslagen
12:35 Team 30 Ver
grote zandbak achter
Uitslagen
12:35 Team 28 Hoog Uitslagen
12:35 Team 31 Ver
grote zandbak achter
Uitslagen
12:35 Team 32 Ver
grote zandbak achter
Uitslagen
12:35 Team 16 Sling
middenterrein
Uitslagen
13:10 Stadioncross A-pupillen ROOD 8 minuten 1200m Loopt uit
13:10 Stadioncross A-pupillen GEEL 8 minuten 1200m Loopt uit
13:10 Stadioncross A-pupillen BLAUW 8 minuten 1200m Loopt uit
13:10 Stadioncross A-pupillen GROEN 8 minuten 1200m Loopt uit
13:20 Stadioncross B/C/mini-pupillen BLAUW 6 minuten 800m Loopt uit
13:20 Stadioncross B/C/mini-pupillen GROEN 6 minuten 800m Loopt uit
13:20 Stadioncross B/C/mini-pupillen GEEL 6 minuten 800m Loopt uit
13:20 Stadioncross B/C/mini-pupillen ROOD 6 minuten 800m Loopt uit