Uitslagen Meerkamp Pupil A

# Naam Team Categorie 60m60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
1 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 07 JPA2 9,1 10,5 23,50 32,50 4,20 418 418
2 Ryan Heeren AV Spiridon Team 03 JPA2 9,7 10,3 17,50 37,50 3,90 387 387
3 Stella Stroober AV Sprint Team 06 MPA2 10,1 11,5 19,00 29,00 3,20 361 361
4 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 07 JPA1 9,3 10,9 19,00 31,00 3,45 357 357
5 Daan van der Made Scorpio Team 02 JPA2 9,7 10,9 18,50 33,50 3,55 356 356
6 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 04 JPA2 9,0 10,4 14,50 27,00 3,80 348 348
7 Merijn Coenen AV Sprint Team 01 JPA2 10,0 11,1 20,50 35,50 3,05 348 348
8 Noëlle Schalk AV Spiridon Team 03 MPA2 9,9 10,6 16,00 19,00 3,75 345 345
9 Sarah Buijs AV Sprint Team 06 MPA2 10,0 11,6 18,00 25,00 3,25 342 342
10 Jesse Boomaars AV Sprint Team 07 JPA2 9,7 10,1 18,00 29,00 3,25 342 342
11 Mathijs van Os AV Attila Team 13 JPA2 10,4 11,5 14,00 38,50 3,35 323 271
12 Kilan Goddijn AV Sprint Team 07 JPA1 9,4 11,0 16,00 23,50 3,75 322 209
13 Lucas Otten AV Attila Team 13 JPA2 9,7 11,2 18,00 25,50 3,55 322 322
14 Sjoerd Bastiaans AV Sprint Team 07 JPA1 9,9 11,2 18,50 30,00 3,05 320 211
15 Meike van Ravenstein ACW `66 Team 09 MPA2 10,3 11,5 16,00 22,50 3,20 314 314
16 Vigo Maljaars Scorpio Team 02 JPA2 9,8 11,4 20,00 22,00 3,40 308 247
17 Renée Lebbink Taxandria Team 04 MPA2 9,8 11,0 12,50 17,00 3,50 306 306
18 Yara van der Heijden AV Sprint Team 06 MPA2 9,7 10,5 14,50 14,00 3,10 303 303
19 Mijke Vermetten AV Spiridon Team 03 MPA2 10,5 11,7 14,00 23,00 3,25 299 299
20 Jasper Buschman AV Spiridon Team 03 JPA1 10,5 11,9 19,50 24,50 3,40 293 293
21 Thijs Picokrie AV Attila Team 15 JPA2 9,6 11,2 15,50 22,00 3,25 292 292
22 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 08 JPA1 10,3 12,8 20,50 24,00 3,35 287 245
23 Roza Felin... Willemen AV Sprint Team 08 MPA1 9,5 11,8 14,50 14,00 3,10 285 255
24 Cyri Brethouwer Scorpio Team 05 MPA2 10,3 11,8 13,50 19,50 3,25 285 285
25 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint Team 10 MPA2 10,6 11,5 13,00 23,00 2,95 285 285
26 Pelle Slobbe AV Attila Team 14 JPA1 9,9 12,3 17,50 22,00 3,40 282 282
27 Milo van Riel AV Spiridon Team 03 JPA2 11,1 12,5 19,00 29,50 3,20 282 198
28 Joran Kant Scorpio Team 02 JPA2 10,1 10,2 17,50 17,00 3,00 279 199
29 Jonas Vos DAK Team 16 JPA2 9,7 11,7 14,50 19,00 3,60 277 277
30 Yvar de Jong Scorpio Team 02 JPA2 9,9 11,4 17,00 19,50 3,10 274 230
31 Anna van Langevelde AV Sprint Team 10 MPA2 10,3 11,2 14,50 13,50 3,10 272 272
32 Lars Bloemers AV Sprint Team 07 JPA1 9,8 12,1 16,00 24,00 2,85 271 120
33 Max Secrève Scorpio Team 02 JPA1 9,9 11,2 14,00 20,50 3,20 271 177
34 Bas Guikink AV Sprint Team 07 JPA1 10,7 12,4 15,50 27,50 3,15 266 72
35 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 05 MPA1 9,7 12,5 13,50 15,00 3,00 265 213
36 Lotte Griep Scorpio Team 05 MPA2 10,0 11,7 13,00 15,00 2,90 265 265
37 Anne van Kempen AV Attila Team 13 MPA2 10,2 11,3 12,50 13,00 3,25 265 220
38 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 01 JPA2 10,2 11,7 13,50 23,50 3,20 264 264
39 Bart Korevaar AV Attila Team 15 JPA1 10,4 11,7 16,00 19,50 3,40 263 263
40 Lizzy Corsten AV Attila Team 14 MPA2 10,1 12,8 14,00 18,50 2,90 263 263
41 Froukje va...lkerwaard AV Attila Team 14 MPA1 10,1 12,9 13,50 17,00 3,15 261 261
42 Eline van Kempen AV Attila Team 14 MPA1 10,1 11,4 12,50 13,00 3,05 261 261
43 Robin-Lynn...Modderman AV Sprint Team 10 MPA1 10,6 12,2 13,00 22,00 2,65 261 261
44 Edwin Van...r Heijden DAK Team 16 JPA2 10,3 12,0 14,50 21,00 3,35 258 258
45 David van Laerhoven Taxandria Team 04 JPA2 10,7 11,7 12,00 23,50 3,55 257 257
46 Roos van der Gracht AV Sprint Team 06 MPA2 10,4 12,4 14,00 18,00 2,85 257 257
47 Elien Smits DAK Team 16 MPA1 10,3 12,2 12,50 17,00 3,00 256 256
48 Djayla Hoek AV Sprint Team 06 MPA1 10,0 11,9 11,00 16,00 2,90 256 256
49 Jules van Kan AV Sprint Team 01 JPA2 11,4 11,4 17,50 26,50 2,60 256 191
50 Tom Burghouts ACW `66 Team 09 JPA2 10,1 12,1 11,50 19,50 3,55 249 249
51 Emma van der Pas AV Sprint Team 11 MPA1 10,6 12,7 12,00 20,50 2,85 249 249
52 Merlijn Pellis AV Sprint Team 07 JPA1 10,2 11,9 12,50 19,50 3,25 245 52
53 Marlijn Huigen Scorpio Team 05 MPA2 10,9 12,0 11,00 21,50 2,65 245 119
54 Martijn Rooseboom Scorpio Team 02 JPA2 11,2 11,9 16,00 22,00 2,90 239 108
55 Stijn Groeneveld Scorpio Team 02 JPA2 11,4 11,7 13,00 25,00 3,05 238 63
56 Emma Ardon AV Attila Team 13 MPA2 10,4 12,2 13,50 12,00 2,95 237 156
57 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 08 JPA1 10,6 13,1 15,00 20,50 3,25 235 150
58 Lennart de Vries Scorpio Team 02 JPA2 10,6 11,7 12,50 20,50 3,00 234 0
59 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team 01 JPA2 10,8 11,5 12,00 21,50 2,95 233 145
60 Kars Goossens AV Attila Team 15 JPA2 10,4 13,5 12,00 24,00 3,15 232 195
61 Tom van Es AV Sprint Team 01 JPA2 11,1 11,7 13,50 23,50 2,70 232 196
62 Rick van Dongen Scorpio Team 02 JPA2 10,2 12,5 13,50 19,00 2,80 228 0
63 Stijn Maarschalk Scorpio Team 02 JPA2 11,7 11,2 14,00 21,50 2,80 227 115
64 Eva Maessen AV Sprint Team 08 MPA1 10,6 13,2 14,00 13,00 2,95 226 157
65 Jelske Schets Scorpio Team 05 MPA1 10,4 13,0 11,50 15,50 2,75 223 76
66 Sam Hofmans AV Sprint Team 08 MPA1 9,9 13,0 9,50 13,00 2,95 222 166
67 Luc Bonet AV Spiridon Team 03 JPA2 10,6 12,4 13,50 17,00 3,10 221 0
68 Pien Heddes AV Sprint Team 10 MPA2 10,6 12,7 12,50 14,50 2,60 220 220
69 Tessa de Jong AV Attila Team 15 MPA2 10,4 12,8 11,50 11,50 3,00 218 198
70 Naimah de Wind AV Sprint Team 08 MPA1 9,9 12,1 10,50 13,00 2,10 216 131
71 Lukas Kok AV Sprint Team 08 JPA1 10,5 12,9 12,00 18,50 3,05 215 41
72 Anna Timmers AV Spiridon Team 03 MPA1 11,5 11,9 10,50 14,50 2,90 212 62
73 Fleur Mossou Scorpio Team 05 MPA1 10,0 11,9 9,00 11,50 2,35 211 132
74 Ted Houtepen AV Sprint Team 08 JPA1 10,7 12,2 12,50 18,50 2,70 210 90
75 Lena Prachkovskiy Scorpio Team 05 MPA1 10,6 11,9 8,50 12,00 2,80 208 106
76 Sophie Janssen AV Spiridon Team 03 MPA2 10,9 12,5 10,50 14,50 2,70 208 48
77 Femke Gommers Scorpio Team 05 MPA2 9,9 13,3 10,50 10,00 2,80 207 116
78 Fenna Winkel AV Sprint Team 08 MPA1 11,2 14,2 12,00 19,00 2,75 206 49
79 Stan van Gestel DAK Team 16 JPA1 11,2 13,5 12,50 21,00 3,10 205 169
80 Floor Verhoeven AV Attila Team 13 MPA2 10,4 14,8 15,00 11,00 2,80 204 117
81 Thijmen Kegler AV Sprint Team 08 JPA1 10,7 12,2 13,50 15,00 2,70 203 93
82 Sem van Boxtel AV Attila Team 13 JPA2 9,8 18,9 15,00 16,50 3,15 198 198
83 Jabril Osman AV Sprint Team 01 JPA2 11,4 11,7 12,00 15,50 2,90 197 41
84 Miles Harahap AV Attila Team 14 JPA1 10,5 12,2 13,00 11,50 2,80 197 140
85 Amber van Gurp AV Attila Team 13 MPA1 11,3 14,0 12,00 17,50 2,60 195 43
86 Fenna Peschke AV Sprint Team 11 MPA1 11,2 12,9 10,00 14,00 2,75 194 194
87 Dario Ehrismann AV Spiridon Team 03 JPA1 11,3 12,2 8,50 18,00 3,15 193 0
88 Caries Land AV Attila Team 15 MPA1 10,1 DNS 12,00 13,50 3,10 192 164
89 Daan van Mierlo AV Attila Team 14 JPA2 10,7 13,1 12,00 17,50 2,65 192 38
90 Giel Huijsmans AV Sprint Team 01 JPA2 12,0 13,1 13,50 23,00 2,45 190 100
91 Merijn van der Veek ACW `66 Team 09 JPA1 10,9 12,4 10,50 15,50 2,80 188 188
92 Julian Hoondert Taxandria Team 04 JPA1 10,9 12,6 11,00 16,00 2,60 184 151
93 Rens Schepens AV Attila Team 15 JPA1 11,8 13,2 12,50 18,50 2,75 180 78
94 Nynke Lankhaar DAK Team 16 MPA1 11,2 14,7 12,00 13,50 2,70 178 153
95 Noa Heeren AV Sprint Team 11 MPA2 11,2 13,0 10,50 11,50 2,55 178 178
96 Leanne Huijbregtse AV Sprint Team 11 MPA1 10,4 13,4 6,50 10,50 2,75 175 159
97 Gijs Huijben AV Sprint Team 07 JPA1 10,9 13,2 13,50 13,50 2,40 174 0
98 Lieve Feber AV Sprint Team 10 MPA2 11,0 13,0 9,50 11,50 2,40 173 141
99 Madelief Ruijters AV Attila Team 13 MPA2 10,4 13,7 6,50 9,00 2,85 168 95
100 Inge Kribbe AV Attila Team 15 MPA2 11,8 15,0 12,00 13,50 2,85 168 71
101 Isis van de Water DAK Team 16 MPA1 10,7 14,3 10,50 9,00 2,65 167 81
102 Mirre van Straten Scorpio Team 05 MPA1 10,4 13,4 7,00 9,00 2,60 166 0
103 Faroeq Aanannaz AV Spiridon Team 03 JPA2 12,0 13,4 9,50 16,50 2,90 159 0
104 Thomas Hessels Scorpio Team 02 JPA2 DNS 11,4 DNS 19,50 3,30 158 53
105 Emma Gitz AV Attila Team 14 MPA1 11,3 15,7 11,00 11,50 2,85 158 46
106 Luuk van der Horst Taxandria Team 04 JPA2 12,0 13,3 12,50 13,00 2,65 155 132
107 Floortje Maas Scorpio Team 05 MPA1 10,9 15,0 10,50 10,00 2,45 153 0
108 Fabian Huisman AV Sprint Team 01 JPA1 11,4 13,3 10,50 11,50 2,70 152 68
109 Sofie Krijnen AV Sprint Team 11 MPA2 11,2 15,3 9,00 13,00 2,55 151 104
110 Femke Timmermans AV Attila Team 14 MPA1 11,7 14,6 11,00 10,50 2,50 147 0
111 Elizabeth van Gils Scorpio Team 05 MPA1 12,0 14,4 11,50 12,00 2,30 145 40
112 Luuk de Winter AV Attila Team 13 JPA2 11,0 DNS 13,00 13,50 2,80 144 0
113 Ghislaine Schalk AV Spiridon Team 03 MPA1 11,6 14,2 7,50 9,50 2,90 144 0
114 Linde Spaninks Taxandria Team 04 MPA1 11,7 14,6 9,00 10,00 2,55 137 68
115 Tess Koenen Scorpio Team 05 MPA2 11,4 DNS 11,00 14,00 2,35 136 0
116 Matthijs Koek ACW `66 Team 09 JPA2 11,7 14,5 6,50 13,00 2,85 127 113
117 Thijs Nuijten ACW `66 Team 09 JPA1 11,9 14,9 10,00 12,50 2,60 126 93
118 Lieve van Bueren AV Sprint Team 11 MPA1 11,9 15,0 9,00 9,00 2,45 122 49
119 Karima Osman AV Sprint Team 11 MPA1 12,1 15,2 9,00 9,00 2,45 117 28
120 Taylan Temel ACW `66 Team 09 JPA1 12,4 15,6 9,50 12,00 2,80 115 65
121 Laure van Nunen AV Sprint Team 11 MPA1 11,7 16,7 6,50 9,50 2,30 97 0
122 Bouchara Troury AV Sprint Team 10 MPA2 DNS DNS DNS DNS 2,50 35 35
123 Laura van Engelen ACW `66 Team 09 MPA1 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
123 Aniek de Man AV Attila Team 13 MPA1 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
123 Linne van ...epstraten AV Sprint Team 06 MPA2 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
123 Nina Groffen AV Sprint Team 06 MPA2 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
123 Ylva den Heijer AV Sprint Team 06 MPA2 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
123 Juul Lammers AV Sprint Team 06 MPA2 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
123 Nahila Tebonou AV Sprint Team 10 MPA2 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
123 Carel Doszmann AV Attila Team 14 JPA1 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
123 Linde Joosen AV Attila Team 14 MPA2 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
123 Sophy Naafs AV Spiridon Team 03 MPA1 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
123 Lara Aartsen AV Sprint Team 11 MPA1 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
123 Stijn van Dijken AV Attila Team 15 JPA1 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
123 Russel Huijbregts AV Attila Team 15 JPA2 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
123 Marit Schapendonk AV Attila Team 15 MPA2 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
123 Milan Kwetters DAK Team 16 JPA1 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0

Uitslagen Meerkamp 60 meter Pupil A

# Naam Team Categorie 60mOBPPunten totaal
1 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 04 JPA2 9,0 --- 85
2 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 07 JPA2 9,1 --- 83
3 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 07 JPA1 9,3 --- 78
4 Kilan Goddijn AV Sprint Team 07 JPA1 9,4 --- 75
5 Roza Felin... Willemen AV Sprint Team 08 MPA1 9,5 --- 83
6 Thijs Picokrie AV Attila Team 15 JPA2 9,6 --- 70
7 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 05 MPA1 9,7 --- 78
7 Yara van der Heijden AV Sprint Team 06 MPA2 9,7 --- 78
7 Lucas Otten AV Attila Team 13 JPA2 9,7 --- 68
7 Ryan Heeren AV Spiridon Team 03 JPA2 9,7 --- 68
7 Jesse Boomaars AV Sprint Team 07 JPA2 9,7 --- 68
7 Jonas Vos DAK Team 16 JPA2 9,7 --- 68
7 Daan van der Made Scorpio Team 02 JPA2 9,7 --- 68
14 Renée Lebbink Taxandria Team 04 MPA2 9,8 --- 75
14 Sem van Boxtel AV Attila Team 13 JPA2 9,8 --- 65
14 Vigo Maljaars Scorpio Team 02 JPA2 9,8 --- 65
14 Lars Bloemers AV Sprint Team 07 JPA1 9,8 --- 65
18 Sam Hofmans AV Sprint Team 08 MPA1 9,9 --- 72
18 Naimah de Wind AV Sprint Team 08 MPA1 9,9 --- 72
18 Noëlle Schalk AV Spiridon Team 03 MPA2 9,9 --- 72
18 Femke Gommers Scorpio Team 05 MPA2 9,9 --- 72
18 Yvar de Jong Scorpio Team 02 JPA2 9,9 --- 63
18 Pelle Slobbe AV Attila Team 14 JPA1 9,9 --- 63
18 Sjoerd Bastiaans AV Sprint Team 07 JPA1 9,9 --- 63
18 Max Secrève Scorpio Team 02 JPA1 9,9 --- 63
26 Djayla Hoek AV Sprint Team 06 MPA1 10,0 --- 70
26 Fleur Mossou Scorpio Team 05 MPA1 10,0 --- 70
26 Sarah Buijs AV Sprint Team 06 MPA2 10,0 --- 70
26 Lotte Griep Scorpio Team 05 MPA2 10,0 --- 70
26 Merijn Coenen AV Sprint Team 01 JPA2 10,0 --- 61
31 Froukje va...lkerwaard AV Attila Team 14 MPA1 10,1 --- 67
31 Eline van Kempen AV Attila Team 14 MPA1 10,1 --- 67
31 Caries Land AV Attila Team 15 MPA1 10,1 --- 67
31 Lizzy Corsten AV Attila Team 14 MPA2 10,1 --- 67
31 Stella Stroober AV Sprint Team 06 MPA2 10,1 --- 67
31 Tom Burghouts ACW `66 Team 09 JPA2 10,1 --- 58
31 Joran Kant Scorpio Team 02 JPA2 10,1 --- 58
38 Anne van Kempen AV Attila Team 13 MPA2 10,2 --- 64
38 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 01 JPA2 10,2 --- 56
38 Rick van Dongen Scorpio Team 02 JPA2 10,2 --- 56
38 Merlijn Pellis AV Sprint Team 07 JPA1 10,2 --- 56
42 Elien Smits DAK Team 16 MPA1 10,3 --- 62
42 Meike van Ravenstein ACW `66 Team 09 MPA2 10,3 --- 62
42 Anna van Langevelde AV Sprint Team 10 MPA2 10,3 --- 62
42 Cyri Brethouwer Scorpio Team 05 MPA2 10,3 --- 62
42 Edwin Van...r Heijden DAK Team 16 JPA2 10,3 --- 54
42 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 08 JPA1 10,3 --- 54
48 Leanne Huijbregtse AV Sprint Team 11 MPA1 10,4 --- 59
48 Jelske Schets Scorpio Team 05 MPA1 10,4 --- 59
48 Mirre van Straten Scorpio Team 05 MPA1 10,4 --- 59
48 Floor Verhoeven AV Attila Team 13 MPA2 10,4 --- 59
48 Madelief Ruijters AV Attila Team 13 MPA2 10,4 --- 59
48 Tessa de Jong AV Attila Team 15 MPA2 10,4 --- 59
48 Emma Ardon AV Attila Team 13 MPA2 10,4 --- 59
48 Roos van der Gracht AV Sprint Team 06 MPA2 10,4 --- 59
48 Kars Goossens AV Attila Team 15 JPA2 10,4 --- 52
48 Mathijs van Os AV Attila Team 13 JPA2 10,4 --- 52
48 Bart Korevaar AV Attila Team 15 JPA1 10,4 --- 52
59 Mijke Vermetten AV Spiridon Team 03 MPA2 10,5 --- 57
59 Miles Harahap AV Attila Team 14 JPA1 10,5 --- 50
59 Jasper Buschman AV Spiridon Team 03 JPA1 10,5 --- 50
59 Lukas Kok AV Sprint Team 08 JPA1 10,5 --- 50
63 Emma van der Pas AV Sprint Team 11 MPA1 10,6 --- 55
63 Robin-Lynn...Modderman AV Sprint Team 10 MPA1 10,6 --- 55
63 Eva Maessen AV Sprint Team 08 MPA1 10,6 --- 55
63 Lena Prachkovskiy Scorpio Team 05 MPA1 10,6 --- 55
63 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint Team 10 MPA2 10,6 --- 55
63 Pien Heddes AV Sprint Team 10 MPA2 10,6 --- 55
63 Luc Bonet AV Spiridon Team 03 JPA2 10,6 --- 47
63 Lennart de Vries Scorpio Team 02 JPA2 10,6 --- 47
63 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 08 JPA1 10,6 --- 47
72 Isis van de Water DAK Team 16 MPA1 10,7 --- 52
72 Daan van Mierlo AV Attila Team 14 JPA2 10,7 --- 45
72 David van Laerhoven Taxandria Team 04 JPA2 10,7 --- 45
72 Bas Guikink AV Sprint Team 07 JPA1 10,7 --- 45
72 Thijmen Kegler AV Sprint Team 08 JPA1 10,7 --- 45
72 Ted Houtepen AV Sprint Team 08 JPA1 10,7 --- 45
78 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team 01 JPA2 10,8 --- 43
79 Floortje Maas Scorpio Team 05 MPA1 10,9 --- 48
79 Sophie Janssen AV Spiridon Team 03 MPA2 10,9 --- 48
79 Marlijn Huigen Scorpio Team 05 MPA2 10,9 --- 48
79 Merijn van der Veek ACW `66 Team 09 JPA1 10,9 --- 41
79 Gijs Huijben AV Sprint Team 07 JPA1 10,9 --- 41
79 Julian Hoondert Taxandria Team 04 JPA1 10,9 --- 41
85 Lieve Feber AV Sprint Team 10 MPA2 11,0 --- 46
85 Luuk de Winter AV Attila Team 13 JPA2 11,0 --- 40
87 Milo van Riel AV Spiridon Team 03 JPA2 11,1 --- 38
87 Tom van Es AV Sprint Team 01 JPA2 11,1 --- 38
89 Fenna Peschke AV Sprint Team 11 MPA1 11,2 --- 41
89 Fenna Winkel AV Sprint Team 08 MPA1 11,2 --- 41
89 Nynke Lankhaar DAK Team 16 MPA1 11,2 --- 41
89 Sofie Krijnen AV Sprint Team 11 MPA2 11,2 --- 41
89 Noa Heeren AV Sprint Team 11 MPA2 11,2 --- 41
89 Martijn Rooseboom Scorpio Team 02 JPA2 11,2 --- 36
89 Stan van Gestel DAK Team 16 JPA1 11,2 --- 36
96 Amber van Gurp AV Attila Team 13 MPA1 11,3 --- 39
96 Emma Gitz AV Attila Team 14 MPA1 11,3 --- 39
96 Dario Ehrismann AV Spiridon Team 03 JPA1 11,3 --- 34
99 Tess Koenen Scorpio Team 05 MPA2 11,4 --- 37
99 Jules van Kan AV Sprint Team 01 JPA2 11,4 --- 32
99 Jabril Osman AV Sprint Team 01 JPA2 11,4 --- 32
99 Stijn Groeneveld Scorpio Team 02 JPA2 11,4 --- 32
99 Fabian Huisman AV Sprint Team 01 JPA1 11,4 --- 32
104 Anna Timmers AV Spiridon Team 03 MPA1 11,5 --- 35
105 Ghislaine Schalk AV Spiridon Team 03 MPA1 11,6 --- 33
106 Femke Timmermans AV Attila Team 14 MPA1 11,7 --- 31
106 Laure van Nunen AV Sprint Team 11 MPA1 11,7 --- 31
106 Linde Spaninks Taxandria Team 04 MPA1 11,7 --- 31
106 Matthijs Koek ACW `66 Team 09 JPA2 11,7 --- 27
106 Stijn Maarschalk Scorpio Team 02 JPA2 11,7 --- 27
111 Inge Kribbe AV Attila Team 15 MPA2 11,8 --- 30
111 Rens Schepens AV Attila Team 15 JPA1 11,8 --- 26
113 Lieve van Bueren AV Sprint Team 11 MPA1 11,9 --- 28
113 Thijs Nuijten ACW `66 Team 09 JPA1 11,9 --- 24
115 Elizabeth van Gils Scorpio Team 05 MPA1 12,0 --- 26
115 Faroeq Aanannaz AV Spiridon Team 03 JPA2 12,0 --- 23
115 Giel Huijsmans AV Sprint Team 01 JPA2 12,0 --- 23
115 Luuk van der Horst Taxandria Team 04 JPA2 12,0 --- 23
119 Karima Osman AV Sprint Team 11 MPA1 12,1 --- 24
120 Taylan Temel ACW `66 Team 09 JPA1 12,4 --- 17
Russel Huijbregts AV Attila Team 15 JPA2 DNS --- 0
Thomas Hessels Scorpio Team 02 JPA2 DNS --- 0
Laura van Engelen ACW `66 Team 09 MPA1 DNS --- 0
Aniek de Man AV Attila Team 13 MPA1 DNS --- 0
Sophy Naafs AV Spiridon Team 03 MPA1 DNS --- 0
Lara Aartsen AV Sprint Team 11 MPA1 DNS --- 0
Stijn van Dijken AV Attila Team 15 JPA1 DNS --- 0
Carel Doszmann AV Attila Team 14 JPA1 DNS --- 0
Milan Kwetters DAK Team 16 JPA1 DNS --- 0
Marit Schapendonk AV Attila Team 15 MPA2 DNS --- 0
Linde Joosen AV Attila Team 14 MPA2 DNS --- 0
Nahila Tebonou AV Sprint Team 10 MPA2 DNS --- 0
Ylva den Heijer AV Sprint Team 06 MPA2 DNS --- 0
Nina Groffen AV Sprint Team 06 MPA2 DNS --- 0
Juul Lammers AV Sprint Team 06 MPA2 DNS --- 0
Linne van ...epstraten AV Sprint Team 06 MPA2 DNS --- 0
Bouchara Troury AV Sprint Team 10 MPA2 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Pupil A

# Naam Team Categorie 60mHOBPPunten totaal
1 Jesse Boomaars AV Sprint Team 07 JPA2 10,1 --- 81
2 Joran Kant Scorpio Team 02 JPA2 10,2 --- 79
3 Ryan Heeren AV Spiridon Team 03 JPA2 10,3 --- 78
4 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 04 JPA2 10,4 --- 76
5 Yara van der Heijden AV Sprint Team 06 MPA2 10,5 --- 86
5 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 07 JPA2 10,5 --- 74
7 Noëlle Schalk AV Spiridon Team 03 MPA2 10,6 --- 84
8 Daan van der Made Scorpio Team 02 JPA2 10,9 --- 68
8 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 07 JPA1 10,9 --- 68
10 Renée Lebbink Taxandria Team 04 MPA2 11,0 --- 77
10 Kilan Goddijn AV Sprint Team 07 JPA1 11,0 --- 67
12 Merijn Coenen AV Sprint Team 01 JPA2 11,1 --- 65
13 Anna van Langevelde AV Sprint Team 10 MPA2 11,2 --- 73
13 Thijs Picokrie AV Attila Team 15 JPA2 11,2 --- 64
13 Lucas Otten AV Attila Team 13 JPA2 11,2 --- 64
13 Stijn Maarschalk Scorpio Team 02 JPA2 11,2 --- 64
13 Sjoerd Bastiaans AV Sprint Team 07 JPA1 11,2 --- 64
13 Max Secrève Scorpio Team 02 JPA1 11,2 --- 64
19 Anne van Kempen AV Attila Team 13 MPA2 11,3 --- 71
20 Eline van Kempen AV Attila Team 14 MPA1 11,4 --- 70
20 Jules van Kan AV Sprint Team 01 JPA2 11,4 --- 61
20 Vigo Maljaars Scorpio Team 02 JPA2 11,4 --- 61
20 Yvar de Jong Scorpio Team 02 JPA2 11,4 --- 61
20 Thomas Hessels Scorpio Team 02 JPA2 11,4 --- 61
25 Meike van Ravenstein ACW `66 Team 09 MPA2 11,5 --- 68
25 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint Team 10 MPA2 11,5 --- 68
25 Stella Stroober AV Sprint Team 06 MPA2 11,5 --- 68
25 Mathijs van Os AV Attila Team 13 JPA2 11,5 --- 59
25 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team 01 JPA2 11,5 --- 59
30 Sarah Buijs AV Sprint Team 06 MPA2 11,6 --- 66
31 Mijke Vermetten AV Spiridon Team 03 MPA2 11,7 --- 65
31 Lotte Griep Scorpio Team 05 MPA2 11,7 --- 65
31 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 01 JPA2 11,7 --- 56
31 Tom van Es AV Sprint Team 01 JPA2 11,7 --- 56
31 Jabril Osman AV Sprint Team 01 JPA2 11,7 --- 56
31 Jonas Vos DAK Team 16 JPA2 11,7 --- 56
31 Stijn Groeneveld Scorpio Team 02 JPA2 11,7 --- 56
31 Lennart de Vries Scorpio Team 02 JPA2 11,7 --- 56
31 David van Laerhoven Taxandria Team 04 JPA2 11,7 --- 56
31 Bart Korevaar AV Attila Team 15 JPA1 11,7 --- 56
41 Roza Felin... Willemen AV Sprint Team 08 MPA1 11,8 --- 63
41 Cyri Brethouwer Scorpio Team 05 MPA2 11,8 --- 63
43 Anna Timmers AV Spiridon Team 03 MPA1 11,9 --- 62
43 Djayla Hoek AV Sprint Team 06 MPA1 11,9 --- 62
43 Lena Prachkovskiy Scorpio Team 05 MPA1 11,9 --- 62
43 Fleur Mossou Scorpio Team 05 MPA1 11,9 --- 62
43 Martijn Rooseboom Scorpio Team 02 JPA2 11,9 --- 54
43 Jasper Buschman AV Spiridon Team 03 JPA1 11,9 --- 54
43 Merlijn Pellis AV Sprint Team 07 JPA1 11,9 --- 54
50 Marlijn Huigen Scorpio Team 05 MPA2 12,0 --- 60
50 Edwin Van...r Heijden DAK Team 16 JPA2 12,0 --- 52
52 Naimah de Wind AV Sprint Team 08 MPA1 12,1 --- 59
52 Tom Burghouts ACW `66 Team 09 JPA2 12,1 --- 51
52 Lars Bloemers AV Sprint Team 07 JPA1 12,1 --- 51
55 Robin-Lynn...Modderman AV Sprint Team 10 MPA1 12,2 --- 57
55 Elien Smits DAK Team 16 MPA1 12,2 --- 57
55 Emma Ardon AV Attila Team 13 MPA2 12,2 --- 57
55 Miles Harahap AV Attila Team 14 JPA1 12,2 --- 49
55 Dario Ehrismann AV Spiridon Team 03 JPA1 12,2 --- 49
55 Thijmen Kegler AV Sprint Team 08 JPA1 12,2 --- 49
55 Ted Houtepen AV Sprint Team 08 JPA1 12,2 --- 49
62 Pelle Slobbe AV Attila Team 14 JPA1 12,3 --- 48
63 Roos van der Gracht AV Sprint Team 06 MPA2 12,4 --- 54
63 Luc Bonet AV Spiridon Team 03 JPA2 12,4 --- 47
63 Merijn van der Veek ACW `66 Team 09 JPA1 12,4 --- 47
63 Bas Guikink AV Sprint Team 07 JPA1 12,4 --- 47
67 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 05 MPA1 12,5 --- 52
67 Sophie Janssen AV Spiridon Team 03 MPA2 12,5 --- 52
67 Milo van Riel AV Spiridon Team 03 JPA2 12,5 --- 46
67 Rick van Dongen Scorpio Team 02 JPA2 12,5 --- 46
71 Julian Hoondert Taxandria Team 04 JPA1 12,6 --- 44
72 Emma van der Pas AV Sprint Team 11 MPA1 12,7 --- 50
72 Pien Heddes AV Sprint Team 10 MPA2 12,7 --- 50
74 Lizzy Corsten AV Attila Team 14 MPA2 12,8 --- 48
74 Tessa de Jong AV Attila Team 15 MPA2 12,8 --- 48
74 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 08 JPA1 12,8 --- 42
77 Froukje va...lkerwaard AV Attila Team 14 MPA1 12,9 --- 47
77 Fenna Peschke AV Sprint Team 11 MPA1 12,9 --- 47
77 Lukas Kok AV Sprint Team 08 JPA1 12,9 --- 41
80 Sam Hofmans AV Sprint Team 08 MPA1 13,0 --- 45
80 Jelske Schets Scorpio Team 05 MPA1 13,0 --- 45
80 Lieve Feber AV Sprint Team 10 MPA2 13,0 --- 45
80 Noa Heeren AV Sprint Team 11 MPA2 13,0 --- 45
84 Daan van Mierlo AV Attila Team 14 JPA2 13,1 --- 38
84 Giel Huijsmans AV Sprint Team 01 JPA2 13,1 --- 38
84 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 08 JPA1 13,1 --- 38
87 Eva Maessen AV Sprint Team 08 MPA1 13,2 --- 43
87 Rens Schepens AV Attila Team 15 JPA1 13,2 --- 37
87 Gijs Huijben AV Sprint Team 07 JPA1 13,2 --- 37
90 Femke Gommers Scorpio Team 05 MPA2 13,3 --- 41
90 Luuk van der Horst Taxandria Team 04 JPA2 13,3 --- 36
90 Fabian Huisman AV Sprint Team 01 JPA1 13,3 --- 36
93 Leanne Huijbregtse AV Sprint Team 11 MPA1 13,4 --- 40
93 Mirre van Straten Scorpio Team 05 MPA1 13,4 --- 40
93 Faroeq Aanannaz AV Spiridon Team 03 JPA2 13,4 --- 35
96 Kars Goossens AV Attila Team 15 JPA2 13,5 --- 34
96 Stan van Gestel DAK Team 16 JPA1 13,5 --- 34
98 Madelief Ruijters AV Attila Team 13 MPA2 13,7 --- 36
99 Amber van Gurp AV Attila Team 13 MPA1 14,0 --- 32
100 Ghislaine Schalk AV Spiridon Team 03 MPA1 14,2 --- 30
100 Fenna Winkel AV Sprint Team 08 MPA1 14,2 --- 30
102 Isis van de Water DAK Team 16 MPA1 14,3 --- 29
103 Elizabeth van Gils Scorpio Team 05 MPA1 14,4 --- 28
104 Matthijs Koek ACW `66 Team 09 JPA2 14,5 --- 23
105 Femke Timmermans AV Attila Team 14 MPA1 14,6 --- 26
105 Linde Spaninks Taxandria Team 04 MPA1 14,6 --- 26
107 Nynke Lankhaar DAK Team 16 MPA1 14,7 --- 25
108 Floor Verhoeven AV Attila Team 13 MPA2 14,8 --- 24
109 Thijs Nuijten ACW `66 Team 09 JPA1 14,9 --- 20
110 Lieve van Bueren AV Sprint Team 11 MPA1 15,0 --- 21
110 Floortje Maas Scorpio Team 05 MPA1 15,0 --- 21
110 Inge Kribbe AV Attila Team 15 MPA2 15,0 --- 21
113 Karima Osman AV Sprint Team 11 MPA1 15,2 --- 20
114 Sofie Krijnen AV Sprint Team 11 MPA2 15,3 --- 19
115 Taylan Temel ACW `66 Team 09 JPA1 15,6 --- 14
116 Emma Gitz AV Attila Team 14 MPA1 15,7 --- 15
117 Laure van Nunen AV Sprint Team 11 MPA1 16,7 --- 8
118 Sem van Boxtel AV Attila Team 13 JPA2 18,9 --- 0
Luuk de Winter AV Attila Team 13 JPA2 DNS --- 0
Russel Huijbregts AV Attila Team 15 JPA2 DNS --- 0
Laura van Engelen ACW `66 Team 09 MPA1 DNS --- 0
Aniek de Man AV Attila Team 13 MPA1 DNS --- 0
Caries Land AV Attila Team 15 MPA1 DNS --- 0
Sophy Naafs AV Spiridon Team 03 MPA1 DNS --- 0
Lara Aartsen AV Sprint Team 11 MPA1 DNS --- 0
Stijn van Dijken AV Attila Team 15 JPA1 DNS --- 0
Carel Doszmann AV Attila Team 14 JPA1 DNS --- 0
Milan Kwetters DAK Team 16 JPA1 DNS --- 0
Marit Schapendonk AV Attila Team 15 MPA2 DNS --- 0
Linde Joosen AV Attila Team 14 MPA2 DNS --- 0
Nahila Tebonou AV Sprint Team 10 MPA2 DNS --- 0
Ylva den Heijer AV Sprint Team 06 MPA2 DNS --- 0
Nina Groffen AV Sprint Team 06 MPA2 DNS --- 0
Juul Lammers AV Sprint Team 06 MPA2 DNS --- 0
Linne van ...epstraten AV Sprint Team 06 MPA2 DNS --- 0
Bouchara Troury AV Sprint Team 10 MPA2 DNS --- 0
Tess Koenen Scorpio Team 05 MPA2 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Slingeren Pupil A

# Naam Team Categorie SlingOBPPunten totaal
1 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 07 JPA2 23,50 --- 90
2 Merijn Coenen AV Sprint Team 01 JPA2 20,50 --- 76
2 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 08 JPA1 20,50 --- 76
4 Vigo Maljaars Scorpio Team 02 JPA2 20,00 --- 73
5 Jasper Buschman AV Spiridon Team 03 JPA1 19,50 --- 71
6 Stella Stroober AV Sprint Team 06 MPA2 19,00 --- 79
6 Milo van Riel AV Spiridon Team 03 JPA2 19,00 --- 69
6 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 07 JPA1 19,00 --- 69
9 Daan van der Made Scorpio Team 02 JPA2 18,50 --- 66
9 Sjoerd Bastiaans AV Sprint Team 07 JPA1 18,50 --- 66
11 Sarah Buijs AV Sprint Team 06 MPA2 18,00 --- 74
11 Lucas Otten AV Attila Team 13 JPA2 18,00 --- 64
11 Jesse Boomaars AV Sprint Team 07 JPA2 18,00 --- 64
14 Ryan Heeren AV Spiridon Team 03 JPA2 17,50 --- 62
14 Jules van Kan AV Sprint Team 01 JPA2 17,50 --- 62
14 Joran Kant Scorpio Team 02 JPA2 17,50 --- 62
14 Pelle Slobbe AV Attila Team 14 JPA1 17,50 --- 62
18 Yvar de Jong Scorpio Team 02 JPA2 17,00 --- 59
19 Meike van Ravenstein ACW `66 Team 09 MPA2 16,00 --- 63
19 Noëlle Schalk AV Spiridon Team 03 MPA2 16,00 --- 63
19 Martijn Rooseboom Scorpio Team 02 JPA2 16,00 --- 55
19 Bart Korevaar AV Attila Team 15 JPA1 16,00 --- 55
19 Kilan Goddijn AV Sprint Team 07 JPA1 16,00 --- 55
19 Lars Bloemers AV Sprint Team 07 JPA1 16,00 --- 55
25 Thijs Picokrie AV Attila Team 15 JPA2 15,50 --- 53
25 Bas Guikink AV Sprint Team 07 JPA1 15,50 --- 53
27 Floor Verhoeven AV Attila Team 13 MPA2 15,00 --- 58
27 Sem van Boxtel AV Attila Team 13 JPA2 15,00 --- 50
27 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 08 JPA1 15,00 --- 50
30 Roza Felin... Willemen AV Sprint Team 08 MPA1 14,50 --- 55
30 Anna van Langevelde AV Sprint Team 10 MPA2 14,50 --- 55
30 Yara van der Heijden AV Sprint Team 06 MPA2 14,50 --- 55
30 Edwin Van...r Heijden DAK Team 16 JPA2 14,50 --- 48
30 Jonas Vos DAK Team 16 JPA2 14,50 --- 48
30 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 04 JPA2 14,50 --- 48
36 Eva Maessen AV Sprint Team 08 MPA1 14,00 --- 53
36 Lizzy Corsten AV Attila Team 14 MPA2 14,00 --- 53
36 Mijke Vermetten AV Spiridon Team 03 MPA2 14,00 --- 53
36 Roos van der Gracht AV Sprint Team 06 MPA2 14,00 --- 53
36 Mathijs van Os AV Attila Team 13 JPA2 14,00 --- 46
36 Stijn Maarschalk Scorpio Team 02 JPA2 14,00 --- 46
36 Max Secrève Scorpio Team 02 JPA1 14,00 --- 46
43 Froukje va...lkerwaard AV Attila Team 14 MPA1 13,50 --- 50
43 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 05 MPA1 13,50 --- 50
43 Emma Ardon AV Attila Team 13 MPA2 13,50 --- 50
43 Cyri Brethouwer Scorpio Team 05 MPA2 13,50 --- 50
43 Luc Bonet AV Spiridon Team 03 JPA2 13,50 --- 44
43 Giel Huijsmans AV Sprint Team 01 JPA2 13,50 --- 44
43 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 01 JPA2 13,50 --- 44
43 Tom van Es AV Sprint Team 01 JPA2 13,50 --- 44
43 Rick van Dongen Scorpio Team 02 JPA2 13,50 --- 44
43 Thijmen Kegler AV Sprint Team 08 JPA1 13,50 --- 44
43 Gijs Huijben AV Sprint Team 07 JPA1 13,50 --- 44
54 Robin-Lynn...Modderman AV Sprint Team 10 MPA1 13,00 --- 48
54 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint Team 10 MPA2 13,00 --- 48
54 Lotte Griep Scorpio Team 05 MPA2 13,00 --- 48
54 Luuk de Winter AV Attila Team 13 JPA2 13,00 --- 41
54 Stijn Groeneveld Scorpio Team 02 JPA2 13,00 --- 41
54 Miles Harahap AV Attila Team 14 JPA1 13,00 --- 41
60 Eline van Kempen AV Attila Team 14 MPA1 12,50 --- 45
60 Elien Smits DAK Team 16 MPA1 12,50 --- 45
60 Anne van Kempen AV Attila Team 13 MPA2 12,50 --- 45
60 Pien Heddes AV Sprint Team 10 MPA2 12,50 --- 45
60 Renée Lebbink Taxandria Team 04 MPA2 12,50 --- 45
60 Lennart de Vries Scorpio Team 02 JPA2 12,50 --- 39
60 Luuk van der Horst Taxandria Team 04 JPA2 12,50 --- 39
60 Rens Schepens AV Attila Team 15 JPA1 12,50 --- 39
60 Merlijn Pellis AV Sprint Team 07 JPA1 12,50 --- 39
60 Ted Houtepen AV Sprint Team 08 JPA1 12,50 --- 39
60 Stan van Gestel DAK Team 16 JPA1 12,50 --- 39
71 Amber van Gurp AV Attila Team 13 MPA1 12,00 --- 43
71 Caries Land AV Attila Team 15 MPA1 12,00 --- 43
71 Emma van der Pas AV Sprint Team 11 MPA1 12,00 --- 43
71 Fenna Winkel AV Sprint Team 08 MPA1 12,00 --- 43
71 Nynke Lankhaar DAK Team 16 MPA1 12,00 --- 43
71 Inge Kribbe AV Attila Team 15 MPA2 12,00 --- 43
71 Kars Goossens AV Attila Team 15 JPA2 12,00 --- 37
71 Daan van Mierlo AV Attila Team 14 JPA2 12,00 --- 37
71 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team 01 JPA2 12,00 --- 37
71 Jabril Osman AV Sprint Team 01 JPA2 12,00 --- 37
71 David van Laerhoven Taxandria Team 04 JPA2 12,00 --- 37
71 Lukas Kok AV Sprint Team 08 JPA1 12,00 --- 37
83 Jelske Schets Scorpio Team 05 MPA1 11,50 --- 40
83 Elizabeth van Gils Scorpio Team 05 MPA1 11,50 --- 40
83 Tessa de Jong AV Attila Team 15 MPA2 11,50 --- 40
83 Tom Burghouts ACW `66 Team 09 JPA2 11,50 --- 35
87 Emma Gitz AV Attila Team 14 MPA1 11,00 --- 38
87 Femke Timmermans AV Attila Team 14 MPA1 11,00 --- 38
87 Djayla Hoek AV Sprint Team 06 MPA1 11,00 --- 38
87 Marlijn Huigen Scorpio Team 05 MPA2 11,00 --- 38
87 Tess Koenen Scorpio Team 05 MPA2 11,00 --- 38
87 Julian Hoondert Taxandria Team 04 JPA1 11,00 --- 33
93 Anna Timmers AV Spiridon Team 03 MPA1 10,50 --- 35
93 Naimah de Wind AV Sprint Team 08 MPA1 10,50 --- 35
93 Isis van de Water DAK Team 16 MPA1 10,50 --- 35
93 Floortje Maas Scorpio Team 05 MPA1 10,50 --- 35
93 Sophie Janssen AV Spiridon Team 03 MPA2 10,50 --- 35
93 Noa Heeren AV Sprint Team 11 MPA2 10,50 --- 35
93 Femke Gommers Scorpio Team 05 MPA2 10,50 --- 35
93 Merijn van der Veek ACW `66 Team 09 JPA1 10,50 --- 30
93 Fabian Huisman AV Sprint Team 01 JPA1 10,50 --- 30
102 Fenna Peschke AV Sprint Team 11 MPA1 10,00 --- 33
102 Thijs Nuijten ACW `66 Team 09 JPA1 10,00 --- 28
104 Sam Hofmans AV Sprint Team 08 MPA1 9,50 --- 30
104 Lieve Feber AV Sprint Team 10 MPA2 9,50 --- 30
104 Faroeq Aanannaz AV Spiridon Team 03 JPA2 9,50 --- 26
104 Taylan Temel ACW `66 Team 09 JPA1 9,50 --- 26
108 Lieve van Bueren AV Sprint Team 11 MPA1 9,00 --- 28
108 Karima Osman AV Sprint Team 11 MPA1 9,00 --- 28
108 Fleur Mossou Scorpio Team 05 MPA1 9,00 --- 28
108 Linde Spaninks Taxandria Team 04 MPA1 9,00 --- 28
108 Sofie Krijnen AV Sprint Team 11 MPA2 9,00 --- 28
113 Lena Prachkovskiy Scorpio Team 05 MPA1 8,50 --- 25
113 Dario Ehrismann AV Spiridon Team 03 JPA1 8,50 --- 22
115 Ghislaine Schalk AV Spiridon Team 03 MPA1 7,50 --- 20
116 Mirre van Straten Scorpio Team 05 MPA1 7,00 --- 18
117 Laure van Nunen AV Sprint Team 11 MPA1 6,50 --- 16
117 Leanne Huijbregtse AV Sprint Team 11 MPA1 6,50 --- 16
117 Madelief Ruijters AV Attila Team 13 MPA2 6,50 --- 16
117 Matthijs Koek ACW `66 Team 09 JPA2 6,50 --- 14
Russel Huijbregts AV Attila Team 15 JPA2 DNS --- 0
Thomas Hessels Scorpio Team 02 JPA2 DNS --- 0
Laura van Engelen ACW `66 Team 09 MPA1 DNS --- 0
Aniek de Man AV Attila Team 13 MPA1 DNS --- 0
Sophy Naafs AV Spiridon Team 03 MPA1 DNS --- 0
Lara Aartsen AV Sprint Team 11 MPA1 DNS --- 0
Stijn van Dijken AV Attila Team 15 JPA1 DNS --- 0
Carel Doszmann AV Attila Team 14 JPA1 DNS --- 0
Milan Kwetters DAK Team 16 JPA1 DNS --- 0
Marit Schapendonk AV Attila Team 15 MPA2 DNS --- 0
Linde Joosen AV Attila Team 14 MPA2 DNS --- 0
Nahila Tebonou AV Sprint Team 10 MPA2 DNS --- 0
Ylva den Heijer AV Sprint Team 06 MPA2 DNS --- 0
Nina Groffen AV Sprint Team 06 MPA2 DNS --- 0
Juul Lammers AV Sprint Team 06 MPA2 DNS --- 0
Linne van ...epstraten AV Sprint Team 06 MPA2 DNS --- 0
Bouchara Troury AV Sprint Team 10 MPA2 DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil A

# Naam Team Categorie VortexOBPPunten totaal
1 Mathijs van Os AV Attila Team 13 JPA2 38,50 --- 111
2 Ryan Heeren AV Spiridon Team 03 JPA2 37,50 --- 107
3 Merijn Coenen AV Sprint Team 01 JPA2 35,50 --- 100
4 Daan van der Made Scorpio Team 02 JPA2 33,50 --- 93
5 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 07 JPA2 32,50 --- 89
6 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 07 JPA1 31,00 --- 84
7 Sjoerd Bastiaans AV Sprint Team 07 JPA1 30,00 --- 81
8 Milo van Riel AV Spiridon Team 03 JPA2 29,50 --- 79
9 Stella Stroober AV Sprint Team 06 MPA2 29,00 --- 89
9 Jesse Boomaars AV Sprint Team 07 JPA2 29,00 --- 77
11 Bas Guikink AV Sprint Team 07 JPA1 27,50 --- 72
12 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 04 JPA2 27,00 --- 70
13 Jules van Kan AV Sprint Team 01 JPA2 26,50 --- 68
14 Lucas Otten AV Attila Team 13 JPA2 25,50 --- 65
15 Sarah Buijs AV Sprint Team 06 MPA2 25,00 --- 73
15 Stijn Groeneveld Scorpio Team 02 JPA2 25,00 --- 63
17 Jasper Buschman AV Spiridon Team 03 JPA1 24,50 --- 62
18 Kars Goossens AV Attila Team 15 JPA2 24,00 --- 60
18 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 08 JPA1 24,00 --- 60
18 Lars Bloemers AV Sprint Team 07 JPA1 24,00 --- 60
21 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 01 JPA2 23,50 --- 58
21 Tom van Es AV Sprint Team 01 JPA2 23,50 --- 58
21 David van Laerhoven Taxandria Team 04 JPA2 23,50 --- 58
21 Kilan Goddijn AV Sprint Team 07 JPA1 23,50 --- 58
25 Mijke Vermetten AV Spiridon Team 03 MPA2 23,00 --- 65
25 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint Team 10 MPA2 23,00 --- 65
25 Giel Huijsmans AV Sprint Team 01 JPA2 23,00 --- 56
28 Meike van Ravenstein ACW `66 Team 09 MPA2 22,50 --- 63
29 Robin-Lynn...Modderman AV Sprint Team 10 MPA1 22,00 --- 61
29 Thijs Picokrie AV Attila Team 15 JPA2 22,00 --- 53
29 Vigo Maljaars Scorpio Team 02 JPA2 22,00 --- 53