Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

# Naam Res OBP
1 Birgit Olislagers Maastricht 10,62Q -0.4 m/s10,53
2 Sica Verwasch STB 10,81Q -0.4 m/s10,79
3 Loren Djolo Swift 10,85Q -2.0 m/s10,82
4 Vera Versteegen Scopias 10,93Q +0.0 m/s11,02
5 Emer Zuijlen AV Unitas 11,12Q -0.4 m/s11,32
6 Nina Borger AV Unitas 11,18Q -0.4 m/s11,40
7 Isa Verberne Swift 11,25q -0.4 m/s11,32
8 Lisa Moulen ATOP 11,38Q +0.0 m/s10,92
9 Bente Driessen ATOP 11,43Q -2.0 m/s11,15
10 Jessica Peters ATOP 11,45q -2.0 m/s11,43
10 Maud Daemen AV Caesar 11,45q -0.4 m/s11,41
12 Robine Reggers AV Caesar 11,46q +0.0 m/s11,50
13 Jane Wanten Swift 11,60 -0.4 m/s11,81
14 Naoki Hermans Swift 11,63 +0.0 m/s11,52
15 Shirley Bremen AVON 11,69 -2.0 m/s11,70
16 Evy Römkens STB 11,74 -0.4 m/s11,86
17 Tess Verbruggen STB 11,76 -0.4 m/s11,89
18 Maud Silvertand AV Unitas 12,05 -2.0 m/s12,21
19 Imke Erens STB 12,07 +0.0 m/s12,48
20 Jemima Veenhuizen Maastricht 12,24 +0.0 m/s12,25
21 Frédérique Delnoy Maastricht 12,69 -0.4 m/s12,15

Uitslagen 80 meter halve finale Meisjes Junior C

# Naam Res OBP
1 Birgit Olislagers Maastricht 10,38Q +1.6 m/s---
2 Loren Djolo Swift 10,70Q +1.6 m/s---
3 Sica Verwasch STB 10,75Q +0.8 m/s---
4 Vera Versteegen Scopias 10,90Q +0.8 m/s---
5 Nina Borger AV Unitas 11,16q +1.6 m/s---
6 Isa Verberne Swift 11,18q +1.6 m/s---
7 Jessica Peters ATOP 11,27 +0.8 m/s---
8 Maud Daemen AV Caesar 11,43 +0.8 m/s---
9 Bente Driessen ATOP 11,45 +1.6 m/s---
9 Robine Reggers AV Caesar 11,45 +0.8 m/s---
11 Lisa Moulen ATOP 11,47 +1.6 m/s---
12 Emer Zuijlen AV Unitas 11,51 +0.8 m/s---

Uitslagen 80 meter finale Meisjes Junior C

# Naam Res OBP
1 Birgit Olislagers Maastricht 10,50 -0.7 m/s---
2 Sica Verwasch STB 10,74 -0.7 m/s---
3 Loren Djolo Swift 10,82 -0.7 m/s---
4 Vera Versteegen Scopias 11,30 -0.7 m/s---
5 Nina Borger AV Unitas 11,35 -0.7 m/s---
6 Isa Verberne Swift 11,45 -0.7 m/s---

Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior C

# Naam ResOBP
1 Jill Wanten Swift 5:26,93 5:11,01
2 Evy Grassi STB 5:34,12 5:20,00
3 Violet Willems ATOP 5:47,24 5:25,39
Donna Vanwersch ATOP DNS ---
Ilse De Bouter Swift DNS 5:37,11

Uitslagen 80 meter horden Meisjes Junior C

# Naam Res OBP
1 Demi Boom ATV Venray 12,66Q +1.0 m/s12,64
2 Madelief Vaessen Swift 12,92Q +0.4 m/s12,94
3 Eva Kaaki ATOP 15,04Q +1.0 m/s15,59
4 Jill Wanten Swift 15,15Q +0.4 m/s15,82
5 Emer Zuijlen AV Unitas 15,51q +0.4 m/s14,70
6 Mila Barollo AV Weert 15,90q +1.0 m/s15,55
7 Alice Leijssen ATV Venray 15,95 +0.4 m/s16,33
8 Esmee Donders ATV Venray 16,66 +1.0 m/s16,65
9 Sien Keiren AV Unitas 17,04 +1.0 m/s16,77

Uitslagen 80 meter horden finale Meisjes Junior C

# Naam Res OBP
1 Demi Boom ATV Venray 12,62 +0.8 m/s---
2 Madelief Vaessen Swift 12,79 +0.8 m/s---
3 Emer Zuijlen AV Unitas 13,79 +0.8 m/s---
4 Mila Barollo AV Weert 14,55 +0.8 m/s---
5 Eva Kaaki ATOP 15,31 +0.8 m/s---
6 Jill Wanten Swift 16,15 +0.8 m/s---

Uitslagen 4 x 80m Meisjes Junior C

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Swift meisjes C Swift Atletiek - MJC 4 41,82 4
2 STB MJC STB - MJC 4 42,52 3
3 Achilles-Top meisjes C AV Achilles Top - MJC 4 43,01 2
4 AV Caesar AV Caesar - MJC 4 DNS 0

Uitslagen Discuswerpen Meisjes Junior C

# Naam ResOBP
1 Julie Bruls AV Caesar 27,63 26,82
2 Ella Meuwissen Swift 26,08 23,54
3 Jikke Kuijpers AV Caesar 22,06 23,51
4 Alice Leijssen ATV Venray 17,69 15,44
5 Manon van Rooij Leudal 15,78 19,00

Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior C

# Naam ResOBP
1 Demi Boom ATV Venray 11,15 11,07
2 Jikke Kuijpers AV Caesar 9,38 8,90
3 Maud Daemen AV Caesar 9,20 8,68
4 Ella Meuwissen Swift 9,01 9,46
5 Sien Keiren AV Unitas 8,58 8,09
6 Floor Vervuren STB 7,76 8,07

Uitslagen Kogelslingeren Meisjes Junior C

# Naam ResOBP
1 Ella Meuwissen Swift 47,40 53,38

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

# Naam ResOBP
1 Anke Mols ATOP 1,45 1,56
2 Eva Huirne ATOP 1,40 1,50
2 Mila Barollo AV Weert 1,40 1,45
2 Madelief Vaessen Swift 1,40 1,45
Frédérique Delnoy Maastricht DNS 1,30
Loren Djolo Swift DNS 1,40