Uitslagen Recordindoor

Jongens Junior A - 60 meter

# Naam ResOBP
Rene van Benthem MPM DNS ---



Jongens Junior A - 60 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Roy van Zijl DAV Kronos 12,30 12,94
Rene van Benthem MPM DNS ---



Jongens Junior A - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Mees Kappert AV Salland 7,68 ---



Jongens Junior B - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Mees Kappert AV Salland 11,08 ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Jonas Phijffers ATNY 8,15 ---
2 Nick Zweers MPM 8,16 ---
3 Ruben van Sark Haaksbergen 8,61 ---
4 Iwan Wever AC TION 8,64 ---
Quinten van den Berg AAV SISU DNS ---
Bram Blokhuis AV Iphitos DNS ---



Jongens Junior C - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Milo Lammertink MPM 9,55q ---
2 Andor Engelberts AC TION 9,88q ---
3 Jonas Phijffers ATNY 10,03q ---
4 Nick Zweers MPM 10,36q ---
5 Bram van der Kooi AC TION 10,64q ---
6 Ruben van Sark Haaksbergen 12,09q ---
7 Joran Klumperman ATNY 12,68 ---
Iwan Wever AC TION DNS ---
Bram Blokhuis AV Iphitos DNS ---



Jongens Junior C - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Milo Lammertink MPM 9,46 ---
2 Andor Engelberts AC TION 9,63 ---
3 Jonas Phijffers ATNY 9,94 ---
4 Nick Zweers MPM 10,07 ---
5 Bram van der Kooi AC TION 10,60 ---
6 Ruben van Sark Haaksbergen 12,36 ---



Jongens Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Marnix Wilting AC TION 12,97 ---
2 Bram van der Kooi AC TION 10,34 ---
3 Iwan Wever AC TION 9,91 ---
4 Bram Blokhuis AV Iphitos 9,21 ---
5 Nick Zweers MPM 9,16 ---
6 Ruben van Sark Haaksbergen 8,09 ---
Quinten van den Berg AAV SISU DNS ---



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Milo Lammertink MPM 1,65 ---
2 Jonas Phijffers ATNY 1,55 ---
3 Olav Mulder AV Hylas 1,50 ---
3 Ruben van Sark Haaksbergen 1,50 ---
3 Nick Zweers MPM 1,50 ---
6 Bram van der Kooi AC TION 1,35 ---
7 Joran Klumperman ATNY 1,35 ---
8 Bram Blokhuis AV Iphitos 1,25 ---



Jongens Junior D - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Milo de Langen AV Feniks 8,22 8,48
2 Milan Mesie AV34 8,39q ---
3 Tigo Mesie AV34 8,41q ---
4 Jermaine Kleine AAV SISU 8,44q ---
5 Hidde Nijland AAV SISU 8,45q ---
6 Mirek Harwig AC TION 8,85q ---
7 Martijn van der Lecq AV34 8,98q ---
8 Artur Harwig AC TION 9,04q ---
9 Kees Hulman DVTR 9,10q ---
10 Milan Veenstra AC TION 9,24q ---
11 Jesse Mulder AC TION 9,48q ---
12 Marijn Atmodimedjo AV34 9,51q ---
13 Pjotr ter Doest AV Impala 9,54q 9,35
14 Ivan Hoogland Haaksbergen 9,67 ---
15 Cars Bennink AC TION 9,83 ---
16 Jordy Hui...n 't Veld AV34 10,00 ---
17 Tijn Lansink Haaksbergen 10,01 ---
18 Mitch Michorius Haaksbergen 10,02 ---
19 Mirko Botterhuis Haaksbergen 10,18 ---
20 Friso Castelein AV34 11,41 ---
Jared Broers AV Hera DNS 9,28
Jake Romijn PH DNS 9,24
Melchior Treffers AV34 DNS 8,90



Jongens Junior D - 60 meter halve finale

# Naam ResOBP
1 Tigo Mesie AV34 8,31q ---
2 Jermaine Kleine AAV SISU 8,45q ---
2 Milan Mesie AV34 8,45q ---
4 Hidde Nijland AAV SISU 8,46q ---
5 Mirek Harwig AC TION 8,94q ---
6 Martijn van der Lecq AV34 9,12q ---
7 Kees Hulman DVTR 9,15 ---
8 Artur Harwig AC TION 9,18 ---
9 Milan Veenstra AC TION 9,26 ---
10 Jesse Mulder AC TION 9,52 ---
11 Pjotr ter Doest AV Impala 9,60 ---
12 Marijn Atmodimedjo AV34 9,71 ---



Jongens Junior D - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Tigo Mesie AV34 8,30 ---
2 Milan Mesie AV34 8,36 ---
3 Hidde Nijland AAV SISU 8,54 ---
4 Mirek Harwig AC TION 8,90 ---
5 Martijn van der Lecq AV34 9,09 ---
Jermaine Kleine AAV SISU DNS ---



Jongens Junior D - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Jared Broers AV Hera 9,84q 10,50
2 Milan Mesie AV34 9,98q ---
3 Krijn van Hofweegen Pallas `67 10,13q 10,30
4 Tigo Mesie AV34 10,44q ---
5 Milo de Langen AV Feniks 10,52q 10,44
6 Martijn van der Lecq AV34 11,22q ---
7 Hidde Nijland AAV SISU 11,36q ---
8 Artur Harwig AC TION 11,63q ---
9 Mirek Harwig AC TION 11,67q ---
10 Kees Hulman DVTR 11,73q ---
11 Milan Veenstra AC TION 12,22q ---
12 Jesse Mulder AC TION 12,59q ---
13 Cars Bennink AC TION 12,88 ---
14 Mitch Michorius Haaksbergen 13,17 ---
15 Tijn Lansink Haaksbergen 13,22 ---
16 Marijn Atmodimedjo AV34 13,26 ---
17 Mirko Botterhuis Haaksbergen 13,69 ---
18 Jordy Hui...n 't Veld AV34 14,01 ---
19 Friso Castelein AV34 14,60 ---
Jermaine Kleine AAV SISU DNS ---
Jake Romijn PH DNS 12,43
Melchior Treffers AV34 DNS 10,23



Jongens Junior D - 60 meter horden halve finale

# Naam ResOBP
1 Jared Broers AV Hera 9,68q ---
2 Milan Mesie AV34 9,77q ---
3 Krijn van Hofweegen Pallas `67 9,94q ---
4 Tigo Mesie AV34 10,44q ---
5 Milo de Langen AV Feniks 10,55q ---
6 Martijn van der Lecq AV34 10,99q ---
7 Hidde Nijland AAV SISU 11,21 ---
8 Artur Harwig AC TION 11,47 ---
9 Mirek Harwig AC TION 11,64 ---
10 Kees Hulman DVTR 11,70 ---
11 Milan Veenstra AC TION 12,10 ---
12 Jesse Mulder AC TION 12,54 ---



Jongens Junior D - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Milan Mesie AV34 9,68 ---
2 Krijn van Hofweegen Pallas `67 9,87 ---
3 Tigo Mesie AV34 10,48 ---
4 Martijn van der Lecq AV34 10,70 ---
5 Milo de Langen AV Feniks 11,20 ---
Jared Broers AV Hera DNS ---



Jongens Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Milo de Langen AV Feniks 12,69 12,01
2 Krijn van Hofweegen Pallas `67 10,51 10,48
3 Artur Harwig AC TION 10,31 ---
4 Jared Broers AV Hera 9,96 ---
5 Hidde Nijland AAV SISU 9,85 ---
6 Mirek Harwig AC TION 9,60 ---
7 Jermaine Kleine AAV SISU 8,81 ---
8 Martijn van der Lecq AV34 8,40 ---
9 Milan Veenstra AC TION 8,09 ---
10 Jesse Mulder AC TION 7,97 ---
11 Pjotr ter Doest AV Impala 7,78 8,25
12 Otis Boswerger MPM 7,78 ---
13 Kees Hulman DVTR 7,75 ---
14 Tijn Lansink Haaksbergen 6,50 ---
15 Jordy Hui...n 't Veld AV34 6,43 ---
16 Mitch Michorius Haaksbergen 6,14 ---
17 Mirko Botterhuis Haaksbergen 5,86 ---
18 Friso Castelein AV34 5,59 ---
Jake Romijn PH DNS ---
Melchior Treffers AV34 DNS 8,95



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Tigo Mesie AV34 1,55 ---
1 Krijn van Hofweegen Pallas `67 1,55 1,60
3 Milo de Langen AV Feniks 1,50 1,50
4 Artur Harwig AC TION 1,45 ---
5 Jermaine Kleine AAV SISU 1,45 ---
6 Mirek Harwig AC TION 1,40 ---
6 Milan Mesie AV34 1,40 ---
8 Cars Bennink AC TION 1,35 ---
8 Martijn van der Lecq AV34 1,35 ---
10 Ivan Hoogland Haaksbergen 1,35 ---
11 Otis Boswerger MPM 1,30 ---
12 Kees Hulman DVTR 1,25 ---
13 Mirko Botterhuis Haaksbergen 1,25 ---
14 Milan Veenstra AC TION 1,25 ---
15 Jordy Hui...n 't Veld AV34 1,20 ---
16 Hidde Nijland AAV SISU 1,20 ---
16 Tijn Lansink Haaksbergen 1,20 ---
18 Friso Castelein AV34 1,15 ---
18 Mitch Michorius Haaksbergen 1,15 ---
20 Jesse Mulder AC TION 1,15 ---
Jake Romijn PH DNS 1,50
Melchior Treffers AV34 DNS 1,65



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Sven Kosters MPM 9,40 6,29 1,25 1526
2 Leonardo ...Fernandes AV Archeus 9,49 6,84 1,15 1469
3 Toon Hulman DVTR 10,03 6,87 1,15 1383
4 Nick Oosting AV PEC 1910 9,53 5,81 1,10 1364
5 Figo Mussche AV PEC 1910 10,53 5,88 1,15 1252
6 Jort Siebelt AV Iphitos 10,52 5,76 1,15 1245
7 Fabian Bos AV Iphitos 10,13 5,80 1,00 1193
8 Joran Jager AC TION 11,27 5,47 0,95 983
9 Mattias Roelofs AC TION 12,49 5,11 1,00 863
10 Jurre de Jonge AC TION 11,79 4,09 0,90 790
11 Christiaan Righart AV Iphitos 11,02 5,13 DNS 686
12 Cavo van Mastrigt AAV SISU DNS DNS DNS 0
12 Gerjan Vos AV Iphitos DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Ryan Heeren AV Spiridon 9,57 9,71 1,40 1796
2 Rens Gosselink AC TION 9,29 9,78 1,20 1696
3 Mika Naber AV34 9,31 7,72 1,20 1587
4 Joost Leverink MPM 9,55 6,90 1,25 1536
5 Rogier Groeneweg Altis 9,64 8,31 1,15 1525
6 Ewan Nijmeijer AV Iphitos 9,37 6,66 1,20 1516
7 Joey Koster SPWS 9,61 6,66 1,20 1475
8 Jochum Vulker AC TION 9,65 6,57 1,20 1464
9 Lars Heubach AC TION 9,85 7,03 1,20 1457
10 Tyrone Lak AV Lycurgus 10,51 9,59 1,10 1422
11 Sven Siebelt AV Iphitos 9,79 5,76 1,20 1391
12 Leon Wiedemeijer MPM 10,75 7,65 1,10 1289
13 Roy Winter AC TION 10,26 5,75 1,10 1245
14 Caleb Letourneau AV34 10,15 6,48 1,00 1232
15 Bas Rinket AC TION 10,76 5,36 1,15 1186
16 Filip Weernink AC TION 10,47 5,70 1,05 1175
17 Dani Martens AC TION 10,10 DNS 1,05 842
18 Hugo de Olde AAV SISU DNS DNS DNS 0
18 Mika ten Doeschot MPM DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelHoogPunten totaal
1 Thimo Gisius GACH 6,71 7,56 1,10 1531
2 Hidde Peter Leiden 6,93 6,88 1,20 1515
3 Sam van Ooijen DEM 7,14 6,25 1,30 1504
4 Youri van der Linden GACH 6,95 6,59 1,20 1493
5 Kealan Steba GACH 6,96 6,97 1,05 1403
6 Simon van den Pol AV PEC 1910 7,34 5,54 1,25 1383
7 Finn Korf AC TION 6,82 5,46 1,10 1380
8 Beau van Balen Pijnenburg 7,29 6,75 1,05 1320
9 Kasper Nijmeijer AC TION 7,00 5,17 1,00 1246
10 Maxim Harwig AC TION 7,23 5,89 1,00 1243
11 Koen Spelbos Castricum 7,31 5,49 1,00 1202
12 Luuk van Oosterwijk AC TION 7,46 5,01 1,05 1177
13 Wijnand Ubbens GACH 7,48 5,64 1,00 1177
14 Delany Reurink AV Archeus 7,44 5,43 1,00 1172
15 Sven Mulder AV Hylas 7,46 5,41 0,95 1130
16 Youri Hoolt MPM 7,50 5,35 0,90 1082
17 Matthijs Righart AV Iphitos 7,73 4,21 0,95 996
18 Seth Veldman AC TION 7,94 5,21 0,90 992
19 Sem Braun AC TION 8,04 4,11 0,80 825
20 Jelle Wensing AC TION 8,17 3,27 0,90 810
21 Luca Hakvoort AV Archeus 8,21 4,06 0,80 793
22 Joep Scholten AV Iphitos DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalHoogPunten totaal
1 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 6,79 33,66 1,15 1536
2 Boris Klaver ARV Ilion 7,01 24,97 1,20 1422
3 Iskander Stapel Nijmegen 6,96 30,49 1,00 1352
4 Quinn van Gurchom AV Salland 7,14 26,23 NM 920
5 Guus Verdam AC TION 8,26 12,86 0,85 753
6 Merijn Wildschut AC TION 7,98 11,23 0,65 623
7 Roy Winter AC TION DNS DNS DNS 0
7 Scott Romijn PH DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalHoogPunten totaal
1 Luuk Loonstra HLLS 6,98 22,60 1,00 1251
2 Daimy van Beek AV Fortuna 7,51 26,16 0,90 1113
3 Yasin Abdoel AC TION 7,59 13,78 1,05 1032
4 Thijmen Bos AV Iphitos 8,06 15,04 0,85 823
5 Tijs Spelbos Castricum 8,26 13,60 0,75 693
6 Siem Haarman AC TION 8,46 11,36 0,75 622
7 Koen Wijma AC TION 8,37 16,83 0,60 618
8 Tobias Righart AV Iphitos 8,78 9,65 0,85 614
9 Sam Klein tuente AC TION 8,70 10,60 0,60 462
10 Lucas Weltevreden AV Iphitos DNS DNS DNS 0



Masters Mannen - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Erwin Le Blansch M45 - Hollandia 8,48 ---
Jeroen van Riel M45 - AV34 DNS ---
Ben van Sark M50 - Haaksbergen DNS ---



Masters Mannen - 60 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Ben van Sark M50 - Haaksbergen 12,53 ---
2 Martin albert Regtop M65 - AC TION 11,82 12,40
3 Tim Kok M35 - Altis 10,12 ---
Jeroen van Riel M45 - AV34 DNS ---



Masters Mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
Jeroen van Riel M45 - AV34 DNS ---



Masters Vrouwen - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Denise van...en-Morris V45 - GACH 9,17 ---
2 Monique Le Blansch V40 - Hollandia 9,23 ---
3 Marlou Klaver V45 - Nijmegen 9,41 9,15



Masters Vrouwen - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Marlou Klaver V45 - Nijmegen 11,64 11,88
2 Denise van...en-Morris V45 - GACH 11,93 ---



Masters Vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Monique Heijns V35 - AV34 9,74 ---
2 Anje de De Lang V60 - AV34 7,69 ---
3 Denise van...en-Morris V45 - GACH 7,00 ---
4 Marlou Klaver V45 - Nijmegen 7,00 7,50



Masters Vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Denise van...en-Morris V45 - GACH 1,20 ---
Marlou Klaver V45 - Nijmegen DNS 1,39



Meisjes Junior A - 60 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 60 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Marjolein Bolten HLLM 11,46 ---



Meisjes Junior A - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Yara Kramer AV Salland 9,90 ---



Meisjes Junior B - 60 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Jorinde van Klinken Groningen 19,31 19,58
2 Yara Kramer AV Salland 11,32 ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Yassine Bulthuis AV Impala 8,70q 8,56
2 Idilay Kaymaz AC TION 8,77q ---
3 Jana Kamps Haaksbergen 8,91q ---
4 Suzan Schippers MPM 8,98q ---
5 Noor Stapel Nijmegen 9,17q ---
6 Lisanne van Es AAV SISU 9,24q ---
7 Julia Leferink AV Salland 9,95 ---
8 Femke Gellekink MPM 9,96 ---
Isa Bekker ASV DNS ---
Anouk van Manen MPM DNS ---



Meisjes Junior C - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Idilay Kaymaz AC TION 8,53 ---
2 Yassine Bulthuis AV Impala 8,76 ---
3 Lisanne van Es AAV SISU 8,86 ---
4 Jana Kamps Haaksbergen 8,97 ---
5 Noor Stapel Nijmegen 9,21 ---
6 Suzan Schippers MPM 9,60 ---



Meisjes Junior C - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Noor Stapel Nijmegen 10,24 ---
2 Yassine Bulthuis AV Impala 10,57 10,57
3 Jana Kamps Haaksbergen 12,01 ---
4 Julia Leferink AV Salland 13,15 ---
5 Femke Gellekink MPM 13,37 ---
Isa Bekker ASV DNS ---
Anouk van Manen MPM DNS ---
Suzan Schippers MPM DNS ---



Meisjes Junior C - 60 meter horden finale

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Noor Stapel Nijmegen 11,17 11,98
2 Lisanne van Es AAV SISU 10,34 ---
3 Jana Kamps Haaksbergen 10,24 ---
4 Charon Lak AV Lycurgus 9,76 ---
5 Idilay Kaymaz AC TION 9,06 ---
6 Julia Leferink AV Salland 8,87 ---
7 Femke Gellekink MPM 7,34 ---
8 Suzan Schippers MPM 5,39 ---
Loes Mullink AAV SISU DNS ---
Isa Bekker ASV DNS ---
Anouk van Manen MPM DNS ---



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Noor Stapel Nijmegen 1,45 1,45
2 Charon Lak AV Lycurgus 1,30 ---
3 Suzan Schippers MPM 1,30 ---
Yassine Bulthuis AV Impala NM 1,50
Femke Gellekink MPM NM ---
Isa Bekker ASV DNS ---
Anouk van Manen MPM DNS ---



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Marleen Baas AC TION 8,46q ---
2 Esra Nijzing ACO 8,73q ---
3 Kyonne Ruardij Haaksbergen 8,81q ---
4 Rosalie B...nenpoorte AV Salland 8,82q 8,50
5 Luna Bouwmeester MPM 8,92q ---
6 Tessa Filart ATNY 8,95q ---
7 Liselot Nekkers ATNY 8,97q ---
7 Jill Klei...ugtenbelt AV Salland 8,97q 8,65
9 Maud Visscher Groningen 9,15q 9,14
10 Kyra Schutte ASV 9,28q ---
11 Silke Ketting AV Rijssen 9,32q 8,97
12 Celine Spinder MPM 9,49q ---
13 Loes Verbeek AV Iphitos 9,57 ---
14 Marlot Groeneweg Altis 9,66 ---
15 Lisse Grashuis AC TION 9,74 ---
16 Annemarie Gosselink AC TION 9,77 ---
17 Amber Brouwer Altis 10,07 9,77
18 Annemarijn Ertmann AC TION 10,47 ---
19 Elize van Oosterwijk AC TION 10,86 ---
Lotte Pierik MPM DNF ---



Meisjes Junior D - 60 meter halve finale

# Naam ResOBP
1 Marleen Baas AC TION 8,49q ---
2 Rosalie B...nenpoorte AV Salland 8,83q ---
3 Esra Nijzing ACO 8,85q ---
4 Jill Klei...ugtenbelt AV Salland 8,90q ---
5 Kyonne Ruardij Haaksbergen 8,91q ---
6 Liselot Nekkers ATNY 8,92q ---
7 Tessa Filart ATNY 8,93 ---
8 Luna Bouwmeester MPM 8,94 ---
9 Maud Visscher Groningen 9,21 ---
10 Kyra Schutte ASV 9,27 ---
11 Celine Spinder MPM 9,52 ---
Silke Ketting AV Rijssen DNS ---



Meisjes Junior D - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Marleen Baas AC TION 8,38 ---
2 Rosalie B...nenpoorte AV Salland 8,84 ---
3 Kyonne Ruardij Haaksbergen 8,90 ---
4 Esra Nijzing ACO 8,93 ---
5 Jill Klei...ugtenbelt AV Salland 8,96 ---
6 Liselot Nekkers ATNY 9,01 ---



Meisjes Junior D - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Maud Visscher Groningen 10,45q 10,61
2 Rosalie B...nenpoorte AV Salland 10,58q 10,52
3 Luna Bouwmeester MPM 10,91q ---
4 Annemarie Gosselink AC TION 11,24q ---
5 Marlot Groeneweg Altis 12,28q ---
6 Kyra Schutte ASV 12,65q ---
7 Nicole van Duijl AC TION 12,69 ---
8 Celine Spinder MPM 13,04 ---
9 Elize van Oosterwijk AC TION 13,30 ---
10 Annemarijn Ertmann AC TION 13,96 ---
Silke Ketting AV Rijssen DNS 11,14



Meisjes Junior D - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Rosalie B...nenpoorte AV Salland 10,46 ---
2 Maud Visscher Groningen 10,54 ---
3 Luna Bouwmeester MPM 10,80 ---
4 Annemarie Gosselink AC TION 11,59 ---
5 Kyra Schutte ASV 15,92 ---
Marlot Groeneweg Altis DNS ---



Meisjes Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Marleen Baas AC TION 13,12 ---
2 Emma Beekman AV34 11,18 ---
3 Lotte Pierik MPM 10,50 ---
4 Kyonne Ruardij Haaksbergen 9,95 ---
5 Maud Visscher Groningen 9,94 10,54
6 Anna van Lohuizen AV34 9,90 ---
7 Anne Bijpost AV Rijssen 9,34 ---
8 Jill Klei...ugtenbelt AV Salland 9,02 9,68
9 Liselot Nekkers ATNY 8,27 ---
10 Loes Verbeek AV Iphitos 8,22 ---
11 Tessa Filart ATNY 7,80 ---
12 Celine Spinder MPM 7,66 ---
13 Amber Brouwer Altis 7,60 7,46
14 Luna Bouwmeester MPM 7,55 ---
15 Nicole van Duijl AC TION 7,41 ---
16 Annemarie Gosselink AC TION 7,41 ---
17 Kyra Schutte ASV 6,38 ---
18 Elize van Oosterwijk AC TION 5,38 ---



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Marleen Baas AC TION 1,56 ---
2 Kyonne Ruardij Haaksbergen 1,40 ---
3 Maud Visscher Groningen 1,35 1,40
4 Annemarie Gosselink AC TION 1,35 ---
5 Celine Spinder MPM 1,30 ---
6 Jill Klei...ugtenbelt AV Salland 1,30 1,40
6 Luna Bouwmeester MPM 1,30 ---
8 Esra Nijzing ACO 1,25 ---
9 Marlot Groeneweg Altis 1,25 ---
9 Lisse Grashuis AC TION 1,25 ---
9 Emma Beekman AV34 1,25 ---
12 Anna van Lohuizen AV34 1,25 ---
13 Lotte Pierik MPM 1,20 ---
14 Amber Brouwer Altis 1,20 1,35
15 Kyra Schutte ASV 1,15 ---
16 Elize van Oosterwijk AC TION 1,10 ---
Silke Ketting AV Rijssen NM 1,40



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Ruby Jansen MPM 9,20 7,20 1,30 1651
2 Nikki Mulder AC TION 10,06 6,75 1,30 1482
3 Daphne van der Lecq AV34 10,10 6,59 1,25 1431
3 Sabine Struik SPWS 10,10 6,60 1,25 1431
5 Iris Loonstra HLLS 9,89 6,76 1,15 1399
6 Lyanne Spijkman SPWS 10,02 5,27 1,00 1176
7 Jente van der Meer AC TION 10,30 5,51 1,00 1150
8 Lotte van Lohuizen AV34 10,93 5,61 1,10 1144
9 Olivia Harwig AC TION 10,57 5,48 0,95 1074
10 Anna Mansfield AC TION 10,69 4,86 1,00 1053
11 Margot van Bennekom AC TION 10,39 5,09 0,90 1036
12 Finne Baër AAV SISU 10,87 4,26 1,05 1023
13 Munisah Abdoel AC TION 10,47 5,26 0,80 964
14 Iris Derksen AC TION 12,52 4,65 0,95 792
15 Ezgi Kose AC TION 11,42 4,08 0,80 759



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Lana Broers AV Hylas 8,87 8,46 1,35 1818
2 Isa van Puffelen AV34 9,55 8,63 1,30 1666
3 Martje ter Doest AV Impala 9,71 7,59 1,35 1622
4 Kris Oosterveld MPM 9,01 7,35 1,20 1621
5 Alyssa Bulthuis AV Impala 9,46 7,11 1,30 1600
6 Joan Hardon AC TION 9,39 6,41 1,30 1571
7 Jinte Braas SAV 9,31 6,16 1,25 1534
8 Luna Pedemonte Olympus `70 10,43 7,71 1,20 1409
9 Noah Schotman AV Salland 10,09 6,93 1,10 1342
10 Sophie Le Blansch Hollandia 10,08 6,87 1,10 1340
11 Kaitlijn v... Dongeren SAV 10,12 6,13 1,10 1290
12 Marlou Mulder AV34 10,34 5,99 1,05 1211
13 Meike Hollink AV Iphitos 10,19 4,46 1,15 1204
14 Souadou Barrie AC TION 10,75 5,54 1,05 1127
15 Lisa Komduur SPWS 10,86 5,73 1,05 1124
16 Lisan Geverink AC TION 10,64 5,23 1,05 1122
17 Silke de Haan AC TION 10,92 5,27 1,00 1050
18 Esmee Mulder AC TION 11,49 4,82 1,00 950
19 Pien Blomesath AC TION 11,39 4,08 0,75 725
20 Emma Verschoor AC TION DNS DNS DNS 0
20 Roos Scholten AV Iphitos DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelHoogPunten totaal
1 Eva Blokland AV Passaat 6,98 6,02 1,15 1415
2 Faye Hardon AC TION 7,19 5,45 1,20 1370
3 Imani Taylor AC TION 7,37 5,78 1,10 1282
4 Khyra van Schooten DEM 7,34 4,64 0,90 1065
5 Esmée Doek AC TION 7,53 3,96 0,95 1014
6 Robien Nijmeijer AV Iphitos 7,57 4,09 0,90 980
7 Nora Klein Tuente AC TION 7,93 3,62 0,95 916
8 Evelien Gosselink AC TION 8,15 4,90 0,85 899
9 Jinthe de Haan AC TION 8,60 4,00 0,90 801
10 Kim ten Doeschot MPM DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalHoogPunten totaal
1 Emma Le Blansch Hollandia 6,97 26,94 1,00 1308
2 Tessa Boswerger MPM 7,36 12,41 1,05 1053
3 Lara van den Berg PAC 7,53 16,53 0,95 1014
4 Jennecy Prokop Phanos 7,78 21,27 0,90 1000
5 Minke Dost AC TION 7,80 10,22 0,90 818
6 Janneke va...r Heijden AC TION 7,92 11,72 0,85 788
7 Regina Ubbens GACH 8,15 11,84 0,80 717
8 Gwen Wiedemeijer MPM 8,18 7,78 0,75 592
9 Lois Richardson Heerenveen DNS DNS DNS 0
9 Sophie de Haas SAV DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalHoogPunten totaal
1 Nina Blokland AV Passaat 7,10 21,22 0,70 985
2 Trisha van Schooten DEM 8,53 13,80 0,85 728
3 Isabel Braun AC TION 8,46 11,66 0,85 700
4 Bo van Ooijen DEM 8,34 12,69 0,75 665
5 Esmee Kosters MPM 8,40 9,56 0,70 559
6 Puk Wensing AC TION 9,19 7,57 0,75 442
7 Lieke Holterman AC TION 8,46 7,17 0,60 424
8 Jasmijn Hulshoff AC TION 9,05 8,22 0,65 402



Senioren mannen - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Mark Vlutters AV Iphitos 7,80 7,90



Senioren mannen - 60 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Martin Platenkamp MPM 8,67 8,53



Senioren mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Sharon Hoogewind AV Salland 9,87 ---
Marloes Klumpers Haaksbergen DNS ---
Jimmerly Pinas Ciko `66 DNS 8,02



Senioren vrouwen - 60 meter horden

# Naam ResOBP
Marloes Klumpers Haaksbergen DNS ---



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Sharon Hoogewind AV Salland 10,61 ---
Marloes Klumpers Haaksbergen DNS ---



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
Marloes Klumpers Haaksbergen DNS ---