Uitslagen Avondwedstrijd

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Niels Verheugd AV Sprint 11,67 +0.2 m/s11,50
2 Scott Pols Atledo 12,51 +0.7 m/s12,20



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Niels Verheugd AV Sprint 23,95 +0.1 m/s24,40
2 Stijn van Nierop DAK 24,41 +0.1 m/s24,10



Jongens Junior A - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Tobias van Roon DAK 56,65 57,10



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Stijn van Nierop DAK 2:07,78 2:03,80
2 Jorg Schellekens AV Attila 2:12,09 2:06,77



Jongens Junior A - Engelse mijl

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Glenn Pols Atledo 34,68 38,94



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Glenn Pols Atledo 12,64 ---
2 Scott Pols Atledo 11,52 ---



Jongens Junior A - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Glenn Pols Atledo 43,59 44,50
2 Jelle Evers Spado 30,11 28,99



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Scott Pols Atledo 1,72 1,65



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Niels Verheugd AV Sprint 6,01 +0.0 m/s6,33
2 Jelle Evers Spado 5,22 -0.7 m/s5,54



Jongens Junior B - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Jorrit Ivens ACW `66 2:15,53 2:14,72
2 Lars Schellekens AV Attila 2:26,27 2:29,72



Jongens Junior B - Engelse mijl

# Naam 1Mijl OBP
1 Jaïr van Winkel Atledo 4:52,07 m/s4:55,00
2 Sander Verweij Taxandria 5:24,07 m/s5:17,00



Jongens Junior B - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Mattijs Mols AV Attila 49,49 ---
2 Kjell Broos AV Sprint 37,53 ---
3 Taro Swart AV Spiridon 35,75 ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Mattijs Mols AV Attila 16,45 ---



Jongens Junior B - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Luuk Mentink Taxandria 1,77 ---



Jongens Junior B - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Stan Buddingh' Typhoon 13,26 +0.2 m/s13,38
1 Max Kreeft AV Spiridon 13,26 +0.1 m/s13,50
Thom Schipperen Scorpio DNS 12,94



Jongens Junior C - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Brik Van Dusseldorp Typhoon 25,39 -0.4 m/s26,11
2 Sijmen Doorakkers Atledo 26,22 +0.1 m/s27,66
3 Max Kreeft AV Spiridon 27,08 +0.4 m/s---



Jongens Junior C - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Brik Van Dusseldorp Typhoon 55,18 54,41
2 Guus de Jong Atledo 1:03,81 1:03,53



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Pieter Fallaux CAV Energie 2:19,37 2:18,00
2 Niels Laros Scorpio 2:25,56 2:18,00
3 Aran Swart AV Spiridon 2:52,73 ---



Jongens Junior C - Engelse mijl

# Naam 1Mijl OBP
1 Muhameed Huseen Typhoon 4:46,99 m/s5:10,00



Jongens Junior C - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Sijmen Doorakkers Atledo 34,43 29,67
2 Chuck Pols Scorpio 29,03 30,23
3 Jord Pluimes Scorpio 26,64 ---
4 Aran Swart AV Spiridon 22,55 ---



Jongens Junior C - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Max Kreeft AV Spiridon 10,71 ---
2 Thom Schipperen Scorpio 10,65 ---
3 Chuck Pols Scorpio 10,04 10,08
4 Jord Pluimes Scorpio 8,54 ---



Jongens Junior C - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Chuck Pols Scorpio 33,22 34,32
2 Stan Buddingh' Typhoon 25,37 24,38



Jongens Junior C - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Ver OBP
Thom Schipperen Scorpio DNS ---



Masters Mannen - 100 meter

# Naam Categorie 100m OBP
1 Kay Schaafsma AV Sprint M55 12,74 +0.7 m/s12,50
2 Adry van d...Wijngaard AV Sprint M55 13,00 +0.2 m/s12,84
3 Corné Haast Spado M55 13,96 +0.1 m/s14,00
4 Jan Willem...n Heteren Atledo M60 15,09 +0.1 m/s14,60
5 Hens Koreman Atledo M60 15,93 +0.0 m/s16,92



Masters Mannen - 200 meter

# Naam Categorie 200m OBP
1 Kay Schaafsma AV Sprint M55 25,91 -0.4 m/s26,00
2 Adry van d...Wijngaard AV Sprint M55 26,62 +0.4 m/s26,64
3 Justus van Nierop DAK M55 26,79 +0.4 m/s26,64
4 Frank Pols Atledo M50 29,26 +0.4 m/s---
5 Frits van der Velden Atledo M60 31,41 +0.1 m/s30,78



Masters Mannen - 400 meter

# Naam Categorie 400mOBP
1 Corné Haast Spado M55 59,04 59,40
2 Hens Koreman Atledo M60 1:11,46 1:11,16
Gerard van...roekhoven Atledo M60 DNS 1:20,00



Masters Mannen - 800 meter

# Naam Categorie 800mOBP
1 Bennie Potjes Leiden M50 2:23,14 2:16,00
2 Ard-Jan Moerdijk Atledo M45 2:36,35 2:32,00
3 Rob Kruis Typhoon M70 2:47,25 2:50,00
4 Frits van der Velden Atledo M60 3:00,76 2:57,00



Masters Mannen - Engelse mijl

# Naam Categorie 1Mijl OBP
1 Ruud Mom Eindhoven M50 5:44,95 m/s5:44,50



Masters Mannen - 5000 meter

# Naam Categorie 5000mOBP
1 Jan Menssen AV Spiridon M50 19:05,25 19:00,00
2 Conor Garvey Atledo M35 19:43,80 ---
3 André Aarts Scorpio M70 24:13,05 ---



Masters Mannen - Discuswerpen

# Naam Categorie DiscusOBP
1 Rene Peeters Atledo M50 33,26 ---
2 Frits van der Velden Atledo M60 26,59 24,68
3 Bernard Oerlemans Atledo M55 24,76 ---
4 Frank Pols Atledo M50 23,87 27,48
5 Schalk den Oudsten AV Spiridon M50 20,89 ---
6 Paul Swart AV Spiridon M45 19,22 ---



Masters Mannen - Kogelstoten

# Naam Categorie KogelOBP
1 Rene Peeters Atledo M50 11,03 ---
2 Bernard Oerlemans Atledo M55 9,35 10,00
3 Gerard van...roekhoven Atledo M60 9,12 9,25
4 Frank Pols Atledo M50 9,07 ---
5 Wilco Verwijmeren ACHL M40 7,77 ---



Masters Mannen - Speerwerpen

# Naam Categorie SpeerOBP
1 Frits van der Velden Atledo M60 32,98 34,65
2 Jan Willem...n Heteren Atledo M60 30,09 32,00
3 Bernard Oerlemans Atledo M55 27,15 32,00
4 Gerard van...roekhoven Atledo M60 25,37 27,69



Masters Mannen - Hoogspringen

# Naam Categorie HoogOBP
1 Justus van Nierop DAK M55 1,42 1,58
2 Frits van der Velden Atledo M60 1,32 1,30
3 Hens Koreman Atledo M60 1,22 1,30
3 Jan Willem...n Heteren Atledo M60 1,22 1,20
3 Gerard van...roekhoven Atledo M60 1,22 1,20



Masters Mannen - Verspringen

# Naam Categorie Ver OBP
1 Jan Willem...n Heteren Atledo M60 4,11 +0.0 m/s4,00
2 Hens Koreman Atledo M60 3,67 +0.0 m/s3,47



Masters Vrouwen - 100 meter

# Naam Categorie 100m OBP
1 Riet Jonk...s-Slegers Atledo V70 17,31 +0.0 m/s17,20



Masters Vrouwen - 200 meter

# Naam Categorie 200m OBP
1 Riet Jonk...s-Slegers Atledo V70 36,82 +0.1 m/s35,70



Masters Vrouwen - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Engelse mijl

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 5000 meter

# Naam Categorie 5000mOBP
Pim Broos Scorpio V45 DNS ---



Masters Vrouwen - Discuswerpen

# Naam Categorie DiscusOBP
1 Margriet ter Horst Atledo V50 12,44 ---



Masters Vrouwen - Kogelstoten

# Naam Categorie KogelOBP
1 Karin van Ham Atledo V35 9,07 ---
2 Margriet ter Horst Atledo V50 7,10 ---



Masters Vrouwen - Speerwerpen

# Naam Categorie SpeerOBP
1 Karin van Ham Atledo V35 31,52 ---



Masters Vrouwen - Hoogspringen

# Naam Categorie HoogOBP
1 Riet Jonk...s-Slegers Atledo V70 1,12 1,10



Masters Vrouwen - Verspringen

# Naam Categorie Ver OBP
1 Sandra Habets Atledo V50 4,14 -0.5 m/s---



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Noortje Van der Mast ACW `66 14,09 +0.0 m/s---
2 Dana de Groot ACW `66 14,55 +0.1 m/s15,00



Meisjes Junior A - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Noortje Van der Mast ACW `66 1:09,42 ---



Meisjes Junior A - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Engelse mijl

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Dominique Beverwijk Atledo 5,91 ---



Meisjes Junior A - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Noortje Van der Mast ACW `66 17,88 ---



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Dana de Groot ACW `66 1,47 ---



Meisjes Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam 100m OBP
Zoë Meyer AV Sprint DNS 12,70



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Anne van Nierop DAK 28,78 +0.1 m/s29,51
2 Evi van Bladel ACW `66 28,87 +0.4 m/s27,00
3 Imke Denissen Atledo 30,37 +0.1 m/s31,00



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Eva Kipping DAK 1:14,18 1:30,00



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Evi van Bladel ACW `66 2:24,58 2:20,00



Meisjes Junior B - Engelse mijl

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Janneke Pluimes Scorpio 37,65 ---
2 Natasja van Beurden AV Attila 19,75 ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Janneke Pluimes Scorpio 12,16 ---
2 Joyce Verhoef Atledo 8,23 ---



Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Natasja van Beurden AV Attila 27,44 31,07



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Anne van Nierop DAK 1,52 1,55



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Imke Denissen Atledo 4,15 +0.0 m/s---
2 Joyce Verhoef Atledo 3,72 +0.0 m/s---



Meisjes Junior C - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Sheenai Muntslag AV Sprint 12,68 +0.2 m/s12,65
2 Eva Nijdam Scorpio 13,09 +0.7 m/s12,67
3 Anouk van Dal DAK 13,82 +0.0 m/s---



Meisjes Junior C - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Sheenai Muntslag AV Sprint 26,31 +0.4 m/s---
2 Hanna van Baast AV Attila 28,68 +0.4 m/s---
3 Floor Alessie AV Attila 29,64 +0.4 m/s---



Meisjes Junior C - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Simone Wijngaard AV Spiridon 1:22,26 1:20,00



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Bieke Schipperen Scorpio 2:30,42 2:18,00
2 Marit Griep Scorpio 2:33,59 2:32,00
3 Safira den Oudsten AV Spiridon 2:42,93 ---
4 Noa Snijders Eindhoven 2:45,55 ---



Meisjes Junior C - Engelse mijl

# Naam 1Mijl OBP
1 Anne de Jong Atledo 5:50,72 m/s---
2 Sofie Blankers Scorpio 6:27,45 m/s5:40,00



Meisjes Junior C - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Safira den Oudsten AV Spiridon 24,63 ---
2 Fleur Verwijmeren ACHL 14,54 ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Fleur Verwijmeren ACHL 7,46 ---
2 Enola Redering Atledo 6,79 ---



Meisjes Junior C - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Floor Alessie AV Attila 33,05 ---
2 Anouk van Dal DAK 16,92 ---
3 Anouk Boomaerts DJA 15,90 ---



Meisjes Junior C - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Hanna van Baast AV Attila 4,44 +0.0 m/s---
2 Enola Redering Atledo 3,87 +0.0 m/s---
3 Noa Snijders Eindhoven 3,85 -1.0 m/s---
4 Anouk Boomaerts DJA 3,41 +0.1 m/s---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Benno Snepvangers Spark 11,48 +0.2 m/s11,37
2 Melvin van der Meij De Liemers 11,49 +0.2 m/s11,49
3 Koen Bastiaansen AV Sprint 11,82 +0.7 m/s11,58
4 Bram Denissen Atledo 11,91 +0.7 m/s12,00
5 Jordy van Kuik ACW `66 12,14 +0.2 m/s12,60
6 Robert Hendriks De Liemers 12,18 +0.2 m/s11,26
Domingos Muanza AV Attila DNS 11,25



Senioren mannen - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Benno Snepvangers Spark 22,91 +0.1 m/s23,13
2 Robert Hendriks De Liemers 22,93 +0.1 m/s23,30
3 Melvin van der Meij De Liemers 22,98 +0.1 m/s22,79
4 Koen Bastiaansen AV Sprint 23,95 +0.1 m/s23,18
5 Bram Denissen Atledo 24,43 -0.4 m/s24,50
6 Jordy van Kuik ACW `66 24,82 -0.4 m/s26,00
7 Ben Lathouwers Reusel `69 27,41 +0.4 m/s26,88
Martijn Flipsen Atledo DNS 25,00



Senioren mannen - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Ahmed Abubakar DAK 2:09,05 2:02,19
2 Ralph Jacobs Atledo 2:12,85 2:13,00



Senioren mannen - Engelse mijl

# Naam 1Mijl OBP
1 Wouter Stokkermans Atledo 5:04,35 m/s5:40,00



Senioren mannen - 5000 meter

# Naam 5000mOBP
1 Dirk Evers AV Spiridon 17:11,62 16:30,00
2 Jordi van de Sanden TRR 17:18,95 17:00,00
3 Martijn Flipsen Atledo 17:51,91 ---
4 Lauran Beijens TRR 19:21,35 18:30,00
5 Paul Visser TRR 19:21,71 18:45,00



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Koen van Veen AV Attila 35,32 ---
2 Albert van der Mee AV Sprint 35,18 ---
3 Michael Monden CAV Energie 27,92 ---
4 Ferdi van Schijndel AV Attila 25,98 ---



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Thomas van Schijndel Atledo 9,64 ---
2 Ferdi van Schijndel AV Attila 9,42 ---
3 Ben Lathouwers Reusel `69 7,71 ---
4 Bram van der Mast ACW `66 7,47 7,50



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Koen van Veen AV Attila 57,29 ---
2 Thomas van Schijndel Atledo 40,97 ---
3 Michael Monden CAV Energie 30,39 31,03
4 Ben Lathouwers Reusel `69 27,46 ---



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Joost Ketel ACHL 1,82 ---
2 Martijn Flipsen Atledo 1,72 1,75



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Ver OBP
Martijn Flipsen Atledo NM 5,80



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Janneke Visser Scorpio 13,70 +0.1 m/s13,70
2 Ellen Verdaasdonk DJA 15,23 +0.0 m/s15,00



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Daphne van Zandvoort DAK 27,50 +0.4 m/s27,50



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Janneke Visser Scorpio 1:04,36 1:08,00



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Rowan van Dongen Atledo 2:25,76 2:27,88
2 Manon Sillekens Avantri 2:29,15 2:18,00
3 Robin Flipsen Atledo 2:35,42 2:33,00



Senioren vrouwen - Engelse mijl

# Naam 1Mijl OBP
1 Tessa Mom Eindhoven 6:26,22 m/s6:15,00
2 Indy Nebbeling AV Spiridon 7:09,23 m/s10:00,00



Senioren vrouwen - 5000 meter

# Naam 5000mOBP
1 Sara van Grunsven TRR 19:21,11 ---



Senioren vrouwen - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Bibi Lotte...der Horst AAC 43,36 ---
2 Vera Wisse Zeeland 38,02 39,71
3 Carolien de Pater Avantri 33,55 ---



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Nadine Broersen AV Sprint 15,01 14,45
2 Carolien de Pater Avantri 11,20 ---
3 Carlijn va...en Heuvel AV Attila 11,11 ---
4 Meike Haarbosch Atledo 6,69 ---



Senioren vrouwen - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Carlijn va...en Heuvel AV Attila 38,86 ---
2 Shannon Sprangers Atledo 26,21 ---



Senioren vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten