Uitslagen 2e wedstrijd Dsm Baancircuit Zwolle

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Lars Woudenberg AV34 11,95 +0.2 m/s---
2 Robert Teune Isala `96 12,61 +0.5 m/s---



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Robert Teune Isala `96 25,58 -0.2 m/s---
Tim van Noord AV PEC 1910 DNS ---



Jongens Junior A - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Scott Boon Flevo Delta 51,50 49,99
2 Niels Kok Flevo Delta 52,76 49,99
3 Tim van Noord AV PEC 1910 53,96 ---
4 Stef Alkema AV PEC 1910 55,17 ---



Jongens Junior A - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Luc Beuckens AV NOP 2:49,23 2:52,00
2 Chiel van Mourik DVTR 2:57,31 ---
3 Jeen den Boer AV PEC 1910 3:06,69 ---
4 Timo Hacquebord Isala `96 3:23,53 5:00,00



Jongens Junior A - Engelse mijl

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Timo Hacquebord Isala `96 9,16 ---



Jongens Junior A - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Lars Woudenberg AV34 39,57 ---
2 Jari Kouwen ACO 34,38 ---
3 Timo Hacquebord Isala `96 25,46 ---



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Lars Woudenberg AV34 1,75 ---
2 Jari Kouwen ACO 1,70 ---



Jongens Junior A - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Pierre ten Holder AV PEC 1910 11,66 +0.1 m/s---
2 Gijs van Beilen AV PEC 1910 11,70 +0.2 m/s---
3 Steven Hanekamp De Gemzen 12,50 +0.2 m/s---
4 Simon Gro...esseldijk AV PEC 1910 12,65 +0.1 m/s---
5 Job de Jager AV PEC 1910 12,74 -0.1 m/s12,69
6 Maurits van der Ziel VAV 12,87 -0.1 m/s12,34
7 Kay Hatzmann De Gemzen 13,21 +0.5 m/s---



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Gijs van Beilen AV PEC 1910 24,13 +0.0 m/s---
2 Maurits van der Ziel VAV 25,66 +0.1 m/s25,61
3 Kay Hatzmann De Gemzen 28,16 +0.0 m/s---
4 Robin van der Stege Flevo Delta 31,28 +0.0 m/s30,30
Simon Gro...esseldijk AV PEC 1910 DNS ---



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Pierre ten Holder AV PEC 1910 50,70 ---
2 Frank Seppenwoolde ATNY 59,48 58,00
3 Owen Beuckens AV NOP 1:01,21 ---
4 Kay Hatzmann De Gemzen 1:01,23 ---
5 Floris Brinkman AV34 1:03,26 ---



Jongens Junior B - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Bas de Jong AV PEC 1910 3:00,27 ---
2 Gijs van de Wetering De Gemzen 3:01,02 ---
3 René Schultinga Heerenveen 3:06,45 3:03,05
4 Thomas Reining AV PEC 1910 3:12,98 3:20,00
5 Jip Voshol Flevo Delta 3:22,11 ---



Jongens Junior B - Engelse mijl

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Steven Hanekamp De Gemzen 11,14 ---
2 Job de Jager AV PEC 1910 9,58 ---



Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Julian Vos AV PEC 1910 50,95 ---
2 Enrico Loof AV NOP 40,44 40,06
3 Melle van der Stoel AV34 27,01 ---
4 Colin Honders Flevo Delta 22,04 ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Melle van der Stoel AV34 1,65 ---
2 Floris Brinkman AV34 1,50 ---



Jongens Junior B - Hink-stap-springen

# Naam HSS OBP
1 Owen Beuckens AV NOP 11,88 -0.2 m/s---
2 Frank Seppenwoolde ATNY 11,03 -0.2 m/s10,34
3 Hoang Nguyen AV PEC 1910 10,81 -0.3 m/s---
4 Robin van der Stege Flevo Delta 9,45 -0.6 m/s---



Masters mannen - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Daniël Gouw Isala `96 12,44 +0.5 m/s---
2 Klaas Dijkstra Groningen 12,49 -0.1 m/s12,00
3 Jan Plat AV PEC 1910 12,61 -0.1 m/s12,70
4 Edwin van Laar LGPK 13,22 +0.1 m/s13,50
5 Jan Ties Groningen 13,95 +0.5 m/s---



Masters mannen - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Klaas Dijkstra Groningen 25,60 +0.1 m/s24,40
2 Daniël Gouw Isala `96 25,64 +0.0 m/s---
3 Jan Ties Groningen 30,30 +0.0 m/s---



Masters mannen - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Jan Plat AV PEC 1910 56,98 1.35:20,00
2 Edwin van Laar LGPK 59,73 1.35:0,00
3 Jos Ruijter AV NOP 1:07,39 1:08,00



Masters mannen - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Dick van Os BB lopers 2:49,45 2:55,00
2 Henk-Jan Dorgelo Isala `96 2:57,89 2:50,00
3 Jeroen Vels AV NOP 2:59,82 2:58,00
4 Eddy Elsinga Heerenveen 3:01,89 3:00,00
5 Leendert Hakvoort AV NOP 3:08,77 3:10,00
6 Herman Couperus AV Athlos 3:09,09 ---
6 Stef Riemens BB lopers 3:09,09 3:11,00
8 Willem de Vries AV NOP 3:37,38 3:30,00



Masters mannen - Engelse mijl

# Naam 1Mijl OBP
1 Harm Jan Martens HAC `63 4:44,99 m/s4:30,00



Masters mannen - 400 meter horden

# Naam 400mHOBP
1 Ronald van Rijswijk AV34 1:07,52 ---
2 Berthram Mak De Gemzen 1:11,96 1:00,15



Masters mannen - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Ronald Huethorst AV34 12,96 ---
2 Frank Koopmans AV PEC 1910 11,69 ---
3 Ton Dreuning Flevo Delta 11,41 11,73
4 Richard Achterberg VAV 9,50 ---
5 Berthram Mak De Gemzen 8,58 8,72
René Hondelink AV34 quit ---



Masters mannen - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Jeroen ten Heuvel Flevo Delta 52,71 ---
2 Hans Kappert AV PEC 1910 33,88 ---
3 Richard Achterberg VAV 30,87 ---
4 René Hondelink AV34 30,21 ---



Masters mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Yvonne Meijer ACO 3:07,83 3:02,00
2 Anna Mazereeuw AV NOP 3:36,99 3:45,00
3 Greet Vrijbloed Isala `96 3:37,59 3:45,00
4 Annemiek Dekker AV NOP 3:38,88 3:40,00
5 Sandra Hofstra AV NOP 3:45,79 3:40,00
6 Grietje B...-de Vries AV NOP 4:23,73 4:50,00



Masters vrouwen - Engelse mijl

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Monique Heijns AV34 9,72 ---
2 Monique Gerbrands Flevo Delta 7,27 ---
3 Tinie Honders Flevo Delta 7,25 ---
4 Anje de Lang AV34 7,20 7,63



Masters vrouwen - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Ellen de Wever Groningen 26,44 ---
2 Monique Heijns AV34 18,49 ---



Masters vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Daniëlle Spek AV34 28,92 -0.2 m/s---
2 Renée Bohnsack AV34 29,51 -0.2 m/s---



Meisjes Junior A - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Irene Bijman Isala `96 3:11,12 ---



Meisjes Junior A - Engelse mijl

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Lena Kater AV PEC 1910 31,08 ---
2 Daniëlle Spek AV34 28,06 ---
3 Renée Bohnsack AV34 23,20 ---



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Lena Kater AV PEC 1910 1,45 ---
2 Daniëlle Spek AV34 1,40 ---
2 Renée Bohnsack AV34 1,40 ---



Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

# Naam HSS OBP
1 Lisanne Maasland Cialfo 8,91 +0.7 m/s9,38



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Suzan Plat AV PEC 1910 13,48 +0.1 m/s13,45
2 Alisa Gelderman De Gemzen 13,60 +0.1 m/s13,29
3 Iris Reurink De Gemzen 13,75 +0.1 m/s13,41
4 Anne Roossink De Gemzen 13,81 +0.1 m/s13,64
5 Sandra Haitsma Altis 13,97 +0.2 m/s---
6 Melina Wapstra AV Lionitas 14,04 +0.2 m/s---
7 Nina Jager AV PEC 1910 14,09 +0.5 m/s---
8 Femke Reitsema Isala `96 14,26 +0.5 m/s---



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Anne Roossink De Gemzen 28,18 +0.1 m/s28,57
2 Iris Reurink De Gemzen 28,19 +0.1 m/s27,67
3 Sandra Haitsma Altis 29,85 +0.0 m/s---
4 Nina Jager AV PEC 1910 29,90 -0.2 m/s---
5 Sanne Nieman AV PEC 1910 30,67 +0.0 m/s---
Alisa Gelderman De Gemzen DNS 29,02



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Suzan Plat AV PEC 1910 1:02,83 1:05,00
2 Femke Reitsema Isala `96 1:09,06 ---



Meisjes Junior B - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Desi van Emmerik Cialfo 3:04,46 3:01,70
2 Danique Bosgoed AV PEC 1910 3:06,45 3:15,00
3 Brecht Frensel Heerenveen 3:16,22 3:15,00
4 Suzan Ruitenberg ACO 3:27,75 3:29,00
5 Joanne Pehr AV PEC 1910 3:41,46 ---
6 Ylse Barkmeijer Heerenveen 3:53,62 3:43,00



Meisjes Junior B - Engelse mijl

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Marije Salverda Isala `96 9,50 ---
2 Iris Nass AV PEC 1910 9,26 ---
3 Melina Wapstra AV Lionitas 8,38 ---
4 Rianne Schonewille AV PEC 1910 8,13 ---
5 Esmee de Ruiter De Gemzen 7,17 ---
6 Des Hatzmann De Gemzen 6,94 ---



Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Lynn van Zijl DVTR 41,59 ---
2 Iris Nass AV PEC 1910 40,74 ---
3 Janice Zomerman Flevo Delta 37,85 43,47
4 Danique de Haan AV34 33,44 ---
5 Linde Augustinus De Gemzen 31,76 ---
6 Danique Derkx AV34 29,28 ---
7 Emma van Emmerik Cialfo 26,39 ---
8 Karin van den Berg De Gemzen 26,37 ---
9 Hanna Ogink AV34 25,36 ---
10 Camilla Pieper AV34 20,95 ---
11 Rianne Schonewille AV PEC 1910 20,45 ---
12 Marije Salverda Isala `96 16,30 ---
13 Des Hatzmann De Gemzen 12,58 ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Lynn van Zijl DVTR 1,55 ---
2 Danique de Haan AV34 1,50 ---
3 Karin van den Berg De Gemzen 1,45 ---
4 Linde Augustinus De Gemzen 1,40 ---
4 Hanna Ogink AV34 1,40 ---
6 Camilla Pieper AV34 1,35 ---
6 Danique Derkx AV34 1,35 ---



Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

# Naam HSS OBP
1 Melina Wapstra AV Lionitas 9,17 +0.5 m/s---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Niek ter Horst AV PEC 1910 11,47 -0.1 m/s11,40
2 Leon ten Klooster AV NOP 11,49 -0.1 m/s11,39
3 Jordy Visscher AV PEC 1910 11,53 +0.1 m/s18:30,00
4 Henk-Jan Schaaphok Groningen 11,62 -0.1 m/s11,60
5 Dennis de Groot HLLS 11,96 +0.1 m/s19:20,00
6 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 12,52 +0.1 m/s20:30,00
7 Job van Dijk Isala `96 12,99 +0.5 m/s---
8 Mark Klooster Isala `96 13,63 +0.1 m/s13,05
9 Mark Groo...ronsvoort AV Salland 13,78 +0.1 m/s---



Senioren mannen - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Job van Dijk Isala `96 26,56 -0.2 m/s---
2 Mark Klooster Isala `96 27,84 +0.0 m/s---
Henk-Jan Schaaphok Groningen DNF 23,65



Senioren mannen - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Niek ter Horst AV PEC 1910 50,62 50,22
2 Leon ten Klooster AV NOP 51,76 52,00
3 Jaimy van ...Steenoven Flevo Delta 1:00,12 ---
4 Mark Groo...ronsvoort AV Salland 1:03,08 ---



Senioren mannen - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Nick Marsman ACO 2:32,92 2:30,00
2 Lasse Wiggemans DVTR 2:33,12 2:33,00
3 Bram Rouwen Hanzesport 2:36,38 2:40,00
4 Ben van Boven AV PEC 1910 2:42,78 2:47,50
5 Robert Gerritsen ACO 2:44,14 2:45,00
6 Michiel Veldman ACO 2:44,30 ---
7 Bert de Boer BB lopers 2:44,86 2:43,00
8 Lars van Surksum AV PEC 1910 2:48,14 2:50,00
9 Stefan Breet Flevo Delta 2:49,65 2:45,00
10 Jilles Warmer AV PEC 1910 2:51,38 7:05,00
11 Henri Harmsen AV Impala 2:54,84 2:57,64
12 Henk Slager BB lopers 2:57,40 2:59,00
13 Jordi Dommerholt Heerenveen 2:58,72 3:00,00
14 Patrick Landwehr Heerenveen 3:05,09 3:15,00



Senioren mannen - Engelse mijl

# Naam 1Mijl OBP
1 Bas Hollegien AV NOP 4:38,80 m/s4:45,00
2 Jorn Hofstra AV NOP 5:15,95 m/s---



Senioren mannen - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Daniël va...der Stege Flevo Delta 10,17 ---



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Daniël va...der Stege Flevo Delta 56,25 ---
2 David Kater AV PEC 1910 50,81 ---



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Tieme Klinkers AV Phoenix 1,85 ---



Senioren mannen - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Dominique Verheijen De Gemzen 13,29 +0.1 m/s13,30
2 Brenda Oosterbosch AV PEC 1910 13,41 +0.1 m/s13,35
Iris Poen AV34 DNS ---



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Dominique Verheijen De Gemzen 27,30 +0.1 m/s27,40



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Stephanie Beuling Isala `96 1:01,64 1:00,00



Senioren vrouwen - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Aline Kootstra ACO 3:01,16 3:00,00
2 Tess Boekema BB lopers 3:05,25 3:05,00
3 Iris van Driest Flevo Delta 3:22,62 3:15,00
Jacolien Ruizendaal AV NOP DNF 8:30,00



Senioren vrouwen - Engelse mijl

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Gejanne Lussenburg Isala `96 11,08 ---
2 Heidy Rodijk Cialfo 9,61 ---
3 Marlijn Bijker AV PEC 1910 9,11 ---
4 Emma Boeve AV PEC 1910 9,10 ---
5 Iris Poen AV34 8,22 ---



Senioren vrouwen - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Veerle De Vries Groningen 41,88 ---
2 Robin Groen Groningen 38,23 ---
3 Dominique Verheijen De Gemzen 34,38 ---
4 Karin van Groningen AV NOP 33,37 ---
5 Heidy Rodijk Cialfo 31,61 ---
6 Marlijn Bijker AV PEC 1910 28,87 ---
7 Emma Boeve AV PEC 1910 27,57 ---
8 Annemarie Luykx De Gemzen 16,92 ---



Senioren vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam HSS OBP
1 Gejanne Lussenburg Isala `96 10,97 -0.1 m/s---
2 Brenda Oosterbosch AV PEC 1910 10,29 -0.4 m/s10,00