Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Suzan Plat AV PEC 1910 13,48 +0.1 m/s13,45
2 Alisa Gelderman De Gemzen 13,60 +0.1 m/s13,29
3 Iris Reurink De Gemzen 13,75 +0.1 m/s13,41
4 Anne Roossink De Gemzen 13,81 +0.1 m/s13,64
5 Sandra Haitsma Altis 13,97 +0.2 m/s---
6 Melina Wapstra AV Lionitas 14,04 +0.2 m/s---
7 Nina Jager AV PEC 1910 14,09 +0.5 m/s---
8 Femke Reitsema Isala `96 14,26 +0.5 m/s---

Uitslagen 200 meter Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Anne Roossink De Gemzen 28,18 +0.1 m/s28,57
2 Iris Reurink De Gemzen 28,19 +0.1 m/s27,67
3 Sandra Haitsma Altis 29,85 +0.0 m/s---
4 Nina Jager AV PEC 1910 29,90 -0.2 m/s---
5 Sanne Nieman AV PEC 1910 30,67 +0.0 m/s---
Alisa Gelderman De Gemzen DNS 29,02

Uitslagen 400 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Suzan Plat AV PEC 1910 1:02,83 1:05,00
2 Femke Reitsema Isala `96 1:09,06 ---

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Desi van Emmerik Cialfo 3:04,46 3:01,70
2 Danique Bosgoed AV PEC 1910 3:06,45 3:15,00
3 Brecht Frensel Heerenveen 3:16,22 3:15,00
4 Suzan Ruitenberg ACO 3:27,75 3:29,00
5 Joanne Pehr AV PEC 1910 3:41,46 ---
6 Ylse Barkmeijer Heerenveen 3:53,62 3:43,00

Uitslagen Engelse mijl Meisjes Junior B

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 400 meter horden Meisjes Junior B

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Marije Salverda Isala `96 8,62 9,50 8,24 6,98 7,80 X 9,50 ---
2 Iris Nass AV PEC 1910 8,77 8,74 8,66 8,86 8,64 9,26 9,26 ---
3 Melina Wapstra AV Lionitas 8,38 X X - - - 8,38 ---
4 Rianne Schonewille AV PEC 1910 7,54 8,13 7,83 8,06 7,93 7,91 8,13 ---
5 Esmee de Ruiter De Gemzen X 6,44 6,58 6,82 7,17 6,86 7,17 ---
6 Des Hatzmann De Gemzen 6,66 6,34 6,88 6,94 6,77 6,34 6,94 ---

Uitslagen Speerwerpen Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Lynn van Zijl DVTR 41,59 X X X 34,67 X 41,59 ---
2 Iris Nass AV PEC 1910 X 32,48 38,94 40,74 30,86 X 40,74 ---
3 Janice Zomerman Flevo Delta 36,75 37,85 30,82 34,73 35,44 X 37,85 43,47
4 Danique de Haan AV34 33,44 27,46 32,49 28,37 X X 33,44 ---
5 Linde Augustinus De Gemzen 28,52 31,76 29,98 28,68 27,13 X 31,76 ---
6 Danique Derkx AV34 X 25,95 29,28 X X X 29,28 ---
7 Emma van Emmerik Cialfo 24,56 19,77 21,92 23,24 26,39 X 26,39 ---
8 Karin van den Berg De Gemzen 25,24 26,37 25,18 25,79 24,67 X 26,37 ---
9 Hanna Ogink AV34 X 22,55 25,36 X X X 25,36 ---
10 Camilla Pieper AV34 13,55 16,76 20,95 X X X 20,95 ---
11 Rianne Schonewille AV PEC 1910 X X 20,45 19,55 X X 20,45 ---
12 Marije Salverda Isala `96 14,00 16,30 16,09 12,04 X X 16,30 ---
13 Des Hatzmann De Gemzen 11,35 11,20 10,96 11,85 12,58 X 12,58 ---

Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Melina Wapstra AV Lionitas 8,55 8,70 8,58 8,83 9,00 9,17 9,17 +0.5 m/s---