Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

# Naam 100m OBP
1 Suzan Plat AV PEC 1910 13,48 +0.1 m/s13,45
2 Alisa Gelderman De Gemzen 13,60 +0.1 m/s13,29
3 Iris Reurink De Gemzen 13,75 +0.1 m/s13,41
4 Anne Roossink De Gemzen 13,81 +0.1 m/s13,64
5 Sandra Haitsma Altis 13,97 +0.2 m/s---
6 Melina Wapstra AV Lionitas 14,04 +0.2 m/s---
7 Nina Jager AV PEC 1910 14,09 +0.5 m/s---
8 Femke Reitsema Isala `96 14,26 +0.5 m/s---

Uitslagen 200 meter Meisjes Junior B

# Naam 200m OBP
1 Anne Roossink De Gemzen 28,18 +0.1 m/s28,57
2 Iris Reurink De Gemzen 28,19 +0.1 m/s27,67
3 Sandra Haitsma Altis 29,85 +0.0 m/s---
4 Nina Jager AV PEC 1910 29,90 -0.2 m/s---
5 Sanne Nieman AV PEC 1910 30,67 +0.0 m/s---
Alisa Gelderman De Gemzen DNS 29,02

Uitslagen 400 meter Meisjes Junior B

# Naam 400mOBP
1 Suzan Plat AV PEC 1910 1:02,83 1:05,00
2 Femke Reitsema Isala `96 1:09,06 ---

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior B

# Naam 1000mOBP
1 Desi van Emmerik Cialfo 3:04,46 3:01,70
2 Danique Bosgoed AV PEC 1910 3:06,45 3:15,00
3 Brecht Frensel Heerenveen 3:16,22 3:15,00
4 Suzan Ruitenberg ACO 3:27,75 3:29,00
5 Joanne Pehr AV PEC 1910 3:41,46 ---
6 Ylse Barkmeijer Heerenveen 3:53,62 3:43,00

Uitslagen Engelse mijl Meisjes Junior B

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 400 meter horden Meisjes Junior B

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior B

# Naam KogelOBP
1 Marije Salverda Isala `96 9,50 ---
2 Iris Nass AV PEC 1910 9,26 ---
3 Melina Wapstra AV Lionitas 8,38 ---
4 Rianne Schonewille AV PEC 1910 8,13 ---
5 Esmee de Ruiter De Gemzen 7,17 ---
6 Des Hatzmann De Gemzen 6,94 ---

Uitslagen Speerwerpen Meisjes Junior B

# Naam SpeerOBP
1 Lynn van Zijl DVTR 41,59 ---
2 Iris Nass AV PEC 1910 40,74 ---
3 Janice Zomerman Flevo Delta 37,85 43,47
4 Danique de Haan AV34 33,44 ---
5 Linde Augustinus De Gemzen 31,76 ---
6 Danique Derkx AV34 29,28 ---
7 Emma van Emmerik Cialfo 26,39 ---
8 Karin van den Berg De Gemzen 26,37 ---
9 Hanna Ogink AV34 25,36 ---
10 Camilla Pieper AV34 20,95 ---
11 Rianne Schonewille AV PEC 1910 20,45 ---
12 Marije Salverda Isala `96 16,30 ---
13 Des Hatzmann De Gemzen 12,58 ---

Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior B

# Naam HSS OBP
1 Melina Wapstra AV Lionitas 9,17 +0.5 m/s---