Uitslagen 100 meter Jongens Junior B

# Naam Res OBP
1 Pierre ten Holder AV PEC 1910 11,66 +0.1 m/s---
2 Gijs van Beilen AV PEC 1910 11,70 +0.2 m/s---
3 Steven Hanekamp De Gemzen 12,50 +0.2 m/s---
4 Simon Gro...esseldijk AV PEC 1910 12,65 +0.1 m/s---
5 Job de Jager AV PEC 1910 12,74 -0.1 m/s12,69
6 Maurits van der Ziel VAV 12,87 -0.1 m/s12,34
7 Kay Hatzmann De Gemzen 13,21 +0.5 m/s---

Uitslagen 200 meter Jongens Junior B

# Naam Res OBP
1 Gijs van Beilen AV PEC 1910 24,13 +0.0 m/s---
2 Maurits van der Ziel VAV 25,66 +0.1 m/s25,61
3 Kay Hatzmann De Gemzen 28,16 +0.0 m/s---
4 Robin van der Stege Flevo Delta 31,28 +0.0 m/s30,30
Simon Gro...esseldijk AV PEC 1910 DNS ---

Uitslagen 400 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Pierre ten Holder AV PEC 1910 50,70 ---
2 Frank Seppenwoolde ATNY 59,48 58,00
3 Owen Beuckens AV NOP 1:01,21 ---
4 Kay Hatzmann De Gemzen 1:01,23 ---
5 Floris Brinkman AV34 1:03,26 ---

Uitslagen 1000 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Bas de Jong AV PEC 1910 3:00,27 ---
2 Gijs van de Wetering De Gemzen 3:01,02 ---
3 René Schultinga Heerenveen 3:06,45 3:03,05
4 Thomas Reining AV PEC 1910 3:12,98 3:20,00
5 Jip Voshol Flevo Delta 3:22,11 ---

Uitslagen Engelse mijl Jongens Junior B

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 400 meter horden Jongens Junior B

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Steven Hanekamp De Gemzen 11,14 10,33 10,96 10,83 9,66 10,69 11,14 ---
2 Job de Jager AV PEC 1910 8,45 9,58 8,05 7,74 7,88 9,20 9,58 ---

Uitslagen Speerwerpen Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Julian Vos AV PEC 1910 50,95 49,89 X X 47,74 40,87 50,95 ---
2 Enrico Loof AV NOP 40,44 39,74 39,60 39,69 38,46 X 40,44 40,06
3 Melle van der Stoel AV34 27,01 X 25,17 26,67 X 25,96 27,01 ---
4 Colin Honders Flevo Delta 19,46 20,61 22,04 20,95 21,81 20,14 22,04 ---

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Melle van der Stoel AV34 1,65 ---
2 Floris Brinkman AV34 1,50 ---

Uitslagen Hink-stap-springen Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Owen Beuckens AV NOP 11,79 11,62 11,88 11,00 11,68 X 11,88 -0.2 m/s---
2 Frank Seppenwoolde ATNY 10,94 11,03 10,60 10,31 10,54 11,03 -0.2 m/s10,34
3 Hoang Nguyen AV PEC 1910 10,73 10,80 10,81 10,50 10,48 10,48 10,81 -0.3 m/s---
4 Robin van der Stege Flevo Delta 9,45 8,78 8,59 8,79 8,37 8,42 9,45 -0.6 m/s---