Uitslagen Meerkamp Pupil A

Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Aafke Bens MPA1 - Swift Team 10 HAC 11,3 1125,00 13,6 10,00 12,00 2,30 197 0
Alice Leijssen MPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 10,6 1325,00 11,8 18,00 16,00 3,15 321 0
Anne Huitema MPA1 - Maastricht Team 02 ST...aastricht DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Anne Kuijpers MPA1 - AVON Team 01 AVON 11,1 DNS 12,5 13,00 17,00 3,00 231 0
Anne Coerver MPA1 - STB Team 12 STB A1 11,0 1275,00 13,3 9,50 13,00 2,70 231 0
Audrey Reijnen MPA1 - STB Team 02 ST...aastricht 10,9 DNS 12,7 11,50 10,00 2,35 188 0
Baer Hovens JPA2 - Scopias Team 03 Scopias DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Bas Amkreutz JPA1 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 12,1 1150,00 12,4 11,00 14,60 2,60 206 0
Bo Spoor MPA1 - HAC Team 10 HAC 9,8 1425,00 10,6 12,50 15,50 3,05 333 0
Bram Buijkx JPA1 - Maastricht Team 08 av...aastricht DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Bram Houben JPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 11,5 1325,00 12,1 9,50 11,50 2,40 214 0
Britney Eijkmans MPA2 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 10,9 1175,00 11,3 15,00 14,00 2,95 284 0
Carlijn Mols MPA1 - ATOP Team 09 av... / Leudal 10,3 1475,00 10,7 14,00 14,50 3,10 338 0
Carlo Schoonen JPA2 - HAC Team 10 HAC 9,7 1550,00 10,4 18,50 37,50 3,60 429 0
Casper Janssen JPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Cerèn Peters MPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 11,7 1150,00 14,8 14,00 10,50 2,05 188 0
Danièl Castro JPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Dette Hofman MPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 10,6 DNS 12,9 13,00 15,00 2,85 222 0
Djessa Peeters MPA1 - ATOP Team 09 av... / Leudal 10,6 1150,00 12,4 14,00 12,50 2,75 255 0
Eline Prickaerts MPA1 - Maastricht Team 04 av...aastricht 10,4 1400,00 12,5 10,50 19,50 3,10 299 0
Eline Konings MPA1 - Swift Team 10 HAC 12,1 1275,00 12,1 8,00 8,00 2,65 219 0
Emiel Bouman JPA1 - Scopias Team 03 Scopias 11,6 1275,00 12,3 12,00 15,00 2,40 223 0
Emma Peek MPA1 - HAC Team 10 HAC 9,5 1075,00 11,3 14,00 16,00 3,00 296 0
Esmee Leurs MPA2 - Scopias Team 03 Scopias 10,9 1275,00 11,6 17,50 18,00 2,65 302 0
Eva Verhoeven MPA1 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 10,2 1325,00 11,7 12,00 15,00 2,85 290 0
Evy Romkens MPA2 - STB Team 12 STB A1 9,8 1275,00 12,4 11,00 16,00 3,00 282 0
Falco Aarts JPA1 - Maastricht Team 02 ST...aastricht 10,0 1425,00 11,6 13,00 19,50 3,20 302 0
Fati Kone MPA2 - AVON Team 01 AVON 9,8 1125,00 11,2 20,00 18,00 3,30 337 0
Fleur Hamers MPA2 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 9,8 1450,00 11,2 13,00 14,00 3,15 328 0
Floor Vervuren MPA2 - STB Team 12 STB A1 9,5 1375,00 11,8 17,00 15,00 3,05 330 0
Gert Vogelsangs JPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 13,0 925,00 15,4 11,50 14,50 1,95 134 0
Giulia Janssen MPA1 - STB Team 02 ST...aastricht 10,6 1175,00 11,3 15,00 12,50 2,25 264 0
Goos Meuwissen JPA2 - Swift Team 05 Ac...p / Swift 9,8 1375,00 11,4 17,50 24,50 3,55 345 0
Ilse Donners MPA1 - AVON Team 01 AVON 10,3 1200,00 10,8 12,50 13,50 3,25 299 0
Imke Hoogeboom MPA1 - STB Team 12 STB A1 11,0 1275,00 12,4 13,00 15,50 2,40 255 0
Indra Ivens MPA1 - Leudal Team 11 av... / Leudal 11,3 1250,00 14,0 9,00 10,50 2,45 202 0
Indy van Groesen MPA2 - STB Team 12 STB A1 11,4 1225,00 15,3 12,00 16,00 2,50 212 0
Iris van den Heuvel MPA1 - Maastricht Team 02 ST...aastricht 9,9 1525,00 11,5 10,50 14,00 3,00 318 0
Iris Hagedoren MPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 10,0 1275,00 11,9 10,50 13,00 2,60 265 0
Isis van Mulken MPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 10,2 1375,00 11,1 13,00 18,00 2,55 308 0
Jaap Rutten JPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 9,8 1475,00 11,0 14,50 21,50 3,10 326 0
Jaimy De Lannoy JPA1 - AV Caesar Team 07 av Caesar 10,3 1475,00 11,4 13,00 21,50 2,95 307 0
Jamie Koolen JPA1 - Swift Team 05 Ac...p / Swift 11,6 DNS 12,3 12,00 23,50 1,95 195 0
Jamy Dirkx MPA2 - STB Team 12 STB A1 10,7 1250,00 12,4 11,00 14,50 2,50 250 0
Jane Wanten MPA2 - Swift Team 10 HAC 10,1 1325,00 11,2 14,00 12,00 2,95 301 0
Janne Smeets MPA2 - STB Team 12 STB A1 11,0 1250,00 12,4 10,50 12,00 2,50 237 0
Jasper Koot JPA2 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 10,0 1275,00 10,1 16,00 28,50 2,85 336 0
Jasper Grooters JPA2 - AVON Team 01 AVON DNS DNS DNS 14,50 24,50 2,95 128 0
Jasper Nijsters JPA2 - STB Team 12 STB A1 11,7 1075,00 14,0 8,50 14,00 2,25 165 0
Jaybre Wau MPA1 - Maastricht Team 04 av...aastricht 9,9 1325,00 10,4 17,00 24,00 3,00 367 0
Jeroen Hoogendoorn JPA2 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 9,7 1400,00 10,5 15,50 26,50 3,10 347 0
Jeroen Visser JPA2 - Scopias Team 03 Scopias 10,7 DNS 11,5 18,00 37,00 2,90 305 0
Jesper van...r Sterren JPA1 - AV Caesar Team 07 av Caesar 9,2 1575,00 10,4 13,50 26,50 3,20 369 0
Jill Diepstraten MPA2 - Scopias Team 03 Scopias 11,7 1225,00 13,1 10,50 13,00 2,10 210 0
Jill Reijnen MPA2 - STB Team 12 STB A1 10,7 1325,00 11,7 12,50 12,00 2,60 271 0
Jill Wanten MPA2 - Swift Team 10 HAC 9,9 1475,00 9,9 16,00 16,00 3,40 379 0
Jip van den Heuvel JPA1 - Maastricht Team 02 ST...aastricht 10,8 1400,00 12,4 11,50 15,00 2,50 243 0
Job Oosterbaan JPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 10,5 1175,00 11,7 15,50 28,00 2,90 297 0
Jordy Soer JPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 11,1 1250,00 12,5 9,50 9,00 2,95 216 0
Jules Sproncken JPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar 10,3 1300,00 11,6 13,00 21,50 3,10 289 0
Julie Bruls MPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar 10,1 900,00 10,6 13,50 18,00 3,15 294 0
Juul Smeijsters MPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar 11,1 1225,00 11,9 9,50 12,50 2,80 247 0
Kaela Peeters JPA1 - Scopias Team 03 Scopias 11,6 1150,00 13,4 12,00 16,50 2,25 198 0
Kai Goertz JPA2 - Swift Team 05 Ac...p / Swift 10,1 DNS 10,8 15,00 20,00 2,95 258 0
Kasper Wessels JPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 11,7 1350,00 12,8 14,50 15,00 2,75 242 0
Kevin Smaling JPA2 - ATOP Team 09 av... / Leudal 9,4 1300,00 10,3 13,50 27,50 3,75 357 0
Koen Wedda JPA1 - Maastricht Team 04 av...aastricht 12,1 1200,00 14,0 10,50 13,00 2,55 184 0
Latifa Outmani MPA2 - STB Team 02 ST...aastricht 10,0 1250,00 12,4 13,00 16,50 2,60 274 0
Leentje Thewissen MPA2 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 10,1 1250,00 11,5 11,50 12,00 2,80 274 0
Liam Haze...ff Heeres JPA1 - ATOP Team 09 av... / Leudal 9,8 1200,00 11,3 17,50 24,50 3,75 334 0
Liam Ernst JPA1 - Scopias Team 03 Scopias 10,6 1525,00 13,0 15,00 21,50 2,75 290 0
Lisa Roumen MPA1 - Leudal Team 09 av... / Leudal 10,4 1250,00 11,5 12,00 16,00 3,15 295 0
Lisanne de Vreede MPA1 - Swift Team 10 HAC 11,0 1275,00 11,0 11,50 19,50 2,65 289 0
Luc Stappers JPA2 - HAC Team 10 HAC 10,2 1475,00 11,0 13,50 15,00 3,40 310 0
Lucas Vanhommerig JPA2 - STB Team 12 STB A1 11,3 1375,00 13,5 11,00 12,00 2,35 210 0
Lucas Koolen JPA1 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 10,1 1250,00 10,7 18,00 20,50 2,90 309 0
Luke Smit JPA1 - HAC Team 10 HAC 11,0 1300,00 11,9 11,50 17,00 2,55 244 0
Luuk Leendert van JPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar 15,0 1400,00 DNS 11,50 24,50 2,80 176 0
Malte Cremers JPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal DNS DNS DNS DNS DNS 2,80 39 0
Marijn van Dooren MPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 10,1 1375,00 11,3 13,00 14,00 3,20 315 0
Marit Joris MPA1 - Leudal Team 09 av... / Leudal 9,5 1400,00 10,7 16,00 15,50 3,35 357 0
Marit Bremers MPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 9,9 1375,00 11,0 11,00 14,50 2,80 303 0
Martijn Geurts JPA2 - Scopias Team 03 Scopias 12,3 1375,00 14,0 8,50 11,00 2,40 185 0
Marwan Krause JPA2 - ATOP Team 09 av... / Leudal 13,0 925,00 14,2 12,50 21,50 2,15 173 0
Matyas Kerekgyarto JPA2 - Swift Team 05 Ac...p / Swift 9,5 1250,00 11,1 24,00 37,50 3,45 405 0
Maud Seuren MPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 12,8 1025,00 14,4 9,50 10,50 2,30 160 0
Maud Daemen MPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Maud Missler MPA2 - STB Team 12 STB A1 11,4 1300,00 12,9 9,00 9,00 2,25 213 0
Max Timmermans JPA1 - ATOP Team 09 av... / Leudal 10,7 1525,00 12,1 19,00 20,50 2,85 315 0
Maya de Weerdt MPA2 - STB Team 02 ST...aastricht 9,3 DNS 10,9 18,50 14,50 3,20 300 0
Merel Nijhof MPA2 - STB Team 02 ST...aastricht 11,4 DNS 12,2 12,00 12,00 2,30 194 0
Mik van der Hulst JPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 10,5 1375,00 11,6 14,00 22,50 3,10 301 0
Milo Hanssen JPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 10,2 1200,00 11,1 18,00 26,00 3,60 334 0
Milou Dormans MPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar 11,6 1275,00 11,7 12,00 13,00 2,90 265 0
Mo Hermans MPA1 - Leudal Team 09 av... / Leudal 10,9 1225,00 12,8 13,00 11,00 2,15 229 0
Mohamed Mekran JPA1 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 10,6 1475,00 11,4 14,00 18,50 2,70 292 0
Myrthe van Zandvoort MPA1 - Maastricht Team 08 av...aastricht DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Myrthe Borstlap MPA1 - Scopias Team 03 Scopias 11,4 1250,00 12,4 16,50 15,00 2,50 266 0
Nadia Barouta MPA2 - AVON Team 01 AVON 11,8 1125,00 13,9 10,50 14,00 2,30 196 0
Nick Ubachs JPA2 - Swift Team 05 Ac...p / Swift 10,5 1425,00 11,6 14,00 26,00 2,90 310 0
Nienke Muermans MPA1 - STB Team 12 STB A1 10,3 1250,00 12,7 10,00 14,00 2,50 245 0
Nina Borger MPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 9,5 1300,00 10,8 14,00 26,00 3,65 376 0
Noortje Sterkenburg MPA1 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 10,9 1250,00 11,4 11,50 9,00 2,45 250 0
Noud Bos JPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 11,4 1200,00 12,3 10,00 14,00 2,65 215 0
Pien van Erp MPA1 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 11,8 1275,00 13,0 8,50 7,00 2,15 195 0
Pim Visser JPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 10,1 1375,00 10,9 20,00 33,50 3,30 380 0
Quinty Heijnen MPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 11,2 1225,00 12,7 11,50 12,50 2,55 235 0
Raf Baerveldt JPA2 - AVON Team 01 AVON 9,4 1175,00 11,0 15,50 32,50 3,70 356 0
Ravel Dritty JPA2 - ATOP Team 09 av... / Leudal 9,9 1550,00 10,9 12,00 20,00 3,50 336 0
Rens Jacobs JPA2 - AV Weert Team 04 av...aastricht 11,2 1375,00 12,2 17,00 19,50 3,00 285 0
Renske Helwegen MPA1 - Swift Team 10 HAC 10,6 1200,00 10,2 13,00 15,00 3,15 308 0
Rianne van...n Eijnden MPA2 - ATOP Team 09 av... / Leudal 10,4 1100,00 13,5 12,50 12,00 2,15 213 0
Rick Faassen JPA1 - Scopias Team 03 Scopias 10,5 1325,00 11,4 17,50 26,00 3,05 321 0
Robine Reggers MPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar 9,8 1300,00 10,5 11,50 13,00 2,95 306 0
Roel van Engeland JPA1 - HAC Team 10 HAC 10,8 1225,00 12,3 11,50 13,00 2,60 224 0
Romy Arpots MPA2 - AVON Team 01 AVON 10,0 1300,00 11,0 10,50 13,00 3,05 294 0
Rosa van Zandvoort MPA2 - Maastricht Team 08 av...aastricht DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Ruben Hermans JPA1 - Maastricht Team 02 ST...aastricht 9,9 1425,00 11,5 13,50 20,50 2,85 298 0
Ryan Schoonens JPA1 - ATOP Team 09 av... / Leudal DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Saar Stijnen MPA1 - Leudal Team 11 av... / Leudal 10,9 1350,00 12,2 11,00 14,50 2,75 269 0
Saimen Giffel JPA2 - AVON Team 01 AVON 10,1 1325,00 11,8 15,00 26,50 3,05 311 0
Sam Eijkenboom JPA2 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 10,5 1350,00 11,3 17,00 18,00 2,80 293 0
Sarah Hermsen MPA1 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 9,6 1325,00 10,7 15,00 15,00 2,90 326 0
Sasha Vehmendahl JPA2 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 11,2 1325,00 11,0 16,00 24,00 2,80 299 0
Senna Beamont MPA1 - AV Caesar Team 07 av Caesar 11,2 1450,00 11,9 10,50 18,00 2,55 283 0
Sien Keiren MPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 10,2 1250,00 11,6 14,50 17,50 2,75 297 0
Stijn Vootz JPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 11,5 1400,00 13,1 17,00 28,50 2,80 296 0
Tess Goessens MPA1 - AV Caesar Team 07 av Caesar 11,1 1400,00 12,5 10,00 12,00 2,30 244 0
Thijmen Poels JPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 9,8 1600,00 10,0 20,50 26,00 3,35 402 0
Tijn Pouwels JPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 9,4 1600,00 10,2 19,50 25,00 2,75 379 0
Tijn Meuwissen JPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 11,7 1475,00 13,1 13,00 20,50 2,60 258 0
Tobias van Hoorn JPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 11,3 1295,00 11,5 12,00 15,00 2,60 243 0
Tom Schmit JPA1 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 9,5 1375,00 10,5 17,50 21,00 3,55 352 0
Tom Weegels JPA1 - STB Team 02 ST...aastricht 10,8 1025,00 13,4 16,00 18,50 2,25 216 0
Tristan van der Tuyn JPA2 - AVON Team 01 AVON 10,0 1375,00 11,5 13,50 18,50 3,05 293 0
Wouter op het Veld JPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 12,4 1400,00 13,8 9,50 11,00 2,20 189 0
Xander Bosman JPA2 - Scopias Team 03 Scopias 10,3 1300,00 11,3 18,50 23,50 2,90 314 0
Xenia Raptis MPA1 - Scopias Team 03 Scopias 11,9 1300,00 13,9 12,00 12,00 2,45 218 0
Yarne Speetgens JPA1 - STB Team 02 ST...aastricht 12,2 1175,00 15,7 10,00 15,50 2,10 158 0

Uitslagen Meerkamp 60 meter Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Aafke Bens MPA1 - Swift Team 10 HAC 11,3 --- 41
Alice Leijssen MPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 10,6 --- 49
Anne Huitema MPA1 - Maastricht Team 02 ST...aastricht DNS --- 0
Anne Kuijpers MPA1 - AVON Team 01 AVON 11,1 --- 43
Anne Coerver MPA1 - STB Team 12 STB A1 11,0 --- 44
Audrey Reijnen MPA1 - STB Team 02 ST...aastricht 10,9 --- 46
Baer Hovens JPA2 - Scopias Team 03 Scopias DNS --- 0
Bas Amkreutz JPA1 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 12,1 --- 30
Bo Spoor MPA1 - HAC Team 10 HAC 9,8 --- 59
Bram Buijkx JPA1 - Maastricht Team 08 av...aastricht DNS --- 0
Bram Houben JPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 11,5 --- 35
Britney Eijkmans MPA2 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 10,9 --- 46
Carlijn Mols MPA1 - ATOP Team 09 av... / Leudal 10,3 --- 53
Carlo Schoonen JPA2 - HAC Team 10 HAC 9,7 --- 55
Casper Janssen JPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal DNS --- 0
Cerèn Peters MPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 11,7 --- 37
Danièl Castro JPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht DNS --- 0
Dette Hofman MPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 10,6 --- 49
Djessa Peeters MPA1 - ATOP Team 09 av... / Leudal 10,6 --- 49
Eline Prickaerts MPA1 - Maastricht Team 04 av...aastricht 10,4 --- 51
Eline Konings MPA1 - Swift Team 10 HAC 12,1 --- 33
Emiel Bouman JPA1 - Scopias Team 03 Scopias 11,6 --- 34
Emma Peek MPA1 - HAC Team 10 HAC 9,5 --- 63
Esmee Leurs MPA2 - Scopias Team 03 Scopias 10,9 --- 46
Eva Verhoeven MPA1 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 10,2 --- 54
Evy Romkens MPA2 - STB Team 12 STB A1 9,8 --- 59
Falco Aarts JPA1 - Maastricht Team 02 ST...aastricht 10,0 --- 51
Fati Kone MPA2 - AVON Team 01 AVON 9,8 --- 59
Fleur Hamers MPA2 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 9,8 --- 59
Floor Vervuren MPA2 - STB Team 12 STB A1 9,5 --- 63
Gert Vogelsangs JPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 13,0 --- 22
Giulia Janssen MPA1 - STB Team 02 ST...aastricht 10,6 --- 49
Goos Meuwissen JPA2 - Swift Team 05 Ac...p / Swift 9,8 --- 53
Ilse Donners MPA1 - AVON Team 01 AVON 10,3 --- 53
Imke Hoogeboom MPA1 - STB Team 12 STB A1 11,0 --- 44
Indra Ivens MPA1 - Leudal Team 11 av... / Leudal 11,3 --- 41
Indy van Groesen MPA2 - STB Team 12 STB A1 11,4 --- 40
Iris van den Heuvel MPA1 - Maastricht Team 02 ST...aastricht 9,9 --- 58
Iris Hagedoren MPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 10,0 --- 56
Isis van Mulken MPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 10,2 --- 54
Jaap Rutten JPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 9,8 --- 53
Jaimy De Lannoy JPA1 - AV Caesar Team 07 av Caesar 10,3 --- 48
Jamie Koolen JPA1 - Swift Team 05 Ac...p / Swift 11,6 --- 34
Jamy Dirkx MPA2 - STB Team 12 STB A1 10,7 --- 48
Jane Wanten MPA2 - Swift Team 10 HAC 10,1 --- 55
Janne Smeets MPA2 - STB Team 12 STB A1 11,0 --- 44
Jasper Koot JPA2 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 10,0 --- 51
Jasper Grooters JPA2 - AVON Team 01 AVON DNS --- 0
Jasper Nijsters JPA2 - STB Team 12 STB A1 11,7 --- 34
Jaybre Wau MPA1 - Maastricht Team 04 av...aastricht 9,9 --- 58
Jeroen Hoogendoorn JPA2 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 9,7 --- 55
Jeroen Visser JPA2 - Scopias Team 03 Scopias 10,7 --- 43
Jesper van...r Sterren JPA1 - AV Caesar Team 07 av Caesar 9,2 --- 60
Jill Diepstraten MPA2 - Scopias Team 03 Scopias 11,7 --- 37
Jill Reijnen MPA2 - STB Team 12 STB A1 10,7 --- 48
Jill Wanten MPA2 - Swift Team 10 HAC 9,9 --- 58
Jip van den Heuvel JPA1 - Maastricht Team 02 ST...aastricht 10,8 --- 42
Job Oosterbaan JPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 10,5 --- 46
Jordy Soer JPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 11,1 --- 39
Jules Sproncken JPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar 10,3 --- 48
Julie Bruls MPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar 10,1 --- 55
Juul Smeijsters MPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar 11,1 --- 43
Kaela Peeters JPA1 - Scopias Team 03 Scopias 11,6 --- 34
Kai Goertz JPA2 - Swift Team 05 Ac...p / Swift 10,1 --- 50
Kasper Wessels JPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 11,7 --- 34
Kevin Smaling JPA2 - ATOP Team 09 av... / Leudal 9,4 --- 58
Koen Wedda JPA1 - Maastricht Team 04 av...aastricht 12,1 --- 30
Latifa Outmani MPA2 - STB Team 02 ST...aastricht 10,0 --- 56
Leentje Thewissen MPA2 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 10,1 --- 55
Liam Haze...ff Heeres JPA1 - ATOP Team 09 av... / Leudal 9,8 --- 53
Liam Ernst JPA1 - Scopias Team 03 Scopias 10,6 --- 45
Lisa Roumen MPA1 - Leudal Team 09 av... / Leudal 10,4 --- 51
Lisanne de Vreede MPA1 - Swift Team 10 HAC 11,0 --- 44
Luc Stappers JPA2 - HAC Team 10 HAC 10,2 --- 49
Lucas Vanhommerig JPA2 - STB Team 12 STB A1 11,3 --- 37
Lucas Koolen JPA1 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 10,1 --- 50
Luke Smit JPA1 - HAC Team 10 HAC 11,0 --- 40
Luuk Leendert van JPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar 15,0 --- 9
Malte Cremers JPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal DNS --- 0
Marijn van Dooren MPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 10,1 --- 55
Marit Joris MPA1 - Leudal Team 09 av... / Leudal 9,5 --- 63
Marit Bremers MPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 9,9 --- 58
Martijn Geurts JPA2 - Scopias Team 03 Scopias 12,3 --- 28
Marwan Krause JPA2 - ATOP Team 09 av... / Leudal 13,0 --- 22
Matyas Kerekgyarto JPA2 - Swift Team 05 Ac...p / Swift 9,5 --- 57
Maud Seuren MPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 12,8 --- 26
Maud Daemen MPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar DNS --- 0
Maud Missler MPA2 - STB Team 12 STB A1 11,4 --- 40
Max Timmermans JPA1 - ATOP Team 09 av... / Leudal 10,7 --- 43
Maya de Weerdt MPA2 - STB Team 02 ST...aastricht 9,3 --- 65
Merel Nijhof MPA2 - STB Team 02 ST...aastricht 11,4 --- 40
Mik van der Hulst JPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 10,5 --- 46
Milo Hanssen JPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 10,2 --- 49
Milou Dormans MPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar 11,6 --- 38
Mo Hermans MPA1 - Leudal Team 09 av... / Leudal 10,9 --- 46
Mohamed Mekran JPA1 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 10,6 --- 45
Myrthe van Zandvoort MPA1 - Maastricht Team 08 av...aastricht DNS --- 0
Myrthe Borstlap MPA1 - Scopias Team 03 Scopias 11,4 --- 40
Nadia Barouta MPA2 - AVON Team 01 AVON 11,8 --- 36
Nick Ubachs JPA2 - Swift Team 05 Ac...p / Swift 10,5 --- 46
Nienke Muermans MPA1 - STB Team 12 STB A1 10,3 --- 53
Nina Borger MPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 9,5 --- 63
Noortje Sterkenburg MPA1 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 10,9 --- 46
Noud Bos JPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 11,4 --- 36
Pien van Erp MPA1 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 11,8 --- 36
Pim Visser JPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 10,1 --- 50
Quinty Heijnen MPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 11,2 --- 42
Raf Baerveldt JPA2 - AVON Team 01 AVON 9,4 --- 58
Ravel Dritty JPA2 - ATOP Team 09 av... / Leudal 9,9 --- 52
Rens Jacobs JPA2 - AV Weert Team 04 av...aastricht 11,2 --- 38
Renske Helwegen MPA1 - Swift Team 10 HAC 10,6 --- 49
Rianne van...n Eijnden MPA2 - ATOP Team 09 av... / Leudal 10,4 --- 51
Rick Faassen JPA1 - Scopias Team 03 Scopias 10,5 --- 46
Robine Reggers MPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar 9,8 --- 59
Roel van Engeland JPA1 - HAC Team 10 HAC 10,8 --- 42
Romy Arpots MPA2 - AVON Team 01 AVON 10,0 --- 56
Rosa van Zandvoort MPA2 - Maastricht Team 08 av...aastricht DNS --- 0
Ruben Hermans JPA1 - Maastricht Team 02 ST...aastricht 9,9 --- 52
Ryan Schoonens JPA1 - ATOP Team 09 av... / Leudal DNS --- 0
Saar Stijnen MPA1 - Leudal Team 11 av... / Leudal 10,9 --- 46
Saimen Giffel JPA2 - AVON Team 01 AVON 10,1 --- 50
Sam Eijkenboom JPA2 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 10,5 --- 46
Sarah Hermsen MPA1 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 9,6 --- 61
Sasha Vehmendahl JPA2 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 11,2 --- 38
Senna Beamont MPA1 - AV Caesar Team 07 av Caesar 11,2 --- 42
Sien Keiren MPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 10,2 --- 54
Stijn Vootz JPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 11,5 --- 35
Tess Goessens MPA1 - AV Caesar Team 07 av Caesar 11,1 --- 43
Thijmen Poels JPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 9,8 --- 53
Tijn Pouwels JPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 9,4 --- 58
Tijn Meuwissen JPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 11,7 --- 34
Tobias van Hoorn JPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 11,3 --- 37
Tom Schmit JPA1 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 9,5 --- 57
Tom Weegels JPA1 - STB Team 02 ST...aastricht 10,8 --- 42
Tristan van der Tuyn JPA2 - AVON Team 01 AVON 10,0 --- 51
Wouter op het Veld JPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 12,4 --- 27
Xander Bosman JPA2 - Scopias Team 03 Scopias 10,3 --- 48
Xenia Raptis MPA1 - Scopias Team 03 Scopias 11,9 --- 35
Yarne Speetgens JPA1 - STB Team 02 ST...aastricht 12,2 --- 29

Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Aafke Bens MPA1 - Swift Team 10 HAC 1125,00 --- 29
Alice Leijssen MPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 1325,00 --- 50
Anne Huitema MPA1 - Maastricht Team 02 ST...aastricht DNS --- 0
Anne Kuijpers MPA1 - AVON Team 01 AVON DNS --- 0
Anne Coerver MPA1 - STB Team 12 STB A1 1275,00 --- 44
Audrey Reijnen MPA1 - STB Team 02 ST...aastricht DNS --- 0
Baer Hovens JPA2 - Scopias Team 03 Scopias DNS --- 0
Bas Amkreutz JPA1 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 1150,00 --- 29
Bo Spoor MPA1 - HAC Team 10 HAC 1425,00 --- 62
Bram Buijkx JPA1 - Maastricht Team 08 av...aastricht DNS --- 0
Bram Houben JPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 1325,00 --- 45
Britney Eijkmans MPA2 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 1175,00 --- 34
Carlijn Mols MPA1 - ATOP Team 09 av... / Leudal 1475,00 --- 69
Carlo Schoonen JPA2 - HAC Team 10 HAC 1550,00 --- 72
Casper Janssen JPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal DNS --- 0
Cerèn Peters MPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 1150,00 --- 32
Danièl Castro JPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht DNS --- 0
Dette Hofman MPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal DNS --- 0
Djessa Peeters MPA1 - ATOP Team 09 av... / Leudal 1150,00 --- 32
Eline Prickaerts MPA1 - Maastricht Team 04 av...aastricht 1400,00 --- 59
Eline Konings MPA1 - Swift Team 10 HAC 1275,00 --- 44
Emiel Bouman JPA1 - Scopias Team 03 Scopias 1275,00 --- 40
Emma Peek MPA1 - HAC Team 10 HAC 1075,00 --- 25
Esmee Leurs MPA2 - Scopias Team 03 Scopias 1275,00 --- 44
Eva Verhoeven MPA1 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 1325,00 --- 50
Evy Romkens MPA2 - STB Team 12 STB A1 1275,00 --- 44
Falco Aarts JPA1 - Maastricht Team 02 ST...aastricht 1425,00 --- 56
Fati Kone MPA2 - AVON Team 01 AVON 1125,00 --- 29
Fleur Hamers MPA2 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 1450,00 --- 65
Floor Vervuren MPA2 - STB Team 12 STB A1 1375,00 --- 56
Gert Vogelsangs JPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 925,00 --- 12
Giulia Janssen MPA1 - STB Team 02 ST...aastricht 1175,00 --- 34
Goos Meuwissen JPA2 - Swift Team 05 Ac...p / Swift 1375,00 --- 51
Ilse Donners MPA1 - AVON Team 01 AVON 1200,00 --- 36
Imke Hoogeboom MPA1 - STB Team 12 STB A1 1275,00 --- 44
Indra Ivens MPA1 - Leudal Team 11 av... / Leudal 1250,00 --- 42
Indy van Groesen MPA2 - STB Team 12 STB A1 1225,00 --- 39
Iris van den Heuvel MPA1 - Maastricht Team 02 ST...aastricht 1525,00 --- 75
Iris Hagedoren MPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 1275,00 --- 44
Isis van Mulken MPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 1375,00 --- 56
Jaap Rutten JPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 1475,00 --- 62
Jaimy De Lannoy JPA1 - AV Caesar Team 07 av Caesar 1475,00 --- 62
Jamie Koolen JPA1 - Swift Team 05 Ac...p / Swift DNS --- 0
Jamy Dirkx MPA2 - STB Team 12 STB A1 1250,00 --- 42
Jane Wanten MPA2 - Swift Team 10 HAC 1325,00 --- 50
Janne Smeets MPA2 - STB Team 12 STB A1 1250,00 --- 42
Jasper Koot JPA2 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 1275,00 --- 40
Jasper Grooters JPA2 - AVON Team 01 AVON DNS --- 0
Jasper Nijsters JPA2 - STB Team 12 STB A1 1075,00 --- 22
Jaybre Wau MPA1 - Maastricht Team 04 av...aastricht 1325,00 --- 50
Jeroen Hoogendoorn JPA2 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 1400,00 --- 54
Jeroen Visser JPA2 - Scopias Team 03 Scopias DNS --- 0
Jesper van...r Sterren JPA1 - AV Caesar Team 07 av Caesar 1575,00 --- 75
Jill Diepstraten MPA2 - Scopias Team 03 Scopias 1225,00 --- 39
Jill Reijnen MPA2 - STB Team 12 STB A1 1325,00 --- 50
Jill Wanten MPA2 - Swift Team 10 HAC 1475,00 --- 69
Jip van den Heuvel JPA1 - Maastricht Team 02 ST...aastricht 1400,00 --- 54
Job Oosterbaan JPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 1175,00 --- 31
Jordy Soer JPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 1250,00 --- 38
Jules Sproncken JPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar 1300,00 --- 43
Julie Bruls MPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar 900,00 --- 12
Juul Smeijsters MPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar 1225,00 --- 39
Kaela Peeters JPA1 - Scopias Team 03 Scopias 1150,00 --- 29
Kai Goertz JPA2 - Swift Team 05 Ac...p / Swift DNS --- 0
Kasper Wessels JPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 1350,00 --- 48
Kevin Smaling JPA2 - ATOP Team 09 av... / Leudal 1300,00 --- 43
Koen Wedda JPA1 - Maastricht Team 04 av...aastricht 1200,00 --- 33
Latifa Outmani MPA2 - STB Team 02 ST...aastricht 1250,00 --- 42
Leentje Thewissen MPA2 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 1250,00 --- 42
Liam Haze...ff Heeres JPA1 - ATOP Team 09 av... / Leudal 1200,00 --- 33
Liam Ernst JPA1 - Scopias Team 03 Scopias 1525,00 --- 68
Lisa Roumen MPA1 - Leudal Team 09 av... / Leudal 1250,00 --- 42
Lisanne de Vreede MPA1 - Swift Team 10 HAC 1275,00 --- 44
Luc Stappers JPA2 - HAC Team 10 HAC 1475,00 --- 62
Lucas Vanhommerig JPA2 - STB Team 12 STB A1 1375,00 --- 51
Lucas Koolen JPA1 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 1250,00 --- 38
Luke Smit JPA1 - HAC Team 10 HAC 1300,00 --- 43
Luuk Leendert van JPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar 1400,00 --- 54
Malte Cremers JPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal DNS --- 0
Marijn van Dooren MPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 1375,00 --- 56
Marit Joris MPA1 - Leudal Team 09 av... / Leudal 1400,00 --- 59
Marit Bremers MPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 1375,00 --- 56
Martijn Geurts JPA2 - Scopias Team 03 Scopias 1375,00 --- 51
Marwan Krause JPA2 - ATOP Team 09 av... / Leudal 925,00 --- 12
Matyas Kerekgyarto JPA2 - Swift Team 05 Ac...p / Swift 1250,00 --- 38
Maud Seuren MPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 1025,00 --- 21
Maud Daemen MPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar DNS --- 0
Maud Missler MPA2 - STB Team 12 STB A1 1300,00 --- 47
Max Timmermans JPA1 - ATOP Team 09 av... / Leudal 1525,00 --- 68
Maya de Weerdt MPA2 - STB Team 02 ST...aastricht DNS --- 0
Merel Nijhof MPA2 - STB Team 02 ST...aastricht DNS --- 0
Mik van der Hulst JPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 1375,00 --- 51
Milo Hanssen JPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 1200,00 --- 33
Milou Dormans MPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar 1275,00 --- 44
Mo Hermans MPA1 - Leudal Team 09 av... / Leudal 1225,00 --- 39
Mohamed Mekran JPA1 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 1475,00 --- 62
Myrthe van Zandvoort MPA1 - Maastricht Team 08 av...aastricht DNS --- 0
Myrthe Borstlap MPA1 - Scopias Team 03 Scopias 1250,00 --- 42
Nadia Barouta MPA2 - AVON Team 01 AVON 1125,00 --- 29
Nick Ubachs JPA2 - Swift Team 05 Ac...p / Swift 1425,00 --- 56
Nienke Muermans MPA1 - STB Team 12 STB A1 1250,00 --- 42
Nina Borger MPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 1300,00 --- 47
Noortje Sterkenburg MPA1 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 1250,00 --- 42
Noud Bos JPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 1200,00 --- 33
Pien van Erp MPA1 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 1275,00 --- 44
Pim Visser JPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 1375,00 --- 51
Quinty Heijnen MPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 1225,00 --- 39
Raf Baerveldt JPA2 - AVON Team 01 AVON 1175,00 --- 31
Ravel Dritty JPA2 - ATOP Team 09 av... / Leudal 1550,00 --- 72
Rens Jacobs JPA2 - AV Weert Team 04 av...aastricht 1375,00 --- 51
Renske Helwegen MPA1 - Swift Team 10 HAC 1200,00 --- 36
Rianne van...n Eijnden MPA2 - ATOP Team 09 av... / Leudal 1100,00 --- 27
Rick Faassen JPA1 - Scopias Team 03 Scopias 1325,00 --- 45
Robine Reggers MPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar 1300,00 --- 47
Roel van Engeland JPA1 - HAC Team 10 HAC 1225,00 --- 35
Romy Arpots MPA2 - AVON Team 01 AVON 1300,00 --- 47
Rosa van Zandvoort MPA2 - Maastricht Team 08 av...aastricht DNS --- 0
Ruben Hermans JPA1 - Maastricht Team 02 ST...aastricht 1425,00 --- 56
Ryan Schoonens JPA1 - ATOP Team 09 av... / Leudal DNS --- 0
Saar Stijnen MPA1 - Leudal Team 11 av... / Leudal 1350,00 --- 53
Saimen Giffel JPA2 - AVON Team 01 AVON 1325,00 --- 45
Sam Eijkenboom JPA2 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 1350,00 --- 48
Sarah Hermsen MPA1 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 1325,00 --- 50
Sasha Vehmendahl JPA2 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 1325,00 --- 45
Senna Beamont MPA1 - AV Caesar Team 07 av Caesar 1450,00 --- 65
Sien Keiren MPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 1250,00 --- 42
Stijn Vootz JPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 1400,00 --- 54
Tess Goessens MPA1 - AV Caesar Team 07 av Caesar 1400,00 --- 59
Thijmen Poels JPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 1600,00 --- 78
Tijn Pouwels JPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 1600,00 --- 78
Tijn Meuwissen JPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 1475,00 --- 62
Tobias van Hoorn JPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 1295,00 --- 42
Tom Schmit JPA1 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 1375,00 --- 51
Tom Weegels JPA1 - STB Team 02 ST...aastricht 1025,00 --- 19
Tristan van der Tuyn JPA2 - AVON Team 01 AVON 1375,00 --- 51
Wouter op het Veld JPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 1400,00 --- 54
Xander Bosman JPA2 - Scopias Team 03 Scopias 1300,00 --- 43
Xenia Raptis MPA1 - Scopias Team 03 Scopias 1300,00 --- 47
Yarne Speetgens JPA1 - STB Team 02 ST...aastricht 1175,00 --- 31

Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Aafke Bens MPA1 - Swift Team 10 HAC 13,6 --- 60
Alice Leijssen MPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 11,8 --- 85
Anne Huitema MPA1 - Maastricht Team 02 ST...aastricht DNS --- 0
Anne Kuijpers MPA1 - AVON Team 01 AVON 12,5 --- 75
Anne Coerver MPA1 - STB Team 12 STB A1 13,3 --- 64
Audrey Reijnen MPA1 - STB Team 02 ST...aastricht 12,7 --- 72
Baer Hovens JPA2 - Scopias Team 03 Scopias DNS --- 0
Bas Amkreutz JPA1 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 12,4 --- 69
Bo Spoor MPA1 - HAC Team 10 HAC 10,6 --- 104
Bram Buijkx JPA1 - Maastricht Team 08 av...aastricht DNS --- 0
Bram Houben JPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 12,1 --- 73
Britney Eijkmans MPA2 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 11,3 --- 93
Carlijn Mols MPA1 - ATOP Team 09 av... / Leudal 10,7 --- 102
Carlo Schoonen JPA2 - HAC Team 10 HAC 10,4 --- 97
Casper Janssen JPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal DNS --- 0
Cerèn Peters MPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 14,8 --- 46
Danièl Castro JPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht DNS --- 0
Dette Hofman MPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 12,9 --- 70
Djessa Peeters MPA1 - ATOP Team 09 av... / Leudal 12,4 --- 76
Eline Prickaerts MPA1 - Maastricht Team 04 av...aastricht 12,5 --- 75
Eline Konings MPA1 - Swift Team 10 HAC 12,1 --- 81
Emiel Bouman JPA1 - Scopias Team 03 Scopias 12,3 --- 71
Emma Peek MPA1 - HAC Team 10 HAC 11,3 --- 93
Esmee Leurs MPA2 - Scopias Team 03 Scopias 11,6 --- 88
Eva Verhoeven MPA1 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 11,7 --- 87
Evy Romkens MPA2 - STB Team 12 STB A1 12,4 --- 76
Falco Aarts JPA1 - Maastricht Team 02 ST...aastricht 11,6 --- 80
Fati Kone MPA2 - AVON Team 01 AVON 11,2 --- 94
Fleur Hamers MPA2 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 11,2 --- 94
Floor Vervuren MPA2 - STB Team 12 STB A1 11,8 --- 85
Gert Vogelsangs JPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 15,4 --- 36
Giulia Janssen MPA1 - STB Team 02 ST...aastricht 11,3 --- 93
Goos Meuwissen JPA2 - Swift Team 05 Ac...p / Swift 11,4 --- 83
Ilse Donners MPA1 - AVON Team 01 AVON 10,8 --- 100
Imke Hoogeboom MPA1 - STB Team 12 STB A1 12,4 --- 76
Indra Ivens MPA1 - Leudal Team 11 av... / Leudal 14,0 --- 55
Indy van Groesen MPA2 - STB Team 12 STB A1 15,3 --- 41
Iris van den Heuvel MPA1 - Maastricht Team 02 ST...aastricht 11,5 --- 90
Iris Hagedoren MPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 11,9 --- 84
Isis van Mulken MPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 11,1 --- 96
Jaap Rutten JPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 11,0 --- 88
Jaimy De Lannoy JPA1 - AV Caesar Team 07 av Caesar 11,4 --- 83
Jamie Koolen JPA1 - Swift Team 05 Ac...p / Swift 12,3 --- 71
Jamy Dirkx MPA2 - STB Team 12 STB A1 12,4 --- 76
Jane Wanten MPA2 - Swift Team 10 HAC 11,2 --- 94
Janne Smeets MPA2 - STB Team 12 STB A1 12,4 --- 76
Jasper Koot JPA2 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 10,1 --- 102
Jasper Grooters JPA2 - AVON Team 01 AVON DNS --- 0
Jasper Nijsters JPA2 - STB Team 12 STB A1 14,0 --- 50
Jaybre Wau MPA1 - Maastricht Team 04 av...aastricht 10,4 --- 107
Jeroen Hoogendoorn JPA2 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 10,5 --- 96
Jeroen Visser JPA2 - Scopias Team 03 Scopias 11,5 --- 81
Jesper van...r Sterren JPA1 - AV Caesar Team 07 av Caesar 10,4 --- 97
Jill Diepstraten MPA2 - Scopias Team 03 Scopias 13,1 --- 67
Jill Reijnen MPA2 - STB Team 12 STB A1 11,7 --- 87
Jill Wanten MPA2 - Swift Team 10 HAC 9,9 --- 115
Jip van den Heuvel JPA1 - Maastricht Team 02 ST...aastricht 12,4 --- 69
Job Oosterbaan JPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 11,7 --- 79
Jordy Soer JPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 12,5 --- 68
Jules Sproncken JPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar 11,6 --- 80
Julie Bruls MPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar 10,6 --- 104
Juul Smeijsters MPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar 11,9 --- 84
Kaela Peeters JPA1 - Scopias Team 03 Scopias 13,4 --- 57
Kai Goertz JPA2 - Swift Team 05 Ac...p / Swift 10,8 --- 91
Kasper Wessels JPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 12,8 --- 64
Kevin Smaling JPA2 - ATOP Team 09 av... / Leudal 10,3 --- 99
Koen Wedda JPA1 - Maastricht Team 04 av...aastricht 14,0 --- 50
Latifa Outmani MPA2 - STB Team 02 ST...aastricht 12,4 --- 76
Leentje Thewissen MPA2 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 11,5 --- 90
Liam Haze...ff Heeres JPA1 - ATOP Team 09 av... / Leudal 11,3 --- 84
Liam Ernst JPA1 - Scopias Team 03 Scopias 13,0 --- 62
Lisa Roumen MPA1 - Leudal Team 09 av... / Leudal 11,5 --- 90
Lisanne de Vreede MPA1 - Swift Team 10 HAC 11,0 --- 97
Luc Stappers JPA2 - HAC Team 10 HAC 11,0 --- 88
Lucas Vanhommerig JPA2 - STB Team 12 STB A1 13,5 --- 56
Lucas Koolen JPA1 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 10,7 --- 93
Luke Smit JPA1 - HAC Team 10 HAC 11,9 --- 76
Luuk Leendert van JPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar DNS --- 0
Malte Cremers JPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal DNS --- 0
Marijn van Dooren MPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 11,3 --- 93
Marit Joris MPA1 - Leudal Team 09 av... / Leudal 10,7 --- 102
Marit Bremers MPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 11,0 --- 97
Martijn Geurts JPA2 - Scopias Team 03 Scopias 14,0 --- 50
Marwan Krause JPA2 - ATOP Team 09 av... / Leudal 14,2 --- 48
Matyas Kerekgyarto JPA2 - Swift Team 05 Ac...p / Swift 11,1 --- 87
Maud Seuren MPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 14,4 --- 51
Maud Daemen MPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar DNS --- 0
Maud Missler MPA2 - STB Team 12 STB A1 12,9 --- 70
Max Timmermans JPA1 - ATOP Team 09 av... / Leudal 12,1 --- 73
Maya de Weerdt MPA2 - STB Team 02 ST...aastricht 10,9 --- 99
Merel Nijhof MPA2 - STB Team 02 ST...aastricht 12,2 --- 79
Mik van der Hulst JPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 11,6 --- 80
Milo Hanssen JPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 11,1 --- 87
Milou Dormans MPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar 11,7 --- 87
Mo Hermans MPA1 - Leudal Team 09 av... / Leudal 12,8 --- 71
Mohamed Mekran JPA1 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 11,4 --- 83
Myrthe van Zandvoort MPA1 - Maastricht Team 08 av...aastricht DNS --- 0
Myrthe Borstlap MPA1 - Scopias Team 03 Scopias 12,4 --- 76
Nadia Barouta MPA2 - AVON Team 01 AVON 13,9 --- 57
Nick Ubachs JPA2 - Swift Team 05 Ac...p / Swift 11,6 --- 80
Nienke Muermans MPA1 - STB Team 12 STB A1 12,7 --- 72
Nina Borger MPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 10,8 --- 100
Noortje Sterkenburg MPA1 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 11,4 --- 91
Noud Bos JPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 12,3 --- 71
Pien van Erp MPA1 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 13,0