Uitslagen Werp 3 kamp

Jongens Junior A - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Rein van Houwelingen Typhoon 39,54 35,00
2 Scott Pols Atledo 37,59 ---
3 Glenn Pols Atledo 35,70 ---
4 Sam van der Pol Atledo 35,34 35,00



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Rein van Houwelingen Typhoon 13,38 ---
2 Scott Pols Atledo 12,52 ---
3 Glenn Pols Atledo 12,32 ---
4 Sam van der Pol Atledo 11,41 ---



Jongens Junior A - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Glenn Pols Atledo 44,49 44,50



Jongens Junior B - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Kjell Broos AV Sprint 36,56 36,00
2 Phill Pols Atledo 34,57 ---
3 Taro Swart AV Spiridon 33,59 ---
4 Bodhy Wijnings AV Spiridon 33,18 ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Phill Pols Atledo 13,04 ---
2 Taro Swart AV Spiridon 12,23 ---



Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Bodhy Wijnings AV Spiridon 48,61 ---
2 Sjoerd Pastoor AV Sprint 46,70 47,59
3 Phill Pols Atledo 46,48 ---



Jongens Junior C - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 47,28 ---
2 Ruben Rolvink Olympus `70 40,17 ---
3 Koen Zandvliet Scorpio 38,98 ---
4 Thomas Knoop Typhoon 37,69 ---
5 Matyas Kerekgyarto Swift 37,49 ---
6 Thijs de Wild Typhoon 30,64 13,80
7 Chuck Pols Scorpio 30,21 ---
8 Thijs van Dijke AV Spiridon 29,74 ---
9 Jord Pluimes Scorpio 28,61 ---
10 Lucas Witlox AV Oss `78 28,56 ---
11 Stan Buddingh' Typhoon 28,27 19,11
12 Casper Haagh Scorpio 23,88 ---
13 Jochem Laurens AV Sprint 22,60 28,00
14 Aran Swart AV Spiridon 21,83 ---
15 Jamie Hanselaar Typhoon 18,20 17,00



Jongens Junior C - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Ruben Rolvink Olympus `70 13,39 ---
2 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 13,25 ---
3 Matyas Kerekgyarto Swift 12,16 ---
4 Jochem Laurens AV Sprint 10,15 10,39
5 Thijs van Dijke AV Spiridon 9,98 ---
6 Chuck Pols Scorpio 9,83 ---
7 Koen Zandvliet Scorpio 9,80 ---
8 Thomas Knoop Typhoon 9,74 ---
9 Thijs de Wild Typhoon 9,54 9,27
10 Lucas Witlox AV Oss `78 8,74 ---
11 Jord Pluimes Scorpio 8,47 ---
12 Casper Haagh Scorpio 8,36 ---
13 Stan Buddingh' Typhoon 7,33 ---
14 Jamie Hanselaar Typhoon 5,67 6,00



Jongens Junior C - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Thomas Knoop Typhoon 46,64 ---
2 Jochem Laurens AV Sprint 39,82 ---
3 Ruben Rolvink Olympus `70 36,37 ---
4 Chuck Pols Scorpio 34,28 ---
5 Thijs van Dijke AV Spiridon 30,78 ---
6 Matyas Kerekgyarto Swift 30,40 ---
7 Thijs de Wild Typhoon 26,42 29,16
8 Casper Haagh Scorpio 24,65 ---
9 Jamie Hanselaar Typhoon 23,99 30,00
10 Stan Buddingh' Typhoon 23,38 ---
11 Aran Swart AV Spiridon 22,37 ---



Jongens Junior D - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Tygo Naafs AV Spiridon 27,67 ---
2 Max Kreeft AV Spiridon 23,12 ---
3 Thom Kortenoever Typhoon 21,76 ---
4 Yannick Rolvink Olympus `70 19,79 ---
5 Tim Pelkmans AV Sprint 18,14 22,00
6 Dieter Stolzenbach PH 16,32 ---
7 Bengt Kramer Atledo 15,97 15,37
8 Pepijn Wijnen Atledo 10,47 ---



Jongens Junior D - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Max Kreeft AV Spiridon 11,86 ---
2 Thom Kortenoever Typhoon 10,56 ---
3 Tygo Naafs AV Spiridon 9,82 ---
4 Yannick Rolvink Olympus `70 9,74 ---
5 Tim Pelkmans AV Sprint 7,82 8,50
6 Sven Hurkmans Fortius 7,53 ---
7 Dieter Stolzenbach PH 6,92 ---
8 Pepijn Wijnen Atledo 4,88 ---



Jongens Junior D - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Max Kreeft AV Spiridon 43,05 ---
2 Tygo Naafs AV Spiridon 32,95 ---
3 Yannick Rolvink Olympus `70 31,84 ---
4 Tim Pelkmans AV Sprint 31,56 32,00
5 Sven Hurkmans Fortius 27,98 ---
6 Thom Kortenoever Typhoon 25,81 ---
7 Dieter Stolzenbach PH 18,35 ---
8 Bengt Kramer Atledo 14,77 ---
9 Pepijn Wijnen Atledo 13,65 ---



Masters Mannen - Discuswerpen

# Naam Categorie DiscusOBP
1 Corné Jacobs Scopias M50 41,60 ---
2 Albert van der Mee AV Sprint M55 40,39 ---
3 Ruben van Ameijden Fortius M35 40,05 40,92
4 Gerard van...roekhoven Atledo M60 30,25 ---
5 Rene Peeters Atledo M45 30,17 31,20
6 Bernard Oerlemans Atledo M55 26,12 ---
7 Frank Pols Atledo M50 25,62 ---
8 Etienne Rolvink Olympus `70 M40 25,17 ---
9 Jan Willem...n Heteren Atledo M60 23,60 ---
10 Frits van der Velden Atledo M55 22,76 ---
11 Paul Swart AV Spiridon M45 20,84 ---
12 Rene de Bruijn AV Sprint M50 20,43 ---
13 Johan van den Heuvel GVAC M45 19,53 ---
14 Hens Koreman Atledo M60 17,49 ---
15 Wilbert Ulijn AV Oss `78 M45 15,29 ---



Masters Mannen - Kogelstoten

# Naam Categorie KogelOBP
1 Corné Jacobs Scopias M50 12,36 ---
2 Albert van der Mee AV Sprint M55 11,43 ---
3 Rene Peeters Atledo M45 10,00 ---
4 Frank Pols Atledo M50 9,48 ---
5 Etienne Rolvink Olympus `70 M40 9,40 ---
6 Bernard Oerlemans Atledo M55 9,30 ---
7 Gerard van...roekhoven Atledo M60 8,35 ---
8 Johan van den Heuvel GVAC M45 8,24 ---
9 Jan Willem...n Heteren Atledo M60 8,20 ---
10 Teus Huisman LGAS M55 7,73 7,59
11 Frits van der Velden Atledo M55 7,32 ---
12 Hens Koreman Atledo M60 7,00 ---
13 Wilbert Ulijn AV Oss `78 M45 6,57 ---



Masters Mannen - Speerwerpen

# Naam Categorie SpeerOBP
1 Corné Jacobs Scopias M50 34,36 ---
2 Frits van der Velden Atledo M55 32,35 ---
3 Jan Willem...n Heteren Atledo M60 32,13 ---
4 Etienne Rolvink Olympus `70 M40 28,84 ---
5 Bernard Oerlemans Atledo M55 28,71 ---
6 Johan van den Heuvel GVAC M45 27,82 ---
7 Gerard van...roekhoven Atledo M60 27,69 ---
8 Frank Pols Atledo M50 26,40 ---
9 Hens Koreman Atledo M60 20,14 ---
10 Teus Huisman LGAS M55 15,76 ---



Masters Vrouwen - Discuswerpen

# Naam Categorie DiscusOBP
1 Rian Peeters Atledo V50 26,25 27,95
2 Ingrid van Kranen AV Sprint V50 24,23 ---
3 Margriet Jacobs Scopias V45 23,11 ---
4 Jeanine Bakx PAC V45 20,98 ---
5 Jenny Mar...s Dikmans Scorpio V65 20,35 ---
6 Françoise...tlox-Loor AV Oss `78 V45 16,26 ---
7 Pim Broos Scorpio V45 10,11 ---



Masters Vrouwen - Kogelstoten

# Naam Categorie KogelOBP
1 Karin van Ham Atledo V35 9,60 ---
2 Jenny Mar...s Dikmans Scorpio V65 8,33 8,52
3 Riet Jonk...s-Slegers Atledo V70 7,63 8,23
4 Jeanine Bakx PAC V45 7,60 ---
5 Margriet Jacobs Scopias V45 7,44 ---
6 Pim Broos Scorpio V45 4,59 ---



Masters Vrouwen - Speerwerpen

# Naam Categorie SpeerOBP
1 Rian Peeters Atledo V50 25,46 ---
2 Ans Schel...-Frijters DJA V50 24,53 ---
3 Jenny Mar...s Dikmans Scorpio V65 19,54 21,41
4 Margriet Jacobs Scopias V45 15,47 ---
5 Riet Jonk...s-Slegers Atledo V70 13,93 15,50
6 Pim Broos Scorpio V45 7,44 ---



Meisjes Junior A - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Enya Hoogewoning Typhoon 31,78 ---



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Amber van Malsen AV Sprint 8,47 ---



Meisjes Junior A - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Enya Hoogewoning Typhoon 36,34 ---
2 Amber van Malsen AV Sprint 27,10 ---



Meisjes Junior B - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Janneke Pluimes Scorpio 42,03 ---
2 Denice Jacobs Scopias 28,56 ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Janneke Pluimes Scorpio 12,70 ---
2 Tessa Smits AV Sprint 12,15 ---
3 Pien Korstanje AV Attila 11,45 ---
4 Pleun Hutten AV Sprint 10,80 ---
5 Denice Jacobs Scopias 10,00 ---
6 Jinke Prinsen AV Sprint 8,66 9,93
7 Hanneke Verheesen AV Sprint 8,33 ---



Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Pleun Hutten AV Sprint 33,66 ---
2 Jinke Prinsen AV Sprint 31,38 ---
3 Denice Jacobs Scopias 24,64 ---
Tessa Smits AV Sprint DQ 29,95



Meisjes Junior C - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Safira den Oudsten AV Spiridon 24,41 ---
2 Floor Alessie AV Attila 24,26 ---
3 Anne ter Horst Atledo 20,55 ---
4 Iris Ulijn AV Oss `78 18,45 ---
5 Anniek Bloemers AV Sprint 17,14 ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Eva Nijdam Scorpio 9,87 ---
2 Floor Alessie AV Attila 9,60 ---
3 Anne ter Horst Atledo 9,19 ---
4 Anniek Bloemers AV Sprint 8,80 ---
5 Linsy Heestermans AV Sprint 8,49 ---
6 Imke Mentink Taxandria 7,90 ---
7 Iris Ulijn AV Oss `78 7,10 ---
8 Daan de Reijdt AV Sprint 7,08 ---
9 Sarah Elfeky Taxandria 6,97 ---
10 Britt Marijnissen AV Sprint 6,76 ---



Meisjes Junior C - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Eva Nijdam Scorpio 35,94 38,16
2 Floor Alessie AV Attila 30,36 ---
3 Safira den Oudsten AV Spiridon 26,60 ---
4 Anniek Bloemers AV Sprint 24,01 ---
5 Linsy Heestermans AV Sprint 23,86 ---
6 Britt Marijnissen AV Sprint 14,05 ---
7 Daan de Reijdt AV Sprint 11,68 ---



Meisjes Junior D - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Audrey Jacobs Scopias 29,87 ---
2 Joanne Schaap PH 26,68 ---
3 Mikki Lips AV Sprint 20,84 ---
4 Boglarka ...rekgyarto Swift 18,02 ---
5 Silkie Graafmans AV Spiridon 16,41 ---
6 Anouk Andeweg AV Spiridon 15,57 ---
7 Danica Willemen Atledo 13,02 ---



Meisjes Junior D - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Hanna van Baast AV Attila 12,57 ---
2 Joanne Schaap PH 11,36 ---
3 Audrey Jacobs Scopias 10,25 ---
4 Boglarka ...rekgyarto Swift 9,20 ---
5 Mikki Lips AV Sprint 7,76 ---
6 Anouk Andeweg AV Spiridon 6,80 ---
7 Silkie Graafmans AV Spiridon 6,24 ---
8 Danica Willemen Atledo 5,00 ---



Meisjes Junior D - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Hanna van Baast AV Attila 27,54 ---
2 Joanne Schaap PH 26,52 ---
3 Mikki Lips AV Sprint 21,18 ---
4 Boglarka ...rekgyarto Swift 19,64 ---
5 Audrey Jacobs Scopias 18,49 ---
6 Anouk Andeweg AV Spiridon 18,20 ---
7 Silkie Graafmans AV Spiridon 12,22 ---
8 Danica Willemen Atledo 11,98 ---



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Haike Franssen GVAC 36,98 ---
2 Bart van d...Wijngaard Scorpio 36,30 ---



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Bart van d...Wijngaard Scorpio 12,59 ---
2 Haike Franssen GVAC 12,53 ---



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Bart van d...Wijngaard Scorpio 50,38 ---



Senioren vrouwen - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Carolien de Pater Avantri 35,84 ---
2 Lisa Woudenberg Spark 25,40 28,06



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Carolien de Pater Avantri 11,33 11,51
2 Carlijn va...en Heuvel AV Attila 10,68 ---
3 Lisa Woudenberg Spark 7,50 ---



Senioren vrouwen - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Suzanne den Boef Typhoon 45,05 ---
2 Carlijn va...en Heuvel AV Attila 39,27 ---
3 Manon Schellekens DJA 28,15 ---
4 Sanne Schellekens DJA 25,94 ---
5 Lisa Woudenberg Spark 14,74 ---