Uitslagen Decathlon Kermismeerkampen 2014

Jongens Junior A - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
1 Joris Kerckhoffs AV Wijchen 11,64 5,82 10,34 1,70 55,37 16,31 26,05 2,50 42,84 4:56,16 5297
2 Mark Pedersen Spark 12,22 5,23 12,45 1,60 57,70 17,03 43,20 3,20 40,79 5:30,33 5237
3 Cas van Eersel AV Sprint 12,48 5,27 12,63 1,50 58,79 18,75 27,86 2,60 37,39 5:31,95 4420
4 Calvin Kuijpers GVAC 12,52 4,74 7,04 1,60 58,13 21,11 20,06 2,50 28,12 4:39,65 3876



Jongens Junior B - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
1 Hent van Schoten AV Oss `78 12,06 5,90 10,36 1,70 54,94 17,52 25,82 2,50 40,90 4:51,09 5119
2 Jitse Spierings De-Atleet 12,37 5,21 10,05 1,70 56,40 16,21 28,04 2,90 42,09 5:13,65 5004
3 Bram Benne Reusel `69 12,16 5,43 11,21 1,65 59,70 16,75 31,24 3,10 38,48 5:12,98 5001
4 Davian Kerkhof AV Fortuna 12,05 5,49 9,41 1,55 58,06 17,72 28,66 2,80 34,70 5:41,02 4489
5 Stijn Visser AV Wijchen 13,14 5,43 10,54 1,60 59,24 16,86 30,35 2,50 36,67 5:28,38 4485
6 Jaques Vosloo Zuid-Afrika 12,00 5,56 9,35 1,60 54,68 19,57 20,89 2,20 47,84 5:51,69 4376
7 Wim Vonk Triathlon 12,65 4,96 10,97 1,55 1:01,88 19,59 27,76 2,90 36,98 5:24,21 4188
8 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen 12,86 4,94 10,57 1,50 1:03,09 19,04 30,04 2,20 43,79 5:35,00 4031
9 Koen van Ruremonde GVAC 11,87 5,28 9,90 1,60 59,15 19,91 22,32 2,40 27,24 5:52,27 3950
10 Luuk Verploegen AV Wijchen 12,31 5,13 6,96 1,55 58,17 17,51 21,05 2,20 18,54 5:02,78 3936
11 Koen Derks AV De Keien 12,50 4,92 8,19 1,50 57,57 19,43 20,28 2,40 28,58 5:11,88 3855
12 Brian Kuijpers GVAC 12,72 4,44 8,70 1,55 58,42 18,87 21,92 2,40 28,54 5:32,90 3735
13 Donnie van Kerkoerle AVGM 12,48 5,16 7,87 1,55 57,65 18,82 18,44 2,00 20,69 5:57,59 3531
14 Chiel van der Looy AV Wijchen 12,63 4,50 8,88 1,65 58,90 19,90 19,99 2,00 22,10 5:47,97 3470
15 Kars van den Berg AV Wijchen 12,90 5,11 8,55 1,45 1:01,00 22,12 24,51 2,00 33,09 5:58,52 3332
16 Frank Adriaansen AV Wijchen 13,77 4,56 9,32 1,45 1:09,92 20,79 24,79 2,50 33,39 5:40,35 3174
17 Bram van de Loop AV Wijchen 12,73 4,24 7,22 1,60 59,30 19,65 17,53 2,20 18,33 5:58,58 3172
18 Egbert Loeffen AV Wijchen 13,18 4,81 6,52 1,55 1:03,76 19,58 15,14 2,00 20,16 5:59,21 2919
19 Roy van Kraaij AVGM 13,53 4,44 6,29 1,45 1:07,14 20,73 21,89 2,20 26,30 5:58,44 2782
20 Koen van den Boomen AVGM 14,35 3,83 6,94 1,30 1:11,86 23,28 17,11 NM 15,90 6:03,45 1810
21 Stijn Groen AVGM 14,74 4,24 5,77 1,45 1:13,14 23,53 16,31 NM 17,14 6:23,98 1752
22 Simon Spierings De-Atleet 12,56 4,95 6,61 DNS DNF DNS DNS 2,00 DNS DNS 1342
23 Nick van der Worp AVGM 14,46 3,98 8,84 NM 1:12,86 DNF 17,29 NM DNS DNS 1175
24 Hessel Gras AV De Keien DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Junior C - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog100mHDiscusSpeer1000mPunten totaal
1 Joppe Stokvis Triathlon 12,33 5,72 11,84 1,75 14,23 28,01 31,97 3:07,47 5364
2 Zipp de Bakker HLLS 12,33 5,45 10,53 1,60 15,13 31,98 36,77 3:39,65 4962
3 Arjen de Kock Spado 12,93 4,99 10,93 1,60 15,47 37,34 32,44 3:16,35 4930
4 Reinder Prince Triathlon 12,71 4,74 9,00 1,45 16,71 24,60 30,52 2:52,54 4568
5 Juan Vosloo Zuid-Afrika 12,23 5,69 10,22 1,55 21,18 22,35 30,08 3:43,54 4285
6 Marijn Kriegsman Triathlon 13,69 4,98 8,61 1,55 15,86 22,69 27,30 3:25,88 4266
7 August van de Weijer AV Sprint 12,44 5,76 8,88 1,50 DNF 26,19 38,02 3:09,23 4261
8 Guus Nijkamp Spado 13,58 4,36 8,04 1,45 15,38 21,49 31,00 3:12,29 4219
9 Thomas Witteveen AVGM 13,25 4,61 8,59 1,60 18,14 29,94 25,82 3:26,80 4205
10 Arthur van Essen Triathlon 12,92 4,77 8,16 1,45 16,92 27,18 28,14 3:32,51 4188
11 Max van der Donk AVGM 13,26 4,73 10,63 1,45 17,83 27,68 25,70 3:32,92 4153
12 Bart Mulder AV Wijchen 13,61 4,64 7,35 1,55 17,05 19,83 30,23 3:25,30 4044
13 Tygo van de Weijer HAC 12,72 4,55 8,45 1,60 17,26 17,45 20,60 3:34,12 3969
14 Sander Doodewaard AV Sprint 13,69 4,54 7,83 1,40 15,88 22,70 22,13 3:20,08 3963
15 Wessel van Nierop AVV 13,13 5,19 7,96 1,40 18,20 19,20 23,86 3:21,05 3962
16 Jake de Kok AV Sprint 13,40 4,31 8,27 1,45 21,12 23,28 27,38 3:28,84 3721
17 Jaap Miessen AV Wijchen 13,61 3,78 8,71 1,40 18,48 21,74 27,16 3:24,45 3713
18 Jens Gerrits AV Wijchen 14,16 3,87 7,54 1,35 19,63 18,95 26,09 3:02,07 3585
19 Roy Berris AV Wijchen 13,36 4,23 9,94 1,55 19,64 27,39 25,25 DNS 3499
20 Sybren Kiewiet HLLS 14,04 4,25 6,99 1,30 18,63 23,18 20,37 3:31,90 3430
21 Daan Leemreize AV Wijchen 12,90 4,30 8,50 1,30 17,88 23,53 27,21 DNS 3384
22 Lars Louwers AVV 13,49 4,37 6,27 1,50 19,40 14,31 17,01 3:34,47 3343
23 Imre Dielis LGDR 13,83 NM 8,62 1,35 18,74 20,96 20,45 2:58,60 3313
24 Jelte de Jager AV Wijchen 15,14 3,94 6,97 1,40 19,69 21,93 22,22 3:45,85 3187
25 Niels Marechal AVV 14,16 4,44 5,43 1,35 17,72 12,93 16,73 3:47,65 3089
26 Han de Jong AVV 14,77 3,58 7,82 1,20 21,68 20,62 20,77 3:18,88 3065
27 Lorens Niehof AVV 13,94 3,68 7,17 1,35 21,61 14,90 12,99 3:11,30 3040
28 Lars Klokgieters AVV 14,88 2,83 5,50 1,15 23,95 16,49 10,28 4:13,01 2025
29 Thijs Hulsen AVGM 13,50 4,62 8,22 DNS DNS DNS DNS DNS 1576
30 Bodhi van Selow LGDR DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0
30 Tom Willems HAC DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Junior D - Meerkamp

# Naam 80m1000m80mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Sven Roosen Eindhoven 10,45 3:08,37 12,05 8,92 33,98 1,50 5,36 4380
2 Sven Jansons Triathlon 10,49 3:24,10 12,50 9,56 29,06 1,50 5,28 4148
3 Phill Pols Atledo 11,21 3:38,45 12,63 11,31 37,31 1,55 4,41 3991
4 Jens Peeters AVV 11,06 3:05,55 13,11 8,77 25,51 1,40 4,57 3796
5 Jasper Cobussen Eindhoven 10,83 3:33,65 13,57 8,70 22,73 1,65 4,76 3778
6 Fabian Biondina Spado 11,59 3:21,33 14,30 8,54 33,40 1,60 4,62 3766
7 Joris Abelen AV Wijchen 10,81 3:18,20 14,94 9,35 31,20 1,45 4,14 3648
8 Sven Kolk Spado 11,50 3:30,83 13,91 6,98 24,74 1,50 4,45 3415
9 Jip Haest Spado 11,63 3:24,71 14,02 7,03 23,65 1,35 4,16 3227
10 Ramon Biondina Spado 11,54 3:25,55 14,01 6,89 20,96 1,35 4,12 3171
11 Peter de Kruyff HLLS 11,72 3:39,19 14,21 7,63 25,40 1,30 4,25 3152
12 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven 11,75 3:38,39 15,68 8,13 33,76 1,30 4,00 3141
13 Tom Michielsen AVGM 12,16 3:35,74 15,57 5,91 22,20 1,40 3,79 2830
14 Tom van Schijndel AVGM 12,24 3:23,53 16,76 7,89 20,56 1,30 3,62 2786
15 Niklas Dhondt AVGM 12,35 4:00,61 16,40 5,74 11,86 1,35 3,95 2378
16 Daan Biemans LGDR 12,52 3:53,66 17,18 5,94 14,66 1,10 3,53 2150
17 Zenn Doreleijers AVV 13,44 3:51,58 20,84 5,09 19,90 NM 3,27 1552
18 Ton van Mameren Triathlon 11,52 DNS DNS DNS 24,84 DNS 4,53 1473
19 Bert de Liefde Eindhoven 13,77 4:33,51 19,71 6,11 14,15 NM 2,94 1262
20 Lennart Niehof AVV 14,00 5:07,04 23,01 4,98 10,62 NM 2,71 810



Masters mannen - Meerkamp

# Naam 100m400m1500m100mH110mHDiscusKogelSpeerHoogPolshoogVerPunten totaal
1 Leo van der Aa AV Fortuna 12,35 59,62 5:10,75 --- 18,42 23,44 8,73 27,30 1,45 3,00 4,69 4773
2 Martin Hoogendorp GVAC 13,50 1:02,18 6:23,30 --- 20,18 22,43 8,92 30,20 1,50 2,90 4,95 4666
3 Hans Peeters AVV 14,75 1:07,27 5:25,13 23,23 --- 24,66 8,08 25,08 1,30 DNS 4,11 4190



Meisjes Junior A - Meerkamp

# Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
1 Marlou van Rooij PH 15,75 1,50 9,70 27,49 4,76 27,17 2:34,75 4101
2 Ilonka de Bresser AVGM 16,02 1,45 8,90 26,57 5,20 19,05 2:35,50 3995
3 Merel Kramer AV Wijchen 16,72 1,45 9,48 29,42 4,50 26,31 2:58,03 3431
4 Fleur van Es AV De Keien 18,69 1,50 8,85 30,33 4,00 26,11 3:14,39 2908
5 Eline Janssen AV Wijchen 22,08 1,40 7,33 31,00 4,05 21,84 3:04,57 2401
6 Janne Verstraten AV De Keien 25,48 1,10 5,95 30,62 3,40 12,71 3:06,46 1585
7 Anne-Marijke Voets Eindhoven 35,20 1,10 6,45 34,02 2,99 14,70 3:17,77 1275
8 Manon de Milde AV Wijchen 22,51 1,20 5,60 29,42 DNS DNS DNS 1208
9 Elise Beljaars HRCL 21,03 1,10 6,75 DNF DNS DNS DNS 763



Meisjes Junior B - Meerkamp

# Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
1 Annick Haanen AV Sprint 16,24 1,40 9,02 28,29 4,69 23,05 2:48,90 3568
2 Lieke Mulder HLLS 17,36 1,45 9,90 29,12 4,15 27,27 2:45,22 3472
3 Mieke van Heeringen Parthenon 19,12 1,55 9,82 31,18 4,49 27,66 2:52,52 3274
4 Anouk Roosenschoon AV Sprint 17,90 1,40 9,92 30,17 4,52 28,03 3:00,49 3238
5 Rebecca Gilsing AV De Keien 18,65 1,40 10,28 29,40 3,76 23,19 2:57,42 3001
6 Esther van der Eynde AV De Keien 19,20 1,40 7,75 28,30 3,80 22,06 2:46,03 2970
7 Nienke de Jager AV Wijchen 17,89 1,30 7,95 29,67 4,41 18,60 2:50,75 2935
8 Stefanie v...er Eijnde AV De Keien 22,88 1,40 8,21 28,17 4,17 23,94 2:54,11 2780
9 Teri Rossen AV Wijchen 20,91 1,30 5,47 31,02 4,23 14,41 2:57,74 2225
10 Aïsha Abelen AV Wijchen 21,09 1,20 8,08 32,34 3,63 21,11 2:55,12 2215
11 Maureen de Bresser AVGM 19,63 1,20 7,47 33,03 3,79 21,84 3:11,87 2149
12 Nina van der Pasch AVGM DNS DNS 8,62 30,17 4,01 18,21 2:51,95 1920
13 Pleun van Kerkhoff AV Wijchen DNF NM 9,28 DNF 2,22 24,09 DNF 853
14 Bo Smit HAC DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Junior C - Meerkamp

# Naam 150m600m80mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Annika Reuvers Spado 20,39 1:44,97 12,58 10,70 26,55 1,50 4,82 4039
2 Chantal Maas LGDR 20,24 1:42,44 13,19 11,04 29,45 1,50 4,36 3990
3 Femke Bol Triathlon 19,47 1:43,85 13,06 8,28 20,79 1,45 4,63 3785
4 Mirte Kok HRCL 20,53 1:45,64 12,68 8,55 24,16 1,40 4,79 3770
5 Annamaria ...stenbosch AV Marvel 21,28 1:51,74 12,98 9,46 24,78 1,55 4,37 3683
6 Silke Peeters Eindhoven 20,87 1:45,22 13,32 8,23 25,65 1,45 4,56 3681
7 Tjeerdtje van Gastel Triathlon 20,51 1:59,37 12,95 7,80 24,18 1,55 4,73 3637
8 Fleur Praas Triathlon 21,03 1:49,10 15,60 9,82 24,46 1,40 4,60 3443
9 Madelief Kok Triathlon 20,72 1:44,28 14,02 8,53 20,16 1,35 4,31 3423
10 Jans van Gennip AV Marvel 20,16 1:53,92 13,49 8,50 19,61 1,40 4,26 3414
11 Pleun Hutten AV Sprint 20,56 2:00,75 13,74 8,31 25,52 1,35 4,61 3400
12 Anja Bekema GACH 20,53 1:46,06 14,37 7,92 27,12 1,20 4,07 3315
13 Eline Rijzenga AV Sprint 20,96 1:58,41 13,93 7,46 15,58 1,45 4,69 3239
14 Zoë Meyer AV Sprint 20,02 2:04,09 13,70 8,75 11,39 1,40 4,45 3160
15 Kelly Agterberg HLLS 21,50 1:48,29 14,51 7,75 15,04 1,35 4,34 3120
16 Amber de Bruin AV Wijchen 21,50 2:13,00 13,90 9,09 20,56 1,30 4,04 2985
17 Joke Benne Reusel `69 21,63 2:14,41 16,17 8,77 21,50 1,40 4,10 2869
18 Anne Roosen GVAC 22,67 2:15,62 14,43 7,92 16,78 1,35 4,04 2726
19 Sanne Kastelijn AVGM 20,88 1:59,95 16,48 6,03 8,58 1,40 4,48 2686
20 Tessa van Slooten AVV 21,75 2:05,56 16,79 7,09 16,67 1,35 3,96 2649
21 Lara Frijters GVAC 22,82 2:12,25 15,46 7,69 11,48 1,30 4,12 2509
22 Sandra Haitsma Triathlon 22,57 2:11,17 17,00 7,25 13,95 1,35 3,54 2386
23 Saskia Smink AVGM 23,10 2:17,93 16,61 6,94 12,10 1,20 3,96 2227
24 Aricia Limburg Triathlon 22,72 2:08,95 DNF 9,15 16,91 1,00 4,09 2156
25 Jenna Sanders GVAC 24,20 2:17,00 17,98 6,76 10,93 1,25 3,69 2023
26 Claudia Steehouder HAC 23,00 1:55,30 17,25 5,09 7,39 1,10 3,21 1953
27 Mirre de Vor Triathlon 22,27 1:53,60 DNF 5,15 NM 1,10 3,50 1819
28 Shanice M...lkerweerd Triathlon DNF DNF DNF 7,09 17,72 1,30 3,88 1506
29 Diede Gerdsen AV Wijchen DNF DNS 21,73 DNS 7,73 NM DNS 64
30 Eline Born Triathlon DNS DNS DNF DNS DNS NM DNS 0



Meisjes Junior D - Meerkamp

# Naam 600m60mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Yara Linnekamp HLLS 1:53,24 10,15 8,99 24,23 1,50 4,81 3173
2 Anne Knijnenburg AV Oss `78 1:50,24 10,74 8,01 27,90 1,40 4,17 2933
3 Jinke Prinsen AV Sprint 1:59,95 10,73 9,38 27,32 1,30 4,21 2806
4 Nina Franke AV Oss `78 1:51,27 10,81 8,17 18,29 1,30 4,51 2738
5 Sophie Praas Triathlon 1:53,94 11,14 10,82 19,39 1,25 4,25 2729
6 Fleur van der Linden DAK 2:01,99 11,15 8,79 17,58 1,30 4,23 2532
7 Nine Immink Triathlon 1:57,88 11,28 8,12 21,36 1,25 4,03 2525
8 Marte van der Weegen Eindhoven 2:01,57 12,06 9,63 20,61 1,20 4,32 2489
9 Anouk Roijackers LGDR 2:02,28 12,04 8,02 19,12 1,40 3,93 2445
10 Marijke va...den Broek HLLS 1:59,33 11,57 7,13 14,85 1,35 4,37 2434
11 Samar Ahmed HLLS 2:04,05 10,99 7,78 18,19 1,20 4,25 2419
12 Judith Witteveen AVGM 2:02,10 12,90 8,50 15,33 1,35 3,89 2267
13 Hanneke Verheesen AV Sprint 2:06,70 11,45 9,09 9,04 1,30 4,15 2248
14 Eline Verhulst Spado 2:03,57 12,97 8,17 17,58 1,30 3,90 2240
15 Chris van Meeuwen HLLS 1:58,36 12,46 7,14 13,43 1,30 4,03 2222
16 Roos Ketting AVV 2:11,17 12,84 8,81 15,58 1,30 4,15 2219
17 Sanne Diepen PH 2:00,13 13,53 7,44 19,86 1,20 3,79 2142
18 Sarah van der Stam AVGM 2:11,19 12,16 7,51 10,17 1,35 3,86 2058
19 Kyara Gijsbers AV Oss `78 1:58,67 14,50 6,88 15,43 1,25 3,90 2027
20 Roos Verdegaal HLLS 2:11,04 12,36 7,64 13,66 1,30 3,48 2024
21 Anouk Klopping AVV 2:24,83 12,99 8,40 20,94 1,10 3,67 1934
22 Anna Berkers LGDR 1:51,30 14,39 7,16 10,09 1,20 3,57 1909
23 Simone Heezius AVV 2:13,45 12,37 6,50 11,48 1,30 3,53 1892
24 Roos Prins Triathlon 2:11,63 14,42 8,00 13,67 1,20 3,81 1867
25 Madelief de Groot HLLS 2:12,13 13,99 7,40 12,70 1,20 3,52 1779
26 Sterre de Vries HLLS 2:11,67 13,69 6,53 12,95 1,20 3,54 1765
27 Mirjam Hollestelle Triathlon 2:07,63 13,22 5,67 11,48 1,10 3,96 1762
28 Isabel Cola Triathlon 2:12,28 14,41 7,23 11,86 1,10 3,37 1616
29 Isa Immink Triathlon 2:10,90 13,95 6,50 9,97 1,10 3,54 1603
30 Mirabelle ...chuurmans AVV 2:05,00 13,80 5,51 8,18 1,15 3,42 1572
31 Fleur Koeling GVAC 2:05,76 14,07 5,69 7,02 1,15 3,51 1539
32 Fenne de Looff AVV 2:08,11 13,41 5,31 8,79 1,15 3,01 1494
33 Jada Windsant LGDR DNS 13,64 7,26 10,37 1,15 3,58 1411
34 Yente Dielis LGDR 2:19,33 14,95 6,52 10,06 1,05 2,57 1235
35 Chloé van Selow LGDR DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0



Senioren mannen - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
1 Robin Coops HLLS 11,38 6,42 10,48 1,80 51,61 15,44 31,53 3,80 47,04 4:59,38 6303
2 Olaf van der Geest AV De Keien 11,96 6,01 13,58 1,70 54,66 18,58 41,19 2,90 39,21 5:06,31 5555
3 Ivo Harms AV Fortuna 11,75 5,99 9,53 1,70 54,50 16,61 25,97 3,80 42,79 5:05,26 5532
4 Niels Hanegraaf DJA 11,99 5,89 8,76 1,95 54,93 15,95 28,74 3,40 33,72 5:11,19 5471
5 Floris Heil AV34 11,52 5,88 9,56 1,60 54,40 16,24 29,08 3,40 36,82 5:05,93 5386
6 Ingmar van der Geest AV De Keien 11,99 5,90 11,36 1,70 53,98 17,56 34,44 2,50 39,97 5:03,97 5310
7 Tomas Snel ASTX 12,22 5,28 10,23 1,60 57,35 17,26 32,33 2,50 32,51 5:11,65 4694
8 Koen van d...Meiracker Spark 12,24 5,56 7,47 1,55 55,00 19,19 20,97 2,70 34,57 5:04,21 4351
9 Bart van der Pasch AVGM 11,76 5,83 10,44 1,70 53,62 16,16 30,53 DNS DNS DNS 4150
10 Richard Kalis AVO 1983 12,55 5,01 8,40 1,55 55,86 20,74 24,50 2,50 31,68 4:59,21 4091
11 Robin Scholten AV Wijchen 11,61 6,28 9,60 1,70 DNF DNS 29,73 4,00 45,21 DNF 3978
12 Stef Tupker GVAC 12,01 5,31 8,20 1,55 58,13 21,28 20,58 2,40 24,49 4:53,92 3950
13 Jelle Meerman AV Fortuna 11,90 5,02 9,70 1,65 52,64 DNS NM DNS 37,27 4:54,34 3722
14 Jeroen Duif AVGM 13,36 4,51 8,69 1,50 1:01,70 22,13 23,25 2,50 34,29 4:51,77 3598
15 Joris van Vlerken GVAC 12,30 5,61 10,73 1,50 1:15,10 DNS 30,04 3,30 34,37 DNF 3323
16 Jos van Vliet AVV 12,92 5,09 6,49 1,55 58,25 22,84 16,63 NM 29,58 4:54,31 3315
17 Haike Franssen GVAC 12,82 4,79 13,34 1,50 DNF DNF 39,18 DNS DNS DNS 2567
18 Jelle van Lohuizen AV Wijchen 13,62 4,41 9,11 1,50 1:03,21 27,92 23,97 2,40 DNS DNS 2342
19 Twan Evers AV Wijchen 11,83 5,95 8,48 1,40 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 1973
20 Mitchell Vereijken AVGM 11,20 6,08 DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 1421
21 Thijs Moesman AV Wijchen 11,94 DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 663
22 Ard Reesink Eindhoven DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0



Senioren vrouwen - Meerkamp

# Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
1 Renske van Os AVGM 15,50 1,35 9,32 25,67 4,78 25,87 2:31,60 4120
2 Jolijn Sandbrink AVGM 16,76 1,35 9,23 26,06 4,83 28,03 2:34,28 3948
3 Sabine Monden DJA 16,98 1,55 9,82 28,65 4,77 29,55 2:40,93 3904
4 Laura Hoogers AVGM 16,47 1,30 7,93 27,72 4,35 26,62 2:25,36 3671
5 Eva de Grip AV34 17,30 1,30 8,82 28,27 4,22 28,60 2:47,78 3330
6 Anne Baar GACH 15,12 1,55 11,80 DNF 2,75 34,60 DNS 2783
7 Brenda Oosterbosch GVAC 15,85 1,40 8,25 27,90 2,43 23,94 DNF 2688
8 Fiona Vereijken AVGM 21,21 1,30 6,23 30,73 3,78 14,57 3:03,09 2122
9 Sandra van Bree AVGM 23,37 1,25 8,22 31,92 3,94 18,17 3:25,61 1925