• Meerkamp
  • 60mH
  • Hoog
  • Speer
  • Ver
  • Kogel
  • 600m
  • Uitslagen Meerkamp Meisjes Junior D

    # Naam 60mHHoogSpeerVerKogel600mPunten totaal
    1 Yara Linnekamp HLLS 10,15 1,50 24,23 4,81 8,99 1:53,24 3173
    2 Anne Knijnenburg AV Oss `78 10,74 1,40 27,90 4,17 8,01 1:50,24 2933
    3 Jinke Prinsen AV Sprint 10,73 1,30 27,32 4,21 9,38 1:59,95 2806
    4 Nina Franke AV Oss `78 10,81 1,30 18,29 4,51 8,17 1:51,27 2738
    5 Sophie Praas Triathlon 11,14 1,25 19,39 4,25 10,82 1:53,94 2729
    6 Fleur van der Linden DAK 11,15 1,30 17,58 4,23 8,79 2:01,99 2532
    7 Nine Immink Triathlon 11,28 1,25 21,36 4,03 8,12 1:57,88 2525
    8 Marte van der Weegen Eindhoven 12,06 1,20 20,61 4,32 9,63 2:01,57 2489
    9 Anouk Roijackers LGDR 12,04 1,40 19,12 3,93 8,02 2:02,28 2445
    10 Marijke va...den Broek HLLS 11,57 1,35 14,85 4,37 7,13 1:59,33 2434
    11 Samar Ahmed HLLS 10,99 1,20 18,19 4,25 7,78 2:04,05 2419
    12 Judith Witteveen AVGM 12,90 1,35 15,33 3,89 8,50 2:02,10 2267
    13 Hanneke Verheesen AV Sprint 11,45 1,30 9,04 4,15 9,09 2:06,70 2248
    14 Eline Verhulst Spado 12,97 1,30 17,58 3,90 8,17 2:03,57 2240
    15 Chris van Meeuwen HLLS 12,46 1,30 13,43 4,03 7,14 1:58,36 2222
    16 Roos Ketting AVV 12,84 1,30 15,58 4,15 8,81 2:11,17 2219
    17 Sanne Diepen PH 13,53 1,20 19,86 3,79 7,44 2:00,13 2142
    18 Sarah van der Stam AVGM 12,16 1,35 10,17 3,86 7,51 2:11,19 2058
    19 Kyara Gijsbers AV Oss `78 14,50 1,25 15,43 3,90 6,88 1:58,67 2027
    20 Roos Verdegaal HLLS 12,36 1,30 13,66 3,48 7,64 2:11,04 2024
    21 Anouk Klopping AVV 12,99 1,10 20,94 3,67 8,40 2:24,83 1934
    22 Anna Berkers LGDR 14,39 1,20 10,09 3,57 7,16 1:51,30 1909
    23 Simone Heezius AVV 12,37 1,30 11,48 3,53 6,50 2:13,45 1892
    24 Roos Prins Triathlon 14,42 1,20 13,67 3,81 8,00 2:11,63 1867
    25 Madelief de Groot HLLS 13,99 1,20 12,70 3,52 7,40 2:12,13 1779
    26 Sterre de Vries HLLS 13,69 1,20 12,95 3,54 6,53 2:11,67 1765
    27 Mirjam Hollestelle Triathlon 13,22 1,10 11,48 3,96 5,67 2:07,63 1762
    28 Isabel Cola Triathlon 14,41 1,10 11,86 3,37 7,23 2:12,28 1616
    29 Isa Immink Triathlon 13,95 1,10 9,97 3,54 6,50 2:10,90 1603
    30 Mirabelle ...chuurmans AVV 13,80 1,15 8,18 3,42 5,51 2:05,00 1572
    31 Fleur Koeling GVAC 14,07 1,15 7,02 3,51 5,69 2:05,76 1539
    32 Fenne de Looff AVV 13,41 1,15 8,79 3,01 5,31 2:08,11 1494
    33 Jada Windsant LGDR 13,64 1,15 10,37 3,58 7,26 DNS 1411
    34 Yente Dielis LGDR 14,95 1,05 10,06 2,57 6,52 2:19,33 1235
    35 Chloé van Selow LGDR DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Yara Linnekamp HLLS 10,15 +0.1 m/s--- 588
    2 Jinke Prinsen AV Sprint 10,73 +0.1 m/s--- 513
    3 Anne Knijnenburg AV Oss `78 10,74 +0.5 m/s--- 512
    4 Nina Franke AV Oss `78 10,81 +0.5 m/s--- 504
    5 Samar Ahmed HLLS 10,99 +1.5 m/s--- 482
    6 Sophie Praas Triathlon 11,14 +0.1 m/s--- 465
    7 Fleur van der Linden DAK 11,15 +1.5 m/s--- 464
    8 Nine Immink Triathlon 11,28 +0.1 m/s--- 450
    9 Hanneke Verheesen AV Sprint 11,45 +0.1 m/s--- 431
    10 Marijke va...den Broek HLLS 11,57 +0.1 m/s--- 418
    11 Anouk Roijackers LGDR 12,04 -0.2 m/s--- 371
    12 Marte van der Weegen Eindhoven 12,06 -0.2 m/s--- 369
    13 Sarah van der Stam AVGM 12,16 +1.5 m/s--- 359
    14 Roos Verdegaal HLLS 12,36 +0.5 m/s--- 341
    15 Simone Heezius AVV 12,37 +0.1 m/s--- 340
    16 Chris van Meeuwen HLLS 12,46 +0.1 m/s--- 332
    17 Roos Ketting AVV 12,84 +0.1 m/s--- 298
    18 Judith Witteveen AVGM 12,90 +0.5 m/s--- 293
    19 Eline Verhulst Spado 12,97 -0.2 m/s--- 287
    20 Anouk Klopping AVV 12,99 +1.5 m/s--- 286
    21 Mirjam Hollestelle Triathlon 13,22 +0.1 m/s--- 267
    22 Fenne de Looff AVV 13,41 +1.5 m/s--- 252
    23 Sanne Diepen PH 13,53 +0.1 m/s--- 242
    24 Jada Windsant LGDR 13,64 -0.2 m/s--- 234
    25 Sterre de Vries HLLS 13,69 +0.5 m/s--- 230
    26 Mirabelle ...chuurmans AVV 13,80 +1.5 m/s--- 222
    27 Isa Immink Triathlon 13,95 +0.1 m/s--- 211
    28 Madelief de Groot HLLS 13,99 +0.1 m/s--- 208
    29 Fleur Koeling GVAC 14,07 -0.2 m/s--- 203
    30 Anna Berkers LGDR 14,39 -0.2 m/s--- 180
    31 Isabel Cola Triathlon 14,41 +0.1 m/s--- 179
    32 Roos Prins Triathlon 14,42 +0.1 m/s--- 178
    33 Kyara Gijsbers AV Oss `78 14,50 +0.5 m/s--- 173
    34 Yente Dielis LGDR 14,95 +0.1 m/s--- 144
    Chloé van Selow LGDR DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Meisjes Junior D

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Yara Linnekamp HLLS 1,50 --- 623
    2 Anouk Roijackers LGDR 1,40 --- 541
    2 Anne Knijnenburg AV Oss `78 1,40 --- 541
    4 Marijke va...den Broek HLLS 1,35 --- 499
    4 Sarah van der Stam AVGM 1,35 --- 499
    4 Judith Witteveen AVGM 1,35 --- 499
    7 Chris van Meeuwen HLLS 1,30 --- 462
    7 Roos Verdegaal HLLS 1,30 --- 462
    7 Nina Franke AV Oss `78 1,30 --- 462
    7 Hanneke Verheesen AV Sprint 1,30 --- 462
    7 Jinke Prinsen AV Sprint 1,30 --- 462
    7 Roos Ketting AVV 1,30 --- 462
    7 Simone Heezius AVV 1,30 --- 462
    7 Fleur van der Linden DAK 1,30 --- 462
    7 Eline Verhulst Spado 1,30 --- 462
    16 Sophie Praas Triathlon 1,25 --- 426
    16 Nine Immink Triathlon 1,25 --- 426
    16 Kyara Gijsbers AV Oss `78 1,25 --- 426
    19 Roos Prins Triathlon 1,20 --- 389
    19 Samar Ahmed HLLS 1,20 --- 389
    19 Madelief de Groot HLLS 1,20 --- 389
    19 Sterre de Vries HLLS 1,20 --- 389
    19 Anna Berkers LGDR 1,20 --- 389
    19 Marte van der Weegen Eindhoven 1,20 --- 389
    19 Sanne Diepen PH 1,20 --- 389
    26 Jada Windsant LGDR 1,15 --- 352
    26 Fenne de Looff AVV 1,15 --- 352
    26 Mirabelle ...chuurmans AVV 1,15 --- 352
    26 Fleur Koeling GVAC 1,15 --- 352
    30 Isabel Cola Triathlon 1,10 --- 316
    30 Isa Immink Triathlon 1,10 --- 316
    30 Mirjam Hollestelle Triathlon 1,10 --- 316
    30 Anouk Klopping AVV 1,10 --- 316
    34 Yente Dielis LGDR 1,05 --- 279
    Chloé van Selow LGDR DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Speerwerpen 400 gram Meisjes Junior D

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Anne Knijnenburg AV Oss `78 27,90 --- 462
    2 Jinke Prinsen AV Sprint 27,32 --- 453
    3 Yara Linnekamp HLLS 24,23 --- 401
    4 Nine Immink Triathlon 21,36 --- 349
    5 Anouk Klopping AVV 20,94 --- 342
    6 Marte van der Weegen Eindhoven 20,61 --- 336
    7 Sanne Diepen PH 19,86 --- 321
    8 Sophie Praas Triathlon 19,39 --- 312
    9 Anouk Roijackers LGDR 19,12 --- 307
    10 Nina Franke AV Oss `78 18,29 --- 291
    11 Samar Ahmed HLLS 18,19 --- 289
    12 Fleur van der Linden DAK 17,58 --- 276
    12 Eline Verhulst Spado 17,58 --- 276
    14 Roos Ketting AVV 15,58 --- 235
    15 Kyara Gijsbers AV Oss `78 15,43 --- 231
    16 Judith Witteveen AVGM 15,33 --- 229
    17 Marijke va...den Broek HLLS 14,85 --- 219
    18 Roos Prins Triathlon 13,67 --- 192
    19 Roos Verdegaal HLLS 13,66 --- 192
    20 Chris van Meeuwen HLLS 13,43 --- 186
    21 Sterre de Vries HLLS 12,95 --- 175
    22 Madelief de Groot HLLS 12,70 --- 169
    23 Isabel Cola Triathlon 11,86 --- 149
    24 Mirjam Hollestelle Triathlon 11,48 --- 139
    24 Simone Heezius AVV 11,48 --- 139
    26 Jada Windsant LGDR 10,37 --- 111
    27 Sarah van der Stam AVGM 10,17 --- 105
    28 Anna Berkers LGDR 10,09 --- 103
    29 Yente Dielis LGDR 10,06 --- 102
    30 Isa Immink Triathlon 9,97 --- 100
    31 Hanneke Verheesen AV Sprint 9,04 --- 74
    32 Fenne de Looff AVV 8,79 --- 67
    33 Mirabelle ...chuurmans AVV 8,18 --- 49
    34 Fleur Koeling GVAC 7,02 --- 13
    Chloé van Selow LGDR DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Junior D

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Yara Linnekamp HLLS 4,81 +0.0 m/s--- 583
    2 Nina Franke AV Oss `78 4,51 +0.0 m/s--- 521
    3 Marijke va...den Broek HLLS 4,37 +0.0 m/s--- 492
    4 Marte van der Weegen Eindhoven 4,32 +0.0 m/s--- 482
    5 Sophie Praas Triathlon 4,25 +0.0 m/s--- 468
    5 Samar Ahmed HLLS 4,25 +0.0 m/s--- 468
    7 Fleur van der Linden DAK 4,23 +0.0 m/s--- 464
    8 Jinke Prinsen AV Sprint 4,21 +0.0 m/s--- 460
    9 Anne Knijnenburg AV Oss `78 4,17 +0.0 m/s--- 452
    10 Hanneke Verheesen AV Sprint 4,15 +0.0 m/s--- 448
    10 Roos Ketting AVV 4,15 +0.0 m/s--- 448
    12 Nine Immink Triathlon 4,03 +0.0 m/s--- 424
    12 Chris van Meeuwen HLLS 4,03 +0.0 m/s--- 424
    14 Mirjam Hollestelle Triathlon 3,96 +0.0 m/s--- 410
    15 Anouk Roijackers LGDR 3,93 +0.0 m/s--- 404
    16 Kyara Gijsbers AV Oss `78 3,90 +0.0 m/s--- 398
    16 Eline Verhulst Spado 3,90 +0.0 m/s--- 398
    18 Judith Witteveen AVGM 3,89 +0.0 m/s--- 396
    19 Sarah van der Stam AVGM 3,86 +0.0 m/s--- 390
    20 Roos Prins Triathlon 3,81 +0.0 m/s--- 380
    21 Sanne Diepen PH 3,79 +0.0 m/s--- 376
    22 Anouk Klopping AVV 3,67 +0.0 m/s--- 352
    23 Jada Windsant LGDR 3,58 +0.0 m/s--- 334
    24 Anna Berkers LGDR 3,57 +0.0 m/s--- 332
    25 Isa Immink Triathlon 3,54 +0.0 m/s--- 326
    25 Sterre de Vries HLLS 3,54 +0.0 m/s--- 326
    27 Simone Heezius AVV 3,53 +0.0 m/s--- 324
    28 Madelief de Groot HLLS 3,52 +0.0 m/s--- 322
    29 Fleur Koeling GVAC 3,51 +0.0 m/s--- 320
    30 Roos Verdegaal HLLS 3,48 +0.0 m/s--- 314
    31 Mirabelle ...chuurmans AVV 3,42 +0.0 m/s--- 302
    32 Isabel Cola Triathlon 3,37 +0.0 m/s--- 292
    33 Fenne de Looff AVV 3,01 +0.0 m/s--- 220
    34 Yente Dielis LGDR 2,57 +0.0 m/s--- 132
    Chloé van Selow LGDR DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Sophie Praas Triathlon 10,82 --- 561
    2 Marte van der Weegen Eindhoven 9,63 --- 505
    3 Jinke Prinsen AV Sprint 9,38 --- 492
    4 Hanneke Verheesen AV Sprint 9,09 --- 478
    5 Yara Linnekamp HLLS 8,99 --- 473
    6 Roos Ketting AVV 8,81 --- 464
    7 Fleur van der Linden DAK 8,79 --- 462
    8 Judith Witteveen AVGM 8,50 --- 448
    9 Anouk Klopping AVV 8,40 --- 442
    10 Nina Franke AV Oss `78 8,17 --- 430
    10 Eline Verhulst Spado 8,17 --- 430
    12 Nine Immink Triathlon 8,12 --- 427
    13 Anouk Roijackers LGDR 8,02 --- 422
    14 Anne Knijnenburg AV Oss `78 8,01 --- 422
    15 Roos Prins Triathlon 8,00 --- 421
    16 Samar Ahmed HLLS 7,78 --- 409
    17 Roos Verdegaal HLLS 7,64 --- 402
    18 Sarah van der Stam AVGM 7,51 --- 394
    19 Sanne Diepen PH 7,44 --- 390
    20 Madelief de Groot HLLS 7,40 --- 388
    21 Jada Windsant LGDR 7,26 --- 380
    22 Isabel Cola Triathlon 7,23 --- 379
    23 Anna Berkers LGDR 7,16 --- 375
    24 Chris van Meeuwen HLLS 7,14 --- 374
    25 Marijke va...den Broek HLLS 7,13 --- 373
    26 Kyara Gijsbers AV Oss `78 6,88 --- 359
    27 Sterre de Vries HLLS 6,53 --- 338
    28 Yente Dielis LGDR 6,52 --- 338
    29 Isa Immink Triathlon 6,50 --- 336
    29 Simone Heezius AVV 6,50 --- 336
    31 Fleur Koeling GVAC 5,69 --- 287
    32 Mirjam Hollestelle Triathlon 5,67 --- 285
    33 Mirabelle ...chuurmans AVV 5,51 --- 275
    34 Fenne de Looff AVV 5,31 --- 262
    Chloé van Selow LGDR DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 600 meter Meisjes Junior D

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Anne Knijnenburg AV Oss `78 1:50,24 --- 544
    2 Nina Franke AV Oss `78 1:51,27 --- 530
    3 Anna Berkers LGDR 1:51,30 --- 530
    4 Yara Linnekamp HLLS 1:53,24 --- 505
    5 Sophie Praas Triathlon 1:53,94 --- 497
    6 Nine Immink Triathlon 1:57,88 --- 449
    7 Chris van Meeuwen HLLS 1:58,36 --- 444
    8 Kyara Gijsbers AV Oss `78 1:58,67 --- 440
    9 Marijke va...den Broek HLLS 1:59,33 --- 433
    10 Jinke Prinsen AV Sprint 1:59,95 --- 426
    11 Sanne Diepen PH 2:00,13 --- 424
    12 Marte van der Weegen Eindhoven 2:01,57 --- 408
    13 Fleur van der Linden DAK 2:01,99 --- 404
    14 Judith Witteveen AVGM 2:02,10 --- 402
    15 Anouk Roijackers LGDR 2:02,28 --- 400
    16 Eline Verhulst Spado 2:03,57 --- 387
    17 Samar Ahmed HLLS 2:04,05 --- 382
    18 Mirabelle ...chuurmans AVV 2:05,00 --- 372
    19 Fleur Koeling GVAC 2:05,76 --- 364
    20 Hanneke Verheesen AV Sprint 2:06,70 --- 355
    21 Mirjam Hollestelle Triathlon 2:07,63 --- 345
    22 Fenne de Looff AVV 2:08,11 --- 341
    23 Isa Immink Triathlon 2:10,90 --- 314
    24 Roos Verdegaal HLLS 2:11,04 --- 313
    25 Roos Ketting AVV 2:11,17 --- 312
    26 Sarah van der Stam AVGM 2:11,19 --- 311
    27 Roos Prins Triathlon 2:11,63 --- 307
    28 Sterre de Vries HLLS 2:11,67 --- 307
    29 Madelief de Groot HLLS 2:12,13 --- 303
    30 Isabel Cola Triathlon 2:12,28 --- 301
    31 Simone Heezius AVV 2:13,45 --- 291
    32 Yente Dielis LGDR 2:19,33 --- 240
    33 Anouk Klopping AVV 2:24,83 --- 196
    Jada Windsant LGDR DNS --- 0
    Chloé van Selow LGDR DNS --- 0