Uitslagen Trainingspakkenwedstrijd 2017 AV'34 Apeldoorn

Jongens Junior A - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 600 meter

# Naam ResOBP
Taco van der Werff AV34 DNS ---
Mitchell v...den Brink AV34 DNS ---



Jongens Junior A - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 110 meter horden

# Naam Res OBP
Taco van der Werff AV34 DNS ---



Jongens Junior A - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Lars Woudenberg AV34 37,22 ---
Mitchell v...den Brink AV34 DNS ---



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
Taco van der Werff AV34 DNS ---



Jongens Junior A - Kogelslingeren

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
Taco van der Werff AV34 DNS ---
Mitchell v...den Brink AV34 DNS ---



Jongens Junior A - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
Taco van der Werff AV34 DNS ---
Mitchell v...den Brink AV34 DNS ---



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Joren Veltman AV34 13,03 ---
2 Juul Ogink AV34 13,13 ---
3 Bryan Altena AV34 13,33 ---
4 Ivo Buis AV34 13,90 ---



Jongens Junior B - 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Floris Brinkman AV34 1:37,92 ---
2 Melle van der Stoel AV34 1:43,57 ---
3 Joren Veltman AV34 1:49,04 ---
4 Sander van den Brink AV34 1:49,66 ---
5 Ivo Buis AV34 1:59,29 ---



Jongens Junior B - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Tijmen Bouw AV34 9:45,27 ---



Jongens Junior B - 110 meter horden

# Naam Res OBP
1 Sander van den Brink AV34 17,30 ---
2 Melle van der Stoel AV34 17,90 ---
3 Floris Brinkman AV34 18,80 ---



Jongens Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Ivo Buis AV34 15,45 ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Sander van den Brink AV34 10,58 ---
2 Floris Brinkman AV34 9,26 ---
3 Ruben Paape AV34 9,24 ---
4 Melle van der Stoel AV34 7,62 ---



Jongens Junior B - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Ruben Paape AV34 14,13 ---



Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Bryan Altena AV34 37,50 ---
2 Sander van den Brink AV34 36,35 ---
3 Floris Brinkman AV34 33,92 ---
4 Melle van der Stoel AV34 26,22 ---
5 Juul Ogink AV34 25,34 ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Juul Ogink AV34 1,65 ---
2 Ivo Buis AV34 1,45 ---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Melle van der Stoel AV34 5,80 ---
2 Sander van den Brink AV34 5,10 ---
2 Floris Brinkman AV34 5,10 ---
4 Ivo Buis AV34 4,36 ---
5 Ruben Paape AV34 4,27 ---



Jongens Junior C1 - Meerkamp

# Naam 150m800mDiscusKogelHoogPunten totaal
1 Yidne Hulleman AV34 19,32 2:28,58 20,00 6,70 1,30 2373
2 Sam Overeem AV34 21,75 2:41,74 24,60 7,56 1,40 2252
3 Stijn Harryvan AV34 21,22 3:10,62 16,40 6,84 1,45 1939
4 Taco Visser AV34 21,28 3:03,85 16,48 7,55 1,25 1863
5 Tycho van Bavel AV34 22,35 2:50,49 16,00 5,92 1,35 1840
6 Constantij... Langerak AV34 22,37 3:00,09 14,28 4,62 1,30 1612
7 Wouter van...melsvoort AV34 23,90 3:05,84 13,83 6,66 1,25 1556
8 Boris Vegter AV34 22,96 3:07,74 12,86 5,30 1,30 1535
9 Laszlo Doelwijt AV34 21,63 3:05,79 9,81 4,54 1,30 1516
10 Boris Bergman AV34 24,23 3:08,17 14,87 5,45 1,30 1504
11 Finn Muilwijk AV34 21,40 DNS 22,27 DNS 1,30 1310
12 Teun Slijkhuis AV34 25,38 3:21,54 14,83 4,82 1,15 1207
13 Erik de Bruin AV34 DNS DNS DNS DNS DNS 0
13 Milan Terpstra AV34 DNS DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Junior C2 - Meerkamp

# Naam 150m800mDiscusKogelHoogPunten totaal
1 Jasper Meijerink AV34 19,21 2:18,25 29,51 10,24 1,55 3039
2 Jesse van Heijningen AV34 18,58 2:34,75 26,16 8,17 1,65 2858
3 Yassine Bouaziz AV34 18,55 2:27,91 25,06 10,31 1,45 2855
4 Noud van de Mast AV34 18,74 2:17,25 20,43 8,46 1,50 2817
5 Jonathan Otten AV34 19,91 2:36,01 21,87 7,82 1,50 2505
6 Rick Jansonius AV34 21,42 2:35,95 23,43 7,77 1,40 2320
7 Imre Atmodimedjo AV34 20,54 2:38,84 20,03 7,15 1,40 2272
8 Mischa Otten AV34 20,31 2:35,68 20,08 7,44 1,25 2221
9 Karma van Riel AV34 20,25 DNS 24,87 8,22 1,65 2163
10 Jasper van Zaanen AV34 19,12 DNS 20,58 8,94 1,55 2153
11 Lukas Koppejan AV34 20,76 2:50,18 18,98 5,40 1,05 1775
12 Jeremie van Zeist AV34 21,28 2:49,62 14,16 6,19 DNS 1408
13 Frederik Smits AV34 DNS DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Junior D1 - Meerkamp

# Naam 1000m80mHDiscusSpeerVerPunten totaal
1 Merlijn Bonhof AV34 3:39,09 17,20 9,87 12,99 3,70 1291
2 Koen Regelink AV34 3:54,11 17,60 12,99 11,47 3,79 1244
3 Wout van der Weide AV34 3:34,64 17,40 11,73 14,33 3,00 1243
4 Kjell Hulleman AV34 4:04,97 23,10 13,31 16,36 3,78 1085
5 Marijn Atmodimedjo AV34 3:52,86 17,50 11,60 NM 3,78 1082
6 Friso Castelein AV34 4:10,29 19,00 11,20 14,60 3,25 1015
7 Thijs Oostenenk AV34 3:59,65 18,50 11,09 10,48 3,32 1001
8 Seth Veldhuis AV34 4:12,72 18,70 9,20 12,06 3,13 885
9 Lars Oostenenk AV34 4:15,72 25,60 6,96 NM 2,83 429
10 Robin Wassink AV34 DNS 20,40 9,39 6,42 2,72 316
11 Rafael van Goor AV34 DNS DNS DNS DNS DNS 0
11 Luuk Jansen AV34 DNS DNS DNS DNS DNS 0
11 Lennart Kanne AV34 DNS DNS DNS DNS DNS 0
11 Hidde Pen AV34 DNS DNS DNS DNS DNS 0
11 Marce Stip AV34 DNS DNS DNS DNS DNS 0
11 Teun Venema AV34 DNS DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Junior D2 - Meerkamp

# Naam 1000m80mHDiscusSpeerVerPunten totaal
1 Melchior Treffers AV34 3:38,95 13,80 20,28 26,84 4,62 2234
2 Tigo Mesie AV34 3:46,75 14,70 12,47 17,44 4,38 1726
3 Milan Mesie AV34 3:41,85 14,80 15,52 14,92 4,02 1687
4 Cas Hoekstra AV34 3:45,48 15,20 14,24 19,68 3,86 1673
5 Glenn de Boer AV34 3:40,96 17,90 16,64 19,94 3,81 1564
6 Joris Kranenburg AV34 3:56,48 17,60 14,21 20,63 3,90 1479
7 Finn Bute AV34 3:59,57 16,00 9,40 13,50 3,55 1231
8 Perry Breuls AV34 4:03,14 19,30 9,82 12,63 3,33 969
9 Sem Dekker AV34 3:54,44 23,30 11,63 13,30 2,94 861
10 Kendrick v... Kruisweg AV34 DNS 16,20 15,99 14,81 DNS 758
11 Jordy Hui...n 't Veld AV34 DNS 17,90 11,91 15,77 DNS 582
12 Joris Giezeman AV34 4:59,11 24,50 9,78 13,30 2,96 563
13 Daan Hulshof AV34 DNS 16,30 15,81 DNS DNS 529
14 Robbert Janssen AV34 DNS DNS DNS DNS DNS 0
14 Sebastiaan Olyslag AV34 DNS DNS DNS DNS DNS 0
14 Niek van Schijndel AV34 DNS DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
1 Daan ten Rouwelaar AV34 9,99 4:24,28 4,92 3,28 1499
2 Rowan Witteveen AV34 10,33 4:02,83 4,77 3,11 1495
3 Jari Verhagen AV34 10,04 4:35,55 5,77 3,23 1494
4 Ties Velthuis AV34 10,88 4:39,17 7,11 3,01 1399
5 Jannick Bronkhorst AV34 11,10 4:35,09 4,77 2,83 1203
6 Jorn Stouten AV34 11,16 4:38,39 4,69 2,77 1166
7 Skye Bute AV34 11,64 4:46,32 4,82 2,77 1091
8 Jamie Put AV34 12,17 4:26,57 DNS 2,62 746



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
1 Mika Naber AV34 9,41 3:45,56 5,93 3,98 1979
2 Julius Prop AV34 9,53 3:39,02 6,39 3,63 1953
3 Kyan van Breugel AV34 10,23 3:40,38 6,61 3,47 1816
4 Xander Veer AV34 9,77 4:05,84 6,34 3,19 1684
5 Joran van Breugel AV34 10,61 3:44,10 6,34 3,22 1676
6 Kai Muijsers AV34 9,91 4:36,20 6,28 3,38 1573
7 Caleb Letourneau AV34 9,99 4:14,51 5,38 3,21 1555
8 Teun Harbers AV34 10,69 DNS DNS DNS 379



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mVortexVerPunten totaal
1 Daan Klumper AV34 7,10 3:58,73 22,20 3,06 1628
2 Syl Angelier AV34 7,80 4:01,42 24,85 2,73 1446
3 Che ten Donkelaar AV34 7,38 4:02,44 13,27 2,99 1404
4 Jasper Burghout AV34 7,65 4:12,36 19,39 2,89 1383
5 Benthe de Vries AV34 7,42 4:36,97 10,08 2,86 1169
6 Jitse Jousma AV34 7,28 5:11,52 9,61 3,05 1115
7 Janniek Schurink AV34 7,65 4:45,83 11,80 2,75 1105
8 Melt Wensveen AV34 7,62 4:30,13 9,85 2,62 1102
9 Beaurice Dekker AV34 7,78 4:32,35 9,40 2,61 1054
10 Daan Hoogendoorn AV34 8,54 4:58,01 11,14 2,31 817
11 Henrik Weyenberg AV34 DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Tim Moes AV34 7,34 2:10,63 12,81 2,90 1400
2 Jesper Roobeek AV34 7,34 2:26,74 7,82 3,13 1212
3 Stach Schakelaar AV34 7,76 2:44,36 17,30 2,98 1156
4 Rens Klinkhamer AV34 7,55 2:29,44 10,95 2,76 1141
5 Thorsten Castelein AV34 8,06 2:30,64 11,71 2,51 1006
6 Shane Huijsman AV34 8,04 2:52,45 11,56 2,37 844



Jongens Pupil D - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Vigo Oosterhoff AV34 7,77 2:36,63 10,49 2,51 993
2 Florens van Reen AV34 8,21 2:47,61 8,97 2,50 818
3 Nick Libregts AV34 8,31 2:48,98 12,57 2,20 804
4 Hidde Masselink AV34 8,13 2:48,24 7,81 2,27 756
5 Duncan Jurriens AV34 8,61 2:55,56 6,94 2,24 616
6 Romijn Angelier AV34 8,92 2:54,97 9,14 1,99 574
7 Serge Baak AV34 DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Specials Junioren - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Karel Veneman AV34 13,53 ---
2 Marijn van Vliet AV34 14,61 ---
3 Berend van Vliet AV34 16,22 ---
4 Niek Zweekhorst AV34 21,58 ---
5 Tom Spindler AV34 24,03 ---



Jongens Specials Junioren - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Karel Veneman AV34 1:08,11 ---
2 Niek Zweekhorst AV34 2:37,84 ---
3 Tom Spindler AV34 2:39,75 ---



Jongens Specials Junioren - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Jan Mark Hazekamp AV34 5:09,49 ---
2 Marijn van Vliet AV34 6:15,74 ---
3 Berend van Vliet AV34 6:46,37 ---
Maarten Groen AV34 DNS ---



Jongens Specials Junioren - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Marijn van Vliet AV34 8,72 ---
2 Karel Veneman AV34 7,42 ---
3 Berend van Vliet AV34 7,13 ---
4 Tom Spindler AV34 4,37 ---
5 Niek Zweekhorst AV34 4,08 ---



Jongens Specials Junioren - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Karel Veneman AV34 4,61 ---
2 Marijn van Vliet AV34 3,97 ---
3 Berend van Vliet AV34 3,77 ---
4 Niek Zweekhorst AV34 2,20 ---
5 Tom Spindler AV34 1,26 ---



Masters Mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Martien de Haas M50 - AV34 12,08 ---
2 Erwin van Heiningen M45 - AV34 12,84 ---
3 Ronald van Rijswijk M45 - AV34 13,06 ---
4 Ad van Hooff M50 - AV34 13,21 ---
5 Ron Eijkenboom M55 - AV34 13,59 ---
6 Hans de Wit M45 - AV34 13,66 ---
Jeroen van Riel M45 - AV34 DNS ---



Masters Mannen - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Martien de Haas M50 - AV34 41,71 ---
2 Ronald van Rijswijk M45 - AV34 42,60 ---
3 Arnout Smit M35 - AV34 42,62 ---
4 Ad van Hooff M50 - AV34 44,63 ---
5 Ron Eijkenboom M55 - AV34 46,24 ---
Erwin van Heiningen M45 - AV34 DNS ---



Masters Mannen - 600 meter

# Naam ResOBP
Erwin van Heiningen M45 - AV34 DNS ---



Masters Mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Ard Vlooswijk M35 - AV34 9:34,59 ---
2 Cees Kraaijeveld M60 - AV34 11:54,71 ---
Otmar Montroos M55 - AV34 DNS ---



Masters Mannen - 110 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Jochen Bartels M45 - AV34 28,44 ---
2 René Hondelink M65 - AV34 22,84 ---
Ruud Sleper M65 - AV34 DNS ---



Masters Mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Jochen Bartels M45 - AV34 10,79 ---
2 Ad van Hooff M50 - AV34 8,37 ---
Ruud Sleper M65 - AV34 DNS ---



Masters Mannen - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Ruud Sleper M65 - AV34 29,61 ---
2 Jochen Bartels M45 - AV34 23,41 ---



Masters Mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Stefan Pieper M40 - AV34 31,43 ---
2 René Hondelink M65 - AV34 27,90 28,75
3 Hans de Wit M45 - AV34 24,90 ---
4 Ad van Hooff M50 - AV34 22,26 ---
5 Ronald van Rijswijk M45 - AV34 21,84 ---
Jeroen van Riel M45 - AV34 DNS 33,16
Ruud Sleper M65 - AV34 DNS ---



Masters Mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jeroen van Riel M45 - AV34 1,55 1,60
2 Ronald van Rijswijk M45 - AV34 1,45 ---
3 Stefan Pieper M40 - AV34 1,40 ---
4 René Hondelink M65 - AV34 1,35 1,40



Masters Mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Stefan Pieper M40 - AV34 4,76 ---
2 Ronald van Rijswijk M45 - AV34 4,62 ---
3 Ad van Hooff M50 - AV34 3,99 ---
Jeroen van Riel M45 - AV34 NM 4,88
René Hondelink M65 - AV34 NM ---



Masters Vrouwen - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Suzanne Assinck V35 - AV34 2:04,78 ---
2 Alma Hollen V55 - AV34 2:07,54 ---



Masters Vrouwen - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 100 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Fiona Markus V35 - AV34 21,78 ---
2 Anje de De Lang V60 - AV34 16,53 ---



Masters Vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Monique Heijns V35 - AV34 10,30 ---
2 Alma Hollen V55 - AV34 9,91 ---
3 Fiona Markus V35 - AV34 8,19 ---
4 Anje de De Lang V60 - AV34 7,63 ---
5 Jeanneke Bruning V50 - AV34 6,67 ---
Magda Rauk-Mulder V45 - AV34 DNS ---



Masters Vrouwen - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Anje de De Lang V60 - AV34 19,12 ---



Masters Vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Alma Hollen V55 - AV34 26,50 ---
2 Monique Heijns V35 - AV34 18,61 ---
3 Fiona Markus V35 - AV34 16,65 ---
Magda Rauk-Mulder V45 - AV34 DNS ---



Masters Vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Alma Hollen V55 - AV34 1,20 ---



Masters Vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Magda Rauk-Mulder V45 - AV34 4,23 ---



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Evie Brinkman AV34 14,44 ---



Meisjes Junior A - 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Merel Wevers AV34 1:45,51 1:43,00
2 Daniëlle Spek AV34 1:53,78 ---
3 Renée Bohnsack AV34 1:58,48 ---
4 Yoka Hubers AV34 2:08,96 ---



Meisjes Junior A - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Daniëlle Spek AV34 17,70 ---
2 Renée Bohnsack AV34 19,10 ---
3 Yoka Hubers AV34 19,30 ---



Meisjes Junior A - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Evie Brinkman AV34 19,80 ---



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Daniëlle Spek AV34 9,98 ---
2 Merel Wevers AV34 9,72 ---
3 Renée Bohnsack AV34 7,84 ---
4 Yoka Hubers AV34 7,81 ---
5 Evie Brinkman AV34 7,01 ---



Meisjes Junior A - Kogelslingeren

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Merel Wevers AV34 31,47 ---
2 Daniëlle Spek AV34 28,57 ---
3 Evie Brinkman AV34 26,10 ---
4 Yoka Hubers AV34 23,11 ---
Renée Bohnsack AV34 DNS ---



Meisjes Junior A - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Merel Wevers AV34 5,05 ---
2 Daniëlle Spek AV34 4,93 ---
3 Renée Bohnsack AV34 4,64 ---
4 Yoka Hubers AV34 4,21 ---



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Danique de Haan AV34 13,28 ---



Meisjes Junior B - 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Hanna Ogink AV34 1:57,36 ---
2 Danique Derkx AV34 2:03,62 ---
3 Camilla Pieper AV34 2:06,38 ---
Olivia ten Buuren AV34 DNS ---
Maartje va...osterhout AV34 DNS ---



Meisjes Junior B - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Kiara Derksen AV34 13:21,94 ---
2 Maartje va...osterhout AV34 13:25,47 ---



Meisjes Junior B - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Danique Derkx AV34 17,50 ---
2 Camilla Pieper AV34 17,70 ---



Meisjes Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Cinthia Hutten AV34 17,20 ---
2 Quinta de Vries AV34 16,78 ---
3 Elise Maassen AV34 15,46 ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Danique de Haan AV34 11,22 ---
2 Danique Derkx AV34 9,69 ---
3 Camilla Pieper AV34 9,57 ---
4 Quinta de Vries AV34 8,80 ---
5 Cinthia Hutten AV34 7,16 ---
6 Elise Maassen AV34 7,03 ---



Meisjes Junior B - Kogelslingeren

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Danique de Haan AV34 33,80 ---
2 Danique Derkx AV34 29,60 ---
3 Hanna Ogink AV34 27,55 ---
4 Camilla Pieper AV34 20,21 ---
5 Quinta de Vries AV34 18,59 ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Hanna Ogink AV34 1,50 ---



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Danique Derkx AV34 4,17 ---
2 Hanna Ogink AV34 4,13 ---
3 Camilla Pieper AV34 3,95 ---
4 Elise Maassen AV34 3,81 ---
5 Cinthia Hutten AV34 3,69 ---



Meisjes Junior C1 - Meerkamp

# Naam 150m800mDiscusKogelHoogPunten totaal
1 Elle van Kasteren AV34 21,46 2:49,60 20,05 7,19 1,35 2070
2 Bente van der Stoel AV34 20,70 DNS 18,13 7,22 1,55 1869
3 Mikayla van den Berg AV34 22,29 2:57,34 14,87 6,03 1,40 1821
4 Nikki Bakker AV34 23,37 3:01,97 13,67 5,40 1,20 1496
5 Elissa van der Meer AV34 24,59 3:14,72 11,88 5,21 1,25 1323
6 Sanne Homminga AV34 24,24 3:13,68 10,50 5,99 1,15 1291
7 Laura Gerritsen AV34 DNS DNS 15,95 DNS DNS 227
8 Mae Bos Lyndersay AV34 DNS DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Junior C2 - Meerkamp

# Naam 150m800mDiscusKogelHoogPunten totaal
1 Sophia Mulder AV34 20,03 2:36,32 24,86 10,46 DNS 2054
2 Nina Heijne AV34 20,74 3:07,15 13,97 7,05 1,25 1804
3 Sofie Riezebos AV34 23,57 3:05,50 15,29 7,05 1,25 1633
4 Lisa Schrage AV34 22,47 3:10,07 13,23 6,25 1,25 1589
5 Devon de Lange AV34 23,05 3:08,11 13,27 6,48 1,10 1464



Meisjes Junior D1 - Meerkamp

# Naam 1000m60mHDiscusSpeerVerPunten totaal
1 Myrthe van Breugel AV34 3:38,67 13,50 11,57 15,01 3,42 1324
2 Anna van Lohuizen AV34 4:02,55 13,22 13,64 14,15 3,60 1288
3 Maren van de Goor AV34 3:51,11 12,91 11,55 13,76 3,47 1285
4 Isis Henninger AV34 4:06,69 13,98 12,01 14,58 3,83 1229
5 Inge Bakker AV34 4:10,27 13,17 12,58 12,96 3,54 1192
6 Sarah Smals AV34 4:11,68 14,16 13,65 8,62 3,05 924
7 Evi Voorhorst AV34 4:09,32 14,09 7,54 9,44 3,19 834
8 Aukje Hurenkamp AV34 4:12,89 14,18 5,53 10,38 2,92 764
9 Lisa Ruimerman AV34 4:52,98 15,39 6,70 8,55 3,12 525
10 Leonie Rijnders AV34 4:14,99 DNS 7,30 10,05 2,70 519
11 Norah van der Linden AV34 5:04,62 19,25 10,41 9,92 2,54 394
12 Elise Koppejan AV34 DNS DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Junior D2 - Meerkamp

# Naam 1000m60mHDiscusSpeerVerPunten totaal
1 Maeve van Mansom AV34 3:49,80 13,15 19,56 13,16 4,11 1557
2 Jennifer v...den Brink AV34 3:53,14 12,73 15,54 14,55 3,10 1325
3 Emma Beekman AV34 DNS 11,84 17,62 20,90 3,56 1323
4 Moira Henninger AV34 3:53,00 14,10 11,91 14,79 3,36 1193
5 Julia Telgen AV34 4:02,81 15,67 13,79 13,64 3,15 1021
6 Zosia Eilander AV34 3:59,53 DNS 14,10 13,93 3,11 942
7 Noeska van Zaanen AV34 DNS 13,27 12,43 12,51 3,34 863
8 Carlijn Garritsen AV34 DNS 15,20 12,40 8,00 3,15 568
9 Eva Aalders AV34 DNS DNS DNS DNS DNS 0
9 Yasmine Bouaziz AV34 DNS DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
1 Daphne van der Lecq AV34 9,90 3:52,35 5,22 3,50 1721
2 Robine Lenters AV34 9,93 4:05,79 4,96 2,92 1517
3 Vé Fredriks AV34 10,37 4:09,72 3,59 3,14 1376
4 Nena Kwakkel AV34 10,56 4:20,57 4,07 3,07 1328
5 Lotte Bonhof AV34 11,36 4:15,87 4,57 2,98 1262
6 Lotte van Lohuizen AV34 11,01 4:30,34 4,74 2,87 1237
7 Ninthe Koks AV34 DNS DNS DNS DNS 0
7 Lynn Oosterhuis AV34 DNS DNS DNS DNS 0
7 Lieke Starink AV34 DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
1 Marlou Mulder AV34 10,17 3:46,40 5,38 3,31 1682
2 Lieske Drost AV34 10,21 3:39,21 4,28 3,03 1584
3 Floortje Overeem AV34 10,44 4:19,78 5,26 3,21 1459
4 Sofie van den Hoek AV34 10,15 4:18,13 4,41 3,10 1427
5 Noëlle van Veen AV34 10,43 4:40,86 5,82 2,66 1307
6 Jonna Daverschot AV34 10,27 4:47,09 4,50 3,07 1302
7 Noa Schouten AV34 10,35 4:32,86 3,50 3,01 1252
8 Isis Nijland AV34 11,25 DNS 5,49 2,76 951



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mVortexVerPunten totaal
1 Imme Velthuis AV34 7,06 4:32,97 14,86 3,12 1395
2 Noémi Knaap AV34 7,33 4:09,03 14,46 2,81 1368
3 Ruby-Lynn Dolman AV34 7,64 4:40,14 12,32 2,90 1165
4 Luna Hinsch AV34 8,04 5:04,51 9,70 2,68 921
5 Kyara Diderik AV34 7,88 4:51,70 9,99 2,29 916
6 Evie van Doorn AV34 8,06 5:01,45 7,25 2,22 783
7 Fiene Nollet AV34 8,46 5:21,29 8,30 2,37 716



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Lisa Schouten AV34 8,08 2:37,73 10,43 2,60 949
2 Mila Schouten AV34 8,05 2:37,33 7,81 2,55 891
3 Evi Nijland AV34 8,08 2:28,98 8,35 2,20 885
4 Bodine Jansen AV34 8,06 2:45,97 8,34 2,50 839
5 Lis van de Goor AV34 8,27 2:53,59 9,16 2,60 800
6 Ella Woudenberg AV34 8,15 2:59,64 7,89 2,49 738
7 Velia de Boer AV34 8,34 2:50,06 8,72 2,26 731
8 Lisanne Bod AV34 8,46 2:53,22 7,16 2,50 708
9 Annelijn Haasjes AV34 8,46 2:49,02 6,11 2,31 667
10 Isa Oosterhuis AV34 8,33 2:51,85 6,89 2,12 653
11 Fien van Naarden AV34 8,67 2:51,33 6,46 2,14 598
12 Hasse Wilbrink AV34 DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil D - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Pip Regelink AV34 7,93 2:43,04 4,73 2,47 782
2 Emma Cabr...a Polanco AV34 8,97 3:27,31 7,55 2,10 449
3 Margje Wolters AV34 9,12 3:32,42 5,90 1,93 355
4 Milou Esmeijer AV34 9,15 3:23,97 5,26 2,01 351
5 Nikki Brouwer AV34 9,08 3:20,79 4,33 1,85 301
6 Lies Heiner AV34 9,89 3:28,67 4,25 1,69 169
7 Frederique Burghout AV34 10,57 3:38,69 5,45 1,61 116



Meisjes Specials Junioren - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Laura Kolster AV34 18,30 ---
2 Suzanne de Weger AV34 21,46 ---
3 Ida Verheul AV34 22,10 ---
4 Mariska Everink AV34 33,43 ---



Meisjes Specials Junioren - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Ida Verheul AV34 2:14,67 ---
2 Suzanne de Weger AV34 2:33,61 ---
3 Mariska Everink AV34 3:18,02 ---



Meisjes Specials Junioren - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Laura Kolster AV34 8:15,92 ---



Meisjes Specials Junioren - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Laura Kolster AV34 5,18 ---
2 Ida Verheul AV34 4,10 ---
3 Suzanne de Weger AV34 3,70 ---
4 Mariska Everink AV34 2,41 ---



Meisjes Specials Junioren - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Laura Kolster AV34 2,86 ---
2 Suzanne de Weger AV34 2,43 ---
3 Ida Verheul AV34 2,28 ---
4 Mariska Everink AV34 0,80 ---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Mike van Megen AV34 12,26 ---
2 Roland Valk AV34 13,13 ---
Alwin Roobeek AV34 DNS ---



Senioren mannen - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Nout Wardenburg AV34 34,89 ---
2 Floris Heil AV34 37,03 ---
3 Adriaan Saman AV34 39,85 ---



Senioren mannen - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Alwin Roobeek AV34 1:33,03 ---
2 Nick Barelds AV34 1:39,90 ---



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Rick Lammertink AV34 10:43,97 ---
Jeroen Hennekes AV34 DNS ---
Wim Westerveld AV34 DNS ---



Senioren mannen - 110 meter horden

# Naam Res OBP
1 Adriaan Saman AV34 15,40 ---
Floris Heil AV34 DNF ---



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Eelco Sintnicolaas AV34 41,36 ---
2 Alwin Roobeek AV34 34,98 ---
3 Floris Heil AV34 28,02 ---
4 Nout Wardenburg AV34 23,02 ---



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Adriaan Saman AV34 12,19 ---
2 Alwin Roobeek AV34 11,10 ---
3 Nout Wardenburg AV34 10,57 ---
4 Mike van Megen AV34 9,95 ---
5 Nick Barelds AV34 8,37 ---



Senioren mannen - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Erwin Suvaal AV34 38,05 ---
2 Jochem Slinkman AV34 23,56 ---



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Eelco Sintnicolaas AV34 56,24 ---
2 Mike van Megen AV34 40,27 ---
3 Nick Barelds AV34 39,93 ---
4 Roland Valk AV34 38,54 ---
5 Floris Heil AV34 34,57 ---
6 Nout Wardenburg AV34 32,25 ---



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Roland Valk AV34 1,55 ---



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Nout Wardenburg AV34 6,50 ---
2 Adriaan Saman AV34 5,90 ---
3 Mike van Megen AV34 5,67 ---



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Anique Westdijk AV34 13,94 ---
2 Linda Swart AV34 14,11 14,90
3 Maaike Groendijk AV34 14,62 ---
4 Eline Linger AV34 14,95 ---
5 Iris Poen AV34 15,01 ---
6 Benthe Westerik AV34 15,08 ---
7 Jetske Brinkman AV34 17,07 ---
Sharon Hendriks AV34 DNS ---



Senioren vrouwen - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Linda Swart AV34 46,83 49,99
2 Maaike Groendijk AV34 48,76 ---
Melissa de Haan AV34 DNS 42,00



Senioren vrouwen - 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Monique Luttikholt AV34 13:22,55 ---
2 Marjolein Ten Boer AV34 14:07,99 ---
Denice Tinneveld AV34 DNF ---



Senioren vrouwen - 100 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Jetske Brinkman AV34 18,03 ---



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Melissa de Haan AV34 12,11 ---
2 Eline Linger AV34 8,49 ---
3 Anique Westdijk AV34 7,62 ---
4 Benthe Westerik AV34 6,29 ---
5 Jetske Brinkman AV34 6,02 ---



Senioren vrouwen - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Anne Witsmeer AV34 35,78 ---
2 Eline Linger AV34 34,86 ---
3 Anique Westdijk AV34 24,68 ---
4 Iris Poen AV34 23,93 ---
5 Marlon Rouw AV34 22,41 ---



Senioren vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Melissa de Haan AV34 35,24 ---
2 Benthe Westerik AV34 20,65 ---



Senioren vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Linda Swart AV34 4,44 4,00
2 Iris Poen AV34 4,17 ---
3 Anique Westdijk AV34 4,11 ---
4 Eline Linger AV34 3,87 ---
5 Benthe Westerik AV34 3,34 ---
Sharon Hendriks AV34 DNS ---