Uitslagen 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
1 Jelle van ...r Heijden Altis 9,31 3:36,94 24,30 3,68 1958
2 Nelson Moude Foko HLLS 9,32 3:49,04 22,42 3,70 1869
3 Aidan de Bok HLLS 9,58 3:41,74 22,70 3,30 1787
4 Arvin Bronder Altis 9,52 4:00,86 19,37 3,72 1737
5 Tim Verhagen HLLS 9,99 3:52,99 31,05 3,16 1736
6 Nathan le Comte HLLS 9,67 4:05,02 25,40 3,38 1704
7 Guus Boorsma Altis 9,67 3:49,71 17,38 3,30 1653
8 Bram Goossens AV Atverni 10,09 3:52,90 20,19 3,25 1602
9 Beer Timmer HLLS 10,03 4:04,20 21,24 3,36 1593
10 Daniël Frissen HLLS 9,94 3:58,80 21,45 3,11 1586
11 Jente van Geest Altis 10,09 4:08,75 17,66 3,63 1565
12 Milad Ahm...ian Yazdi HLLS 9,97 4:12,99 13,42 3,61 1495
13 Jesse Cools Altis 10,46 4:23,27 26,86 3,18 1484
14 Jasper Bouw Altis 10,27 4:19,85 17,42 3,37 1437
15 Sylvan Gottschalk HLLS 10,42 4:07,06 17,60 3,08 1415
16 Thijs Kempe Altis 10,26 3:54,02 12,72 3,04 1412
17 Stijn Wink Altis 10,41 4:34,16 20,43 3,18 1366
18 Bram Houtveen Altis 10,73 4:17,93 17,13 3,29 1359
19 Sape van der Woude HLLS 11,00 4:10,20 19,57 2,84 1303
20 Diogo van den Berg AV Atverni 10,83 4:24,41 15,13 3,04 1238
21 Jochem Klein Altis 11,05 4:12,44 13,74 2,95 1219
22 Maties Henskens HLLS 11,11 4:16,06 11,32 2,89 1140
23 Siem van Tuyl Altis 11,37 4:21,21 15,45 2,78 1137
24 Sybren Kuijlaars HLLS 10,99 4:22,81 11,94 2,85 1132
25 Rico Meijer AV Atverni 11,08 4:48,51 19,32 2,73 1121
26 Bart Jansen Altis 11,56 4:39,54 13,41 2,98 1052
27 Stan Brugman HLLS 11,12 4:54,24 15,16 2,80 1048
28 Ruben Kragten AV Atverni 11,50 4:26,03 13,65 2,63 1044
29 Furkan Oz HLLS 11,11 4:44,49 11,20 2,61 974
30 Sem van der Graaf Altis DNS 4:30,24 20,99 3,18 971
31 Maxim Oron HLLS 11,60 4:52,71 13,88 2,69 952
32 Niklas Sanders AV Atverni 11,61 4:55,49 11,93 2,78 926
33 Ruben Andriessen AV Atverni 10,68 DNF 15,23 2,90 924
34 Jens van Zeist HLLS 11,57 4:54,22 6,44 2,58 780
35 Chris Nuijtemans HLLS 12,13 5:17,63 14,39 2,25 741
36 Freddy Cole Altis 12,13 4:40,24 6,62 2,20 693



Jongens Pupil A1 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Altis JPA1 team 1 Altis - JPA1 4 37,60 545
2 Hellas JPA1 team 1 Hellas Utrecht - JPA1 5 38,02 527
3 Altis JPA1 team 2 Altis - JPA1 4 40,39 436
4 Hellas JPA1 team 2 Hellas Utrecht - JPA1 5 41,09 411
5 Atverni JPa1 AV Atverni - JPA1 5 41,51 396
6 Altis JPA1 team 3 Altis - JPA1 4 45,02 285
7 Hellas JPA1 team 3 Hellas Utrecht - JPA1 5 48,03 203



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
1 Sam de Wild HLLS 9,17 3:18,73 7,37 1,25 2284
2 David Fontein HLLS 9,46 3:51,34 6,84 1,40 2121
3 Finn van Ek HLLS 9,86 3:25,05 7,53 1,20 2095
4 Gijs Bomer HLLS 9,55 3:25,53 6,09 1,20 2059
5 Benaiah Bergwijn AV Atverni 9,22 3:30,84 5,54 1,20 2048
6 Floris van der Vijgh HLLS 9,77 3:35,73 6,97 1,20 2012
7 Harm Welleweerd HLLS 10,11 3:19,78 6,72 1,15 2009
8 Timo Laseur Altis 9,16 3:42,65 5,25 1,20 1971
9 Benjamin Post Altis 9,69 3:27,41 6,14 1,05 1917
10 Jasper Huijbregtse AV Atverni 9,52 3:57,41 5,89 1,20 1870
11 Philip Walraven Altis 9,56 3:45,87 6,59 1,05 1857
12 Kariim Hammadi AV Atverni 9,44 3:44,10 4,89 1,15 1852
13 Thom van der Leest Altis 10,22 3:41,99 7,25 1,10 1849
14 Ard de Jong Altis 10,11 4:00,29 6,20 1,15 1744
15 Giel Sportel Altis 9,62 3:58,04 5,13 1,10 1729
16 Willem van...eenendaal HLLS 10,20 4:03,73 6,43 1,15 1729
17 Niels Hulsman Altis 10,28 3:45,35 4,20 1,10 1626
18 Jarne van de Poll Altis 10,62 3:57,31 5,63 1,10 1615
19 Lars Mulder Altis 10,28 4:12,05 6,62 0,95 1545
20 Lucas Pasker Altis 10,96 4:27,31 7,99 1,05 1540
21 Boris Hermsen AV Atverni 10,42 4:05,93 5,77 1,00 1537
22 Stan van der Veken HLLS 10,17 4:24,61 5,86 1,05 1535
23 Matthijs Verrips AV Atverni 10,06 4:10,39 5,66 0,95 1527
24 Hugo van den Bogaart HLLS 10,43 4:24,64 5,13 1,10 1488
25 Jonah Pronk AV Atverni 10,88 4:32,96 5,53 1,15 1457
26 Levi Relyveld AV Atverni 11,17 4:05,67 4,37 1,10 1418
27 Tycho Bosma HLLS 10,32 4:17,36 4,62 0,95 1388
28 Kaj Konings AV Atverni 9,82 4:31,30 4,94 0,85 1357
29 Niels Sterk AV Atverni 10,89 4:24,22 5,57 0,95 1346
30 Tobias Boxman HLLS 10,66 4:22,70 4,43 1,00 1341
31 Rogier Groeneweg Altis 9,83 DNS 6,10 1,05 1296
32 Pablo Ribbens HLLS 11,22 4:39,02 4,93 0,95 1206
33 Morris Louw HLLS 10,52 DNS 6,01 0,95 1115
34 Huub Olde Dubbelink Altis 11,71 4:51,38 4,23 0,90 1021
35 Joran Pijl Altis 12,02 4:40,99 4,31 0,85 991



Jongens Pupil A2 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Hellas JPA2 team 1 Hellas Utrecht - JPA2 4 35,69 629
2 Altis JPA2 team 1 Altis - JPA2 4 36,31 601
3 Atverni 1 AV Atverni - JPA2 5 37,21 561
4 Altis JPA2 team 3 Altis - JPA2 4 38,68 501
5 Altis JPA2 team 2 Altis - JPA2 4 38,96 490
6 Hellas JPA2 team 2 Hellas Utrecht - JPA2 4 39,09 485
7 Atverni 2 AV Atverni - JPA2 4 40,21 442
8 Hellas JPA2 team 3 Hellas Utrecht - JPA2 4 41,05 412



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mKogelVerPunten totaal
1 David Knuth Altis 6,72 4:09,07 4,91 3,20 1682
2 Niels Karel Altis 7,15 3:56,33 4,17 3,57 1666
3 Kian Baard HLLS 7,01 4:02,58 4,54 3,23 1625
4 Mike van de Vooren HLLS 7,48 3:46,93 4,81 3,20 1619
5 Dim Petrusma Altis 6,86 3:56,51 3,11 3,18 1567
6 Floris Kamer HLLS 7,49 3:53,76 4,99 2,90 1534
7 Pieter van der Zee HLLS 7,36 4:02,89 4,72 3,00 1517
8 Tim van de Burgwal Altis 7,40 4:13,87 4,70 3,19 1496
9 Noah Adepeju AV Atverni 7,45 4:04,81 4,09 3,17 1478
10 Sami Benali AV Atverni 7,60 3:52,05 3,96 3,03 1473
11 Sjoerd van Leeuwen AV Atverni 7,39 4:10,63 4,59 2,96 1459
12 Stijn Kroeze Altis 7,22 4:23,78 3,64 3,37 1448
13 Sijmen van der Harst Altis 7,69 4:27,19 5,78 3,04 1427
14 Koen Van Kats HLLS 7,83 4:12,86 5,10 3,06 1421
15 Gijs van Dalen AV Atverni 7,16 4:29,80 3,53 3,14 1383
16 Joris Lamaker Altis 7,67 3:56,20 2,95 3,01 1353
17 Kevin Vleerlaag HLLS 7,32 4:27,65 3,96 2,89 1342
18 Mike Kragten Altis 7,88 4:24,58 4,94 2,99 1339
19 Tijn van der Grijp Altis 7,98 4:06,21 3,68 2,90 1290
20 Ot Glas AV Atverni 8,17 4:14,57 3,63 2,86 1210
21 Fedor Dohmen HLLS 7,50 4:14,72 3,31 2,38 1205
22 Morris van den Bergh AV Atverni 7,76 4:33,33 3,53 2,71 1167
23 Floris van Baar AV Atverni 7,84 4:29,81 3,24 2,82 1163
24 Lars kegle...Langbroek AV Atverni 8,07 4:19,79 3,78 2,58 1160
25 Jurre Schoenmakers Altis 8,11 4:34,26 3,68 2,90 1153
26 Pjotr Dohmen HLLS 7,29 4:19,92 2,31 2,34 1126
27 Efraïm Copinga HLLS 8,33 4:31,98 4,00 2,74 1118
28 Daniel Kuipers AV Atverni 7,96 4:45,92 3,15 3,00 1113
29 Thom Scholte Altis 7,69 4:46,70 3,16 2,68 1095
30 Thijs Bouwman HLLS 8,29 4:33,17 3,61 2,58 1058
31 Jeppe Meesters Altis 8,19 4:27,27 3,12 2,53 1045
32 Teun Heijerman Altis 8,28 4:54,63 4,30 2,58 1039
33 Tom Westdijk Altis 8,64 4:52,13 2,42 2,43 804
34 Lucas van Dopperen AV Atverni 9,18 5:02,93 3,94 2,23 788
35 Jeroen Mak HLLS 8,02 DNS DNS 2,61 594



Jongens Pupil B - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Altis JPB team 1 Altis - JPB 4 26,57 591
2 Jpb 1 atverni AV Atverni - JPB 5 28,14 505
3 Altis JPB team 2 Altis - JPB 4 28,34 495
4 Jpb 2 atverni AV Atverni - JPB 5 29,35 445
5 Hellas JPB team 1 Hellas Utrecht - JPB 5 29,40 443
6 Hellas JPB team 2 Hellas Utrecht - JPB 5 30,20 406
7 Altis JPB team 3 Altis - JPB 3 30,39 397



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Coen Keizers HLLS 7,11 2:19,04 21,98 3,30 1592
2 Henry Nicolaas Altis 7,29 2:04,99 16,34 3,13 1569
3 Tigo de Kruijf AV Atverni 7,28 2:23,87 20,25 3,27 1489
4 Casper Slagt Altis 7,47 2:12,83 17,57 3,06 1462
5 Daan Beeks Altis 7,73 2:20,69 20,88 2,82 1346
6 Niels Dusoswa AV Atverni 7,36 2:23,88 14,09 2,91 1306
7 Pelle de Raad Altis 7,46 2:22,72 14,14 2,75 1265
8 Samuel Post Altis 7,79 2:25,39 17,45 2,43 1170
9 Twan Hulsman Altis 8,06 2:22,04 11,82 2,64 1099
10 Thomas Pronk AV Atverni 7,89 2:32,54 13,35 2,70 1089
11 Milan Valkenburg AV Atverni 7,46 2:51,43 9,86 3,19 1086
12 Jasper van Eck AV Atverni 7,75 2:32,28 11,19 2,66 1068
13 Menno Tolen Altis 7,67 2:37,46 11,04 2,27 968
14 Lars Budding VAV 8,36 2:31,11 14,65 2,32 967
15 Floris Meeuwsen HLLS 7,98 2:33,67 6,60 2,85 959
16 Finn de Haan AV Nijkerk 8,19 2:28,47 10,92 2,16 915
17 Rolan Iking Altis 7,99 2:25,63 7,47 2,20 905
18 Bas van der Schriek Altis 7,98 2:46,31 9,18 2,65 898
19 Stan Vahl AV Atverni 8,75 2:38,29 12,44 2,61 882
20 Jochem Erkens HLLS 8,34 2:37,30 10,88 2,38 875
21 Huub Overgoor HLLS 8,79 2:40,71 15,55 2,39 870
22 Victor van der Vijgh HLLS 8,59 2:39,61 9,40 2,63 843
23 Ruben Baartmans Altis 8,10 2:57,55 6,65 2,84 798
24 Ruben de Groot AV Nijkerk 8,70 2:43,97 12,88 2,27 794
25 Maarten Koop Altis 8,15 2:54,25 8,14 2,47 767
26 Sjoerd van Schaick HLLS 8,58 2:42,71 8,45 2,38 754
27 Thijmen Lamers AV Atverni 8,61 2:47,42 7,57 2,27 682
28 Giacomo Firinu HLLS 8,30 3:02,69 6,19 2,29 619
29 Nils Medema Altis 8,72 2:35,48 5,81 1,87 616
30 David Lou...Kooijmans Altis 8,39 3:04,18 6,86 2,10 576
31 Eli Berends HLLS 8,83 3:05,88 7,81 1,91 487
32 Emil Van Schaick HLLS 9,74 3:07,89 8,34 2,35 464



Jongens Pupil C - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Altis JPC team 1 Altis - JPC 4 28,82 471
2 Jpc atverni AV Atverni - JPC 5 29,14 455
3 Altis JPC team 2 Altis - JPC 4 31,30 358
4 Hellas JPC team 1 Hellas Utrecht - JPC 5 32,00 329
5 Altis JPC team 3 Altis - JPC 4 32,15 323
6 Hellas JPC team 2 Hellas Utrecht - JPC 4 38,76 106



Jongens Pupil D - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Thomas Eykhout AV Atverni 8,49 2:34,21 8,10 2,36 812
2 Jesse Baars HLLS 8,59 2:55,88 11,27 2,50 761
3 Robin Eekhout HLLS 8,36 2:46,33 5,86 2,36 701
4 Casper Holterhues Altis 8,89 2:36,70 6,57 2,22 673
5 Sebastian Redel Altis 8,46 3:01,37 9,29 2,20 653
6 Luke Brown AV Atverni 8,50 3:07,84 10,85 2,16 639
7 Finn Spiekstra AV Atverni 8,93 2:45,50 10,03 1,93 632
8 Niael Deel AV Atverni 8,33 3:19,36 8,97 2,20 593
9 Hidde Heijerman Altis 9,22 3:23,04 14,35 2,23 574
10 Thijs van der Wal Altis 9,04 2:46,08 7,35 1,82 534
11 Nout Kroeze Altis 9,34 3:07,45 6,72 2,26 458
12 Olivier Zwaal Altis 9,40 3:04,96 5,32 1,86 347
13 Maas van Bree AV Atverni 9,87 3:10,16 3,28 1,48 147



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
1 Danne Mossink Altis 10,10 3:51,67 16,32 3,57 1614
2 Olivia Lo...Kooijmans Altis 10,21 3:58,34 19,13 3,20 1532
3 Iris Loonstra HLLS 10,25 4:09,88 20,85 3,20 1497
4 Bente Rutten Altis 10,07 4:34,66 19,30 3,61 1484
5 Tessa Evelein HLLS 9,99 4:23,85 20,00 3,20 1466
6 Anne-Ruth de Bruijne HLLS 10,86 4:01,26 20,29 3,13 1431
7 Fenna van der Kooij Altis 10,41 3:52,86 9,93 3,47 1430
8 Madelief van Leur Altis 10,18 4:14,83 15,97 3,20 1415
9 Imke van der Spoel Altis 10,95 4:09,42 14,31 3,59 1383
10 Mara Arends VAV 10,32 4:05,87 12,67 3,23 1383
11 Faisa Nicolaas Altis 10,15 4:22,87 8,31 3,26 1256
12 Esmée Aartsen VAV 10,48 4:29,54 11,10 3,26 1240
13 Kim van der Wal Altis 10,61 4:36,18 10,29 3,36 1202
14 Sanne Budding VAV 11,30 4:36,67 19,16 2,93 1173
15 Anna Brae...ristensen Altis 10,63 4:25,00 10,53 2,90 1154
16 Marit Elkerbout Altis 10,72 4:10,81 6,89 3,02 1147
17 Suus van Nieuwkerk AV Atverni 11,58 4:37,66 20,93 2,71 1116
18 Benthe Martens Altis 10,37 DNS 23,71 2,97 1103
19 Branka Ros AV Atverni 10,85 4:28,65 10,08 2,84 1090
20 Quinn Uffels Altis 10,82 DNS 16,12 3,38 1016
21 Ivana Snijders AV Nijkerk 10,90 5:05,98 11,47 2,97 1010
22 Karlijn Houpst VAV 10,65 DNS 16,92 3,05 984
23 Ella Haaksman HLLS 11,27 4:29,11 9,45 2,53 960
24 Asanay Malik Altis 11,98 4:49,57 8,80 2,77 841
25 Ana van der Sande Altis 11,45 5:02,67 9,59 2,59 839
26 Hidaya Chaghouani AV Atverni 12,26 4:58,97 7,97 2,50 710
27 Helena al Souliman VAV 12,32 DNF 12,66 2,59 627



Meisjes Pupil A1 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Altis MPA1 team 1 Altis - MPA1 4 39,33 475
2 Hellas MPA1 team 1 Hellas Utrecht - MPA1 4 39,94 452
3 Altis MPA1 team 2 Altis - MPA1 4 40,34 438
4 VAV MPA1 VAV - MPA1 4 41,11 410
5 Altis MPA1 team 3 Altis - MPA1 4 43,09 344



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
1 Israe Elmakkaoui HLLS 9,36 3:39,75 6,31 1,25 2055
2 Aisha Meijer HLLS 9,33 3:41,27 6,85 1,10 1973
3 Elena Slagt Altis 9,75 3:55,76 6,06 1,30 1925
4 Iris van Leuveren AV Nijkerk 10,11 4:35,76 8,01 1,30 1810
5 Indy Kortman Altis 9,88 3:49,79 5,53 1,10 1755
6 Noralie Schuurman Altis 9,53 3:59,16 5,54 1,05 1729
7 Liva Hofste Altis 9,79 4:20,83 6,31 1,15 1711
8 Annemijn Kerstholt Altis 10,22 4:06,88 5,70 1,20 1704
9 Jelke Steenbeek Altis 10,04 3:56,45 5,64 1,10 1703
10 Aaya Lazaar HLLS 9,72 4:04,17 5,31 1,10 1695
11 Floor Bomer HLLS 9,98 3:49,90 5,08 1,05 1672
12 Valerie Soesbergen AV Atverni 9,43 4:08,34 5,00 1,05 1667
13 Sanne Geurtsen HLLS 9,92 4:01,15 4,78 1,10 1641
14 Cécile Fifis AV Atverni 10,07 4:04,95 4,45 1,10 1577
15 Yara Delfgou AV Atverni 10,24 4:19,76 5,59 1,05 1528
16 Elles Brandenhorst VAV 10,35 3:51,61 3,73 1,05 1511
17 Annemijn Beijer Altis 10,00 4:41,75 5,51 1,00 1439
18 Rosa Bus Altis 10,56 4:23,32 5,00 1,05 1430
19 Fenne Looijen VAV 10,37 4:06,94 5,00 0,90 1415
20 Janne van Tuyl Altis 10,16 4:22,23 4,28 1,00 1403
21 Robin van de Grijp Altis 10,67 4:30,04 4,95 1,05 1385
22 Maureen Baartmans Altis 10,59 4:53,33 5,37 1,05 1342
23 Madelief van Schaick HLLS 11,19 4:13,62 4,79 0,95 1301
24 Ahlam Bennar VAV 11,20 4:13,56 4,16 1,00 1289
25 Naomi Ruitenburg HLLS 10,74 4:44,89 4,38 1,05 1282
26 Britt van Westerlaak Altis 10,65 DNS 6,07 1,10 1210
27 Maissa El Khayyyar VAV 10,64 5:05,31 4,79 0,95 1187
28 Fenne Ligtvoet VAV 11,39 4:26,17 4,24 0,95 1184
29 Anouk van Dalen Altis 11,48 4:36,51 4,03 0,90 1083
30 Ilse Veenma Altis 12,38 4:41,15 5,02 0,95 1078
31 Joanne Olsem AV Atverni 10,56 DNF 4,30 1,05 1068
32 Valerie Dorland Altis 12,02 4:56,15 4,86 0,95 1054
33 Rosa Janse de Jonge Altis 11,15 DNS 4,35 0,95 921
34 Kyana Richards Altis 10,48 DNS 5,87 NM 806



Meisjes Pupil A2 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Hellas MPA2 team 1 Hellas Utrecht - MPA2 4 36,98 571
2 Altis MPA2 team 1 Altis - MPA2 4 37,94 531
3 Mpa2 atverni AV Atverni - MPA2 4 38,20 520
4 Altis MPA2 team 3 Altis - MPA2 4 39,17 481
5 VAV MPA2 VAV - MPA2 4 39,98 451
6 Altis MPA2 team 2 Altis - MPA2 4 39,99 450
7 Hellas MPA2 team 2 Hellas Utrecht - MPA2 4 41,79 387
8 Altis MPA2 team 4 Altis - MPA2 4 41,90 383



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mKogelVerPunten totaal
1 Linde Zijlstra Altis 7,06 4:08,85 4,35 3,34 1593
2 Noortje Zwaal Altis 7,34 3:56,89 3,98 3,01 1498
3 Giulia Invernizzi HLLS 7,35 4:35,26 4,02 3,29 1392
4 Florine Marksch Altis 7,49 4:05,01 3,22 2,79 1324
5 Karlijn Koop Altis 7,40 4:20,72 2,54 3,00 1255
6 Esmee Staal Altis 7,79 4:18,94 3,21 2,93 1234
7 Elisa Bosma HLLS 8,13 4:55,78 4,36 2,87 1121
8 Karlijn Mossink Altis 7,74 4:40,57 2,81 2,83 1106
9 Sarah-Jane...e Bruijne Altis 7,87 4:34,00 3,18 2,65 1104
10 Milana Oortjes AV Nijkerk 7,93 4:45,59 2,93 2,86 1073
11 Elies Uitenboogaart HLLS 8,18 4:34,19 3,15 2,73 1064
12 Lois Rijnders Altis 8,08 4:59,40 4,55 2,45 1048
13 Sanne Spierenburg HLLS 8,11 4:57,05 4,09 2,59 1044
14 Roos Verblauw Altis 8,57 4:07,11 2,48 2,63 1034
15 Lieke Smit AV Atverni 7,80 5:09,01 2,42 2,92 985
16 Noa Schut Altis 8,26 4:30,57 3,28 2,12 953
17 Yfke van der Meer Altis 8,25 4:32,82 2,69 2,17 905
18 Emilie Mulder AV Atverni 8,27 5:35,37 3,47 2,62 871
19 Elise van Doorn AV Atverni 8,73 4:50,47 3,35 2,31 857
20 Clarice va...er Zanden Altis 8,98 5:05,91 2,77 2,37 736



Meisjes Pupil B - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Altis MPB team 1 Altis - MPB 4 27,58 535
2 Altis MPB team 2 Altis - MPB 4 30,46 394
3 Hellas MPB team 1 Hellas Utrecht - MPB 4 31,23 361
4 Altis MPB team 3 Altis - MPB 4 31,44 352



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Annabel Haan HLLS 7,53 2:27,93 11,33 2,92 1195
2 Isa Devick Altis 7,61 2:33,10 7,25 2,74 1022
3 Suze van Leur Altis 7,85 2:29,28 8,61 2,62 1013
4 Neva van der Woude HLLS 7,76 2:30,84 7,29 2,65 994
5 Maryse Coffie AV Atverni 7,73 2:35,59 8,68 2,62 992
6 Ella Cools Altis 7,99 2:39,96 10,03 2,50 921
7 Roos de Groot HLLS 8,08 2:34,89 8,41 2,44 893
8 Julie Akse HLLS 7,91 2:43,74 10,18 2,38 891
9 Isa Driessen AV Atverni 8,58 2:36,98 8,32 2,46 803
10 Kate van Heusden Altis 8,08 2:46,98 6,34 2,54 790
11 Floor van Drumpt Altis 8,39 2:40,58 8,51 2,25 772
12 Thirza Elkerbout Altis 8,76 2:39,78 7,71 2,40 734
13 Roos Kempe Altis 8,66 2:36,06 7,01 2,22 721
14 Reza Janssen AV Nijkerk 8,33 2:46,19 7,07 2,23 711
15 Merlin Veldhuis Altis 8,62 3:04,85 12,86 2,33 706
16 Sanne Linckens HLLS 8,49 2:48,95 5,91 2,40 676
17 Sterre de Jong HLLS 8,87 2:55,85 8,14 2,29 615
18 Suray Malik Altis 8,54 3:17,08 7,33 2,27 541
19 Nisrine Hamdaoui Altis 9,03 3:06,31 8,16 2,15 514
20 Wytske Geerdes HLLS 8,96 3:09,65 8,03 2,18 512
21 Solene de Haan AV Atverni 9,20 2:59,93 7,66 2,06 494
22 Gwen Dassen Altis 9,46 2:59,20 6,74 2,18 468
23 Carensa Flierman HLLS 9,16 2:57,25 5,23 2,04 447
24 Leah Bronsveld AV Atverni 9,04 3:21,78 5,31 2,18 400
25 Tessa Moolenaar AV Atverni 9,18 3:25,59 7,00 1,94 377
26 Jette Visser HLLS 9,63 4:13,25 3,78 1,90 227



Meisjes Pupil C - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Altis MPC team 1 Altis - MPC 4 31,21 362
2 Mpc atverni AV Atverni - MPC 5 32,19 322
3 Hellas MPC team 1 Hellas Utrecht - MPC 5 32,68 303
4 Hellas MPC team 2 Hellas Utrecht - MPC 5 33,62 267
5 Altis MPC team 2 Altis - MPC 4 34,08 251



Meisjes Pupil D - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Eva Buitenkamp Altis 7,92 2:46,13 12,79 2,46 940
2 Ymke Joosten HLLS 7,92 2:36,27 9,10 2,48 934
3 Madee Jorna HLLS 7,78 2:33,34 7,17 2,35 910
4 Chioma Onunta AV Atverni 7,83 2:40,22 8,57 2,34 886
5 Jasmijn Land HLLS 7,94 2:44,91 7,48 2,53 852
6 Evi Langbroek AV Atverni 7,98 2:41,49 8,51 1,98 779
7 Elske Dullink Altis 8,57 2:29,20 7,43 2,15 777
8 Iris Bouwman HLLS 8,32 2:48,87 6,30 2,38 708
9 Lieve Nie...enhuijsen AV Atverni 8,55 2:49,52 6,73 2,32 669
10 Amen Overduin Altis 8,59 2:53,06 8,04 2,11 631
11 Hanne van der Meer Altis 8,47 2:47,29 5,29 2,10 612
12 Alana Dijkman AV Nijkerk 9,06 2:52,45 6,17 2,32 567
13 Marie De Groot HLLS 9,40 2:48,10 6,92 2,27 556
14 Lotte van Gool HLLS 8,90 DNS 9,65 2,05 494
15 Aurora Somers AV Atverni 8,57 3:13,05 7,96 1,76 466
16 Isabella Eggen AV Atverni 8,84 3:12,83 6,36 1,69 377
17 Quinte Kervel HLLS 9,50 3:11,79 6,47 1,83 327
18 Julia Pronk AV Atverni 10,56 3:07,76 7,95 1,48 195
19 Abigail Adepeju AV Atverni 9,61 3:48,30 3,24 1,39 131