• Teams
  • 60m
  • 1000m
  • 60mH
  • 4x60m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Meisjes Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 PAC MD Team 1 PAC - MJD
    Begeleider: Erik Groenestein
    9 6267
    3 AV Olympus `70 MD Team 1 AV Olympus `70 - MJD
    Begeleider: Marco Bronswijk
    8 5564
    5 CAV Energie MD Team 1 CAV Energie - MJD
    Begeleider: Bertina den Hartog
    Jurylid: Marjon van der Hilst
    9 5435
    2 Voorne Atletiek MD Voorne Atletiek - MJD
    Begeleider: Maria Bareman
    8 4929
    4 PAC MD Team 2 PAC - MJD
    Begeleider: Erik Groenestein
    8 4834
    7 AV Fortuna MD Team 1 AV Fortuna - MJD
    Begeleider: marjolein van leeuwen
    Jurylid: marjolein van leeuwen
    7 4589
    6 Rotterdam Atletiek MD Team 1 Rotterdam Atletiek - MJD
    Begeleider: Meruska Eduarda
    10 4471
    8 AV Spirit Oud Beijerland MD AV Spirit Oud Beijerland - MJD
    Begeleider: Stephan Eekman
    Jurylid: Danny Lagerwerf
    6 4306
    9 PAC MD Team 3 PAC - MJD
    Begeleider: Erik Groenestein
    8 4019
    10 CAV Energie MD Team 2 CAV Energie - MJD
    Begeleider: Jeroen van der Brugge
    Jurylid: Marjon van der Hilst
    12 3983
    11 Spark MD Spark - MJD
    Begeleider: Annelies Bultema
    9 3870
    12 PAC MD Team 4 PAC - MJD
    Begeleider: Erik Groenestein
    5 2330
    13 AV Fortuna MD Team 2 AV Fortuna - MJD
    Begeleider: marjolein van leeuwen
    Jurylid: marjolein van leeuwen
    6 2022
    14 AV Olympus `70 MD Team 2 AV Olympus `70 - MJD
    Begeleider: Marco Bronswijk
    1 982
    15 Rotterdam Atletiek MD Team 2 Rotterdam Atletiek - MJD 0 0

    Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Britt de Blaauw PAC PAC MD Team 1 8,32 +0.4 m/s8,32 688
    2 Bodhy Christiaans CAV Energie CAV Energi...MD Team 1 8,62 +0.4 m/s8,73 624
    3 Isis Tinneveld Olympus `70 AV Olympus...MD Team 1 8,63 +0.4 m/s8,82 622
    4 Shanna Haars AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 8,66 +0.4 m/s8,87 616
    5 Sara Bossché PAC PAC MD Team 1 8,70 +0.4 m/s8,76 608
    6 Jesslyn Jansen Spark Spark MD 8,73 +0.4 m/s8,84 602
    7 Bente den Boer SPOB AV Spirit ...erland MD 8,79 +0.5 m/s8,93 590
    8 Robin Erkens CAV Energie CAV Energi...MD Team 1 8,89 +0.5 m/s9,01 570
    9 Ilse Stok CAV Energie CAV Energi...MD Team 1 8,91 +0.4 m/s8,78 0
    10 Yaéla Glunder PAC PAC MD Team 3 9,00 +1.8 m/s9,25 549
    11 Bibienne d...Brabander Olympus `70 AV Olympus...MD Team 1 9,02 +0.4 m/s8,91 545
    12 Kika de Vos PAC PAC MD Team 2 9,09 +1.8 m/s9,60 532
    13 Kika de Kroon Rotterdam Rotterdam ...MD Team 1 9,11 +0.5 m/s9,02 528
    14 Maud van S...rtensdijk Voorne Voorne Atletiek MD 9,12 +0.5 m/s9,08 526
    15 Paula Simons PAC PAC MD Team 1 9,18 +0.5 m/s9,22 0
    16 Donna Aalbregt Olympus `70 AV Olympus...MD Team 2 9,24 +0.5 m/s9,20 504
    17 Sanna de Koning Olympus `70 AV Olympus...MD Team 1 9,25 +0.5 m/s9,21 0
    18 Lieke van Santen Voorne Voorne Atletiek MD 9,33 +1.8 m/s9,26 488
    19 Teuntje Sluijter Rotterdam Rotterdam ...MD Team 1 9,34 +0.6 m/s--- 487
    20 Evie Tuinder CAV Energie CAV Energi...MD Team 2 9,39 +1.8 m/s9,45 478
    21 Nathalie van Opstal SPOB AV Spirit ...erland MD 9,45 +1.8 m/s9,30 467
    22 Rosa Buijs PAC PAC MD Team 2 9,60 +1.8 m/s9,82 442
    23 Carlijn Dellebeke AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 9,61 +3.0 m/s9,88 440
    24 Marith Beckers Voorne Voorne Atletiek MD 9,63 +3.0 m/s9,90 0
    25 Elise Drenth AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 9,69 +3.0 m/s10,22 0
    26 Lieke van der Scheer PAC PAC MD Team 3 9,72 +3.0 m/s9,88 0
    27 Serena Cheung PAC PAC MD Team 3 9,72 +1.8 m/s9,73 422
    28 Davienny Joe Rotterdam Rotterdam ...MD Team 1 9,73 +0.6 m/s--- 0
    29 Liv de Winkel PAC PAC MD Team 2 9,76 +3.0 m/s10,30 0
    30 Felicia Goodett CAV Energie CAV Energi...MD Team 2 9,92 +3.0 m/s10,17 390
    30 Meris van der Hoek PAC PAC MD Team 4 9,92 +3.0 m/s10,72 390
    32 Jasmine Munts Spark Spark MD 10,37 +0.6 m/s10,86 323
    33 Kiki Dries AV Fortuna AV Fortuna MD Team 2 11,08 +0.6 m/s--- 228
    34 Loes Eijkman PAC PAC MD Team 4 11,24 +0.6 m/s11,49 208
    35 Gwenny van Velzen PAC PAC MD Team 4 11,67 +0.6 m/s11,57 0
    Loeka Slob AV Fortuna AV Fortuna MD Team 2 DNS 11,01 0
    Isabel van Noordenne CAV Energie CAV Energi...MD Team 2 DNS 9,32 0
    Jamilla Williams Spark Spark MD DNS 9,10 0

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Michelle Frowijn PAC PAC MD Team 1 3:17,82 3:17,07 561
    2 Amber Bosman CAV Energie CAV Energi...MD Team 1 3:18,83 3:22,44 554
    3 Maud van S...rtensdijk Voorne Voorne Atletiek MD 3:21,35 3:24,00 536
    4 Anna Lusthof Olympus `70 AV Olympus...MD Team 1 3:29,87 3:27,31 480
    5 Lieke van Santen Voorne Voorne Atletiek MD 3:30,07 3:27,00 479
    6 Frederiek Dekker Olympus `70 AV Olympus...MD Team 1 3:31,15 3:29,92 472
    7 Paula Simons PAC PAC MD Team 1 3:33,30 3:33,24 459
    8 Sanna de Koning Olympus `70 AV Olympus...MD Team 1 3:35,90 3:30,85 0
    9 Jill van Haaften AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 3:37,38 3:40,47 435
    10 Kira Prooi CAV Energie CAV Energi...MD Team 1 3:38,65 3:37,65 427
    11 Fenne Gringhuis Rotterdam Rotterdam ...MD Team 1 3:39,11 3:25,93 425
    12 Tamika Conrad CAV Energie CAV Energi...MD Team 2 3:41,14 3:43,32 413
    13 Gonda Boer CAV Energie CAV Energi...MD Team 1 3:41,96 3:31,58 0
    14 Emily van der Hoeff PAC PAC MD Team 1 3:43,04 3:47,04 0
    15 Rosa Buijs PAC PAC MD Team 2 3:43,70 3:42,75 399
    16 Fenna Laban PAC PAC MD Team 2 3:43,76 3:37,05 399
    17 Froukje Mons CAV Energie CAV Energi...MD Team 2 3:44,33 3:46,36 395
    18 Isabel van Noordenne CAV Energie CAV Energi...MD Team 2 3:45,82 3:39,02 0
    19 Puck Malais SPOB AV Spirit ...erland MD 3:47,06 4:42,00 381
    20 Tais Subasi Rotterdam Rotterdam ...MD Team 1 3:50,09 --- 364
    21 Serena Cheung PAC PAC MD Team 3 3:51,30 3:48,23 358
    22 Marieke Verlinden AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 3:52,89 3:54,10 350
    23 Carlijn Dellebeke AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 3:53,35 3:54,72 0
    24 Deedee Mohr PAC PAC MD Team 3 3:56,54 4:06,31 332
    25 Diede van de Wal SPOB AV Spirit ...erland MD 4:08,72 3:45,00 274
    26 Tamara le Noble Spark Spark MD 4:08,84 4:08,67 274
    27 Loes Eijkman PAC PAC MD Team 4 4:11,31 4:09,16 263
    28 Charlotte ...eenbergen PAC PAC MD Team 4 4:13,32 4:14,71 254
    29 Eliette Maarleveld AV Fortuna AV Fortuna MD Team 2 4:18,85 --- 231
    30 Lieke van der Scheer PAC PAC MD Team 3 4:29,57 4:18,71 0
    31 Jasmine Munts Spark Spark MD 4:31,54 4:43,99 181
    32 Lieve Tsiris Spark Spark MD 4:31,63 4:29,16 0
    33 Kiki Dries AV Fortuna AV Fortuna MD Team 2 4:48,98 --- 119
    Roxanne Pronk Rotterdam Rotterdam ...MD Team 1 DNS 4:09,00 0
    Liv de Winkel PAC PAC MD Team 2 DNF 3:50,86 0

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Britt de Blaauw PAC PAC MD Team 1 10,21 -0.3 m/s10,27 580
    2 Frederiek Dekker Olympus `70 AV Olympus...MD Team 1 10,80 -0.3 m/s10,82 505
    2 Rachel Ivo PAC PAC MD Team 1 10,80 -0.3 m/s11,14 505
    4 Romee Hermse PAC PAC MD Team 1 10,82 -0.3 m/s11,02 0
    5 Felicity Bareman Voorne Voorne Atletiek MD 11,40 -0.3 m/s11,90 436
    6 Shanna Haars AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 11,44 +0.5 m/s11,97 432
    7 Sam Schaalje PAC PAC MD Team 2 11,53 +0.5 m/s12,26 423
    8 Ilse Stok CAV Energie CAV Energi...MD Team 1 12,23 -0.3 m/s11,81 353
    9 Jill van Haaften AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 12,24 +0.3 m/s12,84 352
    10 Robin Erkens CAV Energie CAV Energi...MD Team 1 12,39 +0.5 m/s12,50 338
    11 Klara van der Gaast PAC PAC MD Team 2 12,44 -0.3 m/s11,81 333
    12 Anouk Stassen Spark Spark MD 12,48 +0.3 m/s12,68 330
    13 Puck Malais SPOB AV Spirit ...erland MD 12,66 -0.2 m/s13,77 314
    14 Romaissae Chettou Rotterdam Rotterdam ...MD Team 1 12,69 +0.5 m/s--- 311
    15 Mandy van der Meer AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 12,90 -0.2 m/s13,25 0
    16 Bente den Boer SPOB AV Spirit ...erland MD 13,01 +0.5 m/s12,50 284
    17 Maaike van Rijswijk CAV Energie CAV Energi...MD Team 2 13,03 +0.3 m/s12,97 282
    18 Anne Bisschop Voorne Voorne Atletiek MD 13,04 +0.3 m/s12,66 281
    19 Linda Drop Voorne Voorne Atletiek MD 13,09 -0.2 m/s13,71 0
    20 Sanne van der Pijl Olympus `70 AV Olympus...MD Team 1 13,24 -0.2 m/s13,49 265
    21 Tais Subasi Rotterdam Rotterdam ...MD Team 1 13,33 +0.5 m/s--- 258
    22 Yazz Mo-Ajok Spark Spark MD 13,40 +0.5 m/s12,34 253
    23 Roxanne Pronk Rotterdam Rotterdam ...MD Team 1 13,51 +0.5 m/s--- 0
    24 Ellemijn Blok Olympus `70 AV Olympus...MD Team 1 13,54 +0.5 m/s12,56 0
    25 Jaela Vyent SPOB AV Spirit ...erland MD 13,63 +0.1 m/s14,36 0
    26 Noa de Roode AV Fortuna AV Fortuna MD Team 2 13,65 +0.1 m/s14,32 233
    27 Fenna Laban PAC PAC MD Team 2 13,65 -0.2 m/s13,46 0
    28 Robin Hagelstein PAC PAC MD Team 3 13,65 +0.1 m/s14,25 233
    29 Deedee Mohr PAC PAC MD Team 3 14,10 +0.1 m/s14,26 200
    30 Donna Aalbregt Olympus `70 AV Olympus...MD Team 2 14,16 -0.2 m/s13,90 196
    31 Rozemarijne Bot PAC PAC MD Team 3 14,20 +0.1 m/s14,32 0
    32 Sigrid Spek CAV Energie CAV Energi...MD Team 2 14,84 +0.3 m/s13,23 151
    33 Manon van de Brug PAC PAC MD Team 4 15,67 +0.1 m/s14,30 101
    34 Amber Bosman CAV Energie CAV Energi...MD Team 1 15,90 +0.5 m/s12,59 0
    Isabel van Noordenne CAV Energie CAV Energi...MD Team 2 DNS 12,76 0
    Jesslyn Jansen Spark Spark MD DNS --- 0

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Rachel Ivo PAC PAC MD Team 1 29,29 --- 484
    2 Fenne Gringhuis Rotterdam Rotterdam ...MD Team 1 27,20 --- 451
    3 Tessa Molenaar Olympus `70 AV Olympus...MD Team 1 24,68 21,03 408
    4 Marit Speerstra PAC PAC MD Team 1 23,47 --- 0
    5 Kika de Vos PAC PAC MD Team 2 21,00 --- 343
    6 Giulia Serbolisca PAC PAC MD Team 3 19,51 --- 315
    7 Diede van de Wal SPOB AV Spirit ...erland MD 19,42 --- 313
    8 Felicity Bareman Voorne Voorne Atletiek MD 18,54 --- 296
    9 Emma Dekker CAV Energie CAV Energi...MD Team 1 18,15 --- 288
    10 Shanna Haars AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 18,10 --- 287
    11 Mandy van der Meer AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 18,07 --- 0
    12 Anne Bisschop Voorne Voorne Atletiek MD 17,33 --- 0
    13 Nathalia Montijn CAV Energie CAV Energi...MD Team 1 16,52 --- 0
    14 Tunde Brouns Rotterdam Rotterdam ...MD Team 1 16,09 --- 0
    15 Manon van de Brug PAC PAC MD Team 4 15,03 --- 223
    16 Sanne van der Pijl Olympus `70 AV Olympus...MD Team 1 14,72 12,99 0
    17 Nienke Snel Spark Spark MD 14,22 12,26 205
    18 Sophie Westdijk AV Fortuna AV Fortuna MD Team 2 13,91 --- 197
    19 Sabine Visker CAV Energie CAV Energi...MD Team 2 12,94 --- 175
    20 Robin Hagelstein PAC PAC MD Team 3 12,87 --- 0
    21 Norah Tuppert SPOB AV Spirit ...erland MD 11,61 --- 0
    22 Fenna van der Hoff AV Fortuna AV Fortuna MD Team 2 10,15 --- 0
    23 Nina Leeuwenburg CAV Energie CAV Energi...MD Team 2 9,94 --- 0
    Medjine de Gier PAC PAC MD Team 2 DNS --- 0
    Jamilla Williams Spark Spark MD DNS 15,75 0

    Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Bibienne d...Brabander Olympus `70 AV Olympus...MD Team 1 11,70 11,32 601
    2 Nathalia Montijn CAV Energie CAV Energi...MD Team 1 11,38 --- 587
    3 Tessa Molenaar Olympus `70 AV Olympus...MD Team 1 10,17 10,71 0
    4 Felicity Bareman Voorne Voorne Atletiek MD 9,97 --- 521
    5 Romee Hermse PAC PAC MD Team 1 9,90 --- 518
    5 Kika de Vos PAC PAC MD Team 2 9,90 --- 518
    7 Marit Speerstra PAC PAC MD Team 1 9,21 --- 0
    8 Kira Prooi CAV Energie CAV Energi...MD Team 1 8,89 --- 0
    9 Giulia Serbolisca PAC PAC MD Team 3 7,20 --- 377
    10 Sophie Westdijk AV Fortuna AV Fortuna MD Team 2 7,19 --- 376
    11 Isa Fiers...ndsbergen AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 7,09 --- 371
    12 Nynke Geest CAV Energie CAV Energi...MD Team 2 7,04 --- 368
    13 Elise Drenth AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 6,94 --- 0
    14 Yazz Mo-Ajok Spark Spark MD 6,90 6,80 360
    14 Nathalie van Opstal SPOB AV Spirit ...erland MD 6,90 --- 360
    16 Serena Cheung PAC PAC MD Team 3 6,67 --- 0
    17 Medjine de Gier PAC PAC MD Team 2 6,46 --- 0
    18 Shalomy Karreman Rotterdam Rotterdam ...MD Team 1 6,35 --- 327
    19 Olivia van...er Sanden Voorne Voorne Atletiek MD 6,18 --- 0
    20 Fenna van der Hoff AV Fortuna AV Fortuna MD Team 2 5,75 --- 0
    21 Ilana de Visser CAV Energie CAV Energi...MD Team 2 5,74 --- 0
    22 Tamara le Noble Spark Spark MD 5,46 5,69 0
    22 Norah Tuppert SPOB AV Spirit ...erland MD 5,46 --- 0
    24 Davienny Joe Rotterdam Rotterdam ...MD Team 1 5,43 --- 0
    25 Gwenny van Velzen PAC PAC MD Team 4 4,69 --- 220

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Romee Hermse PAC PAC MD Team 1 1,45 --- 582
    2 Maaike van Rijswijk CAV Energie CAV Energi...MD Team 2 1,40 --- 541
    2 Steffie Seher CAV Energie CAV Energi...MD Team 1 1,40 --- 541
    4 Dunya van den Tooren PAC PAC MD Team 1 1,40 --- 0
    5 Isa de Bode PAC PAC MD Team 2 1,35 --- 499
    5 Maud van S...rtensdijk Voorne Voorne Atletiek MD 1,35 1,35 499
    7 Ellemijn Blok Olympus `70 AV Olympus...MD Team 1 1,25 1,25 426
    8 Anna Lusthof Olympus `70 AV Olympus...MD Team 1 1,25 1,30 0
    8 Klara van der Gaast PAC PAC MD Team 2 1,25 --- 0
    8 Liselotte Bultema Spark Spark MD 1,25 1,32 0
    11 Anouk Stassen Spark Spark MD 1,25 1,30 426
    11 Teuntje Sluijter Rotterdam Rotterdam ...MD Team 1 1,25 --- 426
    11 Bente den Boer SPOB AV Spirit ...erland MD 1,25 --- 426
    14 Emma Dekker CAV Energie CAV Energi...MD Team 1 1,20 --- 0
    14 Emma Klootwijk CAV Energie CAV Energi...MD Team 2 1,20 --- 0
    16 Yaéla Glunder PAC PAC MD Team 3 1,20 --- 389
    17 Isa Fiers...ndsbergen AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 1,15 --- 352
    18 Deedee Mohr PAC PAC MD Team 3 1,15 --- 0
    18 Marit Noordermeer Voorne Voorne Atletiek MD 1,15 --- 0
    20 Marieke Verlinden AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 1,10 --- 0
    21 Meris van der Hoek PAC PAC MD Team 4 1,10 --- 316
    22 Manon van de Brug PAC PAC MD Team 4 1,10 --- 0
    23 Suella Richardson Rotterdam Rotterdam ...MD Team 1 1,05 --- 0
    Loeka Slob AV Fortuna AV Fortuna MD Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Britt de Blaauw PAC PAC MD Team 1 5,11 5,11 +0.6 m/s--- 642
    2 Isis Tinneveld Olympus `70 AV Olympus...MD Team 1 4,66 4,57 4,66 +2.3 m/s4,53 552
    3 Dunya van den Tooren PAC PAC MD Team 1 4,40 4,40 +1.0 m/s--- 0
    4 Steffie Seher CAV Energie CAV Energi...MD Team 1 4,31 4,31 +1.4 m/s--- 480
    5 Jill van Haaften AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 4,22 4,22 +1.8 m/s--- 462
    6 Bodhy Christiaans CAV Energie CAV Energi...MD Team 1 4,20 4,20 -1.7 m/s--- 0
    7 Anna Lusthof Olympus `70 AV Olympus...MD Team 1 4,07 2,80 4,07 +3.5 m/s4,30 0
    8 Mandy van der Meer AV Fortuna AV Fortuna MD Team 1 3,99 4,04 4,04 +2.3 m/s--- 0
    9 Jaela Vyent SPOB AV Spirit ...erland MD 4,04 4,04 +1.6 m/s--- 426
    10 Lieke van Santen Voorne Voorne Atletiek MD 4,00 4,00 +0.7 m/s--- 418
    11 Yazz Mo-Ajok Spark Spark MD 3,98 3,70 3,98 -2.2 m/s3,89 414
    12 Sam Schaalje PAC PAC MD Team 2 3,86 3,86 -1.9 m/s--- 390
    12 Kika de Kroon Rotterdam Rotterdam ...MD Team 1 3,86 3,86 +1.8 m/s--- 390
    14 Shalomy Karreman Rotterdam Rotterdam ...MD Team 1 3,79 3,79 -1.6 m/s--- 0
    15 Puck Malais SPOB AV Spirit ...erland MD 3,76 3,76 +1.1 m/s--- 0
    16 Evie Tuinder CAV Energie CAV Energi...MD Team 2 3,65 3,65 +1.5 m/s--- 348
    17 Liv de Winkel PAC PAC MD Team 2 3,65 3,65 +1.5 m/s--- 0
    18 Daantje Baltesen PAC PAC MD Team 3 3,33 3,55 3,55 +2.2 m/s--- 328
    19 Lieve Tsiris Spark Spark MD 3,50 3,50 +1.0 m/s3,72 0
    20 Donna Aalbregt Olympus `70 AV Olympus...MD Team 2 3,32 3,32 +1.2 m/s3,43 282
    21 Eliette Maarleveld AV Fortuna AV Fortuna MD Team 2 3,27 3,27 -0.6 m/s--- 272
    22 Rozemarijne Bot PAC PAC MD Team 3 3,23 3,23 +1.6 m/s--- 0
    23 Noa de Roode AV Fortuna AV Fortuna MD Team 2 3,10 3,10 +0.7 m/s--- 0
    24 Emma Klootwijk CAV Energie CAV Energi...MD Team 2 3,02 3,02 +1.9 m/s--- 0
    25 Charlotte ...eenbergen PAC PAC MD Team 4 2,80 2,80 +0.7 m/s--- 178
    Marit Noordermeer Voorne Voorne Atletiek MD - DNS --- 0