Uitslagen 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
1 Wout van den Brink AV Zuidwal 9,48 4:15,60 7,23 1,20 1874
2 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 9,94 3:47,41 5,38 1,05 1711
3 Vincent Bezemer AV Zuidwal 10,08 4:01,19 5,16 1,05 1606
4 Jesper Rosier AV Zuidwal 10,22 4:22,00 6,20 1,00 1523
5 Tion Hilgeman AV Zuidwal 10,00 DNS 6,76 1,30 1492
6 Rens Kelder Triathlon 11,11 3:57,43 4,87 0,95 1389
7 Otis Notenboom AV Zuidwal 10,65 4:30,60 5,18 1,00 1363
8 Lars Bergmann Triathlon 10,96 4:01,45 4,97 0,90 1359
9 Teun Lip Triathlon 10,76 4:47,64 5,31 1,00 1297
10 Lukas van der Linde Fit 10,39 4:30,98 4,64 0,90 1288
11 Thobian Van As Triathlon 10,50 4:41,80 3,97 0,95 1222
12 Thijmen Koot AV Zuidwal 10,79 4:46,43 4,16 1,00 1217
13 Pepijn Koot AV Zuidwal 11,36 4:23,59 4,39 0,95 1210
14 Tijn Hagens Tempo AV 10,67 5:04,53 4,94 0,85 1121
15 Satria Jansen Triathlon 11,29 4:34,06 4,00 0,90 1111
16 Jonas Barten Tempo AV 10,46 DNS 5,12 1,00 1101
17 Jochem van den Berg AV Zeewolde 10,97 5:06,41 4,59 0,90 1089
18 Yuri van den Berg AV Zuidwal 10,93 DNS 4,83 1,00 1019
19 Tygo van Benten Tempo AV 11,84 4:51,22 3,48 0,95 986
20 Job van Dongen AV Zuidwal 11,85 DNS 4,20 0,90 791
21 Wessel Schuller Triathlon 12,54 5:08,47 3,32 0,85 773
22 Jens Werner Triathlon 14,90 5:23,27 2,81 NM 289
23 Roemer de Jong Triathlon DNS DNS DNS DNS 0
23 Jesse Bosch Tempo AV DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A1 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Zuidwal JPA1_Team1 AV Zuidwal - JPA1 4 38,21 519
2 JPA1 team 1 Tempo AV - JPA1 4 40,17 444
3 AVT JPA1 AV Triathlon - JPA1 5 40,60 428
4 AV Zeewolde A1 combi AV Zeewolde - JPA1 4 42,17 374
5 Zuidwal JPA1_Team2 AV Zuidwal - JPA1 4 42,83 352



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
1 Araya Wolfs AV Zeewolde 9,21 3:33,61 6,33 4,18 2147
2 Luca Dooper Tempo AV 9,30 3:27,87 6,65 3,89 2128
3 Julian Kwakman Triathlon 9,32 3:45,91 5,55 4,10 1993
4 Aaron Bos AV Zeewolde 9,82 3:43,45 6,10 3,83 1902
5 Jay Kriek Tempo AV 9,76 3:41,69 6,28 3,57 1881
6 Edward Dijkstra Fit 9,15 4:14,19 6,60 3,54 1839
7 Wytze de Jong Fit 10,08 3:58,50 7,37 3,69 1831
8 Wouter van Dorst Triathlon 9,58 4:10,19 7,33 3,54 1823
9 Sem de Gooijer Tempo AV 9,41 3:59,80 5,36 3,73 1819
10 Kian Schouten Fit 9,64 4:03,43 6,63 3,58 1812
11 Ezra van den Boogert AV Zeewolde 10,03 3:51,11 5,79 3,51 1745
12 Rhune van Doorn Triathlon 10,10 3:46,26 4,80 3,45 1683
13 Rick Snijder Triathlon 10,47 3:48,72 5,91 3,38 1675
14 Jonathan van Lien AV Zeewolde 10,46 4:04,77 5,81 3,54 1622
15 Max Rijkers Triathlon 9,57 4:52,03 6,32 3,57 1614
16 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 10,17 4:15,80 5,59 3,57 1608
17 Boet van Bakel Triathlon 10,13 4:19,54 5,42 3,33 1539
18 Finn van der Es AV Zeewolde 10,11 4:17,89 5,67 3,16 1531
19 Jesper van Helden Triathlon 10,85 3:53,96 5,37 3,17 1521
20 Sven Poelman AV Zeewolde 10,11 4:21,87 5,84 3,13 1519
21 Kalle Kok Triathlon 11,18 3:54,89 5,28 2,92 1418
22 Tijn Bruinsma Tempo AV 10,67 4:03,88 4,60 2,65 1339
23 Rasmus van Werkhoven AV Zeewolde 10,51 4:18,68 4,15 2,97 1327
24 Jonas Rijnberg Triathlon 10,41 4:33,59 4,00 2,85 1247
25 Iggy Kuijl Tempo AV 11,04 4:20,87 3,36 3,14 1220
26 Boaz Cremers Triathlon 11,17 4:53,98 4,73 2,95 1151
27 Quint Keers Fit 11,58 4:50,17 5,48 2,84 1142
28 Mathijs de Winter AV Zeewolde 11,31 4:42,46 5,11 2,66 1140
29 Julian Kriek AV Zeewolde 11,75 4:54,20 4,36 3,02 1069



Jongens Pupil A2 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Zeewolde JPA2-1 AV Zeewolde - JPA2 4 36,54 590
2 AVT JPA2 Team 1 AV Triathlon - JPA2 4 37,45 551
3 Fit - JPA2 Fit - JPA2 4 38,92 491
4 JPA2 Tempo AV - JPA2 5 39,54 467
5 Zuidwal pupA2 - combi AV Zuidwal - JPA2 4 40,80 421
6 AV Zeewolde JPA2-2 AV Zeewolde - JPA2 5 41,11 410
7 AVT JPA2 Team 2 AV Triathlon - JPA2 4 41,25 405



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mVortexVerPunten totaal
1 Diede Schotsman AV Zuidwal 7,18 3:59,12 31,51 3,38 1786
2 Mick Frerix Triathlon 7,04 4:05,13 18,27 3,42 1628
3 Ewoud van Schaik AV Zeewolde 7,38 4:09,50 20,36 3,13 1510
4 Hidde de Jong Fit 7,25 4:14,21 14,40 3,36 1470
5 Marijn Bloemendal Fit 7,77 3:58,53 20,64 3,02 1468
6 Jarik Smit AV Zeewolde 7,82 4:01,95 20,75 3,04 1449
7 Jitte Ydema Tempo AV 7,43 3:51,44 14,61 2,74 1421
8 Bjorn Klein AV Zeewolde 7,78 4:00,08 13,50 3,09 1363
9 Luc Breton Fit 7,81 4:03,80 13,70 3,14 1354
10 Luuk van Burgsteden Triathlon 7,63 4:16,86 15,47 3,07 1344
11 Thigo de Leeuw AV Zuidwal 7,57 4:43,54 20,75 3,10 1339
12 Simon Grimbergen AV Zuidwal 7,75 4:20,21 20,66 2,82 1335
13 Quin van de Klok AV Zeewolde 7,54 4:27,07 17,13 2,90 1311
14 Jop van den Hoorn Triathlon 7,53 4:27,34 15,17 2,96 1294
15 Nathan Rinkel AV Zeewolde 7,75 4:01,76 13,34 2,71 1281
16 Stijn Bruinsma AV Zeewolde 7,10 DNS 22,11 3,39 1271
17 Timo Bos AV Zuidwal 7,40 4:46,04 16,21 2,95 1266
18 Stijn Bakker AV Zuidwal 8,09 3:57,94 16,16 2,55 1257
19 Niels Hagen AV Zuidwal 7,57 4:26,13 13,00 2,95 1253
20 Ole Hamberg Triathlon 8,02 4:34,18 20,56 2,88 1244
21 Jippe Bleijenburg AV Zuidwal 7,90 4:51,65 19,27 3,07 1224
22 Finn Hart AV Zeewolde 7,33 4:50,61 17,35 2,59 1211
23 Gijs Schoemaker Fit 7,91 4:40,70 16,26 2,99 1199
24 Tycho de Vries Tempo AV 7,54 4:34,62 13,26 2,79 1198
25 Ben Lensing Triathlon 7,87 4:38,20 15,62 2,69 1144
26 Daan Jansen AV Zeewolde 8,35 4:22,42 13,53 2,59 1070
27 Fedde Van Den Bos Triathlon 7,95 4:22,87 10,12 2,55 1063
28 Justin van Dam AV Zeewolde 7,89 4:51,54 11,34 2,50 984
29 Willem Roelofs AV Zeewolde 7,60 5:22,68 10,02 2,68 955
30 Pierre Verhoosel Triathlon 8,40 4:41,40 13,08 2,19 904
31 Rafaël Baetings Tempo AV 8,56 4:49,79 11,84 2,36 864
32 Jaron Hamoen AV Zeewolde 7,27 DNS 21,83 DNS 837
33 Amir Eddarraz Fit 8,19 5:09,16 8,92 1,93 717



Jongens Pupil B - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AVT JPB Team 1 AV Triathlon - JPB 4 27,43 543
2 Zuidwal JPB_Team1 AV Zuidwal - JPB 4 28,13 506
3 Fit - JPB Fit - JPB 5 28,70 477
4 AV Zeewolde JPB-2 AV Zeewolde - JPB 6 29,21 452
5 AV Zeewolde JPB-1 AV Zeewolde - JPB 5 29,24 450



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Robin Meinten AV Zeewolde 7,19 2:22,01 16,66 3,35 1484
2 Lars van Wijk AV Zuidwal 7,80 2:31,37 22,31 2,90 1287
3 Lucas van Lien AV Zeewolde 7,49 2:30,42 19,24 2,67 1264
4 Taeke Doevendans Triathlon 7,40 2:18,82 10,60 2,78 1250
5 Quint van Wengen AV Zuidwal 7,65 2:23,14 15,59 2,75 1249
6 Jens van de Wetering Triathlon 7,87 2:25,82 16,13 2,64 1175
7 Tijn van de Hoef Tempo AV 7,60 2:24,48 10,79 2,76 1166
8 Daan Veldman Tempo AV 8,24 2:24,11 16,58 2,77 1159
9 Thomas Quik AV Zuidwal 7,69 2:31,62 12,08 2,76 1121
10 GIjs Langendijk AV Zeewolde 8,08 2:33,93 15,11 2,51 1039
11 Julian Krist AV Zeewolde 7,83 2:42,30 11,23 2,82 1022
12 Mees Blijenberg Triathlon 8,20 2:41,06 17,87 2,51 1016
13 Dyon Slingerland AV Zeewolde 7,87 2:28,15 10,48 2,38 1007
14 Mels van Stratum Triathlon 8,27 2:32,99 12,58 2,36 942
15 Liu Spijker Triathlon 8,31 2:31,72 9,76 2,39 897
16 Oscar Jongema AV Zeewolde 8,51 2:45,19 16,46 2,35 890
17 Matthias Maasse AV Zeewolde 8,35 2:36,52 12,53 2,25 882
18 Sebastiaan Boonstra Triathlon 8,50 2:42,33 11,50 2,41 836
19 Sep van Diepen Triathlon 8,40 2:35,36 8,88 2,37 835
20 Justin Maas Tempo AV 8,34 2:52,54 9,38 2,74 827
21 Jelmer Gouma Tempo AV 7,86 2:55,03 10,27 2,23 809
22 Silas van Wierst AV Zeewolde 8,65 2:48,52 11,93 2,34 771
23 Janne Meijering Fit 8,80 2:36,64 10,94 2,02 741
24 Daniël van Schaijik Fit 8,45 2:42,19 7,03 2,07 684
25 Bram van de Staaij Tempo AV 8,26 3:07,92 6,30 2,58 661
26 Bram Holsappel AV Zuidwal 8,61 3:05,43 8,45 2,39 632
27 Jules Sprenger Fit 8,86 2:55,19 9,51 2,15 621
28 Floris Valkonet Triathlon 9,19 2:44,25 7,08 2,15 584
29 Damian Scholten Triathlon 8,66 2:46,41 6,38 1,90 577



Jongens Pupil C - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Zuidwal JPC_Team1 AV Zuidwal - JPC 4 30,07 412
2 AVT JPC Team 1 AV Triathlon - JPC 4 30,21 405
3 AV Zeewolde JPC-1 AV Zeewolde - JPC 4 31,12 366
4 JPC1 Tempo AV - JPC 5 31,85 335
5 AV Zeewolde JPC-2 AV Zeewolde - JPC 4 33,21 283
6 AVT JPC Team 2 AV Triathlon - JPC 4 33,53 271
7 Fit - pupC combi Fit - JPC 5 35,13 215



Jongens Pupil D - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Daniel Hall AV Zuidwal 7,44 2:30,61 12,86 2,91 1220
2 Jasper van Schaik AV Zeewolde 7,78 2:35,97 10,55 2,69 1032
3 Stan Kriek AV Zuidwal 7,63 3:15,97 16,54 2,70 954
4 Jens de Leeuw AV Zuidwal 7,57 3:43,49 16,17 2,64 942
5 Levi Root AV Zuidwal 8,61 2:37,65 9,44 2,61 849
6 Tijn van d...ligenberg AV Zuidwal 8,74 3:00,09 13,48 1,75 607
7 Daan de Boer AV Zuidwal 8,99 2:51,00 4,93 1,96 480
8 Wouter Eijkelenburg AV Zuidwal 9,35 3:16,09 7,16 1,81 340
9 Maxim Kluvers AV Zuidwal 9,49 3:12,88 6,85 1,80 327
10 Daniël Klaver AV Zuidwal 9,64 3:17,95 2,47 1,80 205
11 Laurens Alberga AV Zuidwal DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
1 Evie de Roos Fit 9,51 3:32,92 5,68 1,25 2031
2 Anneloes v... Erkelens Fit 9,64 3:48,98 5,26 1,20 1853
3 Maud te Pas AV Zuidwal 9,88 3:38,64 5,16 1,10 1793
4 Iris Breslau Fit 10,11 3:50,98 5,03 1,10 1680
5 Berrit Roex Triathlon 9,51 4:24,94 5,55 1,05 1620
6 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal 9,69 4:24,96 4,49 1,15 1591
7 Tirza Streppel Fit 10,76 3:53,21 5,49 1,05 1570
8 Anne Brouwer Tempo AV 10,38 4:10,06 5,22 1,00 1488
9 Kyra van der Meer Triathlon 10,30 4:23,97 5,32 1,05 1485
10 Jolie Minnée Triathlon 10,50 4:18,08 4,06 1,15 1465
11 Hannah Rebel AV Zuidwal 11,01 4:07,06 4,92 1,00 1397
12 Hannah Vos Fit 10,40 4:37,88 3,98 1,10 1361
13 Lara van 't Klooster Triathlon 10,22 4:14,12 3,41 0,95 1325
14 Carmen Lijzenga Triathlon 10,25 4:41,86 4,18 1,00 1309
15 Iris Tanck AV Zuidwal 10,58 4:47,69 5,07 0,95 1270
16 Indy Broer Triathlon 10,64 4:38,62 4,40 0,95 1246
17 Julie Meulenbroek AV Zuidwal 10,74 4:39,79 4,54 0,95 1238
18 Jinte Jonker Triathlon 10,68 4:39,06 4,13 0,95 1218
19 Zara Steenbeek AV Zuidwal 10,87 4:55,65 4,49 1,00 1201
20 Juliet van den Berg Tempo AV 11,25 4:37,62 4,21 0,85 1082
21 Kyra Barneveld AV Zuidwal 11,76 4:35,89 3,81 0,90 1037
22 Brecht van den Bos Triathlon 11,65 4:40,41 3,65 0,85 983
23 Sasha Smink Triathlon 11,42 4:26,19 3,06 0,80 977
24 Esther van Waarde AV Zeewolde 10,57 DNS 4,10 0,90 941
25 Floor Leeflang AV Zuidwal 12,65 5:42,18 4,95 0,95 870
26 Damaris van Berkel AV Zeewolde 11,84 6:00,17 3,80 1,00 865
27 Eva Van Der Linden Triathlon DNS DNS DNS 1,00 342
28 Rosa de Kruif AV Zuidwal DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A1 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AVT MPA1 Team 1 AV Triathlon - MPA1 4 38,42 511
2 Fit - MPA1 Fit - MPA1 5 39,42 472
3 Zuidwal MPA1_Team1 AV Zuidwal - MPA1 4 41,12 410
4 AVT MPA1 Team 2 AV Triathlon - MPA1 4 42,19 373
5 Zuidwal MPA1_Team2 AV Zuidwal - MPA1 4 44,70 294



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
1 Jikke van der Ploeg Triathlon 9,56 3:37,69 5,78 3,77 1946
2 Jiske Terpstra Tempo AV 9,58 3:37,29 5,92 3,58 1915
3 Rosalie Schouten Tempo AV 9,52 3:33,49 5,25 3,53 1895
4 Jacobien Hoyng Triathlon 9,50 3:47,01 5,08 3,48 1801
5 Merlijne van Doorn Fit 10,19 3:45,02 5,17 3,49 1710
6 Elin Buitenhuis AV Zeewolde 9,56 4:02,27 5,45 3,31 1704
7 Marlieke Castelein Triathlon 10,13 4:08,85 5,95 3,62 1677
8 Zita Maxime Kloos Tempo AV 10,06 3:55,35 4,46 3,21 1570
9 Sophie Franssen AV Zuidwal 10,32 4:04,26 5,11 3,24 1540
10 Anne Dijkhuizen Tempo AV 10,40 4:00,62 4,97 3,02 1492
11 Bente Wiggers Fit 10,28 4:29,99 5,05 3,51 1488
12 Ciske Ramaker AV Zeewolde 9,68 4:31,43 4,33 3,33 1488
13 Helene di ...cchianico Tempo AV 10,45 4:08,23 5,09 2,98 1450
14 Noor Tewes Fit 10,87 4:03,04 5,02 3,13 1442
15 Nikkie Stegeman Fit 10,36 4:25,15 5,23 3,17 1439
16 Lidewij Schaap AV Zuidwal 10,46 4:53,51 5,93 3,32 1398
17 Marlieke Schijns Fit 10,35 4:34,53 4,95 3,07 1366
18 Ereza Plochg Triathlon 10,32 4:39,50 5,25 3,01 1360
19 Kaya Donk Tempo AV 10,32 4:37,45 4,62 3,14 1350
20 Ireen Stoter Triathlon 10,56 4:26,95 4,36 3,14 1337
21 Marit Tusveld AV Zuidwal 10,22 4:20,48 3,78 2,91 1322
22 Noortje ter Rahé Fit 10,81 3:54,13 2,70 3,17 1320
23 Nienke van de Hoef Tempo AV 10,01 4:51,19 3,95 3,16 1304
24 Anne Maryse Fluit Fit 10,28 4:23,85 3,49 3,00 1294
25 Isis Smit AV Zuidwal 9,78 5:15,75 4,44 3,04 1279
26 Valerie Eversen Tempo AV 10,40 4:50,43 4,91 2,92 1270
27 Fei Lamme...an Bueren AV Zuidwal 10,54 4:57,66 4,93 3,11 1266
28 Myrthe Lemans Tempo AV 10,88 4:16,00 3,46 3,05 1252
29 Isa Aaij Tempo AV 10,82 4:22,80 4,03 2,72 1211
30 Doris Berntsen Tempo AV 10,76 4:46,85 4,30 2,75 1155
31 Yfke Hagens Tempo AV 11,11 4:42,61 3,60 2,75 1071
32 Rebecca Tromp Tempo AV 11,23 5:06,79 3,71 2,60 959
33 Pien van der Molen Tempo AV 10,89 DNS 4,48 2,91 957
34 Femke Zeeman AV Zuidwal 11,16 DNS 4,30 2,84 896
35 Lieke Reyn Fit 10,72 DNS 3,57 2,79 887
36 Jasmijn va...der Vinne Triathlon 11,13 5:15,19 2,99 2,47 861
37 Sofia ter Brugge AV Zuidwal 11,76 5:30,13 3,09 2,73 808
38 Carlijn Teeuwen AV Zeewolde 12,61 4:58,21 4,30 2,21 802
39 Lamers Kiki Triathlon 12,95 6:13,70 4,82 2,30 637
40 Lutein Bisschop Triathlon 13,28 6:40,69 4,71 2,16 570
41 Mette Albers Tempo AV DNS DNS DNS DNS 0
41 Isabel Paimans Tempo AV DNS DNS DNS DNS 0
41 Mare van Woerden Tempo AV DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A2 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AVT MPA2 Team 1 AV Triathlon - MPA2 4 38,06 526
2 MPA2 Team 1 Tempo AV - MPA2 6 38,79 496
3 Zuidwal MPA2 AV Zuidwal - MPA2 4 39,80 458
4 Fit - MPA2 Fit - MPA2 5 40,19 443
5 MPA2 Team 3 Tempo AV - MPA2 5 40,23 442
6 MPA2 Team 2 Tempo AV - MPA2 6 40,50 432
7 AVT MPA2 Team 2 AV Triathlon - MPA2 4 45,64 267



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mVortexVerPunten totaal
1 Renske van der Maas Fit 6,71 3:49,94 18,56 3,73 1844
2 Yorinde Speear Tempo AV 6,77 3:51,65 18,72 3,31 1739
3 Iris van Eerde AV Zeewolde 7,10 4:03,70 13,79 3,49 1564
4 Yara Keers Fit 7,28 4:09,09 18,95 3,03 1491
5 Romy Bendanon Triathlon 7,22 4:04,74 15,29 2,88 1437
6 Mette Wiggers Triathlon 7,36 4:26,16 18,67 3,17 1427
7 Nikki Vroemen Triathlon 7,28 4:34,38 18,19 3,13 1397
8 Jade Broer Triathlon 7,13 4:18,36 11,24 3,19 1388
9 Tess Kuijer AV Zuidwal 7,38 4:37,26 17,09 3,06 1337
10 Ellen Jelt... Wieringa Triathlon 7,22 4:24,20 10,23 3,12 1312
11 Ronja van ...tenbrugge Fit 7,35 4:05,67 10,11 2,80 1299
12 Rosalie Kriek AV Zeewolde 7,14 4:36,14 11,55 3,03 1291
13 Lotte Westland AV Zuidwal 7,66 4:38,64 13,65 3,00 1211
14 Juliët Rosengarten Fit 7,30 4:34,66 9,90 2,90 1205
15 Lotte Konijn AV Zuidwal 7,51 4:41,21 15,27 2,72 1200
16 Jillian Mertayasa Fit 7,49 4:58,48 19,92 2,37 1147
17 Cecilia Tromp Tempo AV 7,67 5:05,12 15,68 2,77 1110
18 Larissa Visser AV Zuidwal 8,05 4:32,23 12,34 2,80 1102
19 Vere Ingram Fit 7,99 4:21,07 10,79 2,63 1093
20 Juno Kapelle Triathlon 7,69 4:57,86 12,45 2,80 1080
21 Marrit Jelgerhuis Triathlon 7,79 4:48,16 10,73 2,67 1035
22 Philippa Faase Fit 8,19 4:28,48 9,56 2,72 1024
23 Sigrid Schaap AV Zuidwal 7,47 4:52,86 8,90 2,50 1009
24 Noa Zoomer Triathlon 8,63 4:20,91 9,58 2,76 995
25 Loïs Welter Fit 7,83 5:10,40 13,45 2,55 984
26 Linde Wouda AV Zuidwal 7,71 4:49,27 6,20 2,85 983
27 Britte Jellema Tempo AV 8,02 4:34,71 7,88 2,55 959
28 Sterre Penders Tempo AV 7,81 5:22,73 8,34 2,88 922
29 Isabelle Misset Triathlon 8,09 4:48,64 10,62 2,36 918
30 Mayke van Lieshout Triathlon 8,12 4:54,22 10,03 2,53 917
31 Meinou de Jong Triathlon 8,28 4:34,75 8,99 2,34 899
32 Isolde Bisschop Triathlon 7,99 5:15,07 12,52 2,38 893
33 Annika Kolsters Tempo AV 7,90 5:04,44 7,10 2,66 886
34 Dominique Poelhekke AV Zeewolde 8,27 4:57,38 8,24 2,07 754
35 Anouk Bakker Triathlon 8,68 5:10,18 7,77 2,52 733
36 Jedidja Fabriek Fit 8,99 5:22,27 9,83 2,55 706
37 Nina Schipper AV Zuidwal 9,11 5:25,90 7,32 1,92 501
38 Sophie Roos Tempo AV DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil B - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Fit - MPB - team 1 Fit - MPB 4 26,58 591
2 AVT MPB Team 1 AV Triathlon - MPB 4 27,06 563
3 Zuidwal MPB_Team1 AV Zuidwal - MPB 4 29,31 447
4 MPB1 Tempo AV - MPB 6 29,48 439
5 AVT MPB Team 3 AV Triathlon - MPB 4 30,14 408
6 Fit - MPB - team 2 Fit - MPB 5 30,27 403
7 Zuidwal MPB_Team2 AV Zuidwal - MPB 4 30,80 379
8 AVT MPB Team 2 AV Triathlon - MPB 4 31,41 353



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Liv Kriek Tempo AV 7,70 2:14,97 14,10 2,50 1233
2 Loïs den Bakker AV Zeewolde 7,85 2:36,36 10,00 2,70 1008
3 Eline van Bruxvoort Triathlon 7,94 2:50,13 12,30 2,81 975
4 Jolijn Thiel AV Zuidwal 7,85 2:35,29 8,67 2,55 959
5 Lies Vogelzang Triathlon 8,19 2:39,74 8,64 2,71 903
6 Thiebe van Doorn Triathlon 8,30 2:32,60 9,87 2,37 891
7 Alicia Colet AV Zeewolde 8,60 2:31,73 8,10 2,70 880
8 Isa Lakeman Tempo AV 8,19 2:44,33 9,96 2,50 861
9 Anniek Mateman Triathlon 8,14 2:39,22 5,59 2,62 824
10 Fiore Zwart Tempo AV 8,25 2:44,64 8,10 2,51 813
11 Josefien Bentum AV Zuidwal 8,34 2:35,13 7,37 2,20 780
12 Janne van Beusichem Fit 8,35 2:43,14 6,04 2,51 757
13 Hannah Kruijmer AV Zuidwal 8,17 2:47,85 7,78 2,20 737
14 Fileine Rebel AV Zuidwal 8,66 2:59,75 12,21 2,37 722
15 Iris Küpers Fit 8,01 3:27,34 8,95 2,50 705
16 Fiene Vos Triathlon 8,34 2:47,56 10,32 1,87 700
17 Kim Riezebos AV Zeewolde 8,85 2:47,91 9,47 2,27 686
18 Jenthe Pater Triathlon 8,77 2:54,72 6,65 2,18 579
19 Nienke de Raadt AV Zuidwal 9,28 3:08,36 9,60 2,24 521
20 Cato Klein Willink Triathlon 9,04 3:16,38 5,54 2,27 430
21 Liselotte Fluit Fit 9,74 3:00,56 5,83 2,01 371



Meisjes Pupil C - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AVT MPC Team 1 AV Triathlon - MPC 4 31,99 330
2 Zuidwal MPC_Team1 AV Zuidwal - MPC 4 33,19 283
3 AVT pupC - combi AV Triathlon - MPC 4 34,84 225



Meisjes Pupil D - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Stella Paulusma Triathlon 7,64 2:23,43 12,06 2,65 1169
2 Carina Pastoor AV Zeewolde 7,96 2:31,48 12,03 2,65 1052
3 Tess de Boer AV Zuidwal 8,06 2:44,10 5,27 2,45 765
4 Caro Gardenier AV Zuidwal 8,44 2:34,02 6,54 2,27 765
5 Veerle Koot AV Zuidwal 8,87 2:55,01 11,09 2,56 734
6 Itske van der Ploeg Triathlon 8,47 2:50,55 8,10 1,97 637
7 Elynn Barneveld AV Zuidwal 8,67 2:55,42 6,86 2,21 600
8 Luna Meinten AV Zeewolde 8,67 2:52,44 6,25 2,13 585
9 Liene Bleijenburg AV Zuidwal 8,57 3:03,80 6,64 2,20 566
10 Bo Gulitz AV Zuidwal 8,57 2:54,43 5,06 2,13 557
11 Jet Schmits Triathlon 8,88 2:50,90 6,75 2,03 556
12 Frederique Dix Fit 9,52 3:20,20 7,02 1,98 344
13 Yvette Visser AV Zuidwal 10,10 3:17,57 6,52 1,80 230
14 Ilse Schipper AV Zuidwal 10,07 4:17,42 5,87 1,65 186
15 Isa Gulitz AV Zuidwal 10,18 DNS 3,34 DNS 68
16 Lois Siepel AV Zeewolde DNS DNS DNS DNS 0
16 Yfke Knibbe AV Zuidwal DNS DNS DNS DNS 0