Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil B

# Naam 40m1000mVortexVerPunten totaal
1 Renske van der Maas Fit 6,71 3:49,94 18,56 3,73 1844
2 Yorinde Speear Tempo AV 6,77 3:51,65 18,72 3,31 1739
3 Iris van Eerde AV Zeewolde 7,10 4:03,70 13,79 3,49 1564
4 Yara Keers Fit 7,28 4:09,09 18,95 3,03 1491
5 Romy Bendanon Triathlon 7,22 4:04,74 15,29 2,88 1437
6 Mette Wiggers Triathlon 7,36 4:26,16 18,67 3,17 1427
7 Nikki Vroemen Triathlon 7,28 4:34,38 18,19 3,13 1397
8 Jade Broer Triathlon 7,13 4:18,36 11,24 3,19 1388
9 Tess Kuijer AV Zuidwal 7,38 4:37,26 17,09 3,06 1337
10 Ellen Jelt... Wieringa Triathlon 7,22 4:24,20 10,23 3,12 1312
11 Ronja van ...tenbrugge Fit 7,35 4:05,67 10,11 2,80 1299
12 Rosalie Kriek AV Zeewolde 7,14 4:36,14 11,55 3,03 1291
13 Lotte Westland AV Zuidwal 7,66 4:38,64 13,65 3,00 1211
14 Juliët Rosengarten Fit 7,30 4:34,66 9,90 2,90 1205
15 Lotte Konijn AV Zuidwal 7,51 4:41,21 15,27 2,72 1200
16 Jillian Mertayasa Fit 7,49 4:58,48 19,92 2,37 1147
17 Cecilia Tromp Tempo AV 7,67 5:05,12 15,68 2,77 1110
18 Larissa Visser AV Zuidwal 8,05 4:32,23 12,34 2,80 1102
19 Vere Ingram Fit 7,99 4:21,07 10,79 2,63 1093
20 Juno Kapelle Triathlon 7,69 4:57,86 12,45 2,80 1080
21 Marrit Jelgerhuis Triathlon 7,79 4:48,16 10,73 2,67 1035
22 Philippa Faase Fit 8,19 4:28,48 9,56 2,72 1024
23 Sigrid Schaap AV Zuidwal 7,47 4:52,86 8,90 2,50 1009
24 Noa Zoomer Triathlon 8,63 4:20,91 9,58 2,76 995
25 Loïs Welter Fit 7,83 5:10,40 13,45 2,55 984
26 Linde Wouda AV Zuidwal 7,71 4:49,27 6,20 2,85 983
27 Britte Jellema Tempo AV 8,02 4:34,71 7,88 2,55 959
28 Sterre Penders Tempo AV 7,81 5:22,73 8,34 2,88 922
29 Isabelle Misset Triathlon 8,09 4:48,64 10,62 2,36 918
30 Mayke van Lieshout Triathlon 8,12 4:54,22 10,03 2,53 917
31 Meinou de Jong Triathlon 8,28 4:34,75 8,99 2,34 899
32 Isolde Bisschop Triathlon 7,99 5:15,07 12,52 2,38 893
33 Annika Kolsters Tempo AV 7,90 5:04,44 7,10 2,66 886
34 Dominique Poelhekke AV Zeewolde 8,27 4:57,38 8,24 2,07 754
35 Anouk Bakker Triathlon 8,68 5:10,18 7,77 2,52 733
36 Jedidja Fabriek Fit 8,99 5:22,27 9,83 2,55 706
37 Nina Schipper AV Zuidwal 9,11 5:25,90 7,32 1,92 501
38 Sophie Roos Tempo AV DNS DNS DNS DNS 0

Uitslagen Meerkamp 40 meter Meisjes Pupil B

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Renske van der Maas Fit 6,71 --- 618
2 Yorinde Speear Tempo AV 6,77 --- 604
3 Iris van Eerde AV Zeewolde 7,10 --- 529
4 Jade Broer Triathlon 7,13 --- 523
5 Rosalie Kriek AV Zeewolde 7,14 --- 521
6 Ellen Jelt... Wieringa Triathlon 7,22 --- 504
6 Romy Bendanon Triathlon 7,22 --- 504
8 Nikki Vroemen Triathlon 7,28 --- 492
8 Yara Keers Fit 7,28 --- 492
10 Juliët Rosengarten Fit 7,30 --- 488
11 Ronja van ...tenbrugge Fit 7,35 --- 478
12 Mette Wiggers Triathlon 7,36 --- 476
13 Tess Kuijer AV Zuidwal 7,38 --- 472
14 Sigrid Schaap AV Zuidwal 7,47 --- 454
15 Jillian Mertayasa Fit 7,49 --- 450
16 Lotte Konijn AV Zuidwal 7,51 --- 446
17 Lotte Westland AV Zuidwal 7,66 --- 418
18 Cecilia Tromp Tempo AV 7,67 --- 416
19 Juno Kapelle Triathlon 7,69 --- 412
20 Linde Wouda AV Zuidwal 7,71 --- 409
21 Marrit Jelgerhuis Triathlon 7,79 --- 394
22 Sterre Penders Tempo AV 7,81 --- 391
23 Loïs Welter Fit 7,83 --- 387
24 Annika Kolsters Tempo AV 7,90 --- 375
25 Isolde Bisschop Triathlon 7,99 --- 359
25 Vere Ingram Fit 7,99 --- 359
27 Britte Jellema Tempo AV 8,02 --- 354
28 Larissa Visser AV Zuidwal 8,05 --- 349
29 Isabelle Misset Triathlon 8,09 --- 343
30 Mayke van Lieshout Triathlon 8,12 --- 338
31 Philippa Faase Fit 8,19 --- 326
32 Dominique Poelhekke AV Zeewolde 8,27 --- 314
33 Meinou de Jong Triathlon 8,28 --- 312
34 Noa Zoomer Triathlon 8,63 --- 259
35 Anouk Bakker Triathlon 8,68 --- 252
36 Jedidja Fabriek Fit 8,99 --- 209
37 Nina Schipper AV Zuidwal 9,11 --- 193
Sophie Roos Tempo AV DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp 1000 meter Meisjes Pupil B

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Renske van der Maas Fit 3:49,94 --- 465
2 Yorinde Speear Tempo AV 3:51,65 --- 456
3 Iris van Eerde AV Zeewolde 4:03,70 --- 397
4 Romy Bendanon Triathlon 4:04,74 --- 392
5 Ronja van ...tenbrugge Fit 4:05,67 --- 388
6 Yara Keers Fit 4:09,09 --- 373
7 Jade Broer Triathlon 4:18,36 --- 333
8 Noa Zoomer Triathlon 4:20,91 --- 322
9 Vere Ingram Fit 4:21,07 --- 322
10 Ellen Jelt... Wieringa Triathlon 4:24,20 --- 309
11 Mette Wiggers Triathlon 4:26,16 --- 301
12 Philippa Faase Fit 4:28,48 --- 292
13 Larissa Visser AV Zuidwal 4:32,23 --- 278
14 Nikki Vroemen Triathlon 4:34,38 --- 270
15 Juliët Rosengarten Fit 4:34,66 --- 269
16 Britte Jellema Tempo AV 4:34,71 --- 269
17 Meinou de Jong Triathlon 4:34,75 --- 269
18 Rosalie Kriek AV Zeewolde 4:36,14 --- 264
19 Tess Kuijer AV Zuidwal 4:37,26 --- 260
20 Lotte Westland AV Zuidwal 4:38,64 --- 255
21 Lotte Konijn AV Zuidwal 4:41,21 --- 246
22 Marrit Jelgerhuis Triathlon 4:48,16 --- 222
23 Isabelle Misset Triathlon 4:48,64 --- 220
24 Linde Wouda AV Zuidwal 4:49,27 --- 218
25 Sigrid Schaap AV Zuidwal 4:52,86 --- 207
26 Mayke van Lieshout Triathlon 4:54,22 --- 202
27 Dominique Poelhekke AV Zeewolde 4:57,38 --- 192
28 Juno Kapelle Triathlon 4:57,86 --- 191
29 Jillian Mertayasa Fit 4:58,48 --- 189
30 Annika Kolsters Tempo AV 5:04,44 --- 171
31 Cecilia Tromp Tempo AV 5:05,12 --- 169
32 Anouk Bakker Triathlon 5:10,18 --- 154
33 Loïs Welter Fit 5:10,40 --- 153
34 Isolde Bisschop Triathlon 5:15,07 --- 140
35 Jedidja Fabriek Fit 5:22,27 --- 120
36 Sterre Penders Tempo AV 5:22,73 --- 119
37 Nina Schipper AV Zuidwal 5:25,90 --- 111
Sophie Roos Tempo AV DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Meisjes Pupil B

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jillian Mertayasa Fit 19,92 --- 316
2 Yara Keers Fit 18,95 --- 302
3 Yorinde Speear Tempo AV 18,72 --- 299
4 Mette Wiggers Triathlon 18,67 --- 298
5 Renske van der Maas Fit 18,56 --- 297
6 Nikki Vroemen Triathlon 18,19 --- 291
7 Tess Kuijer AV Zuidwal 17,09 --- 275
8 Cecilia Tromp Tempo AV 15,68 --- 253
9 Romy Bendanon Triathlon 15,29 --- 247
10 Lotte Konijn AV Zuidwal 15,27 --- 246
11 Iris van Eerde AV Zeewolde 13,79 --- 222
12 Lotte Westland AV Zuidwal 13,65 --- 220
13 Loïs Welter Fit 13,45 --- 216
14 Isolde Bisschop Triathlon 12,52 --- 200
15 Juno Kapelle Triathlon 12,45 --- 199
16 Larissa Visser AV Zuidwal 12,34 --- 197
17 Rosalie Kriek AV Zeewolde 11,55 --- 182
18 Jade Broer Triathlon 11,24 --- 176
19 Vere Ingram Fit 10,79 --- 168
20 Marrit Jelgerhuis Triathlon 10,73 --- 167
21 Isabelle Misset Triathlon 10,62 --- 165
22 Ellen Jelt... Wieringa Triathlon 10,23 --- 157
23 Ronja van ...tenbrugge Fit 10,11 --- 155
24 Mayke van Lieshout Triathlon 10,03 --- 153
25 Juliët Rosengarten Fit 9,90 --- 150
26 Jedidja Fabriek Fit 9,83 --- 149
27 Noa Zoomer Triathlon 9,58 --- 144
28 Philippa Faase Fit 9,56 --- 144
29 Meinou de Jong Triathlon 8,99 --- 132
30 Sigrid Schaap AV Zuidwal 8,90 --- 130
31 Sterre Penders Tempo AV 8,34 --- 118
32 Dominique Poelhekke AV Zeewolde 8,24 --- 116
33 Britte Jellema Tempo AV 7,88 --- 108
34 Anouk Bakker Triathlon 7,77 --- 105
35 Nina Schipper AV Zuidwal 7,32 --- 95
36 Annika Kolsters Tempo AV 7,10 --- 90
37 Linde Wouda AV Zuidwal 6,20 --- 68
Sophie Roos Tempo AV DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Pupil B

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Renske van der Maas Fit 3,73 --- 464
2 Iris van Eerde AV Zeewolde 3,49 --- 416
3 Yorinde Speear Tempo AV 3,31 --- 380
4 Jade Broer Triathlon 3,19 --- 356
5 Mette Wiggers Triathlon 3,17 --- 352
6 Nikki Vroemen Triathlon 3,13 --- 344
7 Ellen Jelt... Wieringa Triathlon 3,12 --- 342
8 Tess Kuijer AV Zuidwal 3,06 --- 330
9 Yara Keers Fit 3,03 --- 324
9 Rosalie Kriek AV Zeewolde 3,03 --- 324
11 Lotte Westland AV Zuidwal 3,00 --- 318
12 Juliët Rosengarten Fit 2,90 --- 298
13 Romy Bendanon Triathlon 2,88 --- 294
13 Sterre Penders Tempo AV 2,88 --- 294
15 Linde Wouda AV Zuidwal 2,85 --- 288
16 Juno Kapelle Triathlon 2,80 --- 278
16 Ronja van ...tenbrugge Fit 2,80 --- 278
16 Larissa Visser AV Zuidwal 2,80 --- 278
19 Cecilia Tromp Tempo AV 2,77 --- 272
20 Noa Zoomer Triathlon 2,76 --- 270
21 Philippa Faase Fit 2,72 --- 262
21 Lotte Konijn AV Zuidwal 2,72 --- 262
23 Marrit Jelgerhuis Triathlon 2,67 --- 252
24 Annika Kolsters Tempo AV 2,66 --- 250
25 Vere Ingram Fit 2,63 --- 244
26 Jedidja Fabriek Fit 2,55 --- 228
26 Loïs Welter Fit 2,55 --- 228
26 Britte Jellema Tempo AV 2,55 --- 228
29 Mayke van Lieshout Triathlon 2,53 --- 224
30 Anouk Bakker Triathlon 2,52 --- 222
31 Sigrid Schaap AV Zuidwal 2,50 --- 218
32 Isolde Bisschop Triathlon 2,38 --- 194
33 Jillian Mertayasa Fit 2,37 --- 192
34 Isabelle Misset Triathlon 2,36 --- 190
35 Meinou de Jong Triathlon 2,34 --- 186
36 Dominique Poelhekke AV Zeewolde 2,07 --- 132
37 Nina Schipper AV Zuidwal 1,92 --- 102
Sophie Roos Tempo AV DNS --- 0
[+/-] alles
#Naam 40mPtn1000mPtnVortexPtnVerPtn Punten
1 Fit 6430 [+/-]
2 AV Triathlon 6212 [+/-]
3 AV Zuidwal 5297 [+/-]
4 Tempo AV 5169 [+/-]
5 AV Zeewolde 3609 [+/-]


Uitslagen 4 x 40m Meisjes Pupil B

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Fit - MPB - team 1 Fit - MPB 4 26,58 591
2 AVT MPB Team 1 AV Triathlon - MPB 4 27,06 563
3 Zuidwal MPB_Team1 AV Zuidwal - MPB 4 29,31 447
4 MPB1 Tempo AV - MPB 6 29,48 439
5 AVT MPB Team 3 AV Triathlon - MPB 4 30,14 408
6 Fit - MPB - team 2 Fit - MPB 5 30,27 403
7 Zuidwal MPB_Team2 AV Zuidwal - MPB 4 30,80 379
8 AVT MPB Team 2 AV Triathlon - MPB 4 31,41 353