Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil C

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Robin Meinten AV Zeewolde 7,19 2:22,01 16,66 3,35 1484
2 Lars van Wijk AV Zuidwal 7,80 2:31,37 22,31 2,90 1287
3 Lucas van Lien AV Zeewolde 7,49 2:30,42 19,24 2,67 1264
4 Taeke Doevendans Triathlon 7,40 2:18,82 10,60 2,78 1250
5 Quint van Wengen AV Zuidwal 7,65 2:23,14 15,59 2,75 1249
6 Jens van de Wetering Triathlon 7,87 2:25,82 16,13 2,64 1175
7 Tijn van de Hoef Tempo AV 7,60 2:24,48 10,79 2,76 1166
8 Daan Veldman Tempo AV 8,24 2:24,11 16,58 2,77 1159
9 Thomas Quik AV Zuidwal 7,69 2:31,62 12,08 2,76 1121
10 GIjs Langendijk AV Zeewolde 8,08 2:33,93 15,11 2,51 1039
11 Julian Krist AV Zeewolde 7,83 2:42,30 11,23 2,82 1022
12 Mees Blijenberg Triathlon 8,20 2:41,06 17,87 2,51 1016
13 Dyon Slingerland AV Zeewolde 7,87 2:28,15 10,48 2,38 1007
14 Mels van Stratum Triathlon 8,27 2:32,99 12,58 2,36 942
15 Liu Spijker Triathlon 8,31 2:31,72 9,76 2,39 897
16 Oscar Jongema AV Zeewolde 8,51 2:45,19 16,46 2,35 890
17 Matthias Maasse AV Zeewolde 8,35 2:36,52 12,53 2,25 882
18 Sebastiaan Boonstra Triathlon 8,50 2:42,33 11,50 2,41 836
19 Sep van Diepen Triathlon 8,40 2:35,36 8,88 2,37 835
20 Justin Maas Tempo AV 8,34 2:52,54 9,38 2,74 827
21 Jelmer Gouma Tempo AV 7,86 2:55,03 10,27 2,23 809
22 Silas van Wierst AV Zeewolde 8,65 2:48,52 11,93 2,34 771
23 Janne Meijering Fit 8,80 2:36,64 10,94 2,02 741
24 Daniël van Schaijik Fit 8,45 2:42,19 7,03 2,07 684
25 Bram van de Staaij Tempo AV 8,26 3:07,92 6,30 2,58 661
26 Bram Holsappel AV Zuidwal 8,61 3:05,43 8,45 2,39 632
27 Jules Sprenger Fit 8,86 2:55,19 9,51 2,15 621
28 Floris Valkonet Triathlon 9,19 2:44,25 7,08 2,15 584
29 Damian Scholten Triathlon 8,66 2:46,41 6,38 1,90 577

Uitslagen Meerkamp 40 meter Jongens Pupil C

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Robin Meinten AV Zeewolde 7,19 --- 510
2 Taeke Doevendans Triathlon 7,40 --- 468
3 Lucas van Lien AV Zeewolde 7,49 --- 450
4 Tijn van de Hoef Tempo AV 7,60 --- 429
5 Quint van Wengen AV Zuidwal 7,65 --- 420
6 Thomas Quik AV Zuidwal 7,69 --- 412
7 Lars van Wijk AV Zuidwal 7,80 --- 392
8 Julian Krist AV Zeewolde 7,83 --- 387
9 Jelmer Gouma Tempo AV 7,86 --- 382
10 Jens van de Wetering Triathlon 7,87 --- 380
10 Dyon Slingerland AV Zeewolde 7,87 --- 380
12 GIjs Langendijk AV Zeewolde 8,08 --- 344
13 Mees Blijenberg Triathlon 8,20 --- 325
14 Daan Veldman Tempo AV 8,24 --- 318
15 Bram van de Staaij Tempo AV 8,26 --- 315
16 Mels van Stratum Triathlon 8,27 --- 314
17 Liu Spijker Triathlon 8,31 --- 307
18 Justin Maas Tempo AV 8,34 --- 303
19 Matthias Maasse AV Zeewolde 8,35 --- 301
20 Sep van Diepen Triathlon 8,40 --- 293
21 Daniël van Schaijik Fit 8,45 --- 286
22 Sebastiaan Boonstra Triathlon 8,50 --- 278
23 Oscar Jongema AV Zeewolde 8,51 --- 277
24 Bram Holsappel AV Zuidwal 8,61 --- 262
25 Silas van Wierst AV Zeewolde 8,65 --- 256
26 Damian Scholten Triathlon 8,66 --- 255
27 Janne Meijering Fit 8,80 --- 235
28 Jules Sprenger Fit 8,86 --- 226
29 Floris Valkonet Triathlon 9,19 --- 182

Uitslagen Meerkamp 600 meter Jongens Pupil C

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Taeke Doevendans Triathlon 2:18,82 --- 344
2 Robin Meinten AV Zeewolde 2:22,01 --- 318
3 Quint van Wengen AV Zuidwal 2:23,14 --- 309
4 Daan Veldman Tempo AV 2:24,11 --- 302
5 Tijn van de Hoef Tempo AV 2:24,48 --- 299
6 Jens van de Wetering Triathlon 2:25,82 --- 289
7 Dyon Slingerland AV Zeewolde 2:28,15 --- 271
8 Lucas van Lien AV Zeewolde 2:30,42 --- 255
9 Lars van Wijk AV Zuidwal 2:31,37 --- 248
10 Thomas Quik AV Zuidwal 2:31,62 --- 247
11 Liu Spijker Triathlon 2:31,72 --- 246
12 Mels van Stratum Triathlon 2:32,99 --- 237
13 GIjs Langendijk AV Zeewolde 2:33,93 --- 231
14 Sep van Diepen Triathlon 2:35,36 --- 221
15 Matthias Maasse AV Zeewolde 2:36,52 --- 213
16 Janne Meijering Fit 2:36,64 --- 213
17 Mees Blijenberg Triathlon 2:41,06 --- 184
18 Daniël van Schaijik Fit 2:42,19 --- 178
19 Julian Krist AV Zeewolde 2:42,30 --- 177
20 Sebastiaan Boonstra Triathlon 2:42,33 --- 177
21 Floris Valkonet Triathlon 2:44,25 --- 165
22 Oscar Jongema AV Zeewolde 2:45,19 --- 160
23 Damian Scholten Triathlon 2:46,41 --- 152
24 Silas van Wierst AV Zeewolde 2:48,52 --- 140
25 Justin Maas Tempo AV 2:52,54 --- 118
26 Jelmer Gouma Tempo AV 2:55,03 --- 105
27 Jules Sprenger Fit 2:55,19 --- 104
28 Bram Holsappel AV Zuidwal 3:05,43 --- 54
29 Bram van de Staaij Tempo AV 3:07,92 --- 42

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Jongens Pupil C

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Lars van Wijk AV Zuidwal 22,31 --- 349
2 Lucas van Lien AV Zeewolde 19,24 --- 307
3 Mees Blijenberg Triathlon 17,87 --- 287
4 Robin Meinten AV Zeewolde 16,66 --- 268
5 Daan Veldman Tempo AV 16,58 --- 267
6 Oscar Jongema AV Zeewolde 16,46 --- 265
7 Jens van de Wetering Triathlon 16,13 --- 260
8 Quint van Wengen AV Zuidwal 15,59 --- 252
9 GIjs Langendijk AV Zeewolde 15,11 --- 244
10 Mels van Stratum Triathlon 12,58 --- 201
11 Matthias Maasse AV Zeewolde 12,53 --- 200
12 Thomas Quik AV Zuidwal 12,08 --- 192
13 Silas van Wierst AV Zeewolde 11,93 --- 189
14 Sebastiaan Boonstra Triathlon 11,50 --- 181
15 Julian Krist AV Zeewolde 11,23 --- 176
16 Janne Meijering Fit 10,94 --- 171
17 Tijn van de Hoef Tempo AV 10,79 --- 168
18 Taeke Doevendans Triathlon 10,60 --- 164
19 Dyon Slingerland AV Zeewolde 10,48 --- 162
20 Jelmer Gouma Tempo AV 10,27 --- 158
21 Liu Spijker Triathlon 9,76 --- 148
22 Jules Sprenger Fit 9,51 --- 143
23 Justin Maas Tempo AV 9,38 --- 140
24 Sep van Diepen Triathlon 8,88 --- 129
25 Bram Holsappel AV Zuidwal 8,45 --- 120
26 Floris Valkonet Triathlon 7,08 --- 89
27 Daniël van Schaijik Fit 7,03 --- 88
28 Damian Scholten Triathlon 6,38 --- 72
29 Bram van de Staaij Tempo AV 6,30 --- 70

Uitslagen Meerkamp Verspringen Jongens Pupil C

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Robin Meinten AV Zeewolde 3,35 --- 388
2 Lars van Wijk AV Zuidwal 2,90 --- 298
3 Julian Krist AV Zeewolde 2,82 --- 282
4 Taeke Doevendans Triathlon 2,78 --- 274
5 Daan Veldman Tempo AV 2,77 --- 272
6 Tijn van de Hoef Tempo AV 2,76 --- 270
6 Thomas Quik AV Zuidwal 2,76 --- 270
8 Quint van Wengen AV Zuidwal 2,75 --- 268
9 Justin Maas Tempo AV 2,74 --- 266
10 Lucas van Lien AV Zeewolde 2,67 --- 252
11 Jens van de Wetering Triathlon 2,64 --- 246
12 Bram van de Staaij Tempo AV 2,58 --- 234
13 Mees Blijenberg Triathlon 2,51 --- 220
13 GIjs Langendijk AV Zeewolde 2,51 --- 220
15 Sebastiaan Boonstra Triathlon 2,41 --- 200
16 Liu Spijker Triathlon 2,39 --- 196
16 Bram Holsappel AV Zuidwal 2,39 --- 196
18 Dyon Slingerland AV Zeewolde 2,38 --- 194
19 Sep van Diepen Triathlon 2,37 --- 192
20 Mels van Stratum Triathlon 2,36 --- 190
21 Oscar Jongema AV Zeewolde 2,35 --- 188
22 Silas van Wierst AV Zeewolde 2,34 --- 186
23 Matthias Maasse AV Zeewolde 2,25 --- 168
24 Jelmer Gouma Tempo AV 2,23 --- 164
25 Floris Valkonet Triathlon 2,15 --- 148
25 Jules Sprenger Fit 2,15 --- 148
27 Daniël van Schaijik Fit 2,07 --- 132
28 Janne Meijering Fit 2,02 --- 122
29 Damian Scholten Triathlon 1,90 --- 98
[+/-] alles
#Naam 40mPtn600mPtnVortexPtnVerPtn Punten
1 AV Zeewolde 5175 [+/-]
2 AV Triathlon 4788 [+/-]
3 AV Zuidwal 4701 [+/-]
4 Tempo AV 4296 [+/-]
5 Fit 2261 [+/-]


Uitslagen 4 x 40m Jongens Pupil C

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Zuidwal JPC_Team1 AV Zuidwal - JPC 4 30,07 412
2 AVT JPC Team 1 AV Triathlon - JPC 4 30,21 405
3 AV Zeewolde JPC-1 AV Zeewolde - JPC 4 31,12 366
4 JPC1 Tempo AV - JPC 5 31,85 335
5 AV Zeewolde JPC-2 AV Zeewolde - JPC 4 33,21 283
6 AVT JPC Team 2 AV Triathlon - JPC 4 33,53 271
7 Fit - pupC combi Fit - JPC 5 35,13 215