Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil B

# Naam 40m1000mVortexVerPunten totaal
1 Diede Schotsman AV Zuidwal 7,18 3:59,12 31,51 3,38 1786
2 Mick Frerix Triathlon 7,04 4:05,13 18,27 3,42 1628
3 Ewoud van Schaik AV Zeewolde 7,38 4:09,50 20,36 3,13 1510
4 Hidde de Jong Fit 7,25 4:14,21 14,40 3,36 1470
5 Marijn Bloemendal Fit 7,77 3:58,53 20,64 3,02 1468
6 Jarik Smit AV Zeewolde 7,82 4:01,95 20,75 3,04 1449
7 Jitte Ydema Tempo AV 7,43 3:51,44 14,61 2,74 1421
8 Bjorn Klein AV Zeewolde 7,78 4:00,08 13,50 3,09 1363
9 Luc Breton Fit 7,81 4:03,80 13,70 3,14 1354
10 Luuk van Burgsteden Triathlon 7,63 4:16,86 15,47 3,07 1344
11 Thigo de Leeuw AV Zuidwal 7,57 4:43,54 20,75 3,10 1339
12 Simon Grimbergen AV Zuidwal 7,75 4:20,21 20,66 2,82 1335
13 Quin van de Klok AV Zeewolde 7,54 4:27,07 17,13 2,90 1311
14 Jop van den Hoorn Triathlon 7,53 4:27,34 15,17 2,96 1294
15 Nathan Rinkel AV Zeewolde 7,75 4:01,76 13,34 2,71 1281
16 Stijn Bruinsma AV Zeewolde 7,10 DNS 22,11 3,39 1271
17 Timo Bos AV Zuidwal 7,40 4:46,04 16,21 2,95 1266
18 Stijn Bakker AV Zuidwal 8,09 3:57,94 16,16 2,55 1257
19 Niels Hagen AV Zuidwal 7,57 4:26,13 13,00 2,95 1253
20 Ole Hamberg Triathlon 8,02 4:34,18 20,56 2,88 1244
21 Jippe Bleijenburg AV Zuidwal 7,90 4:51,65 19,27 3,07 1224
22 Finn Hart AV Zeewolde 7,33 4:50,61 17,35 2,59 1211
23 Gijs Schoemaker Fit 7,91 4:40,70 16,26 2,99 1199
24 Tycho de Vries Tempo AV 7,54 4:34,62 13,26 2,79 1198
25 Ben Lensing Triathlon 7,87 4:38,20 15,62 2,69 1144
26 Daan Jansen AV Zeewolde 8,35 4:22,42 13,53 2,59 1070
27 Fedde Van Den Bos Triathlon 7,95 4:22,87 10,12 2,55 1063
28 Justin van Dam AV Zeewolde 7,89 4:51,54 11,34 2,50 984
29 Willem Roelofs AV Zeewolde 7,60 5:22,68 10,02 2,68 955
30 Pierre Verhoosel Triathlon 8,40 4:41,40 13,08 2,19 904
31 Rafaël Baetings Tempo AV 8,56 4:49,79 11,84 2,36 864
32 Jaron Hamoen AV Zeewolde 7,27 DNS 21,83 DNS 837
33 Amir Eddarraz Fit 8,19 5:09,16 8,92 1,93 717

Uitslagen Meerkamp 40 meter Jongens Pupil B

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Mick Frerix Triathlon 7,04 --- 542
2 Stijn Bruinsma AV Zeewolde 7,10 --- 529
3 Diede Schotsman AV Zuidwal 7,18 --- 512
4 Hidde de Jong Fit 7,25 --- 498
5 Jaron Hamoen AV Zeewolde 7,27 --- 494
6 Finn Hart AV Zeewolde 7,33 --- 482
7 Ewoud van Schaik AV Zeewolde 7,38 --- 472
8 Timo Bos AV Zuidwal 7,40 --- 468
9 Jitte Ydema Tempo AV 7,43 --- 462
10 Jop van den Hoorn Triathlon 7,53 --- 442
11 Tycho de Vries Tempo AV 7,54 --- 440
11 Quin van de Klok AV Zeewolde 7,54 --- 440
13 Niels Hagen AV Zuidwal 7,57 --- 435
13 Thigo de Leeuw AV Zuidwal 7,57 --- 435
15 Willem Roelofs AV Zeewolde 7,60 --- 429
16 Luuk van Burgsteden Triathlon 7,63 --- 423
17 Nathan Rinkel AV Zeewolde 7,75 --- 401
17 Simon Grimbergen AV Zuidwal 7,75 --- 401
19 Marijn Bloemendal Fit 7,77 --- 398
20 Bjorn Klein AV Zeewolde 7,78 --- 396
21 Luc Breton Fit 7,81 --- 391
22 Jarik Smit AV Zeewolde 7,82 --- 389
23 Ben Lensing Triathlon 7,87 --- 380
24 Justin van Dam AV Zeewolde 7,89 --- 377
25 Jippe Bleijenburg AV Zuidwal 7,90 --- 375
26 Gijs Schoemaker Fit 7,91 --- 373
27 Fedde Van Den Bos Triathlon 7,95 --- 366
28 Ole Hamberg Triathlon 8,02 --- 354
29 Stijn Bakker AV Zuidwal 8,09 --- 343
30 Amir Eddarraz Fit 8,19 --- 326
31 Daan Jansen AV Zeewolde 8,35 --- 301
32 Pierre Verhoosel Triathlon 8,40 --- 293
33 Rafaël Baetings Tempo AV 8,56 --- 269

Uitslagen Meerkamp 1000 meter Jongens Pupil B

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jitte Ydema Tempo AV 3:51,44 --- 457
2 Stijn Bakker AV Zuidwal 3:57,94 --- 425
3 Marijn Bloemendal Fit 3:58,53 --- 422
4 Diede Schotsman AV Zuidwal 3:59,12 --- 419
5 Bjorn Klein AV Zeewolde 4:00,08 --- 414
6 Nathan Rinkel AV Zeewolde 4:01,76 --- 406
7 Jarik Smit AV Zeewolde 4:01,95 --- 406
8 Luc Breton Fit 4:03,80 --- 397
9 Mick Frerix Triathlon 4:05,13 --- 391
10 Ewoud van Schaik AV Zeewolde 4:09,50 --- 371
11 Hidde de Jong Fit 4:14,21 --- 350
12 Luuk van Burgsteden Triathlon 4:16,86 --- 339
13 Simon Grimbergen AV Zuidwal 4:20,21 --- 325
14 Daan Jansen AV Zeewolde 4:22,42 --- 316
15 Fedde Van Den Bos Triathlon 4:22,87 --- 314
16 Niels Hagen AV Zuidwal 4:26,13 --- 302
17 Quin van de Klok AV Zeewolde 4:27,07 --- 298
18 Jop van den Hoorn Triathlon 4:27,34 --- 297
19 Ole Hamberg Triathlon 4:34,18 --- 271
20 Tycho de Vries Tempo AV 4:34,62 --- 269
21 Ben Lensing Triathlon 4:38,20 --- 256
22 Gijs Schoemaker Fit 4:40,70 --- 248
23 Pierre Verhoosel Triathlon 4:41,40 --- 245
24 Thigo de Leeuw AV Zuidwal 4:43,54 --- 238
25 Timo Bos AV Zuidwal 4:46,04 --- 229
26 Rafaël Baetings Tempo AV 4:49,79 --- 217
27 Finn Hart AV Zeewolde 4:50,61 --- 214
28 Justin van Dam AV Zeewolde 4:51,54 --- 211
29 Jippe Bleijenburg AV Zuidwal 4:51,65 --- 210
30 Amir Eddarraz Fit 5:09,16 --- 157
31 Willem Roelofs AV Zeewolde 5:22,68 --- 119
Jaron Hamoen AV Zeewolde DNS --- 0
Stijn Bruinsma AV Zeewolde DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Jongens Pupil B

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Diede Schotsman AV Zuidwal 31,51 --- 461
2 Stijn Bruinsma AV Zeewolde 22,11 --- 346
3 Jaron Hamoen AV Zeewolde 21,83 --- 343
4 Jarik Smit AV Zeewolde 20,75 --- 328
4 Thigo de Leeuw AV Zuidwal 20,75 --- 328
6 Simon Grimbergen AV Zuidwal 20,66 --- 327
7 Marijn Bloemendal Fit 20,64 --- 326
8 Ole Hamberg Triathlon 20,56 --- 325
9 Ewoud van Schaik AV Zeewolde 20,36 --- 323
10 Jippe Bleijenburg AV Zuidwal 19,27 --- 307
11 Mick Frerix Triathlon 18,27 --- 293
12 Finn Hart AV Zeewolde 17,35 --- 279
13 Quin van de Klok AV Zeewolde 17,13 --- 275
14 Gijs Schoemaker Fit 16,26 --- 262
15 Timo Bos AV Zuidwal 16,21 --- 261
16 Stijn Bakker AV Zuidwal 16,16 --- 261
17 Ben Lensing Triathlon 15,62 --- 252
18 Luuk van Burgsteden Triathlon 15,47 --- 250
19 Jop van den Hoorn Triathlon 15,17 --- 245
20 Jitte Ydema Tempo AV 14,61 --- 236
21 Hidde de Jong Fit 14,40 --- 232
22 Luc Breton Fit 13,70 --- 220
23 Daan Jansen AV Zeewolde 13,53 --- 217
24 Bjorn Klein AV Zeewolde 13,50 --- 217
25 Nathan Rinkel AV Zeewolde 13,34 --- 214
26 Tycho de Vries Tempo AV 13,26 --- 213
27 Pierre Verhoosel Triathlon 13,08 --- 210
28 Niels Hagen AV Zuidwal 13,00 --- 208
29 Rafaël Baetings Tempo AV 11,84 --- 188
30 Justin van Dam AV Zeewolde 11,34 --- 178
31 Fedde Van Den Bos Triathlon 10,12 --- 155
32 Willem Roelofs AV Zeewolde 10,02 --- 153
33 Amir Eddarraz Fit 8,92 --- 130

Uitslagen Meerkamp Verspringen Jongens Pupil B

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Mick Frerix Triathlon 3,42 --- 402
2 Stijn Bruinsma AV Zeewolde 3,39 --- 396
3 Diede Schotsman AV Zuidwal 3,38 --- 394
4 Hidde de Jong Fit 3,36 --- 390
5 Luc Breton Fit 3,14 --- 346
6 Ewoud van Schaik AV Zeewolde 3,13 --- 344
7 Thigo de Leeuw AV Zuidwal 3,10 --- 338
8 Bjorn Klein AV Zeewolde 3,09 --- 336
9 Luuk van Burgsteden Triathlon 3,07 --- 332
9 Jippe Bleijenburg AV Zuidwal 3,07 --- 332
11 Jarik Smit AV Zeewolde 3,04 --- 326
12 Marijn Bloemendal Fit 3,02 --- 322
13 Gijs Schoemaker Fit 2,99 --- 316
14 Jop van den Hoorn Triathlon 2,96 --- 310
15 Niels Hagen AV Zuidwal 2,95 --- 308
15 Timo Bos AV Zuidwal 2,95 --- 308
17 Quin van de Klok AV Zeewolde 2,90 --- 298
18 Ole Hamberg Triathlon 2,88 --- 294
19 Simon Grimbergen AV Zuidwal 2,82 --- 282
20 Tycho de Vries Tempo AV 2,79 --- 276
21 Jitte Ydema Tempo AV 2,74 --- 266
22 Nathan Rinkel AV Zeewolde 2,71 --- 260
23 Ben Lensing Triathlon 2,69 --- 256
24 Willem Roelofs AV Zeewolde 2,68 --- 254
25 Daan Jansen AV Zeewolde 2,59 --- 236
25 Finn Hart AV Zeewolde 2,59 --- 236
27 Fedde Van Den Bos Triathlon 2,55 --- 228
27 Stijn Bakker AV Zuidwal 2,55 --- 228
29 Justin van Dam AV Zeewolde 2,50 --- 218
30 Rafaël Baetings Tempo AV 2,36 --- 190
31 Pierre Verhoosel Triathlon 2,19 --- 156
32 Amir Eddarraz Fit 1,93 --- 104
Jaron Hamoen AV Zeewolde DNS --- 0
[+/-] alles
#Naam 40mPtn1000mPtnVortexPtnVerPtn Punten
1 AV Zuidwal 6232 [+/-]
2 AV Zeewolde 6085 [+/-]
3 AV Triathlon 6053 [+/-]
4 Fit 5968 [+/-]
5 Tempo AV 3483 [+/-]


Uitslagen 4 x 40m Jongens Pupil B

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AVT JPB Team 1 AV Triathlon - JPB 4 27,43 543
2 Zuidwal JPB_Team1 AV Zuidwal - JPB 4 28,13 506
3 Fit - JPB Fit - JPB 5 28,70 477
4 AV Zeewolde JPB-2 AV Zeewolde - JPB 6 29,21 452
5 AV Zeewolde JPB-1 AV Zeewolde - JPB 5 29,24 450