Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil A2

# Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
1 Araya Wolfs AV Zeewolde 9,21 3:33,61 6,33 4,18 2147
2 Luca Dooper Tempo AV 9,30 3:27,87 6,65 3,89 2128
3 Julian Kwakman Triathlon 9,32 3:45,91 5,55 4,10 1993
4 Aaron Bos AV Zeewolde 9,82 3:43,45 6,10 3,83 1902
5 Jay Kriek Tempo AV 9,76 3:41,69 6,28 3,57 1881
6 Edward Dijkstra Fit 9,15 4:14,19 6,60 3,54 1839
7 Wytze de Jong Fit 10,08 3:58,50 7,37 3,69 1831
8 Wouter van Dorst Triathlon 9,58 4:10,19 7,33 3,54 1823
9 Sem de Gooijer Tempo AV 9,41 3:59,80 5,36 3,73 1819
10 Kian Schouten Fit 9,64 4:03,43 6,63 3,58 1812
11 Ezra van den Boogert AV Zeewolde 10,03 3:51,11 5,79 3,51 1745
12 Rhune van Doorn Triathlon 10,10 3:46,26 4,80 3,45 1683
13 Rick Snijder Triathlon 10,47 3:48,72 5,91 3,38 1675
14 Jonathan van Lien AV Zeewolde 10,46 4:04,77 5,81 3,54 1622
15 Max Rijkers Triathlon 9,57 4:52,03 6,32 3,57 1614
16 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 10,17 4:15,80 5,59 3,57 1608
17 Boet van Bakel Triathlon 10,13 4:19,54 5,42 3,33 1539
18 Finn van der Es AV Zeewolde 10,11 4:17,89 5,67 3,16 1531
19 Jesper van Helden Triathlon 10,85 3:53,96 5,37 3,17 1521
20 Sven Poelman AV Zeewolde 10,11 4:21,87 5,84 3,13 1519
21 Kalle Kok Triathlon 11,18 3:54,89 5,28 2,92 1418
22 Tijn Bruinsma Tempo AV 10,67 4:03,88 4,60 2,65 1339
23 Rasmus van Werkhoven AV Zeewolde 10,51 4:18,68 4,15 2,97 1327
24 Jonas Rijnberg Triathlon 10,41 4:33,59 4,00 2,85 1247
25 Iggy Kuijl Tempo AV 11,04 4:20,87 3,36 3,14 1220
26 Boaz Cremers Triathlon 11,17 4:53,98 4,73 2,95 1151
27 Quint Keers Fit 11,58 4:50,17 5,48 2,84 1142
28 Mathijs de Winter AV Zeewolde 11,31 4:42,46 5,11 2,66 1140
29 Julian Kriek AV Zeewolde 11,75 4:54,20 4,36 3,02 1069

Uitslagen Meerkamp 60 meter Jongens Pupil A2

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Edward Dijkstra Fit 9,15 --- 621
2 Araya Wolfs AV Zeewolde 9,21 --- 610
3 Luca Dooper Tempo AV 9,30 --- 594
4 Julian Kwakman Triathlon 9,32 --- 590
5 Sem de Gooijer Tempo AV 9,41 --- 574
6 Max Rijkers Triathlon 9,57 --- 547
7 Wouter van Dorst Triathlon 9,58 --- 545
8 Kian Schouten Fit 9,64 --- 535
9 Jay Kriek Tempo AV 9,76 --- 516
10 Aaron Bos AV Zeewolde 9,82 --- 506
11 Ezra van den Boogert AV Zeewolde 10,03 --- 473
12 Wytze de Jong Fit 10,08 --- 466
13 Rhune van Doorn Triathlon 10,10 --- 463
14 Finn van der Es AV Zeewolde 10,11 --- 461
14 Sven Poelman AV Zeewolde 10,11 --- 461
16 Boet van Bakel Triathlon 10,13 --- 458
17 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 10,17 --- 452
18 Jonas Rijnberg Triathlon 10,41 --- 417
19 Jonathan van Lien AV Zeewolde 10,46 --- 410
20 Rick Snijder Triathlon 10,47 --- 409
21 Rasmus van Werkhoven AV Zeewolde 10,51 --- 403
22 Tijn Bruinsma Tempo AV 10,67 --- 382
23 Jesper van Helden Triathlon 10,85 --- 358
24 Iggy Kuijl Tempo AV 11,04 --- 333
25 Boaz Cremers Triathlon 11,17 --- 317
26 Kalle Kok Triathlon 11,18 --- 316
27 Mathijs de Winter AV Zeewolde 11,31 --- 300
28 Quint Keers Fit 11,58 --- 268
29 Julian Kriek AV Zeewolde 11,75 --- 249

Uitslagen Meerkamp 1000 meter Jongens Pupil A2

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Luca Dooper Tempo AV 3:27,87 --- 593
2 Araya Wolfs AV Zeewolde 3:33,61 --- 557
3 Jay Kriek Tempo AV 3:41,69 --- 510
4 Aaron Bos AV Zeewolde 3:43,45 --- 500
5 Julian Kwakman Triathlon 3:45,91 --- 487
6 Rhune van Doorn Triathlon 3:46,26 --- 485
7 Rick Snijder Triathlon 3:48,72 --- 472
8 Ezra van den Boogert AV Zeewolde 3:51,11 --- 459
9 Jesper van Helden Triathlon 3:53,96 --- 445
10 Kalle Kok Triathlon 3:54,89 --- 440
11 Wytze de Jong Fit 3:58,50 --- 422
12 Sem de Gooijer Tempo AV 3:59,80 --- 416
13 Kian Schouten Fit 4:03,43 --- 399
14 Tijn Bruinsma Tempo AV 4:03,88 --- 396
15 Jonathan van Lien AV Zeewolde 4:04,77 --- 392
16 Wouter van Dorst Triathlon 4:10,19 --- 368
17 Edward Dijkstra Fit 4:14,19 --- 350
18 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 4:15,80 --- 344
19 Finn van der Es AV Zeewolde 4:17,89 --- 335
20 Rasmus van Werkhoven AV Zeewolde 4:18,68 --- 331
21 Boet van Bakel Triathlon 4:19,54 --- 328
22 Iggy Kuijl Tempo AV 4:20,87 --- 322
23 Sven Poelman AV Zeewolde 4:21,87 --- 318
24 Jonas Rijnberg Triathlon 4:33,59 --- 273
25 Mathijs de Winter AV Zeewolde 4:42,46 --- 241
26 Quint Keers Fit 4:50,17 --- 215
27 Max Rijkers Triathlon 4:52,03 --- 209
28 Boaz Cremers Triathlon 4:53,98 --- 203
29 Julian Kriek AV Zeewolde 4:54,20 --- 202

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Jongens Pupil A2

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Wytze de Jong Fit 7,37 --- 487
2 Wouter van Dorst Triathlon 7,33 --- 484
3 Luca Dooper Tempo AV 6,65 --- 445
4 Kian Schouten Fit 6,63 --- 444
5 Edward Dijkstra Fit 6,60 --- 442
6 Araya Wolfs AV Zeewolde 6,33 --- 426
7 Max Rijkers Triathlon 6,32 --- 426
8 Jay Kriek Tempo AV 6,28 --- 423
9 Aaron Bos AV Zeewolde 6,10 --- 412
10 Rick Snijder Triathlon 5,91 --- 400
11 Sven Poelman AV Zeewolde 5,84 --- 396
12 Jonathan van Lien AV Zeewolde 5,81 --- 394
13 Ezra van den Boogert AV Zeewolde 5,79 --- 393
14 Finn van der Es AV Zeewolde 5,67 --- 385
15 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 5,59 --- 380
16 Julian Kwakman Triathlon 5,55 --- 378
17 Quint Keers Fit 5,48 --- 373
18 Boet van Bakel Triathlon 5,42 --- 369
19 Jesper van Helden Triathlon 5,37 --- 366
20 Sem de Gooijer Tempo AV 5,36 --- 365
21 Kalle Kok Triathlon 5,28 --- 360
22 Mathijs de Winter AV Zeewolde 5,11 --- 349
23 Rhune van Doorn Triathlon 4,80 --- 327
24 Boaz Cremers Triathlon 4,73 --- 323
25 Tijn Bruinsma Tempo AV 4,60 --- 313
26 Julian Kriek AV Zeewolde 4,36 --- 296
27 Rasmus van Werkhoven AV Zeewolde 4,15 --- 281
28 Jonas Rijnberg Triathlon 4,00 --- 269
29 Iggy Kuijl Tempo AV 3,36 --- 219

Uitslagen Meerkamp Verspringen Jongens Pupil A2

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Araya Wolfs AV Zeewolde 4,18 --- 554
2 Julian Kwakman Triathlon 4,10 --- 538
3 Luca Dooper Tempo AV 3,89 --- 496
4 Aaron Bos AV Zeewolde 3,83 --- 484
5 Sem de Gooijer Tempo AV 3,73 --- 464
6 Wytze de Jong Fit 3,69 --- 456
7 Kian Schouten Fit 3,58 --- 434
8 Max Rijkers Triathlon 3,57 --- 432
8 Jay Kriek Tempo AV 3,57 --- 432
8 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 3,57 --- 432
11 Wouter van Dorst Triathlon 3,54 --- 426
11 Edward Dijkstra Fit 3,54 --- 426
11 Jonathan van Lien AV Zeewolde 3,54 --- 426
14 Ezra van den Boogert AV Zeewolde 3,51 --- 420
15 Rhune van Doorn Triathlon 3,45 --- 408
16 Rick Snijder Triathlon 3,38 --- 394
17 Boet van Bakel Triathlon 3,33 --- 384
18 Jesper van Helden Triathlon 3,17 --- 352
19 Finn van der Es AV Zeewolde 3,16 --- 350
20 Iggy Kuijl Tempo AV 3,14 --- 346
21 Sven Poelman AV Zeewolde 3,13 --- 344
22 Julian Kriek AV Zeewolde 3,02 --- 322
23 Rasmus van Werkhoven AV Zeewolde 2,97 --- 312
24 Boaz Cremers Triathlon 2,95 --- 308
25 Kalle Kok Triathlon 2,92 --- 302
26 Jonas Rijnberg Triathlon 2,85 --- 288
27 Quint Keers Fit 2,84 --- 286
28 Mathijs de Winter AV Zeewolde 2,66 --- 250
29 Tijn Bruinsma Tempo AV 2,65 --- 248
[+/-] alles
#Naam 60mPtn1000mPtnKogelPtnVerPtn Punten
1 AV Zeewolde 8006 [+/-]
2 AV Triathlon 7725 [+/-]
3 Tempo AV 7634 [+/-]
4 Fit 7115 [+/-]
5 AV Zuidwal 2029 [+/-]


Uitslagen 4 x 60m Jongens Pupil A2

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Zeewolde JPA2-1 AV Zeewolde - JPA2 4 36,54 590
2 AVT JPA2 Team 1 AV Triathlon - JPA2 4 37,45 551
3 Fit - JPA2 Fit - JPA2 4 38,92 491
4 JPA2 Tempo AV - JPA2 5 39,54 467
5 Zuidwal pupA2 - combi AV Zuidwal - JPA2 4 40,80 421
6 AV Zeewolde JPA2-2 AV Zeewolde - JPA2 5 41,11 410
7 AVT JPA2 Team 2 AV Triathlon - JPA2 4 41,25 405