Uitslagen Solana Atletiek Indoor Dronten 2017

Jongens Junior A - Meerkamp

# Naam 30mKogelHoogPunten totaal
1 Scott Boon Flevo Delta 4,32 12,45 1,90 2367
2 Sytze Bram de Witte HRRR 4,51 13,22 1,60 2022
3 Gerko Held AV NOP 4,87 9,65 1,55 1532
4 Fernando G...ogendoorn Flevo Delta 4,78 7,06 DNS 928



Jongens Junior B - Meerkamp

# Naam 30mKogelHoogPunten totaal
1 Daan Schade Flevo Delta 4,65 13,08 1,50 1835
2 Teade Zijlstra HRRR 4,79 10,52 1,60 1685
3 Sjoerd de Haan SPLS 4,77 10,97 1,50 1630
4 Lars Bosman Isala `96 4,72 9,08 1,55 1568
5 Romke Wielstra AV NOP 4,93 10,21 1,55 1544
6 Kay Witlam Altis 4,87 9,08 1,60 1537
7 Julian ten Hove Isala `96 4,78 10,30 1,45 1527
8 Robin van der Stege Flevo Delta 5,23 9,77 1,45 1271
9 Fimme Busman HRRR 4,95 7,36 1,50 1260
10 Thom Uittenbosch Almere `81 4,95 6,64 1,40 1096
11 Frank Seppenwoolde ATNY DNS DNS DNS 0



Jongens Junior C - Meerkamp

# Naam 30mKogelHoogPunten totaal
1 Micha Groen Almere `81 4,70 12,01 1,60 2097
2 Bjorn Hulsebos VAV 5,10 9,92 1,55 1819
3 Stef De Jong SAV 4,80 10,92 1,35 1807
4 Coen de Haan SPLS 4,91 10,34 1,35 1740
5 Rick van der Meer AV Zeewolde 4,93 8,92 1,40 1705
6 Mark Scholten AV Impala 4,83 6,95 1,45 1676
7 Joël Hoeve SPLS 4,91 7,39 1,40 1631
8 Thian Tromp AV Lionitas 4,91 8,07 1,35 1626
9 Timon Hoeve SPLS 5,05 6,79 1,45 1589
10 Ryan Honders Flevo Delta 5,23 8,54 1,35 1545
11 Tjalle-Dur... der Eems HRRR 5,25 8,26 1,35 1524
12 Melle Ketellapper AV Lionitas 5,05 5,80 1,35 1446
13 Julian Terpstra HRRR 5,59 6,56 1,25 1257
14 Jouke Westerhof AV Zeewolde 5,56 5,35 1,30 1226
15 Mees Kooij HRRR 5,72 5,48 1,05 1008
16 Roel Wielstra AV NOP 5,42 6,67 DNS 885
17 Chris Mons AV Zeewolde 5,73 6,22 NM 774



Jongens Junior D - Meerkamp

# Naam 30mKogelHoogPunten totaal
1 Mika van Mierlo JJD2 - Isala `96 5,01 8,74 1,50 1750
2 Bruce Boon JJD2 - Flevo Delta 5,08 10,80 1,40 1745
3 Martijn Schoemaker JJD2 - AV Zeewolde 4,92 8,39 1,35 1640
4 Tim Tempelman JJD2 - SPLS 5,06 7,54 1,45 1629
5 Cas van der Vegt JJD2 - AV Salland 5,21 6,99 1,40 1508
6 Mike Berends JJD1 - AAC `61 5,14 6,74 1,35 1474
7 Sven van Weezep JJD2 - SPLS 5,36 7,53 1,30 1413
8 Casper van Tuijl JJD2 - Almere `81 5,54 7,54 1,35 1400
9 Jilke Oswald JJD2 - HRRR 5,27 7,21 1,25 1387
10 David de V...te-Peters JJD1 - SPLS 5,47 7,02 1,30 1353
11 Mathijs Adriaanse JJD1 - SPLS 5,48 6,32 1,35 1346
12 Maurits va...cheijndel JJD2 - Olympus `70 5,29 7,11 1,20 1338
13 Araya Wolfs JJD1 - AV Zeewolde 5,25 5,58 1,30 1331
14 Coen Bloemberg JJD1 - Flevo Delta 5,36 6,20 1,25 1300
15 Jeppe Kranendijk JJD2 - AV Salland 5,25 6,12 1,20 1292
16 Jan Elsinga JJD1 - Heerenveen 5,23 5,74 1,20 1275
17 Quinten Geleynse JJD1 - AV Lionitas 5,41 5,99 1,20 1236
18 Mika ten Doeschot JJD1 - MPM 5,46 6,14 1,20 1231
19 Julian Keun JJD1 - Groningen 5,52 5,70 1,25 1223
20 Maarten Scholte JJD2 - Flevo Delta 5,70 6,39 1,25 1217
21 Jorian Reijnders JJD1 - Flevo Delta 5,47 5,88 1,20 1212
22 Silas Hoeve JJD1 - SPLS 5,42 5,49 1,20 1202
23 Tjade Smelt JJD2 - AV Zeewolde 5,67 6,81 1,15 1176
24 Jonathan van Lien JJD1 - AV Zeewolde 5,49 5,14 1,20 1159
25 Aaron Bos JJD1 - AV Zeewolde 5,60 5,45 1,20 1148
26 Thom van der Mark JJD1 - Heerenveen 5,79 6,09 1,20 1139
27 Esli Kluijver JJD2 - SPLS 5,46 4,16 1,25 1134
28 Yaasir Albojaddaine JJD1 - Flevo Delta 5,77 5,20 1,25 1124
29 Leon Wiedemeijer JJD1 - MPM 6,06 6,68 1,15 1071
30 Tobias Elzinga JJD2 - AV Lionitas 5,71 5,12 1,15 1060
31 Rowan Tiemes JJD1 - Flevo Delta 5,59 5,73 1,05 1059
32 Tygo Hulsebos JJD2 - VAV 6,04 5,35 1,20 1031
33 Stan van der Vegt JJD1 - AV Salland 5,88 5,21 1,10 987
34 Finn van der Es JJD1 - AV Zeewolde 5,83 5,18 0,95 887
35 Marnix Rischke JJD1 - Flevo Delta 6,09 4,35 1,10 876
36 Yarno De Jong JJD1 - SPLS 6,11 4,26 1,10 866
37 Timo Hanekamp JJD1 - De Gemzen 6,08 4,86 1,00 842
38 Siebe Westerhof JJD2 - AV Zeewolde 5,93 3,94 1,00 810
39 Ruben Scholte JJD1 - Flevo Delta 6,28 4,43 0,90 693
40 Matthijs v... der Leij JJD2 - Flevo Delta 6,48 4,20 0,95 671
41 Julian Kriek JJD1 - AV Zeewolde 6,51 3,63 1,00 658
42 Thijmen Willemsen JJD1 - AV Salland DNS DNS DNS 0
42 Koen van den Berg JJD2 - SPLS DNS DNS DNS 0
42 Jesse Ouwehand JJD1 - Isala `96 DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 30mKogelHoogPunten totaal
1 Quinn van der Honing Groningen 5,64 8,59 1,15 1581
2 Daan Jaarsma HRRR 5,32 5,84 1,20 1553
3 Hidde Peter Leiden 5,73 7,47 1,15 1498
4 Lars Hansman Isala `96 5,68 6,36 1,20 1484
5 Riley Groenbast AV Feniks 5,43 6,34 1,10 1479
6 Youri van der Linden GACH 5,52 5,54 1,20 1476
7 Thomas Berends AAC `61 5,65 6,46 1,15 1461
8 Simon van den Pol AV PEC 1910 5,79 5,71 1,25 1452
9 Noah Sluis AV PEC 1910 5,76 6,05 1,20 1444
10 Joris Petersen AV Hera 5,81 6,07 1,20 1432
11 Beau van Balen Pijnenburg 5,90 6,93 1,10 1389
12 Thygo de Vries Heerenveen 5,57 6,03 1,05 1383
13 Elihle Tersteeg Nijmegen 5,70 6,62 1,05 1383
14 Jaron Hamoen AV Zeewolde 5,81 5,79 1,15 1378
15 Koen Spelbos Castricum 5,84 6,31 1,10 1366
16 Remi van Hell Isala `96 5,61 5,79 1,05 1357
17 Luc van der Vegt AV Salland 5,65 5,32 1,10 1354
18 Nathan van der Weerd AV PEC 1910 6,03 6,22 1,15 1351
19 Sam Willems Flevo Delta 5,95 6,49 1,10 1350
20 Denzel Jone Lunda AV Feniks 5,52 5,84 1,00 1348
21 Teine Bonnema Cialfo 5,81 5,40 1,05 1280
22 Calvin Besemer SPLS 5,66 4,86 1,00 1246
23 Benthe de Vries AV34 5,72 4,05 1,10 1245
24 Thom van der Kolk AV34 6,18 6,77 1,00 1239
25 Roel van Pijkeren Isala `96 5,86 5,15 0,95 1177
26 Jasper Rischke Flevo Delta 6,04 4,58 1,05 1168
27 Ewoud van Schaik AV Zeewolde 5,55 4,71 0,85 1155
28 Sven Meijer HRRR 6,04 4,87 1,00 1151
29 Timo Tervoort Groningen 6,61 5,58 1,10 1150
30 Bas Bergman AV PEC 1910 6,16 6,22 0,90 1139
31 Joshua Westerhof AV PEC 1910 6,18 4,57 1,00 1098
32 Koen Endeman Isala `96 6,14 4,83 0,95 1090
33 Seb Winters AV PEC 1910 6,57 4,64 1,05 1058
34 Bas Vessies-Beumer De Gemzen 6,20 4,98 0,90 1050
35 Sander de Vries Isala `96 5,88 4,07 0,85 1023
36 Patrick Duiveman Isala `96 6,77 4,25 0,90 882
37 Hidde de Kroon AV PEC 1910 6,39 3,07 0,85 826
38 Luuk Selhorst AV PEC 1910 DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 30mKogelHoogPunten totaal
1 Ilya Nauta Heerenveen 5,20 7,04 1,25 1699
2 Tijmen de Beer GACH 5,10 7,78 1,15 1698
3 Joeri Appelo SAV 5,51 7,16 1,30 1650
4 Sepp Schulte Castricum 5,78 8,14 1,30 1632
5 Luca Gerringa SPLS 5,56 7,46 1,25 1617
6 Kian Sanches AV Hera 5,54 7,60 1,20 1593
7 Gideon Blankespoor Flevo Delta 5,39 6,55 1,15 1538
8 Steven Waasdorp Startbaan 5,78 7,84 1,15 1505
9 Hugo Visser Isala `96 5,82 7,30 1,20 1502
10 Jiri Heppener HRRR 5,50 6,33 1,15 1494
11 Patrick Hees AV 1923 6,01 8,60 1,15 1489
12 Menno van Riesen Flevo Delta 5,57 6,50 1,15 1484
13 Jessy Struijs SAV 6,10 9,26 1,10 1465
14 Bram van Tilburg Flevo Delta 5,38 5,90 1,05 1429
15 Figo Mussche AV PEC 1910 5,83 6,08 1,20 1428
16 Jens Bootsveld AV Salland 5,68 6,51 1,10 1420
17 Josse Kampen Isala `96 5,59 6,08 1,10 1418
18 Jasper Valkenburg AV34 5,84 6,38 1,15 1406
19 Sven Gerritsma Isala `96 5,40 5,56 1,05 1402
20 Laurens Zijlstra AV PEC 1910 5,62 6,25 1,05 1383
21 Bram Slabbekoorn AV PEC 1910 5,42 4,62 1,10 1370
22 Finn Dijk AV34 5,45 5,08 1,05 1356
23 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 5,45 6,18 0,95 1353
24 Tycho Joost Flevo Delta 5,75 5,11 1,05 1276
25 Jesper Pauw AV PEC 1910 5,72 4,82 1,05 1264
26 Ruben van den Bos AV34 5,74 4,59 1,05 1243
27 Joey Faassen Flevo Delta 5,88 5,37 1,00 1224
28 Sam Geelen Flevo Delta 6,04 5,61 0,95 1164
29 Joran van Boven Isala `96 6,62 5,77 1,10 1161
30 Sam Bolt Isala `96 6,24 4,50 0,85 970
31 Floris van Tuijl Almere `81 6,01 6,49 DNS 920
32 Anders Vogel AV PEC 1910 DNS DNS DNS 0
32 Nick Oosting AV PEC 1910 DNS DNS DNS 0
32 Rowan Witteveen AV34 DNS DNS DNS 0
32 Maiky Scheurwater Isala `96 DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 30mKogelHoogPunten totaal
1 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 5,32 7,33 1,25 1678
2 Zeb Tesselaar AV Hera 5,57 6,22 1,20 1505
3 Ramon Ruiz MPM 5,74 4,75 1,10 1291
4 Wytse Idema Cialfo 5,93 4,77 1,15 1280
5 Stach Schakelaar AV34 5,84 6,23 0,95 1251
6 Cas Sanders AV PEC 1910 6,04 5,15 1,10 1244
7 Delano van Zandvoort AV Lionitas 5,77 4,63 1,00 1201
8 Sven de Haas SAV 6,35 6,01 1,05 1194
9 Benjamin Elugamhe SPLS 5,81 4,62 1,00 1190
10 Levi Wielstra AV NOP 5,99 4,43 1,00 1132
11 Marijn Kruithof Flevo Delta 5,84 4,86 0,90 1126
12 Rens Klinkhamer AV34 6,11 4,55 1,00 1113
13 Jayden van Zandvoort AV Lionitas 5,89 4,84 0,90 1112
14 Daan van der Sluis AV PEC 1910 6,12 4,46 1,00 1104
15 Jamairo Sijbesma Isala `96 6,38 4,51 1,05 1088
16 Roberto Daversa Flevo Delta 6,05 4,01 1,00 1087
17 Jesper Roobeek AV34 5,57 3,37 0,90 1085
18 Julian Krist AV Zeewolde 5,86 3,77 0,95 1078
19 Lucas van Lien AV Zeewolde 6,02 4,94 0,85 1051
20 Aidan Luik AV NOP 6,06 4,03 0,85 976
21 Titus Leurink Isala `96 6,47 4,13 0,95 968
22 Thijs Penning Flevo Delta 6,17 3,58 0,90 953
23 Twan Meijer HRRR 6,46 3,65 0,90 896
24 Matthias Maasse AV Zeewolde 6,33 3,23 0,90 889
25 Thijs Jasper Flevo Delta 6,41 3,29 0,90 878
26 Roan Dreuning AV PEC 1910 6,36 3,44 0,85 863
27 Kjell van Sloten Isala `96 6,51 3,69 0,80 816
28 Silas Van Wierst AV Zeewolde 6,72 3,59 0,80 767
29 Juda Wijnholds Flevo Delta 7,19 2,45 0,75 547
30 Stan van Dalfsen AV NOP DNS DNS DNS 0
30 Max Cabrera Polanco AV34 DNS DNS DNS 0
30 Aviv van Loo Isala `96 DNS DNS DNS 0
30 Melle Kroon Isala `96 DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 30mKogelHoogPunten totaal
1 Jari Heppener HRRR 5,74 3,12 1,05 1128
2 Joshua Gooijer AV PEC 1910 5,81 3,72 1,00 1123
3 Daimy van Beek AV Fortuna 6,03 3,66 1,00 1064
4 Liam de Lang Heerenveen 6,22 3,79 0,95 995
5 Jasper van Schaik AV Zeewolde 6,09 3,78 0,85 950
6 Koen Petersen AV Hera 6,06 3,41 0,85 927
7 Kyan Bremer AV Feniks 6,18 3,09 0,90 910
8 Joel van den Dool Isala `96 6,16 2,84 0,90 893
9 Tristan va...der Weerd Isala `96 6,43 3,03 0,90 851
10 Jochem Van Gorp Flevo Delta 6,40 3,15 0,85 831
11 Lars van Dalfsen AV NOP 6,36 2,72 0,85 801
12 Gijs Bastiaan Flevo Delta 6,43 3,20 0,80 792
13 Tijs Spelbos Castricum 6,48 2,96 0,80 762
14 Sef Vos AV PEC 1910 6,47 2,73 0,80 743
15 Serge Baak AV34 6,56 2,57 0,75 673
16 Finn Sanders AV Hera 6,96 2,71 0,80 648
17 Kay Evers AV34 6,55 2,66 0,70 646
18 Mats Verweg Flevo Delta 6,68 2,49 0,65 569
19 Thimo Kluijver SPLS 7,08 2,76 0,70 559
20 Fenn Steur AV PEC 1910 DNS DNS DNS 0
20 Wesse Bouwhuis Isala `96 DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 30mKogelHoogPunten totaal
1 Mike Gerritsma Isala `96 6,31 2,84 0,75 750
2 Elaijh Groenbast AV Feniks 6,53 3,04 0,75 722
3 Rafael Baars Flevo Delta 6,29 2,44 0,75 716
4 Simon Elugamhe SPLS 6,76 2,53 0,75 631
5 Yaro de Kleine Isala `96 7,43 2,82 0,70 507
6 Brenn Doorneweerd Isala `96 7,16 1,73 0,65 403
7 Jesper Wieten Isala `96 7,08 2,08 0,50 370
8 Daan de Haas SAV DNS DNS DNS 0



Meisjes Junior B - Meerkamp

# Naam 30mKogelHoogPunten totaal
1 Nikki Boon Flevo Delta 4,81 12,23 1,55 2290
2 Silke van der Zwaag HRRR 4,95 11,39 1,45 2061
3 Ilse Steigenga AV Lionitas 4,74 9,09 1,45 2012
4 Jonne Siebrand Isala `96 5,29 10,24 1,60 1993
5 Qwen Fennema Flevo Delta 5,05 7,50 1,50 1794
6 Larissa Wubbolts HRRR 5,07 8,48 1,40 1749
7 Marrit Oosterbaan HRRR 5,32 9,37 1,30 1572
8 Carmen de Wolff AV Lionitas 5,50 8,20 1,40 1545
9 Karlijn va...er Meeren HRRR 5,42 8,01 1,30 1432
10 Afke Ligthart HRRR 5,71 7,72 1,25 1232
11 Julia Leferink AV Salland DNS DNS DNS 0
11 Kara Zwagemaker SAV DNS DNS DNS 0



Meisjes Junior C - Meerkamp

# Naam 30mKogelHoogPunten totaal
1 Sabrina Kim Cruden MJC2 - AV Lionitas 4,98 10,74 1,40 1776
2 Sarah van Tuijl MJC2 - Almere `81 4,95 8,58 1,45 1722
3 Mette van der Meer MJC2 - Flevo Delta 5,04 8,87 1,40 1665
4 Lisanne Haasdijk MJC2 - AV Lionitas 5,17 7,56 1,50 1635
5 Marije Brouwer MJC1 - HRRR 5,14 7,48 1,45 1599
6 Nina de Haes MJC1 - HAC `63 5,06 6,69 1,45 1581
7 Luca Klumpenhouwer MJC2 - SAV 5,21 9,89 1,25 1545
8 Evelien va...Houweling MJC2 - De Gemzen 5,01 8,23 1,25 1526
9 Zoë Dekker MJC2 - Isala `96 5,09 8,47 1,25 1513
10 Indy Faassen MJC1 - Flevo Delta 5,17 6,59 1,40 1498
11 Esra Nijzing MJC1 - ACO 5,08 6,84 1,30 1462
12 Elisa Nap MJC1 - De Gemzen 5,25 6,54 1,35 1428
13 Maureen Wind MJC2 - Isala `96 5,61 9,84 1,25 1426
14 Natalja Duiveman MJC2 - Isala `96 5,42 5,88 1,30 1300
15 Faith Van Dam MJC1 - SPLS 5,42 6,90 1,20 1288
16 Luna Mulder MJC2 - AV Zeewolde 5,46 5,85 1,30 1286
17 Anna ten Hove MJC2 - Isala `96 5,68 6,00 1,35 1272
18 Noa Harteman MJC2 - AV Zeewolde 5,51 5,66 1,30 1260
19 Maike Maat MJC2 - Isala `96 5,89 5,26 1,10 988
20 Daniek ten Hove MJC2 - Isala `96 5,99 4,86 1,00 863
21 Alysée Lester MJC2 - ARV Ilion DNS DNS DNS 0
21 Janlie Juckers MJC2 - SAV DNS DNS DNS 0



Meisjes Junior D - Meerkamp

# Naam 30mKogelHoogPunten totaal
1 Yara de Boer MJD1 - AV Lionitas 5,07 8,38 1,50 1711
2 Jill Klei...ugtenbelt MJD2 - AV Salland 5,05 9,83 1,35 1667
3 Lana Broers MJD1 - AV Hylas 4,86 8,45 1,35 1664
4 Isabel van Houweling MJD2 - De Gemzen 5,09 11,26 1,25 1648
5 Alyshia Kavehercy MJD2 - NEAV 5,03 10,36 1,25 1627
6 Anne Hoomoedt MJD1 - PAC 5,17 8,79 1,40 1618
7 Jente Leeuwangh MJD2 - AV Lionitas 5,01 7,58 1,40 1606
8 Baudien Venema MJD2 - HRRR 5,01 6,37 1,30 1458
9 Fleur Pieters MJD2 - Flevo Delta 5,19 7,27 1,30 1451
10 Miriam Felix MJD2 - Flevo Delta 5,24 6,86 1,35 1450
11 Nienke Wagenaar MJD2 - De Gemzen 5,50 7,52 1,35 1410
12 Nynke Rijpma MJD1 - HRRR 5,37 8,55 1,20 1392
13 Daphne Stoop MJD1 - AV Hylas 5,44 8,13 1,25 1387
14 Naomi Gooijer MJD1 - AV PEC 1910 5,06 8,26 1,05 1365
15 Renske Drenten MJD2 - AV Lionitas 5,54 7,18 1,30 1343
16 Irene Doeze Jager MJD2 - Flevo Delta 5,44 7,77 1,20 1331
17 Tess Jaarsma MJD2 - HRRR 5,37 7,10 1,20 1313
18 Aniek Vreeling MJD1 - HRRR 5,24 7,04 1,15 1313
19 Shanara va...Zandvoort MJD1 - AV Lionitas 5,11 6,28 1,15 1309
20 Iris Turksema MJD2 - SPLS 5,60 7,41 1,25 1303
21 Julia Fahner MJD1 - Isala `96 5,36 7,08 1,15 1278
22 Jinte Braas MJD1 - SAV 5,28 6,47 1,15 1267
23 Suusje Berkenbosch MJD2 - De Gemzen 5,61 8,13 1,15 1265
24 Malin Schouten MJD1 - AV Hera 5,67 6,94 1,25 1257
25 Tess Janssen MJD1 - GACH 5,59 6,99 1,20 1245
26 Tessa Celine de Roos MJD1 - AV Lionitas 5,64 5,73 1,30 1228
27 Evi Falkena MJD1 - Flevo Delta 5,40 6,40 1,15 1227
28 Maud Brouwer MJD1 - De Gemzen 5,43 5,89 1,20 1224
29 Sophie Le Blansch MJD1 - Hollandia 5,61 8,01 1,10 1223
30 Evelien Stienstra MJD2 - HRRR 5,33 5,38 1,20 1220
31 Kim Remijn MJD1 - Flevo Delta 5,57 6,46 1,20 1219
32 Loïs Buitenhuis MJD2 - Flevo Delta 5,42 6,69 1,10 1203
33 Jiska Welp MJD1 - GACH 5,58 6,37 1,15 1175
34 Sanne Schokkenkamp MJD2 - Flevo Delta 5,67 6,65 1,15 1166
35 Francine V...der Stoop MJD1 - De Gemzen 5,61 6,27 1,15 1160
36 Susan Breeuwsma MJD1 - HRRR 5,54 5,64 1,15 1140
37 Donna ten Hove MJD2 - Isala `96 5,74 6,03 1,15 1111
38 Renske Hanekamp MJD1 - De Gemzen 5,82 6,45 1,10 1079
39 Lieke Kooij MJD2 - HRRR 5,59 5,80 1,05 1063
40 Baukje Lijzenga MJD1 - HRRR 5,63 5,20 1,10 1051
41 Ivy Doeze Jager MJD1 - Flevo Delta 5,70 5,85 1,05 1037
42 Bente Hanekamp MJD1 - De Gemzen 6,13 6,73 0,95 912
43 Eline Zwagemaker MJD1 - SAV 6,16 6,54 NM 689



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 30mKogelHoogPunten totaal
1 Ellen Smit AV PEC 1910 5,51 6,38 1,15 1494
2 Fieke Sportel Groningen 5,34 5,58 1,10 1457
3 Maud de Jong AV 1923 5,57 5,62 1,15 1430
4 Jaydee Broersma AV Athlos 5,83 6,05 1,20 1426
5 Valerie van Laar Isala `96 5,77 5,44 1,15 1365
6 Ypke Kranendijk AV Salland 5,63 5,55 1,05 1337
7 Inez Keun Groningen 5,71 6,59 0,95 1307
8 Rosalie te...uggencate AV Hera 5,82 5,23 1,10 1303
9 Eliza Huizinga Groningen 5,64 5,07 1,05 1302
10 Noa de Boer HRRR 5,55 4,60 1,05 1294
11 Delilah Hilgerink AV Hera 6,18 6,36 1,10 1289
12 Romy Bendanon Triathlon 5,88 5,19 1,05 1249
13 Iris van Eerde AV Zeewolde 5,71 5,00 1,00 1242
14 Britt Huisman Heerenveen 5,83 4,18 1,10 1227
15 Sofie Vos AV PEC 1910 5,87 5,26 1,00 1219
16 Jara Heppener HRRR 5,96 4,59 1,05 1188
17 Rosalie Kriek AV Zeewolde 5,99 5,00 1,00 1172
18 Famke Groot SAV 5,78 4,62 0,95 1162
19 Elena Murtas SAV 6,23 5,62 1,00 1158
20 Luna Hinsch AV34 6,26 5,66 1,00 1154
21 Femke Takkenberg AV34 6,08 4,84 1,00 1140
22 Loïs Schuurman Isala `96 5,95 4,21 1,00 1125
23 Isis van Til AV Salland 6,08 4,61 1,00 1124
24 Nine Scholten Isala `96 5,99 3,88 1,00 1091
25 Norah Doeze Jager Flevo Delta 6,17 4,19 1,00 1073
26 Mees van der Knokke AV PEC 1910 6,30 4,39 1,00 1059
27 Isa Pap Flevo Delta 6,30 5,23 0,90 1045
28 Amerins Voskuilen Heerenveen 6,14 4,17 0,95 1042
29 Lisette van Enk Isala `96 6,08 3,68 0,95 1019
30 Chamena Hoekman Isala `96 6,42 4,11 0,85 903
31 Selena Blankendaal Flevo Delta 7,29 3,07 0,85 661
32 Keren Vogel AV PEC 1910 DNS DNS DNS 0
32 Sannah de Vries AV PEC 1910 DNS DNS DNS 0
32 Elle Bouhuijs Isala `96 DNS DNS DNS 0
32 Kim ten Doeschot MPM DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 30mKogelHoogPunten totaal
1 Anthe Troost HRRR 5,45 7,09 1,20 1590
2 Lisa Hoogervorst Isala `96 5,66 6,92 1,25 1559
3 Iris Breslau Fit 5,35 6,60 1,15 1553
4 Anneloes v... Erkelens Fit 5,54 6,47 1,20 1529
5 Carmen Posthuma MPM 5,73 6,90 1,15 1466
6 Ruth Westrik Flevo Delta 5,62 5,71 1,20 1460
7 Lois Uwamahoro AV PEC 1910 5,60 6,90 1,05 1427
8 Milou Sieperda HRRR 5,89 6,90 1,15 1425
9 Jaïra Gooijer AV PEC 1910 5,51 5,71 1,05 1380
10 Nena Kwakkel AV34 5,58 5,66 1,05 1358
11 Naira Adeeko Isala `96 5,76 6,66 1,00 1334
12 Ella Klumpenhouwer SAV 5,97 5,53 1,15 1322
13 Melissa van Velzen SAV 6,02 6,03 1,10 1306
14 Elysha van der Velde Flevo Delta 5,69 5,57 1,00 1285
15 Lieke Starink AV34 6,15 6,62 1,05 1274
16 Kaitlyn Groot AV 1923 5,79 5,05 1,05 1262
17 Doris Thomas AV 1923 5,79 4,75 1,05 1241
18 Vivienne Dreuning AV PEC 1910 5,85 5,33 1,00 1228
19 Tynke Wielstra AV NOP 5,87 4,96 1,00 1198
20 Michelle v... Roemburg Flevo Delta 6,13 4,11 1,15 1186
21 Lotte Bonhof AV34 6,31 5,62 1,05 1178
22 Jayda Schouten Flevo Delta 6,25 5,04 1,05 1153
23 Eline Borgijink AV NOP 6,04 3,87 1,05 1116
24 Sophie Kroon Isala `96 6,21 5,35 0,95 1109
25 Merel Hofstede Isala `96 6,23 4,63 0,90 1019



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 30mKogelHoogPunten totaal
1 Emma Le Blansch Hollandia 5,58 6,80 0,95 1354
2 Cassidy van Maaren AV Atos 5,67 4,48 1,05 1253
3 Senna Baars Flevo Delta 5,82 4,35 1,00 1167
4 Rixt Wobma HRRR 5,71 4,12 0,95 1144
5 Jennecy Prokop Phanos 5,86 4,20 0,95 1110
6 Sophie de Haas SAV 5,74 4,26 0,90 1109
7 Lois Richardson Heerenveen 5,89 4,04 0,95 1091
8 Tess Geling Flevo Delta 6,00 3,86 1,00 1088
9 Jasmijn Boxebeld AV PEC 1910 5,86 4,12 0,90 1068
10 Lilian Groot AV 1923 6,11 4,66 0,90 1048
11 Femke van Velzen SAV 6,09 3,83 0,95 1027
12 Evy van Engeland AV34 5,98 3,55 0,90 994
13 Mila Schouten AV34 5,92 3,30 0,90 989
14 Naomi Lantink AV PEC 1910 5,84 2,83 0,90 967
15 Eva Hoogervorst Isala `96 6,29 3,53 0,95 960
16 Jill Struijs SAV 6,44 4,70 0,85 941
17 Velia de Boer AV34 6,31 3,08 0,90 881
18 Lisa Schouten AV34 6,18 3,48 0,80 870
19 Sterre Ruis HRRR 6,25 3,13 0,85 861
20 Gwen Wiedemeijer MPM 6,49 4,22 0,75 824
21 Janne van der Mark Heerenveen 6,30 3,03 0,80 806
22 Dianne Doeze Jager Flevo Delta 6,68 2,95 0,85 758
23 Marely Bijma AV NOP 6,91 2,54 0,75 604
24 Lana Sanches AV Hera DNS DNS DNS 0
24 Anouck Zwagemaker SAV DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 30mKogelHoogPunten totaal
1 Cassidy Hilgerink AV Hera 6,14 3,19 0,95 964
2 Carina Pastoor AV Zeewolde 6,22 3,69 0,85 913
3 Rebecca Bakker De Gemzen 6,48 3,17 0,85 816
4 L K Flevo Delta 6,54 2,49 0,95 816
5 Janou Wolf Isala `96 6,46 3,07 0,85 811
6 Suleen Penninkhof Isala `96 6,58 2,67 0,90 788
7 Djessy Kloosterman Isala `96 6,16 2,33 0,80 772
8 Loïs Lindhout Flevo Delta 6,24 2,57 0,70 703
9 Cailin Visser Cialfo 6,73 2,76 0,80 695
10 Joy Bouwes Flevo Delta 6,74 2,44 0,80 662
11 Tessa Zwaanenburg AV Hera 6,59 2,53 0,65 590
12 Eline ten Tusscher AV34 6,90 2,09 0,75 561
13 Tessel van der Valk Cialfo 7,44 2,24 0,70 450
14 Nikki Brouwer AV34 DNS DNS DNS 0
14 Jennifer Kok SAV DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 30mKogelHoogPunten totaal
1 Benthe de Jong AV 1923 5,92 3,03 0,95 1003
2 Jasmine de Haas SAV 6,70 2,62 0,70 614
3 Julia Hoogervorst Isala `96 6,83 2,57 0,70 585
4 Arinya van 't Ende Isala `96 7,13 2,65 0,75 576
5 Saar Geling Flevo Delta 6,93 1,90 0,70 499
6 Nona Smit Flevo Delta 7,95 1,96 NM 225
7 Noa Sanders AV Hera 7,78 1,68 0,50 217
8 Rosanne Blankendaal Flevo Delta 9,00 1,86 0,55 101
9 Valerie de Vries AV PEC 1910 DNS DNS DNS 0
9 Naomi Kok SAV DNS DNS DNS 0



Senioren mannen - Meerkamp

# Naam 30mKogelHoogPunten totaal
1 Martin Platenkamp MPM 5,53 8,67 1,20 799