• Meerkamp
  • 30m
  • Kogel
  • Hoog
  • Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil A2

    # Naam 30mKogelHoogPunten totaal
    1 Ilya Nauta Heerenveen 5,20 7,04 1,25 1699
    2 Tijmen de Beer GACH 5,10 7,78 1,15 1698
    3 Joeri Appelo SAV 5,51 7,16 1,30 1650
    4 Sepp Schulte Castricum 5,78 8,14 1,30 1632
    5 Luca Gerringa SPLS 5,56 7,46 1,25 1617
    6 Kian Sanches AV Hera 5,54 7,60 1,20 1593
    7 Gideon Blankespoor Flevo Delta 5,39 6,55 1,15 1538
    8 Steven Waasdorp Startbaan 5,78 7,84 1,15 1505
    9 Hugo Visser Isala `96 5,82 7,30 1,20 1502
    10 Jiri Heppener HRRR 5,50 6,33 1,15 1494
    11 Patrick Hees AV 1923 6,01 8,60 1,15 1489
    12 Menno van Riesen Flevo Delta 5,57 6,50 1,15 1484
    13 Jessy Struijs SAV 6,10 9,26 1,10 1465
    14 Bram van Tilburg Flevo Delta 5,38 5,90 1,05 1429
    15 Figo Mussche AV PEC 1910 5,83 6,08 1,20 1428
    16 Jens Bootsveld AV Salland 5,68 6,51 1,10 1420
    17 Josse Kampen Isala `96 5,59 6,08 1,10 1418
    18 Jasper Valkenburg AV34 5,84 6,38 1,15 1406
    19 Sven Gerritsma Isala `96 5,40 5,56 1,05 1402
    20 Laurens Zijlstra AV PEC 1910 5,62 6,25 1,05 1383
    21 Bram Slabbekoorn AV PEC 1910 5,42 4,62 1,10 1370
    22 Finn Dijk AV34 5,45 5,08 1,05 1356
    23 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 5,45 6,18 0,95 1353
    24 Tycho Joost Flevo Delta 5,75 5,11 1,05 1276
    25 Jesper Pauw AV PEC 1910 5,72 4,82 1,05 1264
    26 Ruben van den Bos AV34 5,74 4,59 1,05 1243
    27 Joey Faassen Flevo Delta 5,88 5,37 1,00 1224
    28 Sam Geelen Flevo Delta 6,04 5,61 0,95 1164
    29 Joran van Boven Isala `96 6,62 5,77 1,10 1161
    30 Sam Bolt Isala `96 6,24 4,50 0,85 970
    31 Floris van Tuijl Almere `81 6,01 6,49 DNS 920
    32 Anders Vogel AV PEC 1910 DNS DNS DNS 0
    32 Nick Oosting AV PEC 1910 DNS DNS DNS 0
    32 Rowan Witteveen AV34 DNS DNS DNS 0
    32 Maiky Scheurwater Isala `96 DNS DNS DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 30 meter Jongens Pupil A2

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Tijmen de Beer GACH 5,10 5,13 737
    2 Ilya Nauta Heerenveen 5,20 --- 705
    3 Bram van Tilburg Flevo Delta 5,38 --- 650
    4 Gideon Blankespoor Flevo Delta 5,39 --- 647
    5 Sven Gerritsma Isala `96 5,40 --- 645
    6 Bram Slabbekoorn AV PEC 1910 5,42 --- 639
    7 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 5,45 --- 630
    7 Finn Dijk AV34 5,45 --- 630
    9 Jiri Heppener HRRR 5,50 --- 616
    10 Joeri Appelo SAV 5,51 --- 613
    11 Kian Sanches AV Hera 5,54 --- 605
    12 Luca Gerringa SPLS 5,56 --- 599
    13 Menno van Riesen Flevo Delta 5,57 --- 596
    14 Josse Kampen Isala `96 5,59 --- 591
    15 Laurens Zijlstra AV PEC 1910 5,62 --- 583
    16 Jens Bootsveld AV Salland 5,68 --- 567
    17 Jesper Pauw AV PEC 1910 5,72 --- 556
    18 Ruben van den Bos AV34 5,74 --- 551
    19 Tycho Joost Flevo Delta 5,75 --- 548
    20 Steven Waasdorp Startbaan 5,78 --- 541
    20 Sepp Schulte Castricum 5,78 --- 541
    22 Hugo Visser Isala `96 5,82 --- 530
    23 Figo Mussche AV PEC 1910 5,83 --- 528
    24 Jasper Valkenburg AV34 5,84 --- 525
    25 Joey Faassen Flevo Delta 5,88 --- 516
    26 Floris van Tuijl Almere `81 6,01 --- 484
    26 Patrick Hees AV 1923 6,01 --- 484
    28 Sam Geelen Flevo Delta 6,04 --- 477
    29 Jessy Struijs SAV 6,10 --- 463
    30 Sam Bolt Isala `96 6,24 --- 432
    31 Joran van Boven Isala `96 6,62 --- 353
    Rowan Witteveen AV34 DNS --- 0
    Anders Vogel AV PEC 1910 DNS --- 0
    Nick Oosting AV PEC 1910 DNS --- 0
    Maiky Scheurwater Isala `96 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Jongens Pupil A2

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Jessy Struijs SAV 9,26 --- 586
    2 Patrick Hees AV 1923 8,60 --- 553
    3 Sepp Schulte Castricum 8,14 --- 529
    4 Steven Waasdorp Startbaan 7,84 6,81 512
    5 Tijmen de Beer GACH 7,78 7,57 509
    6 Kian Sanches AV Hera 7,60 7,76 499
    7 Luca Gerringa SPLS 7,46 --- 492
    8 Hugo Visser Isala `96 7,30 --- 483
    9 Joeri Appelo SAV 7,16 --- 475
    10 Ilya Nauta Heerenveen 7,04 --- 468
    11 Gideon Blankespoor Flevo Delta 6,55 --- 439
    12 Jens Bootsveld AV Salland 6,51 --- 437
    13 Menno van Riesen Flevo Delta 6,50 --- 436
    14 Floris van Tuijl Almere `81 6,49 --- 436
    15 Jasper Valkenburg AV34 6,38 --- 429
    16 Jiri Heppener HRRR 6,33 --- 426
    17 Laurens Zijlstra AV PEC 1910 6,25 --- 421
    18 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 6,18 --- 417
    19 Figo Mussche AV PEC 1910 6,08 --- 411
    19 Josse Kampen Isala `96 6,08 --- 411
    21 Bram van Tilburg Flevo Delta 5,90 --- 400
    22 Joran van Boven Isala `96 5,77 --- 392
    23 Sam Geelen Flevo Delta 5,61 --- 381
    24 Sven Gerritsma Isala `96 5,56 --- 378
    25 Joey Faassen Flevo Delta 5,37 --- 366
    26 Tycho Joost Flevo Delta 5,11 --- 349
    27 Finn Dijk AV34 5,08 --- 347
    28 Jesper Pauw AV PEC 1910 4,82 --- 329
    29 Bram Slabbekoorn AV PEC 1910 4,62 --- 315
    30 Ruben van den Bos AV34 4,59 --- 313
    31 Sam Bolt Isala `96 4,50 --- 306
    Rowan Witteveen AV34 DNS --- 0
    Anders Vogel AV PEC 1910 DNS --- 0
    Nick Oosting AV PEC 1910 DNS --- 0
    Maiky Scheurwater Isala `96 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Jongens Pupil A2

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Sepp Schulte Castricum 1,30 --- 562
    1 Joeri Appelo SAV 1,30 --- 562
    3 Ilya Nauta Heerenveen 1,25 --- 526
    3 Luca Gerringa SPLS 1,25 --- 526
    5 Kian Sanches AV Hera 1,20 1,25 489
    5 Figo Mussche AV PEC 1910 1,20 --- 489
    5 Hugo Visser Isala `96 1,20 --- 489
    8 Steven Waasdorp Startbaan 1,15 1,20 452
    8 Patrick Hees AV 1923 1,15 --- 452
    8 Tijmen de Beer GACH 1,15 1,15 452
    8 Jasper Valkenburg AV34 1,15 --- 452
    8 Menno van Riesen Flevo Delta 1,15 --- 452
    8 Gideon Blankespoor Flevo Delta 1,15 --- 452
    8 Jiri Heppener HRRR 1,15 --- 452
    15 Jessy Struijs SAV 1,10 --- 416
    15 Bram Slabbekoorn AV PEC 1910 1,10 --- 416
    15 Jens Bootsveld AV Salland 1,10 --- 416
    15 Joran van Boven Isala `96 1,10 --- 416
    15 Josse Kampen Isala `96 1,10 --- 416
    20 Finn Dijk AV34 1,05 --- 379
    20 Ruben van den Bos AV34 1,05 --- 379
    20 Bram van Tilburg Flevo Delta 1,05 --- 379
    20 Tycho Joost Flevo Delta 1,05 --- 379
    20 Jesper Pauw AV PEC 1910 1,05 --- 379
    20 Laurens Zijlstra AV PEC 1910 1,05 --- 379
    20 Sven Gerritsma Isala `96 1,05 --- 379
    27 Joey Faassen Flevo Delta 1,00 --- 342
    28 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 0,95 --- 306
    28 Sam Geelen Flevo Delta 0,95 --- 306
    30 Sam Bolt Isala `96 0,85 --- 232
    Floris van Tuijl Almere `81 DNS --- 0
    Rowan Witteveen AV34 DNS --- 0
    Anders Vogel AV PEC 1910 DNS --- 0
    Nick Oosting AV PEC 1910 DNS --- 0
    Maiky Scheurwater Isala `96 DNS --- 0