• Meerkamp
  • 30m
  • Kogel
  • Hoog
  • Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil A1

    # Naam 30mKogelHoogPunten totaal
    1 Quinn van der Honing Groningen 5,64 8,59 1,15 1581
    2 Daan Jaarsma HRRR 5,32 5,84 1,20 1553
    3 Hidde Peter Leiden 5,73 7,47 1,15 1498
    4 Lars Hansman Isala `96 5,68 6,36 1,20 1484
    5 Riley Groenbast AV Feniks 5,43 6,34 1,10 1479
    6 Youri van der Linden GACH 5,52 5,54 1,20 1476
    7 Thomas Berends AAC `61 5,65 6,46 1,15 1461
    8 Simon van den Pol AV PEC 1910 5,79 5,71 1,25 1452
    9 Noah Sluis AV PEC 1910 5,76 6,05 1,20 1444
    10 Joris Petersen AV Hera 5,81 6,07 1,20 1432
    11 Beau van Balen Pijnenburg 5,90 6,93 1,10 1389
    12 Thygo de Vries Heerenveen 5,57 6,03 1,05 1383
    13 Elihle Tersteeg Nijmegen 5,70 6,62 1,05 1383
    14 Jaron Hamoen AV Zeewolde 5,81 5,79 1,15 1378
    15 Koen Spelbos Castricum 5,84 6,31 1,10 1366
    16 Remi van Hell Isala `96 5,61 5,79 1,05 1357
    17 Luc van der Vegt AV Salland 5,65 5,32 1,10 1354
    18 Nathan van der Weerd AV PEC 1910 6,03 6,22 1,15 1351
    19 Sam Willems Flevo Delta 5,95 6,49 1,10 1350
    20 Denzel Jone Lunda AV Feniks 5,52 5,84 1,00 1348
    21 Teine Bonnema Cialfo 5,81 5,40 1,05 1280
    22 Calvin Besemer SPLS 5,66 4,86 1,00 1246
    23 Benthe de Vries AV34 5,72 4,05 1,10 1245
    24 Thom van der Kolk AV34 6,18 6,77 1,00 1239
    25 Roel van Pijkeren Isala `96 5,86 5,15 0,95 1177
    26 Jasper Rischke Flevo Delta 6,04 4,58 1,05 1168
    27 Ewoud van Schaik AV Zeewolde 5,55 4,71 0,85 1155
    28 Sven Meijer HRRR 6,04 4,87 1,00 1151
    29 Timo Tervoort Groningen 6,61 5,58 1,10 1150
    30 Bas Bergman AV PEC 1910 6,16 6,22 0,90 1139
    31 Joshua Westerhof AV PEC 1910 6,18 4,57 1,00 1098
    32 Koen Endeman Isala `96 6,14 4,83 0,95 1090
    33 Seb Winters AV PEC 1910 6,57 4,64 1,05 1058
    34 Bas Vessies-Beumer De Gemzen 6,20 4,98 0,90 1050
    35 Sander de Vries Isala `96 5,88 4,07 0,85 1023
    36 Patrick Duiveman Isala `96 6,77 4,25 0,90 882
    37 Hidde de Kroon AV PEC 1910 6,39 3,07 0,85 826
    38 Luuk Selhorst AV PEC 1910 DNS DNS DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 30 meter Jongens Pupil A1

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Daan Jaarsma HRRR 5,32 --- 668
    2 Riley Groenbast AV Feniks 5,43 --- 636
    3 Youri van der Linden GACH 5,52 5,41 610
    3 Denzel Jone Lunda AV Feniks 5,52 --- 610
    5 Ewoud van Schaik AV Zeewolde 5,55 --- 602
    6 Thygo de Vries Heerenveen 5,57 --- 596
    7 Remi van Hell Isala `96 5,61 --- 585
    8 Quinn van der Honing Groningen 5,64 --- 577
    9 Thomas Berends AAC `61 5,65 --- 575
    9 Luc van der Vegt AV Salland 5,65 --- 575
    11 Calvin Besemer SPLS 5,66 --- 572
    12 Lars Hansman Isala `96 5,68 --- 567
    13 Elihle Tersteeg Nijmegen 5,70 --- 561
    14 Benthe de Vries AV34 5,72 --- 556
    15 Hidde Peter Leiden 5,73 --- 554
    16 Noah Sluis AV PEC 1910 5,76 --- 546
    17 Simon van den Pol AV PEC 1910 5,79 --- 538
    18 Joris Petersen AV Hera 5,81 --- 533
    18 Jaron Hamoen AV Zeewolde 5,81 --- 533
    18 Teine Bonnema Cialfo 5,81 --- 533
    21 Koen Spelbos Castricum 5,84 --- 525
    22 Roel van Pijkeren Isala `96 5,86 --- 520
    23 Sander de Vries Isala `96 5,88 --- 516
    24 Beau van Balen Pijnenburg 5,90 --- 511
    25 Sam Willems Flevo Delta 5,95 --- 498
    26 Nathan van der Weerd AV PEC 1910 6,03 --- 479
    27 Jasper Rischke Flevo Delta 6,04 --- 477
    27 Sven Meijer HRRR 6,04 --- 477
    29 Koen Endeman Isala `96 6,14 --- 454
    30 Bas Bergman AV PEC 1910 6,16 --- 450
    31 Thom van der Kolk AV34 6,18 --- 445
    31 Joshua Westerhof AV PEC 1910 6,18 --- 445
    33 Bas Vessies-Beumer De Gemzen 6,20 --- 441
    34 Hidde de Kroon AV PEC 1910 6,39 --- 400
    35 Seb Winters AV PEC 1910 6,57 --- 363
    36 Timo Tervoort Groningen 6,61 --- 355
    37 Patrick Duiveman Isala `96 6,77 --- 325
    Luuk Selhorst AV PEC 1910 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Jongens Pupil A1

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Quinn van der Honing Groningen 8,59 --- 552
    2 Hidde Peter Leiden 7,47 --- 492
    3 Beau van Balen Pijnenburg 6,93 --- 462
    4 Thom van der Kolk AV34 6,77 --- 452
    5 Elihle Tersteeg Nijmegen 6,62 --- 443
    6 Sam Willems Flevo Delta 6,49 --- 436
    7 Thomas Berends AAC `61 6,46 --- 434
    8 Lars Hansman Isala `96 6,36 --- 428
    9 Riley Groenbast AV Feniks 6,34 --- 427
    10 Koen Spelbos Castricum 6,31 --- 425
    11 Nathan van der Weerd AV PEC 1910 6,22 --- 420
    11 Bas Bergman AV PEC 1910 6,22 --- 420
    13 Joris Petersen AV Hera 6,07 5,75 410
    14 Noah Sluis AV PEC 1910 6,05 --- 409
    15 Thygo de Vries Heerenveen 6,03 --- 408
    16 Denzel Jone Lunda AV Feniks 5,84 --- 396
    16 Daan Jaarsma HRRR 5,84 --- 396
    18 Jaron Hamoen AV Zeewolde 5,79 --- 393
    18 Remi van Hell Isala `96 5,79 --- 393
    20 Simon van den Pol AV PEC 1910 5,71 --- 388
    21 Timo Tervoort Groningen 5,58 --- 379
    22 Youri van der Linden GACH 5,54 6,59 377
    23 Teine Bonnema Cialfo 5,40 --- 368
    24 Luc van der Vegt AV Salland 5,32 --- 363
    25 Roel van Pijkeren Isala `96 5,15 --- 351
    26 Bas Vessies-Beumer De Gemzen 4,98 --- 340
    27 Sven Meijer HRRR 4,87 --- 332
    28 Calvin Besemer SPLS 4,86 --- 332
    29 Koen Endeman Isala `96 4,83 --- 330
    30 Ewoud van Schaik AV Zeewolde 4,71 --- 321
    31 Seb Winters AV PEC 1910 4,64 --- 316
    32 Jasper Rischke Flevo Delta 4,58 --- 312
    33 Joshua Westerhof AV PEC 1910 4,57 --- 311
    34 Patrick Duiveman Isala `96 4,25 --- 288
    35 Sander de Vries Isala `96 4,07 --- 275
    36 Benthe de Vries AV34 4,05 --- 273
    37 Hidde de Kroon AV PEC 1910 3,07 --- 194
    Luuk Selhorst AV PEC 1910 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Jongens Pupil A1

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Simon van den Pol AV PEC 1910 1,25 --- 526
    2 Youri van der Linden GACH 1,20 1,25 489
    2 Joris Petersen AV Hera 1,20 1,25 489
    2 Daan Jaarsma HRRR 1,20 --- 489
    2 Noah Sluis AV PEC 1910 1,20 --- 489
    2 Lars Hansman Isala `96 1,20 --- 489
    7 Hidde Peter Leiden 1,15 --- 452
    7 Jaron Hamoen AV Zeewolde 1,15 --- 452
    7 Thomas Berends AAC `61 1,15 --- 452
    7 Nathan van der Weerd AV PEC 1910 1,15 --- 452
    7 Quinn van der Honing Groningen 1,15 --- 452
    12 Koen Spelbos Castricum 1,10 --- 416
    12 Riley Groenbast AV Feniks 1,10 --- 416
    12 Beau van Balen Pijnenburg 1,10 --- 416
    12 Benthe de Vries AV34 1,10 --- 416
    12 Sam Willems Flevo Delta 1,10 --- 416
    12 Luc van der Vegt AV Salland 1,10 --- 416
    12 Timo Tervoort Groningen 1,10 --- 416
    19 Thygo de Vries Heerenveen 1,05 --- 379
    19 Jasper Rischke Flevo Delta 1,05 --- 379
    19 Seb Winters AV PEC 1910 1,05 --- 379
    19 Teine Bonnema Cialfo 1,05 --- 379
    19 Remi van Hell Isala `96 1,05 --- 379
    19 Elihle Tersteeg Nijmegen 1,05 --- 379
    25 Denzel Jone Lunda AV Feniks 1,00 --- 342
    25 Thom van der Kolk AV34 1,00 --- 342
    25 Sven Meijer HRRR 1,00 --- 342
    25 Joshua Westerhof AV PEC 1910 1,00 --- 342
    25 Calvin Besemer SPLS 1,00 --- 342
    30 Roel van Pijkeren Isala `96 0,95 --- 306
    30 Koen Endeman Isala `96 0,95 --- 306
    32 Bas Vessies-Beumer De Gemzen 0,90 --- 269
    32 Bas Bergman AV PEC 1910 0,90 --- 269
    32 Patrick Duiveman Isala `96 0,90 --- 269
    35 Ewoud van Schaik AV Zeewolde 0,85 --- 232
    35 Hidde de Kroon AV PEC 1910 0,85 --- 232
    35 Sander de Vries Isala `96 0,85 --- 232
    Luuk Selhorst AV PEC 1910 DNS --- 0