Uitslagen Blokmeerkamp

Jongens Junior A - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Thijs Roskamp BAV 31,17 ---



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Thijs Roskamp BAV 10,28 ---



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Max van Rhijn BAV 12,32 -0.8 m/s---
2 Jorrit Hildebrand SPLS 12,40 -1.3 m/s---
3 Bas Ostendorf BAV 13,23 -0.8 m/s---
4 Jelmer Bontje Almere `81 13,31 -0.8 m/s---
5 Max Duys AV Zuidwal 13,41 -1.3 m/s13,82
6 Jelle van Miltenburg BAV 14,39 -0.8 m/s---
Julian Krijnen AV Zuidwal DNS 13,10



Jongens Junior B - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Max van Rhijn BAV 18,16 +0.6 m/s---
2 Bas Ostendorf BAV 19,99 +0.6 m/s---
3 Jelmer Bontje Almere `81 20,09 +0.0 m/s---
4 Jelle van Miltenburg BAV 21,75 +0.6 m/s---



Jongens Junior B - 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

# Naam Res OBP
1 Koen Roskamp BAV 15,88 -1.1 m/s---



Jongens Junior B - 200 meter horden

# Naam Res OBP
1 Koen Roskamp BAV 29,14 -0.2 m/s---



Jongens Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Wessel Terpstra BAV 26,22 ---
2 Thijs van Miltenburg BAV 19,33 ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Wessel Terpstra BAV 9,16 ---
2 Thijs van Miltenburg BAV 6,92 ---
3 Luuk Speulman AV Zuidwal 6,58 ---



Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Luuk Speulman AV Zuidwal 23,70 ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Julian Krijnen AV Zuidwal 1,65 ---
2 Max Duys AV Zuidwal 1,55 ---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Jorrit Hildebrand SPLS 6,00 ---



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Keitharo ...sterwolde Almere `81 11,89 -0.8 m/s---
2 Jelle Kriek AV Zuidwal 12,25 -1.3 m/s12,31
3 Hidde van der Woud Pijnenburg 12,73 -1.3 m/s13,20
4 Ruben Meijer Pijnenburg 13,93 -1.3 m/s14,40
5 Tim Weber Almere `81 13,96 -1.2 m/s---
6 Mark Hollestelle Triathlon 14,31 -0.8 m/s---
7 Luc de Bruin Tempo AV 14,72 -1.2 m/s---
Merijn Dekker AV Zeewolde DNS ---
Jamey Grovell AV Zuidwal DNS ---



Jongens Junior C - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Jelle Kriek AV Zuidwal 18,08 -0.3 m/s18,73
2 Hidde van der Woud Pijnenburg 19,29 -0.3 m/s19,90



Jongens Junior C - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Djimon de Groot Almere `81 3:09,46 3:17,60
2 Imme van den End Tempo AV 3:13,00 3:21,00
3 Remco Martens BAV 3:14,61 3:30,00



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBP
1 Marten Prince Triathlon 16,07 -0.2 m/s---



Jongens Junior C - 200 meter horden

# Naam Res OBP
1 Marten Prince Triathlon 30,25 -0.2 m/s---



Jongens Junior C - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Aled Elings AV Zuidwal 27,19 ---
2 Thom van der Wouden BAV 22,84 ---



Jongens Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Patrick Meskes Triathlon 11,05 ---
2 Timo Mols Altis 10,89 ---
3 Geordy Witmond Almere `81 10,22 ---
4 Aled Elings AV Zuidwal 7,47 ---
5 Thom van der Wouden BAV 7,27 ---
6 Jouke Westerhof AV Zeewolde 5,35 5,43



Jongens Junior C - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Timo Mols Altis 36,25 ---
2 Patrick Meskes Triathlon 34,33 ---
3 Geordy Witmond Almere `81 30,84 ---
4 Jouke Westerhof AV Zeewolde 23,32 20,93



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Luc de Bruin Tempo AV 1,50 ---
2 Mark Hollestelle Triathlon 1,45 ---
3 Ruben Meijer Pijnenburg 1,40 1,40
Jamey Grovell AV Zuidwal DNS ---



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Keitharo ...sterwolde Almere `81 4,90 ---
2 Tim Weber Almere `81 4,24 ---
Merijn Dekker AV Zeewolde DNS 4,21



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Justin Labrijn Almere `81 10,45 -0.2 m/s---
2 Jip de Greef Altis 11,15 +0.0 m/s11,49
3 Tyrone Richards Altis 11,43 -0.2 m/s---
4 Kenan van der Kooij Altis 11,68 -0.8 m/s---
5 Binne Brok Tempo AV 12,00 -0.8 m/s---
5 Justin Middelbos AV Zuidwal 12,00 +0.0 m/s11,84
7 Max Sprenkels Almere `81 12,39 -0.2 m/s---
8 Julius Meijer AV Zuidwal 12,49 -0.6 m/s---
9 Tobias Boekeloo Tempo AV 13,53 -0.8 m/s---
Djorden Andrea Triathlon DNS ---



Jongens Junior D - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Justin Labrijn Almere `81 19,25 +0.0 m/s---
2 Tyrone Richards Altis 21,91 +0.0 m/s---
3 Kenan van der Kooij Altis 22,20 +0.6 m/s---
4 Max Sprenkels Almere `81 23,05 +0.0 m/s---



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Timo Hoogendoorn U-Track 2:57,08 2:59,00
2 Jarik van de Mast Altis 3:07,67 3:07,50
3 Job Linssen AV Zuidwal 3:09,32 3:18,00
4 Sem van Dijk U-Track 3:12,88 3:13,00
5 Dat de Kiefte AV Phoenix 3:25,10 3:33,40
6 Bas van Groenestein Almere `81 3:26,59 3:28,40
7 Quintin Janse Tempo AV 3:32,41 3:29,20
8 Joscha Giesen BAV 3:39,89 3:47,20



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Mats Roskamp BAV 14,68 +0.2 m/s---
2 Jan Vriesman BAV 15,05 +0.2 m/s---
3 Rens van Rhijn BAV 15,31 +0.2 m/s---
Dinand te Pas BAV DNS ---



Jongens Junior D - 200 meter horden

# Naam Res OBP
1 Jan Vriesman BAV 35,73 -0.2 m/s---
2 Mats Roskamp BAV 36,45 -0.2 m/s---
3 Rens van Rhijn BAV 36,77 -0.2 m/s---
Dinand te Pas BAV DNS ---



Jongens Junior D - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Abel Stoker Tempo AV 10,99 ---
2 Bas Nolsen Tempo AV 7,20 ---
3 Kenny Elings AV Zuidwal 7,16 ---
4 Casper van Tuijl Almere `81 6,01 ---
5 Jesse van de Beek BAV 5,66 ---



Jongens Junior D - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Abel Stoker Tempo AV 31,25 ---
2 Bas Nolsen Tempo AV 30,72 ---
3 Kenny Elings AV Zuidwal 28,82 ---
4 Casper van Tuijl Almere `81 24,91 ---
5 Jesse van de Beek BAV 14,83 ---



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Binne Brok Tempo AV 1,45 ---
2 Tobias Boekeloo Tempo AV 1,40 ---
2 Julius Meijer AV Zuidwal 1,40 ---
4 Justin Middelbos AV Zuidwal 1,35 ---
Rick van der Meer AV Zeewolde DNS 1,40



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Jip de Greef Altis 4,94 ---
2 Djorden Andrea Triathlon 3,88 ---



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Tamara Graat Almere `81 13,65 -0.8 m/s---
2 Anyk Warmerdam U-Track 13,91 -0.8 m/s---
3 Lara Siemons Triathlon 14,39 -0.8 m/s---
4 Lieke Blommestein Tempo AV 14,45 -1.2 m/s---
Lara Vedder AV Zuidwal DNS ---



Meisjes Junior B - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Tamara Graat Almere `81 20,56 -0.8 m/s---



Meisjes Junior B - 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 200 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Talitha Bouwman Triathlon 23,36 ---
2 Sietske Wiemer Tempo AV 22,51 ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Sietske Wiemer Tempo AV 8,75 ---
2 Inge Slootbeek Tempo AV 8,63 ---
3 Yildiz Turan Tempo AV 8,29 ---
4 Talitha Bouwman Triathlon 8,25 ---
5 Anouck Jansen Pijnenburg 6,25 6,48
Marloes Abbink Almere `81 DNS ---



Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Yildiz Turan Tempo AV 30,40 ---
2 Inge Slootbeek Tempo AV 28,81 ---
3 Anouck Jansen Pijnenburg 27,03 27,19
Marloes Abbink Almere `81 DNS ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Lara Siemons Triathlon 1,50 ---
2 Anyk Warmerdam U-Track 1,45 ---



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Lieke Blommestein Tempo AV 4,40 ---
Lara Vedder AV Zuidwal DNS ---



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Amara Nnadi Altis 11,01 -0.6 m/s---
2 Isa Bijlsma Almere `81 11,07 -0.2 m/s---
3 Amy Walraven Altis 11,08 +0.0 m/s10,98
4 Wies Rosenberg Tempo AV 11,09 -0.8 m/s---
5 Eline Dalderop Tempo AV 11,20 -0.8 m/s---
6 Sarah van Tuijl Almere `81 11,27 -0.6 m/s---
7 Marith Baas AV Zuidwal 11,41 +0.0 m/s11,16
8 Kim Lutgendorp Almere `81 11,44 -0.2 m/s---
9 Mirjam Hollestelle Triathlon 11,56 -0.2 m/s---
9 Marloes Bos AV Zuidwal 11,56 -0.6 m/s---
11 Roos Prins Triathlon 11,78 -0.2 m/s---
12 Emma van de Beek BAV 12,01 -0.8 m/s---
13 Margriet Hilhorst AV Zuidwal 12,04 +0.0 m/s11,71
14 Mette Lacroix Almere `81 12,19 -0.2 m/s---
15 Noah Mecklenfeld AV Zuidwal 12,32 -0.6 m/s---
16 Isabel Cola Triathlon 12,41 -0.2 m/s---
17 Chaja Plochg Triathlon 12,61 -0.2 m/s---
18 Meike Hoekzema Altis 12,77 +0.0 m/s12,89
19 Mirthe de Raadt AV Zuidwal 13,09 -0.6 m/s---



Meisjes Junior C - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Amy Walraven Altis 20,29 -0.3 m/s20,19
2 Isa Bijlsma Almere `81 20,55 +0.0 m/s---
3 Amara Nnadi Altis 21,03 -0.3 m/s20,44
4 Kim Lutgendorp Almere `81 21,48 -0.8 m/s---
5 Marith Baas AV Zuidwal 21,58 -0.3 m/s21,62
6 Marloes Bos AV Zuidwal 21,77 -0.8 m/s---
7 Noah Mecklenfeld AV Zuidwal 22,86 -0.8 m/s---
8 Mirthe de Raadt AV Zuidwal 24,89 -0.8 m/s---
Mette Lacroix Almere `81 DNS ---



Meisjes Junior C - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Puk Poulijn Altis 3:17,36 3:23,19
2 Lois Kok Altis 3:22,74 3:30,00
3 Amanda Buijtenhuis Pijnenburg 3:24,34 3:23,00
4 Simone Zweers Pijnenburg 3:36,29 3:27,00
Carmen Huikeshoven Altis DNS 3:17,00
Janneke van Hofslot Altis DNS 3:12,71



Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Nadieh Meerman Almere `81 15,23 +0.2 m/s---
2 Noa Harteman AV Zeewolde 17,15 +0.2 m/s16,91



Meisjes Junior C - 200 meter horden

# Naam Res OBP
1 Nadieh Meerman Almere `81 36,61 -1.1 m/s---
Noa Harteman AV Zeewolde DNF ---



Meisjes Junior C - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Catharina van Lange BAV 24,41 ---
2 Femke Akkermans Tempo AV 20,74 ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Femke Akkermans Tempo AV 9,35 ---
2 Catharina van Lange BAV 8,50 ---
3 Ffion van Gulik Tempo AV 6,15 ---
4 Renske van Elderen Tempo AV 5,83 ---



Meisjes Junior C - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Ffion van Gulik Tempo AV 26,21 ---
2 Renske van Elderen Tempo AV 22,88 ---



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Roos Prins Triathlon 1,55 ---
2 Chaja Plochg Triathlon 1,35 ---
2 Margriet Hilhorst AV Zuidwal 1,35 ---
4 Meike Hoekzema Altis 1,30 1,30



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Sarah van Tuijl Almere `81 4,81 ---
2 Eline Dalderop Tempo AV 4,63 ---
3 Wies Rosenberg Tempo AV 4,59 ---
4 Mirjam Hollestelle Triathlon 4,49 ---
5 Emma van de Beek BAV 4,32 ---
Isabel Cola Triathlon DNS ---



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Jetske Meijer Altis 8,80 -1.6 m/s8,83
2 Marinka Schuurman Altis 8,81 -1.6 m/s8,80
3 Roos Leerkes Almere `81 8,97 -0.8 m/s---
4 Anissa Toumi Triathlon 9,03 -1.6 m/s---
5 Merel Jorna AV Phoenix 9,11 -1.6 m/s9,28
6 Isa van Si...rtensdijk Triathlon 9,13 -0.8 m/s---
7 Febe Bakker BAV 9,49 -0.8 m/s---
8 Meike Stoter Triathlon 9,80 -0.8 m/s---
9 Cato Velstra BAV 9,86 -0.8 m/s---
Dilay Yandi Almere `81 DNS ---



Meisjes Junior D - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Roos Leerkes Almere `81 21,37 -0.8 m/s---
2 Merel Jorna AV Phoenix 22,34 -0.3 m/s---
3 Febe Bakker BAV 22,87 +0.6 m/s---
4 Cato Velstra BAV 24,23 +0.6 m/s---



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Selina Franken AV Zeewolde 3:11,38 3:21,70
2 Iza de Waal AV Zeewolde 3:21,92 3:32,00
3 Elle Meijer Almere `81 3:27,04 3:38,10
4 Eva Kroon Altis 3:29,63 3:33,00
5 Danielle Grijpink Tempo AV 3:32,28 3:44,51
6 Myrthe Martens Altis 3:38,51 3:34,00
7 Jona Kuijt Almere `81 3:38,78 3:45,60



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Imke Boersma AV Phoenix 12,28 +0.0 m/s11,23



Meisjes Junior D - 200 meter horden

# Naam Res OBP
1 Imke Boersma AV Phoenix 38,88 -1.1 m/s---



Meisjes Junior D - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Esmee Weber Almere `81 7,73 ---
2 Myla Lega... Melendez Pijnenburg 7,12 6,86
3 Lisette Steenman Almere `81 6,89 ---



Meisjes Junior D - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Lisette Steenman Almere `81 20,93 ---
2 Myla Lega... Melendez Pijnenburg 16,70 16,29
3 Esmee Weber Almere `81 16,11 ---



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jetske Meijer Altis 1,45 ---
2 Marinka Schuurman Altis 1,40 1,50



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Anissa Toumi Triathlon 4,31 ---
2 Isa van Si...rtensdijk Triathlon 4,11 ---
3 Meike Stoter Triathlon 4,00 ---
Dilay Yandi Almere `81 DNS ---