Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

# Naam Res OBP
1 Justin Labrijn Almere `81 10,45 -0.2 m/s---
2 Jip de Greef Altis 11,15 +0.0 m/s11,49
3 Tyrone Richards Altis 11,43 -0.2 m/s---
4 Kenan van der Kooij Altis 11,68 -0.8 m/s---
5 Binne Brok Tempo AV 12,00 -0.8 m/s---
5 Justin Middelbos AV Zuidwal 12,00 +0.0 m/s11,84
7 Max Sprenkels Almere `81 12,39 -0.2 m/s---
8 Julius Meijer AV Zuidwal 12,49 -0.6 m/s---
9 Tobias Boekeloo Tempo AV 13,53 -0.8 m/s---
Djorden Andrea Triathlon DNS ---

Uitslagen 150 meter Jongens Junior D

# Naam Res OBP
1 Justin Labrijn Almere `81 19,25 +0.0 m/s---
2 Tyrone Richards Altis 21,91 +0.0 m/s---
3 Kenan van der Kooij Altis 22,20 +0.6 m/s---
4 Max Sprenkels Almere `81 23,05 +0.0 m/s---

Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

# Naam ResOBP
1 Timo Hoogendoorn U-Track 2:57,08 2:59,00
2 Jarik van de Mast Altis 3:07,67 3:07,50
3 Job Linssen AV Zuidwal 3:09,32 3:18,00
4 Sem van Dijk U-Track 3:12,88 3:13,00
5 Dat de Kiefte AV Phoenix 3:25,10 3:33,40
6 Bas van Groenestein Almere `81 3:26,59 3:28,40
7 Quintin Janse Tempo AV 3:32,41 3:29,20
8 Joscha Giesen BAV 3:39,89 3:47,20

Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

# Naam Res OBP
1 Mats Roskamp BAV 14,68 +0.2 m/s---
2 Jan Vriesman BAV 15,05 +0.2 m/s---
3 Rens van Rhijn BAV 15,31 +0.2 m/s---
Dinand te Pas BAV DNS ---

Uitslagen 200 meter horden Jongens Junior D

# Naam Res OBP
1 Jan Vriesman BAV 35,73 -0.2 m/s---
2 Mats Roskamp BAV 36,45 -0.2 m/s---
3 Rens van Rhijn BAV 36,77 -0.2 m/s---
Dinand te Pas BAV DNS ---

Uitslagen Discuswerpen Jongens Junior D

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior D

# Naam ResOBP
1 Abel Stoker Tempo AV 10,99 ---
2 Bas Nolsen Tempo AV 7,20 ---
3 Kenny Elings AV Zuidwal 7,16 ---
4 Casper van Tuijl Almere `81 6,01 ---
5 Jesse van de Beek BAV 5,66 ---

Uitslagen Speerwerpen Jongens Junior D

# Naam ResOBP
1 Abel Stoker Tempo AV 31,25 ---
2 Bas Nolsen Tempo AV 30,72 ---
3 Kenny Elings AV Zuidwal 28,82 ---
4 Casper van Tuijl Almere `81 24,91 ---
5 Jesse van de Beek BAV 14,83 ---

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

# Naam ResOBP
1 Binne Brok Tempo AV 1,45 ---
2 Tobias Boekeloo Tempo AV 1,40 ---
2 Julius Meijer AV Zuidwal 1,40 ---
4 Justin Middelbos AV Zuidwal 1,35 ---
Rick van der Meer AV Zeewolde DNS 1,40

Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

# Naam Res OBP
1 Jip de Greef Altis 4,94 ---
2 Djorden Andrea Triathlon 3,88 ---