Uitslagen Openingswedstrijd AV Gouda

Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jochem Ribberink AV Gouda 12,72 -0.7 m/s---
2 Iwan de Heer AV Gouda 14,14 -0.7 m/s---
3 Frank Rüegg AV Gouda 15,06 -1.6 m/s---
4 Micha Groenenboom AV Gouda 16,51 -1.6 m/s---



Jongens Junior C - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Sjoerd Peeters AV Gouda 3:28,02 ---



Jongens Junior C - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Jochem Ribberink AV Gouda 15,79 -2.1 m/s---



Jongens Junior C - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Jochem Ribberink AV Gouda 37,10 ---
2 Bent Braker AV Gouda 32,35 ---



Jongens Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Martijn Naus AV Gouda 8,96 ---
2 Frank Rüegg AV Gouda 6,72 ---



Jongens Junior C - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Bent Braker AV Gouda 39,02 ---
2 Sjoerd Peeters AV Gouda 22,94 ---
3 Micha Groenenboom AV Gouda 17,18 ---



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Frank Rüegg AV Gouda 1,25 ---



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Bent Braker AV Gouda 5,07 ---
2 Iwan de Heer AV Gouda 4,76 ---
3 Sjoerd Peeters AV Gouda 4,12 ---
4 Micha Groenenboom AV Gouda 3,77 ---



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 10,93 -2.8 m/s---
2 Wessel van...aardingen AV Gouda 11,65 -2.8 m/s---
3 Naut Carol AV Gouda 12,55 -1.0 m/s---
4 Luca Menken AV Gouda 12,65 -1.0 m/s---
5 Jesse van der Meer AV Gouda 12,76 -2.8 m/s---
6 Thom de Weger AV Gouda 12,94 -2.8 m/s---
7 Christiaan Stuut AV Gouda 13,28 -2.8 m/s---



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Heiko Ribberink AV Gouda 3:43,44 ---
2 Naut Carol AV Gouda 3:47,62 ---
3 Wessel van...aardingen AV Gouda 3:49,91 ---
4 Luca Menken AV Gouda 3:56,35 ---
5 Sven Blok AV Gouda 3:59,05 ---
Thom de Weger AV Gouda DNF ---
Nils van Veen AV Gouda DNF ---



Jongens Junior D - 80 meter horden

# Naam Res OBP
1 Ewan ter Hennepe AV Gouda 13,55 -1.2 m/s---
2 Jorn Eerland AV Gouda 17,47 -1.2 m/s---
3 Heiko Ribberink AV Gouda 17,53 -1.2 m/s---
4 Sven Blok AV Gouda 19,45 -1.2 m/s---



Jongens Junior D - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Robbin Hoogendoorn AV Gouda 17,23 ---
2 Arjuno Orsini AV Gouda 14,80 ---
3 Lucas Kreuk AV Gouda 12,97 ---
4 Mats van Husen AV Gouda 12,09 ---
5 Raúl de Ruiter AV Gouda 11,90 ---
6 Heiko Ribberink AV Gouda 11,03 ---



Jongens Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Lucas Kreuk AV Gouda 7,31 ---
2 Arjuno Orsini AV Gouda 5,88 ---
3 Nils van Veen AV Gouda 4,93 ---
4 Mats van Husen AV Gouda 4,71 ---
5 Raúl de Ruiter AV Gouda 4,54 ---



Jongens Junior D - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Robbin Hoogendoorn AV Gouda 27,34 ---
2 Nils van Veen AV Gouda 21,51 ---
3 Sander de Lange AV Gouda 14,75 ---
4 Sven Blok AV Gouda 13,25 ---
5 Jorn Eerland AV Gouda 12,17 ---
6 Mats van Husen AV Gouda 12,02 ---
7 Raúl de Ruiter AV Gouda 9,85 ---



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Ewan ter Hennepe AV Gouda 1,40 ---
2 Wessel van...aardingen AV Gouda 1,35 ---
3 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 1,30 ---
4 Christiaan Stuut AV Gouda 1,20 ---
4 Luca Menken AV Gouda 1,20 ---
4 Jesse van der Meer AV Gouda 1,20 ---
4 Sander de Lange AV Gouda 1,20 ---
8 Arjuno Orsini AV Gouda 1,15 ---



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Ewan ter Hennepe AV Gouda 4,33 ---
2 Jesse van der Meer AV Gouda 3,79 ---
2 Naut Carol AV Gouda 3,79 ---
4 Sander de Lange AV Gouda 3,78 ---
5 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 3,50 ---
6 Robbin Hoogendoorn AV Gouda 3,44 ---
Thom de Weger AV Gouda DNS ---



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
1 Luuk de Haan AV Gouda 10,29 4:16,70 6,40 1,15 1657
2 Luuk Schoonman AV Gouda 10,43 4:12,38 6,24 1,05 1573
3 Ravi ter Hennepe AV Gouda 10,33 4:38,91 6,15 1,10 1514
4 Tobias Henze AV Gouda 10,20 4:16,38 3,95 1,00 1397
5 Steijn van Eijk AV Gouda 11,37 4:44,18 4,52 1,05 1215
6 Sjoerd Mikkers AV Gouda 10,81 4:43,87 4,44 0,90 1170
7 Xander Broer AV Gouda 11,45 5:03,29 4,55 1,00 1109
8 Gideon Kreuk AV Gouda 11,37 4:42,84 4,20 0,90 1086
9 Safouane Hamdaoui AV Gouda 11,44 4:58,51 4,98 0,85 1046



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
1 Tim van Tilburg AV Gouda 9,48 3:41,43 6,97 1,20 2027
2 Guido van der Maas AV Gouda 10,51 4:06,95 4,82 0,95 1420
3 Thomas Kik AV Gouda 10,84 4:10,15 4,02 0,95 1304



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mVortexVerPunten totaal
1 Hugo Slangen AV Gouda 7,20 3:54,60 12,43 3,52 1569
2 Jorne Stieltjes AV Gouda 7,44 3:56,54 17,32 2,99 1486
3 Thomas van Hest AV Gouda 7,80 4:23,69 18,40 2,64 1243
4 Olger van Husen AV Gouda 8,61 4:52,29 14,15 2,36 888
5 Mels van Ommen AV Gouda 8,73 4:41,41 6,04 2,54 780
6 Moritz Pool AV Gouda 8,89 5:35,93 9,76 2,28 629



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Saad Hamdaoui AV Gouda 7,94 2:24,43 8,78 2,14 940
2 Ruben Beuning AV Gouda 8,20 2:41,50 8,48 2,59 864
3 Feike de Jong AV Gouda 8,86 3:01,00 12,02 2,37 684
4 Thijmen van Mierlo AV Gouda 9,27 2:59,76 12,05 1,97 556
5 Marcel Sc...nderwoerd AV Gouda 8,59 DNF 7,30 2,25 527
6 Quinten Karssen AV Gouda 9,43 3:03,06 7,32 2,08 446
7 Thomas Jurg AV Gouda 9,50 3:16,23 6,63 1,81 308



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Thomas Spoel AV Gouda 8,43 2:49,29 5,90 2,45 693
2 Hanzah Hashem AV Gouda 9,23 2:41,47 8,61 2,24 649
3 Jurre Vermeulen AV Gouda 8,31 3:32,29 9,03 2,45 648
4 Tijn Mikkers AV Gouda 8,89 3:04,14 7,54 2,13 526
5 Bram de Haan AV Gouda 9,57 2:54,76 8,89 1,92 474
6 Siem Koene AV Gouda 9,08 DNF 8,24 1,97 425
7 Juliën Ritman AV Gouda 9,60 3:31,29 6,01 2,36 385
8 Maarten Mannes AV Gouda 9,52 3:10,60 4,43 2,03 315



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Fabienne Buijs AV Gouda 11,35 -1.0 m/s---
2 Mette Pols AV Gouda 11,70 -2.8 m/s---
3 Mounya Jager AV Gouda 12,30 -1.0 m/s---
4 Alyssa Folles AV Gouda 12,60 -1.0 m/s---
5 Precilla Wensveen AV Gouda 12,70 -1.0 m/s---



Meisjes Junior C - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Fabienne Buijs AV Gouda 3:26,48 ---
2 Alyssa Folles AV Gouda 3:39,54 ---
3 Kate van Elswijk AV Gouda 4:06,87 ---



Meisjes Junior C - 80 meter horden

# Naam Res OBP
1 Mieke van de Pasch AV Gouda 14,87 -1.2 m/s---
2 Fabienne Buijs AV Gouda 15,61 -1.2 m/s---



Meisjes Junior C - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Mette Pols AV Gouda 15,16 ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Mieke van de Pasch AV Gouda 8,91 ---
2 Precilla Wensveen AV Gouda 7,84 ---



Meisjes Junior C - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Dieuwertje Janssen AV Gouda 30,10 ---
2 Mieke van de Pasch AV Gouda 26,30 ---
3 Kate van Elswijk AV Gouda 17,99 ---
4 Noa Jeronimus AV Gouda 10,20 ---



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Pien van Berk AV Gouda 1,40 ---
2 Dieuwertje Janssen AV Gouda 1,35 ---
2 Alyssa Folles AV Gouda 1,35 ---



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Mette Pols AV Gouda 4,48 ---
2 Pien van Berk AV Gouda 4,14 ---
3 Dieuwertje Janssen AV Gouda 3,78 ---
4 Kate van Elswijk AV Gouda 3,43 ---
5 Noa Jeronimus AV Gouda 2,76 ---



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Sacha Goedhart AV Gouda 8,81 ---
2 Suzanne Moons AV Gouda 9,44 ---
3 Femke Moelker AV Gouda 9,60 ---
4 Tinka Klatten AV Gouda 9,70 ---
5 Nicky Post AV Gouda 9,89 ---



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Rianne Buijs AV Gouda 3:49,44 ---
2 Femke Moelker AV Gouda 3:59,23 ---
3 Linde Kurver AV Gouda 4:11,90 ---



Meisjes Junior D - 60 meter horden

# Naam Res OBP
1 Yana Woutersen AV Gouda 14,05 -0.9 m/s---



Meisjes Junior D - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Linde Kurver AV Gouda 6,78 ---



Meisjes Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Tinka Klatten AV Gouda 8,64 ---
2 Femke Moelker AV Gouda 7,42 ---



Meisjes Junior D - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Yana Woutersen AV Gouda 14,11 ---
2 Rianne Buijs AV Gouda 12,86 ---
3 Linde Kurver AV Gouda 8,75 ---



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sacha Goedhart AV Gouda 1,45 ---
2 Suzanne Moons AV Gouda 1,25 ---
3 Nicky Post AV Gouda 1,10 ---



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Sacha Goedhart AV Gouda 4,50 ---
2 Suzanne Moons AV Gouda 3,78 ---
3 Rianne Buijs AV Gouda 3,63 ---
4 Tinka Klatten AV Gouda 3,55 ---
5 Yana Woutersen AV Gouda 3,27 ---
6 Nicky Post AV Gouda 3,20 ---



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
1 Sam Lopes...na Fortes AV Gouda 10,13 4:02,45 6,02 1,05 1647
2 Isa Hammer AV Gouda 11,04 5:01,96 4,91 1,00 1188
3 Fenne van der Horst AV Gouda 11,82 5:21,21 4,39 1,00 1004
4 Wissal Moussaoui AV Gouda DNS DNF DNS DNS 0



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
1 Renske de Wilde AV Gouda 10,23 4:08,34 6,07 1,10 1645
2 Sofie Geuting AV Gouda 10,31 4:29,10 4,82 1,05 1430
3 Rixt Spijksma AV Gouda 10,02 4:36,20 4,45 1,00 1384
4 Soukaina Chaoui AV Gouda 10,84 4:31,27 5,93 0,95 1349
5 Romaissa Tatou AV Gouda 10,78 5:04,27 6,12 1,00 1293
6 Tess van Elswijk AV Gouda 11,26 4:13,84 5,42 0,85 1259
7 Puck van der Wolf AV Gouda DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mVortexVerPunten totaal
1 Lois van der Zanden AV Gouda 7,40 4:20,65 15,89 3,12 1389
2 Sara Liebrechts AV Gouda 7,51 4:29,74 17,31 3,07 1344
3 Giamingga Orsini AV Gouda 7,81 5:20,55 13,76 2,85 1025
4 Lotte Karssen AV Gouda 8,11 5:03,43 7,29 2,46 817
5 Hanna Hashem AV Gouda 8,31 5:39,46 10,06 2,45 746
6 Hidaya Tatou AV Gouda 8,86 DNF 7,67 2,40 527
7 Safae Barboucha AV Gouda DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Emma Wissing AV Gouda 8,03 2:33,08 7,75 2,68 948
2 Pien van der Veen AV Gouda 8,23 2:36,90 8,62 2,58 889
3 Donna van Dijk AV Gouda 8,40 3:13,72 8,27 2,22 588



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Marina Buis AV Gouda 9,20 3:11,75 7,08 2,02 417



SAB/Mas/Recr - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Rick Veltman JJA - AV Gouda 12,18 -1.6 m/s11,96
2 Floris de Boer Msen - AV Gouda 12,28 -1.6 m/s12,02
3 Duve Ribberink JJA - AV Gouda 12,40 -0.7 m/s---
4 Ruben Koning JJB - AV Gouda 12,42 -1.6 m/s---
5 Rene Verkerke Mmas - AV Gouda 13,21 -0.7 m/s12,68
6 Chantal Kruit MJB - AV Gouda 14,00 -0.7 m/s---
7 Floor Tetelepta MJB - AV Gouda 14,55 -1.6 m/s---
8 Inass Skouli MJB - AV Gouda 15,78 -0.7 m/s---



SAB/Mas/Recr - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Vincent Kruit Msen - AV Gouda 23,26 -1.7 m/s23,33
2 Rick Veltman JJA - AV Gouda 24,95 -1.7 m/s---
3 Rene Verkerke Mmas - AV Gouda 27,77 -1.7 m/s26,78
4 Rianne Stals MJA - AV Gouda 28,34 -1.7 m/s---
5 Eric Pols Mmas - AV Gouda 28,83 -1.7 m/s---
MarIa Jose...eles Guim Vmas - AV Gouda DNS ---



SAB/Mas/Recr - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Cosmo van Berkel Msen - AV Gouda 2:00,24 ---
2 Indigo Tjan JJB - AV Gouda 2:10,45 2:07,43
3 Gijs van Cappelle Msen - U-Track 2:12,87 ---
MarIa Jose...eles Guim Vmas - AV Gouda DNS ---



SAB/Mas/Recr - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Hayo den Boeft Mmas - AV Gouda 5:21,47 ---
2 Jaap van Mannekes Mmas - AV Gouda 5:23,06 ---
3 Henk van Zutphen Mmas - AV Gouda 5:24,39 ---



SAB/Mas/Recr - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



SAB/Mas/Recr - 110 meter horden

# Naam Res OBP
1 Dave De Jong JJA - AV Gouda 19,57 ---



SAB/Mas/Recr - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Sophie van Veen MJA - AV Gouda 33,40 ---
2 Daan van Gasteren JJA - AV Gouda 33,01 ---
3 Frank van Leeuwen Msen - AV Gouda 32,36 ---
4 Simon Bliek Msen - AV Gouda 31,35 ---
5 Astrid van der Maas Vsen - AV Gouda 26,66 ---
6 Hans Braker Mmas - AV Gouda 25,71 26,41
7 Duve Ribberink JJA - AV Gouda 24,32 ---
8 Inass Skouli MJB - AV Gouda 17,94 ---
9 Floor Tetelepta MJB - AV Gouda 17,43 ---
10 Daphne Droog Vmas - SC Reeuwijk 15,58 ---
11 Vince Di Calogero Mmas - AV Gouda 15,48 ---



SAB/Mas/Recr - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Dave De Jong JJA - AV Gouda 10,53 ---
2 Daan van Gasteren JJA - AV Gouda 10,41 ---
3 Sophie van Veen MJA - AV Gouda 10,07 ---
4 Astrid van der Maas Vsen - AV Gouda 9,08 ---
5 Hans Braker Mmas - AV Gouda 8,83 8,85
6 Rianne Stals MJA - AV Gouda 8,63 ---
7 Vince Di Calogero Mmas - AV Gouda 7,11 ---
8 Geert Popkema Mmas - AV Gouda 7,07 ---
9 Daphne Droog Vmas - SC Reeuwijk 6,31 ---



SAB/Mas/Recr - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Joost van Zutphen JJA - AV Gouda 39,33 ---
2 Faas Ignatius JJB - AV Gouda 36,39 ---
3 Dave De Jong JJA - AV Gouda 34,64 ---
4 Astrid van der Maas Vsen - AV Gouda 33,80 ---
5 Vincent Kruit Msen - AV Gouda 31,55 ---
6 Laura Molenaar Vsen - AV Gouda 31,04 ---
7 Floor Tetelepta MJB - AV Gouda 21,52 22,06
8 Daphne Droog Vmas - SC Reeuwijk 14,45 ---
9 Vince Di Calogero Mmas - AV Gouda 13,26 ---
10 Inass Skouli MJB - AV Gouda 6,72 ---



SAB/Mas/Recr - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Ivo van de Pasch JJB - AV Gouda 1,65 ---
2 Bram Popkema Msen - AV Gouda 1,60 ---
3 Chantal Kruit MJB - AV Gouda 1,55 ---
3 Rianne Stals MJA - AV Gouda 1,55 ---
Joost van Zutphen JJA - AV Gouda DNS ---
Cosmo van Berkel Msen - AV Gouda DNS ---



SAB/Mas/Recr - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Vincent Kruit Msen - AV Gouda 6,67 ---
2 Floris de Boer Msen - AV Gouda 6,06 6,09
3 Faas Ignatius JJB - AV Gouda 5,12 ---
4 Julia Hollander MJA - AV Gouda 5,01 ---
5 Sacha Palsgraaf MJA - AV Gouda 4,49 ---
6 Laura Molenaar Vsen - AV Gouda 4,45 ---
7 Rene Verkerke Mmas - AV Gouda 4,37 4,68
Eric Pols Mmas - AV Gouda DNS ---