Uitslagen Meerkamp Pupil A

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Anna Arentz MPA1 - AL73 Team 11 1325,00 12,1 4,60 12,50 0,90 2,30 231 231
Anne Moolenaar MPA2 - AV Wijchen Team 10 1400,00 11,0 5,40 22,00 1,30 2,90 389 389
Arjen Hefti JPA2 - AV Wijchen Team 07 1200,00 12,3 4,90 16,50 0,95 1,95 199 39
Armin Belderok JPA1 - AV Wijchen Team 07 1100,00 15,5 4,80 13,50 0,90 1,95 140 0
Bas Berning JPA1 - AV Wijchen Team 07 1325,00 11,3 6,50 27,00 1,15 2,35 315 315
Bas Jansen JPA1 - AVA `70 Team 09 1425,00 11,0 4,70 22,50 1,05 1,80 268 253
Bram van Polen JPA2 - AVA `70 Team 05 600,00 11,1 7,00 21,00 1,10 2,75 262 262
Brent Hormes JPA1 - AV Wijchen Team 07 1225,00 15,4 4,60 13,00 0,95 2,05 156 0
Casper Hefti JPA2 - AV Wijchen Team 07 1350,00 11,4 5,50 19,50 1,05 2,30 265 237
Casper Bussink JPA1 - AVA `70 Team 09 1225,00 15,2 2,30 8,00 0,80 1,70 93 0
Danique Damkot MPA1 - AV Archeus Team 06 1275,00 13,2 4,60 15,00 0,85 2,40 217 157
Dari Diks JPA2 - AVA `70 Team 12 1025,00 15,0 4,30 18,00 1,00 2,15 166 128
Demi van Zuidam MPA2 - AVA `70 Team 03 925,00 19,0 3,70 12,00 0,80 1,75 93 0
Diede ter Beest MPA1 - AVA `70 Team 01 1225,00 11,2 4,70 11,50 1,00 2,60 255 198
Elisah Tammel MPA2 - AL73 Team 08 1475,00 11,6 4,60 12,00 1,00 2,45 275 253
Emma Oonk MPA2 - AV Archeus Team 06 1225,00 12,0 3,80 15,50 0,95 2,05 222 191
Erin Boschman MPA2 - AV Wijchen Team 10 1225,00 14,0 5,00 16,00 0,95 2,15 214 84
Esmée Holstein MPA1 - AVA `70 Team 01 1225,00 10,7 4,10 12,50 1,00 1,90 239 180
Evie Scholten MPA1 - AVA `70 Team 01 1200,00 12,9 3,30 11,00 0,80 1,70 154 38
Fabienne Bentsink MPA1 - AV Archeus Team 06 1050,00 12,5 4,90 12,00 0,85 2,00 183 120
Femke Veldkamp MPA1 - AV Wijchen Team 04 1450,00 11,0 5,80 20,00 1,05 2,60 340 340
Fenne Hartjes MPA1 - AL73 Team 11 1300,00 13,7 4,00 12,00 0,90 2,00 187 165
Fenne Rademaker MPA2 - AVA `70 Team 03 1200,00 11,0 6,30 18,00 0,95 1,95 274 253
Ferran Jansen JPA1 - AVA `70 Team 09 1125,00 12,4 5,40 22,00 0,95 1,75 210 97
Finn Migchelsen JPA1 - AV Archeus Team 02 325,00 12,6 3,90 10,00 0,85 1,45 107 44
Fleur Mulder MPA2 - AL73 Team 08 1250,00 12,3 4,10 15,50 1,05 1,05 214 178
Flore Posthumus MPA1 - AVA `70 Team 01 1200,00 12,4 4,50 15,00 0,85 2,00 206 97
Greetje Verheij MPA2 - AL73 Team 08 1350,00 12,1 4,30 14,50 1,00 2,05 245 245
Harm van Alebeek JPA1 - AV Wijchen Team 07 1100,00 13,5 4,50 21,00 0,95 2,40 199 80
Iris Huisman MPA2 - AV Wijchen Team 10 1250,00 12,6 4,60 14,00 1,05 2,05 233 128
Iris Martens MPA2 - AV Wijchen Team 10 1250,00 11,1 4,30 19,00 1,00 2,45 279 161
Isa van Swam MPA1 - AV Wijchen Team 04 DNS 18,5 5,40 15,00 1,00 2,25 153 153
Isa Grevink MPA1 - AVA `70 Team 01 DNS 11,7 4,20 15,00 1,00 2,35 206 141
Jelte Huiskamp JPA1 - AV Archeus Team 02 1250,00 11,0 2,70 10,50 0,95 1,90 178 162
Jenice Isibor MPA2 - AV Wijchen Team 10 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Jet Willdenbeest MPA2 - AVA `70 Team 03 1300,00 12,0 4,20 12,00 1,00 2,00 227 169
Joost Miggelbrink JPA1 - AL73 Team 11 1200,00 13,5 4,10 15,00 0,90 1,70 158 82
Joost Kleinbussink JPA1 - AVA `70 Team 09 1325,00 11,3 5,60 24,50 1,00 2,20 273 241
Jop Hoftijzer JPA2 - AVA `70 Team 05 1300,00 11,6 4,50 25,50 1,10 2,75 287 151
Juan van Oene JPA2 - AVA `70 Team 12 1150,00 13,1 4,60 22,00 1,00 2,15 212 212
Julia Schaaps MPA1 - AV Wijchen Team 04 1250,00 11,0 5,60 16,00 1,10 3,10 325 325
Julian Erkelens JPA2 - AVA `70 Team 05 1500,00 11,3 4,90 20,50 1,05 2,55 287 200
Jurre van Alst JPA1 - AV Archeus Team 02 1125,00 12,9 3,40 10,50 0,80 1,60 124 67
Kim van Wezel MPA2 - AV Wijchen Team 10 1250,00 12,6 3,70 15,50 1,05 2,65 248 131
Konrad Cramer JPA2 - AVA `70 Team 12 1200,00 13,5 4,00 13,50 1,00 2,15 176 152
Len Geurts JPA1 - AL73 Team 11 1100,00 14,0 3,90 13,00 0,80 1,65 124 23
Lena Saarloos MPA1 - AL73 Team 11 1100,00 16,4 4,60 11,50 0,70 1,60 113 41
Leonardo ...Fernandes JPA1 - AV Archeus Team 02 1300,00 10,8 5,20 29,50 1,05 2,75 313 313
Lidewij Lensink MPA2 - AVA `70 Team 03 1350,00 10,7 7,00 26,00 1,15 3,70 430 430
Lieke Ernst MPA1 - AL73 Team 11 1325,00 12,1 4,50 16,50 0,95 2,15 247 247
Lieke Legters MPA1 - AVA `70 Team 01 1150,00 10,9 3,50 14,00 1,00 1,15 208 145
Linde Wikkerink MPA1 - AVA `70 Team 01 1125,00 15,7 3,50 6,00 0,80 1,25 90 0
Lindy Wisselink MPA1 - AVA `70 Team 01 1225,00 11,4 5,60 14,00 1,10 2,10 273 273
Line Schalkwijk MPA1 - AVA `70 Team 01 1025,00 13,4 3,80 10,00 0,90 1,35 137 0
Lisa Rougoor MPA2 - AL73 Team 08 1225,00 12,6 4,40 13,50 1,10 1,85 230 211
Lois Mulder MPA1 - AL73 Team 11 DNS 13,2 3,50 12,00 DNS 2,15 120 70
Lotte Moolenaar MPA1 - AV Wijchen Team 04 1200,00 10,8 4,60 20,50 1,00 2,35 285 285
Luca van Wingaarden JPA1 - AVA `70 Team 09 1300,00 11,2 4,10 16,00 1,00 2,05 223 139
Lune Mateman MPA1 - AVA `70 Team 01 1175,00 11,6 4,70 18,00 1,00 1,85 244 190
Mare Kusters MPA2 - AV Archeus Team 06 DNS 12,5 5,70 22,00 0,95 1,60 210 198
Mart Hallers JPA2 - AV Archeus Team 02 1375,00 13,1 4,60 15,50 0,95 2,00 202 164
Mart Mucheru JPA1 - AVA `70 Team 09 1350,00 12,5 4,70 23,50 1,00 2,30 249 171
Martijn Piek JPA1 - AVA `70 Team 09 1250,00 11,8 4,50 19,00 1,00 2,25 230 117
Mathijs Erinkveld JPA1 - AL73 Team 11 1275,00 11,6 5,90 27,50 1,05 2,85 303 303
Mats Wamelink JPA2 - AVA `70 Team 12 1125,00 13,0 5,60 22,50 0,90 2,35 216 170
Mats Roepman JPA1 - AV Wijchen Team 07 1275,00 11,7 4,20 18,50 1,00 1,15 202 88
Mats Lievers JPA1 - AVA `70 Team 09 1300,00 11,6 4,10 20,00 1,00 2,50 243 138
Max Langeland JPA2 - AL73 Team 08 1275,00 10,9 5,90 18,50 1,00 2,55 266 234
Merel van Boven MPA1 - AV Archeus Team 06 1175,00 13,7 3,40 9,50 0,90 2,00 157 46
Merijn van Eerden JPA2 - AVA `70 Team 05 1500,00 11,7 5,30 24,50 1,05 2,25 291 208
Miel Kromwijk JPA2 - AV Wijchen Team 07 1150,00 12,1 6,00 23,00 1,00 2,35 248 219
Mike Benoit JPA1 - AV Wijchen Team 07 1325,00 12,4 3,80 10,50 0,95 1,45 166 45
Mila Hendriks MPA2 - AV Wijchen Team 10 1225,00 11,7 5,10 16,50 1,10 2,40 280 239
Milano Heegt JPA2 - AV Archeus Team 02 325,00 14,3 5,60 17,00 0,85 1,70 135 95
Minke Reurings MPA1 - AV Wijchen Team 04 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Minke Keltjens MPA2 - AV Wijchen Team 10 1300,00 11,5 5,40 18,00 1,05 2,65 301 301
Mirthe Luiten MPA2 - AVA `70 Team 03 1250,00 12,8 4,50 12,50 0,95 2,25 216 216
Nadia de Jong MPA2 - AV Archeus Team 06 1300,00 13,1 5,30 19,50 0,90 2,30 249 205
Niek Huiskamp JPA1 - AV Archeus Team 02 1075,00 13,9 3,00 6,00 0,80 1,30 84 0
Noa Jutte MPA1 - AV Wijchen Team 04 1150,00 12,3 4,80 14,00 0,95 2,10 218 162
Olivier Korsten JPA1 - AV Wijchen Team 07 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Roos Buijs MPA1 - AV Wijchen Team 04 1100,00 13,7 3,90 11,00 0,80 1,80 144 0
Rosa Luimes MPA1 - AVA `70 Team 01 1200,00 12,9 3,50 8,50 0,90 1,45 153 38
Roy Vaags JPA1 - AVA `70 Team 12 1150,00 13,5 3,90 14,00 0,90 1,80 152 83
Ruben Jansen JPA2 - AVA `70 Team 05 1375,00 11,3 5,00 18,00 1,10 2,50 271 141
Ruben Reesink JPA1 - AVA `70 Team 09 1250,00 12,4 4,30 18,50 1,00 1,75 205 32
Ruby Steenhuis MPA2 - AV Wijchen Team 10 1250,00 12,1 4,60 14,00 1,00 2,30 242 102
Sam Bluiminck MPA2 - AVA `70 Team 03 1350,00 10,4 6,60 20,50 1,15 2,65 367 367
Saskia de Jong MPA2 - AV Archeus Team 06 1250,00 13,0 4,80 16,00 0,85 2,00 210 170
Siebe Broekstra JPA1 - AV Wijchen Team 07 1400,00 11,2 6,70 33,50 1,10 2,85 360 360
Siel Franck JPA2 - AL73 Team 08 1150,00 12,8 4,60 14,00 1,00 2,20 190 25
Sophie Rosbender MPA1 - AV Wijchen Team 04 1225,00 11,6 4,30 12,00 1,00 2,50 243 183
Sophie Derksen MPA1 - AVA `70 Team 01 1000,00 13,9 3,60 7,00 0,80 1,60 110 0
Stas Baars MPA2 - AVA `70 Team 03 1175,00 13,3 5,00 17,50 0,90 2,35 222 123
Stef Grotenhuis JPA2 - AVA `70 Team 05 1425,00 12,3 5,50 26,50 1,00 2,55 285 205
Sten Boomkamp JPA2 - AVA `70 Team 05 1225,00 11,5 5,70 17,50 0,90 2,40 231 48
Sten Wikkerink JPA2 - AVA `70 Team 12 1150,00 13,6 4,20 20,00 0,90 2,20 183 151
Suze Bouwhuis MPA2 - AV Archeus Team 06 1300,00 12,5 3,70 11,00 0,90 1,60 185 124
Sven Meinen JPA2 - AVA `70 Team 05 1500,00 11,0 5,30 20,00 1,00 2,25 280 175
Thibo Pol JPA2 - AL73 Team 08 1225,00 12,5 5,60 27,50 1,15 2,15 276 195
Thom Berkelder JPA1 - AVA `70 Team 09 1475,00 12,0 4,40 18,50 1,05 2,35 256 129
Thomas van Boven JPA2 - AV Archeus Team 02 1025,00 12,9 5,00 7,00 0,90 1,70 135 60
Tijl Grevers JPA1 - AV Archeus Team 02 1400,00 12,3 4,60 16,00 0,95 2,05 218 218
Tijn van Wijk JPA2 - AV Wijchen Team 07 1325,00 12,4 4,30 13,50 1,00 2,35 210 74
Tim Houwers JPA1 - AVA `70 Team 05 1475,00 11,1 4,90 24,50 1,05 2,35 295 189
Tim Arentsen JPA1 - AVA `70 Team 09 1125,00 12,2 3,60 14,50 1,00 1,80 175 32
Wessel Köchl JPA2 - AVA `70 Team 12 1200,00 12,0 3,00 17,00 0,90 2,05 181 121
Willem Wamelink JPA1 - AVA `70 Team 09 1225,00 14,1 3,30 11,00 0,80 1,60 120 0

Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Anna Arentz MPA1 - AL73 Team 11 1325,00 --- 52
Anne Moolenaar MPA2 - AV Wijchen Team 10 1400,00 --- 62
Arjen Hefti JPA2 - AV Wijchen Team 07 1200,00 --- 33
Armin Belderok JPA1 - AV Wijchen Team 07 1100,00 --- 24
Bas Berning JPA1 - AV Wijchen Team 07 1325,00 --- 45
Bas Jansen JPA1 - AVA `70 Team 09 1425,00 --- 56
Bram van Polen JPA2 - AVA `70 Team 05 600,00 --- 0
Brent Hormes JPA1 - AV Wijchen Team 07 1225,00 --- 35
Casper Hefti JPA2 - AV Wijchen Team 07 1350,00 --- 48
Casper Bussink JPA1 - AVA `70 Team 09 1225,00 --- 35
Danique Damkot MPA1 - AV Archeus Team 06 1275,00 --- 46
Dari Diks JPA2 - AVA `70 Team 12 1025,00 --- 19
Demi van Zuidam MPA2 - AVA `70 Team 03 925,00 --- 14
Diede ter Beest MPA1 - AVA `70 Team 01 1225,00 --- 41
Elisah Tammel MPA2 - AL73 Team 08 1475,00 --- 72
Emma Oonk MPA2 - AV Archeus Team 06 1225,00 --- 41
Erin Boschman MPA2 - AV Wijchen Team 10 1225,00 --- 41
Esmée Holstein MPA1 - AVA `70 Team 01 1225,00 --- 41
Evie Scholten MPA1 - AVA `70 Team 01 1200,00 --- 38
Fabienne Bentsink MPA1 - AV Archeus Team 06 1050,00 --- 24
Femke Veldkamp MPA1 - AV Wijchen Team 04 1450,00 --- 68
Fenne Hartjes MPA1 - AL73 Team 11 1300,00 --- 49
Fenne Rademaker MPA2 - AVA `70 Team 03 1200,00 --- 38
Ferran Jansen JPA1 - AVA `70 Team 09 1125,00 --- 26
Finn Migchelsen JPA1 - AV Archeus Team 02 325,00 --- 0
Fleur Mulder MPA2 - AL73 Team 08 1250,00 --- 43
Flore Posthumus MPA1 - AVA `70 Team 01 1200,00 --- 38
Greetje Verheij MPA2 - AL73 Team 08 1350,00 --- 55
Harm van Alebeek JPA1 - AV Wijchen Team 07 1100,00 --- 24
Iris Huisman MPA2 - AV Wijchen Team 10 1250,00 --- 43
Iris Martens MPA2 - AV Wijchen Team 10 1250,00 --- 43
Isa van Swam MPA1 - AV Wijchen Team 04 DNS --- 0
Isa Grevink MPA1 - AVA `70 Team 01 DNS --- 0
Jelte Huiskamp JPA1 - AV Archeus Team 02 1250,00 --- 38
Jenice Isibor MPA2 - AV Wijchen Team 10 DNS --- 0
Jet Willdenbeest MPA2 - AVA `70 Team 03 1300,00 --- 49
Joost Miggelbrink JPA1 - AL73 Team 11 1200,00 --- 33
Joost Kleinbussink JPA1 - AVA `70 Team 09 1325,00 --- 45
Jop Hoftijzer JPA2 - AVA `70 Team 05 1300,00 --- 43
Juan van Oene JPA2 - AVA `70 Team 12 1150,00 --- 29
Julia Schaaps MPA1 - AV Wijchen Team 04 1250,00 --- 43
Julian Erkelens JPA2 - AVA `70 Team 05 1500,00 --- 65
Jurre van Alst JPA1 - AV Archeus Team 02 1125,00 --- 26
Kim van Wezel MPA2 - AV Wijchen Team 10 1250,00 --- 43
Konrad Cramer JPA2 - AVA `70 Team 12 1200,00 --- 33
Len Geurts JPA1 - AL73 Team 11 1100,00 --- 24
Lena Saarloos MPA1 - AL73 Team 11 1100,00 --- 28
Leonardo ...Fernandes JPA1 - AV Archeus Team 02 1300,00 --- 43
Lidewij Lensink MPA2 - AVA `70 Team 03 1350,00 --- 55
Lieke Ernst MPA1 - AL73 Team 11 1325,00 --- 52
Lieke Legters MPA1 - AVA `70 Team 01 1150,00 --- 33
Linde Wikkerink MPA1 - AVA `70 Team 01 1125,00 --- 31
Lindy Wisselink MPA1 - AVA `70 Team 01 1225,00 --- 41
Line Schalkwijk MPA1 - AVA `70 Team 01 1025,00 --- 22
Lisa Rougoor MPA2 - AL73 Team 08 1225,00 --- 41
Lois Mulder MPA1 - AL73 Team 11 DNS --- 0
Lotte Moolenaar MPA1 - AV Wijchen Team 04 1200,00 --- 38
Luca van Wingaarden JPA1 - AVA `70 Team 09 1300,00 --- 43
Lune Mateman MPA1 - AVA `70 Team 01 1175,00 --- 35
Mare Kusters MPA2 - AV Archeus Team 06 DNS --- 0
Mart Hallers JPA2 - AV Archeus Team 02 1375,00 --- 51
Mart Mucheru JPA1 - AVA `70 Team 09 1350,00 --- 48
Martijn Piek JPA1 - AVA `70 Team 09 1250,00 --- 38
Mathijs Erinkveld JPA1 - AL73 Team 11 1275,00 --- 40
Mats Wamelink JPA2 - AVA `70 Team 12 1125,00 --- 26
Mats Roepman JPA1 - AV Wijchen Team 07 1275,00 --- 40
Mats Lievers JPA1 - AVA `70 Team 09 1300,00 --- 43
Max Langeland JPA2 - AL73 Team 08 1275,00 --- 40
Merel van Boven MPA1 - AV Archeus Team 06 1175,00 --- 35
Merijn van Eerden JPA2 - AVA `70 Team 05 1500,00 --- 65
Miel Kromwijk JPA2 - AV Wijchen Team 07 1150,00 --- 29
Mike Benoit JPA1 - AV Wijchen Team 07 1325,00 --- 45
Mila Hendriks MPA2 - AV Wijchen Team 10 1225,00 --- 41
Milano Heegt JPA2 - AV Archeus Team 02 325,00 --- 0
Minke Reurings MPA1 - AV Wijchen Team 04 DNS --- 0
Minke Keltjens MPA2 - AV Wijchen Team 10 1300,00 --- 49
Mirthe Luiten MPA2 - AVA `70 Team 03 1250,00 --- 43
Nadia de Jong MPA2 - AV Archeus Team 06 1300,00 --- 49
Niek Huiskamp JPA1 - AV Archeus Team 02 1075,00 --- 22
Noa Jutte MPA1 - AV Wijchen Team 04 1150,00 --- 33
Olivier Korsten JPA1 - AV Wijchen Team 07 DNS --- 0
Roos Buijs MPA1 - AV Wijchen Team 04 1100,00 --- 28
Rosa Luimes MPA1 - AVA `70 Team 01 1200,00 --- 38
Roy Vaags JPA1 - AVA `70 Team 12 1150,00 --- 29
Ruben Jansen JPA2 - AVA `70 Team 05 1375,00 --- 51
Ruben Reesink JPA1 - AVA `70 Team 09 1250,00 --- 38
Ruby Steenhuis MPA2 - AV Wijchen Team 10 1250,00 --- 43
Sam Bluiminck MPA2 - AVA `70 Team 03 1350,00 --- 55
Saskia de Jong MPA2 - AV Archeus Team 06 1250,00 --- 43
Siebe Broekstra JPA1 - AV Wijchen Team 07 1400,00 --- 54
Siel Franck JPA2 - AL73 Team 08 1150,00 --- 29
Sophie Rosbender MPA1 - AV Wijchen Team 04 1225,00 --- 41
Sophie Derksen MPA1 - AVA `70 Team 01 1000,00 --- 20
Stas Baars MPA2 - AVA `70 Team 03 1175,00 --- 35
Stef Grotenhuis JPA2 - AVA `70 Team 05 1425,00 --- 56
Sten Boomkamp JPA2 - AVA `70 Team 05 1225,00 --- 35
Sten Wikkerink JPA2 - AVA `70 Team 12 1150,00 --- 29
Suze Bouwhuis MPA2 - AV Archeus Team 06 1300,00 --- 49
Sven Meinen JPA2 - AVA `70 Team 05 1500,00 --- 65
Thibo Pol JPA2 - AL73 Team 08 1225,00 --- 35
Thom Berkelder JPA1 - AVA `70 Team 09 1475,00 --- 62
Thomas van Boven JPA2 - AV Archeus Team 02 1025,00 --- 19
Tijl Grevers JPA1 - AV Archeus Team 02 1400,00 --- 54
Tijn van Wijk JPA2 - AV Wijchen Team 07 1325,00 --- 45
Tim Houwers JPA1 - AVA `70 Team 05 1475,00 --- 62
Tim Arentsen JPA1 - AVA `70 Team 09 1125,00 --- 26
Wessel Köchl JPA2 - AVA `70 Team 12 1200,00 --- 33
Willem Wamelink JPA1 - AVA `70 Team 09 1225,00 --- 35

Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Anna Arentz MPA1 - AL73 Team 11 12,1 --- 59
Anne Moolenaar MPA2 - AV Wijchen Team 10 11,0 --- 77
Arjen Hefti JPA2 - AV Wijchen Team 07 12,3 --- 48
Armin Belderok JPA1 - AV Wijchen Team 07 15,5 --- 15
Bas Berning JPA1 - AV Wijchen Team 07 11,3 --- 62
Bas Jansen JPA1 - AVA `70 Team 09 11,0 --- 67
Bram van Polen JPA2 - AVA `70 Team 05 11,1 --- 65
Brent Hormes JPA1 - AV Wijchen Team 07 15,4 --- 15
Casper Hefti JPA2 - AV Wijchen Team 07 11,4 --- 61
Casper Bussink JPA1 - AVA `70 Team 09 15,2 --- 17
Danique Damkot MPA1 - AV Archeus Team 06 13,2 --- 43
Dari Diks JPA2 - AVA `70 Team 12 15,0 --- 19
Demi van Zuidam MPA2 - AVA `70 Team 03 19,0 --- 0
Diede ter Beest MPA1 - AVA `70 Team 01 11,2 --- 73
Elisah Tammel MPA2 - AL73 Team 08 11,6 --- 66
Emma Oonk MPA2 - AV Archeus Team 06 12,0 --- 60
Erin Boschman MPA2 - AV Wijchen Team 10 14,0 --- 32
Esmée Holstein MPA1 - AVA `70 Team 01 10,7 --- 82
Evie Scholten MPA1 - AVA `70 Team 01 12,9 --- 47
Fabienne Bentsink MPA1 - AV Archeus Team 06 12,5 --- 52
Femke Veldkamp MPA1 - AV Wijchen Team 04 11,0 --- 77
Fenne Hartjes MPA1 - AL73 Team 11 13,7 --- 36
Fenne Rademaker MPA2 - AVA `70 Team 03 11,0 --- 77
Ferran Jansen JPA1 - AVA `70 Team 09 12,4 --- 47
Finn Migchelsen JPA1 - AV Archeus Team 02 12,6 --- 44
Fleur Mulder MPA2 - AL73 Team 08 12,3 --- 55
Flore Posthumus MPA1 - AVA `70 Team 01 12,4 --- 54
Greetje Verheij MPA2 - AL73 Team 08 12,1 --- 59
Harm van Alebeek JPA1 - AV Wijchen Team 07 13,5 --- 34
Iris Huisman MPA2 - AV Wijchen Team 10 12,6 --- 51
Iris Martens MPA2 - AV Wijchen Team 10 11,1 --- 75
Isa van Swam MPA1 - AV Wijchen Team 04 18,5 --- 0
Isa Grevink MPA1 - AVA `70 Team 01 11,7 --- 65
Jelte Huiskamp JPA1 - AV Archeus Team 02 11,0 --- 67
Jenice Isibor MPA2 - AV Wijchen Team 10 DNS --- 0
Jet Willdenbeest MPA2 - AVA `70 Team 03 12,0 --- 60
Joost Miggelbrink JPA1 - AL73 Team 11 13,5 --- 34
Joost Kleinbussink JPA1 - AVA `70 Team 09 11,3 --- 62
Jop Hoftijzer JPA2 - AVA `70 Team 05 11,6 --- 58
Juan van Oene JPA2 - AVA `70 Team 12 13,1 --- 38
Julia Schaaps MPA1 - AV Wijchen Team 04 11,0 --- 77
Julian Erkelens JPA2 - AVA `70 Team 05 11,3 --- 62
Jurre van Alst JPA1 - AV Archeus Team 02 12,9 --- 41
Kim van Wezel MPA2 - AV Wijchen Team 10 12,6 --- 51
Konrad Cramer JPA2 - AVA `70 Team 12 13,5 --- 34
Len Geurts JPA1 - AL73 Team 11 14,0 --- 28
Lena Saarloos MPA1 - AL73 Team 11 16,4 --- 10
Leonardo ...Fernandes JPA1 - AV Archeus Team 02 10,8 --- 70
Lidewij Lensink MPA2 - AVA `70 Team 03 10,7 --- 82
Lieke Ernst MPA1 - AL73 Team 11 12,1 --- 59
Lieke Legters MPA1 - AVA `70 Team 01 10,9 --- 78
Linde Wikkerink MPA1 - AVA `70 Team 01 15,7 --- 15
Lindy Wisselink MPA1 - AVA `70 Team 01 11,4 --- 70
Line Schalkwijk MPA1 - AVA `70 Team 01 13,4 --- 40
Lisa Rougoor MPA2 - AL73 Team 08 12,6 --- 51
Lois Mulder MPA1 - AL73 Team 11 13,2 --- 43
Lotte Moolenaar MPA1 - AV Wijchen Team 04 10,8 --- 80
Luca van Wingaarden JPA1 - AVA `70 Team 09 11,2 --- 64
Lune Mateman MPA1 - AVA `70 Team 01 11,6 --- 66
Mare Kusters MPA2 - AV Archeus Team 06 12,5 --- 52
Mart Hallers JPA2 - AV Archeus Team 02 13,1 --- 38
Mart Mucheru JPA1 - AVA `70 Team 09 12,5 --- 46
Martijn Piek JPA1 - AVA `70 Team 09 11,8 --- 55
Mathijs Erinkveld JPA1 - AL73 Team 11 11,6 --- 58
Mats Wamelink JPA2 - AVA `70 Team 12 13,0 --- 39
Mats Roepman JPA1 - AV Wijchen Team 07 11,7 --- 56
Mats Lievers JPA1 - AVA `70 Team 09 11,6 --- 58
Max Langeland JPA2 - AL73 Team 08 10,9 --- 68
Merel van Boven MPA1 - AV Archeus Team 06 13,7 --- 36
Merijn van Eerden JPA2 - AVA `70 Team 05 11,7 --- 56
Miel Kromwijk JPA2 - AV Wijchen Team 07 12,1 --- 51
Mike Benoit JPA1 - AV Wijchen Team 07 12,4 --- 47
Mila Hendriks MPA2 - AV Wijchen Team 10 11,7 --- 65
Milano Heegt JPA2 - AV Archeus Team 02 14,3 --- 25
Minke Reurings MPA1 - AV Wijchen Team 04 DNS --- 0
Minke Keltjens MPA2 - AV Wijchen Team 10 11,5 --- 68
Mirthe Luiten MPA2 - AVA `70 Team 03 12,8 --- 48
Nadia de Jong MPA2 - AV Archeus Team 06 13,1 --- 44
Niek Huiskamp JPA1 - AV Archeus Team 02 13,9 --- 29
Noa Jutte MPA1 - AV Wijchen Team 04 12,3 --- 55
Olivier Korsten JPA1 - AV Wijchen Team 07 DNS --- 0
Roos Buijs MPA1 - AV Wijchen Team 04 13,7 --- 36
Rosa Luimes MPA1 - AVA `70 Team 01 12,9 --- 47
Roy Vaags JPA1 - AVA `70 Team 12 13,5 --- 34
Ruben Jansen JPA2 - AVA `70 Team 05 11,3 --- 62
Ruben Reesink JPA1 - AVA `70 Team 09 12,4 --- 47
Ruby Steenhuis MPA2 - AV Wijchen Team 10 12,1 --- 59
Sam Bluiminck MPA2 - AVA `70 Team 03 10,4 --- 87
Saskia de Jong MPA2 - AV Archeus Team 06 13,0 --- 45
Siebe Broekstra JPA1 - AV Wijchen Team 07 11,2 --- 64
Siel Franck JPA2 - AL73 Team 08 12,8 --- 42
Sophie Rosbender MPA1 - AV Wijchen Team 04 11,6 --- 66
Sophie Derksen MPA1 - AVA `70 Team 01 13,9 --- 34
Stas Baars MPA2 - AVA `70 Team 03 13,3 --- 41
Stef Grotenhuis JPA2 - AVA `70 Team 05 12,3 --- 48
Sten Boomkamp JPA2 - AVA `70 Team 05 11,5 --- 59
Sten Wikkerink JPA2 - AVA `70 Team 12 13,6 --- 32
Suze Bouwhuis MPA2 - AV Archeus Team 06 12,5 --- 52
Sven Meinen JPA2 - AVA `70 Team 05 11,0 --- 67
Thibo Pol JPA2 - AL73 Team 08 12,5 --- 46
Thom Berkelder JPA1 - AVA `70 Team 09 12,0 --- 52
Thomas van Boven JPA2 - AV Archeus Team 02 12,9 --- 41
Tijl Grevers JPA1 - AV Archeus Team 02 12,3 --- 48
Tijn van Wijk JPA2 - AV Wijchen Team 07 12,4 --- 47
Tim Houwers JPA1 - AVA `70 Team 05 11,1 --- 65
Tim Arentsen JPA1 - AVA `70 Team 09 12,2 --- 49
Wessel Köchl JPA2 - AVA `70 Team 12 12,0 --- 52
Willem Wamelink JPA1 - AVA `70 Team 09 14,1 --- 27

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Anna Arentz MPA1 - AL73 Team 11 4,60 --- 41
Anne Moolenaar MPA2 - AV Wijchen Team 10 5,40 --- 51
Arjen Hefti JPA2 - AV Wijchen Team 07 4,90 --- 39
Armin Belderok JPA1 - AV Wijchen Team 07 4,80 --- 38
Bas Berning JPA1 - AV Wijchen Team 07 6,50 --- 57
Bas Jansen JPA1 - AVA `70 Team 09 4,70 --- 37
Bram van Polen JPA2 - AVA `70 Team 05 7,00 --- 62
Brent Hormes JPA1 - AV Wijchen Team 07 4,60 --- 36
Casper Hefti JPA2 - AV Wijchen Team 07 5,50 --- 46
Casper Bussink JPA1 - AVA `70 Team 09 2,30 --- 12
Danique Damkot MPA1 - AV Archeus Team 06 4,60 --- 41
Dari Diks JPA2 - AVA `70 Team 12 4,30 --- 33
Demi van Zuidam MPA2 - AVA `70 Team 03 3,70 --- 30
Diede ter Beest MPA1 - AVA `70 Team 01 4,70 --- 42
Elisah Tammel MPA2 - AL73 Team 08 4,60 --- 41
Emma Oonk MPA2 - AV Archeus Team 06 3,80 --- 31
Erin Boschman MPA2 - AV Wijchen Team 10 5,00 --- 46
Esmée Holstein MPA1 - AVA `70 Team 01 4,10 --- 35
Evie Scholten MPA1 - AVA `70 Team 01 3,30 --- 25
Fabienne Bentsink MPA1 - AV Archeus Team 06 4,90 --- 45
Femke Veldkamp MPA1 - AV Wijchen Team 04 5,80 --- 56
Fenne Hartjes MPA1 - AL73 Team 11 4,00 --- 34
Fenne Rademaker MPA2 - AVA `70 Team 03 6,30 --- 63
Ferran Jansen JPA1 - AVA `70 Team 09 5,40 --- 44
Finn Migchelsen JPA1 - AV Archeus Team 02 3,90 --- 28
Fleur Mulder MPA2 - AL73 Team 08 4,10 --- 35
Flore Posthumus MPA1 - AVA `70 Team 01 4,50 --- 40
Greetje Verheij MPA2 - AL73 Team 08 4,30 --- 38
Harm van Alebeek JPA1 - AV Wijchen Team 07 4,50 --- 35
Iris Huisman MPA2 - AV Wijchen Team 10 4,60 --- 41
Iris Martens MPA2 - AV Wijchen Team 10 4,30 --- 38
Isa van Swam MPA1 - AV Wijchen Team 04 5,40 --- 51
Isa Grevink MPA1 - AVA `70 Team 01 4,20 --- 36
Jelte Huiskamp JPA1 - AV Archeus Team 02 2,70 --- 16
Jenice Isibor MPA2 - AV Wijchen Team 10 DNS --- 0
Jet Willdenbeest MPA2 - AVA `70 Team 03 4,20 --- 36
Joost Miggelbrink JPA1 - AL73 Team 11 4,10 --- 30
Joost Kleinbussink JPA1 - AVA `70 Team 09 5,60 --- 47
Jop Hoftijzer JPA2 - AVA `70 Team 05 4,50 --- 35
Juan van Oene JPA2 - AVA `70 Team 12 4,60 --- 36
Julia Schaaps MPA1 - AV Wijchen Team 04 5,60 --- 54
Julian Erkelens JPA2 - AVA `70 Team 05 4,90 --- 39
Jurre van Alst JPA1 - AV Archeus Team 02 3,40 --- 23
Kim van Wezel MPA2 - AV Wijchen Team 10 3,70 --- 30
Konrad Cramer JPA2 - AVA `70 Team 12 4,00 --- 29
Len Geurts JPA1 - AL73 Team 11 3,90 --- 28
Lena Saarloos MPA1 - AL73 Team 11 4,60 --- 41
Leonardo ...Fernandes JPA1 - AV Archeus Team 02 5,20 --- 42
Lidewij Lensink MPA2 - AVA `70 Team 03 7,00 --- 72
Lieke Ernst MPA1 - AL73 Team 11 4,50 --- 40
Lieke Legters MPA1 - AVA `70 Team 01 3,50 --- 28
Linde Wikkerink MPA1 - AVA `70 Team 01 3,50 --- 28
Lindy Wisselink MPA1 - AVA `70 Team 01 5,60 --- 54
Line Schalkwijk MPA1 - AVA `70 Team 01 3,80 --- 31
Lisa Rougoor MPA2 - AL73 Team 08 4,40 --- 39
Lois Mulder MPA1 - AL73 Team 11 3,50 --- 28
Lotte Moolenaar MPA1 - AV Wijchen Team 04 4,60 --- 41
Luca van Wingaarden JPA1 - AVA `70 Team 09 4,10 --- 30
Lune Mateman MPA1 - AVA `70 Team 01 4,70 --- 42
Mare Kusters MPA2 - AV Archeus Team 06 5,70 --- 55
Mart Hallers JPA2 - AV Archeus Team 02 4,60 --- 36
Mart Mucheru JPA1 - AVA `70 Team 09 4,70 --- 37
Martijn Piek JPA1 - AVA `70 Team 09 4,50 --- 35
Mathijs Erinkveld JPA1 - AL73 Team 11 5,90 --- 50
Mats Wamelink JPA2 - AVA `70 Team 12 5,60 --- 47
Mats Roepman JPA1 - AV Wijchen Team 07 4,20 --- 31
Mats Lievers JPA1 - AVA `70 Team 09 4,10 --- 30
Max Langeland JPA2 - AL73 Team 08 5,90 --- 50
Merel van Boven MPA1 - AV Archeus Team 06 3,40 --- 27
Merijn van Eerden JPA2 - AVA `70 Team 05 5,30 --- 43
Miel Kromwijk JPA2 - AV Wijchen Team 07 6,00 --- 51
Mike Benoit JPA1 - AV Wijchen Team 07 3,80 --- 27
Mila Hendriks MPA2 - AV Wijchen Team 10 5,10 --- 47
Milano Heegt JPA2 - AV Archeus Team 02 5,60 --- 47
Minke Reurings MPA1 - AV Wijchen Team 04 DNS --- 0
Minke Keltjens MPA2 - AV Wijchen Team 10 5,40 --- 51
Mirthe Luiten MPA2 - AVA `70 Team 03 4,50 --- 40
Nadia de Jong MPA2 - AV Archeus Team 06 5,30 --- 50
Niek Huiskamp JPA1 - AV Archeus Team 02 3,00 --- 19
Noa Jutte MPA1 - AV Wijchen Team 04 4,80 --- 44
Olivier Korsten JPA1 - AV Wijchen Team 07 DNS --- 0
Roos Buijs MPA1 - AV Wijchen Team 04 3,90 --- 33
Rosa Luimes MPA1 - AVA `70 Team 01 3,50 --- 28
Roy Vaags JPA1 - AVA `70 Team 12 3,90 --- 28
Ruben Jansen JPA2 - AVA `70 Team 05 5,00 --- 40
Ruben Reesink JPA1 - AVA `70 Team 09 4,30 --- 33
Ruby Steenhuis MPA2 - AV Wijchen Team 10 4,60 --- 41
Sam Bluiminck MPA2 - AVA `70 Team 03 6,60 --- 67
Saskia de Jong MPA2 - AV Archeus Team 06 4,80 --- 44
Siebe Broekstra JPA1 - AV Wijchen Team 07 6,70 --- 59
Siel Franck JPA2 - AL73 Team 08 4,60 --- 36
Sophie Rosbender MPA1 - AV Wijchen Team 04 4,30 --- 38
Sophie Derksen MPA1 - AVA `70 Team 01 3,60 --- 29
Stas Baars MPA2 - AVA `70 Team 03 5,00 --- 46
Stef Grotenhuis JPA2 - AVA `70 Team 05 5,50 --- 46
Sten Boomkamp JPA2 - AVA `70 Team 05 5,70 --- 48
Sten Wikkerink JPA2 - AVA `70 Team 12 4,20 --- 31
Suze Bouwhuis MPA2 - AV Archeus Team 06 3,70 --- 30
Sven Meinen JPA2 - AVA `70 Team 05 5,30 --- 43
Thibo Pol JPA2 - AL73 Team 08 5,60 --- 47
Thom Berkelder JPA1 - AVA `70 Team 09 4,40 --- 34
Thomas van Boven JPA2 - AV Archeus Team 02 5,00 --- 40
Tijl Grevers JPA1 - AV Archeus Team 02 4,60 --- 36
Tijn van Wijk JPA2 - AV Wijchen Team 07 4,30 --- 33
Tim Houwers JPA1 - AVA `70 Team 05 4,90 --- 39
Tim Arentsen JPA1 - AVA `70 Team 09 3,60 --- 25
Wessel Köchl JPA2 - AVA `70 Team 12 3,00 --- 19
Willem Wamelink JPA1 - AVA `70 Team 09 3,30 --- 22

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Anna Arentz MPA1 - AL73 Team 11 12,50 --- 24
Anne Moolenaar MPA2 - AV Wijchen Team 10 22,00 --- 61
Arjen Hefti JPA2 - AV Wijchen Team 07 16,50 --- 34
Armin Belderok JPA1 - AV Wijchen Team 07 13,50 --- 24
Bas Berning JPA1 - AV Wijchen Team 07 27,00 --- 70
Bas Jansen JPA1 - AVA `70 Team 09 22,50 --- 55
Bram van Polen JPA2 - AVA `70 Team 05 21,00 --- 49
Brent Hormes JPA1 - AV Wijchen Team 07 13,00 --- 23
Casper Hefti JPA2 - AV Wijchen Team 07 19,50 --- 44
Casper Bussink JPA1 - AVA `70 Team 09 8,00 --- 7
Danique Damkot MPA1 - AV Archeus Team 06 15,00 --- 34
Dari Diks JPA2 - AVA `70 Team 12 18,00 --- 39
Demi van Zuidam MPA2 - AVA `70 Team 03 12,00 --- 22
Diede ter Beest MPA1 - AVA `70 Team 01 11,50 --- 20
Elisah Tammel MPA2 - AL73 Team 08 12,00 --- 22
Emma Oonk MPA2 - AV Archeus Team 06 15,50 --- 36
Erin Boschman MPA2 - AV Wijchen Team 10 16,00 --- 38
Esmée Holstein MPA1 - AVA `70 Team 01 12,50 --- 24
Evie Scholten MPA1 - AVA `70 Team 01 11,00 --- 19
Fabienne Bentsink MPA1 - AV Archeus Team 06 12,00 --- 22
Femke Veldkamp MPA1 - AV Wijchen Team 04 20,00 --- 53
Fenne Hartjes MPA1 - AL73 Team 11 12,00 --- 22
Fenne Rademaker MPA2 - AVA `70 Team 03 18,00 --- 45
Ferran Jansen JPA1 - AVA `70 Team 09 22,00 --- 53
Finn Migchelsen JPA1 - AV Archeus Team 02 10,00 --- 13
Fleur Mulder MPA2 - AL73 Team 08 15,50 --- 36
Flore Posthumus MPA1 - AVA `70 Team 01 15,00 --- 34
Greetje Verheij MPA2 - AL73 Team 08 14,50 --- 32
Harm van Alebeek JPA1 - AV Wijchen Team 07 21,00 --- 49
Iris Huisman MPA2 - AV Wijchen Team 10 14,00 --- 30
Iris Martens MPA2 - AV Wijchen Team 10 19,00 --- 49
Isa van Swam MPA1 - AV Wijchen Team 04 15,00 --- 34
Isa Grevink MPA1 - AVA `70 Team 01 15,00 --- 34
Jelte Huiskamp JPA1 - AV Archeus Team 02 10,50 --- 14
Jenice Isibor MPA2 - AV Wijchen Team 10 DNS --- 0
Jet Willdenbeest MPA2 - AVA `70 Team 03 12,00 --- 22
Joost Miggelbrink JPA1 - AL73 Team 11 15,00 --- 29
Joost Kleinbussink JPA1 - AVA `70 Team 09 24,50 --- 62
Jop Hoftijzer JPA2 - AVA `70 Team 05 25,50 --- 65
Juan van Oene JPA2 - AVA `70 Team 12 22,00 --- 53
Julia Schaaps MPA1 - AV Wijchen Team 04 16,00 --- 38
Julian Erkelens JPA2 - AVA `70 Team 05 20,50 --- 48
Jurre van Alst JPA1 - AV Archeus Team 02 10,50 --- 14
Kim van Wezel MPA2 - AV Wijchen Team 10 15,50 --- 36
Konrad Cramer JPA2 - AVA `70 Team 12 13,50 --- 24
Len Geurts JPA1 - AL73 Team 11 13,00 --- 23
Lena Saarloos MPA1 - AL73 Team 11 11,50 --- 20
Leonardo ...Fernandes JPA1 - AV Archeus Team 02 29,50 --- 79
Lidewij Lensink MPA2 - AVA `70 Team 03 26,00 --- 77
Lieke Ernst MPA1 - AL73 Team 11 16,50 --- 39
Lieke Legters MPA1 - AVA `70 Team 01 14,00 --- 30
Linde Wikkerink MPA1 - AVA `70 Team 01 6,00 --- 1
Lindy Wisselink MPA1 - AVA `70 Team 01 14,00 --- 30
Line Schalkwijk MPA1 - AVA `70 Team 01 10,00 --- 15
Lisa Rougoor MPA2 - AL73 Team 08 13,50 --- 28
Lois Mulder MPA1 - AL73 Team 11 12,00 --- 22
Lotte Moolenaar MPA1 - AV Wijchen Team 04 20,50 --- 55
Luca van Wingaarden JPA1 - AVA `70 Team 09 16,00 --- 33
Lune Mateman MPA1 - AVA `70 Team 01 18,00 --- 45
Mare Kusters MPA2 - AV Archeus Team 06 22,00 --- 61
Mart Hallers JPA2 - AV Archeus Team 02 15,50 --- 31
Mart Mucheru JPA1 - AVA `70 Team 09 23,50 --- 58
Martijn Piek JPA1 - AVA `70 Team 09 19,00 --- 43
Mathijs Erinkveld JPA1 - AL73 Team 11 27,50 --- 72
Mats Wamelink JPA2 - AVA `70 Team 12 22,50 --- 55
Mats Roepman JPA1 - AV Wijchen Team 07 18,50 --- 41
Mats Lievers JPA1 - AVA `70 Team 09 20,00 --- 46
Max Langeland JPA2 - AL73 Team 08 18,50 --- 41
Merel van Boven MPA1 - AV Archeus Team 06 9,50 --- 13
Merijn van Eerden JPA2 - AVA `70 Team 05 24,50 --- 62
Miel Kromwijk JPA2 - AV Wijchen Team 07 23,00 --- 56
Mike Benoit JPA1 - AV Wijchen Team 07 10,50 --- 14
Mila Hendriks MPA2 - AV Wijchen Team 10 16,50 --- 39
Milano Heegt JPA2 - AV Archeus Team 02 17,00 --- 36
Minke Reurings MPA1 - AV Wijchen Team 04 DNS --- 0
Minke Keltjens MPA2 - AV Wijchen Team 10 18,00 --- 45
Mirthe Luiten MPA2 - AVA `70 Team 03 12,50 --- 24
Nadia de Jong MPA2 - AV Archeus Team 06 19,50 --- 51
Niek Huiskamp JPA1 - AV Archeus Team 02 6,00 --- 0
Noa Jutte MPA1 - AV Wijchen Team 04 14,00 --- 30
Olivier Korsten JPA1 - AV Wijchen Team 07 DNS --- 0
Roos Buijs MPA1 - AV Wijchen Team 04 11,00 --- 19
Rosa Luimes MPA1 - AVA `70 Team 01 8,50 --- 9
Roy Vaags JPA1 - AVA `70 Team 12 14,00 --- 26
Ruben Jansen JPA2 - AVA `70 Team 05 18,00 --- 39
Ruben Reesink JPA1 - AVA `70 Team 09 18,50 --- 41
Ruby Steenhuis MPA2 - AV Wijchen Team 10 14,00 --- 30
Sam Bluiminck MPA2 - AVA `70 Team 03 20,50 --- 55
Saskia de Jong MPA2 - AV Archeus Team 06 16,00 --- 38
Siebe Broekstra JPA1 - AV Wijchen Team 07 33,50 --- 93
Siel Franck JPA2 - AL73 Team 08 14,00 --- 26
Sophie Rosbender MPA1 - AV Wijchen Team 04 12,00 --- 22
Sophie Derksen MPA1 - AVA `70 Team 01 7,00 --- 4
Stas Baars MPA2 - AVA `70 Team 03 17,50 --- 43
Stef Grotenhuis JPA2 - AVA `70 Team 05 26,50 --- 68
Sten Boomkamp JPA2 - AVA `70 Team 05 17,50 --- 38
Sten Wikkerink JPA2 - AVA `70 Team 12 20,00 --- 46
Suze Bouwhuis MPA2 - AV Archeus Team 06 11,00 --- 19
Sven Meinen JPA2 - AVA `70 Team 05 20,00 --- 46
Thibo Pol JPA2 - AL73 Team 08 27,50 --- 72
Thom Berkelder JPA1 - AVA `70 Team 09 18,50 --- 41
Thomas van Boven JPA2 - AV Archeus Team 02 7,00 --- 3
Tijl Grevers JPA1 - AV Archeus Team 02 16,00 --- 33
Tijn van Wijk JPA2 - AV Wijchen Team 07 13,50 --- 24
Tim Houwers JPA1 - AVA `70 Team 05 24,50 --- 62
Tim Arentsen JPA1 - AVA `70 Team 09 14,50 --- 28
Wessel Köchl JPA2 - AVA `70 Team 12 17,00 --- 36
Willem Wamelink JPA1 - AVA `70 Team 09 11,00 --- 16

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Anna Arentz MPA1 - AL73 Team 11 0,90 --- 23
Anne Moolenaar MPA2 - AV Wijchen Team 10 1,30 --- 85
Arjen Hefti JPA2 - AV Wijchen Team 07 0,95 --- 26
Armin Belderok JPA1 - AV Wijchen Team 07 0,90 --- 20
Bas Berning JPA1 - AV Wijchen Team 07 1,15 --- 52
Bas Jansen JPA1 - AVA `70 Team 09 1,05 --- 38
Bram van Polen JPA2 - AVA `70 Team 05 1,10 --- 45
Brent Hormes JPA1 - AV Wijchen Team 07 0,95 --- 26
Casper Hefti JPA2 - AV Wijchen Team 07 1,05 --- 38
Casper Bussink JPA1 - AVA `70 Team 09 0,80 --- 10
Danique Damkot MPA1 - AV Archeus Team 06 0,85 --- 17
Dari Diks JPA2 - AVA `70 Team 12 1,00 --- 32
Demi van Zuidam MPA2 - AVA `70 Team 03 0,80 --- 11
Diede ter Beest MPA1 - AVA `70 Team 01 1,00 --- 37
Elisah Tammel MPA2 - AL73 Team 08 1,00 --- 37
Emma Oonk MPA2 - AV Archeus Team 06 0,95 --- 30
Erin Boschman MPA2 - AV Wijchen Team 10 0,95 --- 30
Esmée Holstein MPA1 - AVA `70 Team 01 1,00 --- 37
Evie Scholten MPA1 - AVA `70 Team 01